Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Lucka002

Povídky od Lucka002Jednorázové povídky:
- A stejně tě miluji!
- Padlý anděl, krásná Jane
- Svatební obavy
- Vábení moci (1. a 2. část)
- Pro krásu se musí trpět
Drabble:
- Samotná - tak mám zůstat
- Tati, jak jsi poznal maminku?
- Bude se vdávat...
- Sbohem, Charlie
- Kapka smutku

Kapitolové povídky:
- Nepřemožitelní (dokončená)
- Silná touha (dokončená)
- Because it's fantastic! (dokončená)
- Bella, dcera bohů (dokončená)
- Please, let me live (rozepsaná)

Spoluautorské povídky:

Soutěžní povídky:
- Přišla jsem do Volterry a...
- Vánoční dárek
- Zakázaná láska

Poezie:
- Edwardova báseň
- Bellin příběh
- Poslední usmíření
- Pravý čas
- Prokletá budoucností
- Štěstěna osudu

 

Please, let me live - 42. kapitola - zveřejněno

Please, let me live - 43. kapitola - zvěřejněno

 

Závěr: Zdá se, že se vracím zpět na stránky. ;)

Trudná nálada přišla na mou mysl, rozhlédla jsem se kolem, abych tak načerpala inspiraci. Ani nevím, jak mi právě toto téma přišlo na mysl, ale říkala jsem si, že by to nemuselo být marné. Jaké by to bylo, kdyby Bella přišla na důvod, proč ji Edward opustil, i když byl ten důvod zcela špatný? Pro klid duše dávám omezení 15+.


Pro krásu se musí trpět

Přicházím s novou jednorázovou povídkou, která bude rozdělena do dvou částí. Je to velmi často opakované téma, kdy Edward opustil Bellu, ale tentokrát z toho zešílela. Victorie ji sice našla, ale netoužila po tom, aby to byla právě ona, kdo ji zbaví utrpení. A tak Bella dál žila svůj podivný život, kvůli svému pobláznění se dostala do psychiatrické léčebny a žila tam několik let. Nebyli by to však Volturiovi, kdyby neměli své lidi po celém světě, takže i v této léčebně se našel upír, který poznal Bellin dar. Odvedl ji do Volterry a z Bells se stala obávaná upírka. Spolu s přeměnou zapomněla na šílenství, které ji předtím popadlo, a stala se z ní ledová socha krutosti. A právě v této chvíli začíná náš příběh o Isabelle Volturi, kterou jednoho dne minulost dohonila…

1. část - 2. část

 

Padlý anděl, krásná Jane

Teď usaďte se, přátelé,
já slibuji vám své vřelé přivítání veselé.
Kdysi dávno jsem radost viděl,
v očích jedné jediné.
Její trápení, to byl můj úděl,
zapomněla, ne, že ne.
Teď krátký příběh Aleca a Jane,
já bych vám tu říci chtěl.
Krátká vzpomínka, jen to,
co nikdo nevěděl.

 

Svatební obavy

Jednorázová povídka o strachu, který Bella má před svou svatbou. Alice trochu pustila uzdu svému koníčku - organizování. A z Belliny malé svatby se stala doslova mega svatba v kostele. Dokáže Bella překonat svůj strach a nejde dostatek odvahy k tomu, aby řekla Edwardovi své ano?

A stejně tě miluji!

Krátký jednorázový příběh o přeměně Belly. O jejích pocitech a vztahu k Edwardovi, kterého miluje nade všechno. Co si Bella myslí? To se dozvíte tady.

 

Samotná - tak mám zůstat

Drabble o 300 slovech, ve kterém popisuji Bellu, která se zamilovala do Jacoba. Jak přijme fakt, že se Jacob otiskl do jiné dívky?

 

 

 

tati

 

Tati, jak jsi poznal maminku?

 

Drabble o 300 slovech, kde popisuji to, jak je malá Nessie zvědavá. Jak Edward vysvětlí své malé holčičce to, jak poznal její maminku?

Bude se vdávat...

Příběh o Jacobovi, který se odehrává těsně před Belly svatbou. Jak se Jacob cítí před svým návratem, ale především, co ho přinutí vrátit se zpátky? Drabble o 200 slovech...

 

 

 

Sbohem, Charlie

Příběh o tom, jak Charlie přišel o svou rodinu. Co mu proběhlo myslí ve chvíli, kdy Renée s malou Bellou odjížděla z Forks? Double drabble.

 

Kapka smutku

Povídka sepsaná v jednom deštivém okamžiku. Double drabble o pocitech Leah, která se stala něčím, co ze srdce nenávidí.

 

Splněné naděje?

 

 

 

síla

 • stav: dokončená
 • počet kapitol: 23 kapitol
 • motto: Dobro a láska se mají spojit. Budou tak silnější a mohou pak čelit zlu.

Moje první kapitolová povídka. Je o dvou sourozencích, kteří vládnou mocí, o jaké se ostatním upírům nikdy ani nesnilo. Alex a Elis jsou podle dávného proroctví nejsilnější dvojicí upírů, kterou svět kdy viděl. Jednoho dne se uskuteční bál, na kterém se Elis seznámí s Edwardem Cullenem. Později se seznámí s celou jeho rodinou a Aro ji o něco požádá. Pokud chcete vědět o co, tak si přečtěte tuto povídku, ve které se odehrávají osudy dvou sourozenců.

1. -> 2. -> 3. -> 4. -> 5. -> 6. -> 7. -> 8. -> 9. -> 10. -> 11. -> 12. -> 13. -> 14. -> 15. -> 16. -> 17. -> 18. -> 19. -> 20. -> 21. -> 22. -> 23. -> Epilog

 

 

love

 

 • stav: dokončená
 • počet kapitol: 30. kapitol
 • motto: Světu jsi možná jen jedinou osobou, ale jediné osobě můžeš být celýsvět.

Tato povídka byla původně vymyšlená pro účel jednorázovky, ale na přání čtenářů se změnila na kapitolovku. Silná touha je příběh o Bellině lásce k Edwardovi a o zklamání, které prožije. Bella se odstěhuje od své rodiny, kterou jí po desetiletí byli Cullenovi. Kam se dostane a co ji v novém životě čeká, se dozvíte právě tady.

1. -> 2. -> 3. -> 4. -> 5. -> 6. -> 7. -> 8. -> 9. -> 10. -> 11. -> 12. -> 13. -> 14. -> 15. -> 16. -> 17. -> 18. -> 19. -> 20. -> 21. -> 22. -> 23. -> 24. -> 25. -> 26. -> 27. -> 28. -> 29. -> 30. + epilog

 

 • stav: dokončená
 • počet kapitol: 29 kapitol
 • motto: Osud, to je jen slovo, které pro někoho hodně znamená. Mít osud, to znamená žít pro něco.

Příběh vypráví o životě Belly, která dostala k narození víc, než si sama přála. Dostala dar, který se v jejich rodině dědí. Není obyčejný! Z Belly udělá mocnou osobu, která dokáže to, že má vždycky to, co právě chce. Trošku si svou mocí vypomáhá, ale ví, kde je nejvyšší mez, za kterou nemůže. Její nejlepší přítel Jacob ji zná od mala a ví o jejím daru. Co o něm Bella neví? Objeví se ve Forks někdo, kdo Belle zamotá hlavu, nebo dá přednost svému kamarádovi?

1. -> 2. -> 3. -> 4. -> 5. -> 6. -> 7. -> 8. ->   9. -> 10. -> 11. -> 12. -> 13. -> 14. -> 15. -> 16. -> 17. -> 18. -> 19. -> 20. -> 21. -> 22. -> 23. -> 24. -> 25. -> 26. -> 27. -> 28. -> 29. + epilog

 • Stav: dokončená
 • Počet kapitol: 15. kapitol
 • Motto: Klíč k budoucnosti najdeme v minulosti. Je však jen na nás, které dveře se s ním rozhodneme odemknout.

Milostný trojúhelník, který tvoří tři hlavní postavy - Isabella, Demetri, Edward. Dva bratři a jedna dívka, která vůbec není obyčejná. Každý z nich má tajemství, které časem vyjde najevo. Jak se s ním vypořádají, zvlášť, když jsou jejich životy pod dozorem mocného rodu Volturi? V našem příběhu plném lásky a smutku se budou dít mnohá nepráví. Všechen smutek však přeci jen může vést ke šťastnému konci. Dočká se nakonec Isabella - dcera mocné bohyně - svého vysněného prince? A který z bratrů nakonec vyhraje souboj o její tlukoucí srdce?

 

Prolog - Poslání

1. kapitola - Nebude to snadné!

2. kapitola - Pokušení

3. kapitola - Konec pohádky

4. kapitola - Budeš litovat!

5. kapitola - Náhodné setkání

6. kapitola - Překvapení

7. kapitola - Záchrana

8. kapitola - Vidění

9. kapitola - Prozření

10. kapitola - Dokonalý plán

11. kapitola - Zklamání

12. kapitola - Procitnutí

13. kapitola - Náprava

14. kapitola - Změna je život

15. kapitola + Epilog - Chci se vzepřít gravitaci

 

 • stav: pozastavená
 • počet kapitol: cca 40. kapitol
 • motto: Odpouštět a neživit v sobě zlobu, to jsou prostředky k nápravě ostatních.

Dvaadvacetiletá Isabella přijíždí do města Forks za svým otcem, ale nepřijíždí sama. Veze s sebou i svou malou holčičku, Renesmé, kterou nadevše miluje. Doufá, že dokáže zapomenout na kluka, který jí učaroval srdce a potom tak náhle zmizel. Co se stane, když na vysoké škole, kam bude chodit, potká přízrak minulosti? A jak zareaguje Edward, který neměl ani tušení o existenci své dcery? Propadne Bella dokonalému upírovi nebo si její srdce získá přátelský vlkodlak... Dokáže si Isabella nakonec vybrat své štěstí a budoucího otce své dcery, který jim vytvoří domov? Ale nic není tak, jak se zdá, protože právě ve chvíli, kdy si myslí, že je všechno zase dobré, se něco příšerně zvrtne… Příběh plný hledání štěstí a spokojenosti se před Vámi právě otevírá a osudy postav se teprve začínají psát.

 

Prolog + 1. -> 2. -> 3. -> 4. -> 5. -> 6. -> 7. -> 8. -> 9. -> 10. -> 11. -> 12. -> 13. -> 14. -> 15. -> 16. -> 17.-> 18. -> 19. -> 20. -> 21. -> 22. -> 23. -> 24. -> 25. -> 26. -> 27. -> 28. -> 29. -> 30. -> 31. -> 32. -> 33. -> 34. -> 35. -> 36. -> 37. -> 38. -> 39. -> 40. -> 41. -> 42. -> 43.

 

 • stav: rozepsaná
 • počet kapitol: neví se
 • motto: Lásku si nelze vynutit ani vyloudit lichotkami, přichází sama, nehledaná, nečekaná, nežádaná.

Sedmnáctiletá Isabella, hlavní hrdinka našeho příběhu, již rok žije v deštivém městečku Forks se svým otcem. Cílem jejího pobytu je zotavit se z předešlého vztahu, nasbírat síly, uklidnit se. Dosud se jí poměrně dařilo zapomínat na staré křivdy, ale jaký dopad bude mít na její pošramocenou psychiku setkání s novými spolužáky? Tím spíš, když se ukáže, že ona není jediná, kdo má nějaké kostlivce ve skříni, jelikož pozná tajemného Edwarda. Najít ztracenou rovnováhu dá dost práce, přičemž ne vždy se zadaří...

Příběh o lásce, přátelství, ale také o tom, že pro nikoho není dobré být sám – i když mezi lidmi.

Prolog -> 1. -> 2. -> 3. -> 4. -> 5. -> 6. -> 7. -> 8. -> 9. -> 10. -> 11. ->

 

 

 

Edwardova báseň

 

Bellin příběh

 

Poslední usmíření

 

 

Pravý čas

 

Prokletá budoucností

Štěstěna osudu

 

Přišla jsem do Volterry a...

 

Vánoční dárek

 

Zakázaná láska

 

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Lucka002:

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 16   Další »
152. Veronika :)
03.11.2015 [22:27]

Ahoj plánuješ pokračovať v poviedke Znovunalezení?? Je to nádherná poviedka a spm straaašne zvedavá ako bude pokračovať.. Oplatí sa mi čakať a dúfať v ďaľší diel?? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11.03.2014 [7:59]

RosalieLillianHale4Ahoj, díky, že jsi se mi ozvala. Jsem ráda, že někdo, kdo bude opravování skutečně rozumět, když jsi byla admin Emoticon. Myslím, že jsi mi zrovna kdysi zveřejňovala nějakou poezii Emoticon.
No, brzy se ozvu s kapitolou k článku a neboj. Dělám chyby hlavně v čárkách, někdy v přímé řeči, ale hrubky moc ne. Spíš třeba špatně rozdělím slovo. Tak zatím děkuji, pa

150. Paes
04.06.2013 [18:51]

Paesděkuju moc za opravu Emoticon promin, že píšu až ted, ale byla jsem v práci Emoticon

149. Paes
04.06.2013 [11:37]

PaesBudu moc ráda, napsala jsem ti na mail, co máš uvedený v profilu snad ti dojde Emoticon

05.10.2012 [15:40]

NikuseAliceUž jsem stihla přečíst všechny tvoje povídky. Strašně krásně píšeš. Těším se na něco dalšího! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

147. BlackStar admin
27.07.2012 [22:15]

BlackStarLuci,
tak ak by si ma zajtra už nezastihla (alebo ja teba), napíšem ti mail - aj keď to bude trocha nepraktické - ale nevadí, nejako to vyriešime. Emoticon

146. BlackStar admin
27.07.2012 [21:30]

BlackStarAhoj,
zajtra do dvanástej som na icq, tak ak by si sa tam mohla v tú dobu staviť, bolo by to super. Iba preberieme pár vecí.
Ďakujem. Emoticon

145. Klausule
04.06.2012 [20:02]

Na fóru jsi psala, že by jsi potřebovala kouknout na slohovku, tak jestli bys chtěla mrkla bych se na to. Slohovky píšu moc ráda a útvary podle učitelky slohový útvary poznám dobře.
Můj mail je alena.hamrsmidova@seznam.cz tak když budeš chtít Emoticon

03.06.2012 [12:27]

kajka007Ahoj, máš od mě email. Emoticon

24.05.2012 [17:35]

forewertwilightlucí, napsala jsem další stránku naší povídky, budeš ji chtít hned poslat, nebo až bude dokončená celá 1. kapitola? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 16   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!