Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele KacenQaCullen

KacenQaCullen

KacenQaCullenPráva: Veterán

Reálné jméno: Katie

Věk: :-*

O mně: Stručně řečeno, jsem cholerik, víc si o mně obrázek uděláte sami. :)

Kontakt:

E-mail: KacenQaCullen (zavináč) stmivani.eu

ICQ: 637-958-667ICQ status

Statistiky:

Moje články: 167

Moje komentáře

Datum registrace: 17. 7. 2010

Poslední přihlášení: 6. 9. 2019, 19:56

Shrnutí povídek:

 

Povídky od KacenQaCullen

Povídky od KacenQaCullen

Stories by KacenQaCullen ©

Kapitolové

• Nevyřčená slova lásky DOKONČENÁ • Tři bratři a tři sestry... kdo s koho?  > DOKONČENÁ • Pokoj osudu DOKONČENÁ • Jen jedno objetí > DOKONČENÁ • Od dětství po věčnost DOKONČENÁ • Řezník > ROZEPSÁNO • My k sobě nepatříme! > PŘIPRAVUJE SE

Jednorázové

Vyvolené poloupíří děťátko • Ruce na stůl, oblečení dolů • Procitnutí • Sladké splynutí • Smrt  za prahem • Modré z nebe • Mrtvé srdce, ale co láska? • Smrtící depka • Otupělá bolest • Miloval, miluju, budu milovat • Nenávist se mění v lásku • Smrt, nejhorší přítel srdce • Miluj, dokud máš šanci • Ďáblovi se druhá šance nedává • Sranda mix poezie • Falešný polach u Cullenů • Sáňkování o Silvestra • Nemáš city! • Poslední dotek • Pokoj osudu • Můžu žít ve snech • To na tobě nesnáším! • Od dětství po věčnost • Wait four you • To ti neodpustím! •

Články:

 

Motorkář

MotorkářBella má zkouškové období a zdá se, že jí štěstí nepřálo. Od té doby, co se na ni Edward vykašlal, se obrací vše k zlému. Je to snad schválně? Maličká chuťovka.
Hezké čtení přeji.

 

Řezník - 9

Řezník - 9Působit jí trápení – to mě drželo naživu. Z toho jsem měl radost, když jsem měl možnost pozorovat slzy na její líci. Tohle byl zatím první krok, kdy jsem udeřil na citlivou strunu. Ono to teprve přijde, pomyslel jsem si škodolibě, teprve se budeš pořádně trápit a já si užívat tvoji bezmoc, až mě budeš prosit na kolenou, abych je ušetřil. Abych je nechal naživu a nezabíjel.

 

Řezník - 8

Řezník - 8„On si své oběti vyhlíží, a jestli se ti něco stane, přísahám, že to neodpustím tobě ani tvému povedenému snoubenci,“ cedil skrz zaťaté zuby. Nepřeslechla jsem vrčení, které proti jeho vůli naplnilo interiér auta.

 

Řezník - 7

Řezník - 7„Nikdy jsi mi to neodpustila, viď?“ Obočí mi vylétlo nahoru.
„O čem to mluvíš?“ Tušila jsem, na co naráží, ale uchovala jsem si tvrdou masku. Za ta léta na policii jsem v tom uměla chodit, ale má maska se pod tíhou jeho pohledu začínala mírně prolamovat.
„Moc dobře víš o čem. Nikdy jsi mi neodpustila to, co jsem ti řekl tenkrát ve škole, že?“ Usmál se, až se mu udělaly dva ďolíčky.

 

Řezník - 6

Řezník - 6„Zdravím, tady Edward. Potřeboval bych s tebou mluvit, Bello, jedná se o ten případ a ujišťuju tě, že se mi to vůbec nelíbí.“ Polkla jsem tlustý knedlík a křečovitě sevřela koženou opěrku křesla, když mě oslovil zkráceninou mého jména.

 

Řezník - 5

Řezník - 5
Moje jediná opora
Přešla ke dveřím obýváků a zadívala se dovnitř. Emmett s Jasperem seděli na pohovce a mezi sebou měli posazenou Lauru. Dívali se na baseballový zápas a hlasitě se překřikovali. Oba před malou dělali šašky a snažili se ji rozesmát, což se jim úspěšně dařilo. Milovali ji stejně tak jako já, a to mě hřálo u srdce, byť nebylo živé. „Jen útržky,“ zašeptala tajemně a vešla dovnitř za nimi.

 

Řezník - 4

Řezník - 4Neznámý potížista...
Velká, kožená bagančata svou tíhou způsobovala nepříjemné vrzání a já třel zuby o sebe, abych se z toho protivného zvuku nezbláznil. Došel jsem k dřevěnému stolu, nad nímž visel kříž s ďáblem. Byl jsem synem ďábla, věděl jsem to a s pokorou takovou poctu přijímal.

 

Řezník - 3

Řezník - 3První Edwardův pohled.
„Ta svině by si zasloužila to samé, co udělal té dívce,“ zavrčel jsem hrdelně a složil jsem papír do kapsy na prsou. Klusem jsem se dostal k Erice a ještě jednou se zadíval na její stehna.

 

Řezník - 2

Řezník - 2A už se nám to motá...
„Taky tě rád vidím, i když ne zrovna za takové situace,“ pronesl svým sametovým hlasem Edward, o kterém jsem si snažila neustále říkat, že je protivný, odpudivý a nechutný… Moje tělo vnímalo pravý opak.

 

Řezník - 1

Řezník - 1Ocitáme se nad městem Illinois, kde se vraždy dějí dnes a denně. Nic neobvyklého pro zdejší špičkovou policii. Jednoho dne vyjíždí k místu činu, kde se našla mrtvola ženy. V první chvíli se to zdá jako obyčejná vražda pomstychtivého milence, ale čím více se v tom začínají hrabat, tím více se toho odhaluje a zlo se šíří neuvěřitelnou rychlostí. Případ dostává do vínku Bella, která na něm začíná usilovně pracovat. Je tu jedno ale… vraždy nejsou náhodné, ale přímo mířené k jedné osobě, a Bella se ocitá v začarovaném kruhu, ze kterého není úniku, a stává se hlavní postavou v Řezníkově hře. Větší ránu jí však zasáhne její bývalý spolužák ze střední, Edward Cullen. Bellino a Edwardovo déjà vu.

 

Dvě slova

Dvě slovaLáska prochází i žaludkem... ale Edward je v tom až po uši. Co vlastní cítí?
Double drabble (200 slov)

 

To ti neodpustím!

Nedoporučujeme číst do 15 let.

To ti neodpustím!I v moderní době máme možnost nahlédnout do světa otroků a služebnictva. Sourozenci Cullenovi spravují obrovský dům, každý z nich má na starost něco jiného a právě to je ta idylka dokonalosti. Nesmí zde chybět ani harém, jehož pýchou jsou krásné, mladé panny, jež se dvoří svému pánovi. I prostá pomocnice v kuchyni si vyzkouší, jaké to je stát před samotným pánem domu a svou dokonalost mu nabízet lascivními pohyby. Ovšem, co první okusíš, to neopustíš je docela výstižné. Belle se práce v kuchyni líbila mnohem více.

 

Jen jedno objetí - 45. kapitola

Jen jedno objetí - 45. kapitola Dostala jsem se ke knoflíčkům šortek a rozepnula je jedním, ladným pohybem. Překvapením pro mě bylo, když pod nimi nic neměl.
„Moment překvapení,“ zašeptal mi do ouška, oba jsme se sborově zasmáli.
Přeju příjemní počtení u závěrečné kapitolky, KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 44. kapitola

Jen jedno objetí - 44. kapitola„Pro mě jsi byl otcem vždy jen ty,“ připustil jsem v tichosti, „cítil jsem k tobě nenávist za to, že moje matka zemřela a že jsi nás opustil, ačkoli zbytek rodiny tě vehementně bránil.“ Dotkl se mé ruky a já ucukl, aniž bych sám chtěl.

„To po tobě nechci,“ dělil nás pouhý metr, jen sto centimetrů bylo mezi našimi těly, „přál bych si jen, abys pochopil, proč jsem to udělal, a až poté mě můžeš znovu odsoudit, teprve až poté mě zavrhni.“

 

Jen jedno objetí - 43. kapitola

Jen jedno objetí - 43. kapitola„Jak je možné, že znáte moje jméno?“ podivil jsem se a zdvihl pohled k němu. V slabém pokojovém světle jsem viděl jeho tvář a oči. V té chvíli by se ve mně krve nedořezali – i z toho mála, co mám.

 

Jen jedno objetí - 42. kapitola

Jen jedno objetí - 42. kapitolaVlastně… připomínal mi anděla v potrhané košili. Ostře řezané rysy společně s blonďatými vlasy bily do očí. Co mě však upoutalo hned po nich, byly jeho oči. Byly mi povědomé.

 

Jen jedno objetí - 41. kapitola

Jen jedno objetí - 41. kapitolaMyslím, že po tak dlouhém čekání si zasloužíte i pohled Eathena a malý náhled do jeho minulosti.
„Jak je možné, že přes kontrolu to prošlo? Kdo to měl na starost?“ zařval Smith. „Kdo sakra kontroloval veškeré zboží?"
„Každý majitel firmy si je kontroloval sám,“ objasnil situaci Cullen.

 

Jen jedno objetí - 40. kapitola

Jen jedno objetí - 40. kapitola„Neživíme se krví lidí, v tom je ten vtip. Naší prioritou je, abychom chránili lidské životy, a proto pijeme ze zvířat. Nezmírní to pocit viny, ale fakt, že nezabíjíme zvířata na téhle planetě pro obživu sami, je jakýmsi balzámem na duši.“

 

Měli s ní jiné plány

Měli s ní jiné plányPro matku je největší bolestí moment, kdy přežije své vlastní dítě.
(Double drabble; 200 slov)

 

Od dětství po věčnost - Kapitola 9.

Od dětství po věčnost - Kapitola 9.Život je nemoc a smrt začíná narozením. Každé vydechnutí a každý tep srdce je zároveň tak trochu umíráním - malým krůčkem ke konci.
Dámy, přejí příjemný, srdeční kolaps.

 

Jen jedno objetí - 39. kapitola

Jen jedno objetí - 39. kapitola „Přemýšlela jsem o rozvodu,“ připustila jsem nakonec. Cítila jsem, jak to s Edwardem hnulo.
„Rozvod?“ Z jeho úst slovo ‚rozvod‘ znělo pozitivně a velmi věrohodně. Zamručela jsem na souhlas.
„Moc dobře vím, že Eathen mi není věrný.“ Překvapený výraz z Edwardovy strany mě mírně vyvedl z míry.

 

Od dětství po věčnost - Kapitola 8.

Od dětství po věčnost - Kapitola 8. Slunce zapadá a mě napadá, že mi chybí tvoje rty. Slunce zapadlo a mě napadlo, že mi chybíš ty! Miluju tě a těším se, až tě uvidím, paní Jacksonová. Elliot

 

Jen jedno objetí - 38. kapitola

Jen jedno objetí - 38. kapitola„Zamilovala jsem se,“ slabé odkašlání, „zamilovala jsem se do tebe, ale je tu jeden problém.“ Neobtěžovala se setřít slzu, jež právě slétla na lem trička. „Jsem těhotná, Edwarde.“ Sice šeptala, ale v mých uších to znělo, jako by to křičela mikrofonem.

 

Od dětství po věčnost - Kapitola 7.

Od dětství po věčnost - Kapitola 7.„A nemysli si, prosím, že bych byl kdovíjak rád, že mi tě ukradl,“ zazubil se a mě, „miluju tě pořád stejně a vždycky budu jako svou malou Bellu,“ vyvrátil mou tichou domněnku a moje zrádné srdíčko na to rychle reagovalo; tetelilo se blahem.

 

Od dětství po věčnost - Kapitola 6.

Od dětství po věčnost - Kapitola 6.Na stole byl ozdobený talíř skoro všemi druhy ovoce. A samozřejmě nechyběly ani moje oblíbené, červené jahody. Podívala jsem se na snídani detailněji. Vafle ve tvaru srdce byly pokryty pařížskou šlehačkou a na nich kralovala jahoda s broskví. Na nich byl čokoládovou polevou nápis ‚Miluji Tě‘.

 

Lásko má, stále při mně stůj...

Lásko má, stále při mně stůj... Cullenovi, noční bar, svátek zamilovaných, Belliny titěrné šatičky a Edwardova žárlivost? Když se tohle všechno sejde, je to vražedná kombinace.

 

Jen jedno objetí - 37. kapitola

Jen jedno objetí - 37. kapitola„Prý budu mít novou švagrovou, je to pravda?“ ptal se se smíchem. Zadívala jsem se na něj s pozdviženým obočím. Tenhle fakt mi nějak unikl.

 

Od dětství po věčnost - Kapitola 5.

Od dětství po věčnost - Kapitola 5. Zrudla jsem jako krocan, když jsem si představila, jak můj nejlepší přítel dominuje velké posteli s nebesy, přes klín jen přehozenou přikrývku a na rtech hříšný úsměv. A samozřejmě se dostavila i žárlivost, nikdo by jej vidět nesměl, vadilo by mi to.

 

Wait for you

Wait for youStředoškolská léta studentky ubíhají neuvěřitelnou rychlostí a ona si uvědomuje, že její tajná láska stále neví o tom, že vůbec existuje. Všechna svá trápení, přání a touhy ukládá na jednom místě, které bude jednoho dne odhaleno. Zlomí ji to?

 

Jen jedno objetí - 36. kapitola

Jen jedno objetí - 36. kapitola „Co tam máš napsané?“ Kdybych se na to zadívala detailněji, možná bych to zjistila, ale Edwardova reakce mě vystrašila natolik, že jsem se ani nesnažila to přečíst.
„Ego te semper amare…“

 

Od dětství po věčnost - Kapitola 4.

Od dětství po věčnost - Kapitola 4. „I kdybych byl přivázaný k posteli řetězem, nemohl se dostat z domu, nebo se neměl jak dostat k tobě, udělal bych cokoli, aby se to změnilo. Vždy bych si k tobě našel cestu, Bello, a to se nezmění, ani když budu ženatý,“ namítl vážně. Věřila jsem mu.

 

Od dětství po věčnost - Kapitola 3.

Od dětství po věčnost - Kapitola 3. „Co přesně máš na mysli?“
„Žádost o ruku.“ Zadívala jsem se do jeho očí. Byly vážné, bez špetky humoru. Chytil mě za ruku a přiložil si ji na srdce. Divoce bilo.

 

Jen jedno objetí - 35. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Jen jedno objetí - 35. kapitola Asi už tušíte, co přijde.
Sykla jsem. „Klid, Bello,“ chlácholil mě, „nemusíme spěchat. V domě nikdo není a není nic ani nikdo, kdo by nás vyrušil. Je to jen naše noc,“ políbil mě na krk, „jen tvoje a moje.“

 

Od dětství po věčnost - Kapitola 2.

Od dětství po věčnost - Kapitola 2. „To svého starého kamaráda ani neobejmeš? Žádná pusa na přivítanou, žádné objetí?" Dělal na mě oči a přitom se mračil. „Jsem hluboce dotčen, ty moje malá rozumbrado,“ usmál se a nastavil mi náruč.

Síň slávy

Od dětství po věčnost - Kapitola 1.

Od dětství po věčnost - Kapitola 1. Slova díků nestačí, protože vy jste mi dali mnohem více. A proto pro vás mohu udělat jen jedno - nastolit vám další dávku jejich osudu.
„Chtěl bys mě požádat o ruku?“ vyšlo ze mě, když jsem si poskládala všech pět dohromady. Elliot pokrčil rameny, ale nevydržel dlouho držet lhostejný výraz ve tváři.

 

Od dětství po věčnost

Od dětství po věčnost

Už nejsi sám, já nejsem sama, přísahám, že tě budu mít ráda.

Už jako malí si spolu hráli. Vodili se za ručičky, pusinkovali se pod stromem, hráli si na dospělé a měli spolu fiktivní rodinu. Naivně doufali, že spolu budou stále, dokud je smrt nerozdělí, přesně tak, jako to bývalo v hollywoodských filmem se šťastným koncem, ale… Jejich úsměv zmizel ve chvíli, kdy se jeden z nich odstěhoval. Jejich rodiny žily v domnění, že to děti brzy zapomenou a dětská láska je přejde, ale co když se mýlili?

 

Jen jedno objetí - 34. kapitola

Jen jedno objetí - 34. kapitolaBelle se udělalo zle - proč?
„Myslíš, že by mi tohle molo zabránit v tom, abych tě celičkou zulíbal?“ Blýskl se zuby ve tmě a sranda v jeho obličeji byla ta tam.
Hezké počtení. :)

 

Jen jedno objetí - 33. kapitola

Jen jedno objetí - 33. kapitolaJasper a jeho vysvětlení.
„Pamatuj si, Edwarde, jestli se do tebe Bella zamiluje, budeš nucen s ní žít, a jestli jsou tvoje city k ní opravdu pravé, tak je tu otázka proměny.“ Hlasitě jsem polkl knedlík v krku.
Hezké chvilku přeju. :)

 

Jen jedno objetí - 32. kapitola

Jen jedno objetí - 32. kapitola Noční můra a Edward.
„Edwarde, pusť mě!“ poručila jsem mu vzteklým tónem. Začala jsem sebou házet, ale on mě nevnímal, nereagoval. Jako bych nečinně stála a nechala se sebou dělat, co se mu zlíbí. Cítila jsem, jak mi po tvářích kanou slzy. Byly tak horké a já je s radostí uvítala. Chtěla jsem, aby věděl, jak mi ubližuje, aby věděl, jak mě jeho surovost děsí. On mě děsil!
Hezké počtení. :)

 

Jen jedno objetí - 31. kapitola

Jen jedno objetí - 31. kapitola Pohladila mě po vlasech a donutila mě si lehnout. „Sama víš, že to není pravda. Eeathena miluješ, vždyť je to tvůj manžel, ale Edwarda taky. A tady je ten důvod, proč se v jeho objetí cítíš dobře,“ zaútočila na mě nepřímo.
Hezké počtení. :)

 

Jen jedno objetí - 30. kapitola

Jen jedno objetí - 30. kapitola Kulatiny! :)
„Mami!“ křikla jsem do telefonu plná překvapení, posadila jsem se na sedačku a nohy si opřela o skleněný stůl. Radost v mém hlase se nedala přeslechnout.
Hezké počtení. :)

 

Jen jedno objetí - 29. kapitola

Jen jedno objetí - 29. kapitola Zakroutila hlavou. „To je ono. Na Mikovi nevidím ani jednu chybu, ve všech ohledech mi připadá dokonalý, bezchybný, ale bojím se jedné věci,“ v očích se jí zatřpytily slzy. Posmutněla a už nevypadala nadšená, jako když mi o něm vyprávěla, „bojím se toho, že by mě mohl později opustit, když nejsem dokonalá jako on...
Hezké počtení. :)

 

Jen jedno objetí - 28. kapitola

Jen jedno objetí - 28. kapitola „Ne, to nejsi,“ souhlasil se mnou Jasper, „ale pokud bydlíš pod naší střechou, budeš se podle toho chovat, jinak -“
„Jinak co, ksakru?!“ vybuchl jsem a cítil jsem, jak mi pulzuje žilka na čele.
Hezké počtení. :)

 

Jen jedno objetí - 27. kapitola

Jen jedno objetí - 27. kapitola „Jaká je pravděpodobnost, že sním?“ vyslovila do hrobového ticha otázku, která mi ani moc nedávala smysl. Nechápavě jsem nakrčil obočí a podíval se na ni. Její výraz byl… přesně takový, jaký jsem si myslel. Nic jsem v něm nemohl vyčíst.
Hezké počtení. :)

 

Jen jedno objetí - 26. kapitola

Jen jedno objetí - 26. kapitola Změna pohledu a... konečně trochu romantiky.
Jeho rty se přiblížily nebezpečně blízko, políbil mě na špičku nosu a potutelně se přitom usmíval. „Miluju jiskření v jejích očích, a když se jí rozeběhne srdce neuvěřitelnou rychlostí.“
Hezké počtení. :)

 

To na tobě nesnáším!

To na tobě nesnáším! Většina školu odsuzuje a nenávidí ji. Bella ale ne, je toho názoru, že vědomosti jsou důležité pro to, aby se v budoucnu měla dobře. A právě proto se odhodlala opustit svou rodinu a přestěhovat se do Forks, kde ji do svého domu vezmou Cullenovi. Maturita se blíží a Belle se krátí pobyt u nich, ale to je pro ni vlastně vysvobození, když se s jedním jejich členem nesnese. Nenávist je slabé slovo k tomu, abychom vyjádřili, jaký mezi sebou mají vztah. Dosáhne Bella svého cíle a budou jí k něčemu čtyři roky utrpení v přítomnosti onoho rivala?
Hezké počtení přeje KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 25. kapitola

Jen jedno objetí - 25. kapitola Posadila jsem se ke stolu ve stinném koutku a skrz hustou tmu, doprovázející chabým světlem svíčky, jsem se dívala na jeho krásné, dechberoucím oči. Jeho rychle se pohybující rty celou tu dobu splašeně kmitaly a já jen zasněně hleděla na jejich konturu.
Hezké počtení přeje KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 24. kapitola

Jen jedno objetí - 24. kapitola Hádka končí, ale jakým způsobem?
„… žes nebyla natolik férová, abys uznala chybu. Zklamala jsi mě, Bello.“ Ačkoli mě neoslovil celým jménem, bylo o to horší, když jej vyslovil s takovou nechutí, chladem a naprostou lhostejností.
Hezké počtení přeje KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 23. kapitola

Jen jedno objetí - 23. kapitola Nic netrvá věčně. A to ani láska k jedné slečně.
„Tohle je krutá realita a ty by ses ji měla naučit žít dřív, jak se v ní ztratíš,“ dával mi rady svým monotónním hlasem.
Hezké počtení přeje KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 22. kapitola

Jen jedno objetí - 22. kapitolaEathen napřáhl ruku a namáčkl mě svým tělem na Edwarda, který mě pohotově zachytil. „Jak se opovažuješ, ty cucáku!“ zařval dost hlasitě na to, aby se k nám otočily okolní páry.
Hezké počtení přeje KQC. :)

 

Pokoj osudu - 7. kapitola

Pokoj osudu - 7. kapitola „Jestli je budoucnost daná, znamená to, že jsem jen herec, co neodpovídá za své činy, co jen hraje svoji roli a odříkává předepsaný text..."
Hezké počtení přeje KQC. :)

 

Odhodlání na poslední chvíli

Odhodlání na poslední chvíliMůže v sobě i Edward skrývat stydlivou stránku? Nebo to je jako každý jiný muž s tvrdým jádrem bez citu?
Hezké počtení přeje KQC. :)

 

Pokoj osudu - 6. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Pokoj osudu - 6. kapitola„Posiluješ?“ zeptala se. Ohromen její přitažlivostí a taky lhostejností k držení mého přirození jsem otupěle přikývl a polkl knedlík usedlý v krku.
Za komentáře moc děkuju. Hezké počtení přeje KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 21. kapitola

Jen jedno objetí - 21. kapitolaJejich chvilka. :)
„Nech za sebe jednat někdy své srdce. Nestrkej hlavu tam, kde nemá co dělat,“ pověděl jsem jí s tajemným a zároveň vzrušeným hlasem.
Hezké počtení přeje KQC. :)

 

Pokoj osudu - 5. kapitola

Pokoj osudu - 5. kapitola Slyšel jsem hlasy a mezi nimi byl jeden, který rozehříval celé mé tělo. Ten, který právě hovořil s Emmettem.

„Vypadáte jako hotový kulturista… A ty svaly,“ pochválila ho. V duchu jsem viděl, jak Rosalie pění vzteky a představuje si Bellu jako voodoo panenku, do které by kousek po kousku zapíchávala špendlíky.
Hezké počtení přeje KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 20. kapitola

Jen jedno objetí - 20. kapitolaKulatiny! :)
„Kdo by si chtěl sáhnout na tvůj zadek? Vždyť je skoro celý z kamene!“ zavtipkovala Alice a chytila mě za něj. Zpražil jsem ji pohledem a zahnal chmury tak, že jsem ji plácl přes dlaň.
Hezké počtení přeje KQC. :)

 

Pokoj osudu - 4. kapitola

Pokoj osudu - 4. kapitola „Ty prase jedno nelidský,“ hudrovala Rosalie, „jak si můžeš prohlížet takové časopisy?! Copak toho doma nemáš dost?“ V myšlenkách Emmetta jsem zahlédl, jak si přejela po postavě, a on polkl knedlík. Tiše jsem se usmál a dál naslouchal.
Hezké počtení přeje KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 19. kapitola

Jen jedno objetí - 19. kapitolaA máme tu pohled Edwarda, dámy. :)
„Vlastně všechno možné,“ mrkla na mě, „od tanečnice, společnice, až po náruživou milenku v posteli.“ Přejela mi rukou po vnější straně stehna a více se naklonila ke mně, až se její prsa tiskla na mou hruď. „Nahoře mám jeden velmi luxusní pokoj, a protože jsi to ty,“ podívala se na můj napnutý rozkrok, „a on,“ ukázala na něj, „tak bys to měl zadarmo. Dneska bych potřebovala nějaké to odreagování se.“
Hezké počtení přeje KQC. :)

 

Pokoj osudu - 3. kapitola

Pokoj osudu - 3. kapitola „Ne, playboyi, to, že máš rtěnky na košilích, to vím. Taky ti každý týden kupuju nové, ale mě zajímá to pod tou košilí. Jsem dost stará na to, abych věděla, že tohle není rtěnka. Můžeš mi lhát, Edwarde, ale blbou ze mě nedělej.“
Hezké počtení přeje KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 18. kapitola

Jen jedno objetí - 18. kapitola „Nezapomínej, že já jsem se tě taky neptal, co jsi dělala té noci před týdnem. A měl jsem na to plné právo! Jsem tvůj manžel, který za tebe přebírá plnou zodpovědnost. Měl bych vědět o každém kroku své ženy, ale já ti dal jistou volnost, nemyslíš?"
Hezké počtení, přeje KQC. :)

 

Můžu žít ve snech...

Můžu žít ve snech... Scéna, při které se všem rozlila blaženost v krvi a na tváři se usadil spokojený, překvapující úsměv. Tanec v zahradě, kde Edward bojuje se svou upíří podstatou, se stává romantickou scénou, kdy se snaží potlačit své touhy a tajné sny o dokonalé budoucnosti. Dokáže to?
Příjemné čtení, přeje KQC. :)

 

Pokoj osudu - 2. kapitola

Pokoj osudu - 2. kapitola „Měla jsem tu mít obchodní schůzku kvůli své nové práci. A jelikož nejsi ten, koho jsem čekala, byla jsem ráno překvapená,“ řekla mi s arogantním úsměvem.
Hezké počtení přeje KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 17. kapitola

Jen jedno objetí - 17. kapitola Eathene, Eathene, měl by sis dávat pozor!
„Tvoje nová známost?“ zeptal se pobaveně Bill, koktejl předal slečně za barem, vzal si peníze a s úsměvem na rtech se otočil k poličce s kartami VIP. Na místě jsem ztuhla...
Hezké počtení přeje KQC. :)

Síň slávy

Pokoj osudu - 1. kapitola

Pokoj osudu - 1. kapitola Nakonec jsem něco vykouzlila, ale předem upozorňuji, že povídka bude oddechová a psaná po krátkých kapitolách.
„Vy jste se mnou byl celou noc?“ zeptala se nevinným hláskem. Přikývl jsem a odhrnul ze sebe deku. Z té situace mi bylo horko, a kdybych nebyl v přítomnosti tak úchvatné dívky, udělal bych si dobře.
Pane Bože, to jsem tomu dala, pomyslela si v myšlenkách.
Hezké počtení, přeje KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 16. kapitola

Jen jedno objetí - 16. kapitola Jakoby druhé líbánky?
„Zapomněla jsi jednu důležitou věc, lásko,“ podíval se na mé odhalené poprsí a políbil jej s takovou něhou, až se mi zamotala hlava a podlomila kolena, Eathen mě musel zachytit v pase, jinak bych mu padla k nohám, „že se neustále milujeme a tím spaluješ více kalorií, než kdybys běhala celý den po lese a dávala po nocích liškám dobrou noc,“ poučil mě.
Hezké počtení, přeje KQC. :)

 

Pokoj osudu

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Pokoj osuduEdward jako poloupír je velmi náročný a náruživý milenec. Dalo by se říci, že miluje zkušené a zadané ženy. Rád riskuje a touží po zakázaném. Miluje vzrušení a neodmítá nabídky svých četných, vdaných milenek. Osudový pokoj 209 Edwardovi změní život od základů, nebo alespoň tak, aby se vše v jeho těle pohnulo o milimetr.
Hezké počtení, přeje KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 15. kapitola

Jen jedno objetí - 15. kapitola „Já taky, miláčku, jsem s tebou doma,“ zapěl mi do ucha. Jak krásně to znělo. Z jeho úst to bylo skoro nereálné, ale fakt, že se jej dotýkám a jeho paže mě drtí k sobě, mi dokazoval, že je tu se mnou a nelže mi. Konečně poznáte Eathena, tak jsem zvědavá, jestli i jeho sympatie na vás zapůsobily.
Hezké počtení, přeje KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 14. kapitola

Jen jedno objetí - 14. kapitola A budeme měnit pohledy, zlatíčka!
„To by stačilo, Emmette,“ upozornil ostrým hlasem svého příbuzného Edward a postavil se těsně vedle mě, ale tak, aby si ode mě držel odstup. „Slečna Huntová není zvědavá na tvoje nejapné poznámky,“ podíval se na mě a zamračil se, „navíc už musí odjet domů, určitě nechceme, aby se zde zdržovala, doma ji čekají povinnosti,“ dokončil za mě a ukázal rukou ke dveřím.
Hezké počtení, přeje KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 13. kapitola

Jen jedno objetí - 13. kapitola Polkla usedlý knedlík a nabrala vzduch do plic. „Chci, abys mě políbil,“ zašeptala a já v tu chvíli propadal do temnoty. Polibek zoufalství, vášně a touhy.
Hezké počtení, přeje KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 12. kapitola

Jen jedno objetí - 12. kapitola „Prosím, Edwarde, zůstaň tu se mnou, nechci tu být sama, bojím se,“ přiznala zahanbeně a já ucítil slanou vodu na svém břiše. Bellina a Edwardova chvilka.
Hezké počtení, KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 11. kapitola

Jen jedno objetí - 11. kapitola Zezadu bylo vyryto 20. června 1901 – moje datum narození, došlo mi a už jsem nepotlačil slzy, když jsem si přečetl větu „Stále jsem tu s Tebou, jen na Tebe dohlížím po boku pána Boha. Miluji Tě, Edwarde…“

Edward zavzpomíná na smrt své matky, kterou vlastně ani neviděl. Jakto?
Hezké počtení přeje KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 10. kapitola

Jen jedno objetí - 10. kapitola Kulatiny!
„Není to žádná žába,“ zavrčel jsem na ně, „ale Isabella Huntová,“ představil jsem ji neobvyklým způsobem a při znění jejího příjmení jsem se zašklebil.
Jaký postoj k návštěvě Belly budou mít Cullenovi?
Přeji příjemné počtení, vaše KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 9. kapitola

Jen jedno objetí - 9. kapitola „Vždycky jsem chtěl vidět, jak mě prosíš, abych byl tvůj.“ Zatáhnul za ramínko od podprsenky a sklonil se ke mně.
Zdá se, že má Bella potíže, otázkou je, zda jí někdo pomůže. Jelikož jsem ráda za vaše názory, v dnešní kapitole navazujeme na Edwardův pohled.
Přeji příjemné počtení, KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 8. kapitola

Jen jedno objetí - 8. kapitola Tanec, rozhovor a nečekaný zvrat nás bude provázet celou kapitolou.
Hezké počtení přeji, KQC. :)

 

Poslední dotek

Poslední dotek Vzpomínáte si na moment, kdy Bellu napadl James? Co kdyby Cullenovi přišli o chvíli později a Bella by musela do nemocnice. Záleží jen na zručnosti doktora nebo jde o štěstí, aby pacient přežil? To se dozvíte uvnitř. Povídka je sice kratší, ale snad se bude líbit.
Pěkné počtení, přeje KQC.

 

Jen jedno objetí - 7. kapitola

Jen jedno objetí - 7. kapitolaBella nám narazila do jí velice známé osoby. Předem odhaluji, že její manžel to rozhodně není. ;-)
Kapitolka je kratší, ale to je hlavně kvůli konci.
Příjemné počtení, přeje KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 6. kapitola

Jen jedno objetí - 6. kapitola Dostane Edward Bellu do auta, nebo ne? Co ho to bude stát?
Přeji pěkné počtení, KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 5. kapitola

Jen jedno objetí - 5. kapitola Bella se rozhodne, že na party pojede. Vše vypadá dobře, alespoň do té doby, než před dveřmi spatří... jeho . Koho asi?
Přeji pěkné počtení, KQC. :)

 

Nemáš city!

Nemáš city!Necitlivý kámen, který miluje a souzní se svou druhou polovičkou...
Poklidná rodinná idylka se naruší, když do jejich domu přijde nezvaný host. Kdo to je? Řekněme, že Edward Belle neřekl celou svou minulost a Bella nebyla první Edwardova žena. Naruší příchod osoby jejich lásku, nebo ji naopak ještě posílí?
Po neuvěřitelné době jsem si zkusila napsat jednorázovou povídku, tudíž hezké čtení, KQC.
P.S.: Předem se omlouvám za pohoršení. :)

 

Jen jedno objetí - 4. kapitola

Jen jedno objetí - 4. kapitola Kdo Bellu zastavil u auta? Vždy není vše tak černé, jak se zdá, ale je Edward opravdu typ, který by se k Belle hodil?
Hezké počtení, přeje KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 3. kapitola

Jen jedno objetí - 3. kapitola Ranní potyčka se strážníkem, položený telefonát a výměna slov se zlatookým chlapcem? Jak celou situaci zvládne Bella? A kdo ji dokáže natolik rozhněvat, aby ztratila nad sebou kontrolu?
Přeji příjemné počtení a předem děkuji, KQC. :)

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 35. kapitola + epilog

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 35. kapitola + epilogPoslední kapitola...
Rosalie si chce zahrát na divadélko, kde ukážou svou vášnivou stránku.
Edward bude dohlížet na přípravy svatby a utěšuje se vzpomínkami na Bellu, ale co když se snění stane reálným požitkem?
Hezké počtení u extra dlouhé kapitoly, přeje KQC. :)

 

Jen jedno objetí - 2. kapitola

Jen jedno objetí - 2. kapitolaDěkuju za komentáře, vážím si jich a jsem ráda, že jste mi dali inspiraci, abych pokračovala dál. ;-)
Nečekaná návštěva, která Bellu překvapí. Co Bellu přiměje k jinému uvažování nad věcí? Osoba, která se v této povídce stává velmi důležitou, byla již zmíněna.
Příjemné čtení, přeje KQC.

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 34. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 34. kapitola Derek si vylévá srdce Belle a Kate začíná vystrkovat růžky.
Hezké čtení, přeje KQC.

Dokončeno

Jen jedno objetí - 1. kapitola

Jen jedno objetí - 1. kapitola Bella se vdala jako mladá dívka, která čerstvě dovršila osmnáctého roku. Už čtyři roky žije v manželství, ve kterém se jí nedostává něhy, lásky, vášně a tělesné rozkoše. Manželovi záleží na prestiži a hlavně na společenském umístění. Bella má sice vše, co by si každá žena přála – peníze, veliký dům, služebnictvo, drahá auta, značkové oblečení, ale jediné, co jí chybí, je láska jejího manžela. Aby si svou ženu pojistil, na přání Renée ji přihlašuje na vysokou školu v New Yorku. Bella, jakožto poslušná dcera a manželka, vyhoví a na vysokou školu nastoupí. Stesk po manželovi je ale silnější a na scénu přichází Lucy, její dávná přítelkyně, která Belle pomůže od té bolesti. Bude jí dávat rady, jak zas zajet do svých starých kolejí, po dobu, co bude Bellin manžel v zahraničí. Osud je nevyzpytatelný, a to i v případě, kdy Bella potká zlatookého chlapce na uvítacím večírku vysoké školy. Najdou v sobě zalíbení a přátelství, které přeroste v něco víc. Co nakonec vyhraje? Láska a povinnost k manželovi, nebo nově poznaný požitek z tělesné rozkoše? A co když Bellin manžel není takové neviňátko?

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 33. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 33. kapitola Ani bych se nedivila, kdybyste na mě zapomněli. Snad vám oživím paměť. :-)
V dnešní dílečku se podíváme za Alice a Rosalie, které se pomalu připravují na svatbu. Nu, jak dopadne cesta na ostrov Esmé? A jaký host s nimi pojede? Bude tato osoba ještě důležitým vodítkem? To se uvidí.
Příjemné počtení, KQC

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 32. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 32. kapitolaKdo stojí za dveřmi?
Nejzajímavější bude, až se dozvíte, co nakonec Bella dovolila bez kousku studu. Hezké počtení, přeje KQC :-)
P.S.: Pro klid duše označení 15+

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 31. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 31. kapitola Opět po delší době, ale snad se bude alespoň trošičku líbit. Kapitolu jsem psala při Stmívání na Markíze, takže je možné, že to místy skřípe a tahá za uši.
Jak nakonec odpoví Alice? Konečně se nám tu objeví nezvaný host. Jak na něj Bella zareguje a proč je tak důležitá poslední věta? KQC

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 30. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 30. kapitolaBella se probouzí v náruči Edwarda a on čeká na její odpověď. Dočká se konečně té fráze, která mění lidské/upíří životy? Někdo je v tom vyruší, ale ještě to není nezvaný host, abyste se nespletli. Na konec se podíváme, co si připravil Jasper pro Alice a možná, že mě za konec ukamenujete, ale jinak jsem nemohla. KQC

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 29. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 29. kapitolaNasadila jsem si raketu a už to jelo! Opravdu jsem to napsala rychle, nečekala jsem, že mi to takhle půjde, měla jsem co dělat, abych se krotila.
Kdo bude za dveřmi pokoje? Snad si tuto kapitolu užijete. Trochu jsem si pohrála se žárlivou Bellou! Děkuji za komentáře k minulé kapitole, opravdu jsem skákala radostí. KQC

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 28. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 28. kapitolaEmmett se pohádá s Rosalie, ale proč? Jak to mezi nimi bude končit? Bella se setká s flirtujícím Edwardem ve škole a moc se jí to nelíbí. Nakonec ji Mary s Damonem vystrnadí z domu, protože chtějí mít chvilku pro sebe. Co se stane?
Hezké počtení a velká omluva za prodlevu. ;-)

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 27. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 27. kapitola Po neskutečně dlouhé době další dílek. Já vím, jsem hrozná, ale škola na mě tlačí, do toho nemocnice, úkoly, dopisování, prostě děs! Rovnou přejdu ke kapitole, abych vás už nenatahovala.
Edward se trápí, Bella se trápí, celá rodina s nimi. Proč? Je nějaká možnost, že jejich osudy budou nakonec společné? Tato kapitola je poněkud kratší, než píšu obvykle, ale potřebovala jsem se trochu hnout z místa. Hezké čtení, KQC

 

Nevyřčená slova lásky - Epilog

Nevyřčená slova lásky - EpilogPoslední kapitola mé první povídky. Nevím, co bych řekla na závěr, snad jen hezké čtení u chvilky Edwarda a Belly. Musím říct, že jsem si tuto scénu připravovala už od začátku povídky, ale než jsem se k ní dopracovala, trvalo mi to dost dlouho.
Prosím, čtěte podtext, děkuji. KQC

 

Nevyřčená slova lásky - 29. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 29. kapitolaVíte, jak dopadl manévr vlka. Co se bude dít dnes? Hodně moc zvratů... Zachrání Carlisle Bellu? Více bych vám říct nemohla, protože bych prozradila další část kapitoly. Je to kapitola delšího rázu, je snad nejdelší ze všech, tak si ji užijte, protože je předposlední! KQC

 

Vyvolené poloupíří deťátko

Vyvolené poloupíří deťátko Opět mi v hlavě přeskočilo. Nebylo mi zrovna nejlépe, a tak jsem si vzala paralen 1000, zřejmě z toho vzešly následky a tady je... výsledek. Je to psané o půlnoci, takže za nedostatky se omlouvám.
Všichni znáte narození Ježíše a příchod tří králů. U mě se to bude odehrávat jinak. Tentokrát se nenarodí Ježíšek, ale první poloupíří miminko a tři králové přijdou vzdát hod. Jak to nakonec všechno dopadne, když se upíří svět spojí s troškou paralenu?
KQC

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 26. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 26. kapitola Po delší době nová kapitola.
Bella odpoví Edwardovi, Alice se bude bavit s Jasperem a co Rosalie s Emmettem? Zkrátka se nám to trochu zkomplikovalo. Přeji krásné počtení.
KQC

 

Nevyřčená slova lásky - 28. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 28. kapitolaUnáhlená rozhodnutí většinou dotyčného mrzí. Je takový případ i náš Edward? Co se Belle stane? Vybije si svou zášť a vztek Jacob na ní? Možná ano, možná ne.
KQC

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 25. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 25. kapitola Rose se pokusí svůj hněv vyřvat, ale co když v lese není sama? Co se stane? Nakonec se její dosavadní život ještě o chlup zamotá.
Kino, polibky, objetí, sladké řečičky... Takto by to mělo vypadat u Edwarda a Belly, ale nestane se tak, proč? To uvidíte v dnešní kapitole. Omlouvám se, že tu není Alice & Jasper, ale do této kapitoly se mi nevešli. Přeji příjemné počtení. KQC

 

Nevyřčená slova lásky - 27. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 27. kapitolaKonec minulé kapitoly nebyl zrovna moc dobře zakončený, a tak Vám s radostí přináším další. Co si nakonec poví náš zamilovaný pár? To uvidíme o něco níže, přeji příjemné počtení - v rámci možností.
Komentáře vřele vítám, a vzhledem ke konci počítám s ukamenováním. KQC

 

Jsem otrokem lásky

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Jsem otrokem lásky Miluješ, sníš, bdíš, vzpomínáš... Jak je na tom otrok, který byl koupený jen pro slasti své paní, která si ho brala, kdy se jí zachtělo? Kdo to je? Proč se k sobě tak chovají?
Inspirace byla z knížek Bratrstvo černé dýky, které mi doporučila Shindeen; povídka je věnovaná jí. KQC
PS: Označení by možná stačilo 15+, ale pro jistotu nasadím označení výš. :-)

 

Ruce na stůl, oblečení dolů

Ruce na stůl, oblečení dolůKratší jednorázová povídka z trochu vtipnějšího soudku. Copak Vám říká pojem "Emmett a sázky"? Hodně moc široký pojem, že? Bella Emmettovi nabídne sázku, jakou? A co je cílem?
Věnováno Contaester. KQC

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 24. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 24. kapitola Omlouvám se. Nestíhám, psala jsem to do shrnutí.
V dnešní kapitole se podíváme na randění našich hrdinů, vyjde tak, jak si ho připravili, nebo se zvrtne? Více uvnitř.
Prosím o komentáře. KQC

 

Procitnutí

ProcitnutíVšichni ví, že Rosalie je jediný upír, který by vyměnil nesmrtelnost za lidský život. Proč? Aby mohla být matkou. Když jí Bella zavolá, že je těhotná, všichni víme, že bude za Bellou stát, ale za jakým cílem? Co má za lubem? A vykoná svůj plán?
Je těžké snít po něčem, co nikdy mít nemůžete. Nutí vás to mít sklon k věcem, které byste nikdy neudělali. KQC
Tripple drabble (300 slov)

 

Nevyřčená slova lásky - 26. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 26. kapitolaJe to tady! Návrat Belly a její slova věnovaná Edwardovi.
Za konec se omlouvám, ale jinak jsem nemohla, další kapitola bude zajímavější a krapet ostřejší.
Esmé Bellu vystrojí na ples, odváží se tam jít? Bude její láska k Edwardovi silnější než strach z odmítnutí? A co Edward? KQC

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 23. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 23. kapitola Kapitola ze třech pohledů. Nejvíce jsem se tu věnovala Rosalie a Alice. Dalo by se říci, že tu znovu útočí Damon... Omlouvám se za ten konec, ale vy jste hodní a pochopíte ho. :-)
Moc Vám děkuji za komentáře, doufám, že se takového počtu dočkám i tady. Ještě jednou děkuji. KQC

 

Nevyřčená slova lásky - 25. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 25. kapitolaCo nás čeká? Edward a jeho rozhodnutí, které většina z vás tuší, ale proč nenapínat, že? Také se tu objeví Bella a její setkání s...
Hezké počtení přeje KQC

 

Nevyřčená slova lásky - 24. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 24. kapitolaEdward se dozví, co se stane, když na jeho kůži dopadnou paprsky slunce. Spolu s jeho sourozenci zavítají do obchodního centra, kde Edwarda trochu potrápíme. Koho tam potká?
Také tu bude pohled Belly, také někoho v lese potká, koho? KQC
Trochu jsem přepískla délku, snad nebude vadit.
Prosím o komentáře.

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 22. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 22. kapitola Co se děje tady? No přeci večer v baru, ne? Dala jsem si záležet, a dokonce jsem tam vsunula akci, kterou jsem zkoušela na vlastní kůži. ;-) Co dodat, než pěkně se bavte, a prosím, zanechte komentář. KQC
Na konci je seznam, komu je tato kapitola věnovaná. A děkuji za předešlé komentáře. Mám Vás ráda.

 

Nevyřčená slova lásky - 23. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 23. kapitolaCarlisle dříve také neměl volnou cestu k Esmé, proč? Jakou roli nám tu sehraje Alice? Myslím si, že ona samotná si zaslouží odpočinek, dopřeje jí ho Jasper? KQC

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 21. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 21. kapitola Děkuji za komentáře, jste zlatíčka.
Dnešní kapitola je „mixovaná". Jsou tu pohledy kluků i holek, hlavně Alice. Bude vzpomínat na to, jaké byly staré časy, a proč s Bellou tak nevycházela. Bella nebyla taková hodná, byla to mrcha.
Co se tu odehraje? KQC

 

Sladké splynutí

Sladké splynutí Nadevše očekávaný čas, kdy si Bella uvědomí, co to znamená ďábelské splynutí v jedno tělo...
Double Drabble o 200 slovech.
KQC

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 20. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 20. kapitola Chtěla bych poděkovat za komentáře, jste skvělí a držíte mě nad vodou.
Trochu to rozjedeme, ne? Jak proběhne den ve škole? Kdo koho bude škádlit? A kdo málem vyletí vzrušením z kůže? Na kapitole jsem se vyřídila, tudíž to berte s rezervou.
Můžeme slavit, kulatiny jsou na světě a já mám obrovskou radost, že jsem to dotáhla s touto povídkou až sem. KQC

 

Nevyřčená slova lásky - 22. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 22. kapitolaPo dlouhé době, pohled Belly. Bella se nám trochu vyzpovídá, potká milého chlapce, o kterém se také něco dozví... Kdo to bude?
Co Edward? I ten tu chybět nebude, myslím, že konec vás částečně uspokojí... KQC
*Kapitola je na můj vkus u NsL příliš dlouhá, snad to nebude vadit.

 

Smrt za prahem

Smrt za prahemPřenesme se do jiného roku, ale se stejnou situací jen s trochu pozměněnými fakty. Edward a jeho matka mají španělskou chřipku, ale není to Carlisle, který bude usilovat o jejich přežití. Kdo tedy? Co se stane s jejich životy? Bude jejich srdce bít, nebo se odebere do říše mrtvých a ukončí svůj maratón? KQC

 

Modré z nebe

Modré z nebeVšichni známe Aleca z Arovy gardy, mladého chlapce, co se skrývá pod slupkou mocného upíra. Toužil někdy po rodičích? To se dozvíte tady. V knize se o tom nepsalo a mě to docela zajímalo, jestli se někdy chtěl odpoutat od rodičů... KQC

 

Nevyřčená slova lásky - 21. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 21. kapitolaTato kapitola je spíše o Alice a... Edwardovi. Konečně se nám dostaví domů, a hned něco provede, co? KQC
Čtěte podčlánek!

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 19. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 19. kapitola Překonala jsem se, to se musí nechat. :-D
V této kapitole se dozvíte, jak zareagoval Emmett na Edwardův telefon, co Edward vyvedl, a pro co se rozhodl. Také nahlídneme k holkám, které budou mít menší problém s Damonem, jaký? KQC

 

Smrtící depka

Smrtící depka Název sám o sobě napovídá, že je povídka psaná v depresi. Zkoušela jsem se vžít do role Caia, mocného vládce Volterry. Jak by se cítil, kdyby mu Aro zabil jeho lásku? Na tuto povídku bych chtěla vědět názor, samozřejmě počítám s kritikou. KQC

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 18. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 18. kapitola Emmett s Jazzem přemýšlejí, proč se Edward tak straní od jejich sázky. Časem na to přijdou, ale teď se musí spokojit s tím, co ví. Bella zavzpomíná na staré nedobré časy a nahlídneme pod pokličku citů našich holek. Hezké počtení. KQC
Věnováno Anyskovi!

 

Sáňkování o Silvestra

Sáňkování o Silvestra Jsem tu s povídkou spíše na zasmání. Měla jsem ponurou náladu, venku sněžilo a napadlo mě jediné... Emmett a sáně. Trochu jsem se na tom vyřádila, ale tak srandy nikdy není dost. Nedala jsem to do parodie, neboť si myslím, že tak přehnané to není, ale posuďte sami. KacenQaCullen.

 

Nevyřčená slova lásky - 20. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 20. kapitolaJubilejní 20. díl. Za takovou poctu vděčím věrným čtenářům. Hlavně AliceCullenxD, které je tento dílek věnovaný. Už jen za to čekání.
Edward se odhodlá odejít z lesa, kde strávil poměrně delší dobu. Potká svého nejlepšího kamaráda, Brada. Hezké počtení a prosím o komenty.
PS: Bude rvačka. KQC.

 

Otupělá bolest

Otupělá bolest Je těžké být svobodná matka, ale ještě těžší je být svobodná s nemocným dítětem. Mandy je vážně nemocná, Alice se tím trápí, ale to jí nepomůže. Jak se to vše vyvine? Bude Mandy živá? A co s tím má společného Jasper?
Věnováno Rajce1 a její mamince - ona víc proč. :-*. KQC.

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 17. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 17. kapitola Raději nebudu mluvit o čase, nemá to smysl. Edward se chce omluvit Tanye za svoje chování, ovšem, když přijde domů, čeká ho ,nemilé' překvapení. Hezké počtení. KQC.

 

Nevyřčená slova lásky - 19. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 19. kapitolaLáska se léčí přátelstvím, které později přeroste v lásku... Je to i tento případ? KQC.

 

Ďáblovi se druhá šance nedává

Ďáblovi se druhá šance nedává"Láska kvete na všech cestách, věrnost jenom v ústraní. Láska ta se lehce najde, věrnost ta dá hledání."
Pro všechny, co čekají na pokračování od mých povídek, prosím, mějte strpení. Budu se snažit do konce týdne něco přidat, ale budu mít narozeniny, teď škola, plno učení. Nestíhám. Doufám, že Vám to aspoň trochu vynahradím touto jednorázovkou. KacenQaCullen.

 

Nevyřčená slova lásky - 18. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 18. kapitolaDěkuji všem za komentáře k minulé kapitole. Přidávám sem dílek, který se bude týkat Alice, Edwarda a Belly. Prosím o komentáře a vaše názory. Můj mozek se neprokrvoval v té chvíli, tak mi promiňte menší výpadky. KQC.

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 16. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 16. kapitola Je tu dlouho očekávaný dílek z dvou důvodů. Jednak se konečně dočkáte další kapitoly, a za druhé... se dozvíte, jakou pointu má část názvu "kdo s koho". Komentáře vítám. KacenQaCullen.

 

Nevyřčená slova lásky - 17. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 17. kapitolaJak jsem slíbila, že se polepším, tak přidávám další dílek. Doufám, že se tady dočkám více komentářů, nehledě na to, kolik času jsem nad touto kapitolou strávila. Stačí mi smajlík, ale ráda bych věděla, kolik lidí mou povídku čte. Bella si užije den s Jacobem a zakončí to večeří, co se stane? V Edwardovi se to vše střádá, až vybouchne. Kvůli čemu? Pár ostrých slov tu je, ale myslím, že omezení není potřeba, nejste malé děti.
Kapitola je věnována AliceCullenxD, která mě neustále bombraduje otázkami, kdy bude NsL. Motivuje mě a jsem jí za to vděčná a všem lidem, kteří nejsou líní napsat komentář. KacenQaCullen.

 

Miluj, dokud máš šanci

Miluj, dokud máš šanci Poslední dobou jsem se dala na psaní jednorázovek. Mám útržky děje a už to jede samo. O čem bude? Aro má dceru, Isabell. Jednoho dne ji sežene ženicha. Kdo to bude? Jak se Isabell zachová? KacenQaCullen.
P.S.: Ti, co mají rádi klasiku, vyvarujte se tomuto článku. :-D

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 15. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 15. kapitola Nejradši byste mě asi udupali do země, ale i tak se všem moc omlouvám za takové zpoždění. Vaše komentáře mě moc potěšily, jsem ráda, že jsem se zvedla na víc jak 30 a doufám, že si udržím. Ještě jednou moc děkuji všem, a prosím, odpusťte mi tu dlouhé prodleny. V kapitole se dozvíte, jak se vypořádal Damon se svými dcerami, a kdo jaký názor na to má. KacenQaCullen, komentáře uvítám stále.

 

Nevyřčená slova lásky - 16. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 16. kapitolaOmlouvám se, omlouvám se. Opravdu to dříve nešlo, ale zase jsem dostala nápady na ještě napínavější zápletky. ;-). Podíváme se za Bellou a také nahlédneme, jak se daří v nové škole Edwardovi. S kým se Bella potká ve Francii? A co kuje Alice s Emmettem? KacenQaCullen.

 

Smrt, nejhorší přítel srdce

Smrt, nejhorší přítel srdceKaždého zničí smrt blízkého člověka. Ztratíš milovanou osobu, se kterou jsi sdílel život. Jak se s takovou situací vypořádá Bella? Jak se změní? A pomůže jí někdo, aby se dostala zpět k normálnímu životu? KacenQaCullen. Věnováno Contaester.

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 14. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 14. kapitola Waw. Já ani nevím, jak bych Vám poděkovala. Poprvé jsem dostala víc, jak 20 komentářů, dokonce 2x tolik. Je to obrovský úspěch pro mě a já si toho od Vás cením. Další kapitola je s menším zpožděním, ale brzdila mě matematika. V kapitole se dozvíte, jak to nakonec vše dopadlo, zda se nechali unášet svými chtíči, nebo nikoli. Byla bych ráda, kdyby tu bylo komentářů jako u předešlé kapitoly, nebo alespoň podobný počet. Popohání mě to dál a vím, čím Vás překvapit. Vaše komentáře mě drží nad vodou. Děkuji. KacenQaCullen. PS: Označení 15+ je jen kvůli vulgárním slovům, stačilo by 12+, jen pro klid duše. ;-).

 

Nevyřčená slova lásky - 15. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 15. kapitolaSice se tu toho moc neděje, ale i tak váš názor uvítám - počítám s kritikou. Kdo vezme situaci do vlastních rukou? A kdo komu bude děkovat? Vše a ještě více uvedeno níže. :-D KacenQaCullen.

 

Nenávist se mění v lásku

Nenávist se mění v láskuEdward věsí hlavu do dlaní, neboť právě udělal nějvětší chybu svého dlouhého života a on to ví. Miloval ji, ale osud je nenechal sdílet života po boku svého bližšího. Jednorázovka Vám poví, jak se Edward cítil, ale aby to nebylo tak klasické, pohled Alice, Emmetta a Rosalie tu chybět nebude.

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 13. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 13. kapitola Múza z Hawaie přiletěla, mojí hlavičku osvítila. Uff, musím tedy říci, že tato kapitola mi dala moc zabrat, psala jsem ji celý den a vůbec netuším, jestli se to ukázalo na výsledku, to posuďte vy. Dá se říct, že nastal menší zvrat, ale není to zas ni nového pod sluncem, určitě to vstřebáte. Nebudu vám tu popisovat, co kde a jak. To si přečtete, ale malé upozornění. Konec není takový, jak vypadá, ještě se netěšte.
PS: Prosím o komentáře, neboť nad touto kapitolou jsem na vaše názory převelice zvědavá ;-). KacenQaCullen.

 

Nevyřčená slova lásky - 14. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 14. kapitolaJe tu pohled Edwarda. Jak se cítí a jak se cítit bude, až se dozví, že Bella je pryč. Hezké počtení a prosím o komentáře. KacenQaCullen. PS: Přečtete si podtitulek. Děkuju.

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 12. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 12. kapitola Skoro nic se tu neděje, až na řádící Alice a její očka, která šlehají blesky, když se jedná o zkrášlování. Doufám, že to není moc přehnané. :-)
P.S.: Shledání našich rodinek a první dojmy jsou tu také. Hezké počtení. :-*
KacenQaCullen.

 

Nevyřčená slova lásky - 13. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 13. kapitolaMoc Vám děkuju za komentáře. Spousta lidí se mě ptá, zda už konečně budou spolu, já Vám odpovím záporně. Ještě se to nestane, ba naopak pravý boj s láskou je teprve čeká. Co obnáší dnešní dílek? Bella se rozhodne odjet. Kdo ji bude naslouchat? Podpoří ji? A kam to poletí? Prosím o Váš názor, tato kapitolka je taková o ničem, ale i tak uvítám Vaší kritiku, vaše nápady a, pokud se najde, i chválu. :-) Děkuji KacenQaCullen.

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 11. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 11. kapitolaHeh, trochu jsem pustila múzu na volnou cestu a vytvořila divy. Kapitola je delší, než bývá obvykle, další díleček na světě. Tento je spíše bonusový, popisuje život Belly, Alice a Rosalie. Co se stalo naší trojičce? Je všechno takové, jak vypadá na první pohled? Prosím o komentáře. KacenQaCullen.

 

Nevyřčená slova lásky - 12. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 12. kapitola Dozvíte se, jak to cítí Bella. Bella se ocitne ve světle své rodiny, která ji neustále bombarduje otázkami na včerejší noc. Co se stane? Odpoví jim Bella? Nebo má nějaký jiný plán? Prosím o komentáře, děkuji. KacenQaCullen

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 10. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 10. kapitolaWaw, jubilejní dílek. Doufám, že jsem Vás nezklamala. Edward zajede na návštěvu k Brandonovým, jak se to bude vyvíjet? A co provedla Tanya? Hezké počtení. KacenQaCullen.

 

Nevyřčená slova lásky - 11. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 11. kapitolaEdward najde Bellu v pokoji, ale v jakém bude stavu? O čem si budou povídat? Toť vše a ještě více je níže. :) Moc bych prosila komentáře. KacenQaCullen.

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 9. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 9. kapitolaDěkuju za komentáře. Přidávám označení 15+, protože tam bude trochu vulgárních slov, ale není to zas tak přehnané. Sami můžete posoudit, jestli to bylo nutné. Cullenovi mají problém s Brandny, ale Tanya si nedá říct a musí tu hádku trochu prohloubit. KacenQaCullen.

 

Nevyřčená slova lásky - 10. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 10. kapitolaCo se stalo po příjezdu do garáže? Kdo bude vyslýchat a kdo se svěří? Hezké počtení. KacenQaCullen. Tato kapitolka je věnovaná Contaester, ona ví proč. :D.

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 8. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 8. kapitolaJe to tu, díleček, ve kterém se objeví dravá trojka? Kdo to bude? Jak se s kluky seznámí? A koho kdo chytne pod krkem? Konečně se tu objeví zlatý hřeb povídky, bez kterého by to nešlo. KacenQaCullen. Prosím, zanechte komentář.

 

Nevyřčená slova lásky - 9. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 9. kapitolaNebudu se tu moc rozepisovat, neboť jste asi zvědaví. Co se stane v kině? Jak dopadne večeře? A co se stane po večeři? Moc děkuju za komentáře, jsou opravdU moc pěkné a hezké počtení. KacenQaCullen.

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 7. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 7. kapitolaKapitolka se konečně vyklubala na svět (po dlouhém mučení) a teď už jen čeká až vaše bystrá očička spatří obsah a prstíky vykouzlí nějaký koment, ať už chválu či kritiku. Mnoho lidí se mě ptá, zda se už konečně objeví naše dravá trojka holek, ale bohužel Vám musím říct, že ještě ne. Kdybych je do tohoto dílu zamotala, děj by neměl správnou pointu, nebylo by to to pravé ořechové. Prosím, vydržte ještě a já slibuju, že 8. kapitolka bude už o holkách. A teď k ději, Cullenovi spatří svůj nový domov a taky jejich nos ucítí neznámou vůni, která je zneklidní. Jak proběhne vybalování? Jakou činnost chystá Esmé? Kdo se do ní zapojí? Vše a ještě více čeká uvnitř. KacenQaCullen.

 

Nevyřčená slova lásky - 8. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 8. kapitolaMoc se Vám omlouvám za takovou delší časovou mezeru, ale byla jsem mimo ČR a neměla jsem přístup k internetu. Jako omluvu bych Vám to ráda oplatila a přidávám zatím moji nejdelší kapitolku této povídky. Asi čekáte, jak bude reagovat Bella na přítomnost Edwarda v pokoji. A co jí na oplátku odvětí Edward? Nebudu zdržovat a nechám Vás číst. KacenQaCullen. Věnována mojí kamarádce Jane006.

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 6. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 6. kapitolaProtože odjíždím na dovolenou, tak jsem pro Vás za tak krásné komenty připravila další kapitolku. Je o něco delší, tak doufám, že to nebude vadit. Docela to v této kapitolce vře, Emmett s Edwardem prohodí pár ostrých slov a... Hezké počtení. :). KacenQaCullen.

 

Nevyřčená slova lásky - 7. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 7. kapitolaKapitolka je trochu oddechová. Edward shrne svoje pocity při poslední události a dodá k tomu něco více. Co se stane? A jako obvykle si trochu Emmett zarejpe, to by jinak nebyl on. Je mi líto, že kapitolku přidávám tak pozdě, ale ten kdo chodí do školy, tak asi ví, jaký je to záhul. Ještě jednou se omlouvám a slibuju, že Vám to vynahradím dalším dílkem, který je nejdelší za celé moje psaní. ;) Pro Vás. KacenQaCullen. PS: Jako poděkování, laskavost a hlavně trpělivost se mnou, bych ráda tuto kapitolku věnovala mojí kamarádce Jane006. Jani, ta je pro tebe a doufám, že si ti trochu líbila. :).

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 5. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 5. kapitolaMoc jste mě potěšili komentáři a proto vám jako poděkování přidávám další kapitolku. Měla jsem v plánu to sem dát později, ale ty vaše komentáře přímo volají po další kapitolce, tak proč vám nevyhovět. :) Tak dnes se dozvíte, jaká reakce a názory budou na přírustek do nové rodiny. Kdo bude nejvíc proti a proč? Dozvíte se taky důvod, proč Emmett nechce Edwardovi říct o Tanye a její minulosti/přítomnosti. A co si Tanya dovolí na naše poupátka Culleny, když bude Edward na lovu? Vše a ještě více uvnitř. Komentáře neuškodí a já už Vás nebudu zdržovat od čtení. KacenQaCullen.

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 4. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 4. kapitolaWaw, vaše komentáře jsou tak nádherné a popohánějí mě dál, moc Vám děkuju. V minulém dílku jste si přečetli Edwardovu žhavou noc s Tanyou. Někdo je bohužel vyrušil a museli spolu zajet pro Esmé na letiště, se kterou dorazili domů. Seznámení nedopadlo tak, jak by mělo a každý člen rodiny se začal věnovat svým aktivitám. Dnešní díleček bude o tzv. rodinné poradě. Kvůli čemu vlastně bude? Jak na to zareagují ostatní? Vše je uvnitř a doufám, že se Vám díleček líbil. PS: Jak jsem slibovala, kapitolka je z pohledu Emmetta. :)

 

Nevyřčená slova lásky - 6. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 6. kapitolaNu, překvapili jste mě. 15 komentářů jste nasbírali během dne a to jsem rozhodně nečekala. Omlouvám se, že jsem musela posunout datum zveřejnění, ale mám toho moc a nestíhám už na začátku. Přidávám sem šestou kapitolku a doufám, že se Vám bude líbit. Bella dorazila po dámské jízdě domů a rodina se jí snaží říct jejich návrh. Nakousne to Emmett a dokončí Carlisle. Jak zareaguje Bella? Jak se bude cítit Edward? Co se stane během rodinné porady? A jak se nakonec Bella rozhodne? Ano, otázek je mnoho a odpovědí ještě víc. Zažijte se do děje, porovnejte, okomentujte a dejte mi vědět jestli chcete další díl. :). KacenQaCullen

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 3. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 3. kapitolaNo, vidím, že jste zvědaví, jak to dopadne a nechcete, aby ho Tanya zlomila. Podle označení asi tušíte, co se bude odehrávat, že ano? Co potom nabídne Edward Tanye a jak na to zareaguje Esme? To už jsem ale prozradila mnoho. Tak Vás nebudu napínat a pokochejte se dalším dílečkem. Prosím o komentáře, které jsou od vás úžasné. KacenQaCullen.

 

Nevyřčená slova lásky - 5. kapitola

 Nevyřčená slova lásky - 5. kapitolaMoc Vám děkuju za konetáře, jsou opravdu povzbuzující. Možná, že jste napnutí, jaký plán má Carlisle a jak na něj bude reagovat Bella. Nu, můžu jenom prozradit, že tento díleček te týká spíše oné dámské jízdy a myšlenky kolem Edwarda... Víc neprozradím, budu ráda, když si to přečtete a napíšete váš názor.

 

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 2. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 2. kapitolaHojky, moc bych Vám chtěla poděkovat za komentáře k prologu a zárověň první kapitolce. Moc mě potěšily, ani jsem nečekala, že by moje povídka mohla mít nějaký ten úspěch. S radostí sem přidávám další díleček a doufám, že se Vám bude líbit jako ten první. V tomto dílečku se naši tři sexy bratři vydají do klubu v NY. Koho tam Edward potká? Trochu netradiční seznámení, ale uvidíte sami. Ráda bych byla za nějaké komentáře, popřípadě připomínky. KacenQaCullen :).

 

Nevyřčená slova lásky - 4. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 4. kapitolaMoc Vám děkuji za komentáře, byli opravdu pěkné. Proto sem přidávám další díleček. Pokročíme trochu dopředu a ocitáme se v domě Cullenů po měsíci. Jak se vyvíjí vztah mezi Bellou a Edwardem? Jak se rodina vypořádá se stěhováním? A budou se vůbec stěhovat? Komentáře neuškodí, naopak budu moc ráda. KacenQaCullen

 

Miloval, miluju, budu milovat

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Miloval, miluju, budu milovatEdward hledá spřízněnou duši. Už ho nebaví být jediný v domě, který nemá o koho se opřít. Najde ji? Pokud ano, jaká nečekaný zvrat se stane, že je to rozdělí? Jak to Edward vyřeší? Upozorňuju, že povídka neskončí zrovna happy endem, tak bacha na to.

Dokončeno

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - prolog + 1. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - prolog + 1. kapitolaJe tu nová povídka rodu Cullenů. Jsou tři bratři - Emmett, Jasper a Edward, kteří se svými rodiči bydlí v New Yorku. Jednoho dne Emm dostane nápad, jako obvykle do toho zapojí i Jaspera. Co chystají na Edwarda? Podlehne Edward? Vše je uvnitř. Vaše KacenQaCullen.

 

Nevyřčená slova lásky - 3. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 3. kapitolaDalší pokráčko, o něco delší než obvykle... Edward se probírá, jak ho přijmou Cullenovi? Konkrétně Bella? Vrátí se zpět ke své původní rodině nebo bude s Cullenovými? Všechno podstatné je uvnitř. Moc bych prosila o komentíky, když jich tam není moc, nevím, jestli bych měla pokračovat v povídce. Jestli Vás alespoň trochu zaujme tato kapitolka, prosím, napište komentík. Moc děkuju, Vaše KacenQaCullen a předem se omlouvám Adminům za chyby.

 

Nevyřčená slova lásky - 2. kapitola

Nevyřčená slova lásky - 2. kapitolaMoc Vám děkuju za vaše komentáře, moc mě potěšily. V minulé kapitolce jste se něco málo dozvěděli o Edwardovi. Dnešní kapitolka bude o Belle a její rodině. Jak dopadne Edward? Kdo ho zachrání? Přežije proměnu? Víc Vám neprozradím, budu moc ráda, když si to přečtete. Prosím o nějaké komentíky. Děkuju.

 

Falešný poplach u Cullenů

Falešný poplach u CullenůCo se stane, když Emmett Cullen začne jednat na vlastní pěst? Co mu provede Bella? Proč byl Edward taky zraněn? Odpovědi na tyhle otázky se dozvíte uvnitř. Prosím zanechte komentíky i kritiku kuju. :)

Dokončeno

Nevyřčená slova lásky - prolog + 1. kapitola

Nevyřčená slova lásky - prolog + 1. kapitolaTrochu pomícháme fakta, které známe z Twilight ságy. Co když Edward nemá sourozence? Není upír? Užívá si života jako mladý kluk. Co se stane v závěru? Všechno důležité se dozvíte uvnitř. Prosím, zanechte kometík, chválu i kritiku je to moje první povídka, tak ať vím jestli pokračovat nebo ne. :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!