Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Jasperova dcera 32. kapitola

Jasperova dcera 32. kapitolaZ kapsy jsem vytáhla celkem velkou krabici. Otevřela jsem ji a zamrzla. Alice, kde jsi tohle splašila? V krabici bylo několik pout pěti barev. Popadla jsem tři pouta s tygřím vzorem a krabici zase uklidila zpátky do kufru. Ještě jsem vyhrabala z té hromady prádla korzet s tangy, punčochami a byli k tomu i boty na podpatku. Alice, ty jsi génius.

EDIT: Článek neprošel korekcí. 

32. kapitola

 

Z kapsy jsem vytáhla celkem velkou krabici. Otevřela jsem ji a zamrzla. Alice, kde jsi tohle splašila? V krabici bylo několik pout pěti barev. Popadla jsem tři pouta s tygřím vzorem a krabici zase uklidila zpátky do kufru. Ještě jsem vyhrabala z té hromady prádla korzet s tangy, punčochami a byli k tomu i boty na podpatku. Alice, ty jsi génius.

Rychle jsem se vysprchovala, aby ze mě nebyla cítit sůl z moře a oblékla se do toho, co jsem si připravila. Vlasy jsem si natupírovala a velmi divoce rozcuchala, abych vypadala divoce. Když jsem se podívala do zrcadla, vypadala jsem jako Jane od Tarzana.

Edward ležel na posteli, to byla moje šance. Aniž bych se hnula z koupelny, jsem Edwarda pomocí všech svých darů přišpendlila pouty k posteli, jako tehdy ve Forks. Z ložnice se ozval Edwardův vyděšený hlas.

Nekřičel, jen se vyděšeně kroutil jako úhoř a vyděšeně zrychleně dýchal. Upír a má strach. To mi nejde dohromady. Otevřela jsem dveře a dlaní jedné ruky se opřela o futro. Edward ke mně otočil hlavu a v tu chvíli ztuhl.

„Ale ne,“ zašeptal a já věděla, co mu to připomnělo. Zákeřně jsem se usmála a pomalým loveckým krokem, tak jsem si ho pojmenovala, jsem se blížila k posteli. Edward byl stále více a více vyděšený.

„Ale ano,“ řekla jsem a vlezla na postel, přesně mezi Edwardovy nohy a po čtyřech lezla pomalu k němu. Jeho k smrti vyděšený výraz byl tak k popukání, ale dělal mi i radost. Léta ve Volteře se nezapřou.

Protože měl na sobě jen trenýrky, jedním trhnutím jsem je poslala do pryč, překážely mi, a já nemám ráda, když mi něco stojí v cestě. Edward zůstal nahý jako prst a s vyděšeným kukučem vypadal prostě k sežrání.

S ďábelským úsměvem jsem se přiblížila k jeho penisu a jemně ho políbila na už tak naběhlý a napnutý žalud. Špičkou jazyka jsem ho objela po celé jeho délce kolem dokola, jako když se dává poleva na zmrzlinu.

Očkem jsem hodila po Edwardovi, který měl slastí zakloněnou hlavu, a nahlas vzdychla mé jméno. Usmála jsem se a vzala jeho penis do úst. Pomalu jsem jezdila svými ústy nahoru a dolů a pomáhala si rukama.

Edward pode mnou slastně sténal, což byla hudba pro mé uši. Když jsem cítila, že se blíží orgasmu, naschvál jsem přestala a jezdila ústy kolem jeho údu, ve kterém mu bolestně pumpovalo, až jsem to slyšela jako hromy.

Když začalo vzrušení vyprchávat, znovu jsem chytila jeho úd do rukou a znovu po něm jezdila nahoru a dolů. Když chyběl jen kousek k orgasmu, znovu jsem přestala. Edward zlostně zavrčel a tvářil se jako deset čertů. Tím mě nevyděsí.

Vstala jsem z postele a stoupla si tak, aby na mě viděl. Nechápavě mě pozoroval a jeho tvář jasně vyjadřovala nesouhlas. Znovu jsem se zákeřně a ďábelsky usmála a otočila se k němu zády, aby viděl, jak si rozvazuju korzet.

Rozvazovala jsem ho strašně pomalu, a přitom se svůdně kroutila, zkrátka striptýz. Když byl rozvázaný, pomalu, ale skutečně smrtelně pomalu jsme si ho stahovala z ramen a pak ho odhodila.

Jen v tangách a punčochách s botami jsem se před ním začala natřásat. Plácala jsem se do zadku a na stehna, jak to má většina mužů ráda, to vím z filmů, na které jsem často koukala ve Volteře, když jsem se nudila, většinou s Felixem.

Když Edward začal pomalu šílet, sundala jsem si boty a pomalu, velmi, velmi, velmi pomalu si stáhla punčochy. Už zbýval jen velmi malý kousek látky na mém těle, a to tanga, která jsem si hodlala ještě chvíli ponechat.

Znovu jsem se začala před Edwardem kroutit, a tentokrát jsem nešetřila na erotičnosti. Plácala jsem se přes zadek, stehna, přes prsa jsem si přejížděla, a přes tanga jak by smet.

Edward, jak mě tak pozoroval, přísahala bych, že se začal potit. Ano, potil se. Celý se leskl od potu, ale jak se upír může potit? Penis se mu pomalu zvedal a dýchal jako lokomotiva. Teď je nejlepší čas na to si sundat ty tanga.

Usmála jsem se, udělala erotickou pózu s roztaženými nohami, a trhla, tím pádem z tang nic nezbylo. Edward zalapal po dechu a bylo vidět, že mele z posledního. Páni, netušila jsem, že ho svým malým tanečkem tak unavím.

Vrátila jsem se mezi jeho nohy a lehla si na něj celým tělem, ale naše těla jsem ještě nespojila. Políbila jsem ho, jemně, ale jeho polibek už tak jemný nebyl. Byl dravý, chtivý a roztoužený. To se mi líbí.

„Chci tě, strašně moc. Neprodlužuj už dál mé utrpení,“ zašeptal jako boží mučedník, a i se tak tvářil. Udělala jsem přemýšlející výraz a záporně zakroutila hlavou. Malinko jsem couvla, abych viděla na jeho penis, který se krásně tyčil do výšky.

Políbila jsem ho a znovu ho vzala do úst. Tentokrát jsem nasadila smrtící tempo. Kouřila jsem mu ho tak rychle, že jsem nestačila počítat jeho nádechy a výdechy. Když došel orgasmu a vystříkl semeno, naschvál jsem se ústy vzdálila a nechala jeho semeno vystříknout na má prsa.

Rozlilo se po mé hrudi jako čokoláda, a i to tak lepilo. Poposedla jsem si na Edwardovu hruď a svůj hrudník přiblížila k jeho hlavě. Netvářil se moc nadšeně, když spatřil své vlastní semeno.

„Pokud chceš, abych pokračovala, musím být čistá,“ řekla jsem a čekala na signál jeho mozku. Vytřeštil oči, ale pochopil hned. Vyplázl jazyk a olízl mou bradavku, kde byla část jeho semene.

Různě jsem se natáčela a Edward slízal všechno své semeno z mé hrudi. Páni, pašák. Čekala jsem, že bude mít nějaké připomínky, ale protože chce, abych pokračovala, musel mě poslechnout. Já vím, jsem mrcha.

Když má hruď byla jako nová, bez jediné stopy po jeho semeni, rozhodla jsem se ho už moc netrápit. Nadzvedla jsem se, Edward si musel myslet, že chci na něj nasednou, ale to nebyl můj úmysl.

Sáhla jsem pod sebe a po hmatu našla mého malého kamaráda, kterého tak miluju, a dotkal se jím mého necitlivějšího místečka. Jen jsem přešla po povrchu, ale i to mě donutila zavzdychat, a stejně tak i toho pode mnou.

Už jsem to nevydržela ani já. Nasedla jsem na Edwardův vztyčený rožeň a začala jezdit jako na rodeu, divoce a rychle. Svoje vzdychy jsem se ani nepokoušela krotit. Tenhle ostrov je můj, takže tu asi těžko někdo bude, takže mě nikdo neuslyší.

Jezdila jsem stále rychleji a rychleji, a ani když jsem vyvrcholila, jsem nezpomalovala, naopak, ještě jsem zrychlila. Edward pode mnou byl skoro na odpis. Byl unavený, ale nechápu, z čeho. Já byla jako rybička.

Jemně jsem ho políbila na rty, ale nereagoval. To omdlel, nebo co? Copak může muž, a navíc upír, omdlít při sexu? Ne, jasně že ne. Když při sexu neomdlím ani já, tak jak může on, který má více energie než já?

Protože stále nereagoval, dala jsem mu facku, která jsem doufala, že ho probere. Marně. Ani ta nepomohla. Proboha, snad jsem ho neumilovala k smrti? Vyděšená jako malé dítě jsem z něj slezla a okamžitě ho odpoutala.

O vteřinu později jsem byla na posteli pod něčem tvrdým. A hádejte, co to bylo? Jasně, Edward, čilý jako rybička a líbal mě, a nejen to, ještě se dobýval mezi moje nohy, které jsem mu velice ráda roztáhla.

„Ty šmejde! Tohle mi více nedělej, víš, jak jsi mě vyděsil?“ zakřičela jsem na něj, když opustil moje rty a přejel na krk, který div divoucí neprokousal skrz naskrz. Přecenila jsem ho, a hodně.

„A ty mě už nikdy více takhle netýrej. Když mě už takhle nebudeš týrat, nebudu tě už nikdy takhle strašit,“ řekl a ústy jel níž, na má prsa, která oblehl a odmítl opustit bez vítězství. Nymfomane!

„Dobře, přijímám,“ řekla jsem a v tu chvíli se v mém těle objevil host, kterého jsem velice ráda pustila dál. A takhle jsme pokračovali. Za tu dobu jsme vystřídali tolik poloh, že kamasútra je jen amatérská příručka.

Ale po východu měsíce jsem odpadla, Edward ze mě vysál všechnu sílu, a není divu, vždyť je to upír.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Jasperova dcera 32. kapitola:

 1
1. beda
14.03.2016 [18:10]

božííí Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!