Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Jane006

Burning


Jane006

Jane006Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Jana

Bydliště: Plzeň

Věk: 19

O mně: Co o sobě říct... No, na tomhle webu už píšu pět let... tedy skoro, dost jsem to teď flákala kvůli škole a vůbec nebyla nálada, ale musím říct, že bych se k psaní ráda vrátila, protože je to jedna z mála věcí, která mi dělá radost a dokáže mi zvednout náladu i když jsem totálně v koncích. Za to, že jsem začala psát, vděčím tomuhle webu, takže to pro mě bude vždycky taková srdcovka. Stmívání mi prostě změnilo život :)

Popravdě jsem se na upírech asi stala závislá - viz moje nejoblíbenější seriály:
Upíří Deníky
Buffy
Angel
Moonlight
Once upon a Time
Teen Wolf
Beauty and the Beast
Lovci Duchů :D

Moje nejoblíbenější knížky kromě Twilight ságy, jsou:
Nástroje smrti
Eragon
Upíří Deníky
Percy Jackson
Krvavá romance
Rudá Pyradmida
Jezdci Časem
Škola Noci
Říše Temnot
Harry Potter
Narnie
A spousta dalších...

No a nakonec bych opravdu ze srdce chtěla poděkovat těm, kdo čtou a komentují mé povídky. Bez vás bych v psaní nepokračovala a přišla tak o svého největšího a milovaného koníčka :)

Největší změnou v mém životě bylo potkání mé sestřičky a skvělé spisovatelky, AndyBCullen. Nikdy jsem moc nevěřila internetovému seznamování, ale potom, jak mi tahhle skvělá holka zasáhla do života, ale nejen mě, i lidem kolem mě, musím říct, že vůbec nelituji toho, že jsem to tenkrát riskla. Andy je skvělá, vždy mě podpoří a pomůže mi, ať už jde o povídky nebo osobní problémy. A za to, bych jí chtěla složit poděkování. Mám tě ráda, sestři ;)

Kontakt:

E-mail: jana-251996 (zavináč) seznam.cz

ICQ: 490643428ICQ status

Statistiky:

Moje články: 275

Moje komentáře

Datum registrace: 26. 6. 2010

Poslední přihlášení: 23. 11. 2023, 01:08

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Jane006

Povídky od Jane006

Kapitolové: ♥ Čarodějky  Nemůžeš nám bránit, Rose ♥ Musíš si vybrat, Jane!  Láska, nebo přátelství?  Nerozluční! ♥ Psychiatr  Psychiatr II. ♥ Můj bratr = Můj nepřítel?! ♥ Substitution ♥

Spoluautorské: ♥ Čarodějky II.  Girls Diaries  Proti své vůli  Edó kai Tóra ♥

Parodie: ♥ Týden u Cullenů  Dny ve Volteře  Emmettek u Bati ♥ Planety na scéně 

Jednodílné: ♥ Jen ještě jedno objetí  Rozhlédni se! 

Články:

 

Můj bratr = Můj nepřítel?! - 19. kapitola

Můj bratr = Můj nepřítel?! - 19. kapitolaSkoro už se stydím za své náhlé návraty a odchody, ale co dodat. Není čas, není nálada a pak mě to zase popadne. Proto přidávám další kapitolu. Bella se vydá na lov, kde potká Emmetta. Emmett bude mít něco na srdci. Budou to dobré zprávy, nebo Belle zlomí srdce? A co Edward, začne se opravdu chovat slušně? Pokud vás i po takové době zajímá, jak tenhle příběh skončí, směle do čtení. Vaše Jane006.

 

Substitution - 6. kapitola

Substitution - 6. kapitolaBella se snaží vyrovnat s Edwardovým chováním, jeho vztekem i vášní. Jacob se snaží vyrovnat s Bellou a Edward zase s minulostí. Příjemné počtení přeje Jane006.

 

Psychiatr II. - 28. kapitola

Psychiatr II. - 28. kapitolaA vracím se i s další povídkou. Bella s Damonem spolu strávili noc. Jak to změní jejich vztah? Bude Damon trvat na tom, co v noci Belle navrhl? A budou mít už konečně všichni klid, nebo se všechno ještě hezky zamotá? Přeji příjemné počtení.

 

Můj bratr = Můj nepřítel?! - 18. kapitola

Můj bratr = Můj nepřítel?! - 18. kapitolaTákže, vracím se zpět i s touto povídkou. Bella se vrací domů a v pokoji na ni opět čeká nezvaný host. Co bude chtít Edward tentokrát? A co Emmett a ostatní? Stihla se už Bella mezi Cullenovými trochu víc zabydlet? Příjemné počtení. Vaše Jane006

 

Substitution - 5. kapitola

Substitution - 5. kapitolaTak, jsem zpět s další kapitolou. Bella se rozhodne zakusit svůj první vegetariánský lov a na konci kapitoly ji čeká lehké překvapení. Jak na něj zareaguje? Přeji příjemné počtení. Vaše Jane006Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!