Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Janeline

Janeline

JanelinePráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Mila

Bydliště: Slovensko

Věk: 18

O mně: Študujem, píšem, občas sa riadne nudím a regla som sa sem hlavne preto, že mám v poslednom čase veľa inšpirácií tak nech to nepíšem nadarmo :)

Kontakt:

E-mail: janeburian (zavináč) zmail.sk

Skype: kidsjane

Statistiky:

Moje články: 112

Moje komentáře

Datum registrace: 16. 2. 2010

Poslední přihlášení: 16. 10. 2020, 23:40

Články:

 

Twins - Epilóg

Twins - EpilógA je to tu. Koniec. Odpustte mi na začiatku ten doják. Niečo sa končí, niečo sa začína...

 

Naposledy

NaposledyMôj prvý tripple drabble. Už dávno som o Jasperovi nič nenapísala, aj keď je to moja obľúbená postava. Tak aspoň toto...

 

Twins - 59. kapitola

Twins - 59. kapitolaTak vám prinášam predposlednú (aspoň myslím) kapitolu. A príbeh je posunutý o pár chvíľ dopredu, aby ste neboli prekvapení, čo sa tam deje. Prajem príjemné čítanie. :-)

 

Twins - 58. kapitola

Twins - 58. kapitolaAhojte. Je tu nová kapitola. Ďakujem Vám všetkým za komentáre. A Elizme, ty si zlatíčko, vieš o tom? :) Takže kapitola je dlhšia, dúfam, že nebude až zdĺhavá. Uvidíme, čo vy na ňu. Pekné čítanie.

 

Twins - 57. kapitola

Twins - 57. kapitolaAhojte! Takže, kapitola je na svete. Naposledy bolo málo komentárov, takže vás o nejaké poprosím, viete, inšpirácia. Kritika vítaná, samozrejme, ako vždy.

 

Twins - 56. kapitola

Twins - 56. kapitolaĎalšia kapitola. Svadba a lúčenie. Bude trochu smutná. Má byť prečo? To posúďte vy. Pekné čítanie prajem. :)

 

I am on my way - 17. Koniec - Epilóg

I am on my way - 17. Koniec - EpilógPridávam poslednú, záverečnú kapitolu tejto poviedku. Trvalo mi to dosť dlho ukončiť tento príbeh. Ak niekto necháte koment, poteším sa. Tak, vieme, že nastane koniec. Ale koniec čoho?

 

Twins - 55. kapitola

Twins - 55. kapitolaTakže, tu máte ďalšiu kapitolu. Je to ešte stále pred svadbou... Užite si to a komentujte. :)

 

Twins - 54. kapitola

Twins - 54. kapitolaAhoj, všetci. Ďakujem vám za komenty aj za maily. Už sa blížime ku koncu... už skutočne len niekoľko kapitol. Snažím sa to už pomaly ukončiť, keďže táto poviedka sa mi rozrástla pod prstami tak, ako som nečakala. Užite si ďalšiu kapitolu. Betta bude stále s Jakeom a ukáže sa, čo s nimi napokon bude? Uvidíme... :D Pekné čítanie.

 

Twins - 53. kapitola

Twins - 53. kapitolaČo sa dialo po tom, ako sa všetci dostali z lúky preč? To asi vieme. Táto časť z pohľadu Betty, Jacobovo rozhodnutie a všeličo iné. Čítajte!

 

Twins - 52. kapitola

Twins - 52. kapitolaTak, tu ju máte. Dúfam, že sa bude páčiť! Nechajte koment. :-)

 

Twins - 51. kapitola

Twins - 51. kapitolaTak, tu to máte. Pokračovania ešte budú. Neviem koľko, ale určite už nie tak veľa. Predsa len, vyše 50 kapitol - to je dosť, nie? Budem sa snažiť držať sa veci a pomaly tento príbeh dokončiť. Ale o tom potom. Čaká nás ešte kúsok cesty. Užite si pokračovanie. :)

 

Twins - 50. kapitola

Twins - 50. kapitolaTakže som späť aj s novou kapitolou. Betta ide konečne za Jacobom. Tak, ste zvedaví ako to dopadne? To vám prezradím v poviedke, tak šup čítať a zanechať názor. Ďakujem! :)

 

Twins - 49. kapitola

Twins - 49. kapitolaAhojte. Takže tu máte ďalší kúsok. Odchádzam na víkend za sestrou a preto tu niečo pribudne až budúci týždeň, ale nebojte sa, určite bude pokračovanie. Ďakujem Vám za úžasné komenty! :)

 

Twins - 48. kapitola

Twins - 48. kapitolaTakže, celá táto kapitola sa bude odohrávať na Floride u Bellinej a Bettinej mamy. Dúfam, že sa vám to bude páčiť. :)

 

Twins - 47. kapitola

Twins - 47. kapitolaTak a tu nájdete vysvetlenie Jacobovho správania. Len ma nezožerte. :D A hlavne nechajte názor! Pekné čítanie! :)

 

Twins - 46. kapitola

Twins - 46. kapitolaĎakujem Vám za komentáre. Užite si kapču a tiež mi tu niečo nechajte, aby som vedela, že je záujem o pokráčko... :)

 

Twins - 45. kapitola

Twins - 45. kapitolaAhojte! Takže pridávam ďalšiu, už 45. kapitolu. Budem rada za každý komentár, ale musím sa posťažovať. Viem, že si to zaslúžim za tie pauzy, ale aj tak si myslím, že by ste už mohli začať naplno komentovať. A preto prosím každého, kto poviedku otvorí, o komentár. Akýkoľvek! Ďakujem. :)

 

Twins - 44. kapitola

Twins - 44. kapitolaAhoj! Tak je tu ďalšia kapča, tak komentujte, vyjadrujte názory, nešetrite kritikou. Ďakujem za neochvejnú priazeň niektorých z vás, ktorí si počkali. :) Túto kapitolu venujem práve im! Pekné čítanie.

 

Twins - 43. kapitola

Twins - 43. kapitolaSľúbila som vianočnú kapitolu skoro? A mala som pravdu! Prosím komentujte, názory sú pre mňa dôležité. Viem, že to vyzeralo všeliako, ale chcem, aby ste sa vyjadrili. Prajem každému pekné sviatky. :)

 

Twins - 42. kapitola

Twins - 42. kapitolaKonečne Vám prinášam pokračovanie. Dúfam, že mi to odpustíte, ale viete ako to je - zimný semester končí a nastupujú skúšky. Ale budem sa fakt snažiť, a preto prosím, nezanevrite na mňa a moje dve hrdinky. Táto časť sa bude možno zdať trochu kostrbatá, ale príde mi to zároveň namieste, kedže sa udeje veľa čudných vecí. Ďakujem Vám. :)

 

Twins - 41. kapitola

Twins - 41. kapitolaAhojte! Znovu som si našla čas a dopísala kúsok poviedky. Nechávam ju však otvorenú - zato mi prepáčte. Prajem pekné čítanie. Dúfam, že sa jej potešíte aspoň tak, ako tej predtým. :)

 

Twins - 40. kapitola

Twins - 40. kapitolaNová, jubilejsná kapitola je venovaná všetkým, ktorí si ju prečítajú. Ďakujem vám všetkým za nemalú dávku trpezlivosti a za vaše krásne e-maily, ktoré ma dokopali snažiť sa ešte viac a niečo pre vás napísať. Komentujte a pokojne kritizujte. A hlavne si to užite!

 

Twins - 39. kapitola

Twins - 39. kapitolaPridávám vám poslednú kapitolu týkajúcu sa príbehu druhej knihy. A ten sľúbený obrázok. Autor sa mi neozval, a preto ak by sa dodatočne ozval - vzdávam mu hold! Ja osobne som antitechnický typ, takže moja práca to nie je. Pekné čítanie!

 

Twins - 38. kapitola

Twins - 38. kapitolaAhojte! Chcem sa spýtať - prišiel mi e-mail s jedným obrázkom a stručným popisom, že sa jedná o obrázok k tejto poviedke. Lenže sa mi podoň nik nepodpísal, nerada by som uverejňovala cudzí e-mail, ale obrázok sem na požiadanie autora chcem dať - páči sa mi. (Hneď ako vymyslím, ako sa to robí. :D) Takže ak by toto jeho autor čítal, dajte vedieť, nech môžeme uverejniť autora. Ďakujem!

 

Twins - 37. kapitola

Twins - 37. kapitolaNech sa páči pokračovanie. Stane sa konečne niečo, čo sa stať má, alebo tomu Jacob zabráni?

 

Twins - 36. kapitola

Twins - 36. kapitolaJedna krátka poznámka na úvod: prepáčte, skôr to nešlo. Budem vďačná za každý komentár. Janeline

 

Twins - 35. kapitola

Twins - 35. kapitolaTu vám len poprajem pekné čítanie. Ďakujem Vám za podporu a dole mám pre vás dôležitý odkaz.

 

Twins - 34. kapitola

Twins - 34. kapitolaPripájam ďalšiu. Konečne sa v nej dačo prelomí. Dúfam, že nikto nebude sklamaný. :) Pekné čítanie.

 

Twins - 33. kapitola

Twins - 33. kapitolaNech sa páči 33. kapitola. Nič nové sa síce nedozvieme, ale snažila som sa to aspoň inak podať. Pekné čítanie.

 

Twins - 32. kapitola

Twins - 32. kapitolaChcem vám úvodom poďakovať za podporu, ste senzační!
Teraz nasleduje sľúbená kapitola z pohľadu Belly. Nezabúdajme, že Bells, samozrejme, stále trpí. Užite si to aj napriek tomu!

 

Twins - 31. kapitola

Twins - 31. kapitolaTak, tu je pokračovanie... je to tak, ako som sa rozhodla to spraviť, preto prijímam kritiku a vaše názory - ako vždy. Ďakujem.

 

Twins - 30. kapitola

Twins - 30. kapitolaAhojte. No, na to, že ide o výročnú kapitolu, je dosť o ničom. Neklamme si, mne sa fakt nepáči, dokonca som ju chcela zrušiť, ale mám ju tam predpísanú a nemala som čas robiť zmeny. Tak si ju pozrite a odpustite mi.
Bellin pohľad mám napísaný, ale ešte na neho neprišiel rad. Nebojte sa, myslím na to. :)

 

Twins - 29. kapitola

Twins - 29. kapitolaTak, tu máte novú kapitolu. Už zanedlho príde kapitola z pohľadu Belly, sľubujem! Tak si to užite a nechajte mi komentár.

 

Twins - 28. kapitola

Twins - 28. kapitolaAhojte. Ďakujem vám všetkým za komentáre. Za prvé - mnohí sa už aj zamýšľate kedy a či vôbec sa tu dá niekto s niekým dokopy. Verím vám, je to zdĺhavé, čo? K tomu sa nechcem vyjadrovať, veď uvidíme...
A bola tu požiadavka na ďalší pohľad Belly. Samozrejme ho rada pridám, už by aj bolo načase. Ale mám momentálne niekoľko kapitol napísaných dopredu a preto ho pridám až po čase, aby ste ho teda neočakávali hneď v nasledujúcich kapitolách. Budem sa snažiť včas a vhodne ho tam zaradiť. Prajem príjemné čítanie. :)

 

Twins - 27. kapitola

Twins - 27. kapitolaAhojte. V poslednej dobe ubúdajú komentáre, čo sa mi vôbec nepáči. A preto, kto chce pokračko, nech nechá komentár. Kritika stále vítaná.

 

Twins - 26. kapitola

Twins - 26. kapitolaAhojte. Tentoraz iba kratučká kapitola. Požadujem na ňu aj tak vaše názory. Ospravedlňujem sa za dlhé čakanie na predošlú kapitolu, ale dlho trvalo, kým mi ju vydali. Dúfam, že pri tejto to pôjde rýchlejšie. Pekné čítanie.

 

Twins - 25. kapitola

Twins - 25. kapitolaAhojte, je tu nová kapča, tak si ju užite. Je trochu depresívnejšia, ale aj tá musí byť.

 

Twins - 24. kapitola

Twins - 24. kapitolaĎalšia kapitola, prajem pekné čítanie. Hoci dole pod poviedkou rozoberám realitu, poprosím Vás, aby ste sa v komentároch vyjadrili hlavne k poviedke a k tomu, čo si o kapitole myslíte.

 

Twins - 23. kapitola

Twins - 23. kapitolaAhojte priatelia! Tak pre začiatok sa Vám chcem veľmi, veľmi ospravedlniť, že som nepridávala kapitoly a nenapísala Vám, že to tak bude. Za prvé, nebola som na dovolenke, nebolo to dobrovoľné, že som nemohla písať. Napadlo ma, že by som mala napísať sem a ospravedlniť sa Vám, ale nenapadlo ma kam a ako to vlastne povedať. Každopádne sú aj dôležitejšie veci ako poviedky, to všetci vieme. Teraz Vám prinášam kapitolu, ktorú som písala pri zotavovaní, preto ju ospravedlňte, nie je práve dokonalá. Zvyšok vysvetlím pod nasledujúcou kapitolou pre tých, ktorých to zaujíma. Chápem, že teraz nebude kapitola až taká čítaná, keď dlho nepribudla. Ale stále Vás žiadam o komentáre. Vaša Janeline.

 

Twins - 22. kapitola

Twins - 22. kapitolaTak, nech sa páči ďalšia kapitola... už to dlho nepotrvá a dejovo sa zasunieme do druhého pokračovania Ságy. Už to vidím len na jednu, alebo dve kapitoly, kým tam budeme. A vy môžete celkom približne predpokladať, ako to tam bude vyzerať.

 

Twins - 21. kapitola

Twins - 21. kapitolaTak som si dala menšiu pauzičku, keďže treba nabrať inšpiráciu, aj si od vás oddýchnuť. Ale samozrejme, že je to vtip, vašich krásnych komentárov sa nikdy nenabažím, tak len do toho! Nech sa páči pokračovanie. :-)

 

Twins - 20. kapitola

Twins - 20. kapitolaJubilejná kapitola prichádza na svet. A ja za ňu prosím komentár od každého, kto si ju prečíta, alebo aspoň časť z nej. (Admini majú vínimku, oni musia.)Pekné čítanie! :)

 

Twins - 18. kapitola

Twins - 18. kapitolaÚvodom Vám všetkým ďakujem za až príliš príjemnú kritiku! Určite ste ma potešili aj som sa pri komentároch zasmiala, ste zlatí! :) Za to tu mám pre vás pokračovanie poviedky. Užite si ho, aj keď nie je práve veselé.

 

Twins - 19. kapitola

Twins - 19. kapitolaKapitola 19. sa odohráva na plese. Nesie sa ešte v tom depresívnom duchu, ale... možno sa nakoniec veci urovnajú. Alebo naopak, sa viac rozhádžu... to neprezradím, tak šup čítať!

 

Twins - 17. kapitola

Twins - 17. kapitolaV ďalšej kapitole sa presunieme na ďalší "mostík", ako to ja nazývam. Aj keď sa nič nestane, dúfam, že kapča nie je nudná. Veselé čítanie Vám prajem a nechajte mi aj nejaký komentár. Ak by niekoho napadla odvaha kritizovať, prosím, do toho! Veľmi by ma potešila kritika, veď bez nej sa nedá vylepšovať! Ďakujem.

 

Twins - 16. kapitola

Twins - 16. kapitolaDúfam, že privítate túto kratučkú kapitolku dobre. :-)

 

Twins - 15. kapitola

Twins - 15. kapitolaNová kapitola... Posúďte sami. Neviem, čo viac dodať, takže je to na vás. :-)

 

Twins - 14. kapitola

Twins - 14. kapitolaNová kapitola len pre vás. Tak teda komentujte a pred tým ešte čítajte.

 

Twins - 13. kapitola

Twins - 13. kapitolaNasledujúca kapitola je trochu kratšia. Prosím o komentáre... Dúfam, že je všetko jasné a pochopiteľné, ak nie, tak isto píšte. Ďakujem. :-)

 

Twins - 12. kapitola

Twins - 12. kapitolaJe tu ďalšia kapitola. Myslím, že nie je taká dobrá, ale posúďte sami. Aby som vám napovedala o čom je, poviem len jedno slovo - baseball.

 

Twins - 11. kapitola

Twins - 11. kapitolaNová kapitola sa posunie len o kúsok, ale sľubujem, že v ďalšej sa už bude niečo diať. Pekné čítanie. :-)

 

Twins - 10. kapitola

Twins - 10. kapitolaAhojte! Tak, budete tu mať vysvetlenie Jacobovho štekania, takže uvidíte, či ste odhadovali správne. :-D Pekné čítanie!

 

Twins - 9. kapitola

Twins - 9. kapitolaKapitoly budú pribúdať asi takto, a teda nie denne. Ale určite párkrát do týždňa v prípade, že o ne bude záujem. Dám vám pekne čas prečítať si to. Je to pravda, že sú presa len prázdniny a to všetko. A aj ja mám toho dosť. Tak ďakujem za podporu a pekné čítanie! :-)

 

Twins - 8. kapitola

Twins - 8. kapitolaTak a je tu nová kapitola. Poprosím každého o komentár, keďže ich pri posledných troch kapitolách ubúda. Takže, kto chce pokračko, nech sa vyjadrí. Ďakujem a pekné čítanie.

 

Twins - 7. kapitola

Twins - 7. kapitolaTáto časť by sa dala nazvať aj Dozvuky. Ide len o posledné vyprchanie z neúspešnej akcie, a preto nečakajte žiadnu akciu ani zázraky, len jeden nudný večer dvoch kamarátov. V ďalšej kapitole budeme pokračovať ktovie, kde až. Ospravedlňujem sa tiež, že táto je taká krátka. :-D Pekné čítanie.

 

Twins - 6. kapitola

Twins - 6. kapitolaAko som sľúbila, táto kapitola je z pohľadu Belly. Ako sa situácia vyvíjala, kým Edward mokol v parku s Bettou? Prosím o kritiku, hlavne o ňu, ale prijmam aj iné komentáre. :-D Pekné čítanie.

 

Twins - 5. kapitola

Twins - 5. kapitolaĎalšia kapitola je ešte o špiónskej organizácií. :-D Bola tu prosba o to, aby bol príbeh aj s Bellinho pohľadu a preto bude ďalšia kapitola písaná práve takto. Zatiaľ tu máte toto. Bella nás však navštívi už čoskoro. Pekné čítanie. :-)

 

Twins - 4. kapitola

Twins - 4. kapitolaA ďalšia kapča je na svete. Aby bolo jasné, píšem ich priebežne, takže dúfam, že aspoň podobné tempo pridávania mi vydrží. V tejto časti ešte pobudneme s Jacobom. Pekné čítanie! :-)

 

I am on my way - 16. Rýchly pád

I am on my way - 16. Rýchly pádAhojte. K novej kapitole nebudem prezrádzať vôbec nič. Chcem poďakovať Bellinke211 za predlhý pochvalno-kritický mail. :) Pekné čítanie.

 

Twins - 3. kapitola

Twins - 3. kapitolaV treťom pokračovaní sa odhalí jedno malé tajomstvo. Ďakujem Vám za podporu, bez nej by to nebolo ono. Prajem pekné čítanie. :)

 

Twins - 2. kapitola

Twins - 2. kapitolaDruhá kapitola bude aj s pridanými postavami bez ktorých by tento príbeh nebol ono. Čítajte, kritizujte, komentujte. Bez toho to nejde. :D

 

Twins - 1. kapitola

Twins - 1. kapitolaPrinášam prvú kapitolu o dvojičkách Belle a Bette. Ich prvý deň v škole, ktorý je mostíkom k všetkému, čo náš čaká. Pekné čítanie a nechjte mi komentár. Ďakujem.

Dokončeno

Twins - Prológ

Twins - PrológMoja nová poviedka je o Belle a jej dvojičke Bette. Sú jednovaječné dvojčatá, žijú spolu a odchádzajú bývať do Forks. Atď, atď, veď to všetci poznáme. Bude to písané (spoň prevažne) z pohľadu Betty. Ako sa veci vo Forks budú vyvíjať s niečím s čím svet nerátal? S dvoma kópiami jednej dievčiny? Napíšte prosím komentáre, keďže ide o poviedku novú, zaujímajú ma reakcie. Ďakujem.

 

I am on my way - 15. Počiatok

I am on my way - 15. PočiatokNová kapitola. Larisa má po problémoch, začne sa šťastný život, alebo privítame niečo nové?

 

Ako nezabiť človeka - 10. Vrah

Ako nezabiť človeka - 10. VrahAhojte! Takže mám novú kapitolu. Je o neičo málo drsnejšia, ale myslím, že sa to dá. Len to v tejto poviedke ešte nebolo, nebojte sa. Pekné čítanie zlatíčka moje. :-)

 

Ako nezabiť človeka - 9. Odmietnutie

Ako nezabiť človeka - 9. OdmietnutiePridávam sľúbenú kapitolu. Ospravedlňujem sa, že ju sem dávam tak neskoro. Ja trdlo som ju trikrát prepisovala, keďže raz vypadla elektrina a raz som to proste neuložila. Som šikovná, nie? :-D Každopádne, je to teraz dlhšie, aspoň o niečo dlhšie než ste zvyknutý pri tejto poviedke. Pekné čítanie. :-)

 

I am on my way - 14. Starý známy

I am on my way - 14. Starý známyTak, pridávam ďalšiu kapitolu. Trochu som na ňu zabudla, tak sa ospravedlňujem. Larisa sa znovu stretne s niekým, koho myslela, že už neuvidí. Kto to bude?

 

Emmett a Rosalie časť 2. alebo ako Emmett skrotil Rosalie

Emmett a Rosalie časť 2. alebo ako Emmett skrotil RosalieTak a je tu pokráčko, keďže väčšina z vás si oň povedala. Ďakujem vám za hrejivé komentíky. Nápad na názov pochádza od Veubelly, takže som to využila, dúfam, že nevadí. :) Dúfam tiež, že sa vám to bude páčiť aspoň spolovice tak, ako prvá časť. Pekné čítanie, prezrádzať nebudem nič! :D

 

Emmett a Rosalie

Emmett a RosaliePoviedka je o Rosalie a Emmettovi. Obaja sú ľudia a stretnú sa tak. Nevystupujú tu žiadni upíri. Snažila som sa pridŕžať charakteru, aký by ako ľudia mohli mať podľa kníh. Som už zvyknutá, že podobné poviedky tu práve veľký úspech nemajú, a preto žiadam každého, kto poviedku otvorí, aby zanechal komentár. Akýkoľvek. Ďakujem Vám. :)

 

I am on my way - 13. Skúška

I am on my way - 13. SkúškaĎalšia kapitolka. Pomaličky sa blížime ku koncu. Ešte pár kapitol a bude koniec.

 

Ako nezabiť človeka - 8. Nechápem, nerozumiem

Ako nezabiť človeka - 8. Nechápem, nerozumiemJe tu nová kapitola. Aby vás to nepoplietlo, je to zo začiatku to, čo sa stalo v minulej, len z Alicinej strany. Ďakujem za komentáre, boli sladké ako vždy. Pekné čítanie. :)

 

Smäd

SmädEdwarda prepadne náhly smäd (žízeň) práve na návšteve u Belly. Ako to celé dopadne? Ovládne sa alebo podľahne? Drabble (100 slov)

 

Friends

FriendsOdliadnúc od toho, že Bella mala zlomené srdce, a že Edward zmizol. A od toho, že ju Jacob tajne miloval a ona sa snažila vybaviť si u neho motorku, aby sa mohla pokúsiť zabiť, bolo všetko pekné. V tejto poviedke od toho všetkého odhliadnem a krátko rozoberiem len jedno krásne priateľstvo. Dúfam, že všetci máte svojho priateľa. Tak ako Bella a Jacob.

 

Oblek

OblekCharlie prehodnocuje. Je to len taká rýchlovka, mne osobne sa to zdá byť neucelené. V mojej hlave to vyzeralo lepšie. Posúďte však sami.

 

Ako nezabiť človeka - 7. Rozhodnutia

Ako nezabiť človeka - 7. RozhodnutiaJe tu ďalšia kapitola, prečo nie. Mala som viac času, tak som si splnila autorské "povinnosti." :) Čítajte. A tí čo čítate, stále môžete skúsiť takú vec. Dole. Hovorí sa tomu komentár. Napríklad Tess to chápe, ostatní dávajte v škole väčšší pozor! Tentokrát z pohľadu Jaspera.

 

Cheeseburger bolesti

Cheeseburger bolestiAby som to uviedla na pravú mieru, neviem, prečo píšem ďalší drabble (100 slov) o Rileyim, a o jeho upíroch. Jednoducho ma okolo nich napadá veľa vecí, neviem, čím to je. :D

 

Ako nezabiť človeka - 6. Rozhovor nad zlato, zlato nad rozhovor

Ako nezabiť človeka - 6. Rozhovor nad zlato, zlato nad rozhovorAko nenápadne nadpis vypovedá, konečne si tí dvaja pokecajú. :D Skončí to srdcervúcim objatím a vyznaním lásky, alebo bitkou? Kto chce vedieť, sú tu dva tipy:
1. Spýtať sa Alice
2. Čítať poviedku
Vyberte si a konajte. :)

 

Zašité príbehy z kancelárie slečny Hale - 1. Prvý prípad

Zašité príbehy z kancelárie slečny Hale - 1. Prvý prípadA je tu očakávané pokračovanie, resp. začiatok (konca) - ale to zas nie. Takže čítajte, komentujte. Teším sa hlavne na kritiku, takže ma nešetrite. Chceme to predsa vypilovať k dokonalosti!

 

I am on my way - 12. Ničivá sila

I am on my way - 12. Ničivá silaPrinášam po nejakej chvíľke ďalšiu kapitolu. Larisa objavuje veci, ktoré ešte nevidela. Pomaly objavuje aj to, či má vôbec pocity. Nie sú už v podobe ako predtým. Sú intenzívnejšie, ako všetko ostatné.

 

Druhý uhoľ pohľadu

Druhý uhoľ pohľaduNapadlo vás niekedy ako Belline a Edwardove rituály vníma Charlie? Kedže ho ani v najhoršom sne nenapadlo, že Edward bude liezť každú noc cez okno do Bellinej izby a veľa iného, má proste občas dojem, že je Bella paranoidná. Je to len také drabble z nudy, veľa nečakajte. (100 slov)

 

Zašité príbehy z kancelárie slečny Hale - Prológ

Zašité príbehy z kancelárie slečny Hale - PrológPrichádzam s prológom, ktorý obsiahol námet na moju novú poviedku. Poviedka to má byť taká odľahčená, na voľné chvíle, možno miestami zábavná alebo aspoň úsmevná. Ak sa vám bude páčiť, nechajte komentár.

 

Je tvoja...?

Je tvoja...?Bree nenávidí hádky v skupine, v ktorej je odsúdená žiť. Ale aj tam môže byť istý... čierny "humor". Pekné čítanie o vyľakanej Bree a hrozivom Rileym. Drabble (100 slov).

 

Ako nezabiť človeka - 5. Ponuka

Ako nezabiť človeka - 5. PonukaĎalšia kapitolka. Venujem ju mojej vernej, milej Tessie95. :) Pekné čítanie, priatelia!

 

Ako nezabiť človeka - 4. Veci sa komplikujú

Ako nezabiť človeka - 4. Veci sa komplikujúPridávam ďalšiu kapču, ako som sľúbila. Ale ešte sa trocha poobzeráme v Alicinom živote, predtým, než odhalíme skutočnosti.

 

Ako nezabiť človeka - 3. Ani nevieš ako...

Ako nezabiť človeka - 3. Ani nevieš ako...Ahojte! Tak som si dnes vybrala presne, ktorou cestou sa moja poviedka bude uberať. Happyendy... sú, alebo nie sú OUT pre túto sezónu? A rovnako ako gíčová Dita Von Teese je pre mňa stále in, môže byť aj toto inak. Dozviete sa to na úplnom konci poviedky. Dôležité je slovo "úplnom"! Pekné čítanie. Ďalšia kapitola bude čoskoro po tejto!

 

I am on my way - 11. Prírastky

I am on my way - 11. PrírastkyĎalšia kapitolka. Privítame rodinu z Denali. Príjemne, ale aj inak. Čítajte, komentujte, užívajte, kým to je! :D :P

 

Ako nezabiť človeka - 2. Ovládanie

Ako nezabiť človeka - 2. OvládanieĎalšia kapitola. Venujem ju opäť mojej drahej Tessie95! Dúfam, že sa bude páčiť. :)

 

I am on my way - 10. Po starom, či po novom?

I am on my way - 10. Po starom, či po novom?Ahojte! Po kratšej odmlke. Som čerstvo odmaturovaná a s troma jednotkami na maturitnom vysvedčení a novou kapitolou sa hlásim sem k vám! Dnešná kapitola sa písaná pre všetkých maturantov, ktorí to majú za sebou, ale aj všetkých, ktorých to čaká! Hor sa čítať! :)

 

Ako nezabiť človeka - 1. Človek

Ako nezabiť človeka - 1. ČlovekPridávam kapitolu k poviedke, ktorú som napísala skoro pred rokom. Potom som ju odpísala, keďže na ňu neboli dobré reakcie. Teraz ale pokračujem, lebo predsa sa našiel jeden človek, ktorému padla do oka, rovnako ako moje ostatné poviedky, kde vystupujú Alice a Jasper. A Preto túto poviedku venujem Tessie95. Dúfam, že ju objavíš. :)

 

Záchranca?

Záchranca?Moja prvá drabble poviedka. Je o trochu inom pohľade na známu situáciu. Dúfam, že bude ľahko chápateľné o čo vlastne ide. Prosím komentáre, kedže je to môj prvý drabble! Kritika vítaná. Ďakujem.

 

To nemyslíš vážne, mami!

To nemyslíš vážne, mami!Bella ešte žije s matkou v Jacksonville. Nejaké to spolužitie treba oživiť, aby bolo o čom písať. Takto si ja predstavujem deň s Renée, väčnou puberťáčkou, a to, ako to Bella zvláda. Je to len taký krátky náhľad, tak veľa nesľubujem. Príjemné čítanie. :)

 

I am on my way - 9. Talent

I am on my way - 9. TalentTak a je tu nová kapitola. Objavíme v nej jeden zaujímvý talent. A keď už je na scéne, neľudsky ho vyskúšame hneď na prvej dostupnej obeti. :D Nebojte, nič drastické. Prajem pekné čítanie. :)

 

Nie, Bree. Radšej ja!

Nie, Bree. Radšej ja!Klasická poviedka. Je o Bree a o alternatívnom zakončení jej príbehu. Čo ak by mala Bree dar, ktorý sa u nej rozvinie v tej najvhodnejšej chvíli - keď si potrebuje zachrániť život?

 

I am on my way - 8. Spoznávanie

I am on my way - 8. SpoznávanieKapitola, v ktorej sa pohneme len o kúsok ďalej. Ale o dôležitý kus! Prajem príjemné čítanie. :)

 

I am on my way - 7. Riešenie problémov je hlúposť

I am on my way - 7. Riešenie problémov je hlúposťNová kapitola. Pokračujeme tam, kde sme skončili. Užite si ju!

 

I am on my way - 6. Odhalenie

I am on my way - 6. OdhaleniePrinášam vám novú kapitolu. Ďakujem vám, kočky, za komentáre, potešili ste ma. Ale späť k príbehu. V tejto časti uvidíme bližšie vzťahy, reakcie na situáciu, ktorá nebude práve príjemná. A možno ešte niečo... :)

 

I am on my way - 5. Nevídané návštevy

I am on my way - 5. Nevídané návštevyV tejto kapitole pribudnú nejaké tie zatiaľ nezmienené postavy. Ďakujem za e-maily, ktoré som dostala od dvoch slečien, tak táto je pre vás. :) Pekné čítanie prajem.

 

I am on my way - 4. Škola, škola premilá

I am on my way - 4. Škola, škola premiláTak, je tu ďalší diel. Dúfam, že ak to tu niekto aspoň trochu číta, tak že ho to pobaví. Zase prosím o vaše názory, zatiaľ neúspešne, tak dúfam, že už niekto napíše. Ku kapitole nepoviem už viac, ako prezrádza názov.

 

I am on my way - 3. Jasper

I am on my way - 3. JasperTretia kapitola, v ktorej Larisa spozná bližšie Jaspera, aj Rose. Je to len ďalší posun a viem, že nič extra, ale budem rada za každý komentár a preto je tu podmienka. Každý čitateľ, čo poviedku otvorí, musí zanechať komentár, beriem všetko, tak prosím, dodržte to. Ďakujem Vám. :-)

 

I am on my way - 2. Ide sa von?

I am on my way - 2. Ide sa von?V druhej kapitolke prebehne špeciálny tréning. Možno kratší, než bol očakávaný. Ako sa všetci zapoja? Čítajte, komentujte.

 

I am on my way - 1. Oči

I am on my way - 1. OčiKu Cullenovcom sa pridá niekto nový a Bella to už nebude. Sledujte cestu Larisi v jej novom živote. Každý by chcel byť na moment v jej koži... ale ona v nej je už navždy.

 

Dokonalý 2

Dokonalý 2Prvú časť som pridala pred viac ako pol rokom. Viem to a je mi to ľúto, ale, bohužiaľ, to inak nešlo. Včera som napísala pokračovanie, tak tu ho máte a prosím koment od každého, kto to tu aspoň otvorí. Ďakujem.

 

Happy together? 2

Happy together? 2Tak, moji užasný čitatelia, príbeh pokračuje. Alice je zmätená a ako to potom dopadne, keď sa niekto baví na cudzí účet? Vyjadrite prosím všetky vaše názory, ďakujem vám. Ak sa bude páčiť, pridám nejakú poslednú časť ako ukončenie.

 

Happy together?

Happy together? No tak moja prázdninová jednorázovka o Alici a Jasperovi o tom, ako inak sa mohli stretnúť. Komenty prosím od každého kto otvorí, akékoľvek komenty, ďakujem. :)

 

Ako nezabiť človeka - Prolog

Ako nezabiť človeka - PrologMoja prvá kapitolovka. Nečakajte veľký príbeh, ani hlbokú zápletku. Bude o Alicinom zvládaní svojho hnevu. Jasper žil s rodinou Cullenových a až potom stretol Alice - človeka a premenil ju. Toto sú jej prvé, civilizované kroky a čelenie ťažkej úlohe - ako nezabiť jedného človeka. Komentujte, či mám pokračovať, Ďakujem. :)

 

Dokonalý

DokonalýO Esme a Carlislovi, trochu inak. Zatiaľ to nie je celkom dokončené. Nie je to práve podľa reálneho príbehu, ale myslím, že sa ako-tak držím. Komentovať prosím každým, kto to otvorí - akokoľvek. Kritika veľmi vítaná. Ďakujem Vám.

 

Pomsta

PomstaNo, čo dodať. Rosaliena pomsta, dúfam, že tu niečo také nebolo, keď hej tak smola. :D Popravde som na túto tému sama od seba čakala viac, ale posúďťe vy. Škebrám o komenty. :)

 

Pokus, prečo nie?

Pokus, prečo nie?Takže, Bella má koníčka, ktorý je všetkým z nás veľmi blízky a iste ho dobre poznáme. Narazila aj Bells na tak skvelú stránku ako je naše stmívko, alebo to dopadá aj inak? Opäť prosím, žobrem o komentíky každého kto aspoň otvorí. Ďakujem.

 

Prekvapenie od otca 2

Prekvapenie od otca 2No tak pokračovanie. Ale nie je to nič veselé. Plánovala som iný koniec, ale potom sa tu objavila poviedka so skoro rovnakým happyendom, aký som plánovala, tak som to nechala na "prsty" a je to ako to je. Zase prosíkam o komentíky, akékoľvek, kritika vítaná. A ďakujem tým, čo ma podporili naposledy :)

 

Prekvapenie od otca

Prekvapenie od otcaTakže, napísala som niečo čo ma napadlo, hádam to nebude také zlé. Bella, Charlie, trochu sa to zomelie. Je to tu moja druhá poviedka a to spomínam kvôli tomu, že na prvú mi nikto nedal ani jediný komentár. Preto chcem aby sa každý kto to aspoň otvorí vyjadril. Je mi jedno či to bude pochvala, kritika, čokoľvek. Aj keby to malo byť "Nedočítal/a som to lebo je to nudné." Budem rada za vše, tak prosím, každý sa vyjadrite nech viem kde robím chybu. Ďakujem.

 

Žiarlivosť

Takže moja prvotina, ktorá sa mi rozrástla pod prstami a bude aj pokračovanie, len sa mi pokazil pc a preto mám teraz len zálohovaný začiatok. Je o Alice a Jasperovi, vystupujú Cullenovci a upír Gerard. Večnosť je dostatočne dlhý čas na to, aby sa aj u upírov prejavili ľudské črty a tejto skúsenosti sa nevyhnú ani Soulmates. Prosím komentáre.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!