Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Jasperova dcera 30. kapitola

Jasperova dcera 30. kapitolaRozhlédla jsem se a zrak mi padl na obrovskou postel s nebesy. Na ní bylo z červených okvětních lístků vytvarované srdce. Rozhlédla jsem se ještě po pokoji a všimla si, že okvětní lístky jsou všude a stejně tak zapálené svíčky. No prostě dokonalá romantická atmosféra.

EDIT: Článek neprošel korekcí. 

30. kapitola

 

Viktor naše zavazadla dal na malou loďku, nasedl opět do limuzíny a odjel asi zpátky do Volterry.

Edward si mě vyhoupl do náruče a skočil na tu loďku. Musela jsem se smát. Položil mě na sedadlo a sám si sedl za volant. Nevěděla jsem, že umí řídit loď. Nastartoval a vyjel z přístavu na širé moře.

Tak to by mě zajímalo, co budeme hledat ve Středozemním moři. To jedeme na líbánky do Egypta, nebo co? Nebo přejíždíme do Řecka na Korfu? Doufám, že nebudeme trávit líbánky na téhle loďce! Vždyť tu není ani postel a navíc by jsme ji hned po prvním kole milování potopili.

Nevím, jak dlouho jsme jeli, ale začínala jsem být nedočkavá a už jsem měla na Edwarda strašnou chuť. Celou dobu jsem vystavovala svou tvář větříku a užívala si to, dokud nebudeme na místě a snažila se nemyslet na Edwarda.

„Bello, koukni!“ řekl najednou Edward trochu hlasitěji a ukázal někam na obzor. Podívala jsem se a uviděla nějaký obrys. Pak jsem do šera zaostřila a rozpoznala ostrov.

„Co to je?“ zeptala jsem se Edwarda a prohlížela si ten krásný ostrov, který se pořád přibližoval a zvětšoval se.

„To je Bella Rosa, tvůj ostrov, má nejdražší,“ řekl a já se na něj udiveně podívala. Co že to řekl? Můj ostrov? To si snad děláš srandu. Čí to byl nápad? Asi Carlislea, protože k výročí svatby dal Esmé ostrov u Brazílie.

„Svatební dar od Carlislea a Ara. Carlislea to napadlo, Aro ho koupil a já ho pojmenoval,“ vysvětlil a mně to všechno začalo docházet. Všechno do sebe zapadlo jako kousky skládačky. On o tom věděl. No, co jsem říkala? Carlisle.

„Tak sem jsi chodil, když jsi měl TU práci?“ zeptala jsem se ho, i když jsem věděla, že jo. Edward se na mě jen usmál a mně to stačilo, jako souhlas. A to jsem si myslela, že mě už ničím nepřekvapí.

„Ano. Chtěl jsem, aby tato noc byla jedinečná a tak jsem neponechal nic náhodě, paní Cullenová,“ řekl a já se musela usmát taky. Bude mi nějako dobu trvat, než si zvyknu na to oslovení. Isabella Marie Swan Volturi Whitlock Cullen. No není to hrozné jméno? Tak dlouhé.

Edward mezitím dojel k molu, na kterém loď zastavil a přivázal ji, aby ji nevzala voda. Chtěl vzít kufry, ale pak se podíval na mě a rozmyslel si to. Vzal do náručí mě a tak kufry zbyly na mně.

Telekinezí, kterou mám díky Susan, jsem zvedla kufry do vzduchu a ty letěli za Edwardem, který šel po molu se mnou v náručí. Nesl mě jako peříčko a já se musela rozhlížet kolem a při tom jsem se smála.

Najednou jsme stály před krásným domem. Edward se zastavil a ramenem drcl do skleněné stěny, která se otevřela. Aha, dveře. Musela jsem se usmát. Edward je hold tradiční, až na ten sex po svatbou.

„Snažím se dodržovat tradice. Jsem tradiční až do morku kostí,“ řekl Edward, když si všiml mého úsměvu. Podívala jsem se na něj a nadzvedla obočí. Neřekla bych, pane tradiční až do morku kostí. Přišlo mi to komické.

„Jo? Neřekla bych, že jsi holkou nepolíbený panic,“ řekla jsem vážně a čekala, jak zareaguje. Ale ono nic. Jen se na mě zadíval a šel dál do domu se mnou v náručí. Ale nějak zpomalil. Jen jsem se mu koukala do očí a nechala se nést. Kufry jsem nechala dole u dveří.

Šel po schodech nahoru do patra a při tom mi koukal do očí a nikam jinam se nedíval. Je vidět, že to tady zná. O to víc mi to vadilo, protože on měl tady navrch. Došli jsme do nějaké místnosti, protože tady většinou nejsou dveře, jen oblouky ve stěně.

Rozhlédla jsem se a zrak mi padl na obrovskou postel s nebesy. Na ní bylo z červených okvětních lístků vytvarované srdce. Rozhlédla jsem se ještě po pokoji a všimla si, že okvětní lístky jsou všude a stejně tak zapálené svíčky. No prostě dokonalá romantická atmosféra.

Podívala jsem se okouzleně na Edwarda, který mě celou dobu pozoroval jako pod mikroskopem. Pomalu a opatrně mě postavil na vlastní nohy. Otočila jsem se k Edwardovi čelem a ruce mu položila na hruď.

Postavila jsem se na špičky a políbila ho. Chtěla jsem mu začít rozepínat sako a hned po něm vestu, ale nedovolil mi to. Vyděšená, že se se mnou nechce milovat, jsem se od něj odtáhla s mučednickým výrazem.

„Chci, aby sis dnešní noc pamatovala jako tu nejlepší ve tvém životě. A proto nech všechno na mně a užívej si,“ zašeptal mi vzrušeně do ouška, které potom políbil. Rozhodla jsem se mu vyhovět, prozatím.

Edward si mě otočil k sobě zády. Odrhnul mi vlasy z ramen a začal je pomalu líbat. Rukama bloudil po mých zádech, až najednou zavadil o zip a šněrování šatů a tak je pomalu začal uvolňovat.

Každý kousek kůže, který se uvolnil zpod šatů, pohladil, ale když zjistil, že mu ještě něco brání v setkání s mou pokožkou, malinko poodstoupil. Šaty, které už nemělo co držet, mi sklouzly po těle na zem.

Vystoupila jsem z nich a otočila se na Edwarda, aby mě viděl v celé kráse v tom krajkovém korzetu. Edwardovi hned o další odstín zčernaly oči. Přišel ke mně a políbil mě na ústa, ale jen jemně.

Popadl mě do náruče a šel k posteli, na kterou mě položil jako porcelánovou panenku doprostřed. Jemně mi sundal boty a hned po nich i punčochy. Rukama jel od kotníku po mých nohou a neuvěřitelně mě tím vzrušoval.

Nakonec své ruce vystřídal za své rty. Každý milimetr kůže na mých nohou políbil a laskal jazykem. Když se svými ústy blížil k mému místečku, začala jsem zrychleně dýchat.

Ale najednou se jeho střapatá hlava objevila před mýma očima. Sklonil se a políbil mě. Rukama jsem ho objala kolem krku a přitiskla se k němu, co nejblíže to šlo. Jeho ruce začali bloudit po mém těle, až se dostali k zavazování korzetu. Pomalu mi ho rozvázal, sundal a odhodil někam do neznáma.

Odtrhl se od mých rtů a ty jeho putovali níže. Drobnými polibky zasypával můj krk a od úst vedl mokrou cestičku jazykem. Jazykem se dostal až k mým ňadrům, které obkroužil jazykem a později je začal laskat. Vzdychala jsem jak pominutá, protože to jinak nešlo. Neuvěřitelně, skoro až trestně, mě vzrušoval.

Přisál se na jednu mou bradavku a druhou laskal svými prsty. Takový nápor slasti jsem nemohla vydržet. Po chvíli přestal a já si už začala zklamaně myslet, že už je konec, to jsem se však mýlila, díky bohu.

On si klekl mezi mé nohy a prsty laskal mé místečko touhy, které po něm tak prahlo. Palcem jemně po něm přejel a překryl ho celou dlaní. Z úst mi unikl tichý sten, který Edwardovi vykouzlil na tváři spokojený úsměv.

Najednou do mě vnikl dvěma prsty a začal jimi kmitat. Sténala jsem jako pominutá a už jsem stoprocentně věděla, že tím to nekončí. Dráždil mé místečko prsty, vnikal do mě a ještě k tomu mě dráždil jazykem na bradavkách.

Po pár minutách jsem došla do nebes a prvního manželského orgasmu. Vydýchávala jsem to. První manželský orgasmus. Znělo to tak hezky. Bylo to úžasné a to ještě nebylo to nejlepší.

Edward si lehl mezi moje nohy a začal lízat mé hnízdečko vášně. Chutnal mě s takovou vášní a touhou, že jsem opět musela sténat. Cítila jsem se jako zákusek, protože mě chutnal tak dravě, až jsem si myslela, že mě sní. Po dovršení druhého orgasmu jsem to už nevydržela. Musela jsem převzít otěže, jinak bych to asi nepřežila.

Převalila jsem Edwarda pod sebe a umlčela jeho protesty vášnivým polibkem. Moje neposlušné prsty se hned rozeběhly po jeho těle, které bylo stále schované pod oblekem a to jsem musela změnit.

Nejdříve jsem mu rozepnula tři knoflíky na jeho saku, pak všechny na jeho vestě a nakonec na jeho košili. Edward si sedl a tak bylo daleko snazší mu všechny tři horní vrstvy sundat. Odhodila jsem je neznámo kam a povalila ho do peřin.

Zulíbala jsem mu snad každičký kousíček na jeho božské hrudi a blížila se ke kalhotám. Obratně jsem mu rozepnula pásek, knoflík, nakonec zip a pomalu je tahala dolů. Každý odhalený milimetr jeho kůže jsem políbila.

Když už byli kalhoty dole, odhodila jsem je taky společně s jeho pokožkami a boxerkami. Teď se budu bavit já. Protože jsem byla už hodně vzrušená, na nic jsem nečekala, vzala do ruky Edwardův vztyčený penis, který byl už pěkně tvrdý od vzrušení a vzala ho do úst.

Kouřila jsem mu ho a kouřila a náramně jsem si užívala jeho vzdychání a sténání. Vykouřila jsem mu ho dvakrát a tak jsme si byli kvit. Ale to jsem Edwarda vzrušila ještě víc. Vypadalo to, že se ovládá už z posledních sil. Překulil se nade mě a začal mě líbat.

Jednou rukou jsem mu jezdila po krku a zádech a co nejblíže ho k sobě tiskla. Tou druhou jsem jela po jeho břiše směrem dolů. Když jsem se dotkla jeho mužství, zavrčel a onu ruku mi uvěznil nad hlavou. Rukou, kterou jsem si ho tiskla k sobě, také uvěznil nad mou hlavou.

Odtrhl se od mých rtů, zvedl hlavu a zadíval se do mých roztoužených očí. Byla jsem tak vzrušená, až jsem začínala být pekelně nebezpečná. Jen tak na mě koukal a svým mužstvím zavadil o mé, už tak vlhké, ženství. Prudce jsem se nadechla a prosebně se na něj podívala.

On ale nereagoval a pobaveně se na mě díval. Dál dráždil mé místečko tím, že se ho jemně dotýkal svým údem. Zrychleně jsem dýchala, protože jsem se blížila dnes již ke třetího orgasmu. Proč mě tak trestá? Co jsem mu udělala?

Když jsem vybuchla a velmi hlasitě to rozdýchávala, Edward se na mně dobře bavil. Jak to, že nedošel orgasmu i on? To má až takové ovládání? Vždycky byl mnohem slabší, než já, v tomhle směru.

„Proč mi to děláš? Co jsem ti udělala, že mě tak trestáš?“ ptala jsem se zoufale, ale v mém hlase bylo dokonale slyšet a možná i cítit to vzrušení, touha a vášeň, kterou v sobě dusím už nějaký ten pátek jen pro svého manžela. Edward se jen pobaveně zašklebil a políbil mě na nos

„Chci tě jen vzrušit, abych měl neopakovatelný novomanželský zážitek, miláčku,“ odpověděl pobaveným hlasem, ze kterého bylo slyšet to samé, co ze mě. Já mu dám neopakovatelný novomanželský zážitek. Jen aby nemusel trávit zbytek líbánek v celibátu.

„Tak ti radím, rychle splň svou manželskou povinnost,“ zavrčela jsme na něj, pohnula pánví a svým klínem se dotkla jeho klína. Zavrčel na mě vzrušeně, políbil mě a vnikl do mě. Musela jsem mu zasténat do úst, což ho roztoužilo ještě víc.

Začal se ve mně divoce pohybovat a vždy až na doraz. Nohy jsem mu obmotala pevně kolem pasu, aby mi neutekl. Vzdychala jsem a sténala jako pominutá. To jinak nešlo. Takovou slast jsem ještě nikdy nezažila. Milovali jsme se už tolikrát, ale nikdy to nebylo takovéhle.

Všechno bylo úplně jiné a o dost krásnější, když jsem věděla, že ten nepopsatelně krásný pocit prožívám se svým manželem. Manželem. Tak krásně to zní. Isabella Cullenová. Jak krásně to zní.

Ještě párkrát surově přirazil k mému klínu až na doraz a oba jsme vybuchli. Svalil se na mě pod vlnou dalšího orgasmu a hlasitě to rozdýchával. Já ostatně taky, ale já ještě neskončila. Využila jsem jeho dočasné slabosti a aniž by ze mě vyklouzl, jsem ho překulila pod sebe.

Narovnala jsem se a začala se pomalu pohybovat. Edwardovi to došlo, chytnul mě za boky a pomáhal mi. Jezdil po mých bokách až k prsům, které jemně dráždil a mačkal, a nakonec se vrátil přes boky až na můj zadeček, který taky stiskl. Vzrušoval mě.

A takhle jsme se střídali. Jedou jsem vedla já, podruhé převzal žezlo on. Milovali jsme se a nemohli přestat. Nemohla jsem se toho nabažit. Stejně jako jsem se nemohla nabažit mého dokonalého manžela.

Po deseti milováních jsem už byla tak unavená, že jsem oči musela držet otevřené násilím. Ale já ještě nechtěla spát. Někdy proklínám, že jsem jen poloviční upír a nemůžu si užívat naplno.

Po jedenáctém milování, kdy jsem já byla nahoře, jsem se zmoženě zhroutila na Edwardovu hruď a nemohla se ani hnout. Už jsem nemohla vzdorovat spánku a tak jsem se mu musela poddat. Edward si toho všiml.

„Prosím, nepřestávej,“ vydechla jsem z posledních sil jednou nohou v říši snů. 


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Jasperova dcera 30. kapitola:

 1
1. beda
14.03.2016 [17:41]

dokonalé Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!