Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction jednodílné » Drabble povídky » Záchranca?

Záchranca?Moja prvá drabble poviedka. Je o trochu inom pohľade na známu situáciu. Dúfam, že bude ľahko chápateľné o čo vlastne ide. Prosím komentáre, kedže je to môj prvý drabble! Kritika vítaná. Ďakujem.

Ruka prerazila predné sklo a Georgeovo telo vytrhla von. Okno sa náporom rozbilo po celej dĺžke a ostré kusy sa zarezali do jeho pokožky, rozpŕchla sa krv. Georgova mŕtva krv. Ohlušila som vlastné uši svojím krikom strachu. Mykala som sa na mieste a snažila sa odopnúť pás. Dvere niekto vytrhol a ja som sa nohami odrazila dozadu. Ruka za mnou hmatala a potom sa zjavila ženská hlava, krásna a zúrivá túžbou.

Ale anjel priletel a ženu odhodil preč od auta. Zachránil ma! Môj hrdina!

„Čo sa stalo, už sa neodstane. Hlavne po sebe upracte!“ zavrčal Riley.

žena sa vrátila...Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Záchranca?:

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!