Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od KacenQaCullen

New moon


Povídky od KacenQaCullen

Stories by KacenQaCullen ©

Kapitolové

• Nevyřčená slova lásky DOKONČENÁ • Tři bratři a tři sestry... kdo s koho?  > DOKONČENÁ • Pokoj osudu DOKONČENÁ • Jen jedno objetí > DOKONČENÁ • Od dětství po věčnost DOKONČENÁ • Řezník > ROZEPSÁNO • My k sobě nepatříme! > PŘIPRAVUJE SE

Jednorázové

Vyvolené poloupíří děťátko • Ruce na stůl, oblečení dolů • Procitnutí • Sladké splynutí • Smrt  za prahem • Modré z nebe • Mrtvé srdce, ale co láska? • Smrtící depka • Otupělá bolest • Miloval, miluju, budu milovat • Nenávist se mění v lásku • Smrt, nejhorší přítel srdce • Miluj, dokud máš šanci • Ďáblovi se druhá šance nedává • Sranda mix poezie • Falešný polach u Cullenů • Sáňkování o Silvestra • Nemáš city! • Poslední dotek • Pokoj osudu • Můžu žít ve snech • To na tobě nesnáším! • Od dětství po věčnost • Wait four you • To ti neodpustím! •

 

 


29.12.2012 - Řezník - 9

1.12.2012 - Řezník - 8


19.11.2012- Řezník - 7

 

 

 
 

Stav: Připravuje se

Děj: Dvě poloupíří rodiny se po dlouhé době setkávají ve stejném městečku i se svými ratolestmi. Naivně si plánují, že by se jejich kořeny mohly spojit a dát své děti dohromady, ale osud jim nevyjde vstříc. Bujná, živá a velmi kreativní Bella je rozený živel; potřebuje stále něco dělat a je především známá jako největší pařmenka. Oproti ní klidný, trpělivý a slušný Edward nezná pořádně sprostého slova. Co ti dva mají společného? Jestli vůbec něco. Dokážou je jejich rodiče dát dohromady, anebo jim budou vzdorovat? Jsou si podobní jen v jednom; oba nejdou pro urážky daleko. Stav: Přípravuje se 

Děj: Ocitáme se nad městem Illinios, kde se vraždy dějí dnes a denně. Nic neobvyklého pro zdejší špičkovou policii. Jednoho dne vyjíždí k místu činu, kde se našla mrtvola ženy. V první chvíli se to zdá jako obyčejná vražda pomstychtivého milence, ale čím více se v tom začínají hrabat, tím více se toho odhaluje a zlo se šíří neuvěřitelnou rychlostí. Případ dostává do vínku Bella, která na něm začíná usilovně pracovat. Je tu jedno ale… vraždy nejsou náhodné, ale přímo mířené k jedné osobě, a Bella se ocitá v začarovaném kruhu, ze kterého není úniku, a stává se hlavní postavou v Řezníkově hře. Větší ránu jí však zasáhne její bývalý spolužák ze střední, Edward Cullen. Bellino a Edwardovo déjà vu.

Krev, slzy, bolest, láska, vášeň a lži v povídce Řezník.

Trailer:

Za ten mnohonásobně děkuji z celého srdíčka Kim! ♥


(Insprováno knihou od Thomase Lairda - Řezník)

=> *1* - *2* - *3 - *4* - *5* - *6* - *7* - *8* - *9* - *10* <=

=> *11* - *12* - *13* - *14* - *15* ... (není jistý) <=


Samota je horší než smrt, nebo samota činí smrt bolestivější

Stav: Dokončená 

Děj: Bella se vdala jako mladá dívka, která čerstvě dovršila osmnáctého roku. Už čtyři roky žije v manželství, ve kterém se jí nedostává něhy, lásky, vášně a tělesné rozkoše. Manželovi záleží na prestiži a hlavně na společenském umístění. Bella má sice vše, co by si každá žena přála – peníze, veliký dům, služebnictvo, drahá auta, značkové oblečení, ale jediné, co jí chybí, je láska jejího manžela. Aby si svou ženu pojistil, na přání Renée ji přihlašuje na vysokou školu v New Yorku. Bella, jakožto poslušná dcera a manželka, vyhoví a na vysokou školu nastoupí. Stesk po manželovi je ale silnější a na scénu přichází Lucy, její dávná přítelkyně, která Belle pomůže od té bolesti. Bude jí dávat rady, jak zas zajet do svých starých kolejí, po dobu, co bude Bellin manžel v zahraničí. Osud je nevyzpytatelný, a to i v případě, kdy Bella potká zlatookého chlapce na uvítacím večírku vysoké školy. Najdou v sobě zalíbení a přátelství, které přeroste v něco víc. Co nakonec vyhraje? Láska a povinnost k manželovi, nebo nově poznaný požitek z tělesné rozkoše? Láska, bolest, romantika, intriky a mnohem více v povídce Jen jedno objetí.

=> *1* - *2* - *3* - *4* - *5* - *6* - *7*- *8* - *9* - *10* <=

=> *11* - *12* - *13* - *14* - *15* - *16* - *17* - *18* - *19* - *20* <=

=> *21* - *22* - *23* - *24* - *25* - *26* - *27* - *28* - *29* - *30* <=

=> *31* - *32* - *33* - *34* - *35* - *36* - *37* - *38* - *39* - *40* <=

=> *41* - *42* - *43* - *44* - *45* <=


Už nejsi sám, já nejsem sama, přísahám, že tě budu mít ráda.


Stav: Dokončená 

Děj: Už jako malí si spolu hráli. Vodili se za ručičky, pusinkovali se pod stromem, hráli si na dospělé a měli spolu fiktivní rodinu. Naivně doufali, že spolu budou stále, dokud je smrt nerozdělí, přesně tak, jako to bývalo v hollywoodských filmem se šťastným koncem, ale… Jejich úsměv zmizel ve chvíli, kdy se jeden z nich odstěhoval. Jejich rodiny žily v domnění, že to děti brzy zapomenou a dětská láska je přejde, ale co když se mýlili? Stará láska nerazaví, a to ani v příběhu Od dětství po věčnost. 

Prolog

=> *1* - *2* - *3* - *4* - *5* - *6* - *7* - *8* - *9* <=


 

.

Stav: Dokončená 

Děj: Edward jako poloupír je velmi náročný a náruživý milenec. Dalo by se říci, že miluje zkušení a zadané ženy. Rád riskuje a touží po zakázaném. Miluje vzrušení a neodmítá nabídky svých četných, vdaných milenek. Osudový pokoje 209 Edwardovi změní život od základů, nebo alespoň tak, aby se vše v jeho těle pohnulo o milimetr. Jak se vyrovná se svým chtíčem a stále se probouzející touhou po oné ženě, která se z nenadání objeví blíže, než by náš milenec čekal? Co ji vede k tomu, aby jej pokoušela? Bude z jednoho osudového románku nakonec láska jako trám? Vášeň, touha, nekonečná žár a nejapné poznámky v povídce Pokoj osudu.

Prolog

=> *1* - *2* - *3* - *4* - *5* - *6*- *7* <=

 

Stav: Dokončená

Děj: Bella Cullenová, poloupírka, a její rodina se přestěhovala do městečka Forks, kde bydlí už dva roky. Na Nový rok se mladí upíři rozhodli, že pojedou do Port Angeles oslavit jej s lidmi. Shodou okolností se tam Bella potká s Edwardem, který ji požádá o tanec, ale ona odmítne. Odmítnutí od ženy bolí a mužská hrdost si to nenechá líbit, což se Edwardovi nakonec vymstí. Stane se z něj upír a začně žít s Cullenovými. Láska je všemocná a jejich osudy bude chtít dát dohromady, ovšem co když se Belle příčí představa chození s "vlastním" bratrem. Skrývají před sebou něco? Jak si nakonec osud poradí - budou i nadále jen sourozenci, anebo jejich vztah přeroste v něco víc? Vše a ještě více v povídce Nevyřčená slova lásky.

=> *1* - *2* - *3* - *4* - *5* - *6* - *7* - *8* - *9* - *10* <=

=> *11* - *12* - *13* - *14* -  *15* - *16* - *17* - *18* - *19* - *20* <=

=> * 21* - *22* - *23* - *24* - *25* - *26* - *27* - *28* - *29* - *Epilog* <=

 

Stav: Dokončená

Děj: Tři bratři, tři sestry. Jejich životy nejsou nijak spojené, neznají se, něvědí o sobě, ale všichni jsou stejní - jsou to upíři. Emmett, Jasper a Edward se svými rodiči bydlí v New Yorku, ale kvůli pracovní nabídce jejich otce se stěhu do Forks. s nimi se stěhuje i dívka, která Edwardovi ukázala, co je to život. Změnila jej od základu. Jak ale s jejich životem zamíchají tři bohyně - Bella, Rosalie a Alice? Zapřísáhlí mládenci vlezou v popudu do sázky, která si vyžaduje více než jen zkušené svádějící praktiky, vyžaduje si opětovanou lásku. Jak nám s příběhem zamotá ona neznámá dívka, která Edwardovi neřekla vše o její minulosti? Příběh plný zvratů, lásky, romantických chvilek a bolesti v pobídce Tři bratři a tři sestry... kdo s koho?

=> *1* - *2* - *3* - *4* - *5* - *6* - *7* - *8* - *9* - *10* <=

=> *11* -  *12* - *13* - *14* - *15* - *16* - *17* - *18* - *19* - *20*  <=

=> *21* - *22* - *23* - *24* - *25* - *26* - *27* - *28* - *29* - *30* <=

=> *31* - *32* - *33* - *34* - *35 + Epilog* <=

 

 

 

(Podrobné informace o jednotlivých povídkách najdete po kliknutí na název)

 

 To ti neodpustím! 

Lásko má, stále při mně stůj... 

Wait for you

Od dětsví po věčnost 

To na tobě nesnáším!

Můžu žít ve snech

Pokoj osudu

Poslední dotek

Nemáš city!

Vyvolené poloupíří dítě

Jsem otrokem lásky

Ruce na stůl, kalhoty dolů

Procitnutí (Tripple drabble) 

Sladké splynutí (Double drabble) 

Smrt za prahem

Mrtvé srdce, ale co láska? (psáno s TorencCullen)

Smrtící depka

Otupělá bolest

Miloval, miluju, budu milovat

Nenávist se mění v lásku

Smrt, nejhorší přítel srdce

Miluj, dokud máš šanci

Ďáblovi se druhá šance nedává

Sranda aneb Mix našich rýmů

Falešný poplach u Cullenů

Sáňkování o Silvestra

  

(Kochat se samozřejmě můžete, jen mi tu neudělejte nový oceán! )


 

 

 

Potřebujete pomoc se shrnutím? Můžete se kouknout na moji tvorbu. Budete-li něco potřebovat, stačí napsat pod článek.

 

(Odkaz v obrázku)

 

V poslední době nemám čas, nejlepší bude, když o obrázky žádat nebudete. Omlouvám se, ale musím se věnovat škole!


Jakékoli prosby, žádosti, otázky, stížnosti hlaste na e-mail (KacenQaCullen@stmivani.eu) nebo přímo na mé shrnutí. ICQ mám na profilu také, pokud si mě přidáte, prosím napište zprávu, že jste z webu Stmívání.eu, jestli ne, budu vás ignorovat. Je to jen kvůli cizím lidem. 

Jestli budeme mít nějaké nápady k mým povídkám, ráda si je poslechnu.

KacenQaCullenSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od KacenQaCullen:

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 17   Další »
162. marcela
27.08.2013 [5:25]

Můžeš si vybrat.Buď budu vyhrožovat(vlastní smrtí-to mi jde nejlépe),nebo budu podlézat.Prostě udělám cokoliv,pro další KAPITOLY!! Řezníka. Emoticon Emoticon
Prosím,prosím,prosííííííííím. Emoticon Emoticon

01.04.2013 [11:09]

CatarinaMarketaahojik mám rozpracovanou povídku a zasekla jsem se v mrtvém bodě a tudíž jsem jí něják zakončila, bohužel s tím nejsem sama spokojená a tvoje psaní je kouzelné. proto jsem Tě chtěla poprosit zdy bych Ti nemohla povídku poslat aby jsi mi řekla že jsem pako a mám to předělat. :)njn hold někdy potřebuju nakopnout.
děkuju moc katy

04.01.2013 [17:06]

KacenQaCullenFaye: V pořádku, nic se neděje. Emoticon

159. Faye
04.01.2013 [11:27]

FayeAhoj, chtěla jsem ti moc poděkovat, že jsi mi opravila článek. Opravdu dlouho jsem nepsala. Emoticon Tvá pomoc se mi moc hodila. Emoticon

30.11.2012 [18:45]

KacenQaCullenVerCullen: Ahoj, OK. Emoticon

30.11.2012 [16:25]

VerCullenAhoj, psala jsem ti mail, tak se, prosím, podívej. Děkuju. Emoticon

18.11.2012 [15:46]

KacenQaCullenVerCullen: Je hezké vidět po delší době někoho, kdo má zájem. Emoticon Mám doopravdy radost, na svoji obhajovu ti mohu říct jen to, že mám kapitolu polovičně opravenou, když se mi to povede, během dneška bych ji ještě mohla přidat. Emoticon

17.11.2012 [11:49]

VerCullenAhoj, jsem moc ráda, že se tu ukazuješ. Emoticon
Povídka Řezník je jedna z mála, která se mi skutečně líbí se vším všudy, proto bych byla moc ráda, kdyby se tu další díl objevil co nejdřív, prosím, neříkej, že chceš se psaním seknout, vždyť máš povídky v SS, styl psaní máš jednoduše nádherný a mě by opravdu mrzelo, kdyby jedno z tvých dílek zůstalo nedokončené.
Chtěla jsem ti sem napsat už dávno, ale viděla jsem, že jsi se sem dlouho nepřihlásila, tak jsem to vzdala, ale po povídce se mi fakt stýskalo. Emoticon
Budu se těšit. Emoticon Emoticon

17.11.2012 [11:01]

KacenQaCullenAhoj, sice odpovídám s velkým zpožděním, ale nebyla jsem tu. Co se týče Řezníka; další kapitola by se mohla objevit tento týden, ale to záleží na tom, jestli se rozhodnu i nadále psát. To bych vám dala vědět co nejdříve. Emoticon Díky ale za zájem, potěšil mě. Emoticon

153. Lili
01.09.2012 [7:54]

Ahoj, chci se zeptat, kdy bude dalsi kapitola reznika?? U minule jsi psala, ze bude hned zitra a uz je to vic jak mesic! Emoticon Emoticon

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 17   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!