Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 3. kapitola

Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 3. kapitolaNo, vidím, že jste zvědaví, jak to dopadne a nechcete, aby ho Tanya zlomila. Podle označení asi tušíte, co se bude odehrávat, že ano? Co potom nabídne Edward Tanye a jak na to zareaguje Esme? To už jsem ale prozradila mnoho. Tak Vás nebudu napínat a pokochejte se dalším dílečkem. Prosím o komentáře, které jsou od vás úžasné. KacenQaCullen.

Edward:

 Nemohl jsem a možná jsem ani nechtěl jí odolat. Nastartoval jsem auto a dojel k nejbližšímu hotelu. Během cesty jsem naspal Emmovi rychlou sms, že dneska nepřijdu domů, ale to kluci možná taky ne.

Prudce jsem zastavil a došel k pultu s obsluhou.

„Dobrý den, prosil bych pokoj,“ usmál jsem se.

„Jistě, pro kolik osob?“

„Pro dvě a prosím rychle.“ Nevím, co se to se mnou stalo, ale byl jsem netrpělivý, nemohl jsem se ovládat, kdybych mohl, vzal bych si ji hned tady a teď.

„Tady máte,“ podala mi klíč s číslem 219.

„Mockrát děkuju.“ Nadlidskou rychlostí jsem Tanyu vzal do náruče a už se viděl v pokoji. Rozrazil jsem dveře. Tanyu jsem položil na postel, ale naše rty se od sebe vůbec neodlepily. Nemuseli jsme dýchat, takže to bylo alespoň nějaké plus. Strhla ze mě skoro všechno oblečení během chvilky, je opravdu rychlá. Nechtěl jsem zůstat pozadu a už jsem jí strhl halenku a sukni. Ležela přede mnou jen ve spodním prádle, byla úchvatná. Okem jsem rychle projel její křivky, taktéž byly dokonalé jako jejich majitelka. Popadl mě neuvěřitelný chtíč, ani sám nevím, odkud se vzal. V tu ránu jsem neměl boxerky a ona neměla spodní prádlo, byl jsem jako ve zpomaleném filmu. Nereagoval jsem na nic, jen jsem se soustředil na Tanyu. Asi v tom byla zkušená, přitáhla si můj obličej blíž k sobě a spojila naše rty. Jazykem dobývala má ústa, nestavěl sem se jí na odpor, nemělo to cenu. Dřív nebo později bych ji stejně podlehl. Rukama mi zajela mezi vlasy a tahala za ně. Možná, že jsem nebyl tak uvolněný, ale její síla a touha, která z ní vyzařovala se nedala popsat. Jazykem a ústy se mnou hrála vášnivou hru, doslova tančila v mé puse bez omezení. Jak viděla, že se mi to líbí, protože mě prozradil můj kamarád Edík, tak se přesunula o něco níž. Nepustila svoje rty z mého těla, přešla přes krk, prsa, kde se zastavila na mých bradavkách a olízla je. Rukou zajela na moje nádobíčko a začala je třít v rukou, zkameněl jsem ještě víc, hlavně na partiích. Tanya to zpozorovala a začala mě dráždit ještě víc. Uchopila můj úd celou ruku, olízla si rty, naposledy se na mě koukla a už jsem nestačil vnímat, protože mě vtáhla do říše rozkoše. Nejdříve začala opatrně, jen polibky oťukávala, pak to začalo. Prohl jsem se v zádech, neudržel jsem vzdech. Pomalu, ale jistě jsem docházel k vrcholu, Tanya to vycítila a přestala. Byl jsem v rozpoložení, jak mě dokázala takhle nažhavit. Už jsem byl na pokraji sil, neměl jsem větší sílu se držet dál. Rychlým pohybem jsem ji uvěznil pod sebou, usmál jsem na ni, políbil ji vášnivě na rty, sama mi roztáhla nohy a tvrdě jsem do ní vnikl a přirážel jak nejrychleji to šlo, Tanya se prohýbala s vzdychala. Byly to slastné vzdychy. Přirážel jsem znovu a znovu, za chvíli jsme se oba dostávali do nebes. Byl jsem jako v ráji. Tanya nemohla popadnout dech, asi nečekala takové tempo, ale já se nemohl udržet. Oba dva jsme se svíjeli v křečích orgasmu. Trvalo to asi minutu, nemohl jsem uvěřit, jak může být intimní vztah dvou lidí tak báječný. Takto jsme to zopakovali asi pětkrát za sebou, i na upíra jsem byl vyčerpaný. Padl jsem vedle Tanyi a prudce oddychoval.

„P – pro – m i- ň, já nemoh - l jsme se udržet.“ Jak jsem oddychoval nebyl jsem schopen mluvit normálně.

„Edwarde, to je v pořádku. Byl jsi báječný, neumím si představit někoho lepšího. Opravdu jsi to dělal poprvé?“ Takovou otázku jsem nečekal, ale nemá cenu lhát.

„Jo, opravdu, jsi moje první žena,“ usmál jsem se. Přiřítila se na moje rty a zároveň je uvěznila.

„Je mi ctí,“ pošeptala mi mezi polibky. Asi chtěla víc, ale já jsem neodolal a odtáhl se od ní.

„Tanyo, já už bych měl jet domů. Kde vlastně bydlíš?“ Udělala bolestnou grimasu.

„Víš, já nemám domov, nedávno jsem se přistěhovala a zatím pobývám v hotelu.“ Tak to jsem nečekal. Ale jelikož jsem si vzpomněl na dnešní noc a předpokládal, že nebude poslední, tak mě něco napadlo.

„Aha a nechtěla by jsi bydlet u nás?. Přeci jenom teď mezi námi asi něco bude, tak proč ne. Carlisle tě přivítá s otevřenou náručí a Esme bude ráda, že jsem si konečně někoho našel,“ usmála se.

„Edwarde, ani nevím, jak ti poděkovat. Jsi můj princ na bílým koni,“ objala mě a já ji. I když jsme spolu strávili jen jednu noc, něco jsem k ní cítil. V hloubi duše jsem doufal, že to bude skrytá láska, ale na to je ještě brzy to poznat. Počkáme, přeci na to máme celou věčnost.

„Spíš upír ve stříbrným Volvu,“ zašeptal jsem mezi polibky, ke kterým se dostala během pár vteřin.

„Edwarde?“

„Hm…?“

„Miluju Tě,“ pošeptala mi do ucha, tak vášnivě a přesvědčivě, měl jsem pocit, že mě sama svádí a chce pokročit v našem vztahu dál.

 Bohužel, já jsem nebyl schopen jí tato slova říct, nebyl jsem si tím jistý. Proto jsem to radši nechal plavat a přesunul se polibky na její krk.

Byli jsme v tom nejlepším, když mi u hlavy zazvonil mobil. Vzteky jsem ho otevřel a vzal do ruky.

„Co je?“ zařval jsem do telefonu a poněkud udýchaně.

„Edwarde, tady Jasper. Vím, že nemáš možná čas…“

„Jo, to vážně nemám, co chcete?“

„Volal mi Carlisle, že se ti nemůže dovolat, jestli by jsi nemohl zajet pro Esmé. Prý má naléhavý případ v nemocnici.“ Super, takže toho budeme muset nechat a jet pro maminku.

„Dobře, do půl hodinky jsem na letišti, nazdar.“

„Jo a ještě něco, být tebou, tak na to jdu pomalu,“ propukl v ne malý smích.

„Jaspere, laskavě si ty svoje rady nech,“ zaklapl jsem telefon a omluvně se podíval na Tanyu.

„Nevadí, pojedu s tebou, jestli ti to nebude vadit,“ mrkla na mě, ale pořád jsem nebyl moc rád. Sehnula se blíže k mému uchu.

„Možná bychom mohli dokončit to, co jsme načali a nedodělali.“ Asi vím, co měla na mysli a oči mi zčernaly touhou. Bohužel jsem musel odolat a odtáhl se.

„Dobře, zatím se běž obléknout, já na tebe počkám dole, ano?“

„Už letím,“ políbila mě na rty a odešla do koupelny. Doufám, že jí zbylo něco z oblečení, protože mám pocit, že jsem to všechno potrhal.

 Moje věci také nebyly v moc přívětivém stavu, tak jsem na sebe hodil jen tričko, neboť košile ležela někde v koutě pokoje roztrhaná na kousky. Zašel jsem na recepci zaplatit pokoj.

„Dobrý den, rád bych zaplatil pokoj číslo 209,“ usmál jsem se a doufal, že to bude co nejrychleji.

„Jistě, chvíli počkejte,“ začala ťukat něco v počítači a přitom si promítala večerní směnu.

„Tak to je ten fešák, co se od nich z pokoje večer řinuly ty vzdychy. Koukám, že je teď sám, tak třeba jeho otravná společnost už vypadla a na řadu bych mohla přijít já. Nejsem až tak ošklivá.“  Musel jsem zavrčet, jak se opovažuje o Tanye takhle mluvit. Musím jí trochu srazit hřebínek.

„Slečno, jak dlouho to bude ještě trvat? Mám tu společnost a pospíchám. Navíc to pod krkem máte špinavou skvrnu nebo porost?“ Okamžitě si šáhla pod bradu a začervenala se.

„Raděj si své připomínky laskavě nechte. Bude to 98 dolarů.“

„Tady máte 100, zbytek si nechte, nashledanou.“ Akorát do recepce dorazila Tanya, dal jsem jí ruku na zadek a vyšli jsme spolu ven k mému autu.

„Edwarde, to s tím bydlením jsi myslel vážně?“

„Jo, proč ne? Jen budeš muset žít s mými ne moc soukromými bratry.“

„To přežiju, hlavně, že budu s tebou,“ usmála se a políbila mě. Málem jsem vyjel z mého pruhu do protějšího, ale nabral jsem sebekontrolu a vyrovnal to.

„Tanyo, tohel mi nesmíš dělat, jasný?“

„Srdíčko, nemůžu za to, že se nesoustředíš. Doufám, že večer takový nebudeš?“ zajela rukou do mého klína. Neudržel bych se, tak jsem ji odstrčil ruku pryč a omluvně se usmál.

„Jsme tady, tak pojď,“ obešel jsem auto. Otevřel jsem dveře a nabídl rámě. Nečekali jsme dlouho, Esmé po deseti minutách byla odbavená a už jsme nasedali do Volva.

„Edwarde, zlatíčko, kdo je to?“ ptala se, když si všimla, že jsem pro ni nepřijel sám.

„Mami, tohel je moje přítelkyně Tanya. Tanyo, moje matka Esme.“

„Těší mě,“ odvětila Tanya a s úsměvem na tváři.

„Nápodobně, jak dlouho jste spolu?“

„Mami, to je na dlouho, nasedni a promluvíme si doma.“ Nepotřeboval jsem, aby i máma o mém sexuálním životě věděla tolik, co kluci. Určitě se Jasper svěřil Emmettovi, teda pokud oba neposlouchali. V autě jsem prolomil ticho.

 „Mami, co by jsi na to řekla, kdyby s námi bydlela Tanya?“ Jak myslela na to, co musí zařídit doma, tak sebou trhla a vykulila na mě oči.

„Co prosím? Asi jsem se přeslechla.“

„Jestli by u nás Tanya mohla bydlet,“ zopakoval jsem trochu hlasitěji a naklonil se blíže k uchu.

„Nemyslíš si, že je na to trochu brzy?“

„Mami, je to můj život a já si s ním můžu dělat co chci, jestli nebudete chtít, aby tam Tanya byla, tak se s ní odstěhuju a nebudeme bydlet spolu.“ Když jí hlavou proběhlo, že by mě ztratila a nebydlel bych s nimi, tak zavrtěla hlavou.

„To rozhodně nechci, ale nejsem jenom já, kdo musí odpovědět a souhlasit, to víš sám.“

„Jo a proto bych byl rád, kdybychom si o tom všichni promluvili.“

„To zní dobře, mimochodem, proč pro mě nepřijel Carlisle?“

„Měl ještě nějakou práci v nemocnici, tak mě pověřil, ať pro tebe zajedu já.“

„Aha, se divím, že se ještě neodstěhoval do kanceláře ve špitálu, jen doufám, že nebudeš takový knihomol jako tvůj otec,“ prohlásila nakvašeně. Na jednu stranu se zaobírala mnou a Tanyou na druhou plánovala, jak by mu mohla pomstít. To jsem fakt poslouchat nemusel.

 Zajeli jsme na příjezdovou cestu našeho domu. Rychlostí jsem vystřelil z auta, otevřel dveře Tanye a poté hned Esmé. Netvářila se nějak přívětivě, tak jsem to nechal plavat. Vyndal jsem kufry a po boku Tanyi, která na mě počkala, jsme se vydali do domu. Jednou rukou jsem ji chytil kolem pasu a druhou táhl kufr, ve kterém bylo snad kamení.


 Tak co na to říkáte? Zajímavá viďte? Pro hlavičky moje, nebojte se ještě se to vybarví, nezůstane to takhle. Ale to bych ám mohla celý děj popsat tady a číst nic nebudete. Chtěla jsem se zeptat jestli by jste nechtěli v bližší době pohled Emmette na celou věc, přeci jenom se naše hvězda Tanya trochu dříve zapletla z jedním z cullenů a Edward to rozhodně nebyl :D  Nu, prosila bych komentáře :) Aby jste mi zhodnotili celou tuhle kapitolku.

2. kapitolka - shrnutí - 4. kapitolkaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Tři bratři a tři sestry... kdo s koho - 3. kapitola:

 1
21.02.2012 [17:33]

kikuskaAle nie. Emoticon Emoticon Emoticon Ed tej mrche podľahol. Emoticon Emoticon Somár. Stavím všetky svoje peniaze, že to ešte oľutuje. Emoticon Emoticon Emoticon Skvelá kapitolka. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!