Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Síň slávy

the host stills


Autoři v síni slávy
4dd4 (4) AliceBrandon (1) Alrobell (5) Anamor8 (1)
Anetanii (3) Any12 (1) ArtMiss (1) Arya (1)
BellaSet (1) Bubulienka (1) Cathlin (1) chloe (1)
Danca11 (1) DarkFireflies (1) Deedee (1) domcamerci (1)
EdBeJa (4) EDdomcaBE (1) EleanorBrandst (1) Elisme7 (2)
Ellescifi (1) Esaiel (1) Eunta (2) Evelyn (5)
Fluffy (1) Forevergirl (3) Hanetka (4) Hanulka (2)
Inoma (3) IsabelMasen (1) Izzy0fan (2) Janna (1)
Jarusinka (2) Jessy (1) JoHarvelle (4) KacenQaCullen (2)
Kacikacka (1) Kaliban (1) Kikketka (1) Kim (3)
Lareth (1) Lina (1) lolalita (2) Lorenia (2)
Luna (1) MisaBells (4) N1I1K1O1L (1) NeliQ (1)
Nenefer (3) Neyimiss (1) Niki311 (2) Nikol16 (2)
Nikol18 (3) Odehnalka (5) Pajam (3) Pajinka2004 (3)
Patt (1) Popoles (2) Puntik (1) Reni21 (1)
RoseDublest (4) Roxana (1) SamMoore (1) SarkaS (3)
Sharken (1) Sharlot33 (3) Shindeen (1) SiReeN (1)
Slecinka (1) TeenStar (1) Terisekk (1) Texie (7)
Tezzynkaa (1) Twilightkacert (1) Verus (1) Veruuuu (1)
vesper (1) xlovexx (1) ZabZa (1) Zblunk (1)
zuzka88 (7)
Síň slávy

Tak to je brutus!!! 1. kapitola

Tak to je brutus!!! 1. kapitolaEsmé si z aukce donese vzácné zrcadlo, přímo sběratelský kousek. Baví se o tom s Bellou a ta se nabídne, že ho pověsí. Když tak po rozhovoru s ní učiní, dostane se do krutého zrcadlového světa, kde je všechno naopak. Ale co když se na druhé straně zrcadla odehrává přesně to samé a Bella z druhé strany se dostane tam, kam nemá? Přeji příjemné čtení. Vaše chloe.

Síň slávy

Upír na krku II - 1

Upír na krku II - 1Chtěli jste pokračování, dobře vám tak. Druhá série o přeslušně vychovaném a sedmdesát let izolovaném upírovi a současné praštěné středoškolačce právě startuje...

Síň slávy

Kapitoly ze života s dítětem: Poprvé

Kapitoly ze života s dítětem: Poprvé

Pokud si na mě ještě pamatujete, ráda bych vám představila svou novou povídku, která bude místy vtipná, místy vážná, místy sarkastická a místy násilná. Přesto je to jeden krátký příběh o Belle, jednom malém poloupírovi z rodu Cullenových a jeho bronzovlasém strýci.

Bella je požádána, aby dohlédla na novorozené poloupíře, ale jaký je její vztah k vřeštícím tvorečkům z pekel? A co se stane, když její samotářský způsob života naruší Edward? Mají ti dva naději na štěstí uprostřed plenek, dětského pláče a krve?

Síň slávy

Poslední vůle - Prolog

Poslední vůle - PrologPo delší době přicházím s novou povídkou. Snad se najde ještě někdo, kdo si na mě vzpomene a povídku si přečte. :)

Při otevírání poslední vůle Charlieho Swana se stane něco, co nikdo nečekal. Celý jeho majetek připadá jeho mladé vnučce Isabelle a nevlastnímu vnukovi Edwardovi. Ovšem má to jeden malý háček, celé dědictví je závislé na podmínce. Dva mladí lidé musí strávit rok života pod jednou střechou a společně hospodařit na ranči, který dědeček založil a vybudoval vlastníma rukama. Někdo by si pomyslel, že je to to nejmenší, ale pro Bellu a Edwarda je to ten nejhorší trest.

Síň slávy

Len jedno prianie

Len jedno prianieAni neviem, čo by som vám k tejto poviedke mala dopredu povedať. Asi len toľko, že vás čaká oddychovejšie čítanie a ja dúfam, že sa vám môj príbeh o zoznámení Edwarda a Belly - znova trochu inak - bude páčiť.

Prajem príjemné čítanie. :)

Síň slávy

Upír na krku 1

Upír na krku 1Bella. Tentokrát se chce z nálepky nešiky a tiché zakřiknuté dívky za každou cenu vymanit. A je pro to ochotná udělat skoro cokoliv. Ale kam to povede, když se jí to povede? Trocha legrace z tvůčí dílny Hanetky & MisaBells.

Síň slávy

Študentka - 1. kapitola

Študentka - 1. kapitola Bella študuje na Harvarde a chodí s tým najkrajším a najlepším mužom (profesorom), akého kedy spoznala. Neradno sa zahrávať s jej situáciou, keďže Edward sa začína správať naozaj zvláštne. Bella chce zistiť, čo sa deje s mužom, ktorého neprestajne miluje.

Príbeh, ktorý sa môže stať aj obyčajnému dievčaťu z malého mestečka, ako je práve Bella. Všetko vyzerá zvláštne, ale ako to vo vzťahu býva, všetci si prejdú svojou rozprávkou.

Síň slávy

Jak převychovat upíra Prolog + 1. kapitola

Jak převychovat upíra Prolog + 1. kapitolaSpike - jméno, které v upírech budí respekt. Ať už jde kamkoli, zůstává za ním spousta vyhaslých lidských životů a někdy i hromádka popela. Jenže tento obávaný nomád naráží na zvláštní upíří rodinu, jejíž chování ani vztahy mezi nimi mu nedávají smysl. Spíše ze zvědavosti se zapojuje do jejich života a zjišťuje, že role krále střední školy a lamače srdcí mu skvěle vyhovuje.
Cestu mu ale zkříží sedmnáctiletá Melanie, která má starostí nad hlavu. A co se stane, když si Spike umíní, že tuhle holku prostě dostane? Dokáže Mel odolávat jeho upířímu kouzlu?

Síň slávy

Velké holky nepláčou - 1. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Velké holky nepláčou - 1. kapitola

Tradičně Bella a Edward.
Netradičně malá Renesmé a alfa Jacob.
Poprvé dospělé téma.
Poprvé upozornění, že věkové omezení není jen žert.

Síň slávy

Ztráty a nálezy - prolog

Ztráty a nálezy - prologBella Swanová je nejšťastnější ženou na světě. Má práci, kterou miluje, snoubence, kterého miluje a brzo si ho má vzít. Stačí však jedna malá chvilka nepozornosti a všechno je pryč. Bella se vzpamatovává z tragické ztráty. Myslí si, že už nikdy nebude moc být šťastná s nikým jiným, jenže osud tomu chce jinak. Do Bellina života vstoupí fotograf, který opět všechno od základu změní a pomůže Belle najít to, o čem si myslela, že už dávno ztratila.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 16   Další »


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!