Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Soutěžní povídky

EW2


 

Mé krásné neznámé od Carolky

Mé krásné neznámé od CarolkyPovídka Mé krásné neznámé (téma Té pravé) se umístila na 1. místě v soutěži Letní romance. Gratulujeme!

 

You and Me od KateDenali11

You and Me od KateDenali11Povídka You & Me od KateDenali11 (téma Poprvé, podruhé, potřetí už Tě nepustím!) se umístila na 2. místě v soutěži Letní romance. Gratulujeme!

 

Léta se mění v staletí... od Kecky

Léta se mění v staletí... od KeckyPovídka Léta se mění v staletí... od Kecky (téma Poprvé, podruhé, potřetí už Tě nepustím!) se umístila na 3. místě v soutěži Letní romance. Gratulujeme!

 

Dovolená s překvapením od emam

Dovolená s překvapením od emamPovídka Dovolená s překvapením od emam (téma Té pravé) se umístila na 4. místě v soutěži Letní romance.

 

Čo sa ma stať, to sa stane od Empress

Čo sa ma stať, to sa stane od EmpressPovídka Čo sa ma stať, to sa stane od Empress (téma Poprvé, podruhé, potřetí už Tě nepustím!) se umístila na 4. místě v soutěži Letní romance.

 

Osudný dopis od Emesalie

Osudný dopis od EmesaliePovídka Osudný dopis od Emesalie (téma Té pravé) se umístila na 5. místě v soutěži Letní romance.

 

3x a dosť! od Satu

3x a dosť! od SatuPovídka 3x a dosť! od Satu (téma Poprvé, podruhé, potřetí už Tě nepustím!) se umístila na 6. místě v soutěži Letní romance.

 

Úděl od emam

Úděl od emamPovídka Úděl od emam (téma Poprvé, podruhé, potřetí už Tě nepustím!) se umístila na 7. místě v soutěži Letní romance.

 

Já píši Vám... od Lizzie91

Já píši Vám... od Lizzie91Povídka Já píši Vám... od Lizzie91 (téma Té pravé) se umístila na 8. místě v soutěži Letní romance.

 

Věřím, že jsem zrůda od Alice1C

Věřím, že jsem zrůda od Alice1CPovídka Věřím, že jsem zrůda (téma Té pravé) se umístila na 9. místě v soutěži Letní romance.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 42   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!