Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Sladké splynutí


Sladké splynutí Nadevše očekávaný čas, kdy si Bella uvědomí, co to znamená ďábelské splynutí v jedno tělo...
Double Drabble o 200 slovech.
KQC

Sladké splynutí

Jantarovým pohledem mi tkvěl na těle a zkoumal každou křivku mého těla. Zprvu se mi to zdálo trapné, ale jeho motýlí polibky, které mě dokonale uvolnily, mi dopřály krásné chvíle s ním.

Studený dech se mi zařezával do těla a příjemně chladil. „Pokud tě to bude bolet, řekni mi to,“ zašeptal s takovou naléhavostí. Přivřela jsem víčka a jemně kývla. Nepřála jsem se nic jiného, jen jeho a naše slastné vzdychy.

Opatrně na mě nalehl, během té neuvěřitelně dlouhé chvíle, mě hladil na stehnech, na rameni, na obličeji… Celou tu dobu ze mě nespustil svůj pohled. Cítila jsem se v sedmém nebi. Naposledy se mi zahleděl do očí, náruživě se zmocnil mých rtů a poprvé za celou dobu, co jsme spolu, mi vyhověl.

Vyčerpáním jsem spadla do jeho náruče a nechala stéct slzu lásky a štěstí po obličeji. Více si mě přitáhl na své tělo a hladil má záda. Jeho sevření bylo železné, a přesto něžné jako pohlazení kožíškem.

„Miluji Tě, Bello,“ pošeptal tak blízko.

„Já tebe víc, lásko.“ Spojila jsem naše rty v jedny. Naše první a zároveň nejkrásnější milování. S radostí vkročím pravou nohou do upířího světa, pokud budu mít po boku mojí životní lásku a milovanou rodinu…

 

 


 

 

Chvilkový nápad, ale nemohla jsem si ho nechat pro sebe, když tu náme možnost Drabble, že? :-)

KQCSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Sladké splynutí :

 1
3. Emet
02.01.2013 [17:38]

EmetKrásné, moc povedené, dokonalé. :)

27.10.2011 [7:44]

Sima777kráááááásnneeeeeeee Emoticon Emoticon

03.08.2011 [14:07]

ForevergirlWow, až mi sliny tečú Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
To bolo dokonalo opísané, úžasná romantika. Tak elegantne si to napísala, krásne precítené Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!