Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Procitnutí

ProcitnutíVšichni ví, že Rosalie je jediný upír, který by vyměnil nesmrtelnost za lidský život. Proč? Aby mohla být matkou. Když jí Bella zavolá, že je těhotná, všichni víme, že bude za Bellou stát, ale za jakým cílem? Co má za lubem? A vykoná svůj plán?
Je těžké snít po něčem, co nikdy mít nemůžete. Nutí vás to mít sklon k věcem, které byste nikdy neudělali. KQC
Tripple drabble (300 slov)

Procitnutí

Po telefonátu Belly jsem se sesula k zemi a zabořila hlavu do dlaní. Ona bude mít dítě? Ona bude matkou? Uvnitř mého těla se to vařilo. Cítila jsem nenávist, zášť, závist… Bella bude moc držet v rukou ten malinký, teplý, zakrvácený uzlíček radosti, který jí do života přivede mnoho krásného.

Souhlasila jsem s pomocí, protože jsem si to maličké chtěla odrodit a vychovat sama. V tu chvíli by mi nezáleželo na Belle, ani na Edwardovi… Jen na jednom - na malém, kouzelném tvorečkovi, které se vyvíjí v matčině lůně.

Byla jsem rozhodnutá, Edward ho nesmí zničit, protože to je jediná šance, abych mohla být matkou. Jiná už se nenaskytne.

Když přijeli, nehnula jsem se od ní ani na krok. Pořád jsem byla s ní, s mou maličkou holčičkou – alespoň jsem v to doufala. Bránila jsem ji před tím zablešencem Jakem a před Edwardem.

****

Porod byl masakr. Měla jsem chuť se Belle zakousnout do hrdla a celou ji vysát, ale když jsem spatřila tu malou píšťalku, která se na mě dívala skrz zelené oči, rázem jsem se proměnila na lidskou dívku a mateřský pud se mi rozlézal po celém těle.

Edward mě odtamtud vyhodil, ale Renesmé mi do ruky dal. Měla jsem šanci si ji podržet a mazlit se s ní. Odešla jsem na verandu a kochala se její krásou. Byla nádherná. Měla kousek z Belly, kousek z Edwarda. Stála jsem tam sama, bez svědků, byla to výborná příležitost s Renesmé utéct, a nikdy se nevrátit. Měla jsem šanci, mohla jsem, ale moje nohy byly jako z kamene. Ani se nehnuly.

Podívala jsem se skrz okno na Edwarda, jak se usilovně snaží zachránit Bellu, jak o ni bojuje, a nemohla jsem s jejich broučkem odejít. Jsem mrcha, nemám Bellu ráda, ale tohle bylo i na moje svědomí moc.

Budu jen tetou…

 


 

Zkoušela jsem se vžít do její role. Muselo to pro ni být hrozné, ale věřila bych, že v nejzazším koutku mysli, mohla myslet na toto rozhodnutí.

KQCSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Procitnutí:

 1
19.07.2012 [15:16]

NikuseAliceÚžasně dokonalé!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

03.08.2011 [14:04]

ForevergirlDokonalosť Emoticon Emoticon
Úžasne opísané pocity Rosalie, nakoniec ani nebola taká... mrcha a svedomie jej nedovolilo, aby si ju nechala len pre seba. Krásny drabble, veľmi precítený Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!