Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Oceán je můj domov Prolog

Oceán je můj domov PrologMilionkrát ohrané téma. Edward Bellu opustil. Co se stalo pak? To se v novém podání dozvíte v mé povídce. Přeji příjemné čtení.

Po Edwardově odchodu Bella skočila ze skály. Málem zemřela, ale zachránil ji žralok, který jí dal nový život. Nesmrtelný a krásný život.

Prolog

  

Už nemám sílu být na tomto světě. Proč mě musel opustit? Proč rodina odešla bez rozloučení? Proč? Tolik otázek a žádné odpovědi.

Pamatuji si ten okamžik tak jasně, jako by to bylo včera. Přitom to je už pár měsíců. Okamžik, kdy mě opustil. Edward. Můj Edward. Upír, který mi ukradl srdce a zničil ho svým odchodem. A jeho rodina. Brala jsem ji jako vlastní. Ale proč odešli bez rozloučení? Proč mi museli tak ublížit?

Vždyť mi pořád opakoval, že mě miluje a nikdy mě neopustí, a skutek utek. Za všechno může ta oslava mých narozenin. Proč jsem se jen nechala od Alice přemluvit? Kdybych se neřízla a Jasper by na mě nezaútočil, bylo by to jinak. Ale to je minulost.

Už nemám sílu žít dál. Chci to skončit. Chci zemřít. Stála jsem na nejvyšším útesu v La Push a koukala na rozbouřené moře pode mnou.

„Nedělej to,“ alyšela jsem ho vedle sebe. Usmála jsem se. Vždycky, když mi hrozilo nebezpečí, slyšela jsem Edwardův hlas.

„Chtěl jsi, abych byla člověk. Tak se dívej,“ odpověděla jsem mu a sundala si bundu.

„Prosím. Kvůli mně,“ říkal sametový hlas mého Edwarda a prosil.

„Stejně tu se mnou nezůstaneš,“ řekla jsem a postavila jsem se na samotný kraj útesu.

„Bello, prosím,“ uslyšela jsem ještě a skočila. Cítila jsem vítr ve vlasech, bylo to velice uklidňující.

Najednou jsem se ocitla ve vodě. Slané vodě. Vyplavala jsem na hladinu a nadechla se. Byl to krásný pocit. Najednou jsem se cítila dobře. Jako bych se vrátila domů z dlouhé cesty.

Podívala jsem se za sebe a viděla obrovskou vlnu, která mě dostala zase pod vodu. Byla tak obrovská, že bych řekla, že to bylo tsunami. Snažila jsem se dostat na hladinu, ale šlo to velmi těžko.

Sotva se mi podařilo dostat na hladinu, hned mě další vlna dostala pod ni. Takhle se to opakovalo, až mi voda z moře začala plnit plíce. Byl to strašný pocit. Sůl mě různě pálila v puse, hltanu, ale hlavně v plicích.

Říká se, že když umíráte, tak se vám promítne celý život. Je to lež jako věž! Viděla jsem jenom černočernou tmu a cítila obrovskou bolest na hlavě. Cítila jsem, že se mé tělo blíží ke dnu.

 

Pohled nikoho:

 

S Belliným tělem si vlny házely jako s hračkou. Několikrát její tělo narazilo do skal pod útesem. Kdyby nebyla v bezvědomí, už by byla mrtvá, ale držela se statečně. Neumírala, pouze se snažila vydržet.

Po velmi krátké chvíli se z její hlavy začala linout krev a okolní vodu zbarvila na červeno. Belle došel vzduch a její plíce se plnily vodou. Její tělo začalo klesat ke dnu. Zdálo se, že je mrtvá, a nechybělo málo a byla by.

Vůně její krve přilákala žraloka. Nebyl to však obyčejný žralok, ale legendární žralok jménem Casidy. Je známa jako dárce nesmrtelnosti. Nesmrtelnost může dát pouze jednomu člověku, ale musí si ho sama vybrat.

Ten, komu se rozhodne dát život, bude velmi silný a nikdo ho prý nezastaví. Jak se zdá, vybrala si Bellu. Zakousla se jí do hrudi v místech, kde měla srdce. Zuby jí do polomrtvého srdce vpustila nový život. Nesmrtelný život.


Tak co vy na to? Inspiraci jsem hledala ve filmech o mořských pannách, místy to tam je znát. Snad se Vám prolog líbil a budete číst i dál.

CatherineCullen


Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Oceán je můj domov Prolog:

 1 2   Další »
16. Jana S
01.12.2014 [10:15]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11.01.2014 [12:53]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.12.2012 [10:22]

rosaliCDU NA PRVNÍ KAPITOLU TY POVÍDKY OD TEBE JSOU PROSTĚ SUPER Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

13. Mell
25.12.2012 [18:18]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

12. em
25.12.2012 [10:39]

Tak to je něco. Co bude dál??? :-) Super začátek

11. Infi
25.12.2012 [1:46]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

10. ClaireStew
24.12.2012 [22:59]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

9. martty555
24.12.2012 [20:00]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

8. heidi
24.12.2012 [17:25]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

7. Anna
24.12.2012 [17:00]

Pěkné Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!