Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Jasperova dcera 31. kapitola

Jasperova dcera 31. kapitola„Jdu si zaplavat,“ řekla jsem jen a dost pochybovala o tom, že mě slyšel. Rozeběhla jsem se, protože mi bylo vedro a už jsem chtěla být ve vodě. Když jsem byla po kolena ve vodě, skočila jsem šipku do vln.

EDIT: Článek neprošel korekcí. 

31. kapitola

 

Probudila jsem se plná síly na hrudi svého manžela. Ležela jsem na něm obkročmo a on mě zrovna přivedl k orgasmu. Asi mi vyhověl a přes tu dobu, co jsem spala, pokračoval sám. Usmála jsem se.

Když jsem dostatečně rozdýchala ten raní orgasmus místo budíku, založila jsem si ruce na jeho hrudi a položila si na ně hlavu. Koukala jsem přímo do Edwardovi tváře, která přímo zářila. V očích jsem mu viděla ďábelské jiskřičky a měl blažený pokřivený úsměv, který měl vždy po našem milování.

„Dobré ráno, paní Cullenová,“ pozdravil mě Edward a jemně mě políbil. Polibek jsem mu s radostí vrátila. Cítila jsem, jak mě hladí po zádech a bocích, bylo to tak příjemné. Asi se nikdy nenabažím jeho celého. Všechno by mi chybělo. Jeho polibky, jeho dotyky, jeho vztyčený úd.

„Krásné ráno, pane Cullene. Tak, kolikrát jste mě stihl zneužít?“ zeptala jsem se ho a zvedla pravý koutek úst v ďábelském gestu. Na malinkou chvíli se odmlčel a vypadalo to, že v duchu počítá.

„Patnáctkrát. Počkat! Zneužít?“ zeptal se mě se zvednutým obočím. Musela jsem se zasmát. Došlo mu to, co jsem chtěla, aby mu došlo. Malinko se ho to asi dotklo, protože malinko nafoukl pravou tvář.

„Vždyť jsem u toho nebyla, takže jste mě prakticky zneužil, pane Cullene,“ vysvětlila jsem mu a neubránila se posměšnému smíchu. Asi jsem ho trochu naštvala, protože začal vrčet. Prudce mě strhl pod sebe a uvěznil mě pod svým tělem. Kdyby tak věděl, jak mě tím vzrušil.

Bez dalšího slova mě začal náruživě, zuřivě a dravě líbat. Byl jako sup, ale mně se to líbilo. Toužebně jezdil po mém těle. Cítila jsem ho úplně všude. Ve chvíli, kdy jsem to nejméně čekala, do mě vstoupil.

Zavrčela jsem a za zadek si ho přitáhla blíže. Jeho tempo bylo stejně dravé, jako jeho polibky. Vrr, tomu říkám užívání si. Během deseti minut jsme zase společně došli ke hvězdám.

Lehl si vedle mě a přitáhl si mě do náruče. Hlavu jsem si položila na jeho hruď, objala ho jednou rukou a jednou nohou kolem pasu.

Najednou mi zakručelo v žaludku. Myslela jsem, že se z toho zblázním. Jak já nesnáším svou lidskou část. Edward se jen usmál a už jsem byla v posteli sama.

Jen jsem se dál provalovala na posteli a vdechovala tu omamnou Edwardovu vůni, kterou byla nasáklá celá postel. V ovzduší byla zase cítit ta sladká chuť milování. Dohromady to tvořilo přímko dokonalou vůni.

Nakonec jsem se vymotala z postele, oblékla si jen krajkový župan, protože další oblečení bylo naprosto zbytečné, a šla dolů za Edwardem, který stál jen v boxerkách u plotny.

Zastavila jsem se ve dveřích, opřela se o futro a pozorovala jeho pevný mňami zadek. Jak může tento bůh sexu existovat a ke všemu být jenom můj? To je přímo nemožné. Takhle dokonalý muž a sex s ním by měl být zakázaný. Ale musím boha pochválit, ani já bych nevytvořila nikoho, jako je on.

Edward se na mě s pobaveným úsměvem podíval přes rameno, ale stačilo, aby viděl, co mám na sobě a úsměv mu ztvrdl a oči zčernaly. Měl by se šetřit, jinak bude muset brzy na lov. Já na lovu byla dva dny před svatbou a na lov musím nejméně jednou za měsíc, takže jsem v pohodě.

Tentokrát jsem se pobaveně usmála já. S napnutými boxerkami mi dodělal snídani a položil na stůl plný talíř palačinek s marmeládou, čokoládou, šlehačkou, jahodami a zmrzlinou. Dělá si ze mě srandu?

„Čím jsem si zasloužila takovouhle snídani?“ zeptala jsem se se zvednutým obočím a odlepila se od futra. Pomalu jsem šla k němu, zatímco on pozoroval mé nahé nohy, a pak jel pohledem výš.

„Za neopakovatelnou svatební noc,“ řekl jen a nejspíš mu to dalo hodně práce to vyslovit, protože mě sledoval se zatajeným dechem. Přikývla jsem, jako že rozumím a sedla si ke stolu. S chutí jsem se do toho pustila.

Když jsem snědla dvě palačinky, Edward mě vzal do náručí, posadil si mě na klín a začal mě krmit. Jednou rukou mě krmil a druhou mě držel, ale spíše toužebně masíroval mé tělo.

Já nebyla proti, ale mám obrovský hlad, tak ať můžu být ještě několik desítek hodin bez jídla a místo toho se vášnivě milovat s Edwardem. Když už nezbyl ani drobeček, opřela jsem se o Edwarda a políbila ho.

Na nic nečekal a vysadil mě na stůl. Aniž by mě přestal líbat, rozvázal mi župan, sám si roztrhl boxerky a vzal si mě přímo na stole. Teda, to bude pěkně nadržené manželství, ale co víc si přát, než milujícího a nadržené manžela? Nic.

Pod vlnou dalšího orgasmu jsem si lehla na stůl a rozdýchávala to. Edward se zhroutil na židli u stolu a málem spadl na zem. Jelikož jsem se vzpamatovala dřív než on, vyskočila jsem na nohy a běžela do koupelny, abych si dala napustit plnou vanu. Ta vana je obrovská.

Do ní by se vešel Emmett s Felixem a oba dvakrát. Než jsem se nadála, stál za mnou ve dveřích Edward. Otočila jsem k němu hlavu a svůdně na něj mrkla přes rameno. Samozřejmě hned zareagoval jeho penis, který se okamžitě postavil do pozoru. Usmála jsem se. Přišel ke mně a pevně mě sevřel ve svém obrovském objetí.

„Kam pak jsi mi utekla?“ zeptal se mě a jemně mě kousl do ucha. Blaženě jsem se usmála. V jeho objetí mi je vždy tak dobře. V jeho objetí se cítím v bezpečí a že jsem doma.

„Šla jsem si napustit vanu. Nechceš se přidat?“ zeptala jsem se ho laškovně, i když jsem předem znala odpověď. Ale on mi neodpověděl, jen si beze slova sedl do vany a rozpřáhl ruce. Brala jsem to jako pozvání, tak jsem si sedla k němu.

Stulila jsem se mu do náruče a užívala si jeho blízkost. Bylo mi tak příjemně. Už dřív jsem věděla, že je Edward ten pravý. Každý den mi dokazoval svou lásku, ale já se toho nikdy nenabažím. Žádný čas strávený s Edwardem nebude dostatečně dlouhý.

Ale už jsme začali věčností, tak doufám, že za sto dvě stě let, to bude stejně a nic se nezmění. Budeme se stále milovat jako dnes, budeme stejně vášniví a chtiví, a hlavně doufám, že budeme pořád stejně nadržení.

Nad tím jsem se musela pobaveně usmát. Jen tak jsem snila se zavřenýma očima na Edwardově hrudi ve vaně v teplé vodě. Všiml si mého úsměvu a to by nebyl on, kdyby se nezeptal.

„Na co myslíš?“ zeptal se frustrovaně. Už si mohl zvyknout na to, že mi do hlavy nevidí a že ho do ní nikdy nepustím. Znovu jsem se musela usmát. Bavilo mě pozorovat ty jeho frustrované pohledy.

„Na to, jestli to bude stejně i za sto, dvě stě let. Jestli mě budeš stále milovat, jestli budeš stále se mnou, jestli budeme pořád tak nadržení,“ dodala jsem s laškovným úsměvem. Edward se taky usmál a políbil mě do vlasů. Ještě víc jsem se k němu natiskla a jeho ruce si obmotala kolem hrudníku. Musel cítit mé ztuhlé poprsí. Zezadu mě jemně políbil na krk.

„Jestli tě neomrzím, pak ano. Protože já nemám v plánu žít s nějakou jinou, než s tebou,“ odpověděl mi a políbil mě. Já nemohla jinak než se zapojit a spolupracovat. Otočila jsem se čelem k němu a co nejvíce se na něj natiskla.

Rukama mi jezdil po stehnech a zastavil se na mém zadečku, který zmáčkl. Zasténala jsem mu do úst, což ho ještě rozvášnilo a nemohl se se mnou nepomilovat. Jen ve vaně jsme se pomilovali asi třikrát.

Když byla voda úplně ledová, vylezli jsme, abych nenastydla, zda to bylo možné. Přemýšlela jsem, co by jsme mohli dělat. Milování jsem chtěla nechat na noc. Co se takhle podívat po ostrově? Je můj, tak si ho chci prohlídnout. Až zítra. Teď si půjdeme zaplavat do moře.

Přešla jsem k jednomu obrovskému kufru, který Edward přinesl do ložnice, a otevřela ho. Chvíli jsem se v něm přehrabovala, než jsem nalezla bikiny. Dost sexy bikiny.

Usmála jsem se a šla se do koupelny převléknout. Nechtěla jsem, aby mě v nich viděl dřív, než jsem já chtěla. Zaposlouchala jsem se do zvuků v domě, abych zjistila, kde je Edward. Byl v ložnici a ležel na posteli.

Otevřela jsem dveře a vešla do ložnice. Edward se na mě okamžitě podíval a jeho oči zčernaly. Nemůžou být aspoň jednu chvíli zlaté? No, ty černé mě sice více vzrušují, ale ty zlaté mám radši. Jsou čistější.

„Co myslíš? Nejsem v nich tlustá?“ zeptala jsem se pro srandu, i když jsem věděla, co mi odpoví, nebo spíš neodpoví, a zatočila jsem se před ním dokola. Jen na mě tupě zíral a nic jiného nedělal. Nechtěla jsem čekat, až se probere. Otočila jsem se ke dveřím, které vedou na písčitou pláž a k moři.

„Jdu si zaplavat,“ řekla jsem jen a dost pochybovala o tom, že mě slyšel. Rozeběhla jsem se, protože mi bylo vedro a už jsem chtěla být ve vodě. Když jsem byla po kolena ve vodě, skočila jsem šipku do vln.

Neobtěžovala jsem se s vynořením a plavala dále do hloubky. Od jedné upírky jsem získala dar, kterým si můžu přičarovat žábry. Někdy mě štve, že mám Ničitele a s jeho pomocí i tolik darů. Já nikdy neprosila o to, být nejmocnější.

Po asi půlhodině jsem se vrátila na Bella Rosu. Vyšla jsem z moře a pohled mi padl na Edwarda, který se opíral o kmen palmy a se zaujetím mě pozoroval. Chtěla jsem se jít osušit, ale nenechal mě.

Chytil mě kolem pasu, přirazil mě ke kmenu palmy a strhl ze mě plavky. Hej, mně se líbili! Přestaň už ničit mé oblečení. Sám si strhl plážové kraťasy a plavky v jednom a vyhoupl si mě do náruče.

Automaticky jsem mu nohy obmotala kolem pasu a tím spojila naše těla. Edward mě chytil za zadeček a sám udával tempo. Byl tak dravý a chtivý, místy i surový, ale dohromady prostě úžasný, vzrušoval mě.

Vstupoval do mého těla a  vždy až do mého nitra, z čehož se mi zatajoval dech, a stále zrychloval. Obdivovala jsem jeho rychlost a neúnavnost, což mně bylo odepíráno, jakožto poloupírce.

Ne jednou jsem prosila tátu, aby mě přeměnil na plnohodnotného upíra, ale ono to nešlo. Když mě kousl, nic se nestalo. Žádná bolest, žádné plameny. Bylo to, jako když se člověk řídne do prstu.

Uběhlo pět minut a já už cítila cukání v podbřišku. Za chvíli dojdu opět ke hvězdám. A tak se taky stalo. Svůj výkřik jsem tlumila kousáním kůže na Edwardově krku, při čemž vrčel vzrušením.

Jeho dokáže vzrušit snad i když kýchnu. Je možné, aby byl člověk, upír, tak nadržený? I když jsem na jednu stranu proklínala, na druhou stranu se mi to strašně líbilo, a lichotilo mi, že zrovna já dokážu vzrušit takového boha sexu.

Edward mě pustil a já, nahá jako prst, odešla do domu a rovnou do koupelny, kde byl stále můj kufr. Otevřela jsem tajnou kapsu, do které mi Alice měla dát … Bingo! Je to tady! Tak, zábava začíná.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Jasperova dcera 31. kapitola:

 1
16.03.2016 [20:11]

KlarcinaNádhera <3 <3 <3

1. beda
14.03.2016 [17:57]

nadrženci jedni Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!