Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Ruce na stůl, oblečení dolů

Ruce na stůl, oblečení dolůKratší jednorázová povídka z trochu vtipnějšího soudku. Copak Vám říká pojem "Emmett a sázky"? Hodně moc široký pojem, že? Bella Emmettovi nabídne sázku, jakou? A co je cílem?
Věnováno Contaester. KQC

Ruce na stůl, oblečení dolů


Sedět samotný v obývacím pokoji a poslouchat zvuky, které vycházejí z pokojů mých sourozenců, není zrovna příjemná situace. Abych to shrnul jedním slovem, učiněná muka. Dobře, byly to dvě slova.

Neustále jsem sebou šil na sedačce a snažil si najít nějakou vyhovující polohu, při které bych v mysli neviděl Rosalie v erotickém prádle. Zatřepal jsem hlavou. Takové myšlenky bych si měl v této chvíli zakázat, ale nemohl jsem. Celé tělo mě svrbělo, nemluvě o malém Emmettkovi, který se hlásil do pozoru, byť jen ucítil její vůni.

„Rosie, prosím, vím, že to chceš taky,“ skučel jsem. „Přeci se nebudeme trápit navzájem, bude to rychlovka,“ rozmlouval jsem jí. Vrhla po mně vražedný pohled a uvelebila se v křesílku. Jedinou zajímavou věcí – činností – pro ni teď bylo prohlížení jejich dokonalých nehtů.

„Ne! Pořád u mě máš dost velký vroubek, Emmette Cullene,“ vyjasnila mi situaci. Vzala Nessie za ručičku a odvedla ji na verandu. Chudáček malinký, poslouchat ty vzdychy plné extáze, to bych jí nepřál. Vím, jaké to je, posteskl jsem si.

Zamračil jsem se a zavrtal se hlouběji do sedačky.

Dveře cvakly, podlaha zavrzala a z pokoje vylezla Bellinka. V hlavě plno peří bílé barvy, na obličeji lehké kousance. Přehodila si přes tělo jen saténový župánek a sešla po schodech dolů. Z jejich pokoje se pach sexu linul celým domem.

„Už jsi vyřáděná?“ zazubil jsem se. Bella protočila oči a ztratila se v útrobách kuchyně.

„Měla bys Edíka šetřit, je v té branži nový, aby ti brzy nezvadl,“ křikl jsem, aby to slyšel i ten pan Dokonalý nahoře. Ze shora se ozvalo hluboké zavrčení. V duchu jsem se usmál. Pár vteřinek na to se přede mnou objevil Edward v červených trenkách s ďáblíkem.

„Máš problém?“ štěkl. Vycenil jsem zoubky a zakroutil hlavou.

„Nemám! Já jen, aby ses nám neutahal, věčnost je velmi dlouhá.“ Cukaly mi koutky, když jsem viděl, jak se nám Edward postavil do pozoru.

„Emmette dost!“ řekla Bella a objevila se ve dveřích. „Už mě to unavuje, jak si z mého sexuálního života děláš srandu, mělo by to přestat.“ Našpulila pusu.

„Já za to nemůžu, že jsi jako nenasytná pijavice,“ dobíral jsem si ji. Rychle se přemístila přede mě a namířila na mou hruď nůž.

„Nabídnu ti sázku. Ty, já, páka, teď hned!“ zašeptala.

„O co?“ Vybuzení k sázce mě pořádně rajcuje.

„Když prohraješ, dáš mi tvoji košili,“ namítla lhostejně. Když jsem ji sjel pohledem, tak jsem horlivě přikývl. Bella na sobě měla jen župánek, nebude nic snazší, než ji svléknout. Představil jsem si ji nahou a dostal výchovný pohlavek plný zuřivosti od Edwarda.

„Hej,“ ohradil jsem se. Pohladil jsem si zátylek a položil ruku na konferenční stolek. Bella usedla na druhý konec, vyhrnula si rukáv a podala mi ruku.

„Nebojíš se?“ zeptala se vesele. Odfrkl jsem si a prohodil hlavou. Tohle vyhraju, byl jsem si tím jistý.

„Tři, dva, jedna… teď,“ pískl Edward. Než jsem se stačil vzpamatovat, Bella třískla mou rukou o stůl, až se sklo zachvělo. Vypískla radostí a začala si tancovat.

„To není fér,“ bránil jsem se, „nebyl jsem připravený!“

„Čemu jsi na „tři, dva, jedna… teď“ nerozuměl?“ zeptal se nevěřícně Edward a prstem mi ukázal, že jsem blbý.

„Chci odvetu, hned!“ křikl jsem. Bella pokrčila rameny a posadila se.

„Je mi to jedno, stejně opět vyhraju,“ řekla mi rozhodně. Zakroutil jsem hlavou.

„Ani náhodou, teď z tebe stáhnu ten tvůj rozkošný župánek,“ zašeptal jsem. Upřela na mě svůj pronikavý zlatý pohled. Zazubil jsem se a vyhrnul si rukáv. Dám do toho všechno, Emmetta Cullena ještě nikdy nikdo neporazil a nebude tomu jinak ani dnes.

„Ať zvítězí ten nejlepší,“ hvízdl Edward na svou ženu. Jdeme na to…

*Za 5 minut*

Vyběhl jsem schody do svého pokoje a doufal, že mě nikdo neviděl. Když v tom se objevila malá Nessie. Zvědavě si mě prohlížela, po chviličce nabrala barvu raka.

„Strejdo Emmette, proč jsi skoro nahý?“ zeptala se nesměle. Zabručel jsem a otočil se na ni.

„Buď ráda, že jsem od tvé maminky vyhrál zpět alespoň trenky, vydřiduch.“

 


 

Původně to měl být drabble, ale nepovedlo se. Protáhla se to takřka o polovinu slov, než je dovolené. Doufám, že jsem Vás tolik neodradila od čtení mých povídek. Za případné zhrození se omlouvám. :-)

* Hlavní inspirace byla poslední věta.

KQCSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Ruce na stůl, oblečení dolů:

 1 2   Další »
19.11.2015 [14:42]

Emoticon Emoticon

21.10.2011 [22:08]

kajka007Fůůha, to bylo krásné! Emoticon Emoticon Dobře jsi mě pobavila. Emoticon
Kléér: Asi jsem blbá, ale Shake it up, tam nevidím. Emoticon Emoticon

21.10.2011 [22:06]

monacullen Emoticon Emoticon Emoticon

8. Kléér
21.10.2011 [21:55]

Hele to je teda jako na Parket, okopčenej nápad ne? ;) Jinak hezký ale z toho shake it up uplně sálá :D

03.08.2011 [14:00]

ForevergirlNeodolala som a musela som si od teba niečo prečítať a toto bolo neskutočné. Emoticon Emoticon Emoticon
Chudáčik Emmett ako sa na začiatku ošíval a predstavoval si Rose, a tá ho nakoniec odbila a venovala sa Nessie.
Bella musela tiež vyzerať strašne vtipne s tým perím na hlave, Emmett to musel hneď využiť. A Edward s trenkami s diablikom??? Bože, to musel byť... úžasný pohľad Emoticon Emoticon
A ten koniec, tak to si zabila Emoticon Emoticon Emoticon
Chúďa Nessie, mala šťastie, že Emmett vyhral naspäť aspoň tie trenky.
Dokonalá jednorázovka, takto dobre som sa dlho nezasmiala. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.07.2011 [10:12]

NikuseAliceTak tohle je naprosto výbornej nápad. Už dlouho jsem si něco takového nepřečetla, ale tohle stálo zato!! Naprosto rozkošné! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

04.07.2011 [19:42]

forewertwilightmě se to líbilo Emoticon takvá roztomilá jednorázovka Emoticon Emoticon Emoticon

4. Jennifer
04.07.2011 [19:32]

Na parket? Shake it up

27.06.2011 [15:30]

N1I1K1O1Ltak a teď ti po pětiminutovém záchvatu smíchu zatleskám Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

29.05.2011 [8:52]

kollart Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!