Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Vyvolené poloupíří deťátko

Vyvolené poloupíří deťátko Opět mi v hlavě přeskočilo. Nebylo mi zrovna nejlépe, a tak jsem si vzala paralen 1000, zřejmě z toho vzešly následky a tady je... výsledek. Je to psané o půlnoci, takže za nedostatky se omlouvám.
Všichni znáte narození Ježíše a příchod tří králů. U mě se to bude odehrávat jinak. Tentokrát se nenarodí Ježíšek, ale první poloupíří miminko a tři králové přijdou vzdát hod. Jak to nakonec všechno dopadne, když se upíří svět spojí s troškou paralenu?
KQC

 

Slovníček:

lascivní = sexuálně přitažlivé

myrha = druh pryskyřice

kadidlo = druh pryskyřice

 

Vyvolené poloupíří deťátko


Každá dívka si v dětství přála být maminkou, chovala umělou panenku, přebalovala ji a šišlala na ni jako na živé miminko. Takto se chovala i Bella, avšak ona mít dítě nemohla, neboť si do svých dvaceti let nenašla žádného chlapce. Když už byla zoufalá, plakala a prosila Boha, aby mohla mít i ona tu možnost chovat v ruce malé miminko, po dlouhém nářku jí nakonec Bůh vyhověl.

A tak svedl ďábel Bellu.

Nebylo to z lásky, nýbrž z neukojené vášně a dychtivosti zplodit potomka, který na této zemi ještě nikdy nebyl. Bude první v celé historii a bude svaté. Bude vládnout jejich druhu. Bella sice neměla manžela, ale její bratr Filip se o ni staral a následně se musel vyrovnat s tím, že jejich domácnost bude obohacovat malé škvrně. Další hladový krk v rodině.

Ze začátku mu to dělalo potíže, ale nakonec Bellu nepodezíral, že se neustále stýká s neznámým mužem, se kterým započala toto dítě. Jednou v noci, když přicházela z místního krmelce, kde se byla pobavit s mladými chlapci, se jí zjevil anděl v rouše Adamově. Bella se jen zazubila.

„Co tě sem přivádí?“ zeptala se ostýchavě, v ruce držela hrnek, v němž žblunkala krev, kterou se Bella dopovala, neboť jí to malé bralo veškerou sílu. Připadalo jí to nezdvořilé, a tak hrnek nabídla anděli.

„Nechci žádný hrnek s krví, kašlu ti na něj. Přišel jsem za tebou, abych tě upozornil, že termín porodu se blíží, být tebou, neroztahuju nohy všem, kdo okolo projde. Bůhví, jak potom to nebohé dítě bude vypadat,“ vysypal ze sebe anděl a usmál se.

Bella si uraženě usrkla krve, ale na poznámku anděla nijak nereagovala. Naposledy si vyměnili pohledy a každý se vydal svou cestu. Bella spokojeně šlapala cestu až domů, když v tom ji něco prasklo v oblasti břicha. Instinktivně si přidržela ruku v podbřišku a na celé kolo zařvala:

„Sakra! Z té krve jsem se počůrala!“

***

Na druhé straně světa se po dvoře promenádovali tři králové. Byli opravdu krásní a mocní. Jeden z nich měl blonďaté vlasy, zlaté oči a krásné, vyřezané rty. Jeho povaha byla podobná lvu. Měl velké království a pyšnil se svou zahradou, která den ode dne kvetla, jako by ji poléval zázračným elixírem. Když se ho zvědavá sousedka ptala, jak je možné, že má nádhernou zahradou, jeho slova zněla takto:

„Mám velkou zahradu, močím na ni a tím rozkvétá. A je mi jedno, zda to postříká sousedy, tak ať! Jste staré, drbny,“ zanaříkal lví král, nazývaný jako Jasper. Sousedka se na krále ušklíbla, ale poklonila se mu. Jasper šel dále rozmnožovat své květiny. Tato činnost se stala jeho zálibou, hned po pozorování hvězd.

Druhý král byl nejstatnější a nejsilnější. Jeho kučeravé vlasy dodávaly jeho obličeji důraz a velké, zlaté oči si každou ženu měřily majetnicky a žádná mu neodřekla. Měl celé tělo pokryté svaly, na němž se nesla kvádra velkých hodnot. Pláště, kimona měl dělaná ze zlata, plno diamantů, safírů a drahokamů. Emmett měl smysl pro módu, ale v některých případech taková róba neměla pozitivní následky.

Když se měl setkat s nějakou ženou, neměl ze svlékání moc velkou radost. I jeho zip u nohavic byl ozdoben perlami, ale takové množství člověk jak živ neviděl. Než je stačil všechny otevřít, byl udělaný. Většinou ho jeho žena naháněla s rákoskou a řvala přitom: „Příště si rozepínej kalhoty už od domova, jinak to nestihneš, sexuální deviante!“, jedním uchem  ji poslouchal, druhým vypouštěl.

A kdo nám zbývá? Ano… třetí král, vševědoucí, nejkrásnější, nejchytřejší a nejstarší panic. Přezdívaný jako bronzový negr alias Edward.

Když se naši sexy chlapci sešli, aby spolu opět mohli pozorovat hvězdy a každý se mohl chlubit tomu druhému, jaké dnes měl úlovky, tak se nestačili divit, co na nebi spatřili. Začala jim před očima tančit hvězda. Svíjela se do rytmu latinských tanců a sváděla je lascivními pohyby. Jasper, Emmett i Edward začali pohledem viset na obloze a úst jim kapaly sliny.

„Myslím, že bychom se tam měli vydat,“ utrousil Emmett a cítil napjetí v rozkroku. Edward vehementně přikyvoval. Jasper to nakonec ukončil, nechali si osedlat velbloudy, na kterých měli cestovat. Byli to sice upíři, ale nemohli si dovolit používat svou rychlost, když mají okouzlit tak krásnou hvězdu. Musí tam dojít s plnou důstojností.

Než odjeli, nakázali svým ženám jednochodá pravidla… Každý den se koupat, ani jedna z nich nesmí být jinak oblečená, než zahalená v prostěradle, každý den pouštět děti, aby si hrály v harému, a pečovat o jejich služky.

Když rozkazy dořekli, nasedli na svého „oře“ a vydali se za hvězdou, která je svou elegancí a sexuální přitažlivostí tolik lákala.

I když byli moudří, sami nevěděli, kam se vydat. Zda jejich kroky míří za Caesarem, za Napoleonem Bonapartem, nebo za Karlem IV., avšak štěstí jim přálo a potkali starého mudrce s levnou děvou.

„Vy jdete za tou hvězdou jasnou? Za dcerou krásné děvy, která nedávno byla zasvěcena bohům?“ zeptal se. Všichni koukali jako by z višně spadli, Edward rychle zareagoval a zachoval se profesionálně.

„Ano, jsme králové, kteří ji jdou obdařit dary!“ pronesl s klidem, ale už se nemohl dočkat, až ji potká.

„Je jen otázku času, kdy se král Volterry rozhodne malé dítě zabít,“ poznamenal.

Slušně se rozloučili a prchali za jasnou hvězdou, která nabírala na intenzitě. Bylo jasné, že jsou blízko, neboť nad nimi se hvězda třpytila a nedaleko už byla vidět stáj a plno lidu kolem. Dorazili před svaté dítě, kvůli kterému se vláčeli celou tu cestu na velbloudovi, ani nepoužili svou přirozenou rychlost.

„Jsme tři králové… Jasper, Emmett, Edward. Přišli jsme vám vzdát hod a hlavně se podívat na dívku, jež porodila toto krásné stvoření,“ začal slušně Emmett. Bella se laškovaně usmála a povytáhla tkanici sukně.

Edward spolykal velký knedlík v ústech a přistoupil k ní.

„Svatá Bello, tvé dítě je nám hvězdou jasnou, první poloupíří dítě, které spatřilo světlo nebe. Je nám ctí, že vás můžeme obdarovat dary,“ řekl vznešeně Edward.

„A propůjčovat si její maminku,“ zachraptěl Emmett. Obecenstvo po něm šlehlo pohledem. Najednou dělal, jako by s okolím splynul.

Bella dostala zlato, kadidlo a myrhu. Nejdříve nevěděla co s dary, ale nakonec je uklidila tam, kam patří. Kadidlo do kadidelnice, zlato si vsunula pod podvazky a myrhu? Nevěděla co s ní, ale pak ji napadlo, že by to mohla Renesmé spolknout, myslela si, že je to proti počůrávání se.. Renesmé však nabírala barvu modré barvy, neboť se myrhou začala dávit. Bella ji párkrát poplácala po zádech a bylo vše v nejlepším pořádku.

„Bello, měla byste se svou dcerou odejít daleko. Král se ji chystá zabít, bojí se toho, že by se ujala vlády, jakožto první poloupír na světě. Ve Forks vám bude bezpečno, měla byste se tam ubytovat,“ nabádal Bellu Jasper.

Bella souhlasila. Edward se nabídl jako doprovod a zároveň její druh. Nejdříve z toho plynulo pouhé bezpečí po cestě, aby ji někdo neublížil, popřípadě neznásilnil – to dělalo Edwardovi největší vrásky na čele. Nakonec se Bella odebrala po boku Edwarda do Fokrs, na velbloudovi. Celou tu dobu se vezla Nessie a Edward šel po svých.

„Aspoň vidíte,kde je spravedlnost,“ zašeptal.


Jo, teď si můžete myslet, že jsem praštěná, protože to tak nejspíš vypadá, ale já si nemohla pomoc, nápad jsem sepsat musela.

Tak do mě!

KQCSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Vyvolené poloupíří deťátko :

 1
22.08.2011 [12:35]

TezzynkaaNezapila jsi ten paralen vodkou? Protože bronzový negr alias Edward mi zadělal na trvalé následky Emoticon Emoticon

Originální a neuvěřitelně vtipný Emoticon Emoticon

2. tajemný fanoušek
22.08.2011 [12:18]

Emoticon

29.06.2011 [15:59]

MaiQa Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Ježiši. To bylo něco. Opravdu povedené. Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!