Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Zakletá Popelka 54. kapitola

Zakletá Popelka 54. kapitola„Jak to bez tebe vydržím?“ zašeptal Edward zoufale a já se usmála a políbila ho na špičku nosu, která ke mně byla nejblíže. Políbila bych ho na rty, ale ty byly moc daleko a já nechtěla zvedat hlavu.
„Budeš muset. Ani já nechci být takovou dobu bez tebe, ale konečně se mi splnil sen o studiích na Manhattanu, měl bys mě podpořit, přát štěstí a radovat se se mnou,“ řekla jsem trochu smutně. Vím, že mě Edward miluje, ale myslela jsem, že mě bude v mých snech podporovat. Zatvářil se nechápavě a trochu s odporem, který jsem nechápala.

54. kapitola

 

Let trval dvě hodiny a nějaké drobné. Během těch dvou hodin jsme si s Alicí povídaly o všem a o ničem. Hlavně jsme rozebíraly naše polovičky. Ti z toho nebyli nadšení, ale za polibek by šli i na smrt.

A představte si, jaký je Edward nadrženec. Normálně mě vytáhl na záchod a tam si mě skoro násilím vzal. Nemůžu říct, že se mi to nelíbilo, ale těšila jsem se na milování v posteli a ne na smradlavém záchodě, kde se vystřídá bůh ví kolik lidí. Já jsem radši tam, kde vím, že budeme jenom my.

Když jsme se vrátili ze záchodu, Alice uznale kývla a podívala se na Jaspera, který byl plný našeho náboje. Nezávidím. Taková dávka chtíče a touhy… Hmm, když nad tím tak přemýšlím, tak nám Alice ještě poděkuje.

A měla jsem pravdu. Ani ne pět minut po nás se Jasper zvedl, chytil Alici za ruku a táhl ji pryč. Alice se usmála přes rameno a štrádovali si to spolu do ráje, kterým byl pro tuto chvíli obyčejný záchod v letadle.

O pět minut později se oba vrátili maximálně šťastní a Jasperovi se viditelně ulevilo. Chudáček, musí snášet všechny emoce, které cítí lidé, upíři, v jeho blízkosti. Nejednou jsem se pokoušela přijít na to, jak bych mu mohla pomoci svým štítem, ale bylo to k ničemu. Buď jsem mu ho úplně zablokovala, nebo rozhodila a bylo to ještě horší.

Když jsme konečně přistáli, šli jsme rovnou na parkoviště. Zavazadla si nikdo nevezl. Já mám všechno v bytě a ostatní mě jenom doprovází. Oni se potom vrací do L.A. začít znovu žít životy slavných, zatímco já budu na své vysněné taneční škole.

Jelo se mým autem, které čekalo na letišti od té doby, kdy jsme s Edwardem ještě nebyli manželé a odletěli jsme odtud potom, co jsem se odstěhovala od Clover. Zatřepala jsem hlavou. Nehodlám myslet na tu příšernou ženskou. Úplně jsem ji vymazala ze svého života, neexistuje.

Řídila jsem já, je to koneckonců moje auto. Musím říct, že mi chybělo. I když jsem v tomhle autě jela jen třikrát, zamilovala jsem si ho, a až se s ním budu loučit, budu brečet a řvát a Edward mě bude muset utěšovat.

V bytě jsme byli hned. Zaparkovala jsem v garáži a vyjeli jsme výtahem rovnou až do bytu. Alice s Jasperem si prohlédli byt, jak jsem si ho zařídila pro ty další čtyři roky života na Manhattanu.

Koukla jsem na hodinky. Ještě je čas. Letadlo jim letí až v pět a je něco málo po poledni. Až budou muset letět, poběží upíří rychlostí na letiště, kde bude čekat Edwardův soukromý tryskáč, už to má domluvené, a sveze i Alici s Jasperem, přece jenom letí do téhož města.

Podívala jsem se na Edwarda a kývla hlavou směrem k ložnici. Přikývl, ale ještě jsem to musela dořešit s Alicí. Alice, jakmile viděla můj výraz, který na ni házím, došlo jí to okamžitě. Ihned se přilepila na Jaspera a začala ho líbat.


Usmála jsem se, vstala, chytila Edwarda za ruku a společně jsme se vypařili ke mně do ložnice. Sotva jsem zavřela dvoukřídlé posuvné dveře, hned jsme se nalepila na Edwarda a společně jsme klopýtali k posteli. Je zajímavé, jak jsme oba nadržení.

Když jsem narazila nohama o postel a společně jsme na ni spadli, zasmáli jsme se. Edward mě ihned začal líbat tak vášnivě a chtivě, že bych nebyla schopna ho odmítnout. I já jsem ho chtěla, a hodně.

„Musíme pokřtít tuhle postel,“ zašeptala jsem, když jsme byli oba nazí. Zbývalo jen několik vteřin do onoho okamžiku, kdy se naše těla spojí v jedno.

„Tak ji pokřtíme, a to tak, že na to nikdy nezapomene,“ řekl a vniknul do mě. Zavrčela jsem mu do ucha vzrušeně a přetočila ho pod sebe. Tahle postel je úžasná, na ni by se vešel Emmett dvakrát a ještě by měl dost místa. Zkrátka je obrovská.

Tomuhle milování jsem chtěla poroučet já. Ale mé přání nebylo vyslyšeno. Edward si sedl, já tak natáhla nohy přes jeho pas a obmotala je kolem něho. Na jeho nohou jsem seděla, takže jsme seděli v sobě jako dvě části skládačky.

Edward mě chytil za boky a nadzvedával mě. Jeho hlavu jsem si přitáhla k polibku a vášnivě ho políbila. Protože jsme byli upíři, mohli jsem udávat tempo jakékoli, a Edward zvolil opravdu rychlé. Nadzvedával mě a zase pouštěl tak rychle, že by komukoli ty pohyby splývaly.

Netrvalo dlouho a oba jsme se zhroutili na postel pod vlnou orgasmu. Teda Edwarda se skácel na postel, já se skácela na něj. Chvíli jsem oba zhluboka dýchali, než jsme dech zklidnili a s ním i všechno ostatní.

Lehla jsme si vedle Edwarda a přitulila se k němu. On mě jako tradičně objal rukou kolem ramen a svojí druhou rukou drželo tu mou na své hrudi, přičemž jsem hlavu měla položenou na jeho rameni a koukali jsem si zblízka do očí.

„Jak to bez tebe vydržím?“ zašeptal Edward zoufale a já se usmála a políbila ho na špičku nosu, která ke mně byla nejblíže. Políbila bych ho na rty, ale ty byly moc daleko a já nechtěla zvedat hlavu.

„Budeš muset. Ani já nechci být takovou dobu bez tebe, ale konečně se mi splnil sen o studiích na Manhattanu, měl bys mě podpořit, přát štěstí a radovat se se mnou,“ řekla jsem trochu smutně. Vím, že mě Edward miluje, ale myslela jsem, že mě bude v mých snech podporovat. Zatvářil se nechápavě a trochu s odporem, který jsem nechápala.

„Není to tak, že tě nepodporuju a neraduju se s tebou. Vždyť víš, že jsem se mohl přetrhnout, abych ti zařídil studovat inkognito a aby ses vůbec dostala. Jsem šťastný, že se ti plní sny, opravdu, i když to tak nevypadá, protože tě tak miluju a nechci být od tebe ani minutu,“ řekl a sám mě políbil na ústa. Usmála jsem se. Chtěla jsem to slyšet na vlastní uši.

„Já tě taky miluju, ale v tuto chvíli má přece jen přednost Manhattan. A příčí se mi, že to říkám, ale budete muset jít, abyste stihli letadlo,“ řekla jsem a Edward střelil pohledem na hodiny. Měla jsem pravdu. Mají ještě hodinu, necelou.

Edward otráveně zamručel, ale zvedl se. Usmála jsem se a taky se zvedla. Vzala jsem si jen šaty, které jsem si jen přetáhla přes hlavu, ani kalhotky jsem si nebrala, na co taky? Stejně se pak vysprchuju a půjdu si lehnout, pokud mi Edward nezavolá, pak bych už spát nemohla.

Pozorovala jsem Edwarda, jak se otráveně obléká, a řekla si, že bych mohla zburcovat ještě Alici s Jasperem. Zaposlouchala jsem se do zvuků v bytě a zjistila, že zrovna skončili. Usmála jsem se, odsunula jedno křídlo dveří a šla do obýváku, kde se na pohovce vyvaloval Jasper a na jeho hrudi Alice.

„Alice, Jaspere! Je čas se chystat, jinak vám uletí letadlo!“ zakřičela jsem zpoza rohu a schválně nelezla do obýváku, abych se nemusela koukat na… Však vy víte na co. A navíc jsem jim chtěla nechat soukromí.

Přešla jsem do kuchyně, kde jsem dala vařit na kávu. Dostala jsem na ni strašnou chuť. Zanedlouho do kuchyně přihopsala usměvavá Alice a přiblble se usmívala. Ten úsměv jsem poznávala, sama ho mám vždycky po milování na tváři.

Stačil mi jediný pohled na ni, abych věděla, že je šťastná. Zatímco se mi bude vařit voda, bych je mohla jít vyprovodit. Nakonec se domluvili tak, že vyskočí z balkónu v mé ložnici a poběží po střechách. A proč ne? Aspoň budou na letišti rychleji.

Šla jsem teda s Alicí do ložnice, kde už čekal Edward s Jasperem a balkónové dveře byly dokořán. Zmučeně jsem se podívala na ty dveře a pak na Alici. Naráz jsme si padly do náruče a brečely.

„Budeš mi chybět, sestro,“ zašeptala Alice plačtivě. Usmála jsem se, ale mluvila mi z duše, taky mi bude chybět, možná více něž já ji. Vždycky jsem na ní byla závislá, to nemůžu popřít. Pomáhala mi, nakupovala mi, starala se o mě, teď bude všechno jen na mně.

„Ty mě taky, sestro, ale jsou to jenom čtyři roky, pak už budeme všichni spolu, navždy,“ řekla jsem a pevně ji stiskla. Pustila jsme ji a přešla k Jasperovi, kterého jsem taky objala kolem krku a on mě kolem pasu. Beru ho jako bratra, který vlastně i je, švagr je jako bratr, ne?

„Postarej se o Alici, švagře, a postarej se o to, abych jí moc nechyběla, jasný?“ poručila jsem mu a pustila ho, abych mu viděla do očí. Usmál se a hodil pohled na Alici, ve kterém byla touha a radost, ale i láska a štěstí.

„Ano, madam, budu se snažit vás nezklamat,“ přitakal a šel si stoupnout k Alici, kterou objal jednou rukou kolem pasu. Usmála jsem se, když jsem je tak viděla. Přála jsem jim to, jako ještě nikomu.

Otočila jsem se na Edwarda, který vypadal nedočkavě, ale zároveň smutně. Chápala jsem ho, cítila jsem se úplně stejně. Rychle jsem překonala vzdálenost mezi námi, objala ho kolem krku a políbila ho.

Jeho ruce se obmotaly kolem mého pasu, ale jeho dlaně spočívaly na mých lopatkách a tím mě tlačil na své tělo. Nechtěla jsem přestat, ale musela jsem. O půlkrok jsem od něj odstoupila a tak mezi nás jsem pustila trochu vzduchu.

Podívala jsem se na svůj řetízek s andělským křídlem, který mi visí na krku od toho dne na líbánkách, a odepnula jsem si ho. Totéž udělal i Edward. Jak jsem si před oltářem nandali snubní prsteny, tak jsem si je teď stáhli a dali na řetízky a zase zapnuli jeden druhému na krk.

„Bude se mi stýskat,“ zašeptal mi do ramene a ještě jednou jsem ho políbila, ale rychle, abych je už moc dlouho nezdržovala. Naposledy jsem ho objala a dost silně stiskla, abych si uchovala v paměti tvar jeho těla.

„Mně taky, ale neboj, rychle to uteče a už nás nic nerozdělí. Slibuju, že budu pravidelně volat, klidně i přes Skype, abychom se viděli, a jinak v pátek na viděnou,“ řekla jsem a všechny propustila.

Ještě jsem jim změnila podobu na jejich opravdové, protože celou tu dobu, od našeho odjezdu na líbánky, měli ty falešné. A nezapomněla jsem ani na upírství s lidskou kůží a chutěmi, bez toho by neodešli.

Vyšla jsem na balkón a ještě jim zamávala na cestu, když mizeli mezi střechami mrakodrapů. Zalezla jsem dovnitř a šla do koupelny, abych se vysprchovala. Pořádně jsem se umyla, abych první den udělala dobrý dojem.

Než jsem šla spát, podívala jsem se do zrcadla a změnila se tak, jak jsem se rozhodla, že budu vypadat, a jak hlavně vypadám v dokladech. Černé vlasy, zelené oči a postava moje, tu jsem nehodlala měnit.

Zalezla jsem si do postele a usnula s myšlenkami na nadcházející den. První den na Manhattanu.


« Předchozí díl Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Zakletá Popelka 54. kapitola:

 1
2. BeAll
26.10.2015 [15:20]

Emoticon Emoticon Emoticon

1. AndieAn
23.10.2015 [6:48]

Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!