Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele CatherineCullen

CatherineCullen

CatherineCullenPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Katka

O mně: Ráda čtu fantasy (takže upíři, mořské panny, vlkodlaci), hraji na flétnu, ráda plavu a potápím se, miluji tanec a pokud bych napsala, že miluji Twilight, tak by to bylo slabé slovo. Jsem team Edward, ale Jacobem nepohrdnu.

K mým povídkám: Nevydávám povídku, pokud ji nemám dokončenou nebo z větší části napsanou, takže se nemusíte bát, že bych ji po několika kapitolách zastavila a vzdala její psaní.

Kontakt:

E-mail: catherine.cullen (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 211

Moje komentáře

Datum registrace: 5. 4. 2012

Poslední přihlášení: 14. 8. 2020, 11:51

Shrnutí povídek:

 

Povídky od CatherineCullen

Povídky od CatherineCullenNa pokračování :
Nymfa Bella - dokončené
Zakletá Popelka - dokončené (v rámci možností)
Otrokyně Temnoty - dokončené
Oceán je můj domov - dokončené
Labutí princezna - dokončené
Isabella Drákulová - dokončené
Jasperova dcera - dokončené

Jednorázové :
Gigolo
Devítiocasá ohnivá liška
Geprel
Dítě z pumí jámy aneb Odpusť mi
Na vlásku
Mrtvá Volturiová, novorozená Cullenová
Vykázaná z Volterry

Články:

 

Jasperova dcera 56. kapitola

Jasperova dcera 56. kapitola„Tak, Bello, spusť,“ vybídl mě Aro, když jsme se všichni přesunuli do trůnního sálu i s Lily. Aro ji s velikou radostí přijal do gardy a hned jí zařadil do té nejvyšší, ve kterém jsem i já a kterou vedu. Lily je pod mým přímým vedením.

 

Jasperova dcera 55. kapitola

Jasperova dcera 55. kapitola„Ruddy je navždy pryč a vy jste volní od jeho daru. Jděte si, kam je vám libo, a žijte podle volterských zákonů. Ale nezapomeňte, že Volterra je pod ochranou samotného Boha, můj dědeček bude každého z vás sledovat na každém kroku, a kdo poruší zákon, bude předvolán před vládce a podle vážnosti souzen. A rozhlaste ostatním upírům o nahrazení trestu smrti věčným utrpením v pekle pod dohledem mého strýce Satana. Nyní jděte. Jste volní,“ řekla jsem jim a pokynula k odchodu.

 

Jasperova dcera 54. kapitola

Jasperova dcera 54. kapitolaVšichni jsme na ni koukali jako na zjevení, aby taky ne, když se přímo před našimi zraky změní v anděla i s křídly. Ale jak je to možné? Nepamatuji si, že by mi říkala, že má nový dar. Nebo že by to mělo být nějaký převlek? Tak proč je naživu, když jsem jasně viděl, že je mrtvá?

 

Jasperova dcera 53. kapitola

Jasperova dcera 53. kapitola„Nikdy… To… ti… nikdy nedovolím!“ ozvalo se najednou šeptem a já myslel, že mě klame sluch. V šoku jsem postavil Renesmé na zem a sledoval zázrak, opravdový zázrak. Jako v mrákotách jsem sledoval, jak se v rudé trávě cosi hýbe.

 

Jasperova dcera 52. kapitola

Jasperova dcera 52. kapitola„R… Rumuni… táhnou na Volterru,“ řekla Alice skoro bez jakékoli známky života. „Ruddy jde v jejich čele. Jsou na hranicích, budou tu asi za hodinu,“ řekla Alice skoro bez dechu a já pocítil takový nával strachu jako ještě nikdy. Ihned jsem si k sobě přitiskl svou dceru a pevně ji stiskl.

 

Jasperova dcera 51. kapitola

Jasperova dcera 51. kapitola„Byl to jen zlý sen. Neboj se, něco takového se nikdy nestane. Nikdy tě neopustím,“ zašeptala jsem jí konejšivě do ucha a snažila se znít přesvědčivě. Edward na mě nechápavě hleděl z druhé půlky postele. Chudáček, tady je tak trochu navíc.

 

Jasperova dcera 50. kapitola

Jasperova dcera 50. kapitola„Edwarde… skoč rychle… pro Carlislea… Je to tady… Naše dítě… se dere na svět. Aah!“ vyrážela ze sebe mezi funěním a mně to až po chvilce došlo. Začala rodit! Ještě hodnou chvíli jsem tam strnule stál a nebyl schopen ničeho. Z mého transu mě vytrhl až Bellin bolestný výkřik.

 

Jasperova dcera 49. kapitola

Jasperova dcera 49. kapitola„Ruddy si přijde pro mé dítě,“ zašeptala jsem už trochu srozumitelněji a on na mě vytřeštil oči a viděla jsem v jeho očích ten strach a paniku, ale snažil se tvářit klidně a celkem mu to šlo, ale já věděla, že není klidný. Za ta léta ho mám přečteného.

 

Jasperova dcera 48. kapitola

Jasperova dcera 48. kapitola„Pohnulo se. Dítě se pohnulo,“ kuňkla jsem jemně, protože jsem byla celá šťastná a dojatá, že jsem ho cítila. Opravdu budu brzo matkou. Než jsem se nadála, na bříšku se mi objevilo hned několik dalších rukou. V tu samou chvíli se pohnulo znovu.

 

Jasperova dcera 47. kapitola

Jasperova dcera 47. kapitola„Tady je hlavička, tady se mu už začali tvořit ručičky a tady je už náznak nožiček. Srdíčko už má plně vyvinuté a bije pravidelně a podle délky páteře a tady těch testů,“ řekl a až pak jsem si všimla, že v ruce drží nějaké papíry „Jsi uprostřed třetího měsíce. Gratuluji,“ řekl a já se málem rozplakala.

 

Jasperova dcera 46. kapitola

Jasperova dcera 46. kapitola„Dneska tě nechám spát, i když mám chuť to pořádně oslavit, ale tvé zdraví je přednější. Stále tomu nevěřím, že budu otcem,“ řekl a už jsem pak jen cítila, jak mě pokládá do peřin a sundává mi župan.
„Tak hned ráno půjdeme za Carlislem, abys to měl i s lékařským potvrzením, protože myslím, že mi jinak neuvěříš. Ale já nepochybuju, cítím ho,“ řekla jsem ještě polorozespalým hlasem a ruku si položila na břicho, což bylo poslední, co jsem vnímala. I když je tam maličké, má nade mnou velikou moc, když jsem skoro ve vteřině usnula.

 

Jasperova dcera 45. kapitola

Jasperova dcera 45. kapitola„Tuhle oslavu příští rok zopakujeme a tentokrát dojde do konce. Všechno nejlepší, Bello,“ řekl Aro a s mávnutím ruky na rozloučenou zmizel za dveřmi. Už jsem tu zůstal jen s Jasperem. Čekal jsem, až taky odejde, abych mohl být s Bellou sám.

 

Jasperova dcera 44. kapitola

Jasperova dcera 44. kapitolaEdwarde, pomoz mi! Je tady Ruddy! Jsem ve sklepení! Rychle, prosím, pospěš si, bojím se! ozval se mi najednou v hlavě Bellin vystrašený hlas. Cukl jsem sebou, když jsem ho slyšel, a z obsahu té zprávy mi stávaly všechny chlupy na těle hrůzou.

 

Zakletá Popelka 69. kapitola

Zakletá Popelka 69. kapitola„Gratuluji, absolventi,“ řekla paní ředitelka a ozval se bouřlivý potlesk, jak všichni z mého ročníku začali tleskat. Ano, slyšíte správně. Úspěšně jsem odmaturovala na Manhattanu s nejlepšími známkami v celém ročníku.

 

Zakletá Popelka 68. kapitola

Zakletá Popelka 68. kapitola„Přišel jsem na kontrolu, zda někdo neobtěžuje moji ženu. A co to máš na sobě? V tomhle spíš s Brianem v jedné posteli?“ vyštěkl jsem dřív, než jsem nad tím stačil přemýšlet, a hned toho litoval. Tohle jsem nechtěl. Přišel jsem se přece omluvit.
„Nemusel ses obtěžovat. Všechno je v pořádku. Užili jsme si spousty zábavy a Brian už spí, zmohl ho ten alkohol jako asi většinu tady. Díky za důvěru a už můžeš zase odejít,“ řekla ostře jako dýka se sarkasmem a otočila se k odchodu. To nemůžu dovolit!

 

Zakletá Popelka 67. kapitola

Zakletá Popelka 67. kapitola„Anno, prosím. Obdivuji jaký máš vztah se svojí rodinou, ale vždyť tě mají skoro pořád, jeden víkend je nezabije, ne? Už máme jen dva roky na to, abychom byli spolu, protože pak se všichni rozprchneme a třeba se už neuvidíme. A Brian tam moc chce jít, přece ho nenecháš sedět doma jen proto, abys mohla za rodinou, se kterou seš stejně častěji než s námi. Prosím, Anno, moc tě prosím,“ snažila se mi to pořád vymluvit a, aniž by to věděla, sypala sůl do mých ran.

 

Zakletá Popelka 66. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Zakletá Popelka 66. kapitola„Co to má znamenat? Proč mi dáváš papíry k rozvodu? Co se stalo?“ zeptal jsem se nevěřícně a divil se, že jsem se jí zeptal klidně, protože uvnitř mě bylo zvíře, které chtělo ničit a řvát, ale na druhé straně tam bylo zraněné štěně.

 

Zakletá Popelka 65. kapitola

Zakletá Popelka 65. kapitola„Všechno nejlepší k narozeninám, miláčku,“ řekl ještě, než písnička skončila. Vyjeveně jsem koukala na televizi a přemýšlela, jestli nespím. Pohledem jsem šlehla ke kalendáři, který visel na stěně. Třináctého září. Opravdu, dneska mám narozeniny.

 

Jasperova dcera 43. kapitola

Jasperova dcera 43. kapitolaRozrazila jsem dveře a naštvaně vpochodovala dovnitř, kde jsem se zastavila. Všichni se na mě překvapeně podívali, ale nikdo se neměl k nějaké reakci. Super, tak tu mám výstaviště soch, ale jestli okamžitě neobživnou, udělám z nich pravé sochy.

 

Jasperova dcera 42. kapitola

Jasperova dcera 42. kapitola„Bella se ještě zcela nevzpamatovala z těch otřesných zážitků, její stav se lepší, ale stále není v pozici, kdy by mohla plnit manželské povinnosti. A jak jsem slyšel, dnes v noci jsi se s ní miloval. Věřím, že chápeš, co to znamená,“ řekl Aro významně a já se cítil nepříjemně. Nemám rád, když někdo takhle veřejně rozebírá můj milostný život. Zatnul jsem ruce v pěst a snažil se zůstat klidný. Je to pro Bellu.

 

Jasperova dcera 41. kapitola

Jasperova dcera 41. kapitola„Bello, ale jak se o tobě dozvěděl? Od té doby s ním nikdo nebyl v kontaktu, a určitě mu nedošlo, že jsi poloupírka, když se stal upírem. Tak jak?“ ptala jsem se znova na tu samou otázku.
„Zapomněli jste na jednu blonďatou mrchu, která mě nemá příliš v lásce a která se mě pokusila zabít před svatbou?“ zeptala se nás s úsměvem, který jsem nechápala. Když to však řekla, ztuhla jsem. Jak že?

 

Jasperova dcera 40. kapitola

Jasperova dcera 40. kapitolaBellina víčka se zatřásla a ona zamrkala. Usmála jsem se a byla šťastná, že konečně nabrala vědomí. Chvíli ještě mrkala, než si její oči přivykly na světlo v tomhle pokoji a pak koukala do stropu. Přišlo mi, jako by její oči byli nějaké jiné, než je měla předtím.

 

Zakletá Popelka 64. kapitola

Zakletá Popelka 64. kapitola„Tohle jsem složil pro tebe, má lásko,“ řekl těsně před tím, než se z křídla ozvaly první noty. Když to řekl, zaskočil mě, ale jakmile se k mým uším donesla melodie té písně, ztuhla jsem. Byla jsem sladce šokovaná. A ještě více, když k tomu začal zpívat.

 

Jasperova dcera 39. kapitola

Jasperova dcera 39. kapitola„Prosím, pane Bože, jestli existuješ, pomož Belle. Pomož jí se uzdravit, aby mohla žít s námi dál, aby byla jako dřív, aby nás nenáviděla, aby mě nenáviděla za to, že jsem nerespektovala její přání a rozhodla se jí zachránit. Prosím,“ řekla jsem normálním hlasem a koukala přitom do slunce.

 

Jasperova dcera 38. kapitola

Jasperova dcera 38. kapitolaNáhle zničehonic se odnikud objevilo čistě bílé světlo. Shlédla jsem dolů, odkud to světlo přicházelo, a žasla. Vycházelo z Bellina prstenu. Překvapeně jsem se nadechla, protože jsem zvedla ruku, i když jsem to nechtěla, zvedla se sama. Nechápavě jsem ji pozorovala, až jsem málem zakopla o vlastní nohu, protože mě moje vlastní ruka táhla pryč. To mě probralo z mého transu a tak jsem šla nechápavě za svou vlastní rukou, přesněji spíše za bílou září vycházející z Bellina prstenu. Pak mě něco napadlo. Že by mi ukazoval cestu k Belle? Že by vycítil svou původní majitelku? Usmála jsem se a přidala do kroku.

 

Jasperova dcera 37. kapitola

Jasperova dcera 37. kapitola„Připravte všechno na náš návrat. Jakmile se vrátíme, bude to boj o Bellin život,“ řekla jsem, chytila je oba za ruku a soustředila se. Přála jsem si být u Belly nebo v její blízkosti, nic víc jsem nechtěla.

 

Jasperova dcera 36. kapitola

Jasperova dcera 36. kapitola„Bello, ty jsi… ty jsi…“ vyrážela jsem ze sebe a nebyla schopna to říct. V hlavě jsem měla úplně vymeteno a vůbec jsem netušila, co mám říct. Co se to tady děje? Jak to, že ji vidím, ale nemůžu se jí dotknout?
„Ne, nejsem mrtvá, aspoň ještě ne, tohle je moje duše,“ řekla a já vytřeštila oči. Ještě ne? Co tím myslela? A jak myslela to s tou duší? Sakra, může mi někdo vysvětlit, co se tady sakra děje?

 

Zakletá Popelka 63. kapitola

Zakletá Popelka 63. kapitola„Alice, znamenáš pro mě víc, než cokoli jiného na světě, i život bledne vedle tebe. Miluju tě celým svým srdcem a proto se tě ptám: Mary Alice Brandon, vezmeš si mě za muže?“ zeptal se Alice a u té věty otevřel krabičku.

 

Jasperova dcera 35. kapitola

Jasperova dcera 35. kapitolaCelou cestu do lesa jsem se snažila na nic nemyslet a co nejrychleji se nasytit. V lese jsem skolila první zvíře, které jsem ucítila, ani nevím, co to bylo, zakousla se mu do krku a pila. I když jsem z toho nebohého zvířete vysávala život, necítila jsem se o nic líp, i když jsem už neměla žízeň.
„Alice…“ ozvalo se najednou za mnou slabým a tichým hlasem. Ztuhla jsem uprostřed pohybu a odtrhla se od krku toho zvířete. Už z nedostatku potravy blázním. Ale nedalo mi to a pomalu jsem otočila hlavu o sto osmdesát stupňů.

 

Jasperova dcera 34. kapitola

Jasperova dcera 34. kapitolaVe své hlavě vzpomínal na dobu, kdy se s Bellou poprvé setkal a na dobu strávenou s ní. Tím mi doslova vyrazil dech. Vždyť on se chová, jako by jsme Bellu už nikdy více neměli spatřil, jako by byla…
Ne, ona je živá a zdravá a v pořádku. Musím být. Bello, má jediná lásko, přísahám, že se znovu uvidíme. Nepřestanu, dokud tě znovu nesevřu v náručí. Tak slavnostně slibuji.

 

Jasperova dcera 33. kapitola

Jasperova dcera 33. kapitolaMusím rychle do Volterry. Jestli se stalo to, co si myslím, tak je Bella ve velikém nebezpečí. Nervózně jsem si podupával nohou zatímco jsem řídil, a myslel, že za chvíli do toho člunu udělám díru.

 

Jasperova dcera 32. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Jasperova dcera 32. kapitolaZ kapsy jsem vytáhla celkem velkou krabici. Otevřela jsem ji a zamrzla. Alice, kde jsi tohle splašila? V krabici bylo několik pout pěti barev. Popadla jsem tři pouta s tygřím vzorem a krabici zase uklidila zpátky do kufru. Ještě jsem vyhrabala z té hromady prádla korzet s tangy, punčochami a byli k tomu i boty na podpatku. Alice, ty jsi génius.

 

Jasperova dcera 31. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Jasperova dcera 31. kapitola„Jdu si zaplavat,“ řekla jsem jen a dost pochybovala o tom, že mě slyšel. Rozeběhla jsem se, protože mi bylo vedro a už jsem chtěla být ve vodě. Když jsem byla po kolena ve vodě, skočila jsem šipku do vln.

 

Jasperova dcera 30. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Jasperova dcera 30. kapitolaRozhlédla jsem se a zrak mi padl na obrovskou postel s nebesy. Na ní bylo z červených okvětních lístků vytvarované srdce. Rozhlédla jsem se ještě po pokoji a všimla si, že okvětní lístky jsou všude a stejně tak zapálené svíčky. No prostě dokonalá romantická atmosféra.

 

Zakletá Popelka 62. kapitola

Zakletá Popelka 62. kapitola„Na zdraví a čas, který ode dneška spolu strávíme jako rodina,“ řekl Carlisla a já se na něj překvapivě podívala. Řekl přesně to, co na co jsem myslela, mluvil mi z duše. Usmála jsem se a podívala se do tváře všem ostatním, kteří měli podobné výrazy jako já.
„Na zdraví!“ vykřikli jsme všichni naráz a pak se už jen ozval zvuk skla, jak jsme si všichni společně přiťukli. Každý se podíval každému do očí a pak se každý napil. To ledové šampaňské mě krásně osvěžilo a doslova nakoplo.

 

Jasperova dcera 29. kapitola

Jasperova dcera 29. kapitola„Jste tady, vystupovat,“ zavolal na nás Viktor a my jsme vystoupili z auta. Byli jsme v přístavu. To mě překvapilo a značně vyvedlo z míry. Co tady? To budeme mít líbánky na lodi? No, jestli tam bude pevná postel, tak klidně.

 

Jasperova dcera 28. kapitola

Jasperova dcera 28. kapitola„Prohlašuji váš sňatek za právoplatně uzavřený,“ pronesl slavnostně Tom a mávl rukou na Giannu, která stála opodál a držela sametový polštářek s okvětními lísky, na kterém ležely naše snubní prsteny, které jsme společně s Edwardem vybrali v tom nejlepším a nejdražším klenotnictví v Římě.

 

Jasperova dcera 27. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Jasperova dcera 27. kapitolaZačala hrát klavírní hudba, kterou hrál David. David byl i za svého lidského života profesionální klavírista, a tak jsem ho poprosila, aby mi hrál na svatbě. S nadšením přijal. Otevřely se dveře a z nich vyšly Alice s Jane a začaly rozhazovat okvětní lístky. Dveře se zase zavřely a připravila jsem se já s otcem a Heidi s Rosalií chytly do rukou konec mého závoje a vlečky.

 

Jasperova dcera 26. kapitola

Jasperova dcera 26. kapitola„Eleazare!“ zaječela jsem na něj nadšeně z plných hlasivek z vrcholu schodiště, které jsem rychle seběhla, a skočila mu do již otevřené náruče. Obratně mě chytil a pevně mě stiskl. I on byl můj dobrý přítel.
„Bello, rád tě vidím. Stalo se něco?“ zeptal se mě, protože Alice jim jen řekla, že se Edward žení. Nic víc, nic míň. Tak jsem to taky chtěla. Chtěla jsem vidět jejich výrazy, až zjistí pravdu.

 

Jasperova dcera 25. kapitola

Jasperova dcera 25. kapitola„Zdravím Volterru,“ vykřikla jsem radostně. Všichni naráz vykřikli mé jméno a pak začalo hromadné vítání. Každý mě silně objal a políbil na tvář. Hádám, že se to Edwardovi moc nelíbí, ale co. Jsou to všechno mí přátelé, jen mí přátelé.

 

Jasperova dcera 24. kapitola

Jasperova dcera 24. kapitola„Když jsi nebyla v Paříží, tak kde jsi byla?“ zeptal se mě zaraženě. A málem bych zapomněla. Co to jsem za poloupíra, že zapomínám? Taky už nejsem nejmladší, je mi skoro sto šedesát tři let.
„Nejdříve ve Volteře a pak na lovu kousek odtud.“ Všichni se zděsili, když jsem řekla to slovo "Volteře". To má jako znamenat co? Co jim tak vadí na Volteře? Vždyť je to můj druhý domov.

 

Jasperova dcera 23. kapitola

Jasperova dcera 23. kapitola„Kde jsi byla? Proč jsi cítit po mužské kolínské? Proč jsi rozcuchaná a máš rozmazané líčení?“ ptal se mě zaraženě, ale přesto naštvaně s nádechem ublížení. Zachovala jsem chladnou hlavu a vážnou tvář, i když jsem se chtěla rozesmát.

 

Jasperova dcera 22. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Jasperova dcera 22. kapitola„Od tebe chci vysvětlení,“ řekla jsem trochu nakrknutě a nabroušeně a založila si ruce na hrudi. Usmál se a nabídl mi rámě. Nadzvedla jsem jedno obočí a čekala, co z něj chytrého vypadne.
„Naplánoval jsem nám romantický večer. Chtěl jsem, aby to bylo překvapení.“ To mi jako vysvětlení prozatím stačilo, tak jsem přijala jeho rámě, které mi hned nabídl. Šli jsme ke dveřím, ale všimla jsem si, že na něj táta mrkl a Edward mrkl zpátky. Něco chystá, ale nechala jsem to plavat.

 

Zakletá Popelka 61. kapitola

Zakletá Popelka 61. kapitolaTohle jsou první Vánoce, které trávím s lidmi, kteří mě opravdu milují. Chci, aby bylo všechno dokonalé a vládla ta pravá rodinná atmosféra. Kdyby se něco pokazilo, už by to nebylo ono. Proto nechci, aby se něco pokazilo.

 

Jasperova dcera 21. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Jasperova dcera 21. kapitola„Tak, jak ti můžu pomoci?“ zeptala se mě smrtelně vážně bez jediné známky ironie. To jsem se už uklidnila, myslím. Pořád jsem se trochu pochechtávala, ale jinak to prostě nešlo. Nedokážu si představit Emmetta, který by byl sto let bez sexu. On bez sexu nevydrží ani dva dny.
„Dám mu šanci z trestu vycouvat,“ řekla jsem, zavřela oči a změnila svou podobu. Zaslechla jsem zalapání po dechu. Otevřela jsem oči a šla k zrcadlu. Vypadala jsem přesně jako Rosalie. Začala jsem se upravovat a koukat na sebe ze všech možných úhlů. Zkrátka jsem vypadala krásně.

 

Zakletá Popelka 60. kapitola

Zakletá Popelka 60. kapitolaBlížily se Vánoce, a tak jsem musela Manhattan opustit a jela jsem na Aljašku za rodinou, Edward s Alicí a Jasperem by tam měli taky dorazit. Vánoce se mají slavit s rodinou, i na Manhattanu to pochopili. Každý mě zval k sobě na Vánoce, ale všechny jsem s díky odmítla. Nebudu jim tam dělat křena, zvláště když mám vlastní rodinu a manžela.

 

Jasperova dcera 20. kapitola

Jasperova dcera 20. kapitola„Rose, chci se tě zeptat, jestli mi pomůžeš v Emmettově trestu?“ zeptala jsem se jí a doufala v kladnou odpověď.
„Velmi ráda. Emmett je sice můj manžel, ale tímhle překročil všechny meze. Kdybych to tehdy věděla, měl by utrum ještě teď. Když jsem se dozvěděla, že jsi ve Volteře, nemohla jsem tomu věřit. Měla jsem sto chutí tam jet a přivést tě zpátky třeba v řetězech,“ řekla Rose a myslela to smrtelně vážně. To jsem už vyprskla smíchy a chytila se za břicho. Měla jsem co dělat, abych se udržela na nohou.

 

Jasperova dcera 19. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Jasperova dcera 19. kapitola„Rodino, musím se s vámi rozloučit,“ řekla jsem sklesle. Všichni po mně šlehli nesouhlasným pohledem.
„Co to říkáš, Bello?“ ptal se mě jako první Edward vyděšeně. Co jsem si myslela? Že mi ještě koupí letenku? V duchu jsem se ušklíbla. On by mě nepustil ani na záchod a pustil by mě do Volterry? Komicky vtipné.

 

Jasperova dcera 18. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Jasperova dcera 18. kapitolaNemohla jsem tomu uvěřit! Má dohoda s Arem se naplnila a já můžu jít domů! Aro pořád doufá, že zůstanu. A není jediný. Všichni se mě tu snaží udržet. Pořád hledají nějaké důvody, proč nemám odjíždět.

 

Zakletá Popelka 59. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Zakletá Popelka 59. kapitola„Ty krávo jedna! Tohle je jen hra, ne souboj!“ zakřičela jsem na Lanu nenávistně a hodila na ni pohled jsi mrtvá. Lekla se ho a o krok ustoupila. Věděla jsem, že ta rána byla určená mně, a o to víc jsem se cítila špatně, že musel trpět někdo jiný. Přešla jsem k Noře a klekla si k ní.
„Promiň, Noro, schytala jsi ránu, která byla určená mně. Pojď, vezmu tě na ošetřovnu,“ řekla jsem jí smutným hlasem, vzala ji za ruku, kterou jsem si dala kolem krku a druhou rukou jsem ji chytila kolem pasu. Vytáhla jsem ji do vzduchu, aby to vypadalo tak, že stojí na své zdravé noze, a rozešla se pryč z tělocvičny.

 

Jasperova dcera 17. kapitola

Jasperova dcera 17. kapitolaSvou pozornost jsem zaměřila na DVD, které leželo na stolku přede mnou. Začalo se vznášet. Letělo směrem k přehrávači, který se otevřel. DVD se do něj umístilo a přehrávač se zase zavřel.

 

Zakletá Popelka 58. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Zakletá Popelka 58. kapitola„Tak, kam pojedeme? Miláno, Řím, Paříž?“ začala jsem dávat návrhy a doufala, že se aspoň trefím. U Alice nikdo nikdy neví, ji nemůže předvídat ani Edward, který by jí četl myšlenky, kdybych mu to dovolila. Ale já mu to nedovolím, ani kdyby se na hlavu postavil.
„Dneska pojedeme jen do Páté Avenue, dlouho jsem tam už nenakupovala a mají dneska nějaký extra výběr,“ řekla a já na ni vytřeštila oči. To teda nepojedeme daleko, to je jen pár bloků odtud. Tak to abych si podobu změnila i já. Aspoň si pak budu moct věci, co si dneska koupím, rovnou uklidit.

 

Jasperova dcera 16. kapitola

Jasperova dcera 16. kapitola„Isabello, mám pro tebe překvapení. U Milána se začala tvořit armáda novorozených. Musíme je zničit. Dávám ti to za úkol. Poprvé půjdeš na misi,“ řekl Aro. Neskonale mě potěšil. Vždycky jsem chtěla jít na misi, ale moc si mě cenil a nechtěl o mě přijít, takže je dával jiným a teď konečně posílá mě.

 

Jasperova dcera 15. kapitola

Jasperova dcera 15. kapitola„Isabello Marie Swan Whitlocková, vítám tě ve Volteře,“ řekl slavnostně a okolo krku mi zapnul černočerný plášť, na zádech s volterským znakem a na krku se zapínáním ve tvaru V, jako Volturiovi.

 

Zakletá Popelka 57. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Zakletá Popelka 57. kapitola„Tak ahoj, Anno!“ zakřičel ještě Brian a pak jsem slyšela už jen otevírat dveře. Mobil jsem natočila tak, aby to Edward neslyšel.
„Ahoj, Briane!“ zakřičela jsem na rozloučenou a mobil vrátila do původní polohy, abych mohla dál mluvit s Edwardem.
„Kdo to byl?“ zeptal se Edward, když jsem mobil vrátila do původní polohy k uchu. Zarazila jsem se. Ajajaj… Jak mu to říct?

 

Jasperova dcera 14. kapitola

Jasperova dcera 14. kapitolaAro se zamyslel. Asi zvažoval pro a proti. Ale jsem si jistá, že se mu to velice líbilo. Na čele se mu vytvořila soustředěná vráska. Carlisle mi říkal, že Aro je velice moci chtivý, a to je moje eso.

 

Zakletá Popelka 56. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Zakletá Popelka 56. kapitolaBrian se ke mně začal přibližovat. Byla jsem jako paralyzovaná, nemohla jsem se hnout. Najednou jsem cítila tlak na svých rtech. Automaticky jsem jimi pohla. Brianovy ruce se dotkly mého pasu…

 

Jasperova dcera 13. kapitola

Jasperova dcera 13. kapitola„Dobrý den. Kdo z vás je Jasper Whitlock?“ zeptal se zdvořile a malinko se uklonil. Zbystřil jsem, když se z jeho úst ozvalo mé jméno. On mě snad zná? Ale když je z Volterry, tak může vědět něco o Belle.
„Já,“ řekl jsem a přistoupil o krok blíž k němu. Cítil jsem se nejistě a hodně jsem se bál. Ne o sebe, ale o všechny, a hlavně o Bellu, která je možná… Odmítal jsem si to připustit. To nemohla být pravda.
„Pane. Jmenuji se Diego a jsem kamarád vaší dcery,“ řekl a mně i všem ostatním se zatajil dech. Mně se malinko ulevilo, že zná Bellu, že je její kamarád, ale záleží na tom, co mi řekne dále. Snad dobré zprávy.

 

Jasperova dcera 12. kapitola

Jasperova dcera 12. kapitola„Dovezou tě bezpečně na letiště. Letenku už máš zamluvenou na let do Ottawy na jméno Cullen,“ řekla Bella. Ztuhl jsem. Co to řekla? Tě? Odmítal jsem si připustit, že by tady měla zůstat.
„Tě? Snad nás,“ ptal jsem se jí nechápavě. Zakroutila hlavou. To snad nemyslí vážně! Já ji tady nenechám, ani kdyby tanky padaly, ani kdyby se Země začala točit pozpátku a stala se středem vesmíru místo Slunce.
„Ne. Jen tebe,“ zašeptala slabým hláskem, ale já ji velice dobře slyšel. To nemůže, nesmí, myslet vážně! Já bez ní nikam neodjedu. Já si prostě nedokážu představit, že by měla zůstat tady.
„Ale co ty?“ ptal jsem se jí vystrašeně.
„Já zůstávám tady.“

 

Jasperova dcera 11. kapitola

Jasperova dcera 11. kapitola„Bello, co se stalo?“ ptal se mě zničeně. Bolelo ho mě takhle vidět a navíc ještě cítil totéž, co já. Chudák, litovala jsem ho, protože moje bolest nebyla zrovna malá. Skočila jsem mu kolem krku a stulila se mu do náruče, jako když jsem byla malá.
„Edwa... Edward... mě... pod... podvádí,“ dostávala jsem ze sebe mezi vzlykotem. Táta chvíli nic nedělal, ale pak ztuhl. Cítila jsem vlnu klidu, ale moc nepomohla. Už jsem aspoň mohla pořádně mluvit.

 

Jasperova dcera 10. kapitola

Jasperova dcera 10. kapitolaZalezla jsem do koupelny a napustila si plnou vanu, kterou jsem si provoněla jahodovým olejem a přidala pěnu i koupací sůl. Vlasy jsem si stáhla do ohonu na vrcholu hlavy a zalezla do vany.
Hlavu jsem si opřela o okraj vany a zavřela oči. V hlavě se mi začalo přehrávat naše první milování. Bylo to tak skutečné, až jsem cítila vlhko mezi nohama. A aby byla sranda, stáhla jsem štít.

 

Zakletá Popelka 55. kapitola

Zakletá Popelka 55. kapitolaVe třídě jsem byla jako první, takže jsem neměla moc práce s hledáním. Trvalo mi, než mi došlo, že mám hledat cedulku se jménem Annabell Haleová. Moje jméno bylo na poslední lavici u okna. Oni vědí, jak mě potěšit. Tam sedím už léta.

 

Jasperova dcera 9. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Jasperova dcera 9. kapitola„Smím prosit o tanec, mylady?“ zeptal se mě, natáhl ke mně ruku a uklonil se. Měla jsem pocit, že se každou chvíli probudím nahoře v posteli, protože všechno bylo až moc hezké na skutečnost. Jestli je to sen, tak se už nikdy nechci probudit. Usmála jsem se a vložila svou ruku jemně do jeho.
„Ovšem, mylorde,“ řekla jsem vážně, ale cukaly mi koutky. Usmál se a ovladačem zapnul hi-fi věž, která začala hrát valčík. Usmála jsem se a začala pomalu tančit. Edward mě skvěle vedl po celém pokoji. Každý jeho pohyb byl ladný a skvěle navazoval na další. Je skvělý tanečník. Vnímala jsem jenom hudbu, tanec a jeho.

 

Zakletá Popelka 54. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Zakletá Popelka 54. kapitola„Jak to bez tebe vydržím?“ zašeptal Edward zoufale a já se usmála a políbila ho na špičku nosu, která ke mně byla nejblíže. Políbila bych ho na rty, ale ty byly moc daleko a já nechtěla zvedat hlavu.
„Budeš muset. Ani já nechci být takovou dobu bez tebe, ale konečně se mi splnil sen o studiích na Manhattanu, měl bys mě podpořit, přát štěstí a radovat se se mnou,“ řekla jsem trochu smutně. Vím, že mě Edward miluje, ale myslela jsem, že mě bude v mých snech podporovat. Zatvářil se nechápavě a trochu s odporem, který jsem nechápala.

 

Jasperova dcera 8. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Jasperova dcera 8. kapitola„Bello, už mě, prosím, pusť,“ prosil mě tak zoufale, až jsem málem neodolala a pustila ho. Ale odolala jsem, měla jsem ovšem namále. Já nikdy neuměla skákat podle něčího pískání. Zakroutila jsem hlavou a ďábelsky se usmála.

 

Zakletá Popelka 53. kapitola

Zakletá Popelka 53. kapitola„Alice!“ vykřikla jsem radostně a objala ji. Totéž udělala i ona. Byla jsem tak nadšená, že ji vidím. Dobrou chvíli jsme se objímaly, ale pak jsem ji pustila a skočila na Jaspera, který mě jen taktak chytil do náruče a zatočil se se mnou.š

 

Jasperova dcera 7. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Jasperova dcera 7. kapitolaUž ležel pode mnou jenom v boxerkách a já pořád měla korzet. Ale ne na dlouho. Korzet letěl taky do kouta a Edward si mě přetočil pod sebe. Přisál se na jednu mou bradavku a laskal ji jazykem. Druhou laskal svou rukou. Slastně jsem vzdychala.

 

Zakletá Popelka 52. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Zakletá Popelka 52. kapitola„Huh, takové ráno bych bral častěji. Jen bylo trochu drsné probuzení, když jsem se v posteli probudil sám, vylezu z ní a málem ohluchnu. A pak zjistím, že taky moje manželka tančí se zapnutou televizí jako pro nahluchlý a vypadá, jako by ji osvítil duch svatej,“ řekl jsem jí, když jsem našel hlas, když ode mě trochu ustoupila, jinak bych ji asi propíchl svým údem.

 

Jasperova dcera 6. kapitola

Jasperova dcera 6. kapitola„Děkuji, Edwarde, že jsi mi zachránil dceru. Jsem tvým dlužníkem,“ řekl táta a myslel to vážně. Edward tajemně zvedl pravý koutek úst v pokřiveném úsměvu, ze kterého by se mi podlomila kolena, kdybych stála, a ďábelsky se mu zalesklo v očích. O-ou. Co má asi tak za lubem?
„Věděl bych, jak bys mohl svůj dluh splatit,“ řekl Edward. Táta nadzvedl obočí a vyzval ho k pokračování. Edward mě zezadu objal kolem pasu a přitáhl si mě k sobě na hruď. Usmála jsem se. Táta koukal jako vyoraná myš.
„Jazzi, miluji tvou dceru. Dovolíš mi být její přítel?“ zeptal se ho a jeho stisk ještě zesílil. Usmála jsem se ještě víc. Má to dobře vymyšlené. Natiskla jsem se na něj, aby věděli, že je to oboustranné.

 

Jasperova dcera 5. kapitola

Jasperova dcera 5. kapitola„Ale, ale. Koho pak to tu máme?“ zeptal se najednou někdo za mnou. Rychle jsem se otočila a uviděla tři upíry. Dva muže a ženu. To není vůbec, ale vůbec dobrý. Začala jsem se bát, i když nevím čeho.
„Co chcete?“ zeptala jsem se jich a snažila se znít tak, abych nevyjadřovala žádné emoce. Usmáli se ďábelsky, až se jim blýskly zuby. To nevěstí nic dobrého. Působili dost strašidelně a já se jich začínala bát. A měla jsem plné právo.
„Chceme tě zabít. Jsi ve špatný čas na špatném místě a tvá krev tak neodolatelně voní,“ řekl blonďatý muž. Zhrozila jsem se a tak jsem se radši rychle otočila a dala se na útěk. Běželi za mnou.

 

Isabella Drákulová Epilog

Isabella Drákulová EpilogKonečně, po třech tisících šest seti dvaceti čtyřech letech jsem konečně šťastná. Odteď až navěky věků.

 

Isabella Drákulová 35. kapitola

Isabella Drákulová 35. kapitola

„Bello, co se děje?“ zeptal se mě zmateně a ruce stáhl podél těla. To bych taky ráda věděla, pomyslela jsem si. Jeho oči byly nyní zoufalé a smutné. No ták, co je to se mnou? Vždyť to je Edward, tak co vyvádím?

Jak jsem tak koukala na něj, pohled se mi začal zamlžovat a nohy se mi podlomily. Co se děje?

 

Isabella Drákulová 34. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Isabella Drákulová 34. kapitola„Adriano, lásko, co se tehdy stalo? Kam jsi zmizela? Pověs mi to, prosím,“ začal jsem opatrně, protože jsem nevěděl, co to s ní udělá. Celá ztuhla, ale po chvíli zase roztekla a lehla si tak, aby mi viděla do tváře.

 

Isabella Drákulová 33. kapitola

Isabella Drákulová 33. kapitolaSnesla jsem se i s matkou na trávník vedle dveří a schovala ji za zeď, aby ji otec neviděl dřív, než je nutné. Když jsem ho viděla přes skleněné dveře, které vedou do lesa, už jsem nemohla čekat. Dotkla jsem se kliky a vstoupila dovnitř.

 

Isabella Drákulová 32. kapitola

Isabella Drákulová 32. kapitola„Mami, tolik jsem si přála… se s tebou setkat. Aspoň jednou… tě spatřit… obejmout tě… Kde jsi byla, mami? Proč jsi za námi nepřišla? Kde jsi byla?!“ rozkřičela jsem se na ni zoufale, i když jsem byla šťastná. Nechtěla jsem na ni křičet. Pohladila mě po vlasech a slyšela jsem, jak vzlyká.

 

Isabella Drákulová 31. kapitola

Isabella Drákulová 31. kapitolaŠla jsem do sklepení hned k cele, kde už čekal Alex s otevřenými dveřmi do cely.
Vešla jsem dovnitř, zabalila Bellu do deky, aby jí nebyla zima, přece jen skoro nic na sobě nemá, vzala ji do náručí a šla do garáže, kde jsem měla auto, které jsem si koupila… Už ani nevím kdy.
Bellu jsem opatrně položila na zadní sedadlo, já si sedla za volant a rychle vyjela z tohoto proklatého místa. Kam mám ale jet? Nevím, kde bydlí. Napadlo mě jen jediné místo. Můj dům v Pise.

 

Isabella Drákulová 30. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Isabella Drákulová 30. kapitola„Co se stalo v den, kdy jsi mě přeměnil? Chci ale pravdu, Aro,“ řekla jsem nekompromisně a ruce si založila na hrudi v čekajícím gestu. Aro se vyděsil, ale jen na zlomek vteřiny, mně to však neuniklo. To ho prozradilo.
„Netuším, o čem to mluvíš. Řekl jsem ti, co se stalo,“ řekl výmluvně, ale hlas se mu třásl jako osika. Další důkaz, že je to lež. Musím se přiznat, že mě bolelo, že muž, kterého jsem považovala za přítele, mi celou tu dobu lhal.

 

Isabella Drákulová 29. kapitola

Isabella Drákulová 29. kapitola„Hele, Heidi, mám nový náhrdelník, co si o něm myslíš?“ zaslechla jsem před sebou hlas Jane, oblíbenkyni Ara. Jednu dobu byla i ona Arovou milenkou, ale drželi to v tajnosti. Já to vím jen díky svému daru, manipulaci myšlenek. A protože s nimi umím manipulovat, umím je i číst, takže slyším myšlenky ostatních.
Vždycky, když slyším něčí rozhovor, se za nimi ohlédnu nebo se na ně podívám, je to zvyk, který mám ještě z lidských let. Zvedla jsem pohled a přes kapuci viděla Jane s Heidi a v Janeině zvednuté ruce zlatý třpytící se náhrdelník.
Když jsem ho spatřila, zadrhl se mi dech. Ten přece… Úplně jsem ztuhla až do morku kostí. Nemohla jsem se hnout. Takový náhrdelník jsem kdysi měla a dala jsem ho své dceři v den, kdy se narodila. I když to nemusel být ten samý šperk, nedalo mi to. Musela jsem se jich zeptat.

 

Isabella Drákulová 28. kapitola

Isabella Drákulová 28. kapitola„Vůbec mě neznáte, ale přece jste mi pomohla. Kdo jste?“ zeptala jsem se jí a sevřela v ruce náhrdelník po matce. Nedokážu si představit, co bych dělala, kdybych ho ztratila. Jsem na něj háklivá, nikomu jsem nikdy nedovolila na něj byť jen sáhnout.
Otočila se ke mně čelem a rukama sevřela kapuci, kterou pomalu táhla dolů, do tváře se mi však nepodívala. Když byla kapuce dole, všimla jsem si nádherných, dlouhých, hnědých vlasů, které jí spadly až do poloviny předloktí. Pomalu zvedla hlavu a podívala se mi do očí.
Když se naše oči setkaly, zapomněla jsem, jak se dýchá. To není možné. Ta podoba… Ne, to nemůže být pravda. Její rudé oči se vpíjely do těch mých a vypadaly velice plačtivě. Může upír plakat?

 

Isabella Drákulová 27. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Isabella Drákulová 27. kapitolaKdyž se za nimi zavřely dveře, spustila jsem proud slz nanovo. Pokaždé, když odešli nebo když odešel Aro, jsem se rozbrečela. Připadala jsem si jako zatoulané štěně, které nikdo nechce a všem dělá problémy, a přitom potřebuje ochranu a lásku.
Bože, jestli existuješ, prosím, vezmi si mě už k sobě. Hladovým, jsem zneužívána jako nějaká poběhlice a ukradli mi to nejvzácnější, co jsem kdy měla. Sbohem, otče. Sbohem, Edwarde. Už nemohu dál. Prosím, bože, přeji si zemřít.

 

Isabella Drákulová 26. kapitola

Isabella Drákulová 26. kapitola„Tati, prosím tě, drž se. Bude to pro tebe veliký šok, ale, prosím, vydrž to, musíš to ustát. Věřím, že bude všechno dobré. Tato upírka mě zachránila z Volterry,“ řekla Bella a poodstoupila stranou.
Svou pozornost jsem zaměřil na tu osobu. Byl jsem jí neskonale vděčný. Ať už je kdokoli, navždy jí budu vděčný, že zachránila mou dceru. Ta žena zvedla své ruce a sundala si kápi. Když zvedla ke mně své krvavě rudé oči a já spatřil její tvář, prudce jsem zadržel dech a vytřeštil oči. To není možné. To nemůže být pravda.

 

Isabella Drákulová 25. kapitola

Isabella Drákulová 25. kapitola„Vladan Swan,“ ohlásil jsem se do telefonu a čekal na odezvu. Chvíli se nic nedělo a nikdo neodpovídal. Všichni v místnosti ani nedýchali a jen mě propalovali pohledem. I já byl jako na trní.
„Tati? To jsem já,“ ozval se na druhé straně telefonu hlas, který bych poznal kdekoli na světě.
„Bello? Jsi to vážně ty? Ani nevíš, jak jsem rád, že tě slyším. Jsi v pořádku? Kde jsi?“ začal jsem sypat otázky a vyskočil na nohy. Byl jsem tak šťastný, že slyším její hlas. Když mi zavolala, tak je určitě v pořádku.

 

Isabella Drákulová 24. kapitola

Isabella Drákulová 24. kapitolaNajednou se ozvala strašná rána a kolem mě prosvištěl prudký vítr. To mě probralo dokonale. Myslel jsem, že je to Bella, ale jaké bylo moje překvapení, když ve dveřích stál Bellin otec Vladan. Vytřeštil jsem na něj oči.
„Kde je?“ ozval se jeho hlas a objevil se těsně u mě. Skláněl se nade mnou jako mohutný smrk a netvářil se zrovna přívětivě. Co se stalo? To mu už Bella řekla, že jsme zasnoubení?
„Kdo?“ zeptal jsem se ho otupěle a čekal, že mi to, snad, vysvětlí. Nedělá často, že se jen tak zjeví u mě doma a ptá se mě na něco, na cokoli. Tou svou otázkou mě zmátl, a to hodně. To si snad myslí, že Bellu podvádím, nebo co?
„Bella, kdo asi jinej?! Bella není doma, nikde necítím její pach a my se spolu domluvili, že ji do půlnoci přivezeš domů. Tak se ptám znovu. Kde… je… má… dcera?!“ káral mě jako malého kluka a každé slovo odděloval, aby to vyniklo a já to pochopil. Pochopil jsem to dokonale. O čem to mluví?

 

Isabella Drákulová 23. kapitola

Isabella Drákulová 23. kapitola„Isabello Swanová, prokázala bys mi tu čest a vzala si mě?“ zeptal se mě stále nervózně a propaloval mě pohledem, přesněji propaloval mé rty. Pohledem jsem těkala mezi jeho rukou a jeho obličejem. Aniž bych si to přála, jedna slza opustila své místo a přetekla přes okraj.

 

Isabella Drákulová 22. kapitola

Isabella Drákulová 22. kapitola„Takže prohlídku bych asi začala tady. Tento společenský sál je používaný již od doby stavby hradu, ale dnešní vzhled získal až v 19. století. Tapisérie a obrazy všude po stěnách jsou všechno originály, namalované předními mistry umění z celého světa. Všechny ty obrazy byly namalované speciálně pro nás bez toho, aby o nich věděl svět. Ještě budete mít příležitost si všechno prohlídnout, tak pokračujme dál,“ řekla jsem a šla další z mnoha chodeb dál. V této části hradu se nic moc nenachází, většinou moderní věci, ale pod hradem…

 

Isabella Drákulová 21. kapitola

Isabella Drákulová 21. kapitola„Vítejte v Brandgadru, v mém rodném domě,“ přivítala jsem je slavnostně a ukázala na ten obrovský hrad na skále za mnou.

 

Isabella Drákulová 20. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Isabella Drákulová 20. kapitolaDnes večer je ve škole Heloweenský ples. Na ten jsem se těšila. Kostým jsem už měla připravený, ale nikomu jsem neřekla, za co jdu, ale asi si to většina typovala. A asi se i trefili, protože jdu za upírku.
Nevím, za co jdou ostatní, ale bude to něco, až je uvidím. Neměla jsem žádný typ, za co by mohli jít. Pár věcí mě napadlo, ale chtěla jsem se nechat překvapit. Sraz máme až tam, takže do školy rovnou poletím, a jak mám ve zvyku, přijdu s mírným zpožděním.
Ono sice kdo pozdě chodí, sám sobě škodí, ale když přijdeš pozdě, strhneš na sebe větší pozornost, což já mám ráda. Dneska bych to přirovnala k Popelka, přišla pozdě na ples, získala si srdce prince a utekla před půlnocí, já nikam utíkat nemusím, což je plus.

 

Isabella Drákulová 19. kapitola

Isabella Drákulová 19. kapitola„Odkdy nosíš kontaktní čočky, Edwarde?“ zeptal se mě vyděšeně a vypadal, jako by právě spatřil ducha. Bububu! Zákeřně jsem se usmál a tvářil se, jako bych nevěděl, o čem je řeč. Nikdo moje oči zatím neviděl, jen on.
„Nenosím. Jak tě to napadlo? To je odteď moje normální barva,“ řekl jsem jakoby nic a až pak se podíval na ostatní. Zatajili dech a všichni se v mysli ptali, proč mám zelené oči. Bella se vedle mě usmívala.

 

Isabella Drákulová 18. kapitola

Isabella Drákulová 18. kapitola„Co se děje?!“ začal se mě vyděšeně ptát a div mi nezačal třást rameny. Usmála jsem se a natáhla ruku k jeho tváři. To… je… nádhera. Nemohla jsem z jeho očí spustit ty svoje. Jak se to stalo?

„Tvoje oči… jsou zelené,“ řekla jsem a sledovala jeho nechápavý výraz. V tu ránu jsem dala polibek polštáři, protože Edward byl najednou pryč, a jelikož jsem na něm ležela, nemělo mě co jistit, tak jsem spadla přímo do polštářů.

 

Isabella Drákulová 17. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Isabella Drákulová 17. kapitolaPraštil jsem se silně do čela, abych se probral, když v tom jsem uslyšel velmi známý zvuk křídel. Podíval jsem se na okno, ve kterém stála Bella v nádherných bílých šatech. Vypadala jako anděl, který ke mně spadl z nebe.

„Bello,“ zašeptal jsem a hned byl u ní a objímal ji. Taky mě objala. Byl jsem tak rád, že je v pořádku. Když jsem objetí povolil a podíval se jí do tváře, ihned ji přiblížila k té mé a políbila mě. Polibek jsem jí rád vrátil.

Bella se na mě nalepila celým tělem a já pod tlakem jejího těla musel začít couvat. Couval jsem pořád dál, až jsem nohama narazil do postele, na kterou jsem se překvapením a s pomocí Belliných rukou posadil.

„Bello, tohle já nemůžu,“ zašeptal jsem, protože jsem věděl, k čemu se schylovalo. Bella se postavila těsně ke mně a já na ni koukal jako na božstvo se zakloněnou hlavou, abych jí viděl do očí.

 

Isabella Drákulová 16. kapitola

Isabella Drákulová 16. kapitolaJak návštěvu Bellina bývalého vidí Edward? Na to se podíváme. CC

 

Jasperova dcera 4. kapitola

Jasperova dcera 4. kapitolaAhoj, omlouvám se, že to trvalo tak dlouho, ale moje korektorka se mi už víc jak půl roku neozvala. Moje upřímné omluvy všem, kteří trpělivě i netrpělivě čekali na další kapitolu. CC

Bella se sbližuje s Ruddym. Do jaké míry to až nechá zajít?

 

Zakletá Popelka 51. kapitola

Zakletá Popelka 51. kapitolaRáno po svatební noci. Nevím, co dál dodat. CC

 

Isabella Drákulová 15. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Isabella Drákulová 15. kapitolaPlán na odstranění Wayna se může spustit.

 

Zakletá Popelka 50. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Zakletá Popelka 50. kapitolaLíbánky začínají a přichází svatební noc. Myslím, že není nic víc, co bych mohla dodat. CC

 

Isabella Drákulová 14. kapitola

Isabella Drákulová 14. kapitolaPo pár měsících, kdy je Bella šťastná s Edwardem, ji dožene její minulost, nebo spíše někdo, kdo byl její součástí. CC

 

Jasperova dcera 3. kapitola

Jasperova dcera 3. kapitolaUběhl rok, co se Bella s Jasperem přidali ke Cullenovým. Rozhodli se jet za sluníčkem, na Floridu, kde se přihodí pár věcí. CC

 

Zakletá Popelka 49. kapitola

Zakletá Popelka 49. kapitolaKoná se svatební hostina a následuje odjezd na líbánky. CC

 

Isabella Drákulová 13. kapitola

Isabella Drákulová 13. kapitolaCullenovi se dozvědí o vztahu Belly a Edwarda a Bella jim sdělí další tajemství své upíří rasy. CC

 

Jasperova dcera 2. kapitola

Jasperova dcera 2. kapitolaBella s Jasperem se pomalu zabydlují u Cullenových a hned první den se to neobejde bez menších potyček. CC

 

Zakletá Popelka 48. kapitola

Zakletá Popelka 48. kapitola„Ano, beru, navždy,“ řekla jsem taky pevným hlasem a cítila Edwardův úlevný oddech. Zdá se, že mi nevěří tak, jako já jemu. Já o něm nepochybovala, což bych asi normálně měla jako každá nevěsta.

Dokončeno

Jasperova dcera Prolog + 1. kapitola

Jasperova dcera Prolog + 1. kapitolaJasper Whitlock, major v občanské válce, přeměněný do armády novorozených upírkou Mariou. Ten příběh všichni známe, ale po útěku z armády ho nenašla Alice, ale Cullenovi. Po naučení se zvířecí krvi se Jasper vrátil mezi lidi a našel jednu dívku, Renée, do které se zamiloval. Jeho láska byla oboustranná. Z jejich lásky se narodilo dítě, holčička jménem Isabella, ale Renée při porodu zemřela. A tak začal příběh Jasperovy dcery Isabelly. Přeji příjemné čtení a snad se bude líbit. CC

 

Isabella Drákulová 12. kapitola

Isabella Drákulová 12. kapitola„Promiň, ale už jsem to nedokázala vydržet. Už od první chvíle, co jsem tě spatřila, jsem k tobě měla zvláštní pouto. Myslela jsem, že je to proto, že mi tvůj jed zpívá, že jsi moje La tua cantante, ale až táta mi otevřel oči. V poslední době mi bylo divně a teď už vím proč. Zamilovala jsem se do tebe,“ řekla jsem mu a odmítala ho pustit.

 

Oceán je můj domov Epilog

Oceán je můj domov EpilogA máme tu poslední kapitolu. Já vím, uteklo to rychle, ale život jde dál, budou další povídky.

Je svatba, líbánky v Atlantidě a nakonec něco velmi krásného.

 

Zakletá Popelka 47. kapitola

Zakletá Popelka 47. kapitolaBella se nám malinko zabydlí v New Yorku a pak hurá do Ria! Přeji hezké čtení a omlouvám se za tak dlouhou pauzu. CC

 

Oceán je můj domov 20. kapitola

Oceán je můj domov 20. kapitolaTohle je předposlední kapitola. Pak už bude jenom epilog a úplný konec.

Uběhlo pár let a Bella přemýšlí o budoucnosti. Edward to ale vyřeší za ni.

 

Isabella Drákulová 11. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Isabella Drákulová 11. kapitolaBella se nemůže udržet v přítomností Cullenových kvůli jejich neodolatelné vůni, tak si odskočí na lov. Má však obecenstvo. CC

 

Zakletá Popelka 46. kapitola

Zakletá Popelka 46. kapitolaOmlouvám se, že to trvalo tak dlouho, ale už je tady další kapitola a budu se snažit přidávat pravidelně. Tady se nám naposledy, skutečně naposledy, a jen na moment vrátí film, a pak už bude vše v mé režii.

Bella se stěhuje z Beverly Hills do New Yorku, a všichni jí s tím pomáhají. Touto kapitolou opustíme Los Angeles a podíváme se nejdříve do New Yorku, a pak do Ria de Janeira. Příjemné čtení. CC

 

Isabella Drákulová 10. kapitola

Isabella Drákulová 10. kapitolaPo delší době přidávám další kapitolku. Doufám, že jste na moji povídku nezapomněli. Omlouvám se, že přidávám po takové době. Užijte si další kapitolku. CC

Otázky na Isabellu pokračují. Kam až to zajde?

 

Zakletá Popelka 45. kapitola

Zakletá Popelka 45. kapitolaPomalinku polehounku se začíná plánovat svatba a věci kolem Manhattanu. Přeji pěkné čtení. CC

 

Isabella Drákulová 9. kapitola

Isabella Drákulová 9. kapitolaTak Bella konečně řekne, že je upír. Jak Cullenovi zareagují? CC

 

Oceán je můj domov 19. kapitola

Oceán je můj domov 19. kapitolaBelliny sestry prozradí něco, co neměly. Bella konečně odhalí vše, co o ní Cullenovi ještě neví.

 

Zakletá Popelka 44. kapitola

Zakletá Popelka 44. kapitolaBella s Edwardem se trochu dají na plánováni svatby a společné budoucnosti. Bella má ale ohledně svatby pár žádostí. Vyhoví jí Edward?

 

Isabella Drákulová 8. kapitola

Isabella Drákulová 8. kapitolaNásleduje Bellin velice vážný rozhovor se svým otcem. Vladan řekl, že budou mluvit o jejich rozhovoru po telefonu. Co tím zamýšlí?

 

Zakletá Popelka 43. kapitola

Zakletá Popelka 43. kapitolaJak Bella nakonec odpoví? Ano, nebo ne? Je to hodně krátká kapitola, ale snad to vynahradí její obsah. CC

 

Oceán je můj domov 18. kapitola

Oceán je můj domov 18. kapitolaEdward je nervózní, že nemá Bellu na očích. Ale když se vrátí, je šťastný. A nevrátí se sama.

 

Isabella Drákulová 7. kapitola

Isabella Drákulová 7. kapitolaPo Edwardově záchraně půjde Bella ke Cullenovým s úmyslem jim říci pravdu o své existenci. Její plán ale naruší její otec, Vladan. Co se bude dít dál? CC

 

Oceán je můj domov 17. kapitola

Oceán je můj domov 17. kapitolaÚkol byl splněn. Tritonovo tělo dostaly zpátky a daly ho do moře. Co se stane?

 

Zakletá Popelka 42. kapitola

Zakletá Popelka 42. kapitola„Pak udělal něco, co jsem ani v nejmenším nečekala.“

Co to bylo? To si musíte přečíst. CC

 

Isabella Drákulová 6. kapitola

Isabella Drákulová 6. kapitolaVyděšený Edward a nasycená Bella. Jak to asi může dopadnout?

 

Oceán je můj domov 16. kapitola

Oceán je můj domov 16. kapitolaBella a její sestry přepadnou Backa a chtějí zpátky Tritonovo tělo. Jak se Back zachová?

 

Zakletá Popelka 41. kapitola

Zakletá Popelka 41. kapitolaEdward pro Bellu připravil překvapení. Jaké? To si musíte přečíst. CC

 

Isabella Drákulová 5. kapitola

Isabella Drákulová 5. kapitolaPo chvíli se to něco, cosi, čeho jsem se bál, že skončím stejně, odtrhlo od jeho krku, odhodilo ho to stranou směrem ode mě a narovnalo se to. Až teď jsem si uvědomil, že je to ženské postavy. Co to je? Nebo spíš kdo to je?

Měsíc se prodral skrz mraky a mně se vyděšením a hrůzou musel postavit každý chlup na těle. To… není… možné! Nebyl jsem schopen dát dohromady ani větu.

„Bello?“ oslovil jsem to, ji, Bellu, nevěděl jsem, co mám říkat. Po tom zážitku jsem byl otřesen. A kdo by se mi divil? Vždyť právě někdo přímo před mýma očima zabil tři upíry, kteří mě chtěli zabít, a já tomu stojím tváří v tvář.

„Ahoj, Edwarde,“ řeklo to nazpátek. Tak teď jsem si byl zcela jistý, že je to Bella.

 

Oceán je můj domov 15. kapitola

Oceán je můj domov 15. kapitolaPlán běží skvěle. Na policejní stanici bude trochu veselo.

 

Zakletá Popelka 40. kapitola

Zakletá Popelka 40. kapitolaCo Bella musí udělat, aby byla svobodná? A pomůže jí s tím Edward? A nechá ho jí pomoct? CC

 

Isabella Drákulová 4. kapitola

Isabella Drákulová 4. kapitola„Bello, chtěl jsem se tě na něco zeptat. Nešla bys se mnou někam? Do kina, na večeři nebo tak?“ zeptal se mě a já se na něj podívala pohledem à la to myslíš vážně?. Jak se mě vůbec může ptát? Ale někde hluboko uvnitř mě jsem cítila štěstí. Proč? Co se to se mnou děje?

Edward stále nic nedělal, jen na mě upřeně hleděl těmi svými dukáty. Zvedla jsem pravý koutek úst v ďábelském gestu a pravé obočí. Naklonila jsem se k němu, abych byla co nejblíže k jeho uchu, abych nemusela křičet.

 

Oceán je můj domov 14. kapitola

Oceán je můj domov 14. kapitolaBella a její sestry dělají vše pro záchranu jejich otce, Tritona. A aby byla pomsta vykonána, musí se držet Bellina plánu.

 

Zakletá Popelka 39. kapitola

Zakletá Popelka 39. kapitolaUběhl už nějaký čas od taneční soutěže, kterou Bella vyhrála, a všichni jedou znovu na Aljašku za ostatními. Vyřeší se nějaké omyly a Bella se podřekne s jednou, velmi důležitou, věcí. CC

 

Isabella Drákulová 3. kapitola

Isabella Drákulová 3. kapitolaKapitola celkem o ničem, ale dozvíme se více o tajemství kolem Isabelly a Vladana.

 

Oceán je můj domov 13. kapitola

Oceán je můj domov 13. kapitolaPo několika týdnech po návratu z Fidži bude mít Bella nečekanou návštěvu a objeví se jeden veliký problém.

 

Zakletá Popelka 38. kapitola

Zakletá Popelka 38. kapitolaTohle by mohla být poslední kapitola, ale moje fantazie sahá ještě dál než jen sem, tak jich ještě pár bude, ale to bude záviset i na Vašich komentářích.

Kdo je vítězem soutěže? Dopadne to nakonec dobře? CC

 

Isabella Drákulová 2. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Isabella Drákulová 2. kapitolaHodina biologie stojí Bellu mnoho sil. Vydrží to? Udrží se? A taky se půjde nasytit, půjde lovit. Přeji hezké čtení. CC

 

Oceán je můj domov 12. kapitola

Oceán je můj domov 12. kapitolaCullenovi se podívají do nejvzácnější a nejcennější části oceánu. Do pokladnice.

 

Zakletá Popelka 37. kapitola

Zakletá Popelka 37. kapitolaNásleduje nejdůležitější část Edwardova plánu. A to přimět Bellu tančit.

 

Isabella Drákulová 1. kapitola

Isabella Drákulová 1. kapitolaPřesuneme se do dnešní doby, o nějakých tři tisíce let a nějaký drobný, do malého městečka Forks, kam se Isabella se svým otcem čerstvě přestěhovala.

 

Oceán je můj domov 11. kapitola

Oceán je můj domov 11. kapitolaBella narazí na starého přítele, se kterým prožije trochu zábavy.

 

Zakletá Popelka 36. kapitola

Zakletá Popelka 36. kapitolaCo má Edward za lubem? A vyjde to? Hezké čtení. CC

Dokončeno

Isabella Drákulová Prolog

Isabella Drákulová PrologVlad III. Drákula, údajně první upír na Zemi. Jméno, jehož zná skoro každý. Jméno, ze kterého jde strach. Ale proč to tak je? Otázka, na kterou skoro nikdo nezdá odpověď. Opravdu žil, nebo je to jen pověra? Více v povídce. CC

 

Labutí princezna 8. kapitola

Labutí princezna 8. kapitolaTak, a máme tu poslední kapitolu. Snad se Vám povídka líbila a uvidíme snad se někdy příště.

Co se stalo? Proč už není konec, jak si Edward myslel?

 

Oceán je můj domov 10. kapitola

Oceán je můj domov 10. kapitolaNa Fidži je spoustu krásných chvil a legrace. Bella si neodpustí trochu se předvést. Edward se trochu podřekne a Bellu urazí. Jak na to zareaguje?

 

Zakletá Popelka 35. kapitola

Zakletá Popelka 35. kapitolaNic netušící Edward taky dostane nemilou ránu. Rozchod. Jak se s tím vypořádá?

 

Labutí princezna 7. kapitola

Labutí princezna 7. kapitolaTohle je předposlední kapitola. Já vím, taky je krátká, ale co se dá dělat.

Ve Volteře se chystá ples. Edward se rozhodl k nebezpečnému kroku. Jakému?

 

Oceán je můj domov 9. kapitola

Oceán je můj domov 9. kapitolaBella se Cullenovým ukáže ve své mořské podobě. Když jim Bella řekne, jak se jí to stalo a všechno si ujasní, vezme je do ráje, na Fidži.

 

Zakletá Popelka 34. kapitola

Zakletá Popelka 34. kapitolaAlice se vrací ze společného lovu s Jasperem celá šťastná, ale čeká ji nemilé překvapení. A trochu si zavzpomínáme na jejich společnou minulost.

 

Labutí princezna 6. kapitola

Labutí princezna 6. kapitolaCo se stane po západu slunce? Že by nějaký dlouholetý zvyk všech v lese? A u Labutího jezera? Co vás napadne jako první? Napište to, prosím, do komentáře. Děkuji a hezké čtení. CC

 

Oceán je můj domov 8. kapitola

Oceán je můj domov 8. kapitolaBella se po útoku na Alici cítí strašně, a tak uteče do moře. Ale s Edwardem se domluvili na plánu, jak Cullenovým říci, co je Bella zač.

 

Zakletá Popelka 33. kapitola

Zakletá Popelka 33. kapitolaBella je celá natěšená na Edwarda. Zasáhne ji však krutá rána.

 

Labutí princezna 5. kapitola

Labutí princezna 5. kapitolaBelly se dotkla Emmettova poznámka, a co s tím hodlá Edward dělat? Nechá ji jít, nebo poběží za ní?

 

Oceán je můj domov 7. kapitola

Oceán je můj domov 7. kapitolaBella řekne Edwardovi, co je zač, a vezme ho do svého světa.

 

Zakletá Popelka 32. kapitola

Zakletá Popelka 32. kapitolaBella a spol. se vrátili z dovolené u Cullenových. Všechno se zdá být v pořádku, ale opravdu se to jenom zdá?

 

Labutí princezna 4. kapitola

Labutí princezna 4. kapitolaBella se setká s Cullenovými a poví jim, co se stalo. A co se teda opravdu stalo? To si musíte přečíst. CC

 

Oceán je můj domov 6. kapitola

Oceán je můj domov 6. kapitolaBella se ve snu opět setká s Casidy. Žádá ji o radu. Po probuzení si jde Bella zaplavat do moře, jako člověk, a narazí na starého známého.

 

Zakletá Popelka 31. kapitola

Zakletá Popelka 31. kapitolaVracíme se zpátky do Beverly Hills. Bella se o další krůček přiblíží ke svému snu.

 

Labutí princezna 3. kapitola

Labutí princezna 3. kapitolaCo se Belle stalo? Proč byla unesena? Proč se mění v labuť? Na tyto otázky nezná odpověď ani sám Edward.

 

Zakletá Popelka 30. kapitola

Zakletá Popelka 30. kapitolaCo měl znamenat Bellin útěk do deště? Dozvíme se další část Bellina života.

 

Oceán je můj domov 5. kapitola

Oceán je můj domov 5. kapitolaBella se usmíří s Cullenovými, ale odmítá jim říci, co je. Jde se projít do lesa, kde narazí na vodopád, kde si zaplave. Ale má obecenstvo.

 

Labutí princezna 2. kapitola

Labutí princezna 2. kapitolaPátrání po Belle bylo zbytečné, jako by se po ní slehla zem. Čas běžel a stále nic. Ale co třeba až po sto letech? Co by se stalo?

 

Oceán je můj domov 4. kapitola

Oceán je můj domov 4. kapitolaBella se probudí, a co ji nečeká? Cullenovi.

Dokončeno

Labutí princezna 1. kapitola

Labutí princezna 1. kapitolaTohle je taková oddechová a pohádková povídka. Inspiroval mě film Barbie z Labutího jezera a Labutí princezna, odtud i název povídky, a taky to tak i vypadá. Však posuďte sami.

Děj se odehrává v Novém měsíci, po narozeninové oslavě. Co když neodešel Edward, ale Bella? A co když vůbec neodešla? Co když byla unesena? Více v povídce. CatherineCullen

 

Zakletá Popelka 29. kapitola

Zakletá Popelka 29. kapitolaBella konečně řekne pravdu. Jak na to zareagují?

 

Zakletá Popelka 28. kapitola

Zakletá Popelka 28. kapitolaUběhl týden od jejich příjezdu. Belle se něco stane. Ale co?

 

Oceán je můj domov 3. kapitola

Oceán je můj domov 3. kapitolaV této kapitole se nám vystřídají tři různé pohledy. Bella se ocitne v ohrožení života. Její matka ji zachrání, ale kdo jí nakonec opravdu pomůže?

 

Zakletá Popelka 27. kapitola

Zakletá Popelka 27. kapitolaEdward je zničený z Bellina odchodu, ale rozhodne se bojovat. A zdá se, že ani nebude muset.

 

Oceán je můj domov 2. kapitola

Oceán je můj domov 2. kapitolaBella si užívá život mořské panny, ale zasteskne se jí po starých časech. A čeká ji překvapení.

 

Zakletá Popelka 26. kapitola

Zakletá Popelka 26. kapitolaNa párty je plno zábavy, ale nekončí to zrovna hezky. Končí to přímo tragédií.

 

Oceán je můj domov 1. kapitola

Oceán je můj domov 1. kapitolaBella se probouzí po otřesném zážitku na neznámém místě a už není sama sebou. Co se stalo?

Dokončeno

Oceán je můj domov Prolog

Oceán je můj domov PrologMilionkrát ohrané téma. Edward Bellu opustil. Co se stalo pak? To se v novém podání dozvíte v mé povídce. Přeji příjemné čtení.

Po Edwardově odchodu Bella skočila ze skály. Málem zemřela, ale zachránil ji žralok, který jí dal nový život. Nesmrtelný a krásný život.

 

Zakletá Popelka 25. kapitola

Zakletá Popelka 25. kapitolaVstane poslední člen rodiny, Edward. Alice dostane skvělý nápad. Jaký?

 

Zakletá Popelka 24. kapitola

Zakletá Popelka 24. kapitolaRáno u Cullenů při Belliných lívancích pokračuje.

 

Otrokyně Temnoty 5. kapitola

Otrokyně Temnoty 5. kapitolaTohle je poslední kapitola. Je to krátká povídka, ale psala se mi dobře. Snad se Vám líbila.

Edward vezme ukázat svou manželku do Volterry.

 

Zakletá Popelka 23. kapitola

Zakletá Popelka 23. kapitolaU téhle kapitoly jsem se nechala trochu unést, takže se to možná některým z Vás bude zdát moc, ale, prosím, nebijte mě.


Následujícího rána proběhne důvěrná chvíle mezi Bellou a Esmé.

 

Otrokyně Temnoty 4. kapitola

Otrokyně Temnoty 4. kapitolaEdward se vrací do Zakázaného lesa. Co bude dál?

 

Otrokyně Temnoty 3. kapitola

Otrokyně Temnoty 3. kapitolaEdward se vrací do Volterry, kde přijde na nemilé věci.

 

Zakletá Popelka 22. kapitola

Zakletá Popelka 22. kapitolaVšichni stráví večer při rodinných hrách, a pak se jdou všichni uložit ke spánku. Mezi Bellou a Edwardem to bude trochu jiskřit.

 

Otrokyně Temnoty 2. kapitola

Otrokyně Temnoty 2. kapitolaEdward se vydává do Zakázaného lesa splnit svou misi. Uspěje? A přežije?

 

Zakletá Popelka 21. kapitola

Zakletá Popelka 21. kapitolaPo dlouhé době se Cullenovi můžou zase najíst, tak proběhne slavnostní oběd.

Dokončeno

Otrokyně Temnoty 1. kapitola

Otrokyně Temnoty 1. kapitolaTahle povídka je z pohledu Edwarda. K této povídce mě inspiroval jeden díl Pokémonů, dětinské, že?

Aro zavolá Carlislovi a poprosí ho o pomoc, přesněji o Edwardovu pomoc. Edward se ve Volteře dozvídá svůj úkol. Musí zjistit něco, cokoli, o tajemné Ženě v černém, která bydlí ve Strašidelném domě v Zakázaném lese.

 

Zakletá Popelka 20. kapitola

Zakletá Popelka 20. kapitolaBella se více seznámí s Cullenovými a rozhodne se jim dát veliký dar, o kterém sní každý upír. Jaký?

 

Zakletá Popelka 19. kapitola

Zakletá Popelka 19. kapitolaKomu patřil hlas, který na Bellu mluvil na stromě?

 

Zakletá Popelka 18. kapitola

Zakletá Popelka 18. kapitolaTak a máme tu setkání s Edwardovou rodinou. Bella bude mít menší nehodu, kvůli které se trochu chytne s Rosalií. Jak to dopadne?

 

Zakletá Popelka 17. kapitola

Zakletá Popelka 17. kapitolaVe škole začínají jarní prázdniny. Co budou všichni dělat? Menší překvapení.

 

Zakletá Popelka 16. kapitola

Zakletá Popelka 16. kapitolaA máme tu první den, kdy jsou Bella a Edward oficiálním párem. Půjde to lehce a bez konfliktů?

 

Zakletá Popelka 15. kapitola

Zakletá Popelka 15. kapitolaJak Bella odpoví - záporně nebo kladně?

 

Zakletá Popelka 14. kapitola

Zakletá Popelka 14. kapitolaNásleduje společný lov Belly a Edwarda.

 

Zakletá Popelka 13. kapitola

Zakletá Popelka 13. kapitolaJak Edward nakonec odpoví?

 

Zakletá Popelka 12. kapitola

Zakletá Popelka 12. kapitolaCo se nakonec stalo? Že by Edward Bellu poslechl?

 

Zakletá Popelka 11. kapitola

Zakletá Popelka 11. kapitolaJessica s Tanyou splní, co kdysi Belle slíbily. Když se Edwardovi přizná, její video půjde na Youtube. Všichni ho uvidí, ale Bella se nevzdává.

 

Zakletá Popelka 10. kapitola

Zakletá Popelka 10. kapitolaNadešla narozeninová oslava Jessicy a Tanyi. Co více dodat? Hezké čtení. CatherineCullen

 

Zakletá Popelka 9. kapitola

Zakletá Popelka 9. kapitolaBella se pokusí Edwardovi říci pravdu. Příjemné čtení. CatherineCullen

 

Zakletá Popelka 8. kapitola

Zakletá Popelka 8. kapitolaPlesová nálada odezněla, ale ne pro všechny. Bude Edward hledat svou Popelku?

 

Zakletá Popelka 7. kapitola

Zakletá Popelka 7. kapitolaZábava na plese pokračuje. Teď se podíváme na Bellu a Edwarda.

 

Zakletá Popelka 6. kapitola

Zakletá Popelka 6. kapitolaKonečně tu máme ples. Příjemné čtení. CatherineCullen

 

Vykázaná z Volterry 2. část

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Vykázaná z Volterry 2. částBella je u Cullenových šťastná. Její štěstí jednoho dne naruší upírka Claire, která přijede za Edwardem. Bella ji vyžene, ale Claire jde za Volturiovými. Jak to nakonec dopadne?

 

Vykázaná z Volterry 1. část

Vykázaná z Volterry 1. částAni nevím, jak mě tohle napadlo. Možná se vám to bude zdát divné a trochu moc, ale nemůžu si pomoct. Pořád mám tendenci dělat Bellu nepřemožitelnou a ani v této povídce tomu není jinak. Snad se vám to bude líbit.

Bella je upíří princezna, dcera Ara a Renée. Renée zemřela při porodu a Aro za to Bellu nenáviděl. I když byla jeho dcera, nebyla upír, a když ji chtěl Aro přeměnit, nic se nestalo. A tak ji Aro vyhnal z Volterry. Co se stalo pak?

 

Zakletá Popelka 5. kapitola

Zakletá Popelka 5. kapitolaBella pomůže svým sestrám v přípravách na ples a pak se pouští do úklidu Cloveřiny ložnice. Ale Alice se jen tak spadno nevzdává.

 

Zakletá Popelka 4. kapitola

Zakletá Popelka 4. kapitolaUběhlo pár dní od večeře a nastal den, kdy se ve škole pořádá ples. Alice s Bellou se na něj chystají už několik dní, ale Clover, Jessica i Tanya jsou proti tomu, aby na něj Bella šla.

 

Zakletá Popelka 3. kapitola

Zakletá Popelka 3. kapitolaVečeře u Belly doma, na kterou přijde Edward s Jasperem a ještě dva lidé z jeho nahrávací společnosti.

 

Zakletá Popelka 2. kapitola

Zakletá Popelka 2. kapitolaTaneční hodina, na které Bella chodí pravidelně, a přijde i Edward. Jak to celé bude?

 

Zakletá Popelka Prolog + 1. kapitola

Zakletá Popelka Prolog + 1. kapitolaTohle je moje druhá povídka na pokračování. Nechala jsem se inspirovat filmem A zase jedna popelka, takže je děj někdy stejný, ale přidala jsem tam něco ze své fantazie a vzniklo tohle.

Bella se narodila v Beverly Hills. Její otec je právník a její matka tanečnice, ale zemřela při porodu. Její otec to neunesl a dával to Belle za vinu. Od jejího dětství se k ní choval jako ke služce, která se z Belly taky stala. V Belliných dvanácti letech se znovu oženil se ženou se dvěma dcerami. Když bylo Belle osmnáct let, přeměnil ji upír a rok po její přeměně zemřel její otec. Ale než zemřel, seslal na Bellu kletbu, která bude trvat navždy. A o tom je vlastně tento příběh.

 

Mrtvá Volturiová, novorozená Cullenová

Mrtvá Volturiová, novorozená CullenováV den Belliných narozenin jejich dům přepadnou upíři. Bella společně se svým bratrem uteče podzemními chodbami. Bellu ale upíři chytí a promění. Najde Bella někdy svého bratra? A kdo je vůbec její bratr?

 

Nymfa Bella 5. kapitola + Epilog

Nymfa Bella 5. kapitola + EpilogBella zjistí pravdu o Edwradovi a čeká ji závažné rozhodnutí. Půjde na Olymp, nebo zůstane s Edwardem na Zemi?

 

Nymfa Bella 4. kapitola

Nymfa Bella 4. kapitolaTohle je předposlední kapitola. Pak už jenom 5. kapitola s epilogem. Já vím, krátká povídka, ale byla to moje prvotina, příští bude delší. Konec Bellina štěstí, ale ne úplný konec. Kdo ho zavinil? Byl to znovu Amor, nebo někdo úplně jiný?

 

Na vlásku

Na vláskuNechala jsem se inspirovat filmem Na vlásku a trochu ho převedla do upířího světa. Snad se bude líbit.

Příběh vypráví o upírovi, který čekal dítě s lidskou ženou, která velmi vážně onemocněla. Zachránit ji mohla pouze zlatá květina. Upír se vydá najít zlatou květinu. Její kouzlo vyléčí jeho ženu a narodí se jim nádherná holčička, se zlatými vlasy, Isabella. Ale Isabella bude unesena.

 

Nymfa Bella 3. kapitola

Nymfa Bella 3. kapitolaU Cullenových je normální den, který přeruší nečekaná návštěva, ze které Bella není dvakrát nadšená.

 

Nymfa Bella 2. kapitola

Nymfa Bella 2. kapitolaDalší kapitola je z Bellina pohledu. Něco málo se stane a Bella málem přijde o život, kdyby ji Edward nezachránil. V jaké situaci?

Dokončeno

Nymfa Bella Prolog + 1. kapitola

Nymfa Bella Prolog + 1. kapitolaTohle je můj první pokus o kapitolovku, snad se bude líbit, ale nebude nijak zvlášť dlouhá. Je to oddychová povídka.

Bella je nymfa, lesní víla, žijící v Řecku. Žila v lese mezi mýtickými bytostmi, minotaury, satyry, kentaury atd. Jednou narazila na syna bohyně Afrodity, Amora. Učarovala mu a on ji chtěl jen pro sebe, fyzicky. Když Amor Bellu pozval na Olymp, dozvěděla se Bella pravdu o svém původu. Dozvěděla se i jednu nemilou pravdu a utekla z Olympu, ale Amor ji stihl zaklít dlouhým spánkem.

 

Geprel

GeprelBella se narodila do rodiny vlkodlaků, i když se sama neměnila. Jednoho dne na její rodinu zaútočí upíři a její matka ji pošle pryč tajnou chodbou, která končí v lese. V lese narazí na medvěda, který na ni zaútočí, ale zachrání ji dvě zvířata. Gepard a orel.

 

Devítiocasá ohnivá liška

Devítiocasá ohnivá liškaBella je měnič, mění se v devítiocasou ohnivou lišku, jejiž přirozeností je zabíjet nadpřirozené tvory, ozvláště upíry. Bella na oslavě svých narozenin podlehne své přirozenosti a někoho zabije. Koho? To si musíte přečíst.

 

Dítě z pumí jámy aneb Odpusť mi

Dítě z pumí jámy aneb Odpusť miBella je poloupírka, biologická dcera Carlislea a Esmé. Jednoho dne v lese narazí na něco, někoho, kdo jí změní celý život. Koho? To si musíte přečíst.

 

Gigolo

GigoloJak už název napovídá, Edward je gigolo. Je ubytovaný ve velmi luxusím hotelu, kde na někoho narazí. Na koho? To si musíte přečíst.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!