Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Jane006

3.Janna-Ostrov Esme


Povídky od Jane006

Kapitolové: ♥ Čarodějky  Nemůžeš nám bránit, Rose ♥ Musíš si vybrat, Jane!  Láska, nebo přátelství?  Nerozluční! ♥ Psychiatr  Psychiatr II. ♥ Můj bratr = Můj nepřítel?! ♥ Substitution ♥

Spoluautorské: ♥ Čarodějky II.  Girls Diaries  Proti své vůli  Edó kai Tóra ♥

Parodie: ♥ Týden u Cullenů  Dny ve Volteře  Emmettek u Bati ♥ Planety na scéně 

Jednodílné: ♥ Jen ještě jedno objetí  Rozhlédni se! 

 
 
Ahoj, vítejte na mém shrnutí. Doufám, že se Vám něco z mojí tvorby bude líbit, přesto Vás musím varovat, že nemám ráda smutné konce, takže se jich ode mě moc nedočkáte. A co se týče zajeté klasiky E+B, tak to je taky horší, ráda experimentuju, takže pokud jste zaujatými fanoušky tohoto páru, možná pro Vás bude lepší poohlédnout se po povídkách jinde. Pokud ne, směle do čtení :)
Uvažuji nad tím, co říct. Svými návraty a odchody už tu musím být opravdu známá. Je mi líto, že vás těmito výkyvy psaní tak zatěžuji. Nejhorší na tom je, že psaní mě pořád baví, ale většinou není čas, nálada a pak mě to zase chytne a něco sepíšu. Jedno vím jistě, opravdu ráda bych dopsala vše, co mám rozepsané. Takže pokud se tu najde ještě nějaký věrný čtenář, v brzké době se můžete těšit alespoň na pár dalších kapitol.
 
Kdyby Vás trochu zajímalo, co jsem v uplynulém roce dělala, dostala jsem se na vysokou školu, teď mě čeká druhé zkouškové období a doufám, že ho přečkám. Bylo pro mě poměrně těžké si na ten systém zvyknout, ale už vím, že pokud zrovna není zkouškové, má člověk poměrně dost volna, takže bych se možná mohla věnovat psaní. Pokud mi dáte čas do konce června, kdy povídky nebudou přibývat možná tak rychle, pak se budu snažit vám to nějak vynahradit, protože psaní mi docela chybí. Ale řečí už bylo dost, takže... 

Můj bratr = Můj nepřítel?! - 19. kapitola
Láska nebo přátelství? - 10%
 
Stav: Dokončená  
Postavy: Bella, Alice, Rose, Nessie, Cullenovi, Nick, Cole, Leo, Billie...
 
Děj: Jedná se o příběh tří sester, které zjistí, že jsou čarodějky. Jmenují se Isabella, Rosalie a Alice Swanovi. S démony si poradit dovedou, ale co s třemi neposednými upíry? Jak proběhne jejich setkání s Jasperem, Emmettem a Edwardem, když jsou to přirození nepřátelé? 
 
         
         
          
   
Stav: Dočasně pozastavená!
Spoluautorka: 
    
Děj: Příběh pokaručuje. Tetonkrát se ale zaměříme spíš na vztahy a život pěti dospívajících dětí. Co je v životě potká? Jaké ztráty, lásky a zklamání? Kdo přijde z budoucnosti, aby zabránil jednomu velkému neštěstí? (pozn. Kdo zná seriál, jistě už něco tuší ;)) Jak se do toho všeho zaplete Volterra? A co vlkodlačí smečka? Bude s Culleny, nebo proti nim? Jedno je jisté, všem tu půjde o život...
 
 
     
    
   
 
 
Stav: Rozepsaná
 
Postavy: Bella, Jane, Alec, Edward, Nessie, Jacob, Cullenovi, Volturiovi, Alan...
 
Děj: Povídka navazuje na Rozbřesk v místě, kde Bella porodila a mění se. Volturiovi však přijdou dřív. Když se Bella vzbudí, je jiná. Necítí nic k Edwardovi, ani Renesmee. Aro jí dá navybranou. Buď půjde s nimi do Volterry, nebo Cullenovi vyhladí. A Bella si vybere odchod. Ve Volteře se jí zalíbí. Nalezne tam přátelé, novou rodinu a možná i lásku. Ale to by bylo, aby se to všechno nezkomplikovalo. A kdo za tím bude stát? Jane!
 
    
    
    
    
    
    
    
    
 
 
Stav: Rozepsaná
 
Děj: Cullenovi se stěhují do Forks a naráží tam na Bellu. Bella je nejoblíbenější a nejžádanější holka na škole. Přesto ale kamarádí jenom s holkama. Kluci ji nezajímají. Bella má však smůlu, protože se zalíbí nepolešitelnému sukničkáři Edwardovi, který se ji snaží sbalit. Edward na Bellu moc nezapůsobí. Ovšem někdo jiný z Cullenů ano. Konkrétně Emmett. Stanou se z nich přátelé...
Jak se na to bude tvářit Rose s Edwardem? Budou jim to trpět? A co se stane, když se Emmett dozví, že jediný důvod, proč Bella kluky tak nesnáší, je ten, že ji její vlastní otec týrá a zneužívá?
Bude mít i tento příběh šťastný konec: A žili šťastně až navěky? Nebo se Bella nikdy nedokáže přenést přes to, co jí otec provedl?
 
 
         
11nsnosnfs.jpg 12nsnosnfs.jpg 13nsnosnfs.jpg 14nsnosnfs.jpg 15nsnosnfs.jpg 16nsnosnfs.jpg 17nsnosnfs.jpg 18nsnosnfs.jpg 19nsnosnfs.jpg 
 
  
Stav: Rozepsaná
Postavy: Bella, Jacob, Chris, Renesmé, Viktorie, Riley, Jane, Alec, Edward, Melanie, Cullenovi, Volturiovi
 
Motto: Přátelství je jako kříšťál. Krásné a křehké. Jakmile ho jednou upustíš, už nikdy neslepíš jeho střípky zpět.
 
Děj: Edward Bellu opustil v lese, ale něco jí po sobě zanechal. Těhotná Bella se skrývá ve starém domě Cullenových, kde chce svoje dítě přivést na svět. Nepočítá ovšem s Jacobem, který se ji vydá hledat a také ji najde. Pomůže Belle s narozením jejích dětí - narodí se jí totiž dvojčata Renesmée a Christopher. Potom všichni čtyři putují do Volterry, kde jak doufají, jim poskytnou útočiště. Stane se. Všichni jsou v bezpečí, ale co Bella a Jake? Zůstanou napořád jen přáteli, nebo Bella stále miluje Edwarda? A jaké role mají v tomto příběhu Viktorie, Alec, Jane, Riley a Melanie?
 
    
      
    
    
     
 
Stav: Dokončená
 
Postavy: Bella, Damon, Stefan, Charlie, Monty, Viktorie 

 Motto: Víš, co je smutek? Sedět v prázdném pokoji a čekat na někoho, kdo NIKDY nepřijde.

Děj: Odehrává se po odchodu Edwarda. Bella se psychicky zhroutí a Charlie s Renée ji nechají zavřít do psychiatrické léčebny doufajíc, že se jim jejich dcera  po terapiích vrátí zpět. Bella tedy zůstává v ústavu a nestěžuje si - stále po ní totiž jde Viktorie. Jak bude ale Bella reagovat, když přijdou dva noví doktoři  - bratři Salvatorovi? Změní Bella názor a bude se chtít z ústavu dostat, když si přísahala, že s upíry už nikdy v životě nic společného mít nebude? Nebo Damon se Stefanem změní její pohled na věc?


 
    
    
       
Stav: Rozepsaná
  
Postavy: Bella, Damon, Stefan, Elena, Jeremy, Bonnie, Caroline, Meredith, Alaric, Edward, Katherine, Cullenovi
 
 Děj: Damon se Stefanem pomůžou Belle. Dostanou ji domů. A ona žije na chvilku zdánlivě normální život. Ale s jedním nebo dvěma háčky. Zaprvé, stále po ní jde Viktorie a vypadá to, že není tak docela sama. Navíc se zdá, že jednomu z bratrů Salvatorů přirostla k srdci víc, než je zdrávo. Prožije tedy Bella svůj klidný lidský život, nebo bude násilím opět vtažena do světa nadpřirozena a upířích intrik? Najde nakonec svoji vymodlenou lásku a bude šťastná nebo pro ni očividně neexistuje konec: A žili šťastně až do smrti?
 
    
        
    
    
    
    
 
 
 Stav: Rozepsaná
 
Postavy: Isabella, Annabeth, Aro, Felix, Tyler, Cullenovi, Volturiovi
 
Děj: Jedná se o příběh dvou upířích sester, dvojčat. Isabella žije ve Volteře. Je Arova žena už přes sto let. Annabeth žije s Culleny ve Forks a je vdaná za Edwarda. Není důležité jak ani proč se rozdělily, ale to, že ani jedna z nich není šťastná. Isabelle, se za pomoci jejího přítele Felixe, povede utéct a spojit se - i přes neshody, které mezi sebou měly - se svojí sestrou Annabeth s žádostí o pomoc. Je jí jasné, že když utekla, zesměšnila Ara natolik, že ji bude chtít mrtvou. A Annabeth sestře pomůže, i když docela zvláštním způsobem. Nechá se zabít a dá tak Belle možnost přisvojit se její identitu a začít od nuly. Jak ale Bella zareaguje, když zjistí, že ani rodina sestry není tak šťastná, jak si představovala a že to byla právě její sestra, kdo ty nesváry v rodině vyvolával? Podaří se jí nevzbudit podezření mezi Cullenovými, že to není Annabeth, i když o tom, že má dvojče, se jim nikdy nezmínila? 
 
Kdyby někomu přišlo, že námět povídky je mu povědomý, ano, nechala jsem se inspirovat seriálem Ringer od stanice CW.
 
    
    
    
 
 
 
 
 
Stav: Dokončená 
Postavy: Bella, Jasper, Alice, Volturiovi, Cullenovi, Josh, Adriana, Sergej
 
Děj: Bella a Jasper jsou nerozluční přátelé, poloupíři, pocházející z Volterry. Jsou to dědici trůnů, ale protože je život ve zdech nudné a upjaté Volterry brzo omrzí, odstěhují se na do malého městečka jménem Forks. A ve Forsk narazí na Cullenovi. Edward se do Belly zamiluje na první pohled, ale má to háček. Co když není jediný, komu se Bella líbí? A jakou roli má v tomhle příběhu Alice?
 
         
         
         
         
 
 
 Stav: Dokončená
  
Postavy: Bella, Alice, Edward, Jasper, Damian, Thomas, Cullenovi, Volturiovi 
 
Motto: Nikdy neříkej, že už nemůže být hůř... není to pravda 
 
Děj: Emmett si našel spřízněnou duši, Rose. Je to však člověk. Rose otěhotní a porodí dvě dcery - Alici a Isabellu. Emmett a Rose jsou šťastní, jak ale zareagují na to, že se do jejich dcer zamilují Edward s Jasperem? A kdo jsou Damian a Thomas?
 
          
           
         
    
  
 
 
  
    
 
Popis:
Zveršované pocity Belly,
během Renesmeina dospívání.
 
 
Chcete vědět, jak vypadá normální týden v jedné upíří rodince? Tak směle do čtení...
Jednotlivé parodie na sebe navazují, ale je jedno, kde začnete číst, protože tento týden působí jako časová spirála.
  
 
  
  
 

Stav: Dokončená

Spoluautorka:

     Děj: Emmett a všichni Cullenovi se přestěhují do České rupubliky...

Co se přihodí, když Emmett bude potřebovat nové boty???
 
 
  
 
 
  
  
Stav: Neurčitý
 
Spoluautorka:    
Děj: Tak, a je tady další série parodií.
Snad se vám i tato série bude líbit.
Tentokrát se totiž podíváme na zoubek mocným vládcům Volterry.
Co když ta přemrštěná důstojnost je jen hra a ve skutečnosti to tam chodí trošku jinak?
 
 
    
     
 
 
Stav: Neurčitý 
Spoluautorka: 
 
Děj: Carlisle je veliký vědec.
 Vyrobil ohromnou vesmírnou nafukovací raketu.
A samozřejmě svoji rodinu donutil vydat se na menší výlet vesmírem.
Kam povedou jejich dobrodržuství a do jakých zakoutí vesmíru se dostanou?  
 
 
 
 
    
 
 
Děj: Příběh se odehrává po Rozbřesku.
Všichni jsou šťastní... Ale na jak dlouho?
 
 
Stav: Dokončená 
 
Děj: Bella a Edward - už hodně ohrané téma. Ale já zase jednou dostala šílený nápad. Co kdyby spolu vyrůstali doopravdy jako sourozenci? A jaký bude jejich vztah v dospělosti? Zkomplikuje jim to ještě někdo třetí?
 
   
 
 
 
 Stav: Dokončená 
Spoluautor:
 
Motto: Obyčejný život? Nuda. Ale čtyři nesmrtelní kluci v posteli? Tomu říkáme vzrůšo! 
 
Postavy: Simča, Janina, Týna, Viky, Cullenovi, Volturiovi, Alice, Bella, Nessie, Rose  
 
Děj: Asi každý si někdy říkal, jaké by to bylo, kdyby se naši upíři dali dohromady s někým jiným. Tady ten příběh o tom vypráví. Je o čtyřech dívkách. Simče, Viky, Janě a Týně. Včechny pochází z České republiky z Prahy. Jejich rodiče jsou velmi bohatí a bydlí v odlehlé části města mezi bohatými ve vilách. Holky se znají už odmalička a jsou to, jak se říká, nejlepší kamarádky na život a na smrt. Na prázniny odjedou do Ameriky k Janiným příbuzným do městečka Forks. Tam se jim tak zalíbilo, že přemluvily rodiče, aby tam mohly nastoupit na střední. Koho ve škole potkají, a jak jim to změní životy?
 
         
         
          
  
 
Stav: Rozepsaná
Spoluautor:
Postavy: Bella, Percy, Edward, Annabeth, Apollón, bohové, polobohové
 
Děj: Bella ve svých 15-ti letech zjistí, že není tak obyčejná, jako ostatní její vrstevníci. Je dcerou boha slunce a lékařství Apollóna. Zpočátku má potíže tomu věřit, ale díky tragédii v rodině tomu brzy uvěří a uteče z domova. Společnost jí bude dělat pouze havran Alef, se kterým Bella dokáže komunikovat. Po několika měsících toulání se na vlastní pěst Bella s Alefem narazí na kluka v nesnázích a zachrání mu život. Bella mu pomůže se uzdravit a zjistí, že tajemný a krásný kluk se jmenuje Percy Jaskcon, a že je to syn boha moře Poseidóna. Percyho vlčice a Bellin havran se domluví na společném cestování za cílem zničit co nejvíce nestvůr kvůli nadcházející válce. Ovšem ani Bella ani Percy, kteří se zpočátku nemusí, z toho nebudou moc nadšení. Změní se časem jejich vzájemné sympatie, nebo si budou lézt na nervy pořád? A co když se k nim po čase přidá polobůh jménem Edward, syn Afrodíty? Kterému z nich se podaří získat Bellino srdce?
 
 
    
  
 
Stav: Neurčitý 
Spoluatorka:
 
Děj: Bella žije trošku jiný život. Nezná žádného upíra, ale ví o nich díky své minulosti. Když jednoho dne přemluví rodiče k tomu, aby o prázdninách jeli do Itálie, změní se to. Setká se dokonce se samotnými vládci upírů. Co když se jednomu z nich zalíbí? A i on jí? Budou spolu šťastní, nebo jim to někdo nebude ochoten tolerovat? Co když Bellu i tady, v mocné Volteře, dožene její minulost?  
 
 
    
 
Jinak bych vám chtěla moc poděkovat za to, že čtete mé povídky. Znamená to pro mě opravdu hodně, protože psaní je můj nejoblíbenější koníček. Takže všem moc děkuju.

A kdybyste něco potřebovali, měli nějakou stížnost nebo si všimli, že něco na shrnutí nefunguje nebo vám nejde zobrazit - občas se stává, že se sem pár dní nedostanu, takže kdyby něco, dávám sem svoji e-mailovou adresu, kam mi můžete napsat:

jana-251996@seznam.cz

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Jane006:

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 36   Další »
358. elena
30.09.2023 [20:49]

Zdravím mám moc ráda tvé povídky četla jsem nerozlučný pak girls diaries substitutes (což mě trošku mrzí že není dopsana). Ráda se k nim vracím a gratuluji ke svatbe a prosím i když nebudeš psat aspon je nemaž prosím už tak jsem ztatila spousta povídek z jiných stranek které zrušili a věřím, že ti to s tou knihou vyjde a pokud vyjde ráda si ji přečtu :D.

01.04.2023 [22:15]

mokasinaJane006
mooooc ti držím palečky a pokud se ti podaří napsat knihu chci si jí koupit i s věnováním.... tvoje povídky byli skvělé... a Nerozlučitelné jsem milovala Emoticon Emoticon Emoticon

Jinak ti mooc gratuluji k svatbě a přeji ti ať jsi šťastná

356. Jane006
11.12.2022 [1:03]

Mimi, chloe

Zdravím, děvčata :)

Po letech jsem z nostalgie zavítala na tyto stránky a musím říct, že jste mě dostaly. Četla jsem si i nějaké předchozí komentáře, ale reaguji jen na ty novější.

Psaní jsem se dlouho nevěnovala, bohužel mě nějak opustila můza, bylo hodně starostí ve škole a všude možně. Je strašné se ohlédnout, kolik času už uběhlo - začínala jsem na této stránce ve 13 letech! A dnes? Je mi skoro 27, jsem čerstvě vdaná za nejlepšího chlapa na světě a celkově mám takový život, jaký jsem si vlastně vysnila. V rámci mezí, samozřejmě.
Emoticon

Těší mě i po těch letech vidět, že moje povídky se Vám všem líbily a mrzí mě, že jsem je nedopsala Emoticon Emoticon

Každopádně na období, kdy jsem tu přispívala, vzpomínám s láskou a musím říct, že jsem se ke psaní znovu vrátila. Alespoň se o to snažím. Vzala jsem si příklad ze své vlastní povídky - Nerozluční. Vzala jsem základní kostru a snažím se ji přetvořit do zcela svého příběhu. Bude to ještě běh na dlouhou trať, ale upřímně doufám, že se mi tu knížku povede dopsat a přemluvit nějaké nakladatelství, aby mi ji také vydali. Pokud ano, bude to pro mě splněný sen Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

Takže milé dámy, staré povídky už Vám asi nedokončím, protože upřímně, teď si ani nedovedu představit, že bych navazovala na své pubertální já Emoticon , ale pokusím se vydat vlastní tvorbu a pokud se tu stále někdo najde, kdo by měl o moje díla zájem, třeba si ode mne jednou něco koupíte v knihkupectví Emoticon Emoticon

Přeji všem krásné a klidné svátky a držte mi palce! Pokud budu schopná to svoji prvotinu opravdu dokončit, určitě sem dám nějaké echo Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

S pozdravem
Vaše Jane006

355. chloe
07.05.2022 [10:10]

chloeSouhlas tato povídka byla skvělá :-D je škoda, že zůstala nedokončená... Emoticon

354. Mimi
06.05.2022 [9:04]

Nejlepší povídka tady má stmivani za ty roky je psychiatr. Jsem tu skoro od vzniku stránky a opravdu se mi tva povídka líbí nejvíc, co půl měsíce cca od 2018 kontrolují jestli je už dopsana nemam moc naději ze by jsi ji dopsala ale jsem neuvěřitelně šťastná ze vznikla. Je to skvost Krásně píšeš. Doufám ze se ti v životě daří Emoticon Emoticon Emoticon

353. Mimi
06.05.2022 [9:03]

Nejlepší povídka tady má stmivani za ty roky je psychiatr. Jsem tu skoro od vzniku stránky a opravdu se mi tva povídka líbí nejvíc, co půl měsíce cca od 2018 kontrolují jestli je už dopsana

352. Lorinne webmaster
08.11.2020 [22:29]

LorinneAnnna: Ahoj, táto autorka (Jane006) bola naposledy prihlásená 17. 4. 2018 a je málo pravdepodobné, že by sa v najbližšom čase prihlásila. Ale ak môžem odpovedať za všetkých autorov na tejto stránke, nepáčilo by sa mi, keby niekto cudzí kopíroval poviedky zo stmivani.eu, či už by tam bol spomenutý pravý autor alebo nie. Dokonca na tejto stránke nie je možné text označiť a jednoducho stlačiť crl+c, ctrl+v.
Na tvojom mieste by som už do budúcna nepísala žiadnemu autorovi, či už tu alebo kdekoľvek inde na internete.

351. Annna
08.11.2020 [19:40]

Ahoj
Můžu se zeptat znáš takovou apku wattped?
Jestli jo nevadilo by ti že bych některé tvé povídky dala na svůj profil na wattpedu
Napsala bych že nejsou moje a mem tady od tebe

350. Arrow
22.11.2018 [21:08]

Ahoj myslíš že by si mohla dopsat povídku psychiatr??? Je to asi nejúžasnější povídka a moc bych chtěla vědět jak skončí

349. Twilight
24.04.2018 [20:08]

Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli bys byla tak hodná a dopsala povídku Édo kai Tóra. Já jsem poprvé na tomto webu a tahle povídka je opravdu velmi ÚŽASNÁ Emoticon Takže pokud bys ji dopsala byla bych ti velmi vděčná Emoticon

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 36   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!