Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele BlackStar


BlackStar

BlackStarPráva: admin

Reálné jméno: Black

O mně: Ak máte nápad, potrebujete poradiť, som tu pre vás. Rada by som vytvorila z webu miesto pre veštkých, ktorí sa cítia sami. Chcem im dať miesto, kde sa budú cítiť ako súčasť rodiny... once more.

Kontakt:

Web: stmivani.eu

Statistiky:

Moje články: 120

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 1. 2010

Poslední přihlášení: 13. 7. 2021, 22:41

Shrnutí povídek:

 

Povídky od BlackStar

Povídky od BlackStarI mean, it was a ride.

Články:

 

Piano tones

Piano tones

Zacítil posledný úder srdca, posledný plameň, ktorý z neho opadol a počul šustot krvi, ktorá sa valila v žilách bytosti vedľa neho.

 

Recenzie - Pravidlá

Recenzie - Pravidlá

Prinášame Vám novú sekciu s novým pravidlom. Odteraz píšete recenzie a k tomu si sami vyberiete knihu/poviedku!

Prečítajte si pravidlá a môžete začať písať. 

Dúfame, že sa zapáči. Tím Stmívání.eu

 

Výsledky vianočnej kapitolovej súťaže

Výsledky vianočnej kapitolovej súťažeTak a je to tu nový rok nastúpil a s ním aj výsledky kapitolovej súťaže. Tak, čo pekné nám ten rok priniesol?

 

Výsledky jednodielnej smršte

Výsledky jednodielnej smršteUž ste si rozbalili darčeky pod stromčekom? Tak teraz poďme spolu odhaliť tie naše...

 

Jednodielna smršť

Jednodielna smršťRýchla smršť, tak ako aj pri zimných fujaviciach, môže prísť tak rýchlo ako aj odísť. Tak aby ste ju nezmeškali!

Máte čas do nedele! (22.12.2013) 

 

Dvojitá vianočná nádielka

Dvojitá vianočná nádielkaRolničky, rolničky, kto vám dal ten hlas?
Spoznávate? Tak otvárajte článok a aj vy nám pošlite svoj hlas v podobe poviedky!

Máte čas do dnešnej polnoci. (28.12. 2013)
Výsledky budú vyhlásené v priebehu dňa 1.1. 2014
 

 

Ako na Nový rok, tak po celý rok - Výsledky!

Ako na Nový rok, tak po celý rok - Výsledky!

Ako na Nový rok, tak po celý rok!

Takže ako nám začne nový rok 2013? Pozrime sa na to!

 

Ako na Nový rok, tak po celý rok

Ako na Nový rok, tak po celý rokMáte cez prázdniny veľa voľného času a neviete čo s ním? Tak hor sa do písania zimnej súťažnej poviedky!

Sponzori: Martinus, Gorila, Egmont

 

Súťažný kvíz - výsledky!

Súťažný kvíz - výsledky!Výsledky súťažného kvízu!

 

Súťažný kvíz

Súťažný kvíz

Vy nás už šesť rokov odmieňate svojou tvorbou, teraz chceme my odmeniť jedného z vás.


Nedeľa 17:00 -> Druhé kolo otázok!
Na vašu žiadosť doplnené odpovede z prvého kola.

 

Fairytale

FairytalePo rokoch jej do života vstúpi nádej, s nádejou prišiel aj cit, o ktorom nevedela, no ako tieň sa za citom skrýva sklamanie.

Život je ako hra kariet, ktoré keď zle rozohráš, stále môžeš blafovať...

 

In between

In betweenOdo mňa netradičná poviedka. Rozpráva o Sethovi, svorke a jednom, zdanlivo obyčajnom, dievčati. Tu sa však nevyskytuje pripútanie sa, žiaden vzťah nie je v svorke tolerovaný kvôli ich podstate... Nikto nesmie vedieť, čo sa medzi nimi deje. Obyčajný človek toho nie je hodný...
Celý názov: In between love and my promise
Pekné čítanie, Black

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 21

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 21Bella sa dostáva do ťažkostí a stále si pripadá slabá. Ako nakoniec Carlisle presvedčí Bellu? Black

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 20

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 20Myslíte si, že Will je zlý? Naozaj si to myslieť možete, pretože jeho vôľa je natoľko nestabilná, že sa môže hocikedy zmeniť... Bella je na tom podobne. Cítiť sa ako odhodená hračka vám na sebavedomí nezdvihne a bezvýznamné reči, ktoré si pustíte k teľu vám ublížia viac ako tá najväčšia telesná bolesť...
Krásne čítanie. Black

 

Vyhodnotenie Drabble súťaže

Vyhodnotenie Drabble súťaže

Konečne môžete byť všetci radi a skákať do stropu. Vyhodnotenie Krátkeho tanca je tu!


 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 19

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 19Tak dobre, trocha som to urýchlila a tu je ďalší dielik. Bella sa pokúsi ozásah, ale vyjde jej to? Snáď niekedy hej.
Black

 

Smiem?

Smiem?Jednorázovka, ktorá mi prirástla k srdcu. Čo na ňu poviete je len na Vás. Niečo o Edwardovi a Belle. Stretnutie, ktoré bolo ich úplne prvým a takým náhodným...

„Ako sa zjavil, tak sa aj vytratil. Ostala len letmá spomienka na jeho dokonalú krásu, na neho samotného..."

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 18

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 18Veľmi sa ospravedlňujem, že kapitola pribudla hádam po mesiaci. Nestíhala som, škola bola hrozný nepriateľ, ale snáď ste nezabudli. V kapitole sa Will bude rozhodovať. Nakoniec príde k rozhodnutiu, ktoré sa vám zrejme nebude páčiť. Možno áno. ;) Black

 

Krátky tanec aneb Drabble soutěž

Krátky tanec aneb Drabble soutěž

Pokračovanie apríla? Nie, toto je skutočnosť. Naozaj sme sa rozhodli usporiadať súťaž. Akú? No predsa drabble. Máte radi písanie týchto kraťučkých poviedok? Áno?! Tak sem!


Vypršel termín pro zasílání Vašich tvoreb.

 

I want cry...

I want cry...Keď vás niekto opustí a nechá vás trpieť, čo sa stane? Čo však spravíte, keď sa znenazdajky znova objaví? Čo by urobila naša krehká dušička, Bella? Toto je drabble o Edwardovom návrate. Pekné čítanie. Black

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 17

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 17Jupí, konečne sa pohneme dopredu. Bella začne s výsluchom... Koho? Prečo?! No to sa musíte dočítať... Black :)*

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 16

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 16Takže, dúfam, že ma nezabijete. Ten čas naozaj na zabitie je, ale ja som sa snažila. (Chabá výhovorka, viem. :D)

 

Láska Bohov trvá večne °° 25

Láska Bohov trvá večne °° 25A je to tu. Posledný diel, ktorý mi dal zabrať a na ktorý som sa sama tešila. Je to koniec, no aj začiatok. Koniec ich bolesti a prekážok a začiatok lásky, ktorá pretrvala všetko. Tu sa vrátime späť do Forks, udejú sa veci, ktoré som sama neplánovala, no postavy si ich vyžiadali... Nakoniec zvíťazila moja citlivá stránka a koniec je ako inak, než... happy.

Láska Bohov naozaj trvá večne.

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 15

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 15Čo sa bude diať našim milým postavám? Kto sa ukáže vo Volterre a aká bude Belliné prianie? Čo všetko sa dozvieme?

 

Láska Bohov trvá večne °° 24

Láska Bohov trvá večne °° 24No konečne. Áchajte, lebo toto sa mi už dlho nestalo. Hambím sa ako pes, že som to nedopísala skôr, ale vôbec to nešlo. Preto sa chcem ospravedlniť a pokúsim sa písať, ale nič nesľubujem... Kapitola bude o tom, ako sa Bella konečne vyporiada so svojou úlohou a Marcus... No, prečítajte si to a uvisíte, čo sa udeje. :)

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 14

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 14Ďalšia kapitolka. Tentokrát sa presunieme na ostrov - kde bude Bella "vystrájať" - a potom naspäť do Volterry. Koho tam nájdeme? :)

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 13

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 13Takže, po dlhšej odmlke, kedy som sa snažila vytvoriť zoznam pre nových autorov, tu je ďalšia kapitola. V nej sa dozviete, čo Will s Bellou našli, vlastne koho... Black

 

Na tú nemáš!

Na tú nemáš!Garrett a Kate. Pobozkal ju naozaj až na lúke?
Podľahla som aj ja? Jasné, tu je môj drabble so sto slovami.
Vôbec tomu nechápem. Black :P

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 12

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 12Troca pohodovejšia kapitola. Bude tam otázka, ktorú položí Will Belle. Je celkom závažná, aj keď mne to nepríde. Potom bude zastávka v Londýne, prečo? A čo sa tam vlastne stane sa dozviete po prečítaní kapitoly.
BlackStar

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 11

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 11Čo si Will uvedomí? Bude to iba pomätenie zmyslov, alebo niečo skutočné? A ako Bella? Bude mu ochotná otvoriť cestu k... No, nič. BlackStar :D

 

Láska Bohov trvá večne °° 23

Láska Bohov trvá večne °° 23Ták, jo. Konečne sa posunieme ďalej a odhalí sa nám aj Bellina ďalšia "schopnosť", ktorá patrí k jej moci... Ako sa však bude vyvíjať jej úloha? DOstane sa nakoniec do vytúženého cieľa?
BlackStar

 

Stále som iba obyčajné dievča!

Stále som iba obyčajné dievča!Prenesieme sa o niekoľko rokov po Úsvite. Avšak teraz sa žiadny otisk nekonal, no Jake stále zotrváva s Cullenovcami. Remesmé nám vyrástla do krásy a začala chodiť do školy. Našla si priateľa, s ktorým trávi väčšinu času... Po roku, ktorý spolu strávili sa Ness rozhodne, že mu povie svoje tajomstvo...
BlackStar =)*

 

Láska Bohov trvá večne °° 22

Láska Bohov trvá večne °° 22Hneď zo začiatku je trocha akcie. Bella sa dostane do konfliktu s Edwardom a potom vás čaká vysvetlenie. Dúfam, že nebudete zmätení.
Šťastný Nový rok! :*

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 10

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 10Koho naša Bella stretne ako sa to bude vyvíjať? Snáď sa bude páčiť a poviete, ako ste na tom s iným párom ako je Bella a Edward.
Šťastný Nový rok!

 

Láska Bohov trvá večne °° 21

Láska Bohov trvá večne °° 21Jásajte... ovácie prijímam úplne v poriadku. Viete aká to bola fuška? Dať to všetko dokopy, poriadne mi to dalo zabrať, ale dúfam, že nabudúce to bude rýchlejšie, aj keď. Mám veľa práca a sú sviatky, takže sa chodí na návštavy a návštevy chodia k nám...
No, nič. V kapitole Bells príde do Volterry a skoro ju tam niečo zabije. Kto, alebo čo to bude? A ako na to všetko reagoval Edward? Kto sa do príbehu zapletie?

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 9

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 9 Pridávam posladných pár kapitol zo zásoby... Potom to pôjde o trocha pomalšie, pretože budem písať dve... Snáď sa nehneváte...
Tak, keď už sú tie Vianoce, je tu ďalšie dielik.
Moja obľúbená časť. Konečne to s nimi začína vyzerať dobre, no čo sa zvrtne? Na čo ich Alice nahovorí? Tešte sa! Obľúbená kapitola vyšla práve na Vianoce. Som rada.
BlackStar

 

Fate

FateFate, v preklade Osud.
Jeden neverí ničomu, iba vlastnému uváženiu. Druhý sa chytá každej príležitosti a dúfa... Verí na osud a všetko, čo môže spraviť.

Takže, prepadla ma vianočná nálada, tak je tu aj poviedka. Dúfam, že sa v nej nestratíte a vydržíte až do konca.
BlackStar

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 8

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 8S oneskorením Vám prinášam ďalší dielik. Mala som toho trocha dosť, takže tak. Dúfam, že sa bude páčiť.
Bella sa znova začne rozprávať s Edwardom. Čo podniknú?
Ďalej tu máme veľkú udalosť. Kto bude mať najšťastnejší deň vo svoje existencii?
BlackStar

 

Láska Bohov trvá večne °° 20

Láska Bohov trvá večne °° 20Som hrozná, viem, ale znova sa to vyvíja tak, ako som to vôbec neplánovala. Proste impulz a išlo to... ;) Dúfam, že sa nehneváte. Snažila som sa a v dnešnej kapitole sa dozvieme, ako sa mienia Cullenovci starať o Bellu... Ako sa to všetko vyvinie?
Som zvedavá, čo si o tom myslíte.
BlackStar

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 7

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 7Ako dopadne rozhovor s Alice. Na čo spoločne prídu? A ako sa to bude vyvíjať ďalej s Edwardom? Budú spolu aspoň chvíľu sami? Dozviete sa! :D
BlackSTar

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 6

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 6Jediné, čo k tomuto môžem napísať je...
Poznanie...

 

No smile...

No smile...Táák, tu je môj malý pokus. Mne sa nejako moc nezdá, ale tak čo už so mnou...
Predstavila som si Jane ako smejúce sa dievčatko a vyšlo z toho toto. Jane nie je taká bezcitná ako sa všetkým zo začiatku javila. Bola to milá osôbka až dovtedy, dokým nezistila aký hrôzostrašný má svoj dar... Čo všetko dokáže človek spraviť pre súrodenca... Stane sa tým, čím nikdy nehcela byť...
BlackStar

 

Láska Bohov trvá večne °° 19

Láska Bohov trvá večne °° 19Uááá, konečne som sa dopracovala ku zdarnému koncu... No, možno sa to tak nedá povedať, ale čo už... Bella sa bude správať divne, tak ako to viete už z minulej kapitolky. Čo to do nej vošlo a čo na to ostatní? A ako sa nakoniec rozhodne? Čo sa nám to prihodí na konci kapitoly?:D Mám premyslenú ďalšiu kapitolu a budem na nej tuho pracovať! Takže sa môžete tešiť.
BlackStar

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 5

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 5Takže, je tu ďalší dielik. Trocha skôr ako ste mohli čakať. Dúfam, že som potešila... Neviem, čo ma k tomu viedlo. Možno nuda, neviem.
Je tu kúsok šťastia Alice a Belline city... Rozhodovanie. Zistenie.
BlackStar

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 4

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 4Bella sa rozhodla... Dva darčeky sa jej hneď hodia. Ktoré to budú? A čo sa stane hneď ráno po prebudení? Bella je stále iba obyčajné dievča a môže mať zlé sny, ale čo keď hovorí zo spania?
Tak nech sa Vám páči. BlackStar

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 3

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 3 Nová rodina... Ide to celkom rýchlo. Bella je akási podozrievavá a nedá si pokoj. Má však narodeniny a tam sa to všetko vyhrotí... Čo sa bude diať?
Príjemné čítanie, Vaša BlackStar

 

Láska Bohov trvá večne °° 18

Láska Bohov trvá večne °° 18Pondelok to síce nie je, ale snáď vás to neodradilo. Je tu sľubovaná kapitola a s ňou aj vysvetlenia... Snáď sa vám všetko objasní a ak si nebudete istí, komu to má Bells vybrať lásku, nezúfajte. V ďalšej Belle všetko vysvetlia Cullenovci, alebo nie? Ešte tu ostáva otázka, či sa Bella zmenila, alebo je to stále to slniečko, ktoré tu bolo doteraz...
BlackStar

 

Láska Bohov trvá večne °° 17

Láska Bohov trvá večne °° 17Takže, kapitola je oddychová a sú tam vlastne iba nákupy. Trocha som si s nimi pohrala, ale inak pohoda. V ďalšej kapitole sa konečne dozvieme, čo je Bella zač.
Ďakujem Vám a príjemné čítanie...

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 2

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 2Tákže, je to druhá kapitola a naša rodina Halových sa stretne s Cullenovými. Uvidíme, čo z toho vznikne. A ešte jeden malý sen... Som na ne trocha uchýlák, takže sa mi nečudujte, ak ich tam v priebehu deja bude viac. Veľmi sa mi páči, ako to zamieša v deji, ak sa to nevyplní, alebo je to iba relatívne... No nič, koniec kecov a ideme na kapitolu.
Príjemné čítanie praje BlackStar

 

Láska Bohov trvá večne °° 16

Láska Bohov trvá večne °° 16Bože, tak to je niečo. Za pol hoďky dopísať dve stránky vo worde a ešte si to aj opraviť (dúfam, že tam nebude moc chýb :D). Ale spravila som rekord a máte to tu. Neviem, čo k tomu napísať, iba to, že sa konečne dočkáte. Spravila som to síce trocha pretiahnuté, že jeden nemenovaný tam ešte trocha zamieša karty... Trepem blbosti. Začiatok trocha smutnejší (pre mňa nie ;)) a potom už to pôjde ako po masle.
BlackStar

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 1

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ 1Tak, hneď tu máte prvú kapitolu. Snáď som vás pri prológu nesklamala a bude pokračovať. Tu sa trocha porozhliadneme po novom okolí a uvidíme, koho stretneme!
Príjemné čítanie praje BlackStar.

 

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ Začíname

Boli sme stvorení jeden pre druhého... Tak prečo nie si so mnou?! ¤ ZačínameTakže, začala som s novou poviedkou. Neviem, nie je to nič extra, ale mne osobne sa celkom páči.
No, v tomto príbehu sa priblížime k svetu upírov. V ich svete je normálny pojem poloupír. Je to bytosť, ktorá je napoly človek a napoly upír. Teraz sa priblížime do života trom rodinám, ktoré majú to šťastie a v ich rodine sa narodili deti. Sú to poloupíry.
Takže, pustite sa do mňa. BlackStar =)*

 

Láska Bohov trvá večne °° 15

Láska Bohov trvá večne °° 15Tak ste sa dočkali. Konečne sme prišli k dieliku, kde sa stretnú. Trocha som to usekla a na začiatku bude pre vás možno nepríjemné prekvapenie, ale tak som to ani ja neplánovala.:D Bol to chvíľkový skrat, ktorý pomohol pri pokračovaní. A nabudúce sa to snáď konečne všetko vyjasní. Ani ja sama neviem ako mi to vyjde. Takže, užite si ho, lebo ďalší dielik je v nedohľadne.
BlackStar

 

Puto duše 14. kapitola + Epilóg

Puto duše 14. kapitola + Epilóg Zvonec zvoní a Puto duše nám už končí. Tak a je to tu... Oficiálny koniec našej spoločnej poviedky. Je tam trocha zmätok, ale tak myslím, že to pochopíte. Čo sa stalo pri stretnutí Jakea a Belly? Prežijú to obaja alebo niekto odíde s nejakým zranením? Uvidíte, až keď si to prečítate...
BellaCullenSwan & BlackStar

 

Puto duše 13. kapitola

Puto duše 13. kapitolaTáákže, snáď ste moc dlho nečakali. Je tu ďalší a aj predposledný dielik. Je trocha nudnejší, no aspoň niečo. Je vlastne o Belle a o tom, čo sa má stať.
Koniec bude... No, skúste hádať... Budeme rady za akýkoľvek komentárik.
BellaCullenSwan & BlackStar

 

Láska Bohov trvá večne °° 14

Láska Bohov trvá večne °° 14Tak po dlhej dobe je to ďalší dielik. Trocha sa pohneme dopredu, ale najskôr je tam návšteva... Čo sa stane? A koniec... No, ten je trocha nedokončený, pretože chcem vedieť, čo si o tom myslíte... Príjme ho? Som zvedavá na vaše pripomienky.
Vaša BlackStar

 

Láska Bohov trvá večne °° 13

Láska Bohov trvá večne °° 13Kapitola je o tom, čo si naša Bella uvedomila. Je tam aj Edward, ale iba kúsoček a to vám vlastne aj napovedá, čo sa stane nabudúce. Uvidíte a nechajte sa prekvapiť.
BlackStar

 

Láska Bohov trvá večne °° 12

Láska Bohov trvá večne °° 12Na otázku tety, kedy bude ďalší diel som odpovedala takto: "Dneska ho teda pridám..." Tak a je aj tu. Snáď vás nejako nevystraším... Bude tam o jeden pohľad navyše. Ak by ste nevedeli, tak je to Jazz. Snáď z nich nebude vedľa.
Príjemné čítanie, BlackStar.

 

Láska Bohov trvá večne °° 11

Láska Bohov trvá večne °° 11Máte tu ďalšiu kapitolu, aj keď by som prinajmenšom niekoho zabila. Dneska to nebolo najlepšie, ale keďže som mala kapitolu napísanú dopredu, tak tu je. Sú v nej Vianoce a ten darček. Snáď sa vám bude páčiť, pretože ďalšia taká krása nebude. Stane sa niečo... Skúste mi povedať Vy!
BlackStar

 

Puto duše 12. kapitola

Puto duše 12. kapitolaKonečne! Vieme, že nás možno budete preklínať a ani si nespomeniete, ale my dúfame. Dúfame, že si na nás ešte spomeniete a aspoň ja sľubujem, že to tu bude skôr. To rozhodne, ale uvidíme, či to niekto číta a podľa nápadov...:D Kapitola je taká oddychová a koniec som snáď moc nepokazila...
BellaCullenSwan & BlackStar

 

Láska Bohov trvá večne °° 10

Láska Bohov trvá večne °° 10Máme tu guľatiny!:D Desiata kapitola je na svete a ja sa teším, že ste tak dlho vydržali!:-*
V kapitole sa vrátime na miesto činu a naša Bellinka sa dozvie, s kým má tu česť. A budete tam mať pár nápovedí, čo sa stane v ďalších kapitolkách...
Príjemné čítanie, Vaša BlackStar

 

Láska Bohov trvá večne °° 9

Láska Bohov trvá večne °° 9Fúúú, tak je tu ďalšia kapitola, ja len dúfam, že ste na mňa nezabudli. Dúfam, že sa vám bude páčiť. Je tam znova sen a potom oslava... Niekto sa niečo dozvie a niekomu sa niečo stane... Už viac nebudem prezrádzať, tak nech sa vám páči!
Vaša BlackStar

 

Láska Bohov trvá večne °° 8

Láska Bohov trvá večne °° 8Tu máte ďalšiu kapitolu! Je trocha nudnejšia, ale myslím, že až tak moc nie. Priznám sa, že časť je tam písaná akoby z môjho života... Proste som vyjadrila svoje city. No nič, radšej Vám prajem príjemné čítanie!
Vaša BlackSTar

 

Láska Bohov trvá večne °° 7

Láska Bohov trvá večne °° 7Je tu ďalší dielik. Mohla som ho pridať skôr, ale mala som divnú náladu a opravovať sa mi to nechcelo. Takže sa ospravedlňujem, že ste museli čakať. Bolo to iba mojou blbosťou! Prepáčte!
A ku kapitole. Proste Emm bude mať blbú otázku, alebo nie? Posúďte vy!
Vaša BlackStar

 

Láska Bohov trvá večne °° 6

Láska Bohov trvá večne °° 6Konečne ďalšia kapitolka. Trocha sa pretiahla, ale inak v pohode. Máte tam pohľad Edwarda a nabudúce bude pohľad Alice, aspoň tak to plánujem. Tak už nič iné, len príjemné čítanie!
Vaša BlackStar

 

Láska Bohov trvá večne °° 5

Láska Bohov trvá večne °° 5Po týždni čakania, som tu opäť s poviedkou LBTV a dúfam, že ste na mňa nezabudli. Snažila som sa napísať trocha zaujímavejšiu kapitolu, ale neviem. Je tam pohľad Alice a Edwarda a myslím, že sú celkom fajn. Posúďte vy!:D
Vaša BlackStar:-*

 

Posledná myšlienka

Posledná myšlienkaVšetko môže byť iba sen...

Alebo krutá skutočnosť...

 

Láska Bohov trvá večne °° 4

Láska Bohov trvá večne °° 4Tu ja ďalšia kapitolka LBTV. Snažila som sa, aby tam bolo niečo akčné. No, ono sa to akčným ani nemôže nazývať. Je to taký malý výstup Belly. Mne sa to páči. Ale poporiadku. Bude tam prvá akcia Belly, jej výstup a bude nasledovať ďalšia akcia, ktorá skončí... nechajte sa prekvapiť. Vlastne to bude až v ďalšom diely.:P
Príjemné čítanie. Vaša BlackStar

 

Prada, Chanel, AliC 7. kapitola + Epilóg

Prada, Chanel, AliC 7. kapitola + EpilógA je tu koniec. Nechcela som to nijako moc naťahovať, takže som to ukončila takto. Dúfam, že sa nebude hnevať a obdaríte ma komentíkom. Moc ďakujem ľuďom, ktorí mali trpezlivosť a počkali na ďalšie kapitoly. Moc vám ďakujem, moja srdce skákalo, keď som ich tam našla. Aspoň nejaké!:-*
Príjemné posledné čítanie tejto poviedky. Vaša BlackStar

 

Láska Bohov trvá večne °° 3

Láska Bohov trvá večne °° 3Tak, tu je tretia kapitolka. V nej sa nedeje nič zvláštne. Bella sa prebudí, a pri nej bude neočakávaná osoba. Nie, robím si srandu. :P Vlastne, snáď sa neukúšete nudou. Snažila som sa, no rozbehne sa to až v ďalších dieloch. Prepáčte!
Príjemné čítanie! Vaša BlackStar

 

Prada, Chanel, AliC 6. kapitola

Prada, Chanel, AliC 6. kapitolaFúú, ďalšia kapitola. Dokopala som sa ju opraviť a tak je tu. Snáď vás nesklamem. Premýšľala som nad Sad Endom, no to by ste ma asi zabili. Takže nakoniec je tu Happy End a toto je predposledná kapitola, tak si ju aspoň trochu užite!:D
Príjemné čítanie Vaša BlackStar :-*

 

Láska Bohov trvá večne °° 2

Láska Bohov trvá večne °° 2Konečne druhá kapitola. Som rada, že sa Vám príbeh páči a potešíte ma komentom. Budem sa snažiť pridávať čo najviac to pôjde.
Príjemné čítanie. Vaša BlackStar

Dokončeno

Láska Bohov trvá večne °° 1

Láska Bohov trvá večne °° 1Moja ďalšia poviedka. Bude to klasika. Edward a Bella. Bella je niečo viac ako človek. Má milujúcu rodinu a kamarátky. Jej život je perfektný. Čo sa stane, keď sa prisťahujú Cullenovci? Aký ma Bella talent? Ako to súvisí s Edwardom. A budú vlastne spolu? A čo Alice? To sa dozviete, ak budete čítať túto poviedku. A myslím, že názov už veľa napovedá...
P.S. Táto poviedka je taká oddychová. Bude o rozhodovaní. Láska, alebo rodina?
Prajem príjemný zážitok!
Vaša BlackStar

 

At the end is a beam! - Epilóg

At the end is a beam! - EpilógKonečne ste sadčkali epilógu. Znova poďakujete mojej babičke, Millie. Dokopala ma k tomu, inak by som nad tým tápala ešte dosť dlho. Je to iba prežitie ich večnosti, nič viac. Tak snáď sa bude páčiť!
Vaša BlackStar

 

Untitled

UntitledTakže, poviedka o Al a Jazzovi. Snažila som sa niečo iné napísať. Tak snáď sa vám to zapáči...
Alice je sirota, ktorá chodí z rodiny do rodiny. Akoby mala nejaké kúzlo, ktoré láka ľudí. No, potom je to horšie. Začnú sa diať divné veci, ktoré nie sú dobré pre nikoho. Jedna bytosť tu je však pre ňu. Ako to dopadne?
Príjemné čítanie Vám praje BlackStar♥

 

Prada, Chanel, AliC 5. kapitola

Prada, Chanel, AliC 5. kapitolaPo dlhej dobe ďalšia kapitola. Bude tam jeden zaujímavý moment. Teda vlastne aj viac... Ale nechajte sa prekvapiť! Príjemné čítanie praje BlackStar!

 

At the end is a beam! - 24. kapitola

At the end is a beam! - 24. kapitolaTak je tu posledná kapitola. Dúfam, že vás nesklamem, pretože romantika a moje prsty na klávesnici neveštia nič dobré!
Príjemné čítanie praje Vaša šťastná BlackStar!

 

At the end is a beam! - 23. kapitola

At the end is a beam! - 23. kapitolaTak, dávam vám sem predposlednú kapitolu. Bude ešte aj epilog, ale ten nerátam... Tu sa nebude odohrávať, vlastne nič. Svadbu som si nechala až na koniec. Inak, za tento diel poďakujete mojej babičke, Millie. Chcela som vás trošku potrápiť, nech si nezvykáte... Ale už je tu, tak príjemné čítanie.
P.S. Babi, dúfam, že s tým nemáš moc práce...
Vaša BlackStar

 

At the end is a beam! - 22. kapitola

At the end is a beam! - 22. kapitolaCullenovci... Alice a nákupy... To asi stačí!:P Som zvedavá, čo na to poviete. Je tam môj pohľad! Tak sa nezľaknite.:P Užite si ho!
Vaša BlackStar

NEWS

Holky z lepší společnosti

Holky z lepší společnostiNeviem, či to tu už bolo, ale našla som film, kde hrá malá Dakota Fanning. Film sa mi páčil a Dakota je v ňom strašne zlatá. Je ešte z roku 2003, takže je tam naozaj malá.

 

At the end is a beam! - 21. kapitola

At the end is a beam! - 21. kapitolaBože, ľudkovia, vy ste neskutoční! Povedala som si, že sa na komenty pozriem až keď ich bude aspoň päť, a ako tak vidím bolo ich tu až devät. MOje šťastné číslo. A tak krásne. Znova vám všetkým veľmi ďakujem. Ani som nemyslela, že sa vám to bude páčiť. Je to také o ničom... A aby som vám niečo prezradila... Ed s Bell sa uvidia až na svadbe...:P Fúú, už som prezradila moc, nemyslíte? A ešte k tejto kapitole... Všetci sa vracajú do Voltery...
Ešte raz ďakujem, Vaša BlackStar

 

Prada, Chanel, AliC 4. kapitola

Prada, Chanel, AliC 4. kapitolaTu vám prinášam ďalšiu kapitolu. Dúfam, že nebudete sklamaní, pretože je nudná, a to doslova. Moc som to nechcela predlžovať, no skončilo to takto. Je to vlastne iba opis, čo sa stalo. V ďalšej kapitole sa rozhodne a stane sa tam niečo závažné. Premýšľam o Sad end-e. Mno, neviem. Uvidím, ako sa to všetko zvrtne. Ako som písala, že bude päť kapitol, tak už to neplatí. Mám nápady, ale poviedka bude aj tak krátka. Dúfam, že vás to neodradí.
Vaša BlackStar

 

At the end is a beam! - 20. kapitola

At the end is a beam! - 20. kapitolaDvadsiaty dielik je tu! Dúfam, že vás nesklame, pretože mne sa celkom páči! Zistila som, že mi jednoduchšie idú písať smutné scény, ako tie happy.:P Ale nebojte sa, poviedka má Happy end. Vlastne, už je dopísaná, tak vám ju sem budem iba vkladať...
Vaša BlackStar

 

At the end is a beam! - 19. kapitola

At the end is a beam! - 19. kapitolaBože, ľudia. Vy ste úžasní! Ani neviete ako ma potešili tie vaše komenty! JasminaCullen, zuzka7, lucka244, Mellanie, Dia, tapta a tiež eMuska... Ste úžasné baby, všetkým vám ďakujem. Všetkým, ktorí čítajú tento môj nezmysel. Dúfam, že vás touto kapitolou nejako nesklamem...
Strašne vám ďakujem. Vaša BlackStar

 

At the end is a beam! - 18. kapitola

At the end is a beam! - 18. kapitolaĎalší dielik! Hm... akoby som to... no, oni sa tak trocha dali dokopy. Moc som to rozpisovať nechcela, takže o tomto budú iba dve kapitoly, a to tiež iba o tom výlete. Nič moc, ale zasa je tam znova telefonát. No nič, ja už mlčím...
Vaša BlackStar

 

Prada, Chanel, AliC 3. kapitola

Prada, Chanel, AliC 3. kapitolaPo nekonečne dlhej dobe som späť aj s ďalšou kapitolou. Moc sa ospravedlňujem, že tu dlho nebola nová, ale venovala som sa inej poviedke, ktorá je teraz úspešne dokončená a ja idem na túto. S TwilliLadies sme sa dohodli, že ja ju dokončím, pretože začali prázdniny a im sa moc nechce. Dúfam, že to na kvalite neuberie a keď áno, povedzte a ja sa budem snažiť zlepšiť! Ďakujem, za trpezlivosť a dúfam, že ste na mňa nezabudli.
Vaša BlackStar (a TwilliLadies) :P

 

Puto duše 11. kapitola

Puto duše 11. kapitolaSnáď to tak dlho netrvalo, aby ste ma zabili.:P Snažila som sa, ako som vedela, a tak je tu ďalší dielik. Neviem, či je nejako obzvlášť nápaditý, ale je tu. Sú tam obidva pohľady. Ako Bell, tak aj Edwadov...
Tak snáď už iba, príjemné čítanie vám prajú BlackStar & BellaCullenSwan

 

Iba skúsiť... II

Iba skúsiť... IIKonenče som dopísala druhú a aj poslednú časť. Začiatok je o príbehu a potom sa to už konečne skončí... Samozrejme, šťstne! Som veľmi rada, že sa vám prvá časť páčila a to bol aj dôvod, prečo som napísala druhú. Inak som to v pláne nemala, ale tie komentáre... Ja nemám slov. Som ze všetky rada. Hlavne od Millie! Si zlatá, že si mi to kontrolovala a mala so mnou trpezlivosť!
Ďakujem! Vaša BlackStar

 

At the end is a beam! - 17. kapitola

At the end is a beam! - 17. kapitolaTak tu je ďalší dielik. Ten predtým bol dosť nudný, tak tento vás, dúfam, nezklame. Ak áno, napíšte mi!
Vaša BlackStar

 

At the end is a beam! - 16. kapitola

At the end is a beam! - 16. kapitola Rýchlosťou blesku som pridala ďalší diel. V minulom bola odplata Bells, v tomto sa toho moc nedeje. Naozaj je to nudný diel. Ale chcela som ho sem dať, pretože mi to pomohlo k pokračovaniu. Ešte také spomienky...
Tak už iba príjemné čítanie!
Vaša BlackStar

 

At the end is a beam! - 15. kapitola

At the end is a beam! - 15. kapitolaKonečne vám sem pridávam kapitolu a tiež sa ospravedlňujem, že ste museli tak dlho čakať. Trocha som si neuvedomila, čo robím a dala USB kamarátke, na ktorom mimochodom boli kapitoly. Ale už je späť a ja vám ju sem hneď dám.
Vaša BlackStar

 

At the end is a beam! - 14. kapitola 2. časť

At the end is a beam! - 14. kapitola 2. časťTak, dala som si podmienku, no tá nebola splnená, ale aj tak vám sem dávam druhú časť kapitoly. Je z Bellinho pohľadu... Hm... dozviete sa ako to vnímala ona a čo sa stalo... A keďže som zistila, že čítajú iba nejaký traja, tak kapitoly budú pribúdať trocha pomalšie. Mám ich zopár napísaných dopredu, ale keď chcete takto... A ešte jedna vec. V devätnástej kapitole sa už konečne bude zberať k odchodu. To už tiež bude pomaličky končiť celý príbeh. Bude možno tak 25 kapitol, viac nie. Už toho bolo moc.:P
Tak už iba príjemné čítanie.
Vaša BlackStar :-*

 

At the end is a beam! - 14. kapitola 1. časť

At the end is a beam! - 14. kapitola 1. časťJe tu ďalší dielik. Dúfam, že splní vaše očakávania, pretože tu sa začína sranda. Konečne sme sa dostali k mojej obľúbenej časti. Boj! To je niečo. Je z pohľadu Edwarda a je to ešte také vrátenie o pár dielov naspäť, ale inak je to už len prítomnosť. Ďalší diel bude z Bellinho pohľadu, ako to spískali... No nič, príjemné čítanie praje Vaša BlackStar!

 

Iba skúsiť...

Iba skúsiť...Raz som premýšľala, čo sa stane, keď umrieš a napadla ma táto jednorázovka. Viem, asi to znie šialene, no premýšľala som nad tým. Tak k poviedke. Bella bola už od malička veľmi zvedavé dieťa. Pýtala sa na všetky možné otázky, niekedy to všetkým liezlo krkom, no napriek tomu ju mali radi. Zbožňovali ju. Bola slniečkom v ich rodine. No stále tiež skúšala nové veci a ničoho sa nebála. Chcela vyskúšať všetko. Chcela precestovať svet a dozvedieť sa veľa vecí. Jej rodičia jej vyhoveli a spolu cestovali po rôznych krajinách. Boli bohatí a nemuseli sa nijako veľmi starať o peniaze. Keď však boli po ceste z Indie, Bellu napadla veľmi zaujímavá otázka, na ktorú jej nik nevie odpovedať pravdivo. Jedine, ak by si to zistila sama... Príjemné čítanie praje BlackStar. :D

 

At the end is a beam! - 13. kapitola

At the end is a beam! - 13. kapitolaJe tu ďalší dielik. Aj keď komentov bolo... No moc nie! Ale je tu a nie je moc záživný. Dúfam však, že sa bude páčiť a necháte koment. Je v ňom sen a plán na ďalší tyždeň, ktorý bude zaujímavý. To sľubujem. No, dosť kecania a šup do čítania. BlackStar! :P

 

At the end is a beam! - 12. kapitola

At the end is a beam! - 12. kapitolaĎalší dielik! Som rada, že sa to aspoň niekomu páči. Tu je kapitola z Bellinho pohľadu a je tam jeden telefonát... Dúfam, že sa bude páčiť a ďalší pridám ak tu nájdem aspoň päť komnetov. Ak štyri... tiež sa dá!:D Príjemné čítanie praje BlackStar!

 

At the end is a beam! - 11. kapitola

At the end is a beam! - 11. kapitolaTak, po dlhej dobe je tu opäť ďalší dielik. Ďakujem tým, ktorí si to prečítali a nechali mi koment. Som im vďačná, no najmä eMuske, ktorá ma veľmi milo prekvapila. Vôbec by som nepovedala, že som skvelá, alebo niečo podobné, ale ďakujem. Nakoplo ma to do písania ďalšej kapitoly. V tomto dieli sa trocha vrátime späť. Je z pohľadu Belly. Ak chcete Edwarda, tak povedzte, lebo by som inak písala Bellu. Tak príjemné čítanie! Pusu BlackStar!

 

At the end is a beam! - 10. kapitola

At the end is a beam! - 10. kapitolaFú, tak môžem si oddýchnuť. Je to za mnou. Napísala som vám dosť, ale dosť dlhý dielik. Má šesť strán vo worde. Bola to celkom makačka, ale zvládla som to. Dozviete sa tam niečo nové o svadbe, a tiež je tam pohľad Belli. Tešte sa na dej. Je tam niečo o jej minulosti a čo sa stalo vo Voltere. Vlastne celý ten deň! Je tam tiež poriadne rozbalený dej s Renátou! Dúfam, že sa vám bude páčiť, a necháte mi tu povzbudzujúci komentík, ktorý by ma nakopol do ďalšieho písania! Ďakujem vaša (zmorená) BlackStar!:P

 

Prada, Chanel, AliC 2. kapitola

Prada, Chanel, AliC 2. kapitolaPrepáčte, že to tu je tak neskoro, ale boli tu isté komplikácie.:) Dúfam, že to pochopíte... a tak teda tu je ďalší diel! TwilliLadies & BlackStar!

 

Čarovný svet

Čarovný svetFu, tak zamakala som a je tu moja prvá jednodielna poviedka. V škole keď sme mali triednicku ma napadlo, že všetci tu píšete o inom svete, tak som si aj ja dovolila.:) Je to trocha zamotané(hlavne na konci), ale mne sa to páči. Všetko poznáte. Sú tam Cullenovci, ale bez Edíka a samozrejme naša Bella. Rada zbiera snehové gule. Po maminke jednu zdedila a práve vtedy sa to všetko začalo... No neviem čo ešte by som k tomu mala dodať, iba asi to, že som to písala bez žiadnych skúseností z jednodielnymi poviedkami, tak prosím kritiku!!! Aby som vedela čo všetko treba zlepšiť. Neviem, asi je to trocha rýchle, neviem musíte posúdiť sami. A je to celkom dosť otvorený koniec, tak si musíte domyslieť sami. Tak, príjemné čítanie praje BlackStar!:P

 

At the end is a beam! - 9. kapitola

At the end is a beam! - 9. kapitolaPrpáčte, že to tak dlho trvalo, ale nemala som nápad. A to bez neho nejde. Ešte raz sa vám ospravedlňujem, že ste museli tak čakať. Ku kapitole. Je dlhšia a dúfam, že sa tešíte. Je tam totiž Bella. Iba na konci, ale je. Oznamujem vám, že sa blíži desiata kapitola a pre mňa je to úspech, pretože pri ničom tak dlho nevydržím, tak by som bola rada za každý koment, ktorý dáte. Taktiež vám oznamujem, že za komenty budete dostávať kapitoly a desiata bude niečo extra! Teda, ak budú komentíky! :P Desiatu kapitolu by som chcela dať dosť dlhú, pretože toho tam bude véééľa, čo by som tam chcela. Tiež to bude taký bonus pre tých, čo toto čítajú. Tak sa rozhodnite vy, ako vám to vyhovuje. Či chcete dlhú kapitolu alebo krátku a o ničom! Je to na vás! Príjemné čítanie praje vaša BlackStar! :P

 

Puto duše 9. kapitola

Puto duše 9. kapitolaTak, tu je ďalší dielik! :) Dúfam, že rýchlosť napísania vám bude stačiť. :) Ako som pozerala komenty pri minulej, tak vás asi trocha sklamem, nič také závažné tam nie je!:) 3kolský deň, tak v rýchlosti. A potom nemocnica... No už asi nič viac, tak príjemné čítanie! BlackStar & BellaCullenSwan

 

Láska, láska...

Láska, láska...Ďalšia básnička v podaní BlackStar!:) Je to pohľad Edwarda... No a čo ešte dodať než to, aby sa vám páčila?! Tak, príjemé čítanie. Vaša BlackStar!!!

 

At the end is a beam! - 8. kapitola

At the end is a beam! - 8. kapitolaPridávam ďalšiu kapitolu... Bude sa páčiť. Povedzte mi to sami!!! Vaša BlackStar!:-*

Dokončeno

Prada, Chanel, AliC Prológ a 1. kapitola

Prada, Chanel, AliC Prológ a 1. kapitolaAhoj, tak tu je neša prvá spoluautorská poviedka. Hlavný dej sa odohráva v roku 2010. Alice si splnila sen, a stala sa z nej svetová návrhárka šiat. Esme s Carlislom ju podporili, ale zvyšok rodiny tým nebol nadšený. Za mesiac sa z nej stala jednotka v tomto obore. Samozrejme všetko videla, a tak sa z Rose, Emmetta, Jespra a Edwarda stali modely. Samozrejme, nemohli protestovať. V tom čase sa Bella, nadané dievča, snaží presadiť, a tak sa rozhodla, že sa stane osobnou asistentkou Alice Cullenovej. Môže sa veľa naučiť. Má šťastie, pretože Alice hľadá pomoc, a je to tiež výborná príležitosť, aby sa presadila. Tak dúfam, že vás to zaujalo a privedie vás to k prečítaniu tejto našej prvotiny. Ďakujeme TwilliLadies and BlackStar! Posielame vám veľkú pusu! Cmuq!:)

 

At the end is a beam! - 7. kapitola

At the end is a beam! - 7. kapitolaZnova po dlhej dobe, som sa nasáčkovala k počítaču a začala písať. Je to krátke, ale je tam naznačený ich ďalší plán. Dúfam, že sa bude páčiť! Prosím komenty a príjemné čítanie! Pusu BlackStar! :)

 

Puto duše 7. kapitola

Puto duše 7. kapitolaPo dlhom čase tu je ďalšia kapitola!:) Prepáčte, že mi to tak trvalo! Trocha som sa k tomu nemohla dokopať! Ale je tu. Je tam o jej sťahovaní a love! Príjemné čítanie praje BlackStar a BellaCullenSwan!

 

Iba pre teba, Edward!

Iba pre teba, Edward! Ahojky, tak pokúsila som sa napísať básničku. Mala som celkom dobrú náladu, a tak z toho vznikllo toto! Je to akoby to Bell písala Edwardovi. Je to krátke a je to iba pokus, tak nič extra!!! Príjemné čítanie praje vaša BlackStar!:)

 

Puto duše 5. kapitola

Puto duše 5. kapitolaTu je ďalšia kapitola, ktorú som napísala počas Veľkej noci. Myslím, že je taká... o ničom. Ale aj tak dúfam, že sa bude páčiť! Príjemné čítanie!!! BlackStar a BellaCullenSwan P.S. Ďalšiu má na krku BellaCullenSwan:)

 

Puto duše 4. kapitola

Puto duše 4. kapitolaNo... tak bola som na chate a vypotila som tam kapitolu!!!:) No, ale neviem či sa bude páčiť! BellaCullenSwan mi ju síce schválila, ale nikdy nevieš!:) Tak teda príjemné čítanie praje, ako inak BlackStar a BellaCullenSwan

 

At the end is a beam! - 6. kapitola

At the end is a beam! - 6. kapitolaPosnažila som sa a vložila som šiestu kapitolu! Je taká... no neviem. Mne sa zdá znova o ničom!:) No uvidíme! Do pondelka tu nebudem, takže nič nebude! Prepáčte!!!:) Tak, príjemné čítanie praje vaša BlackStar!!!:)

 

At the end is a beam! - 5. kapitola

At the end is a beam! - 5. kapitolaTak, pridala som ešte dnes ďalšiu kapitolu. Trocha nadväzuje na tie ich nápady...:) Je o trcha kratší! Ale zase som ho písala narýchlo! Tak dúfam, že sa bude páčiť, čo vymysleli Renáte!!!:) Príjemné čítanie praje vaša BlackStar:)

 

At the end is a beam! - 4. kapitola

At the end is a beam! - 4. kapitolaVeľké ospravedlnenie smeruje LeeSusanCullen, za to, že musela tak dlho čakať. Dúfam, že za ďalšiu časť vety ma nezabije, ideme totiž na sviatky preč. Preč od internetu, tak sem nič nepribudne. Prepáčte! Ale pokúsim sa písať, ako len to bude možné! Sľubujem! A kapitola : hrozná. Nič v nej nieje. Ale aj tak príjemné čítanie. Vaša BlackStar:)

 

At the end is a beam! - 3. kapitola

At the end is a beam! - 3. kapitolaAhoj, znova to dlho trvalo, ale ja som mala prácu!! Prepáčte, aspoň tí, ktorí to čítajú!:) Ja som sa snažila! Chcela by som to venovať babám, ktorým sa to páči a zanechali koment. A to sú smile7 a LeaSusanCullen! Ďakujem vám!! Veľmi si to vážim!!! P.S. Kapitoly budú takéto kratšie, ale budú tu skôr!!:) Dúfam, že sa nehneváte. Príjemné čitanie želá BlackStar!:)

 

Puto duše 2. kapitola

Puto duše 2. kapitolaTááák, tu je druhá kapitola. Písa som ju ja(BlackStar) a BellaCullenSwan mi ju schválila!!!:) Tak čo iné dodať, už asi iba to, aby sa vám páčila!!:) Príjemné čitanie praje BlackStar a BellaCullenSwan!!

Dokončeno

Puto duše - Prológ

Puto duše - PrológTak, tu je prológ k našej poviedke Puto duše! Bella je hviezda. Bude musieť zostúpiť z oblohy, keď jej vyvolený človek bude umierať. Keď človek umiera hviezda spadne na Zem v podobe anjela, ktorý má previesť dušu zosnulého, zo sveta živých do sveta duchov.Čo sa však stane ak sa človek premení na upíra? Stratí svoju dušu alebo tu stále bude? A čo sa stane, ak Bellina vyvolená duša bude práve tá Edwardova? Písala som ja (BlackStar) a BellaCullenSwan! Je to spoločné dielo, a dúfame,že sa vám bude páčiť! Tak príjemné čítanie želá BlackStar a BellaCullenSwan!

 

Anděl bez křídel prolog + 1. kapitola

Anděl bez křídel prolog + 1. kapitolaLidišky, konečně jsme se s BlackStar potkaly na ICQ a dopsaly první kapitolku. Bůh stvořil bytost, které není na světe žádná rovná. Je krásná, milá, spravedlivá. Všichni andělé jí závidí její krásu, proto ji bůh pošle na zem. Bella je naštvaná na celej svět. Potká Cullenovi? Změní se? Pěkné poštení přeje Misppule a BlackStar. Prosíme o malilinkatý komentík, jestli se vám to líbí a máme psát dál =*

 

At the end is a beam! - 2. kapitola

At the end is a beam! - 2. kapitolaNo, po dlhom, naozaj dlhom čase som napísala ďalšiu kapitolu! Chcela by som ju venovať misppule a Elanor, ktoré to prečítali. Ďakujem!! Ste zlaté! Dúfam, že si aj tento diel prečítate, aj keď to nieje nič moc! Vaša BlackStar

 

At the end is a beam! - 1. kapitola

At the end is a beam! - 1. kapitolaTááák, dopracovala som sa k prvej kapitole. Je o tom, ako Ed začínal. Bude tam aj Emm. Takže dúfam, že si ju niekto prečíta!!! Moc, moc prosím kritiku, čo sa nepáči, čo zmeniť a pod. Tak príjemné čítanie, Vaša BlackStar!!! A ešte raz prosím komenty!!!!

Dokončeno

At the end is a beam! - Prológ

At the end is a beam! - PrológTak tu je prolog k mojej uplne prvej poviedke!!! Dúfam, že si ju aspoň niekto prečíta a okomentuje!!! Je o Edwardovi (ako inak), ktorý je nútený si zobrať dievča, ktoré nikdy nevidel! Preto sa rozhodne odísť preč aspoň dovtedy kým nebude čas sa vrátiť. Pre tieto účely si vyberie mesto Forks! A koho tam nespozná?! No dalej sa budete musieť dočítať v poviedke! Tak želám pekné čítanie!! Vaša BlackStarUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!