Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Pokoj osudu - 6. kapitola

Pokoj osudu - 6. kapitola„Posiluješ?“ zeptala se. Ohromen její přitažlivostí a taky lhostejností k držení mého přirození jsem otupěle přikývl a polkl knedlík usedlý v krku.
Za komentáře moc děkuju. Hezké počtení přeje KQC. :)

Pokoj osudu – 6. kapitola

Sladký parfém mě celého ovanul a já nebyl schopen jí odporovat, když se dlaněmi začala sápat po mé hrudi. Posadila se na mě obkročmo a začala mi rozepínat zdlouhavými pohyby košili. V jednu chvíli jsem šílel netrpělivostí a klidně bych ze sebe košili strhnul, jen abych mohl zas prožít ten slastný pocit, ale neudělal jsem to.

Díval jsem se na její rty, které se na mě usmívaly, na její zářivé oči plné naděje a pochopení, ale také slastné touhy a vášně. Zavadil jsem pohledem o její rozepnutou košili a prsty přejel po bělostné pokožce. Na levé straně jsem ucítil, jak zbrkle udeřilo její srdce, a koutky se mi samovolně povytáhly. Přeci jenom je v ní malý kousek člověka, pomyslel jsem si, a zdvihl hlavu, abych ji tam políbil. Ona mě však stačila zastavit a hlavu mi zatlačila zpět do peřin.

„Nezkoušej to,“ procedila skrz zaťaté zuby. Z jejího hlasu bylo znát, že se v ní mísí všelijaké pocity. Snaží se, aby jim nepodlehla, ale sama má co dělat. Poslechl jsem ji a lehnul si zpět na polštář. Bella se spokojeně usmála a poté mi odhalila celou hruď. Kochala se pohledem na vypracované břišní svaly, na kterých jsem si zakládal, na úzký pas, který ji minulou noc nejen potěšil, ale ubezpečil i v tom, že není jen tak k mání.

Letmo se prsty dotkla mých prsou a v očích jí nebezpečně blýsklo.

„Posiluješ?“ zeptala se. Ohromen její přitažlivostí a taky lhostejností k držení mého přirození jsem otupěle přikývl a polkl knedlík usedlý v krku. Jak je možné, že ve mně probudí vždy takovou touhu, kterou doposud pořádně ani neznám? Stačí pouhý pohled na ni a od prstů až po konečky vlasů mnou proudí elektrizující vlna.

Zvedl jsem se, abych si mohl košili vysvléknout. Bella si jen trochu poposedla a obdivovala mě. Byl jsem celý nesvůj, obvykle jsem býval já na její pozici, kdy jsem ženu pozoroval a rentgenoval každou část jejího těla. Teď už vím, proč se všichni cítili tak nervózně a skrývali přede mnou vše, co mohli. Udělal bych to taky, ale Bella mě přesvědčila pouze pohledem.

„Není důvod, proč by ses měl stydět. Když jsme spolu byli posledně, taky jsem se ti předvedla. A musím říct, že jsem si tu scénu náramně užila,“ zašeptala mi do ucha a políbila jej. „Navíc, pokud si dobře pamatuju, nemusíš se stydět ani za svou mužskou podstatu.“ Nejenže se mi postavil můj věrný přítel, ale měl jsem pocit, jako by mi stály i chlupy na těle. Usmál jsem se na ni, div jsem si nepotrhal koutky.

„Tak se taky svlékni,“ přikázal jsem jí a sáhl na límeček halenky, ale ona hbitě uhnula. Stála nade mnou a mé ruce držela v železném sevření. Její dekolt byl jen kousek od mých úst, stačilo, abych se nepatrně pohnul a mohl jsem políbit ta krásná ňadra, která jsem si z naší společné noci moc dobře pamatoval.

„Buď tak hodný a nech mě, abych si dnes pohrála já. Minule jsem ti dala přednost, teď je řada na mně!“ Nepřišlo mi to jako příkaz, ale ani jsem se neodvážil jí odporovat. Divil jsem se sám sobě, neboť nikdy jsem nesnášel příkazy autoritativním hlasem, ale u Belly… tam mi to nevadilo. Naopak jsem v sobě cítil jakousi škodolibou radost z toho, že tu se mnou je. A nezajímalo mě okolí, nezajímalo mě, co si o mně pomyslí Carlisle, až mu přijdu na oči. Zajímala mě jen ona, její tělo a především – její skryté tajemství v těle.

 

Jen co jsem byl klidnějším a nekladl jsem takový odpor, Bella se usmála a pustila mě. Přešla ke dveřím, kde otočila klíčem a jen se na mě usmála. Zvedl jsem obočí a ona němě rty naznačila ‚Abychom nebyli rušeni‘. Stoupla si před pelest postele, tak abych na ni viděl, a sundala si halenku. Měla sněhové spodní prádlo, které kontrastovalo s její pokožkou. Bujné vnady se v košíčkách pnuly a stejně tak i mně se napínala látka boxerek.

Nevšímaje si mého žalostného úpění pokračovala ve svlékání. Pomaličku polehoučku dolů spadla sukně a to už jsem myslel, že z té postele vstanu a přirazím ji ke zdi. Vztyčila ukazováčkem a rázně mi jím zamávala před obličejem.

„V klidu,“ upozornila mě a cupitala ke koupelně, kde se za ní zavřely dveře. Se zoufalým výdechem jsem lehnul zpět do peřin a díval se do stropu. Byl jsem vzrušený a nepříčetný. Snažil jsem se myslet na někoho jiného nebo na něco, co by mi pomohl, abych se uvolnil a nebyl tak křečovitý, ale nepomohlo to. Jen co jsem pomyslel na Marylin, místo jejího obličeje se tam objevil Bellin a já měl po srandě.

Zatraceně! zaklel jsem v duchu a schoval si obličej do dlaní. Tohle mi Carlisle dělá schválně, jinak by ji neposlal ke mně nahoru. To je, jako by předhodil malé jehně lvovi a naivně doufal, že se o něj dobře postará – nebo jej sežere. V tomhle případě se jehně nezdálo a dalo lvovi co proto. Teď leží naznak v posteli a čeká, jestli se nad ním jehně slituje.

Moc prosí.

„Myslela jsem, že tvoje košile mi padnou líp,“ přemýšlela nahlas. Zvedl jsem pohled ke dveřím koupelny a zatnul zuby. Neměla na sobě už ani spodní prádlo. Její krásné tělo hanila jen bavlněná košile.

„Taky si myslím, tak pojď sem, ať ji z tebe sundám dolů,“ zamumlal jsem slabě. Zvonivý smích se odrážel od bílých zdí, trýznil mě. Když viděla, že ji stále upjatě pozoruju, začala odhalovat i ramena. Košile pomalu padala po jejím těle dolů a přede mnou se objevovala její krásná nahota. Avšak než jsem směl spatřit její prsa v plné kráse, přehodila si dlouhé vlasy přes dekolt. Vlnily se v loknách až k pasu.

„Líbí?“ zeptala se nevinným hláskem. Odvrátil jsem pohled a zhluboka jsem dýchal. Tohle nebylo normální. Ačkoli jsem viděl mnoho dívek, a to i více odhalených, nikdy ve mně žádná nevzbudila tolika touhy jako ona. Ani Marylin mi nedokázala přinést takovou míru rozkoše, a to byla velice zkušená milenka.

Neudržel jsem očka na jednom místě a musel se na ni opět podívat. To jsem ale udělal moc pozdě. Už nestála u dveří, ale seděla vedle mě v rouše Evině. Nestačil jsem ani vykulit oči, udělat nějaké gesto, když se hladově vrhla na mé rty a její ruce se zamotaly do mých vlasů. Přitáhl jsem si ji na sebe, až jsem cítil každý milimetr její kůže. Jazykem mi obkroužila rty, spodní ret mi skousla, až jsem na něm ucítil kapku krve. Tu s lahodou slízla a jala se vášnivého tance, ze kterého jsem vyšel jako poražený.

Chytil jsem ji za pas a přemístil ji pod sebe. Zprvu jsem čekal nějakou zápornou reakci, či dokonce facku, ale nestalo se tak. Bella se vášnivě oddávala mým ústům, zatím já jsem měl volnou cestu k tomu, abych doteky prozkoumal celé její tělo. Když jsem se dotkl oblých tvarů na její hrudi, zaúpěl jsem jí do úst. Neuvěřitelná slast mi vystřelila do celého těla a já měl co dělat, abych se udržel při smyslech.

Hladil jsem jí po stehnech a málem jsem zůstal v šoku, když jsem při polibcích cítil slanou vodu. Plakala. Plakala a já nevěděl proč. Polibky jsem jí slzy setřel a přitom se snažil, aby nepoznala, že po ní zoufale toužím. Nečekal bych na nic a vzal si ji, jen mi bránil ten její smutek.

„Proč -“ Utnula mě dalším polibkem. Nebyl to však polibek dravý a vášnivý, byl spíše srdceryvný, ve kterém bylo znát zoufalství. Jako by po něčem toužila, ale neměla jak se k vytouženému cíli dostat. Kdybych mohl, kdybych měl šanci jí jakkoli pomoc, udělal bych to.

Pro ni ano!

„Vezmi si mě, vezmi si mě a nepřemýšlej nad tím. Veď se svými instinkty,“ pobídla mě. Mohl jsem odporovat a nesouhlasit s ní, neboť jsem věděl, že bych byl jako zvíře. Zvíře, které se nedočkavostí klepe, abych jej vypustil ven. Jindy by mi nezáleželo na tom, co si dotyčná myslí, ale teď ano. Nechtěl jsem jí ukázat svou horší stránku. Bůhví proč mi záleželo.

„Já ale nechci, aby to bylo z donucení,“ vydal jsem ze sebe a zároveň se snažil potlačit vtíravý hlásek v hlavě, co mi nadával.

‚Jak může být někdo takhle blbý? Když ti nabízí, ber, a to všemi deseti!‘

„Prosím.“ Nádech, výdech! Políbil jsem ji na líčko a pohladil ji po vlasech. Potom jsem udělal to, po čem jsem toužil já, mé tělo a její ženská podstata. To, k čemu mě celou tu dobu provokovala, co po mně od začátku vyžadovala a co jsem byl ochoten krásným ženám dát. Spojil jsem naše těla v jedno. Kupodivu jsem se opět cítil jinak.

Nebylo to obyčejné. Byla to chvíle, kdy jsem netoužil jen po jednom. Díval jsem se na to i z jiné stránky, z té více citové. A musím přiznat, že jsem se na kratičkou chvíli zastavil nad slovem citově. Nikdy, nikdy za celou tu dobu, co jsem prošel nespočet ženských sukní, jsem necítil nic víc než jen hladový chtíč a touhu po tom uspokojit se.

Jakmile se pode mnou Bella začala třást, následoval jsem hned po ní. Sevřel jsem ji ve svém mohutném objetí. Políbila mě na krk a schoulila do mé náruče, kde se skoro celá schovala. Proč jsem se cítil v té chvíli tak dobře? Proč jsem měl pocit, že mi záleží více na jejím pohodlí než na tom mém?

Odpovědi byly více než jasné, ale já si je připustit nechtěl. Otevřít srdce jsem mohl jen jedné… Stáhlo se mi hrdlo úzkostí a vnitřnosti, jako by se začaly dohadovat. Byl jsem celý napjatý a stále jsem přemýšlel, jak bych jí to šetrně podal. Já sám jsem si to vnitru musel šetrně uvědomit. Začal jsem ji motýlími polibky lochtat na rameni, až jsem se dostal k čelisti a ke rtům. Pohlédl jsem jí do očí a spatřil v nich vděk. Nevím za co, ale byl jsem svým způsobem rád. Spojil jsem naše rty ve vášnivý tanec a pomalu se jimi ukájel. Až se to prostě stalo.

„Zamiloval jsem se,“ pronesl jsem přerývaně a plný studu. Polibek náhle ustal, jak jsem předpokládal. Letmé pohlazení na tvář bylo poslední, co jsem od ní dostal. Poté si odlehla kousek dál, zkusila se ještě usmát, ale její mimické svaly nebyly svolné k pohybu.

„Děkuju,“ šeptla, než se zhroutila do podušek a zavřela oči. Po chvíli začala pravidelně oddychovat.

» 7. kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Pokoj osudu - 6. kapitola:

 1 2 3   Další »
08.01.2012 [1:14]

kikuska Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

17.10.2011 [20:43]

AnnieJaneVWoW, tak to bylo fakt dobré Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22. Wera
17.10.2011 [14:34]

Wera Emoticon Emoticon Emoticon

21. agathka
16.10.2011 [20:02]

skvělá kapitolka Emoticon dnes jsem se dost nudila, tak jsem našla tvoji první kapitolku tohohle úžasného příběhu a bohatě mě to zabavilo Emoticon jen mě dnes ta kapitolka trochu zmátla Emoticon zajímalo by mě, co se Belle hodilo hlavou Emoticon

16.10.2011 [19:02]

BellaSwanCullen8 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16.10.2011 [18:55]

SemiskaNádhera. Proč Bella plakala? Ona se do něj zamilovala a nevěděla, jestli on do ní taky? Emoticon Ale jestli ano, tak teď zjistila to, co chtěla. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

18. Hanik
16.10.2011 [18:38]

Hanikskvělý ...nádherný ...úžasný ..prostě se těším na další Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16.10.2011 [17:09]

Petronka91 Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

16. martty555
16.10.2011 [16:47]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

15. BellaEdward
16.10.2011 [14:57]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!