Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele lolalita

Soutěž - Twilight kresba - Edward Cullen by Kofis

Téma mesiaca január

Kapitoly zimy (0) Každodenné maličkosti (2) Predsavzatia (1) Krv na snehu (2) Socha z ľadu (0)

Celkem hlasů: 5


lolalita

lolalitaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Katarína

Bydliště: Prešov

Věk: 38

O mně: Aj keď srdce krváca, ústa sa musia smiať, pretože aj keď úsmev nevyrieši všetky tvoje problémy, ale naserie toľko ľudí, že stojí za to si ho udržať.

Kontakt:

E-mail: lolalita (zavináč) centrum.sk

Facebook: www.facebook.com/profile.php?id=100000680815581 Ak ma žiadate o priateľstvo, uveďte, že ste z tejto stránky a prezývku.

Statistiky:

Moje články: 527

Moje komentáře

Datum registrace: 14. 5. 2010

Poslední přihlášení: 19. 4. 2021, 20:53

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Lolalita

Poviedky od Lolalita

Poviedky na pokračovanie:

Dieťa si nedám! • Ako skrotiť upíra • Život sa nemazná • Edward a Bella ako Romeo a Júlia • Tam, kde sa neumiera • Krehká milenka • Hajzel • Striptíz pre Edwarda • Tajomný ochranca • V dobrom aj zlom • Na príkaz Volterry • Guvernantka • Volterrská recepčná • Transylvánska smršť • Tretia manželka

Jednodielne:

Už nikdy nebudem piť! • Počkáme si na dážď 1,2 • Ako skončil Jack Rozparovač? • Modlitbička za mamu • Spala som s Edwardom Cullenom • Predpeklie • Auto lásky

Drabble:

Si upír... • Milujem Cullena • Každé ráno • Moja budúcnosť • Vianočný dar pre Rose • Ja to nezvládnem

Články:

 

Tretia manželka - 39. kapitola

Tretia manželka - 39. kapitola„Láska je mor, drahý Edward. Pozri, čo urobila mne, a ak to stále nevidíš, pozri, čo urobila tebe. Stala sa z teba troska, trasúca sa o vetchého, prostého a úbohého človeka. Niečomu tak prízemnému si dal nad sebou tak neobmedzenú moc. Myslím, že ten, na koho sa skutočne hneváš, si ty sám. Mohla som ťa tej ťarchy zbaviť, drahý Edward. Myslíš si, že život bez nej by nemal zmysel, no ja viem, že rovnako, ako dá tvojej existencií zmysel tá sprostá láska, tak tvoje vyschnuté žily vzpruží aj nenávisť, a ver, alebo nie, odkedy tak šialene nenávidím, som živšia než kedykoľvek predtým."

 

Tretia manželka - 38. kapitola

Tretia manželka - 38. kapitolaHnev je kolos, ktorému sa chvejú kolená a omnoho viac ním zraňuješ seba ako iných. Ovládne ťa, zmocní sa ťa ako dravec koristi.

 

Tretia manželka - 37. kapitola

Tretia manželka - 37. kapitola„Nechcite odo mňa ďalšie divadlo. Je tu, trpím ju, ale nič viac odo mňa nechcite. Prišla som už o kožuch a nohavice,“ precedila cez zuby a premerala si ma. Najprv ma zarazilo, že ten nevkus, čo mám na sebe, je z útrob jej šatníka a potom tá jej zanovitosť. Očividne ma neznášala a myslím, že to súvisí s dňom, keď som ju stretla prvýkrát.

 

Tretia manželka - 36. kapitola

Tretia manželka - 36. kapitola„S tebou som všetko robil rád, Isabella.“ Pozrel mi do tváre, no ja som zabodla pohľad do lievancov. „Myslíš niečo konkrétne?“ opýtal sa po chvíli a mne ani neviem prečo tvár zaplavila červeň. Edward sa uvoľnene zasmial. „Bella, ty si neskutočná,“ šepol mi pri uchu a mňa ovial jeho ľadový dych. „Toto robím úplne najradšej.“ Otrel sa o moje ucho. Otočila som k nemu tvár. Oči mu žiarili a ja som cítila rozpaky.

 

Tretia manželka - 35. kapitola

Tretia manželka - 35. kapitolaAni netuší, čo všetko by som jej mohol dopriať. Môžem jej dať všetko na svete... Vlastne všetko na svete nie. Vedel som, čo jej nikdy nedám. Nedám jej toho naozaj veľa a hneď zajtra si bude musieť z pohára pravdy ešte poriadne odpiť. Či tu bude aj ďalšiu noc, to netuším. Zostáva mi len modliť sa. Ja, tvor bez duše, budem v modlitbe prosiť za dušu človeka.

 

Tretia manželka - 34. kapitola

Tretia manželka - 34. kapitola„Bella, nesmieš ma zavrhnúť! Nesmieš ma opustiť!“ povedal naliehavo a rýchlo. „Prosím,“ šepol na záver a upieral na mňa svoje čierne, neľudské oči.

 

Tretia manželka - 33. kapitola

Tretia manželka - 33. kapitola„Zas ste nič nezjedli, Isabella,“ šepol ten prekliaty hlas a ja som mala chuť zasyčať, no ovládla som sa. „Prosím... Prosím, zjedzte niečo,“ šepla mi za chrbtom a ja som nadskočila a prudko sa otočila, že som sa chrbtom oprela o sklo. Zodvihla ruky pred seba v zmierlivom geste a krok ustúpila. Jej tvár, ľadovo dokonalá, na mňa pôsobila presne ako pred rokmi. Mala som chuť ukryť sa do pánovho kabáta. „Mám to tu nechať?“ opýtala sa cez rameno.

 

Tretia manželka - 32. kapitola

Tretia manželka - 32. kapitolaPovídka se umístila na 1. místě v anketě o Nej povídku ledna a února, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!

„Okamžite si pobaľ najnutnejšie!“ povedala tvrdo, rázne a dosť nahlas, pričom jej hlas zhrubol, priam prešiel do zavrčania. Šokovane som krok cúvla a jej rozkaz neprekvapil len mňa. Charlie sa zodvihol z kolien a položil na stôl pár jabĺk, ktoré vzal z podlahy.

 

Tretia manželka - 31. kapitola

Tretia manželka - 31. kapitolaOdlúčenie pôsobí na lásku ako vietor na oheň: malý uhasí, veľký rozdúcha. Edward a Bella sa milujú, ale stačí to? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tretia manželka - 30. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Tretia manželka - 30. kapitolaBella precitne a ako príjme Edwarda? Bola pridlho opustená a prešla si peklom. Zmenil sa jej pohľad na svojho manžela? Prajem pekné čítanie. Lolalita

 

Tretia manželka - 29. kapitola

Tretia manželka - 29. kapitolaNiekedy som mala pocit, že je večná tma a v mojom vnútri bola. Ak by ma teraz rozrezali, tiekol by z môjho tela čierny blen a moje orgány by boli sivé a spráchnivené.

 

Tretia manželka - 28. kapitola

Tretia manželka - 28. kapitola Povídka se umístila na 2. místě v anketě o Nej povídku listopadu, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!

Kam sa podel lesk a krása tohto domu. Stromy nemali lístie a krajina, inokedy ako maľovaná na plátno umelca, umierala. Niekto to plátno oblial čiernym atramentom. Ticho naokolo ma priam zabíjalo. Čo by som dal za šum myšlienok, ktoré ma inokedy vítali. Čo by som dal za nervózne pobehovanie ľudí, čo sa snažia vyhovieť mi vo všetkom, na čo pomyslím, či aspoň nervózne erdžanie koní, keď ma ucítili.

 

Transylvánska smršť - 12. kapitola

Transylvánska smršť - 12. kapitola Povídka se umístila na 3. místě v anketě o Nej povídku října, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!

„Damián znamená krotiteľ levov. Je to z gréčtiny," precedil cez zuby Edward.
„Čo znamená Isabella?“ opýtala som sa pobavene.
„Zasľúbená bohu,“ frkol po mne. Stefan sa začal rehotať.

 

Tretia manželka - 27. kapitola

Tretia manželka - 27. kapitola„Nikdy som sa nebál. Vždy som si hovoril, že nie je čoho. Teraz však strach mám. Chcem jej šťastie, ale zabíja ma predstava, aby bola šťastná bezo mňa. Zožiera ma vlastné sebectvo. Zistil som o sebe nepekné veci, Carlisle. Radšej som mal zostať klamaný, žiť v ilúzii, ktorú pre mňa všetci naokolo vytvorili,“ šepol som.

 

Tretia manželka - 26. kapitola

Tretia manželka - 26. kapitola„Čo sa stalo?“ opýtala som sa prekvapene.
„Čo sa stalo!“ skríkol môj otec a strčil mi do rúk kus papiera. Nechápavo som sa na neho pozrela. „Toto bol ten najhlúpejší žart, aký ti kedy napadol...“ zasyčal.
Na lístku bolo napísané mojim písmom:
Nemôžem ďalej... Odpustite mi to. Bella

 

Tretia manželka - 25. kapitola

Tretia manželka - 25. kapitolaCítila som chlad. Pomrvila som sa a pretočila na bok. Otvorila som oči a zaklipkala nimi do tmy. Lampáš bol zhasnutý a biela látka visiaca zo stĺpov na posteli povievala izbou. Posadila som sa. Okno bolo otvorené dokorán a závesy stiahnuté na strany. Zrazu som celá stuhla. Edwardovo kreslo bolo prisunuté k posteli. Vyschlo mi v ústach.

 

Tretia manželka - 24. kapitola

Tretia manželka - 24. kapitola„Mám doniesť batožinu, madam?“ opýtala sa pridusene. Neisto som pozrela na Emmetta, no ten odvrátil pohľad, a tak som Dorote kývla, že nie. Mohol ma ako svoju švagrinú vrelo privítať a ponúknuť mi nocľah, no nevyužil príležitosť a to bolo znakom toho, že tu vítaná nie som.

 

Transylvánska smršť - 11. kapitola

Transylvánska smršť - 11. kapitolaEdward sa zamiloval, no je ťažké to priznať pred nespútanou Bellou. Čo by mu na to asi povedala? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tretia manželka - 23. kapitola

Tretia manželka - 23. kapitolaPovídka se umístila na 1. místě v anketě o Nej povídku září, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!
Mala som pocit, že sa celý svet zbláznil. Už ostáva, aby na mňa padlo samo nebo a dostala by som všetko, čo si zaslúžim. „Bella,“ skríkol už tesne pri mne a pevne ma zdrapol do náručia. Snažila som sa mu vytrhnúť a tak sme obaja spadli na zem, do tmavej, studenej trávy.

 

Tretia manželka - 22. kapitola

Tretia manželka - 22. kapitolaAká úžasná je detská duša,
krehká ako steblo trávy.
Dotkneš sa je svetlom a ona
sa zazelená. Dotkneš sa jej
tmou a ona sčernie.

 

Tretia manželka - 21. kapitola

Tretia manželka - 21. kapitola„Isabella, môžeš mi otvoriť?“ opýtal sa môj manžel spoza dverí a ja som sa zachvela. Netrúfala som si ani len odhadnúť jeho náladu a to, ako to celé prijal. Prešla som po špičkách k dverám.
„Bella, dočerta, otvor!“ skríkol a ja som od dverí uskočila. Už som v jeho nálade mala jasno. Zalomcoval kľučkou a nasledovala rana. Závora sa rozpadla, dvere sa prudko otvorili a vrazili do steny. Stiahol sa mi žalúdok pri pohľade do jeho tmavých očí.

 

Transylvánska smršť - 10. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Transylvánska smršť - 10. kapitola„Myslíš, že ju zabil?“ opýtal sa strnulo. Nakrčil čelo a na sekundu bol v jeho očiach dokonca aj náznak niečoho, čo pripomínalo strach.
„Iste a zostali po nej len nohavice,“ povedal som skepticky a zodvihol zo zeme Belline rifle. Stefan privrel oči a sklamane pokrútil hlavou.

 

Tretia manželka - 20. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Tretia manželka - 20. kapitola„Bella, utekaj odtiaľto!“ zavelil chladne môj manžel a ja som to bez zaváhania urobila. Schmatla som lem svojej širokánskej sukne a vytiahla ho nad kolená, aby mi spodnica nebránila v pohybe. Utekala som ako o život, a nevadilo mi ani to, že som stratila klobúk a vypadol mi aj vejár. Prebehla som z jednej uličky do druhej. Ľudia sa za mnou obzerali, no mňa hnal vpred strach. Obzrela som sa a vrazila do muža. Zdesene som vykríkla, no keď som v ňom spoznala sluhu Rolanda, rozplakala som sa a začala nekontrolovateľne híkať.

 

Tretia manželka - 19. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Tretia manželka - 19. kapitola Povídka se umístila na 1. místě v anketě o Nej povídku srpna, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!
„Boh vie, že by som pre teba aj umrel,“ šepol celkom vážne. Prekvapene som na neho vyvalila oči a nezmohla sa na slovo. Keď na dôvažok pritlačil svoje hebké plné pery na moje, zatočila sa mi hlava. Namiesto toho, aby som ho odtlačila, pootvorila som pery a ako som bola zvyknutá u môjho manžela, čakala som hádam, že sa mi bude do úst dobíjať ako on.

 

Transylvánska smršť - 9. kapitola

Transylvánska smršť - 9. kapitola„Dobre,“ povedala bez rozmýšľania. Privrel som rezignovane oči. Toto nemá význam. Pustil som jej ramená a chcel sa zodvihnúť. Vyložila si to po svojom a len čo som jej uvoľnil ruky, posadila sa a schmatla ma za košeľu. Bez najmenšieho zaváhania mi ju začala ťahať cez hlavu dole.

 

Tretia manželka - 18. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Tretia manželka - 18. kapitola„Isabella, si v poriadku?“ opýtal sa, keď som len strnulo ležala. Uvažovala som, čo povedať. Privrela som oči a potom sa odhodlala k niečomu neskutočnému. Posadila som sa, na čo sa Edward odtiahol a dal mi tak priestor, aby som sa zošmykla z postele, k jeho nohám. Kľakla som si na kolená pred neho a placho sa usmiala. Ruky som mu nesmelo položila na kolená.

 

Transylvánska smršť - 8. kapitola

Transylvánska smršť - 8. kapitola„Mrzí ma to,“ skríkol na ňu a pokúsil sa chytiť jej zápästia. Bella však vymrštila ruku dlaňou dopredu a ryšavému upravila vzhľad nosa. Nepekne to zachrapčalo.

 

Tretia manželka - 17. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Tretia manželka - 17. kapitola„Bella, nemáte sa prečo cítiť trápne. Sme manželia. Nikto na svete vám nebude bližšie, než ja.“ Pohladil ma po pleci. Jeho slová sa mi vpili cez kožu do útrob a tam zostali uväznené v mojim srdci. Nikto na svete mi nebude bližšie, než on. Zamrazilo ma z toho.

 

Tretia manželka - 16. kapitola

Tretia manželka - 16. kapitola Svadba!
Nič viac k tomu hádam netreba dodať.

 

Tretia manželka - 15. kapitola

Tretia manželka - 15. kapitola„Robíte si so mnou čo chcete. Aj teraz ma v podstate vydierate, lebo viete, že urobím čokoľvek, aby ste boli šťastná. Nedokážem prísť na to, kedy som sa vám tak plne podvolil," zavrčal, no potom mávol rukou. „Nech teda zostane, keď inak nebudete spokojná," preniesol nonšalantne. Zaradovala som sa a dala to najavo obrovským úsmevom, ktorý ma však v sekunde prešiel.

 

Tretia manželka - 14. kapitola

Tretia manželka - 14. kapitola„Bella, ešte jeden takýto bozk by som už neustál. Nechcem vám ublížiť a do jesene ma radšej nebozkávajte, inak vám neviem zaručiť, že sa budem správať ako džentlmen.“ Vyvalila som oči, ale pohotovo prikývla, lebo som presne vedela, čo tým myslel.

 

Tretia manželka - 13. kapitola

Tretia manželka - 13. kapitolaTeraz som sedela na ceste v ústrety svojmu nešťastiu, v ústrety životu, ktorý som nikdy nechcela, o ktorý som nestála a desí ma. Cez koruny stromov začal presvitať ošarpaný múr opevnenia brány. Kovová konštrukcia bola dokorán a keď sme ňou prešli, kočiar nadskočil nad výmoľmi a Dorota precitla. Keď si uvedomila, že sme už na pozemku samotného panstva, pritisla hlavu k mojej a spolu sme sa dívali z okna. Klobúky sa nám o seba opreli a bolo to trocha komické, ako otvorila ústa nad zvláštnou architektúrou.

 

Transylvánska smršť - 7. kapitola

Transylvánska smršť - 7. kapitolaEdward sa predsa len rozhodne pridať na stranu Rumunov. Svoje rozhodnutie však rýchlo oľutuje. Prajem pekné čítanie. Lolalita

 

Tretia manželka - 12. kapitola

Tretia manželka - 12. kapitolaPovídka se umístila na 2. místě v anketě o Nej povídku června, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!
Ak netrpezlivo čakáte na odpoveď, tak tá v tejto kapitole padne. Myslím, že nikoho neprekvapí. Neexistuje predsa taká moc, ktorá by Bellu donútila povedať áno. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tretia manželka - 11. kapitola

Tretia manželka - 11. kapitolaToto je zlomová kapitola. Padne požiadanie o ruku. Kto však koho požiada o ruku a aká bude odpoveď, je otázne. V každom prípade, toto ste určite nečakali. Prajem pekné čítanie. Lolalita

 

Tretia manželka - 10. kapitola

Tretia manželka - 10. kapitolaToto bude pokojnejšia kapitola. Edward v tej minulej trocha prekvapil a bude prekvapovať ďalej. Prajem pekné čítanie. Lolalita

 

Tretia manželka - 9. kapitola

Tretia manželka - 9. kapitola Poviedka sa umiestnila na 1. mieste v ankete o Naj poviedku mája, preto ju dávame na titulnú stranu. Gratulujeme!
„Nie,“ pípla som, keď nahol tvár bližšie k mojej. Pod kolenami som mala stoličku a nešlo cúvnuť bez toho, aby som nespadla. Zodvihol ruku a dotkol sa mojej tváre za pravým uchom. Prsty nechal skĺznuť po mojej sánke. Nesúhlasne som mykla hlavou dozadu. Ten dotyk a jeho blízkosť ma desili. Roztriasla som sa.

 

Tretia manželka - 8. kapitola

Tretia manželka - 8. kapitola„Mirabble s dcérou koncom týždňa opustia moje panstvo. Už som sa zhováral s vašim otcom o možnosti, že preberiete jej miesto. Chcem, aby ste sa starali o dom,“ povedal sucho. Zalapala som po vzduchu a šokovane pokrútila hlavou.

 

Tretia manželka - 7. kapitola

Tretia manželka - 7. kapitolaBella sa musí vyrovnať s ranou osudu. Prajem pekné čítanie. Lolalita

 

Transylvánska smršť - 6. kapitola

Transylvánska smršť - 6. kapitola Povídka se umístila na 3. místě v anketě o Nej povídku dubna, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!
Bella sa stretne s rodinou Cullenovcov. Ako to asi dopadne? Prajem pekné čítanie. Lolalita

 

Tretia manželka - 6. kapitola

Tretia manželka - 6. kapitola"Ťažko uveriť niekomu, že vraví pravdu, keď vieme, že na jeho mieste by sme klamali. Pravda totiž častokrát bolí a berie ilúzie a to nielen tomu, čo ju vysloví, ale aj všetkým naokolo. Zostane len pretvárka, ktorá sa potom ľahšie znáša, ako pravá tvár človeka."

 

Transylvánska smršť - 5. kapitola

Transylvánska smršť - 5. kapitola„Kurva,“ zasyčal som smerom k Vladimirovi, lebo som ucítil, ako sa mi trhá kamenná koža na krku. V tej sekunde odtiahla hlavu od môjho ramena, uvoľnila zovretie rúk. Mal som to využiť, no myslel som, že ma ide pustiť. Namiesto toho sa raketovou rýchlosťou napriahla a vlepila mi facku storočia. Hornú polovicu môjho tela doslova zvrátilo dozadu. Zlomil som sa v chrbtici ako špáradlo.

 

Tretia manželka - 5. kapitola

Tretia manželka - 5. kapitolaDesila ma predstava, že vymeškám hodinu klavíra a až keď som nad tým trocha pouvažovala, došlo mi, že idem k mame a otcovi. Nemohla som tomu uveriť. Do poslednej sekundy, kým som cez okienko neuvidela staré múry opevnenia, som neverila.

 

Tretia manželka - 4. kapitola

Tretia manželka - 4. kapitolaV zime je v izbe nad chlievmi veľmi chladno. Meraveli nám prsty na rukách. Aj keď sme sa k sebe tisli a snažili sa aspoň takto, jedna druhej predať trocha tepla, mrzli sme. Bolo nás na začiatku zimy dvadsaťdva. Na jej konci devätnásť.

 

Transylvánska smršť - 4. kapitola

Transylvánska smršť - 4. kapitolaBella sa prvýkrát stretne s Edwardom. Niekedy je naozaj nevyspytateľná. Prajem pekné čítanie. Lolalita

 

Tretia manželka - 3. kapitola

Tretia manželka - 3. kapitolaŽivot v dievčenskej škole Svätej Justíny určite nebol tým, čo si doma Jessica a Angela vysnívali. Bolo to peklo. Malo by sa to volať väzenie u šialenej barónky Stradovej. Veľmi rýchlo som zistila, že som mala šťastie, že ma vôbec ubytovali v dome. Dievčatá s nižším postavením totiž bývali v stodole a v zime nad chlievami.

 

Transylvánska smršť - 3. kapitola

Transylvánska smršť - 3. kapitolaPovídka se umístila na 3. místě v anketě o Nej povídku března, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!
Bella si k sebe telo námorníka tisla tak intenzívne, že mala prsty zaborené medzi jeho rebrami. Stále sa ešte nenaučila krotiť. Stefan jej miliónkrát vysvetľoval, že čím viac poranení telu spôsobí, tým viac krvi skončí mimo jej úst. Kľačala v červenej kaluži s perami tesne pritlačenými ku krčnej tepne. Stefan urobil nepatrný pohyb k nej. Ona sa trocha nahrbila, zuby zaryla do rozkmásanej pokožky a s mŕtvym námorníkom cúvla.

 

Tretia manželka - 2. kapitola

Tretia manželka - 2. kapitola„Čo to je! Pre živého Boha, čo to máš na sebe? Ja ťa prerazím!“ skríkla, stiahla zo mňa kabát a v otočke schmatla trstenicu, s ktorou ma začala naháňať okolo stola. Mama stála ako obarená. Ani sa nepohla a keď ma Mirable začala mlátiť trstenicou hlava nehlava, neurobila nič. Dívala som sa na ňu cez záplavu sĺz a jej tvár sa mi tou tekutinou rozmazala. Neviem ani, ako sa tvárila, ale vtedy, v mojej detskej duši sa nahromadila zlosť a ľútosť. Ja som predsa za nič nemohla. Vlastne som nevedela, čo sa v tej izbe stalo, len som cítila, že to bolo zlé.

 

Tretia manželka - 1. kapitola

Tretia manželka - 1. kapitolaAk sa niekedy zdá, že budúcnosť človeka je jasne daná a má svoj smer, nemusí to tak byť. Dôležitejšie je, ako človek osud príjme, než to, aký ten osud v skutočnosti je. Bella je nevinným dieťaťom, keď spoznáva aj inú tvár života. Aj keď nerozumie všetkému, čo sa okolo nej deje, rýchlo zisťuje, že tajomný Edward bude jej osudom a je len na nej, aký ten osud bude v skutočnosti. Prajem pekné čítanie. Lolalita

 

Transylvánska smršť - 2. kapitola

Transylvánska smršť - 2. kapitola„Jane dala nový význam slovu super rýchly odchod.“ Stefan sa stále nevedel upokojiť. Ja som tam nechápavo stála a dívala sa striedavo z jedného blázna na druhého.

 

Volterrská recepčná - 30. kapitola + Epilóg

Volterrská recepčná - 30. kapitola + EpilógJe tu koniec ďalšej poviedky. Volterrská recepčná našla svoje šťastie. Pre túto poviedku naposledy prajem pekné čítanie. Lolalita

 

Transylvánska smršť - 1. kapitola

Transylvánska smršť - 1. kapitolaOči jej žiarili v besnom krvavo-čiernom odtieni. Cvakala po nás zubami. Celý hrudník a ruky mala poznačené krvou predchádzajúcich lovov. Šaty na nej viseli v špinavých franforcoch a z hrude sa jej rinulo neutíchajúce vrčanie. V tomto rozpoložení sme jej mohli vykladať čokoľvek. Nepočúvala. Chcela loviť. So Stefanom sme sa na seba pozreli a v synchrónnom pohybe sme jej utrhli obe ruky. Zrevala na celé Rumunsko a ublížene zakvílila.

 

Volterrská recepčná - 29. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Volterrská recepčná - 29. kapitola„A mám toho dosť!" zreval Aro na plné hrdlo. Celý sa chvel, ako malý ratlík. Vyzeral, akoby mal každú chvíľu vyletieť do vzduchu. Ešte som ho takého nevidela. Asi toto je ten zlomový bod. „Edward mal pravdu. Keď ťa videl prvýkrát, tvrdil, že si nebezpečná. Nemal som ťa premeniť. Urobil som chybu a musím prijať zodpovednosť." Netušila som, čo týmto vyhlásením myslel, ale keď som pozrela do tváre Edwarda, zľakla som sa. Jeho tvár bola v kŕči a neveriacky, značne v šoku, krútil hlavou.

 

Transylvánska smršť - Prológ

Transylvánska smršť - PrológTransylvánia - divoké srdce Rumunska. Vladimir a Stefan čakali dlho na svoju pomstu. Nikdy sa im nenaskytla príležitosť, nikdy neboli dosť silní. Všetko sa však zmení, keď v Sedmohradsku otvorí oči vo svojom nesmrteľnom živote upírka, ktorá svojim temperamentom, talentom a nespútanosťou dáva zabrať svojmu stvoriteľovi Vladimirovi aj jeho bratovi Stefanovi. Obaja sú na Transylvanskú smršť krátki.
Prajem pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 28. kapitola

Volterrská recepčná - 28. kapitolaPonúknuť priateľstvo tomu, čo chce lásku, je ako podať chlieb tomu, čo umiera smädom. Prajem Vám pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 27. kapitola

Volterrská recepčná - 27. kapitola Povídka se umístila na 3. místě v anketě o Nej povídku ledna, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!
To, čo som ucítila ma bolelo viac, než sama premena, než čokoľvek, čo som do dnešného dňa poznala. Bol to neopísateľný kruh beznádeje a úzkosti. Hlavou mi prebleskol celý môj ľudský a upírsky život. Cítila som, že ak by som stratila jeho, moja existencia by skončila. Bola by som naozaj mŕtva. Edward bol malým plamienkom, čo horel v mojej hrudi a teraz, keď Aro zovrel jeho hlavu v dlaniach, akoby do toho malého ohníka niekto vlial urýchľovač. Horľavina spôsobila, že mi razom vzbĺklo celé telo. Bez neho nemám význam a zmysel. Bez neho nemám dôvod existovať.

 

Volterrská recepčná - 26. kapitola

Volterrská recepčná - 26. kapitolaNiekedy je nemožné ovládnuť sa. Pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 25. kapitola

Volterrská recepčná - 25. kapitola„Premenil si ma ty?“ skočila mi do reči. Zarazene som pokrútil hlavou.
„Nezvládol som to. Musel to dokončiť Aro,“ priznal som rezignovane.
„Aro...“ šepla a potom sa celá sústredením napla ako struna. Snažila sa započuť niečo, čo som ja zámerne prehliadal. Myslím, že ho v spleti tých rôznych zvukov a hlasov hľadala. Zmeravel som a zaťal päste do dlaní.

Pokračuje pohľad Edwarda. Pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 24. kapitola

Volterrská recepčná - 24. kapitola„Bella vie, že človek neznamená nič a aj napriek tomu, že bola ničím, a až teraz sa v skutočnosti stáva niekým, som jej venoval svoju pozornosť a ty lásku. Edward, stále ma berieš ako nepriateľa, zvráteného a zhýralého blázna, no obrátil si svoje kritické zrkadlo aj na seba?"

Konečne pohľad Edwarda. Pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 23. kapitola

Volterrská recepčná - 23. kapitola Povídka se umístila na 1. místě v anketě o Nej povídku prosince, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!

„Samozrejme som chcel, aby si bola mojim dokonalým výtvorom, ale Edward by mal mať pocit, že je...“ Odmlčal sa. Prešla mnou vlna nespokojnosti. Čo zase vymyslel? Vzhliadla som k nemu. Nahol sa a rýchlym pohybom ma vysadil na svoje kolená. Nosom sa dotkol môjho krku a ja som v prvej sekunde celá stuhla. Vďaka tomu mrazivému dotyku sa mi na pokožke hrdla a rúk naježili chĺpky. Zatriasla mnou zima.
„Nádherná vôňa,“ vzdychol zmučene a mala som pocit, že som cítila na svojej koži pohladenie jeho pier. Vtedy sa dvere na knižnici prudko otvorili a ja som nadskočila. Chcela som sa rýchlo postaviť, no Aro ma pridržal vo svojej tesnej blízkosti a mne sa chcelo prepadnúť pod zem. Nech ma zhltne, ako som sa príšerne cítila, keď sa mi Edward pozrel do očí.

 

Volterrská recepčná - 22. kapitola

Volterrská recepčná - 22. kapitolaV istom zmysle je láska rovnako sebecká ako neláska. Znova sa tu stretávame s paradoxom, že láska je súčasne sebecká a nesebecká. Pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 21. kapitola

Volterrská recepčná - 21. kapitola„Demetri ho zabije a ju tiež,“ pípla som. Na limuzíne sa zaklapol kufor. „Už sa stalo,“ zachrapčal Demetri, keď nastupoval k nám dozadu. Vyvalila som oči. Aro sa pohodlne oprel. Cítila som sa strašne. Muž, s ktorým som len pred chvíľou bola v jednej miestnosti, je mŕtvy a aj jeho sekretárka. Toto je život vo Volterre. Celou cestou späť som sedela, ako primrznutá a keď mi Aro položil ruku na koleno, aby som na neho vzhliadla, neurobila som to. Nemohla som. Dívala som sa strnulo z okna. Vzal môj zápisník a niečo do neho načmáral. Podal mi ho otvorený na kolená. Pozrela som sa na odkaz, čo napísal, a nedalo sa neusmiať. Zas ma dostal. Nakreslil malé srdiečko a vpísal doň moje meno. Pozrela som mu do tváre a usmiala sa.

 

Volterrská recepčná - 20. kapitola

Volterrská recepčná - 20. kapitolaEdward je odhalený. Ako zareaguje, keď zistí, že Bella o jeho láske vie? Pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 19. kapitola

Volterrská recepčná - 19. kapitola„Oplývam množstvom dobrých vlastností, ktoré sú priam určené pre majestát môjho postavenia. Nepatrí k nim trpezlivosť, Isabella.“ Prižmúril oči. „Prinútim Edwarda zostať v službách Volterry. Prisahám,“ šepla som. Arovi kútiky úst vyleteli dohora. Spokojne pustil moje vlasy a nechal ich padnúť na chrbát. Stále sa ma však dotýkal za krkom. Zhlboka sa nadýchol a potom urobil niečo šialené.

 

Volterrská recepčná - 18. kapitola

Volterrská recepčná - 18. kapitolaKeď si Bella stále nepripúšťa, že by ju mohol veliteľ gardy mať rád, musí jej to niekto povedať. Ešteže máme Ara. Pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 17. kapitola

Volterrská recepčná - 17. kapitola„Musíme sa o tom rozprávať?“ opýtala som sa pridusene.
„Pri rozhovoroch s Arom sa netváriš ako krehká bábika. Skôr ma niekedy zaráža tvoja neúcta k životu. Možno je to len hra, ktorou sa snažíš oklamať svojho pánička.“
„Nie. Nikomu neklamem. Ide o to, že Aro to vie zaobaliť a nevmietne mi to do tváre tak necitlivo ako ty.“ „Typická ženská. Obľubujete pozlátka. Ja rád nazývam veci pravými menami. Budeš novorodené vraždiace monštrum, ktoré mi Aro hodí na krk. Budeš o niečo silnejšia, než ja, a tak sa mi nie vždy podarí umravniť ťa. Potom si to budeme odnášať obaja.“

 

Volterrská recepčná - 16. kapitola

Volterrská recepčná - 16. kapitolaEdward je mimo Volterry pekelne sympatický upír. Sľúbila som fyzický kontakt a ten aj bude. Pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 15. kapitola

Volterrská recepčná - 15. kapitolaAro odíde do Španieska a Edward a Bella si doprajú malý výlet. Pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 14. kapitola

Volterrská recepčná - 14. kapitolaJeden pokojný deň vo Volterre. Čo by sa mohlo stať? Pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 13. kapitola

Volterrská recepčná - 13. kapitolaPovídka se umístila na 3. místě v anketě o Nej povídku října, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!
Bella je medzi dvoma upírmi na roztrhanie. Pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 12. kapitola

Volterrská recepčná - 12. kapitola„Aro, nehraj sa so mnou. Chceš ju týrať, zabiť, premeniť, či šukať? Čo vlastne!“ zreval. Mne sa zadrhol dych. Srdce sa mi roztĺklo a v ušiach mi začalo príšerne zvoniť. Aro sa zamyslel. Díval sa pri tom do prázdna. Edward stál nahrbene pred ním a hlasno vrčal.

„Asi zo všetkého trocha, len ešte neviem, v akom poradí,“ zašepkal a mne prišlo nevoľno.

 

Volterrská recepčná - 11. kapitola

Volterrská recepčná - 11. kapitola„Prestaň, Jasper!“ zašepkala a potom natiahla ruku k Arovi. Ten jej dlaň pevne zovrel. Ja som s knihou na kolenách ani nedýchala. Dívala som sa na to, ako Aro sprvu s istou dávkou škodoradosti absorbuje informácie, no čím dlhšie zvieral dlaň Edwardovej sestry, tým viac mu hasol ten samoľúby úsmev. Pôsobil dokonca trocha otrasene. Pozrel sa na mňa a mne ľakom padla kniha na zem.

 

Volterrská recepčná - 10. kapitola

Volterrská recepčná - 10. kapitolaMáme tu okrúhlu desiatu kapitolu. Už by bolo na čase zistiť, čo znamená rubín na prste Belly a objasní to sám Aro. Pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 9. kapitola

Volterrská recepčná - 9. kapitolaEleazar objasní Arovi výnimočnosť jeho recepčnej. Bella sa tak stane ešte vzácnejšou, alebo naopak, adeptkou na smrť. Pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 8. kapitola

Volterrská recepčná - 8. kapitolaReakcia Edwarda bude stáť za to. Pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 7. kapitola

Volterrská recepčná - 7. kapitola

Poviedka sa umiestnila na 2. mieste v ankete o Naj poviedku září/septembra, preto ju dávame na titulnú stranu. Gratulujeme!

Bella je nadaná a Aro to vie. Edward však Bellu na premenu nepripravuje a tak sa Aro rozhodne, že sa toho ujme niekto iný. Pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 6. kapitola

Volterrská recepčná - 6. kapitolaEdward sa nám rozrozpráva o svojej rodine a urobí si s Bellou výlet. Bella zistí, že veliteľ gardy je celkom fajn chlap. Pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 5. kapitola

Volterrská recepčná - 5. kapitolaAby ste si nemysleli, že poviedka je len úsmevná a oddychová, tak Vám v tejto kapitole poodhalím krutosť Volterry. Pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 4. kapitola

Volterrská recepčná - 4. kapitolaEdward vezme Bellu von. Človek predsa musí jesť, a tak sa z toho vyvinie príjemné posedenie s upírom. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 33. kapitola + Epilóg

Guvernantka - 33. kapitola + EpilógNeplač nikdy za ránom, veď zajtra nové príde a slnko čo dnes zapadlo, to iste zajtra vyjde. Usmej sa a utri si slzy z očí, veď každý deň niečo pekne začína, niečo pekne konči. Pre túto poviedku vám prajem naposledy pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 3. kapitola

Volterrská recepčná - 3. kapitolaBella sa konečne naučí dvíhať telefón. Edward to s ňou nemá ľahké. Pekné čítanie. Lolalita

 

Volterrská recepčná - 2. kapitola

Volterrská recepčná - 2. kapitolaBella je v každom prípade veľmi zvláštna osoba. Edward dostal na krk chodiacu katastrofu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 32. kapitola

Guvernantka - 32. kapitolaPovídka se umístila na 2. místě v anketě o Nej povídku srpna, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!
Prípravy na svadbu vrcholia. Pekné čítanie. Lolalita

Dokončeno

Volterrská recepčná - 1. kapitola

Volterrská recepčná - 1. kapitolaTáto poviedka je ľahšieho rázu. Bella prichádza do Volterry, kde prijíma miesto recepčnej namiesto Gianny. Vie o upíroch a čo viac, chce byť jedným z nich. Príbeh plný vtipu, pohody, ale aj vypätých situácii. Mojim zvykom je hodiť Vás priamo do deja. Dúfam, že sa Vám poviedka zapáči. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 31. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Guvernantka - 31. kapitolaTak sme sa dočkali prvej spoločnej noci Edwarda a Belly. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 40. kapitola + Epilóg

Na príkaz Volterry - 40. kapitola + EpilógA je tu posledná kapitola s Epilógom. V kapitole nebude už žiadna akcia, len sentimentálne úryvky zo života. Prajem v tejto poviedke, už poslednýkrát, pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 30. kapitola

Guvernantka - 30. kapitolaOddychová kapitola z Edwardovho pohľadu. Edward sa pripravuje na deň D, ale nejde o svadbu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 29. kapitola

Guvernantka - 29. kapitolaĎalšia sladká kapitola. Keď dvaja hovoria o tom istom, nemusí to byť vždy to isté. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 39. kapitola

Na príkaz Volterry - 39. kapitolaRenée a Esme sú proste čarovné. Nedá sa im odolať a ani princ Volterry neodolá. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 28. kapitola

Guvernantka - 28. kapitolaPovídka se umístila na 2. místě v anketě o Nej povídku července, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme!
Bude súhlasiť Edward s Bellinou premenou? Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 38. kapitola

Na príkaz Volterry - 38. kapitolaKapitola je z pohľadu Edwarda. Boj je niekedy nevyhnutný, no niekedy k nemu nemusí ani dôjsť. Prajem príjemné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 27. kapitola

Guvernantka - 27. kapitolaBella uvažuje o budúcnosti. Čo vlastne vie o upíroch? Veľa toho nie je, no aj tak urobí rozhodnutie. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 37. kapitola

Na príkaz Volterry - 37. kapitolaRodina sa pripravuje na boj. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 26. kapitola

Guvernantka - 26. kapitolaBelle sa v Rusku nepáči, ale možno si to tam predsa len zamiluje. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 36. kapitola

Na príkaz Volterry - 36. kapitolaZačínajú rušné chvíle. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 25. kapitola

Guvernantka - 25. kapitolaZačína obdobie pokojnejších kapitol. Bella sa teda rozhodla vrátiť k upírom. Tá má nervy. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 35. kapitola

Na príkaz Volterry - 35. kapitolaPrvý lov Esme a Renée. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 24. kapitola

Guvernantka - 24. kapitolaKapitolka je plná emócií. Ako sa Nessie dozvedela, že nie je Edwardovou dcérou a ako sa rozhodla Bella? Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 34. kapitola

Na príkaz Volterry - 34. kapitolaPokojný deň zo života rodiny. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 23. kapitola

Guvernantka - 23. kapitolaKapitola je tu rýchlo. Prečo zavolala Renesmee? Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 22. kapitola

Guvernantka - 22. kapitolaBella odišla. Čo sa jej odohráva v hlave? Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 33. kapitola

Na príkaz Volterry - 33. kapitolaTáto kapitola bude o tom, ako zvládne Isabella svoje prvé dni ako upír a návrat Rosalie z Talianska. Je to pokojná kapitola. Prajem príjemné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 21. kapitola

Guvernantka - 21. kapitolaČo myslíte, prijala Bella fakt, že žije v rodine upírov? Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 32. kapitola

Na príkaz Volterry - 32. kapitolaVrátime sa trochu späť v deji. Dozviete sa, čo je naozaj s Bellou, ako prebehol pôrod a veľa ďalšieho. Je naozaj mŕtva? Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 20. kapitola

Guvernantka - 20. kapitolaŽeby veľké odhalenie? Už je načase, aby sa Bella dozvedela pravdu. Kto jej ju však povie? Táto kapitola je svojim spôsobom zlomová. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 19. kapitola

Guvernantka - 19. kapitolaBella sa pokúsi rodinu upírov posadiť za jeden jedálenský stôl. Ako to asi dopadne? Príjemné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 31. kapitola

Na príkaz Volterry - 31. kapitolaPovídka se umístila na 3. místě v anketě o Nej povídku května, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme! :)
Celá kapitola je z pohľadu Rosalie. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 18. kapitola

Guvernantka - 18. kapitolaPovídka se umístila na 2. místě v anketě o Nej povídku května, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme! :)
Pokračujeme v sladkom zbližovaní. Dozvieme sa, čo cíti Bella k Edwardovi a on k nej. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 30. kapitola

Na príkaz Volterry - 30. kapitolaPekný deň strieda škaredý a šťastie smútok. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 17. kapitola

Guvernantka - 17. kapitolaAj nepodarené rande sa dá zachrániť. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 16. kapitola

Guvernantka - 16. kapitolaRande Edwarda a Belly môže dopadnúť len jediným spôsobom. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 29. kapitola

Na príkaz Volterry - 29. kapitolaMyslím, že len jedna osoba uhádla, kto to prišiel. Belle sa už pomaly blíži termín pôrodu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 15. kapitola

Guvernantka - 15. kapitolaRenesmee mala nehodu. Ako zareaguje Edward a čo odpovie Bella na jeho otázku? Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 28. kapitola

Na príkaz Volterry - 28. kapitolaTehotenstvo pokračuje a Bella sama prichádza na to, čo potrebuje. V tejto kapitole bude malé prekvapenie a na konci šok. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 14. kapitola

Guvernantka - 14. kapitolaBella, Edward, Renesmee a ich malý výlet. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 27. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Na príkaz Volterry - 27. kapitolaPovídka se umístila na 2. místě v anketě o Nej povídku dubna, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme! :)
Táto kapitola patrí k tým pokojnejším a aj nudnejším. Nechcem počas tehotenstva Bellu veľmi stresovať. Dúfam, že súhlasíte. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 13. kapitola

Guvernantka - 13. kapitolaKapitola z pohľadu Edwarda. Žeby sa zahľadel do guvernantky? Čo by na to povedala jeho rodina? Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 12. kapitola

Guvernantka - 12. kapitolaPovídka se umístila na 3. místě v anketě o Nej povídku dubna, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme! :)
Bella je celá nesvoja z toho nevinného bozku. Prajem pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 26. kapitola

Na príkaz Volterry - 26. kapitolaTakže, Bella je tehotná a ako sa k tomu všetkému postaví Edward? Táto kapitola je o tom. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 11. kapitola

Guvernantka - 11. kapitolaEdward vezme Popolušku na bál. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 25. kapitola

Na príkaz Volterry - 25. kapitolaJasper a Emmett sú švagrovia na pohľadanie a zas to dokážu. Po tých romantických kapitolách som mala chuť na niečo vtipnejšie, aj keď bude aj romantika. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 10. kapitola

Guvernantka - 10. kapitolaDosť bolo zábavy. Edward potrebuje garde na spoločenský večierok a všetky dievčatá v dome budú mať program. Všetky, až na dve. Pôjde s ním Nessie, či Bella? Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 9. kapitola

Guvernantka - 9. kapitolaKvač a Kvik... Znie to divne? Edward a Bella uspávajú Nessie. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 24. kapitola

Na príkaz Volterry - 24. kapitolaJe to trocha nudnejšia kapitola. Len Edward a Bella a manželský rozhovor. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 8. kapitola

Guvernantka - 8. kapitolaBella zostáva s Renesmee sama. Ako to dopadne? Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 23. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Na príkaz Volterry - 23. kapitolaBella a Edward splnia úlohu. Tým som povedala všetko. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 7. kapitola

Guvernantka - 7. kapitolaV minulých kapitolách sme sa troška zasmiali a teraz už to bude vážne. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 22. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Na príkaz Volterry - 22. kapitolaPokračujeme teda v sladkom duchu. Edward a Bella si zaslúžia trocha oddychu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 6. kapitola

Guvernantka - 6. kapitolaPrečo je Bella taká, aká je? To nám poodhalí Emmett. Jemu neodolá nik. Ako dopadne prvá hodina slušného správania? Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 21. kapitola

Na príkaz Volterry - 21. kapitolaPresladená kapitola, nič iné k tomu neviem povedať. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 5. kapitola

Guvernantka - 5. kapitola„Isabella, sme na mieste,“ povedal som polohlasom a potriasol ňou. Nič sa však nedialo. „Bella, sme doma!“ skúsil som o dosť hlasnejšie, no pretočila sa mi chrbtom. Pozrel som k dverám na Emmetta. Ten sa šiel od smiechu udusiť. „Ja by som ju vzal, ale keby sa mi prebrala v náručí, obvinila by ma zo znásilnenia. Ja to mám s ňou už nahnuté. Nechcem riskovať.“ Kretén jeden. Nahol som sa do auta. Bol som presvedčený, že ju zobudím, keď ju vezmem na ruky, no ona spala ako zabitá.

 

Na príkaz Volterry - 20. kapitola

Na príkaz Volterry - 20. kapitolaNebrala som na nervozite, keď sme predkladali pasy a Edward stále nikde. Jasper na mňa mrkol a povzbudivo sa usmial. Povzdychla som si a vzala pas od colníka. Prešli sme do haly a ja som si to namierila rovno k občerstveniu. Bola som úplne nesvoja. Alice šla za mnou. Postavila som sa k pultu. „Čo si dáte, dámy?“ opýtal sa barman a pohľad mu dosť nehanebne zostal visieť na mojom výstrihu. „Nejaký koňak,“ šepla som.

 

Tajomný ochranca - Epilóg

Tajomný ochranca - EpilógKonečne Vám prinášam epilóg poviedky. Malý pohľad na to, čo bolo potom. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 4. kapitola

Guvernantka - 4. kapitolaJedna facka a Bella, čo takmer prezradí malé rodinné tajomstvo. V tejto kapitole sa dozviete viac o Elene, matke Renesmee. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 19. kapitola

Na príkaz Volterry - 19. kapitolaPadne v tejto kapitole vyznanie z očí do očí? Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 3. kapitola

Guvernantka - 3. kapitolaBella sa zatiaľ udomácňuje, aj keď sa onedlho s celou rodinou presťahuje. Príjemné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 18. kapitola

Na príkaz Volterry - 18. kapitolaMesiac uplynul. Edward a Bella musia do Volterry. Majú pre Ara dobrú správu? Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 17. kapitola

Na príkaz Volterry - 17. kapitolaTelefonát do Volterry a rozhovor medzi Bellou a Edwardom. Táto kapitola je maximálne pokojná a povedala by som, že aj jedna z tých nudnejších. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 2. kapitola

Guvernantka - 2. kapitolaBella sa zoznámi s celou rodinou. Jedinému členovi rodiny nová guvernantka nepadne do oka. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 34. kapitola

Tajomný ochranca - 34. kapitolaSvadobné šaty, ktoré sa neveste nepáčia a svadba. Pekné čítanie. Lolalita

 

Guvernantka - 1. kapitola

Guvernantka - 1. kapitolaBella je mladé dievča, ktoré vyrástlo v internátnej súkromnej škole, kde jej vtĺkali do hlavy len disciplínu, etiketu a vhodné správanie sa pravých dám. Je priam predurčená na to, aby bola dokonalou guvernantkou malej slečny, na ktorú jej otec jednoducho nestačí. Bella však netuší, že má v rodine upírov poľudštiť malú Renesmee, ktorá je na polovicu človek. Ja nie som na prológy a myslím si, že lepšie je vás hodiť priamo do deja. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 16. kapitola

Na príkaz Volterry - 16. kapitolaPovídka se umístila na 1. místě v anketě o Nej povídku února, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme! :)

„Okamžite ju pusť!“ ozvalo sa zavrčanie tesne za mnou a doslova som bola vytrhnutá z Mikeovej teplej náruče. Edward ma pevne zovrel za zápästie a nepríčetne na Mikea zavrčal. Ten ako v tranze ustúpil tri kroky. Nestihla som sa ani diviť, čo tu Edward robí a okamžite som ho začala chlácholiť. Oči mal hnevom čierne ako uhlie a jeho rysy sa zostrili a telo nebezpečne nahrbilo. O upírom chovaní by som mohla napísať knihu. Zavesila som sa okamžite Edwardovi okolo krku. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 33. kapitola

Tajomný ochranca - 33. kapitolaČo povedať k oddychovej poviedke? Už nebude žiadna akcia a žiadne zvraty. Vychutnajte si predposlednú kapitolku. Určí sa dátum svadby. Pekné čítanie. Lolalita

 

Auto lásky

Auto láskyCharlie vlastní autoservis a Bella mu v ňom pomáha. Do dielne pribudne autíčko, ktoré potrebuje opraviť. Tu sa to všetko začne. Je to jednorázovka, ktorá už dlho čaká v mojom počítači. Dúfam, že sa bude páčiť a zanecháte mi svoje pocity. K napísaniu tejto poviedky ma inšpiroval jeden vydarený videoklip. Prajem pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 15. kapitola

Na príkaz Volterry - 15. kapitolaS doširoka otvorenými očami sa na mňa dívala a ani sa nepohla. Kľakol som si na posteľ a začal ju zbavovať vlhkého oblečenia. Na dvere niekto jemne zaťukal a ja som tlmene zavrčal. Alice to okamžite pochopila. Zvládnem sa o ňu postarať sám a hlavne chcem. Páčila sa mi tá jej momentálna rezignovanosť a ešte viac sa mi páčilo, že sme boli pri sebe tak blízko a na jej tvári nebolo vidieť ani náznak toho, žeby sa ma bála.

 

Tajomný ochranca - 32. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Tajomný ochranca - 32. kapitolaKto by odmietol Edwarda? Ani Bella to nezvládne. Pomaly sa blížime k záveru poviedky. Prajem príjemné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 14. kapitola

Na príkaz Volterry - 14. kapitolaZbližovanie Edwarda a Belly. Edward vie byť veľmi milý, keď chce. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 13. kapitola

Na príkaz Volterry - 13. kapitolaChcete vedieť, či Edward našiel prsteň? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 31. kapitola

Tajomný ochranca - 31. kapitolaŽiadne zvraty sa nekonajú. Edward požiada Bellu o ruku. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 12. kapitola

Na príkaz Volterry - 12. kapitola„Dýchaj, prosím,“ šepol som. „Dýchaj!“ zavrčal som a odsotil Carlislea, ktorý sa na mňa šokovane zadíval. Mal som pocit, že nerobí dosť a vlastne ani neviem, čo sa mi preháňalo hlavou. Zohol som sa k jej perám a vdýchol jej do pľúc obsah tých svojich a potom znova a znova.

 

Na príkaz Volterry - 11. kapitola

Na príkaz Volterry - 11. kapitolaSpoločná noc upíra a človeka. Ako to môže dopadnúť? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 30. kapitola

Tajomný ochranca - 30. kapitolaCharlie možno predsa vezme Edwarda na milosť. A hádajte prečo. Ja som sa pri písaní bavila a dúfam, že sa pobavíte tiež. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 10. kapitola

Na príkaz Volterry - 10. kapitola„Isabella Mária Swanová, berieš si Edwarda Masona Cullena za svojho manžela?“ opýtal sa znova. Edward mi zovrel silnejšie ruku a trocha nadvihol obočie. „Bella...“ šepol takmer nepočuteľne. Ruka sa mi roztriasla a sucho som prehltla. Uhla som pohľadom a pozrela do prvého radu, kde celá Cullenovská rodina stuhla. Esme sa jemne usmiala a prikývla hlavou. To ma akoby prebralo z tranzu. Znova som pozrela do Edwardových očí. „Áno,“ povedala som vystrašene.

 

Na príkaz Volterry - 9. kapitola

Na príkaz Volterry - 9. kapitolaPovídka se umístila na 1. místě v anketě o Nej povídku ledna, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme! :)

V tejto kapitole padne požiadanie o ruku a čuduj sa svete, aj prvý bozk. Príjemné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 29. kapitola

Tajomný ochranca - 29. kapitolaV tejto kapitole sa o tehotenstve dozvie aj druhá strana. Ako to vezmú Cullenovci? Pekné čítanie. Lolalita

 

Ja to nezvládnem

Ja to nezvládnemTento drabble je o ťažkej životnej situácii Belly a Edwarda. Ich jediná dcéra... Prečítajte si, čo sa stalo. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 8. kapitola

Na príkaz Volterry - 8. kapitolaKapitola nám poskytne pohľad do Edwardovej hlavy. Ako je na tom on? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 28. kapitola

Tajomný ochranca - 28. kapitolaTáto kapitolka je z pohľadu Belly. Charlie sa dozvie, že jeho dcéra čaká dieťa. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 7. kapitola

Na príkaz Volterry - 7. kapitolaJe potrebné začať plánovať svadbu. Ozve sa aj Aro a chce vedieť, ako pokračuje plnenie jeho rozkazu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 27. kapitola

Tajomný ochranca - 27. kapitolaEdward je bezradný. Pre niečo sa jeho láska hnevá a on netuší prečo. Rozuzlenie nájdete tu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 6. kapitola

Na príkaz Volterry - 6. kapitolaNečakajte, že sa nám Edík hneď zlomí a padne pred Bellou na kolená a ani ona sa na to nechystá. Predsa len je pre ňu Edward ten najhorší člen rodiny. Aj napriek tomu spolu strávia osamote celý deň. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 5. kapitola

Na príkaz Volterry - 5. kapitolaBella sa zoznamuje s rodinou a naozaj k nim zapadla. V tejto poviedke ste si asi všimli, že je Rose trocha iná. Na konci sa nám niekto vráti. Kto asi? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 26. kapitola

Tajomný ochranca - 26. kapitolaEdík je zamilovaný až strach. Nad čistým nebom sa ale sťahujú mraky. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 4. kapitola

Na príkaz Volterry - 4. kapitolaAko prímu Bellu Cullenovci? Prajem pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 29. kapitola + Epilóg

V dobrom aj zlom - 29. kapitola + EpilógV dobrom aj zlom je sľub, ktorý si dávajú manželia pred oltárom. Nie vždy je každému dopriate tento sľub dodržať. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 3. kapitola

Na príkaz Volterry - 3. kapitolaStále sme na začiatku. Kapitola je naozaj dlhá, aby sme sa čím skôr dostali do Forks a pekne sa nám rozbehol dej. Pozrieme sa do hlavy aj Belle, kde nám vysvetlí, čo sa s ňou dialo vo Volterre. Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 28. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

V dobrom aj zlom - 28. kapitolaBella a Edward si prisahali byť spolu v dobrom aj zlom. Konečne sa to rozhodli dodržať. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 25. kapitola

Tajomný ochranca - 25. kapitolaTrocha oddychu a zábavy. Edward a Bella sú podarený pár. Dopredu upozorňujem, že sa v tejto kapitole vlastne nič neudeje. Je to oddychovka. Pekné čítanie. Lolalita

 

Na príkaz Volterry - 2. kapitola

Na príkaz Volterry - 2. kapitolaV tejto kapitolke sa Aro a Edward dohodnú. Pozrieme sa, ako to vníma Alice. Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 27. kapitola

V dobrom aj zlom - 27. kapitolaEdward dostal rozum. Bella mu síce veľmi neverí, ale rozhodne sa to skúsiť. Pekné čítanie. Lolalita

Síň slávy

Na príkaz Volterry - 1. kapitola

Na príkaz Volterry - 1. kapitolaPrinášam Vám novú poviedku. Hodím Vás priamo do deja a postupne všetko pochopíte. Edward prichádza do Volterry. Tu na neho čakajú vládcovia a predstavia mu Bellu. Bella je obyčajné dievča, ktoré mu Aro osobne vybral, aby s ňou splodil nadaného upíra. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 24. kapitola

Tajomný ochranca - 24. kapitolaBella sa ukáže. Čo ak sa Edwardovi podarilo ju nechtiac nadrogovať? Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 26. kapitola

V dobrom aj zlom - 26. kapitolaUž je na čase, aby niekto z tých dvoch dostal rozum. Tak, kto to bude? Malý pohľad do Edwardovej hlavy. Ako to vidí on? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 23. kapitola

Tajomný ochranca - 23. kapitolaPovídka se umístila na 3. místě v anketě o Nej povídku prosince, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme! :)

Bella je nešikovná až strach. Edward ju z nemocnice vezme k sebe domov. Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 25. kapitola

V dobrom aj zlom - 25. kapitolaPovídka se umístila na 2. místě v anketě o Nej povídku prosince, proto ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme! :)

Bella ďaleko neušla. Je šťastie, že Edward vie, kde ju hľadať. Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 24. kapitola

V dobrom aj zlom - 24. kapitola„Rose, kde je Bella?“ vyprskol som. Rose zalapala po dychu a šialenou rýchlosťou vybehla do izby. Zostala stáť na dverách a civela pred seba.

Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 22. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Tajomný ochranca - 22. kapitolaEdward a Bella idú do hotela. Ako to dopadne? Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 23. kapitola

V dobrom aj zlom - 23. kapitolaBella je doma. Ako sa cíti Edward a bude s ním chcieť jeho manželka komunikovať? Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 22. kapitola

V dobrom aj zlom - 22. kapitolaVráti sa Bella domov alebo zostane v bezpečí rezervácie? Získať si stratenú dôveru je náročné pre obe strany. Pekné čítanie a ďakujem za úžasné komentáre k predchádzajúcej kapitolke. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 21. kapitola

Tajomný ochranca - 21. kapitolaAko sa začne spoločný víkend Edwarda a Belly? Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 21. kapitola

V dobrom aj zlom - 21. kapitolaS kým telefonoval Edward? Ako dopadne vyšetrenie? V tejto kapitolke sa toho udeje dosť veľa. Dúfam, že vás poviedka ešte neomrzela. Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 20. kapitola

V dobrom aj zlom - 20. kapitolaNajhoršia je neistota. Prečo sa vlastne Edward k Belle vrátil? Nebolo to len z ľútosti? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 20. kapitola

Tajomný ochranca - 20. kapitolaEdward Bellu miluje. O tom niet pochýb. Kapitolka je oddychová a dúfam, že sa bude páčiť. Pekné čítanie a zanechajte mi komentárik. Ďakujem. Lolalita

 

Vianočný dar pre Rose

Vianočný dar pre RoseVianočne ladený drabble (300 slov), v ktorom Rose dostane ten naj darček. Je to trochu rozprávka, tak dúfam, že sa bude páčiť. Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 19. kapitola

V dobrom aj zlom - 19. kapitolaEdward sa vážne snaží a celkom sa mu to aj darí. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 19. kapitola

Tajomný ochranca - 19. kapitolaBella ide na obed k upírom. To by nebola Bella, aby niečo nevyviedla. Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 18. kapitola

V dobrom aj zlom - 18. kapitolaPovídka se umístila na 2. místě v Nej povídce listopadu, a tak ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme. :)

Ako dopadne stretnutie Edwarda a Jacoba? Niekedy si musia dať chlapi do zubov. Pekné čítanie. Lolalita

 

Moja budúcnosť

Moja budúcnosťBella je Edwardova budúcnosť. Tento drabble je o tom, ako ju videl a hlavne, čo cítil prvýkrát. Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 31. kapitola + Epilóg

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Striptíz pre Edwarda - 31. kapitola + EpilógSvadobná noc Edwarda a Belly. Dopracovali sme sa k poslednej kapitolke a epilógu. Prajem príjemné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 18. kapitola

Tajomný ochranca - 18. kapitolaEdward a Bella spolu strávili úžasný večer. Pekné čítanie. Lolalita

Poviedka sa umiestnila na 1. mieste v ankete o Naj poviedku listopadu, preto ju umiestňujeme na titulku a gratulujeme. :)

 

V dobrom aj zlom - 17. kapitola

V dobrom aj zlom - 17. kapitolaČo donúti Edwarda zavolať Jacobovi? Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 30. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 30. kapitolaVytúžená svadba. Bella a Edward si povedia áno. Je to predposledná kapitola. Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 16. kapitola

V dobrom aj zlom - 16. kapitolaBella ide na kontrolu. Dieťatko sa nám začne viac prejavovať a Bella s Edwardom trocha zbližovať. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 17. kapitola

Tajomný ochranca - 17. kapitolaEdward sa prizná. Vlastne nemal na výber. Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 15. kapitola

V dobrom aj zlom - 15. kapitolaMožno si poviete, že je kapitolka nudnejšia. Bella sa vráti domov, ale nebude to najpríjemnejšie. Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 14. kapitola

V dobrom aj zlom - 14. kapitolaVezme Edward Bellu domov alebo sa s tým, čo sa stalo, ešte nezmieril? Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 29. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 29. kapitolaPrišiel deň svadby. Edward má pre Bellu ešte malé prekvapenie. Dúfam, že sa kapitolka bude páčiť. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 16. kapitola

Tajomný ochranca - 16. kapitolaBella pozve Edwarda na večeru. Edward sa teší na romantiku a na noc, ktorá ho s Bellou čaká. Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 13. kapitola

V dobrom aj zlom - 13. kapitolaJocob sa pripútal, ale to nič nemení na situácii. Rozvod beží a Bella ide na súd. Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 12. kapitola

V dobrom aj zlom - 12. kapitolaJacob povie Belle niečo, čo všetko zmení. Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 11. kapitola

V dobrom aj zlom - 11. kapitolaBella ide na súd na zmierovacie konanie. Príde tam Edward? Prajem pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 15. kapitola

Tajomný ochranca - 15. kapitolaBella chce vedieť viac a zavolá svojmu kamarátovi. Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 28. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 28. kapitolaPovídka se umístila na 3. místě v Nej povídce října, tak ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme. :)
Kto sa nám nakoniec vyzlečie? Užite si kapitolku a teším sa na komentáre. Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 10. kapitola

V dobrom aj zlom - 10. kapitolaPrinášam vám už desiatu kapitolku. Podá Bella žiadosť o rozvod? V tejto kapitolke sa pozrieme aj do hlavy Jacobovi. Prajem pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 14. kapitola

Tajomný ochranca - 14. kapitolaDozvie sa Bella od Sama niečo o Edwardovi? Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 27. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 27. kapitolaPrípravy na svadbu sú v plnom prúde. Bella si skúša šaty a je pohltená myšlienkami. V tejto kapitolke nečakajte nič akčné. Blížime sa ku koncu poviedky. Prajem príjemné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 9. kapitola

V dobrom aj zlom - 9. kapitolaBella je v nemocnici. Alice ma výčitky svedomia. Donúti to Edwarda ukázať sa? A čo Jacob? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 13. kapitola

Tajomný ochranca - 13. kapitolaPýtala som sa, či znesiete trocha akcie. Väčšinou ste písali, že áno, tak som pre vás pripravila trošku vzrušenia. Prajem pekné čítanie a teším sa na každý komentárik. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 8. kapitola

V dobrom aj zlom - 8. kapitolaV tejto kapitolke bude zaujímavý rozhovor s Charliem. Konečne sa objaví aj Alice. Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - Tanyin bonus

Striptíz pre Edwarda - Tanyin bonusMyslím, že dať trocha priestor Tanyi nebude na škodu. Určite chcete vedieť, ako sa má. Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 7. kapitola

V dobrom aj zlom - 7. kapitolaBella ide pomáhať do nemocnice a stretne sa s Carlisleom. Jacob sa snaží dostať od Belly šancu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 12. kapitola

Tajomný ochranca - 12. kapitolaBella sa cíti lepšie a s Edwardom idú na párty. Nachytá svojho ochrancu alebo to dopadne úplne inak? Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 6. kapitola

V dobrom aj zlom - 6. kapitolaBella sa rozhodne ísť si po veci do domu svojho manžela. Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 26. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 26. kapitolaMinulá kapitolka skočila hlavňou zbrane na Demeterovom čele. Stlačí Edward spúšť? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 11. kapitola

Tajomný ochranca - 11. kapitolaAko zareaguje Bella na to, kto je jej ochranca? Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 5. kapitola

V dobrom aj zlom - 5. kapitolaV tejto kapitolke sa Edward a Bella pokúsia o rozhovor. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 10. kapitola

Tajomný ochranca - 10. kapitolaKapitola je z pohľadu Edwarda. Bella nám ochorie a on bude musieť znova zasahovať. V tejto kapitolke to Emmett zase zabije a prezradí niečo, čo nemal. Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 25. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 25. kapitolaKam utekal Edward? Túto kapitolku som si užila, lebo ja mám radšej akčnejšie scény. Prajem pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 4. kapitola

V dobrom aj zlom - 4. kapitolaRoztržka medzi Jacobom a Edwardom si našťastie nevyžiada obete. Prajem pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 3. kapitola

V dobrom aj zlom - 3. kapitolaKapitola je kratšia. Bella sa presťahuje k Charliemu a prizná sa otcovi. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 9. kapitola

Tajomný ochranca - 9. kapitolaBude troška romantiky, ale Bella je Bella. Čo sa jej zas prihodí? Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 24. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 24. kapitolaV tejto kapitole sa Bella a Edward stretnú s Charliem. Pekné čítanie. Lolalita

 

V dobrom aj zlom - 2. kapitola

V dobrom aj zlom - 2. kapitolaBella je tehotná. To, ako zareaguje Carlisle a ako Edward, sa dozviete v tejto kapitole. Ako sa asi cíti Bella? Pekné čítanie. Lolalita

Dokončeno

V dobrom aj zlom - Prológ + 1. kapitola

V dobrom aj zlom - Prológ + 1. kapitolaPrinášam Vám novú poviedku. Edward a Bella sú manželia a ich manželský život nie je práve to ružové, čo si vysnívali. Milujú sa, ale to niekedy na dobré manželstvo nestačí. Bella sa dopustí osudovej chyby. Prajem Vám pekné čítanie a veľmi, veľmi prosím o komentíky. Chcem vedieť, či vás poviedka zaujala. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 8. kapitola

Tajomný ochranca - 8. kapitolaV tejto kapitolke sa vrátime do garáže. Edward nám opíše, čo sa stalo a Belle znova dokáže, že je magnet na nebezpečenstvo. Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 23. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 23. kapitolaKapitola je z pohľadu Edwarda. Bella sa pomaly zotavuje a je čas na návrat domov. Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 22. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 22. kapitolaKapitola je z pohľadu Belly. Ubolená a strápená duša v nej opisuje, čím si prešla a uvedomí si, že bude ťažké žiť ďalej. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 7. kapitola

Tajomný ochranca - 7. kapitolaV tejto kapitolke sa pozrieme do hlavy Belle. Dozvieme sa, čo našla v uličke a čaká nás oprava plota, ktorý Bella zničila. Kto jej s tým bude pomáhať? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - Epilóg

Hajzel - EpilógPovídka se umístila na první místě v anketě o Nej povídku měsíce září, a tak ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme. :)

Konečne ste sa dočkali Epilógu. Prajem Vám príjemné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 21. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 21. kapitolaBella je zachránená. Bude v poriadku? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 6. kapitola

Tajomný ochranca - 6. kapitolaRande Belly a Edwarda nedopadlo najlepšie. Čo si o ňom asi teraz myslí Bella. Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 20. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 20. kapitolaKapitolka je z pohľadu Edwarda. V komentároch ste pekne hádali, kto bol ten muž na konci. Tie z Vás, čo ste si mysleli, že je to Edward, mali ste pravdu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 5. kapitola

Tajomný ochranca - 5. kapitolaBella a Edward majú rande. Ako dopadne? Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 19. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 19. kapitolaBella sa na lodi pokúsi o útek. Podarí sa jej to? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 50. kapitola

Hajzel - 50. kapitolaTeraz mal nasledovať Epilóg, ale ja som sa nejako rozpísala, a tak vznikla ešte jedna kapitolka. Dúfam, že som Vás potešila. Nemohla som Vás pripraviť o druhú svadbu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 4. kapitola

Tajomný ochranca - 4. kapitolaKapitolka bude z pohľadu Edwarda. Kto Bellu v lese zachránil? Bol to Edward? Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 18. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 18. kapitolaV tejto kapitolke zostaneme ešte pri Belle. Kapitolka je kratšia, ale v ďalšej to vynahradím. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 49. kapitola

Hajzel - 49. kapitolaV tejto kapitolke si vychutnáte druhú svadbu. Už nás čaká len epilóg. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 3. kapitola

Tajomný ochranca - 3. kapitolaBella sa stratí a bude musieť zasiahnuť jej tajomný ochranca. Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 17. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 17. kapitolaV tejto kapitolke sa pozrieme za Bellou. Drží sa statočne, ale aj na ňu príde chvíľa, keď začne strácať nádej. Kapitolka je menej akčná. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tajomný ochranca - 2. kapitola

Tajomný ochranca - 2. kapitolaBella je chodiaca katastrofa a dnes sa o tom presvedčíte. Pekné čítanie. Upozorňujem, že sa stále rozbiehame. Lolalita

 

Hajzel - 48. kapitola

Hajzel - 48. kapitolaPovídka se umístila na prvním místě v anketě o Nej povídku měsíce, a tak ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme. :)

V tejto kapitolke Bella prezradí Edwardovi, že je tehotná. Edward ju tiež prekvapí. Ako myslíte, že zareaguje? Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 16. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 16. kapitolaEdward sa konečne dostane K Demeterovi. Nájdu Cullenovci všetky tri dievčatá (Irenu, Tanyu a Bellu) v poriadku? Pekné čítanie. Lolalita

Dokončeno

Tajomný ochranca - Prológ + 1. kapitola

Tajomný ochranca - Prológ + 1. kapitolaPrinášam Vám novú poviedku. Edward je čudák. Je stále sám a žije vo svojom svete. Bella je zas magnet na problémy. Je na škole nová, ale už dôverne pozná miestne nemocnice, ošetrovne a policajnú stanicu. Situácia sa však začne zlepšovať. Bella má ochrancu, ktorého nikdy nevidí, ale cíti jeho prítomnosť. Vŕta jej to v hlave a chce zistiť, kto je záhadný neznámy, ktorý pre ňu riskuje život. Odhalenie ju prekvapí, lebo svojho ochrancu vlastne pozná. Poviedočka bude pokojnejšia, plná romantiky a oddychu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 15. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Striptíz pre Edwarda - 15. kapitolaPovídka se umístila na druhém místě v anketě o Nej povídku měsíce, a tak ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme. :)

Táto kapitola je z pohľadu Belly, aby ste mali prehľad, čo sa deje. Bella je ešte stále s Tanyou a Irenou. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 47. kapitola

Hajzel - 47. kapitolaBella si užíva život so svojim manželom. V celej poviedke sme sa nedočkali, aby Bella povedala Edwardovi, čo k nemu cíti. Všimli ste si to? Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 14. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 14. kapitolaKapitola je z pohľadu Edwarda. Príde do Anglicka a hľadá Bellu. Dostane sa mu pomoci aj od rodinných priateľov. Od koho asi? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 46. kapitola

Hajzel - 46. kapitolaEdward a Bella si musia veľa odpustiť. Edward si vezme Bellu domov. Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 13. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 13. kapitolaEdwardov pohľad. Kapitolka je nudnejšia, ale dúfam, že zaujme. Edward zistí, že je Bella preč. Ako zareaguje? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - Bonus - Sad End

Hajzel - Bonus - Sad EndPoviedka Hajzel sa končí dvojako. Pôvodne som mala na pláne len Sad End, ale rozhodla som sa aj pre ten šťastný koniec. Toto je nešťastný koniec, ktorý naväzuje na 44. kapitolu príbehu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 45. kapitola

Hajzel - 45. kapitolaEdward sa konečne porozpráva s Bellou. To, čo jej povie a ako jej vysvetlí všetko, čo sa stalo, si prečítate tu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 44. kapitola

Hajzel - 44. kapitolaEšte vás na chvíľu potrápim. Bella je zmätená. Nevie, kde je pravda a čo sa stalo. Má strach. Dozvie sa viac? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 43. kapitola

Hajzel - 43. kapitolaStále kapitolka z pohľadu Belly. Prezradím, že prežila a zostala človekom. Viac sa dočítate tu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 12. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 12. kapitolaTáto kapitolka je ešte z pohľadu Belly. Ona a štyri ďalšie dievčatá sa plavia do neznáma a nečaká ich nič dobré. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 42. kapitola

Hajzel - 42. kapitolaBella porodí. Pôrod bude ťažký. Čo myslíte, zostane človekom a bude dieťatko aj ona v poriadku? Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 11. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 11. kapitolaKapitola je z pohľadu Belly. Bella je aj napriek všetkému silné dievča, ale beznádej je silnejšia. Čo ju ešte čaká a vezmú ju k Tanyi? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 41. kapitola

Hajzel - 41. kapitolaBellu ovláda paranoja alebo sa v rodine deje niečo zvláštne? Ak čakáte, že sa v tejto kapitole dozviete viac, tak áno, ale vyvolá ďalšie otázky. Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 10. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 10. kapitolaBella v tejto časti urobí zásadné rozhodnutie, ktoré nezostane bez trestu. Dedy tu zamieša karty a ako? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 40. kapitola

Hajzel - 40. kapitolaBella a Edward naplnili svoje manželstvo. Už keď to vyzerá, že sa nemôže nič pokaziť, niečo sa stane. Pekné čítanie. Lolalita.

 

Hajzel - 39. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Hajzel - 39. kapitolaLáska je komplikovaná a túžby a potreby tiež. V tejto kapitolke si Bella a Edward doprajú všetko. Toto je zatiaľ najdlhšia kapitolka, tak dúfam, že to oceníte. Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 9. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 9. kapitolaMyslíte si, že by mohla dať Bella po minulej kapitolke Edwardovi šancu na zmierenie? To sa dočítate tu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 38. kapitola

Hajzel - 38. kapitolaPrinášam vám oddychovú kapitolku. Bella zostane sama doma s Emmettom a Jasperom a tým pádom myslím, že viac povedať netreba. Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 8. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 8. kapitolaPozrieme sa do Edwardovej hlavy. Vyzlečie sa Bella alebo ju Edward zastaví? Možno sa Edward neudrží... Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 7. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 7. kapitolaPovídka se umístila na třetím místě v anketě o Nej povídku měsíce července, a tak ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme. :)

Edward si nedá povedať a vyhľadá Bellu. Bude sa s ním chcieť baviť? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 37. kapitola

Hajzel - 37. kapitolaUblíži Jasper Belle? V tejto kapitole sa dozviete to, čo vás zaujímalo. Objasním vám tú noc, keď Bella otehotnela. Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 6. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 6. kapitolaBella sa predsa len stretne s Alice. Ako stretnutie dopadne? A príde tam Alice sama? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 36. kapitola

Hajzel - 36. kapitolaOddychová kapitolka. Trocha zbližovania, trocha nákupov a rodinná pohoda. S Bellou a Edwardom je to na tej najlepšej ceste. Pre tie, ktorým chýba Hajzel, tak ešte chvíľu čakajte. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 35. kapitola

Hajzel - 35. kapitolaTáto kapitolka je oddychová a na konci bude aj trocha romantiky. Pekné čítanie a zanechajte komentár, aby ste ma potešili. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 5. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 5. kapitolaBella má strach, že za ňou príde Edward do klubu. Čo myslíte, príde? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 34. kapitola

Hajzel - 34. kapitolaZasiahne Edward včas alebo Belle ublížia? To sa dočítate tu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 33. kapitola

Hajzel - 33. kapitolaBudeme pokračovať v zbližovaní Edwarda a Belly. Predsa len pôjdu na rande a ako to dopadne? Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 4. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 4. kapitolaV tejto kapitolke Vám ponúkam Edwardov pohľad. Ako zareagoval na Bellu a spoznal ju hneď? Bude ju súdiť alebo ju pochopí? Pekné čítanie. Ďakujem za priazeň, ktorú mi venujete. Ste skvelé. Lolalita

 

Hajzel - 32. kapitola

Hajzel - 32. kapitolaTáto kapitolka je o Belle a Edwardovi. Ako dopadne večera? Nepohádajú sa? Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 3. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 3. kapitolaA je tu tretia kapitolka. Bella sa stretne s Edwardom. Mnohé z Vás rozmýšľali, že ako sa Edward dostane do baru. No, prečítajte si, ako som ich stretnutie vymyslela. Pekné čítanie. Lolalita

 

Striptíz pre Edwarda - 2. kapitola

Striptíz pre Edwarda - 2. kapitolaV tejto časti sa Bella zabýva v bare. Ako jej to pôjde? Chcem sa vám poďakovať za úžasné komentáre. Verím, že Vás táto poviedka nesklame. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 31. kapitola

Hajzel - 31. kapitolaTak, toto bude oddychová kapitolka. Prajem pekné čítanie a ďakujem za tie skvelé komentáre k predchádzajúcej kapitolke. Ste skvelé. Lolalita

Dokončeno

Striptíz pre Edwarda Prológ + 1. kapitola

Striptíz pre Edwarda Prológ + 1. kapitolaSom tu s novou poviedkou. Edward opustí Bellu v lese. Bella sa pozbiera a hľadá si po maturite prácu. Ani vo sne ju nenapadlo, čo bude v budúcnosti robiť, ale peniaze sa zarábajú ťažko a tanec ju začne baviť. O aký tanec ide? Stretne sa ešte s Edwardom? Dúfam, že dáte poviedke šancu, aj keď som na úvod veľa neprezradila. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 41. kapitola + Epilóg

Tam, kde sa neumiera - 41. kapitola + EpilógDočkali ste sa poslednej kapitolky a Epilógu. Prajem Vám pekné čítanie a ďakujem, že ste to dočítali až do konca. Lolalita

 

Hajzel - 30. kapitola

Hajzel - 30. kapitolaV tejto kapitolke bude aj trocha nehy, ale aj malá hádka. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 40. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 40. kapitolaEdward sa stretne so svojím synom. Táto časť je už predposledná. Prajem príjemné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 29. kapitola

Hajzel - 29. kapitolaSom späť. Prajem Vám pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 28. kapitola

Hajzel - 28. kapitolaTáto kapitolka je dlhšia. Viac neprezradím. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 27. kapitola

Hajzel - 27. kapitolaTaká oddychová kapitola, aby ste nezabudli, že Edward je síce upír, ale aj chlap. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 26. kapitola

Hajzel - 26. kapitolaPovídka se umístila na prvním místě v anektě o Nej povídku měsíce června, a tak ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme. :)

V tejto kapitole sa dozviete či potrat prebehol, alebo nie. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 25. kapitola

Hajzel - 25. kapitolaPozrieme sa do hlavy našej budúcej mamičke. Prečo sa Bella rozhodla pre potrat? Možno teraz pochopíte. Veľmi vám ďakujem za komentáre k predchádzajúcej kapitolke. Nesmierne ste ma potešili a preto ďalšiu časť pridávam tak skoro. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 24. kapitola

Hajzel - 24. kapitolaTak a je to tu. Bella sa dozvie pravdu, ale od koho a ako to príjme? Pekné čítanie a dnes vás požiadam o veľa komentárov, lebo ste zleniveli. Ja na vás stále myslím a rýchlo pridávam kapitolky, tak mi tiež nechajte pár riadkov. Aspoň či sa vám kapitolka páčila, alebo nie. Lolalita

 

Hajzel - 23. kapitola

Hajzel - 23. kapitolaBella sa dostane do konfliktu so zákonom. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 22. kapitola

Hajzel - 22. kapitolaEdward sa rozhodol povedať Belle pravdu, ale možno ani nebude musieť. Bella je dosť všímavé dievča. V tejto kapitolke sa toho veľa neudeje, ale niekedy musí byť aj trocha oddychu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 39. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 39. kapitolaAko dlho potrvá radosť matky z narodenia synčeka? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 21. kapitola

Hajzel - 21. kapitolaV tejto kapitolke sa Edward a Bella vrátia domov. Bude Bella v poriadku? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 38. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 38. kapitolaV tomto dieliku Bella porodí a vy sa dozviete, či to bude chlapček alebo dievčatko. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 20. kapitola

Hajzel - 20. kapitolaA je tu svadba. Ako dopadne svadobná noc? Možno bude Edward konečne gentleman. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 37. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 37. kapitolaPridá sa Edward ku garde? Čo je s Bellou? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 19. kapitola

Hajzel - 19. kapitola19. kapitolka je tu. Edward si to trocha vylepší u Renée, ale ako sa mu to podarí? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 18. kapitola

Hajzel - 18. kapitolaV tejto kapitolke sa Edward zoznámi s René. Bude sa jej páčiť? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 17. kapitola

Hajzel - 17. kapitolaTáto kapitolka je oddychová. Nečakajte žiadnu akciu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 36. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 36. kapitolaChcete vedieť, čo je s Edwardom? Tak prajem pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 16. kapitola

Hajzel - 16. kapitolaKapitolka bude z pohľadu Edwarda. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 15. kapitola

Hajzel - 15. kapitolaAko to dopadne v škole? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 14. kapitola

Hajzel - 14. kapitolaPochváli sa Edward v škole, že je zasnúbený? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 13. kapitola

Hajzel - 13. kapitolaBella musí vrátiť návštevu. Ako to dopadne a ako sa bude správať Edward? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 35. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 35. kapitolaA je tu ďalšia kapitolka. Bella stále nevie, čo je s Edwardom. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 12. kapitola

Hajzel - 12. kapitolaPožiada Edward Bellu o ruku? Čo myslíte? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 11. kapitola

Hajzel - 11. kapitolaPovídka se umístila na třetím místě v anketě o Nej povídku měsíce května, a tak ji dáváme na titulní stranu. Gratulujeme. :)

V tejto kapitole sa Charlie dozvie, kto je otcom dieťatka. Ako zareaguje? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 34. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 34. kapitolaDobre ste uhádli, Bella čaká dieťatko. Ako to však príjme Edward? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 10. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Hajzel - 10. kapitolaA je tu okrúhla, desiata kapitola. V tejto kapitolke sa Bella definitívne rozhodne. Ďakujem za úžasné komentáre, ktoré mi zanechávate. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 33. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 33. kapitolaAký majú mladomanželia život po svadbe? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 9. kapitola

Hajzel - 9. kapitolaAko chce Edward znepríjemniť Belle život? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 8. kapitola

Hajzel - 8. kapitolaKonečne kapitola z pohľadu Edwarda. Pre tie, ktoré si začnú myslieť, že Edward nie je až taký hajzel, tak nech si počkajú na ďalšiu kapitolku. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 7. kapitola

Hajzel - 7. kapitolaV tejto kapitolke sa dozviete, ako zareaguje Edward na Bellino tehotenstvo. Dôjde mu vôbec, že je to dieťatko jeho? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 32. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Tam, kde sa neumiera - 32. kapitolaA je tu vytúžená svadobná noc. Čiže žiadny príbeh, len nekonečná romantika. Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 25. kapitola + Epilóg

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Krehká milenka - 25. kapitola + EpilógA je tu posledná časť. Dúfam, že si prídete na svoje a rozlúčite sa s poviedkou nejakým komentárikom. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 6. kapitola

Hajzel - 6. kapitolaBella sa stále necíti dobre. Dozvieme sa prečo a až teraz sa začne zábava. Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 24. kapitola

Krehká milenka - 24. kapitolaBella ide na svadbu. Tanya a Amadeus pre ňu majú skvelého družbu, ale náš starý, známy Edward, to asi nebude. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 5. kapitola

Hajzel - 5. kapitolaĎalšia kapitolka je tu trocha skôr. Dozviete sa, ako sa Mike postaví k situácii. Zostane s Bellou? Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 23. kapitola

Krehká milenka - 23. kapitolaBella opustí Amadea a Tanyu. Kam ju zaveje vietor? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 31. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 31. kapitolaMyslím, že stačí jediné slovo - svadba. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 4. kapitola

Hajzel - 4. kapitolaAko dopadne rande s Mikeom? Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 3. kapitola

Hajzel - 3. kapitolaDopracovali sme sa k tretej kapitole. Stále z pohľadu Belly. Ešte sa rozbiehame. Ďakujem za krásne komentáre a teším sa na ďalšie. Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 22. kapitola

Krehká milenka - 22. kapitolaTáto kapitola je trocha nudná, ale musí byť. Ako sa darí Belle v spoločnosti Amadea a Tanye? Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 21. kapitola

Krehká milenka - 21. kapitolaTáto kapitola je z pohľadu Edwarda. Nie je najdlhšia, ale dúfam, že sa bude páčiť. Pekné čítanie. Lolalita

 

Hajzel - 2. kapitola

Hajzel - 2. kapitolaV prvom rade, ďakujem za záujem o túto poviedku. Som veľmi rada. Keď sa poviedka rozbieha, ide to trocha pomalšie. V tejto kapitolke sa zoznámime aj s Charliem a niektorými členmi rodiny Cullenovcov. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 30. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 30. kapitolaA je tu pokračovanie. Konečne sa Bella a Edward dočkali. Pekné čítanie. Lolalita

Dokončeno

Hajzel - Prológ + 1. kapitola

Hajzel - Prológ + 1. kapitolaTáto poviedka je z iného súdka, než ste zvyknutí. Edward Cullen je poriadny hajzlík. Užíva si s dievčatami a keď na školu vo Forks nastúpi Bella, nová študentka, upriami svoju pozornosť na ňu. Je ňou fascinovaný a priťahuje ho práve to, že ona ho nechce. Bella sa na jednej oslave opije a podľahne. Edward dosiahne svoje, ale situácia sa skomplikuje. Bella naďalej odmieta Edwarda a skrýva pred ním aj malé tajomstvo. Toto tajomstvo však bude po krátkej dobe odhalené a Edward sa bude musieť postaviť k vzniknutej situácii ako muž. Získa si Bellu? Príjme Bella zistenie, kto Edward vlastne je? Viac neprezradím... Dúfam, že si táto poviedka získa čitateľov. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 40. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 40. kapitolaA je tu posledná časť. Nebudem Vás naťahovať. Dopadne to dobre. Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 20. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Krehká milenka - 20. kapitolaBella je ako utrhnutá z reťaze. Cíti lásku, aj nenávisť. Čo v nej zvíťazí? Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 19. kapitola

Krehká milenka - 19. kapitolaBella sa porozpráva s celou rodinou. Čo myslíte, bude to srdcervúce a dojemné, alebo sa naša Bella rozhodne pre cestu nenávisti? Som toho názoru, že keď sa všetci obdobia novorodeného upíra tak desia, tak to musí byť naozaj ťažké obdobie. Bella si užije protichodnosť pocitov a túžob. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 29. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 29. kapitolaDúfam, že vás táto kapitolka uspokojí. Je dlhšia a dozviete sa v nej, čo sa stalo s Edwardom a či pil ľudskú krv. No na začiatok prezradím, že nepil žiadnu konzervu, ale zabil človeka. Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 18. kapitola

Krehká milenka - 18. kapitolaAko zvládne Bella premenu? Ako zareaguje Edward? Pekné čítanie. Lolalita

Poviedka sa umiestnila na 1. mieste v ankete "Nej povídka dubna", preto ju vydávame na titulke. Gratulujeme! :)

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 39. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 39. kapitolaA je tu pokračovanie. Predposledná kapitolka. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 28. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 28. kapitolaNeviem, ako sa vám bude páčiť táto kapitolka, tak mi to, prosím, napíšte. Čo sa stalo s Edwardom? Bude v poriadku alebo nie? Myslím, že upír neumrie, pokiaľ mu neoddelia hlavu, ale čo ak... Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 27. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 27. kapitolaPohľad Belly. Táto kapitola je trocha akčná a trocha smutná. Ja mám tak rada akčné scény... Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 17. kapitola

Krehká milenka - 17. kapitolaJe tu ďalšia kapitolka. Celá je z pohľadu Tanye. Pekné čítanie a ďakujem za úžasné komentáre k predchádzajúcej kapitole. Lolalita

 

Každé ráno

Každé ránoEdward má ranný rituál, ktorý sa vošiel do tejto drabble poviedočky. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 38. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 38. kapitolaS ohľadom na to, že sa pomaly blížime k finále, sa už v tejto kapitolke veľa neudeje. Príjemné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 16. kapitola

Krehká milenka - 16. kapitola Celá táto kapitola bude z pohľadu Amádea. Ako príjme to, čo sa udialo? Možno nechtiac prezradí viac, než chcel. Pekné čítanie. Lolalita
P. S.: Chcem poprosiť o komentáre. Mám trocha krízu a potrebujem podporu. Viem som strašná, ale sviatky na mňa vždy pôsobia depresívne.

 

Krehká milenka - 15. kapitola

Krehká milenka - 15. kapitolaČo bude s Bellou? Prežije? Ako zareaguje Edward? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 26. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 26. kapitolaK tejto kapitole nič neprezradím. Musíte si ju prečítať. Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 14. kapitola

Krehká milenka - 14. kapitola Táto kapitola bude akčnejšia. Zvládne Bella ostrú výmenu názorov s blondínkou, ktorá zúfalo túži udržať jeden, aj tak rozbitý, vzťah? Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 13. kapitola

Krehká milenka - 13. kapitolaV tejto kapitolke sa posunieme ďalej. Tanya sa stretne s Amadeom a... Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 37. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 37. kapitolaBella oznámi Jacobovi skvelú novinu. Ako zareaguje jej brat? Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 12. kapitola

Krehká milenka - 12. kapitola Prinášam vám pohľad Tanye. Myslím, že si zaslúži, aby ste ju spoznali. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 25. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 25. kapitolaAj v tejto kapitolke bude ešte trocha romantiky. Zatiaľ sa nič neudeje, tak dúfam, že môže byť aj oddychová kapitola. Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 11. kapitola

Krehká milenka - 11. kapitolaV tejto kapitolke sa nám trocha viac predstaví Tanya. Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 10. kapitola

Krehká milenka - 10. kapitola Bella zareaguje na Edwardovo odmietnutie trocha zbrklo. V tejto kapitole sa veľa neudeje, ale dúfam, že sa bude aj tak páčiť. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 24. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 24. kapitolaEdward sa pokúša odolávať spievajúcej krvi. Ako mu to ide? Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 36. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 36. kapitolaAko zareaguje Edward na dobrú správu? Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 9. kapitola

Krehká milenka - 9. kapitola V tejto kapitolke sa dozviete, kto odviezol Bellu domov. Viac nepoviem... Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 8. kapitola

Krehká milenka - 8. kapitola Bella s Amadeom idú na návštevu ku Cullenovcom. Ako to dopadne? Od ďalšej kapitolky sa nám to konečne rozbehne. Tešte sa na intrigy, lásku a nenávisť. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 35. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 35. kapitolaAké ma Bella ťažkosti? Bude to tehotenstvo? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 23. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 23. kapitolaMám pre vás pohľad Edwarda. Nevesta mu ušla spred oltára. Ako sa asi cíti? Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 7. kapitola

Krehká milenka - 7. kapitola Pripravila som pre vás dlhú kapitolku. Bella sa stretne s Alice a aj s Edwardom. Ako to dopadne? V tejto kapitole sa nič vážne nestane, ale dúfam, že sa bude páčiť. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 22. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 22. kapitolaEdward to ako-tak prekoná a nevesta stojí pred oltárom. Bude tam aj ženích? Pekné čítanie a teším sa na komentáre. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 34. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 34. kapitolaPovídka se umístila na 3. místě v anketě o Nej povídku měsíce, a tak ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme. :)
Nálady našej Belly sa menia ako počasie. Chvíľu sa bez príčiny hnevá a chvíľu je ako anjelik. V tejto kapitolke si užijete trocha lásky, ale nič pekné netrvá večne. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 21. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 21. kapitolaEdward sa musí vyrovnať s niečím, s čím nepočítal. Zvládne to? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 20. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 20. kapitolaSvadba sa blíži. Naši budúci novomanželia sa nesmierne tešia. Môže sa ešte niečo pokaziť? Trocha vám napoviem. Vášeň a túžba sú veľmi mocné a príležitosť robí zlodeja. Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 6. kapitola

Krehká milenka - 6. kapitola V tejto kapitolke uvidíte Edwardov pohľad na celú vec. Ako zareagovala Tanya a čo na to rodina? Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 5. kapitola

Krehká milenka - 5. kapitola Bella sa dnes stretne s Cullenovcami. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 33. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 33. kapitolaEdward dostane od Sama pár nepríjemných otázok. Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 4. kapitola

Krehká milenka - 4. kapitola Bella priletí do Kanady. Amadeus má jasný plán, ktorý sa postupne dozviete. Pekné čítanie. Neskutočne sa teším na komentáre. Lolalita

 

Krehká milenka - 3. kapitola

Krehká milenka - 3. kapitola Stále sa len rozbiehame. Ak má Bella s Amadeom zrealizovať svoj plán, musia sa naň pripraviť. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 19. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 19. kapitolaNie je čas na hnev. Bella má len mesiac, aby sa stala človekom. Pekné čítanie. Lolalita

 

Krehká milenka - 2. kapitola

Krehká milenka - 2. kapitola Kto tipoval, že tu bude aj Edward, tipoval správne. Nie však v tejto kapitolke. Bella sa dozvedá o svojom bývalom nové informácie a dostane od Amadea zaujímavú ponuku. Pekné čítanie. Lolalita

Síň slávy

Krehká milenka - 1. kapitola + Prológ

Krehká milenka - 1. kapitola + PrológNová poviedka len pre Vás. Edward Bellu opustil v lese tak, ako to všetci poznáme. Nevrátil sa a nebol Jacob. Bella pracuje v bare, keď narazí na upíra. Bella ho zaujme, a keď sa dozvie o jej predošlom vzťahu s upírom, skrsne mu v hlave plán. Len sa rozbiehame, tak dajte tejto poviedke šancu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 32. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 32. kapitolaNiekedy musia aj nepriatelia spojiť sily, aby našli to, na čom im záleží. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 31. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 31. kapitolaAko sa Sam vysporiada s pravdou? Pokúsila som sa pozrieť na situáciu aj z pohľadu alfa vlka. Ďakujem všetkým, čo poctivo komentujete každý dielik, ale aj tým, čo si spomenú len občas. Ste moja inšpirácia. Pekné čítanie. Vaša Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 18. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 18. kapitolaBella musí čeliť hnevu Edwarda aj jeho rodiny. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 17. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 17. kapitolaAko to dopadne? Zabije Bella vládcu Volterry? Pekné čítanie a prosím o komentáre. Ďakujem. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 30. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 30. kapitolaBella a Edward sa idú pozrieť na dom. Táto kapitolka je pokojná, ale tešte sa na ďalšiu... Čo sa asi udeje? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 16. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 16. kapitolaAký bol plán bakchantky? Prosím, nezabíjajte ma, lebo ďalšie kapitoly nebudú. Bella je bakchantka. Je to hlboko v nej a ani láska to nezmení. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 15. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 15. kapitolaCullenovci sa pripravujú na možný boj. Trocha nezáživná kapitola, ale musí byť. Pekné čítanie. Lolalita PS: Som rada, že mi zanechávate čoraz viac komentárov. Ďakujem.

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 29. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 29. kapitolaKeďže som v minulej kapitole trocha Edíka potrápila, teraz mu to vynahradím. Preto je tu aj obmedzenie od pätnástich. Najprv som túto kapitolu neplánovala, ale nejak to tak vyšlo. Pekné čítanie. Lolalita

 

Milujem Cullena

Milujem CullenaTak mám tu pre vás Drabble poviedku. Tristo slov o tom, ako sa Bella zamilovala do Cullena. Pekné čítanie. K tejto poviedočke ma nepriamo inšpirovala Contaester a preto jej ju venujem. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 14. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 14. kapitolaAko dopadne rozhovor s Arom? Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 28. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 28. kapitolaZmieri sa Bella s Billym? O tomto je táto kapitolka. Prajem príjemné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 27. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 27. kapitolaAko dlho sa dá tajiť svadba? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 13. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 13. kapitolaMám pocit, že trinástka je začarované číslo. Ak sa vám táto kapitola bude zdať uletená, tak máte pravdu. Som asi prepracovaná, no aj tak dúfam, že sa bude páčiť. V tejto kapitolke sa objavia aj Volturiovci. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 26. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 26. kapitolaTáto kapitola je trocha na odľahčenie. Tak, čo si myslíte? Bude hádka a bude sa Edward s Bellou hnevať? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 12. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 12. kapitolaPísať túto kapitolu ma fakt bavilo. Dúfam, že to je vidieť. A ako sa rozhodli? Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 41. kapitola + Epilóg

Život sa nemazná - 41. kapitola + EpilógDopracovali sme sa na koniec ďalšej dlhej poviedky. Niekedy to bolo drsné, inokedy romantické, a niekedy aj trošku nelogické. Túto poviedku mám veľmi rada a som šťastná, že si našla svojich čitateľov. Ďakujem vám, že ste čítali a komentovali. Chcem vás ešte poprosiť o posledné komentáre k Život sa nemazná. Napíšte mi, ako na vás celá poviedka zapôsobila. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 11. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 11. kapitolaEdward sa chce rozlúčiť s rodinou, a tak sa s Bellou vrátila. V tejto kapitolke sa veľa nedozviete, ale dúfam, že sa bude páčiť. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 25. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 25. kapitolaV tejto kapitolke bude trocha romantiky, ale aj hádka. Pekné čítanie a teším sa na komentáre. Lolalita

 

Život sa nemazná - 40. kapitola

Život sa nemazná - 40. kapitolaKonečne už neplatí, že život sa nemazná. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 10. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 10. kapitolaBella ušla a Edward ju ide hľadať. Ako inak... Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 24. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 24. kapitolaPrinášam vám pokračovanie. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 9. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 9. kapitolaPríbeh pokračuje. V tejto kapitole sa dozviete, prečo sa Bella ocitla vo Forks. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 23. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 23. kapitolaPovídka se umístila na 3. místě v anketě o Nejlepší povídku měsíce února, a tak ji umisťujeme na titulní stranu. Gratulujeme. :)
Bella povie Billymu, že sa vydala. Ako zareaguje? Pekné čítanie a pevné nervy. Lolalita

 

Si upír...

Si upír...Môj prvý pokus o drabble. Bella a Edward v lese a nahlas vyslovená veta: Si upír... P.S.: Naozaj som si nemyslela, že je tak ťažké napísať poviedku na 100 slov. Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 39. kapitola

Život sa nemazná - 39. kapitolaBella vysvetlí, čo sa stalo. Možno sa vám to bude zdať zvláštne, ale Bella je predsa upír. Myslím, že upíri myslia trocha inak, než ľudia. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 22. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 22. kapitolaMladomanželia sa vrátia domov. O svadbe sa dozvedia Cullenovci. Ako príjmu fakt, že sa Edward oženil s Bellou? Pekné čítanie. P.S.: Ďakujem, že ste za moju poviedku hlasovali v ankete. Len vďaka vám mám chuť písať a naozaj ma to baví. Ste neskutočné a ja si to veľmi vážim. Ďakujem, Lolalita.

 

Život sa nemazná - 38. kapitola

Život sa nemazná - 38. kapitolaEdward už nehľadá len svoju dcéru, ale stratila sa mu aj manželka. Bojí sa najhoršieho. Ako to dopadne? Pekné čítanie. Lolalita Ďakujem za skvelé komentáre k predchádzajúcej kapitole. Už som začínala mať strach, že vás poviedka omrzela.

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 21. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 21. kapitolaV tejto kapitolke sa dozviete, ako prebehla svadobná noc. Pekné čítanie. Lolalita

 

Spala som s Edwardom Cullenom

Spala som s Edwardom CullenomBella stráca popularitu, a tak ju napadne úplná hlúposť. Rozhlási, že spala s Edwardom Cullenom. Ako to dopadne? Pekné čítanie a zanechajte komentík. Ďakujem. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 8. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 8. kapitolaO Belle sa dozvieme niečo nové. Uvedomí si, že má na Edwarda slabosť a bude aj bozk. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 20. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 20. kapitolaAká bola svadba a svadobná noc? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 7. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 7. kapitolaBella si začína uvedomovať, že jej Edward nie je ľahostajný. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 19. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 19. kapitolaPríprava na svadbu vrcholí. Príde Jacob na svadbu ako svedok? Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 37. kapitola

Život sa nemazná - 37. kapitolaPodarí sa nájsť a zachrániť Renesmee? Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 6. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 6. kapitolaKapitola je z pohľadu Belly. Ako na ňu zapôsobí Edward? Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 18. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 18. kapitolaCelá táto kapitolka je z pohľadu Alice. Strávi s Bellou zaujímavý deň. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 17. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 17. kapitolaBella sa rozhodne vziať si Edwarda. Začínajú prípravy... Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 16. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 16. kapitolaKapitola je z pohľadu Belly. Kedy bude svadba? Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 36. kapitola

Život sa nemazná - 36. kapitolaTáto kapitola je z pohľadu Rose. Čo sa vlastne stalo, a kto vzal Renesmee? Príjemné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 5. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 5. kapitolaBella teda zostane, ale na ako dlho? Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 35. kapitola

Život sa nemazná - 35. kapitolaBella sa stretáva so svojimi deťmi. Ako to zvládne a čo sa ešte udeje? Príjemné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 15. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 15. kapitolaPrezradím len toľko: bude aj požiadanie o ruku. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 4. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 4. kapitolaMám tu pre vás ďalšiu kapitolu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 3. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 3. kapitolaTáto kapitolka sa Vám, dúfam, bude páčiť. Bella prehodnotí svoj postoj k upírom. Stále sa rozbiehame. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 14. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 14. kapitolaTáto kapitolka sa mi písala sama a bude tak povediac zlomová. Je o túžbe. Som zvedavá, či sa bude páčiť. Príjemné čítanie. Lolalita

 

Tam, kde sa neumiera - 2. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 2. kapitolaV tejto kapitole sa dozvieme niečo o pôvode bakchantiek, a prečo sa ich musia upíri báť. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 13. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 13. kapitolaTáto kapitolka bude trocha nudnejšia, ale v ďalšej vám to vynahradím. Príjemné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 12. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 12. kapitolaĎalšia kapitolka je na svete. Situácia sa trocha komplikuje, ale láska zvládne všetko... Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 34. kapitola

Život sa nemazná - 34. kapitolaZ Belly je upír. Táto kapitola je o zvládaní krvi a lovu. Pekné čítanie. Lolalita

Dokončeno

Tam, kde sa neumiera - 1. kapitola

Tam, kde sa neumiera - 1. kapitolaTáto poviedka leží v mojom počítači už dlhšie. Je to niečo iné, než som písala doteraz. Mala to byť jednorázovka, no nakoniec sa nazbieralo pár kapitol. Bella nie je človek. Bella je niečo mocnejšie než upír. Prosím o komentáre. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 11. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 11. kapitolaTak akú jedinú možnosť vidí Edward? Táto kapitola je troška akčnejšia. Pekné čítanie. Lolalita P. S.: Ďakujem za nádherné, úžasné komentáre. Dúfam, že sa vám bude táto kapitola páčiť a zanecháte aspoň nejakého smajlíka.

 

Život sa nemazná - 33. kapitola

Život sa nemazná - 33. kapitolaBella porodí, a ako to dopadne? Prežije dieťatko a prežije Bella? Ďakujem za nádherné komentáre. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 10. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 10. kapitolaZatiaľ to bola len samá romantika. Edward sa beznádejne zamiloval a Bella, samozrejme, tiež. Krv však nie je mlieko. Bella nechce ublížiť svojej rodine, a ani Edward svojej. Ako to naši dvaja hrdinovia vyriešia? Pekné čítanie. Vaša Lolalita Ďakujem Vám za skvelé komentáre.

 

Život sa nemazná - 32. kapitola

Život sa nemazná - 32. kapitolaA som tu s ďalšou kapitolou. V tejto si trocha vydýchneme. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 9. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 9. kapitolaTáto kapitola bude o rozhodnutiach. Jacob odhalí, že Bella sa s upírmi stretáva viac, než by mala. Ako to dopadne? Rozbije sa rodiaci vzťah? Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 8. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 8. kapitolaZbližovanie Belly a Edwarda pokračuje. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 7. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 7. kapitolaĎalšia kapitola je na svete. Ako sa cítila Bella s Edwardom? Preskočila iskra? Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 31. kapitola

Život sa nemazná - 31. kapitolaMusím sa priznať, že táto kapitola sa mi písala ťažšie, než všetky ostatné. Musela som pozmeniť dejovú líniu. Rozhodla som sa túto poviedku ukončiť skôr, než som plánovala. V tejto kapitolke sa dozviete, čoho sa musí Bella báť. Pekné čítanie a teším sa na komentáre. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 6. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 6. kapitolaPrvé skoro rande. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 5. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 5. kapitolaTak a dopracovali sme sa k 5. kapitolke. Príjemne čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 4. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 4. kapitolaStále sa len rozbiehame. Dúfam, že budete mať trpezlivosť. Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 30. kapitola

Život sa nemazná - 30. kapitolaDievčatá, ďakujem za komentáre. Pôvodne som túto kapitolku chcela ukončiť skôr, ale boli by ste znova veľmi napäté a preto sa už dnes dozviete, čo je medzi sestričkou a Edwardom. Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 29. kapitola

Život sa nemazná - 29. kapitolaPrinášam vám oddychovú kapitolku, aby som vám v tej ďalšej mohla poriadne zamotať hlavy. Edward a Bella si užívajú prázdniny. Je však nutné vrátiť sa domov. Čo sa bude diať doma? Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 3. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 3. kapitolaJe tu 3. kapitolka. Edward a Bella sa zúčastnia konkurzu na Romea a Júliu. Pekné čítanie. Lolalita PS: Prosím o komentáre. Chcem len vedieť, či vás poviedka oslovila. Ďakujem.

 

Život sa nemazná - 28. kapitola

Život sa nemazná - 28. kapitolaBella je vo Forks a spomína. Stretáva starých priateľov. Edward konečne dostane rozum... aspoň to tak vyzerá. Pekné čítanie. Lolalita

 

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 2. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - 2. kapitolaJe tu ďalšia kapitola. Stále sa rozbiehame a dúfam, že vás táto kapitolka trošku pobaví. Pekné čítanie. Lolalita

Dokončeno

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - Prológ + 1. kapitola

Edward a Bella ako Romeo a Júlia - Prológ + 1. kapitolaPrinášam Vám novú poviedku. Bella žije od desiatich rokoch s indiánmi. Keď sa do mesta vrátia Cullenovci, indiáni sa začnú meniť. Bella nastúpi na strednú školu mimo rezerváciu, aby mala väčšie šance na vysokú školu. Tu sa stretne s upírmi, o ktorých vie len to, čo jej povedali indiáni. Čo nastane, keď Bella zistí, že Edward nie je taký zlý a Edward zistí, že ho Bella priťahuje viac, než by mala. Poviedka plná lásky, nehy, ale aj intríg. Len treba dúfať, že to dopadne lepšie, než Romeo a Júlia. Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 27. kapitola

Život sa nemazná - 27. kapitolaĎalšia kapitola len pre vás. V tejto kapitole sa ešte nič závažnejšie nestane. Niekedy je nutné vrátiť sa na začiatok, aby sme sa mohli pohnúť dopredu. Presne to urobí Bella. Rozhodne sa vrátiť tam, kde jej bolo najlepšie. Pekné čítanie. Lolalita PS: V ďalšej kapitole to už konečne rozriešim.

 

Život sa nemazná - 26. kapitola

Život sa nemazná - 26. kapitolaZa túto kapitolu ma najskôr stiahnete z kože. Tak do toho. Viem, že nechcete, aby som ich trápila, ale mne to tak skvele sedí do dejovej línie, že som si to nemohla odpustiť. Mám rada sladké poviedky, ale takých je tu dosť. Dúfam, že sa kapitola bude páčiť a zanecháte mi veľa komentárov. Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 41. kapitola + Epilóg

Ako skrotiť upíra - 41. kapitola + EpilógÚspešne sme sa dopracovali k poslednej kapitolke. Ako skončí Bella a prežije dieťatko? Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 25. kapitola

Život sa nemazná - 25. kapitolaEdward chce Bellu vo všetkom podporiť, no nastane zvrat. Je to dieťa Edwardovo? Dozviete sa... Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 24. kapitola

Život sa nemazná - 24. kapitolaV tejto kapitolke sa veľa nového nestane. Bella oznámi Edwardovi, že je tehotná. Ako zareaguje? Bude súhlasiť s potratom? Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 40. kapitola

Ako skrotiť upíra - 40. kapitolaBella vie zabojovať, keď treba. Svojho únoscu sa snaží obmäkčiť. Dá sa upír presvedčiť, aby ušetril človeka? Je to predposledná kapitola. Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 23. kapitola

Život sa nemazná - 23. kapitolaEšte raz pripomínam, že život sa nemazná. Na Bellu čaká ešte ťažké rozhodnutie. Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 39. kapitola

Ako skrotiť upíra - 39. kapitolaUž sa pomaly blížime do finále. Bella a Edward si žijú vo svojom domčeku. Nad hlavami im však stále visí hrozba. Čo sa ešte udeje? Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 22. kapitola

Život sa nemazná - 22. kapitolaEdward Bellu zachránil. Táto kapitola je pokojnejšia. Čo povedia Edward a Bella polícii? Prajem príjemné čítanie. Vaša Lolalita

 

Život sa nemazná - 21. kapitola

Život sa nemazná - 21. kapitolaA je tu 21. kapitolka. Kapitolka venovaná všetkým, ktorí neznášajú Petra. Edward príde Belle na pomoc a ako to dopadne? Ublíži Edward Petrovi? Dokáže ho zabiť? Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 20. kapitola

Život sa nemazná - 20. kapitolaTáto kapitolka je dlhšia než obvykle, a to len preto, aby som vás s tým Petrom, už dlho netrápila. Bella sa ocitla v pekle, z ktorého niet úniku. Najhoršie je, že si ho vybrala dobrovoľne. Ďakujem za všetky komentáre a prajem príjemné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 38. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Ako skrotiť upíra - 38. kapitolaAko dopadne svadba a svadobná noc? Dúfam, že sa vám bude kapitolka páčiť. Ak áno, prosím aspoň o smajlíka. Dosť som sa s touto kapitolkou potrápila, lebo som nechcela, aby bola fádna. Dajte vedieť, či sa mi to podarilo. Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 37. kapitola

Ako skrotiť upíra - 37. kapitolaAko prežíva deň pred svadbou naša Bella, a čo pre ňu pripravili družičky? Ako zareaguje, keď sa dozvie, že sa vydáva? Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 19. kapitola

Život sa nemazná - 19. kapitolaŽivot sa nemazná a niekedy dopadne všetko inak, než sme si plánovali. Bella o tom vie svoje. Ak chce byť so svojím synom, musí urobiť rozhodnutie, ktoré ju bude bolieť a nielen ju, ale aj Edwarda a vás asi tiež. PS: Pre tie, ktoré ma budú chcieť zabiť, sľubujem, že to dám do poriadku. Myslím si, že ak má mať niečo dobrý koniec, musia si hrdinovia prejsť aj peklom. Život sa proste nemazná... Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 36. kapitola

Ako skrotiť upíra - 36. kapitolaJe deň pred svadbou. Pokračujeme troška v zábavnejšej a pokojnejšej nálade. Táto kapitolka sa mi písala sama. Dúfam, že sa bude páčiť. Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 18. kapitola

Život sa nemazná - 18. kapitolaPeter ešte stále múti vodu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 35. kapitola

Ako skrotiť upíra - 35. kapitolaEšte jedna oddychová kapitolka. Cullenovci chystajú svadbu. Každý chce pomôcť... Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 17. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Život sa nemazná - 17. kapitolaV tejto kapitolke sa konečne Edward dočká... Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 16. kapitola

Život sa nemazná - 16. kapitolaBella sa drží pravidla, že na med chytíš viac múch než na ocot. Skúsi to teda s Petrom po dobrom. Pekné čítanie. Lolalita P. S.: V mojich poviedkach sú vždy šťastné konce. Takže buďte pokojné...

 

Ako skrotiť upíra - 34. kapitola

Ako skrotiť upíra - 34. kapitolaBella sa z nemocnice vracia domov. Troška nudnejšia kapitolka, ale hádam to prežijete. Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 15. kapitola

Život sa nemazná - 15. kapitolaĎalšia kapitola uzrela svetlo sveta. Bella sa rozhodla vydať za Edwarda. Naozaj si ho chce zobrať preto, že ho miluje, alebo sa len snaží neprísť o Marca? Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 33. kapitola

Ako skrotiť upíra - 33. kapitolaNa Bellu čaká ťažké rozhodnutie. Doprajem vám trocha akcie a nemocničné prostredie. Dúfam, že sa bude páčiť. Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 14. kapitola

Život sa nemazná - 14. kapitolaPeter sa dozvie, že je Marco jeho syn a chce od Belly, aby to verejne priznala. Prečo sa jej takto mieša do života a čo vlastne chce? Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 32. kapitola

Ako skrotiť upíra - 32. kapitolaZdá sa, že vzťah Edwarda a Belly už nič neohrozí. Opak je pravdou. Nezabite ma za to. Pekné čítanie. Loalita

 

Modlitbička za mamu

Modlitbička za mamuTáto jednorázovka je úvaha Renesmee o jej mŕtvej mamičke. Je to krátke a dúfam, že sa bude páčiť. Pustite si k tomu hudbu. Ja tú pieseň zbožňujem. Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 31. kapitola

Ako skrotiť upíra - 31. kapitolaBella to dá Edwardovi vyžrať a možno nedá. Isté je, že bez trestu sa to nezaobíde. Ako sa dá potrestať upír? Čo si Bella vymyslela? Pekné čítanie. P.S.: Zanechávate mi úžasné komentáre. Ja si to ani nezaslúžim. Veľmi pekne všetkým ďakujem. Lolalita

 

Život sa nemazná - 13. kapitola

Život sa nemazná - 13. kapitolaBella sa znova stretne s Petrom. Nechce Edwarda trápiť, a preto mu to nepovie. Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 30. kapitola

Ako skrotiť upíra - 30. kapitolaEdward prezradí svojim súrodencom, že je Bella tehotná. Urobil dobre? Táto kapitolka sa mne osobne veľmi nepáči. Pripadá mi troška nudná. V nasledujúcej to vylepším. Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 12. kapitola

Život sa nemazná - 12. kapitolaĎalšia kapitolka je tu. Teraz začneme postupne zisťovať, prečo sa život nemazná. Bella natrafí na starého známeho. Ako zamieša karty osudu? Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 29. kapitola

Ako skrotiť upíra - 29. kapitolaDnes oznámia novinku Charliemu. Musím povedať, že Charlieho reakcia bude prekvapivá. Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 11. kapitola

Život sa nemazná - 11. kapitolaĎalšia kapitolka len pre vás. Bella sa rozhodla dať Edwardovi šancu. Využije ju? Posledné kapitoly sú samá láska a idylka. Ešte si to chvíľu užite. Lolalita

 

Ako skončil Jack Rozparovač?

Ako skončil Jack Rozparovač?Táto jednorázovka je možno troška drastickejšia. Všetci vieme, že sa Edward chvíľu živil ľudskou krvou. Zabíjal zločincov a násilníkov. Najobávanejší vrah Londýna sa stal mýtom svojej doby. Nikto nevie ako skončil a kto to vlastne bol. Nevie to nikto, až na jediného. Vie to ten, kto ho nakoniec zabil... PS: Viem, že doba veľmi nesedí, keďže sa vraždy odohrávali v roku 1888. Uvedené listy sú autentické a Jack ich naozaj poslal polícii. Za každý komentár budem vďačná. Vaša Lolalita

 

Život sa nemazná - 10. kapitola

Život sa nemazná - 10. kapitolaA je tu 10. kapitolka. Edward sa zbližuje s Bellou. Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 28. kapitola

Ako skrotiť upíra - 28. kapitolaEdward nezareagoval najlepšie, no napraví to. Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 27. kapitola

Ako skrotiť upíra - 27. kapitolaEdward súhlasí s podmienkou svojej snúbenice. Niečo však celú situáciu skomplikuje a premena sa bude musieť odložiť. Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 9. kapitola

Život sa nemazná - 9. kapitola9. kapitolka je tu. Edward sa postupne pokúša tráviť s Bellou a Marcom viac času. Podarí sa mu to? Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 8. kapitola

Život sa nemazná - 8. kapitolaA je tu 8. kapitola. Bella sa dnes stretne s Rose. Ako to dopadne?

 

Život sa nemazná - 7. kapitola

Život sa nemazná - 7. kapitolaMáme tu Edwardov pohľad na stretnutie s Bellou a Marcom. Bella chce žiť svoj život. Spoja sa ich osudy? Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 26. kapitola

Ako skrotiť upíra - 26. kapitolaBella si potrebuje s Edwardom niečo vysvetliť. Nakoniec sa ukáže, že šlo o nedorozumenie. Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 6. kapitola

Život sa nemazná - 6. kapitolaBella sa dozvie, že sa Edward vrátil. Ako sa s tým vyrovná? Ako dopadne ich stretnutie? Pekné čítanie. Veľmi sa teším, že si aj táto poviedka našla čitateľov. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 25. kapitola

Ako skrotiť upíra - 25. kapitolaTo by som nebola ja, ak by sa neobjavila nejaká komplikácia. Prepáčte. Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 5. kapitola

Život sa nemazná - 5. kapitolaKonečne kapitolka z pohľadu Edwarda. Po takmer štyroch mesiacoch príde domov a dozvedá sa o Belle. Ako zareaguje a bude ju chcieť vidieť? Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 24. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Ako skrotiť upíra - 24. kapitolaA je tu 24. kapitola. Bella si konečne príde na svoje. Milostné scény mi nikdy veľmi nešli, tak buďte zhovievavé. Je to z pohľadu Edwarda. Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 4. kapitola

Život sa nemazná - 4. kapitolaBella je vystrašená. Bojí sa o syna. Ujme sa ho ten najlepší lekár. Belle sa do života vracajú Cullenovci. Bude sa s tým vedieť zmieriť? Príjme ich pomoc?

 

Ako skrotiť upíra - 23. kapitola

Ako skrotiť upíra - 23. kapitolaA je tu 23. kapitolka. Belle sa začínajú plniť sny. Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 3. kapitola

Život sa nemazná - 3. kapitolaBella si viac nechce pustiť Cullenovcov do života. Príde však situácia, keď nebude mať na výber. Kapitolka je dlhšia a ja dúfam, že to oceníte. Pekné čítanie a teším sa na komentáre. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 22. kapitola

Ako skrotiť upíra - 22. kapitolaPokračujeme v romantike. Pekné čítanie. Lolalita

 

Život sa nemazná - 2. kapitola

Život sa nemazná - 2. kapitolaAj keď vás prológ a 1. kapitola veľmi neoslovila, pridávam druhý diel. Len sa rozbiehame, tak prosím o zhovievavosť. Bella sa stretla s Alice a musí sa ju naučiť trpieť, keďže chodia na jednu školu. Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 21. kapitola

Ako skrotiť upíra - 21. kapitolaPrinášam vám Bellin pohľad. Edwardovi sa jej prekvapenie veľmi páčilo a rozhodol sa zavďačiť sa jej. Pár chvíľ nežností, len pre vás. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 20. kapitola

Ako skrotiť upíra - 20. kapitolaBella má pocit, že niečo nesedí. Vezme to do svojich rúk. Čo Bella urobí a ako na to zareaguje Edward? Dokáže Bella Edwarda prekvapiť? Pekné čítanie. Lolalita

Dokončeno

Život sa nemazná - Prológ + 1. kapitola

Život sa nemazná - Prológ + 1. kapitolaToto je úvod a 1. kapitola novej poviedky. Edward odišiel a Bella zostala opustená. Žiadne Taliansko sa nekonalo. Bella sa musela zo všetkým vyrovnať sama. Bella otehotnie. Nebude v tom žiadna láska a žiaden vzťah, len hlúpi úlet sklamaného dievčaťa. Charlie nechce dopustiť, aby sa Bella musela vyrovnávať s hanbou v malom meste, a preto ju posiela k mame. Bella porodí a nastúpi na vysokú školu. Zároveň pracuje a vychováva svoje dieťa. Život je nevyspytateľný a Bella znova narazí na starých známych. Viem, že podobných poviedok tu bolo dosť, no ja dúfam, že v nej nájdete mnoho originálneho. Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 19. kapitola

Ako skrotiť upíra - 19. kapitolaA je tu 19. kapitola. Edward si vypočuje zvláštny telefonát. O čo pôjde? Príjemné čítanie. Vaša Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 18. kapitola

Ako skrotiť upíra - 18. kapitolaMáme tu požiadanie o ruku. Čo Bella odpovie? Pekné čítanie. Lolalita

 

Dieťa si nedám! - 22. kapitola

Dieťa si nedám! - 22. kapitolaA je tu posledná časť. Ďakujem všetkým trpezlivým čitateľom. Prajem pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 17. kapitola

Ako skrotiť upíra - 17. kapitolaEdward prichystal pre Bellu prekvapenie. Bude to jeho darček k výročiu. Čo presne to bude? Dostane Bella konečne, čo chce? V každom prípade je Edward neskutočný romantik. Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 16. kapitola

Ako skrotiť upíra - 16. kapitolaBella sa zas dostala do konfliktu s Edwardom. Budú sa na seba hnevať, alebo sa konečne obaja poučili? Viem, že to nie je veľmi pekné, ale prosím o komentáre. Neviem sa nejako nakopnúť. Lolalita

 

Dieťa si nedám! - 21. kapitola

Dieťa si nedám! - 21. kapitolaJe tu predposledná kapitola poviedky. Edward sa musí vysporiadať s Belliným odchodom. Vráti sa niekedy? Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 15. kapitola

Ako skrotiť upíra - 15. kapitolaĎalšia kapitola na svete. Bella a Edward sa konečne nehádajú. Edward možno dostal rozum a možno nie... Pekné čítanie. Lolalita

 

Dieťa si nedám! - 20. kapitola

Dieťa si nedám! - 20. kapitolaBella prežíva ťažké obdobie. Nedokáže zvládnuť túžbu po ľudskej krvi. Naplní sa vízia Alice? Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 14. kapitola

Ako skrotiť upíra - 14. kapitolaTento diel bude plný prekvapení. Bella je naštvaná a tiež smutná. Edward si konečne uvedomí, že ak nechce o Bellu prísť, musí zmeniť prístup. Chlapi sú ako deti, niektorým stačí rozbiť hračku a uvedomia si, že spravili chybu... Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 13. kapitola

Ako skrotiť upíra - 13. kapitolaAlice priviezla Bellu domov. Má šancu všetko si s Edwardom vysvetliť. Niekedy je tvrdohlavosť najväčším nepriateľom lásky. Pekné čítanie. Lolalita

 

Dieťa si nedám! - 19. kapitola

Dieťa si nedám! - 19. kapitolaAko dopadne prvý lov novorodeného upíra. Podľahne Bella ľudskej krvi? Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 12. kapitola

Ako skrotiť upíra - 12. kapitolaBella bola zachránená. Jej záchranca sa však zmení na únoscu. Ako je to možné? Čítajte... Vaša Lolalita.

 

Počkáme si na dážď 2/2

Počkáme si na dážď 2/2Na Vašu žiadosť druhá a zároveň posledná časť poviedky Počkáme si na dážď. Aro stretol ženu. Nedokáže bez nej existovať. Nájde ju a ako to celé dopadne? Príjemné čítanie. Každý komentár poteší. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 11. kapitola

Ako skrotiť upíra - 11. kapitolaBella aj napriek varovaniu ide na rande s Erikom. Chce sa Edwardovi pomstiť. Ako dopadne rande a ublíži jej Erik? Pomsta je sladká, pokiaľ sa neotočí proti Vám. Pekné čítanie. Lolalita

 

Dieťa si nedám! - 18. kapitola

Dieťa si nedám! - 18. kapitolaA je tu ďalšia kapitola. Bella sa prebrala. Edward ju vezme na prvý lov ako upíra. Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 10. kapitola

Ako skrotiť upíra - 10. kapitolaTak je tu 10. kapitola. Už som aj sama na seba nahnevaná, že Belle a Edwardovi toľko ubližujem. Bella je otrasená a rozhodne sa Edwardovi oplatiť podvod rovnakou mincou. Od lásky je často len malý krôčik k nenávisti. Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 9. kapitola

Ako skrotiť upíra - 9. kapitolaEdward odišiel a nikto nevie, kde je. Mobil má vypnutý a nehlási sa. Bella má strach. Nakoniec sa mu však dovolá. Čo ak mobil nezodvihne on, ale... Nechajte sa prekvapiť. Príjemne čítanie. Lolalita

 

Počkáme si na dážď

Počkáme si na dážďAro je vo svojom dlhom živote nešťastný. Raz v daždi stretne ženu. Zaujme ho. Aro začína chápať Edwardovu lásku k Belle. Zabudnite na Ara, ktorého poznáte z filmu. Tento je iný. Je to jednorázovka s otvoreným koncom. Príjemné čítanie. Vaša Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 8. kapitola

Ako skrotiť upíra - 8. kapitolaAj táto kapitolka je z pohľadu Edwarda. Čo vymyslel na Bellu? Príjme jej ospravedlnenie? Pekné čítanie. Lolalita

 

Dieťa si nedám! - 17. kapitola

Dieťa si nedám! - 17. kapitolaEdward stojí pri svojej manželke. Bella začne rodiť. Pôrod nedopadne tak, ako pôvodne čakali. Kapitolka je kratšia, ale vynahradím to v ďalšej. Príjemné čítanie. Teším sa na komentáre. Vaša Lolalita

 

Dieťa si nedám! - 16. kapitola

Dieťa si nedám! - 16. kapitolaTáto kapitolka nás posunie v deji trocha ďalej. Charlie si užíva vnučku a celá upíria rodina sa pripravuje na príchod nového člena. Pekné čítanie. Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 7. kapitola

Ako skrotiť upíra - 7. kapitolaTáto kapitolka je písaná z pohľadu Edwarda. Ako vidí celú situáciu on? Ako vníma Bellu a čo ho najviac trápi? On miluje krehké stvorenie a z nej sa stáva koketná potvora... Pekné čítanie. Vaša Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 6. kapitola

Ako skrotiť upíra - 6. kapitolaProsím, nezabite ma za tento diel. Belle sa to vymklo z rúk. Esme sa pokúša pomôcť, no nedopadne to najlepšie. Dnes sa nám tu primieša aj Jacob. Keď sa vzťah rúca, je ťažké ho zachrániť. Pekné čítanie. Vaša Lolalita

 

Dieťa si nedám! - 15. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Dieťa si nedám! - 15. kapitola15. kapitolka je tu. Edward usúdil, že je na čase zoznám Charlieho s vnučkou. Čo mu povedia a ako to Charlie prijme? Všetko sa dozviete po prečítaní. Vaša Lolalita.

 

Ako skrotiť upíra - 5. kapitola

Ako skrotiť upíra - 5. kapitolaEdwardovo trýznenie pokračuje. Bella z toho nemá dobrý pocit, no aj tak v tom pokračuje. Teraz trocha oddychová kapitolka, no v ďalšej sa nám to vyostrí. Pekné čítanie. Vaša Lolalita

 

Dieťa si nedám! - 14. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Dieťa si nedám! - 14. kapitolaBella sa na svojho manžela stále hnevá, no Edward presne vie, ako si Bellu udobriť. Užite si aj trocha romantiky a erotiky. Príjemné čítanie. Vaša Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 4. kapitola

Ako skrotiť upíra - 4. kapitolaBella je vo forme. Hon na upíra pokračuje. Partia Belliných pomocníkov sa rozrástla o ďalšieho člena. Pekné čítanie. Vaša Lolalita

 

Dieťa si nedám! - 13. kapitola

Dieťa si nedám! - 13. kapitolaJe tu 13. kapitolka. Edwardov pohľad na druhé tehotenstvo jeho manželky. Stihne prísť Edward včas a zachrániť Bellu? Pekné čítanie. Vaša Lolalita

 

Ako skrotiť upíra - 3. kapitola

Ako skrotiť upíra - 3. kapitolaŽiarlivosť môže vzťah zachrániť, ale aj zničiť. Keď muž žiarli, správa sa ako dieťa. Žeby to bolo u upírov inak?

 

Dieťa si nedám! - 12. kapitola

Dieťa si nedám! - 12. kapitolaBella je znova tehotná. Edwardova reakcia však nie je práve tá, ktorú čakala. Rodina sa teší, ale Edward... Tento párik sa ešte natrápi. Príjemné čítanie. Vaša Lolalita.

 

Ako skrotiť upíra - 2. kapitola

Ako skrotiť upíra - 2. kapitolaNaučiť Bellu umeniu zvádzania je ťažké. Emm si preto prizve pomoc. Buďme úprimní, len blázon si nechá radiť od Emmetta. Pekné čítanie. Vaša Lolalita

 

Dieťa si nedám! - 11. kapitola

Dieťa si nedám! - 11. kapitolaAhoj. Je tu posledná kapitola poviedky. Ďakujem všetkým, ktorí to vydržali čítať do konca a zanechávali komentáre. Ďakujem. Vážim si to. Vaša Lolalita

Dokončeno

Ako skrotiť upíra - 1. kapitola

Ako skrotiť upíra - 1. kapitolaBella sa za pomoci Emmetta rozhodne zviesť Edwarda. Emm sa zahrá na profesora lásky. V prvej kapitolke sa len rozbiehame. Teším sa na komentáre.

 

Dieťa si nedám! - 10. kapitola

Dieťa si nedám! - 10. kapitolaTak a je tu 10. kapitolka. Dúfam, že sa bude páčiť. Bella je znova v ohrození života. Je to predposledná kapitolka a musím sa priznať, že som sa ešte nerozhodla, či bude mať šťastný alebo nešťastný koniec. Čo na to vy? Prajem príjemne čítanie.

 

Dieťa si nedám! - 9. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Dieťa si nedám! - 9. kapitolaTáto kapitolka má obmedzenie, a to z jediného dôvodu – Edward sa predsa musí udobriť s Bellou. Pekné čítanie. Vaša Lolalita.

 

Dieťa si nedám! - 8. kapitola

Dieťa si nedám! - 8. kapitolaRose doniesla dieťa. Ako sa zachová Edward? Zabije Rose? Je dieťatko v poriadku? Na všetky otázky nájdete odpoveď tu. Príjemné čítanie.

 

Dieťa si nedám! - 7. kapitola

Dieťa si nedám! - 7. kapitolaVo svojich komentároch ste rozniesli Rose na kopytách. Bolo mi jej ľúto. Toto je výsledok mojej ľútosti. Príjemné čítanie.

 

Už nikdy nebudem piť!

Už nikdy nebudem piť!Bella sa na Jessicinej oslave poriadne opila. Čo všetko vyviedla a čo na to Edward? O tom je táto jednorázovka. Bella je predsa len obyčajný človek. Pekné čítanie. Zanechajte komentáre. Ďakujem. Vaša Lolalita

 

Dieťa si nedám! - 6. kapitola

Dieťa si nedám! - 6. kapitolaTáto kapitolka sa mi písala neskutočne ľahko. Zachráni Edward svoju manželku? Kto vie. Ďakujem za komentáre.

 

Dieťa si nedám! - 5. kapitola

Dieťa si nedám! - 5. kapitola5. kapitolka je tu. Bella má novú prácu a je spokojná. Jej čas sa blíži. Kto jej pomôže porodiť a prežije Bella ťažký pôrod? Nie všetko končí šťastne. Kto vie? Ďakujem za komentáre. Vaša Lolalita.

 

Dieťa si nedám! - 4. kapitola

Dieťa si nedám! - 4. kapitolaPodarí sa Belle zachrániť? Kde nakoniec skončí? Ďakujem za komentáre k predchádzajúcej kapitole. Robíte mi radosť a dodávate chuť písať. Pekné čítanie.

 

Dieťa si nedám! - 3. kapitola

Dieťa si nedám! - 3. kapitolaBella je na úteku. Niekedy natrafíte na dobrých a niekedy na zlých ľudí. Na koho narazí Bella? Zanechajte komentík, ak sa Vám povíedka páči, ale aj ak sa Vám nepáči. Ďakujem.

 

Dieťa si nedám! - 2. kapitola

Dieťa si nedám! - 2. kapitola2. kapitolka je na svete. Bella je na úteku a hľadá pomoc. Koho Bella požiada o pomocnú ruku? Kapitolka je kratšia, ale ja Vám to vynahradím v tej ďalšej. Príjemné čítanie.

Dokončeno

Dieťa si nedám! - 1. kapitola

Dieťa si nedám! - 1. kapitolaToto je moja prvotina, tak buďte zhovievaví. Napadlo mi, čo by sa stalo, ak by v Breaking Dawn Belle Rose nepomáhala. Edward a Carlisle by mali voľnú ruku. Chceli by jej vziať dieťa, ktoré jej rastie pod srdcom. Musela by sa o záchranu dieťatka postarať sama a to tak, že utečie od Edwarda. Prosím, zanechajte komentíky, či sa oplatí pokračovať. Ďakujem.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!