Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele simi1918

simi1918

simi1918Práva: přispěvatel

Reálné jméno: Simona

Bydliště: ČR

Věk: 16

O mně: Jsem velký fanoušek Twilight ságy a miluji tento web. Ráda si čtu povídky a někdy sem přidám i své vlastní. Z knížek mám nejraději Zatmění a Rozbřesk. Mé zájmy jsou psaní povídek, tancování, malování a mnoho dalšího. Mám ráda zábavu a nesnáším nudu. Také jsem shopaholik. Myslím, že jsem kamarádská a rozhodně se mnou není nuda.

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 111

Moje komentáře

Datum registrace: 31. 7. 2010

Poslední přihlášení: 5. 1. 2021, 09:14

Shrnutí povídek:

 

Povídky od simi1918

Povídky od simi1918

♥ Kapitolové: Láskou teprve vše začíná (dokončená)

Navždy Ty a Já (dokončená)

The vampires princess (rozepsaná)

Krevní pouto (rozepsaná)

Návod na lásku? To snad ne! (rozepsaná)

 

♥ Spoluautorské: Girls diaries (rozepsaná)

 

♥ Jednorázovky: Láska v oblacích

Forks, do toho! Ne, Seattle!

Láska nadevše


Články:

 

Girls diaries - 30. kapitola

Girls diaries - 30. kapitolaTak, naši milí čtenáři, už je to tak, ale toto je poslední kapitola této povídky a pak už vás čeká pouze epilog. Co se v této kapitole bude dít? To už je na vás, abyste si to přečetli. :) Ale všichni už jistě tušíte, že... Přejeme vám příjemné předposlední počtení, vaše simi1918 a Jane006.

 

Girls diaries - 28. kapitola

Girls diaries - 28. kapitolaTak a máte tu další díl povídky Girls diaries. Dnes se posuneme o trošku dopředu, ale ne o tolik, abychom vás o něco připravili. :)V dnešním díle se také dozvíte, jak budou reagovat rodiče Simči na její těhotenství. Přejeme vám příjemné čtení, vaše simi1918 a Jane006.

 

Girls diaries - 26. kapitola

Girls diaries - 26. kapitolaTakže. Po trošku delší odmlce tu máte další díl Girls diaries. Tentokrát opět z dvou pohledů. Simči a Viky. A co se v něm stane, to si musíte přečíst. :D P. S.: Pomalu, ale jistě, se blížíme ke konci, takže budeme rádi, když nám tu zanecháte nějaké komentíky. Přejeme vám příjemné čtení, vaše simi1918 a Jane006. :)

 

Krevní pouto - 4. kapitola

Krevní pouto - 4. kapitolaEdward, co jiného k tomu více dodat. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918. :)

 

Girls diaries - 24. kapitola

Girls diaries - 24. kapitolaA je tu další kapitola povídky Girls diaries. Dnes se dozvíte, kdo je záhadný Milan zač. Přejeme vám příjemné čtení, vaše simi1918 a Jane006.

 

Krevní pouto - 3. kapitola

Krevní pouto - 3. kapitolaBella, Volturiovi, Itálie, úkol. V dnešním díle se dozvíte hlavní část celé povídky. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918. :)

 

Krevní pouto - 2. kapitola

Krevní pouto - 2. kapitolaTak, a máme tu druhou kapitolu mé nové povídky. Nevím, co k ní říct, abych vám nic neprozradila, takže asi jen... Edward se tu ještě neukáže a zřejmě vám dnes ještě více popletu hlavičky. :D Ale nebojte, vše bude v následujících kapitolách vysvětleno. I prolog. :D Proto vám tedy přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Krevní pouto - Prolog

Krevní pouto - PrologTakže, přináším vám mou novou povídku Krevní pouto. Je samozřejmě o Belle a Edwardovi, ale v trochu jiném podání. Edward tu není lidumil jako ve spoustě mých povídek. Je tu jeho přesným opakem. :D A Bella, no... To je prostě Bella. Samotný děj bude jedna veliká cesta, kde bude spousta překvapení, ale dál už se nechte překvapit. Jen dodám, že prolog je takové uvedení do děje, to hlavní se začne rozjíždět až v dalších kapitolách, přesto je tento díl velmi důležitý. Takže vám přeji příjemné čtení a doufám, že vás moje novinka zaujme, vaše simi1918. :)

 

Girls diaries - 22. kapitola

Girls diaries - 22. kapitolaTakže, já a Jane006 vám přinášíme další díl povídky Girls diaries. Dnes zlomová kapitola. Co se stane? Jaký to bude mít vliv na budoucnost holek? Přejeme vám příjemné počtení, vaše simi1918 a Jane006.

 

Girls diaries - 20. kapitola

Girls diaries - 20. kapitolaTak. A je tu již druhá kulatina. Moc se omlouvám za dlouho dobu, co jste na kapitolu čekali, ale i když jsem ji měla v počítači už strašně dlouho, neměla jsem čas ji opravit a vydat. Teď ho však mám a já s Janinou vám představujeme nový díl z pohledu Viky. A co v něm bude? Naše upíří čtyřka nemá holky moc v lásce a také to dá patřičně najevo. A komu se blíží šestnácté narozenin? Přejeme vám příjemné počtení, vaše simi1918 a jane006. :)

 

Slzy lásky

Slzy láskyTakže. Tato básnička vypráví o tom, jak Edward opustil Bellu kvůli jiné. Doufám, že vás básnička chytí za srdce a že se vám bude líbit. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918. P.S.: Je to moje první poezie, tak na mě berte ohledy. :)

 

Navždy Ty a Já - Epilog

Navždy Ty a Já - EpilogTak. A je to tu. Úplně poslední díl vaší povídky Navždy Ty a Já. Proto vám přeji, abyste si ji dostatečně vychutnali a doufám, že si mou povídku někdy v budoucnu opět rádi přečtete. Vaše simi1918. Přeji vám příjemné počtení. :)

 

Navždy Ty a Já - 30. kaitola

Navždy Ty a Já - 30. kaitolaTak, a je to tu. Třicátá kapitola mojí povídky Navždy Ty a Já. Jak to nakonec dopadne? Bude happy end nebo sad end. Čtěte a uvidíte. :D Přeji vám příjemné čítání, vaše simi1918.

 

Navždy Ty a Já - 29. kapitola

Navždy Ty a Já - 29. kapitolaTakže, je tu předposlední kapitola mé povídky Navždy Ty a Já. Bella je propuštěna z nemocnice. Jak to bude u Cullenů probíhat? Přeji vám příjemné počtení, vaše simi1918.

 

Navždy Ty a Já - 28. kapitola

Navždy Ty a Já - 28. kapitolaTak, máme tu další kapitolu. Damon Belle navrhl přeměnu. Jak na to zareaguje? Přijme ji? Přeji vám příjemné čtení, vaše simi1918. :)

 

Láskou teprve vše začíná - Epilog

Láskou teprve vše začíná - EpilogTak. A je to tu. Úplně poslední díl mé první povídky Láskou teprve vše začíná. Samozřejmě se v něm dozvíme, jak to bude s Belliným těhotenstvím. Opravdu se mi nechce povídku ukončit, ale všechno má svůj konec, stejně jako tahle povídka. Proto se s vámi všemi loučím a doufám, že se vám poslední kapča bude líbit. Naposledy tedy, přeji vám příjemné počtení, vaše simi1918. :)

 

Girls diaries - 18. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Girls diaries - 18. kapitolaTak. Konečně tu máte další díl povídky Girls diaries. Moc se omlouvám za tu dobu, co jste museli čekat, ale celé září jsem byla opravdu velmi zaměstnaná školou a na moje aktivity vůbec nezbyl čas. Teď ji tu však máte a já doufám, že se vám bude líbit. Vaše simi1918 a Jane006. Přejeme vám příjemné počtení. :)

 

Navždy Ty a Já - 27. kapitola

Navždy Ty a Já - 27. kapitolaTak. Bella přežila autonehodu a probouzí se v nemocnici. Jak se bude tvářit na to, že ochrnula? A co dostane za nabídku? Přeji vám příjemné počtení, vaše simi1918.

 

Láskou teprve vše začíná - 30. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Láskou teprve vše začíná - 30. kapitolaTak, mí milí čtenáři, je to tu. Poslední kapitola Láskou teprve vše začíná je tady. Takže, bude to šťastně až navěky? Pak nás už čeká pouze epilog, což bude taková třešnička na dortu. Proto si dnešní díl vychutnejte a já vám přeji příjemné počtení. Vaše simi1918.

 

Navždy Ty a Já - 26. kapitola

Navždy Ty a Já - 26. kapitolaTak. Máte tu další díl Navždy Ty a Já. Tentokrát z vyžádaného pohledu Edwarda. Nebojte se ale. Nebude se tu nic opakovat, příběh normálně pokračuje dál. Takže vám přeji příjemné počtení, simi1918.

 

Navždy Ty a Já - 25. kapitola

Navždy Ty a Já - 25. kapitolaTakže, dnes nás čeká hlavní zlom povídky. Nic víc vám prozrazovat nebudu, jen to, že bude obrat o 180 stupňů. Proto vám přeji příjemné počteníčko, vaše simi1918. :)

 

Navždy Ty a Já - 24. kapitola

Navždy Ty a Já - 24. kapitolaAhoj, jak se máte? :D Já velmi dobře, protože vám přináším další díl Navždy Ty a Já. Jak pokračuje Bellin vztah s Damonem? A co Edward s Tanyou? Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Navždy Ty a Já - 23. kapitola

Navždy Ty a Já - 23. kapitolaAhojky, ahojky, ahojky! Vítám všechny své čtenáře povídky Navždy Ty a Já. Po měsíční pauze, kdy jsem byla na dovolené, tu máte další díl. Nemusíte se ničeho bát, teď už budu přidávat kapitoly ob den, tak se můžete těšit. V dnešní kapče se Bella setká s Edwardem. Přibudou nám dvě nové postavy, které už tu budou až do konce povídky a... Přeji příjemné čtení, vaše simi1918. :D

 

Girls diaries - 16. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Girls diaries - 16. kapitolaPo dlouhém čekání, za které se moc omlouvám, tu máte další díl naší spoluautorské povídky Girls diaries. Tentokrát z pohledu Viky. Minule holky našly vzkaz na zrcadle, jak to bude pokračovat? Kdo to tam napsal a co Viky vyvede? Přejeme příjemné čtení, vaše simi1918 a Jane006.

 

Láskou teprve vše začíná - 29. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Láskou teprve vše začíná - 29. kapitolaAhoj, ahoj, ahoj! Jsem tu opět po druhé dovolené a se mnou i předposlední díl vaší povídky Láskou teprve vše začíná. V tomto díle vás čeká poslední a hlavní zlom. Aby mi to vyšlo, musela jsem to dobré i zlé spojit do dnešní kapitoly, takže tu budete mít i rozuzlení. Pak nás čeká už poslední díl a Epilog. Takže... přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Láskou teprve vše začíná - 28. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 28. kapitolaMáte tu další dílek mé povídky „Láskou teprve vše začíná" po dovolené. Jak už jsem uvedla ve svém shrnutí, už mám pouze tři dny, abych přidala další kapitolu před druhou dovolenou. Nevím, jestli to stihnu, tak se na mě, prosím, nezlobte. Tak, a teď k dnešní kapitole. Stačí pouze dvě slova. Soutěž roztleskávaček. Přeji příjemné počtení, vaše simi1918

 

Navždy Ty a Já - 22. kapitola

Navždy Ty a Já - 22. kapitolaTakže, po mé první dovolené tu máte další díl Navždy Ty a Já. Jak to bylo dál? Jak pokračuje Bellin příběh bez Edwarda? Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Navždy Ty a Já - 21. kapitola

Navždy Ty a Já - 21. kapitolaTakže, máte tu další díl vaší povídky Navždy Ty a Já. Moc moc se omlouvám za dobu, kterou jste museli čekat. Byla jsem totiž hodně nemocná a na počítač vůbec nesáhla. Doufám, že se na mě moc nezlobíte. :) A teď k dnešní kapitole. V minulé jsem vás ke konci trochu zaskočila. No... jak to doopravdy je? To se dočtete dnes. :D Vaše simi 1918. Přeji příjemné počtení.

 

Láskou teprve vše začíná - 27. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 27. kapitolaJak jsem slíbila, máte tu další dílek. :) Doufám, že se vám bude líbit. Jak to bylo dál? Přeji příjemné čtení, vaše simi1918. :)

 

Láskou teprve vše začíná - 26. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 26. kapitolaTakže, mí milí čtenáři, přináším vám další díl Láskou teprve vše začíná. V dnešní kapče se konečně dočkáte návštěvy Cullenů. Jak myslíte, že bude probíhat? Vaše simi1918. Přeji příjemné počtení.

 

Navždy Ty a Já - 20. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Navždy Ty a Já - 20. kapitolaTakže, máte tu druhé kulatiny. Jak dopadne konec párty? Jak bude Kirsten reagovat na video? A co ostatní, uvěří už konečně, že je Kirsten mrcha? Čtěte a uvidíte. :D Vaše simi1918, přeji příjemné počteníčko.

 

Forks, do toho! Ne, Seattle!

Forks, do toho! Ne, Seattle!Edward je velkým fandou hokeje stejně jako Bella. Má to ale jeden háček. Edward bydlí ve Forks, které je normálně velké město, jako každé jiné. Bella žije v Seattlu. Jednoho dne se jejich města utkají a naši fandové tam samozřejmě nebudou chybět. Co se však stane, když Edward bude fandit Forks a Bella Seattlu? Doufám, že se vám moje jednorázovka bude líbit. Vaše simi1918, přeji příjemné čtení. :) :)

 

Navždy Ty a Já - 19. kapitola

Navždy Ty a Já - 19. kapitolaTakže, moji milí čtenáři, máte tu další díl. Čeká vás Cullenovská párty a odhalení Kirsteniných podvodů. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Láskou teprve vše začíná - 25. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 25. kapitolaMáte tu další díl LTVZ. V dnešní kapitole budou první Belliny hodiny kouzel. Doufám, že se vám kapča bude líbit. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Girls diaries - 14. kapitola

Girls diaries - 14. kapitolaDalší kapitola Girls diaries je tady. Dnes z pohledu Simi. Co bych k ní tak řekla, no... bude drbačka v šatnách bazénu a pak se začnou dít zvláštní věci. Více o kousek níže. :D Vaše simi1918 a Jane006. Přejeme vám příjemné čtení.

 

Láskou teprve vše začíná - 24. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Láskou teprve vše začíná - 24. kapitolaMáte tu po delší době další kapitolu LTVZ. Moc se vám omluvám za dobu, kterou jste museli čekat, ale to víte, škola je přednější. Už se opravdu nemohu dočkat prázdnin. To budu přidávat snad každý den. :) Ale teď ke kapitole. Jak dopadne Edwardova návštěva? Dobře nebo špatně? Co myslíte? Vaše simi1918. Přeji příjemné čtení.

 

Navždy Ty a Já - 18. kapitola

Navždy Ty a Já - 18. kapitolaTakže, mí milí čtenáři, po dlouhém měsíci vám přináším další díl Navždy Ty a Já. Na sto procent vám nemohu slíbit, že hned za tři dny přidám další, ale budu se moc snažit. Ve škole toho mám opravdu moc, protže mám v háji známky a ty hrajou dost velkou roli v mém přijetí na střední. Teď se píšou závěrečné testy, které musím mít na jedničky, tak se na mě prosím nezlobte. Budu ráda za jakýkoliv komentář. I za jednoho smajlíka. Doufám, že se vám kapča bude líbit, vaše simi1918. :)

 

Láskou teprve vše začíná - 23. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 23. kapitolaDovršení schopností Belly. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918. :)

 

Girls diaries - 12. kapitola

Girls diaries - 12. kapitolaMáte tu další dílek vaší povídky Girls diaries. První den ve škole pokračuje. Jak dopadne? Doufáme, že se vám díl bude líbit, a předem děkujeme za nějaký ten komentík. :D Vaše simi1918 a Jane006, hezké čtení. :)

 

Láskou teprve vše začíná - 22. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 22. kapitolaDalší dílek. Bella má narozeniny, jak budou probíhat? To se dozvíte trochu níže. :D Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Navždy Ty a Já - 17. kapitola

Navždy Ty a Já - 17. kapitolaJe tu další dílek. Co se stane, když Kirsten udělá první tah v souboji proti Belle a Edwardovi? Kdo dnes vyjde jako vítěz? Přeji příjemné čtení, vaše simi 1918.

 

The vampires princess - 23. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

The vampires princess - 23. kapitolaOmlouvám se za to, jak jste na dnešní díl museli čekat dlouho, ale vypovědění počítače, škola a nakonec ztráta múzy mě přimělo sedět u noťasu, když už jsem ho měla spravenej a jen čumět do obrazovky. Totálně jsem se zasekla a nemohla se hnout. Naštěstí jsem tu mršku chytla a zase se do toho dostala. Teď však k dnešní kapitole. Plán C, splnění sázky a vášnivý večer. Dnes nad 18+. Vaše simi1918, přeji příjemné čtení. :D

 

Láskou teprve vše začíná - 21. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Láskou teprve vše začíná - 21. kapitolaJe tu další dílek. Jaké to bude po návštěvě Belliných prarodičů? Co se s ní děje? Přeji příjemné čtení vaše simi1918.

 

Navždy Ty a Já - 16. kapitola

Navždy Ty a Já - 16. kapitolaStrašně moc se omlouvám za tu dobu, co jste museli čekat na dnešní kapitolu. Jak víte, nejdříve mě vypekl počítač, potom jsem měla strašně školy a nakonec mě opustila múza. Každý den jsem sedala k počítači a jako blbec čuměla do obrazovky, než jsem se zase zvedla s nepořízenou. Naštěstí se mi podařilo ji chytit a zase jsem se dostala do kondičky. A obsah dnešního dílu? Kirsten čeká referát a doučování s Edwardem. Jak to celé dopadne? Přeji příjemné čtení, Vaše simi1918

 

Láskou teprve vše začíná - 20. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 20. kapitolaNemohu tomu uvěřit, máme tu druhou kulovou kapitolku. V dnešním díle se stane důležitý zlom, který však dnes ještě asi nepochopíte. Ale nebojte, v dalším díle už to snad chápat budete. :D Takže, Bella a její prarodiče, přeji příjemné počtení, vaše simi1918.

 

Láskou teprve vše začíná - 19. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 19. kapitolaDalší kapča je tu. Dnes bude trochu nudnější, ale i tak budu ráda za komentáře. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

The vampires princess - 22. kapitola

The vampires princess - 22. kapitolaDalší dílek. Dnes je trochu kratší, ale je to kvůli dalšímu dílku. Dnešní kapitolce bych dala název Plán B, z kterého určitě všichni pochopíte, o co v něm půjde. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Navždy Ty a Já - 15. kapitola

Navždy Ty a Já - 15. kapitolaDalší dílek je tu a mám pro vás první dávku Belliny pomsty, snad se bude líbit. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918. :)

 

Girls diaries - 10. kapitola

Girls diaries - 10. kapitolaPrvní kulatiny naší povídky, desáta kapča je tu. Dnes z pohledu Simi. V minulém díle bylo, dá se říct, rande Jacoba a Týny. V dnešním se dozvíte, jak dopadlo plánované kino, tedy jestli vůbec nějaké bylo. :D Přejeme příjemné čtení, vaše simi1918 a Jane006.

 

Láskou teprve vše začíná - 18. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 18. kapitolaDalší dílek je tu. Co bych o něm asi tak napsala... No, prostě normální den Belly a Edwarda. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Navždy Ty a Já - 14. kapitola

Navždy Ty a Já - 14. kapitolaDalší dílek. Omlouvám se za delší čekání, ale mohu vás ujistit, že příště už se to nestane, jelikož další dílek už mám napsaný. :) Ale zpátky k dnešnímu dílku. Nic velkého v něm nečekejte, Edward se v něm bude akorát snažit Belle vysvětlit jeho chování. Doufám, že se vám díl bude líbit a předem děkuji za komentky. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

The vampires princess - 21. kapitola

The vampires princess - 21. kapitolaDalší dílek je tu. Lidičky, strašně moc se omlouvám za dlouhé čekání, ale za prvé mě opustila můza, mrška jedna, ale povedlo se mi ji zase přivolat, takže vše je ok, a za druhé jsem si podávala přihlášky na střední a ve škole jsem toho měla hodně a plus ještě nemoc. Ale už je doopravdy všechno v pořádku. Dnešní dílek je takový odpočinkový, stejně jako budou asi ještě dva, pak se nám to ale trochu zamotá. Přeji vám příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Láskou teprve vše začíná - 17. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Láskou teprve vše začíná - 17. kapitolaDalší dílek, jak jsem slíbila. Moc vám děkuji za komentáře, doopravdy jste mě jejich počtem ohromili. Ale děkování mám napsané níže, takže k dnešnímu dílku. Konečně se dozvíte, zda je Bell doopravdy těhotná, nebo ne. Přeji příjemné počteníčko, vaše simi1918.

 

Láskou teprve vše začíná - 16. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 16. kapitolaDalší dílek. Omlouvám se za delší čekání, ale nějak mě opustila múza a já se nemohla dokopat k napsání další kapči. Ale jsem tu a šťastně vám mohu říct, že mám napsaný i další dílek, takže nebudete muset čekat, když tu budu mít dostatečný počet komentíků. Ale zpátky k dnešní kapitole. Budu vás trochu napínat, ale jinak tam nic moc není. Je z pohledu Edwarda, jak jste si přáli. Doufám, že se vám bude líbit, vaše simi1918.

 

Navždy Ty a Já - 13. kapitola

Navždy Ty a Já - 13. kapitolaDalší kapča, dnes je o malilinko kratší, ale snad to nepoznáte. :) Jaká bude Edwardova reakce na Bellu, oděnou pouze v ručníku? To se dozvíte o kousek níže. :D Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Láska v oblacích - 2. část

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Láska v oblacích - 2. částJe tu druhá a také poslední část mé jednorázovky. Jak dopadne vztah mezi Edwardem a Bellou? Je tu mnoho možností... Rozejdou se, zůstanou spolu a budou se vídat při každé volné chvilce, nebo se Edward stane pilotem. :D Tolik možností, ale která je ta správná? To si musíte přečíst, vaše simi1918.

 

The vampires princess - 20. kapitola

The vampires princess - 20. kapitolaJe to možné, další kulatiny. V dnešním dílku bude velmi důležitý rozhovor mezi Edwardem a... to se dozvíte. :) A také se uskuteční sázka mezi Emmettem a... No, to se také dozvíte. :) Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Láskou teprve vše začíná - 15. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Láskou teprve vše začíná - 15. kapitolaDalší dílek. Asi víte, co v něm bude následovat. :) Jenže to nebude vše. Bella se v něm také dozví spoustu překvapivých informací, které jí vyrazí dech. Jaké to budou? Přeji příjemné počtění, vaše simi1918.

 

Navždy Ty a Já - 12. kapitola

Navždy Ty a Já - 12. kapitolaDalší dílek. Moc v něm však nečekejte, bude to normální den u Cullenových. Taková pohodička. :) Přeji příjemné počteníčko, vaše simi1918.

 

Láska v oblacích - 1. část

Láska v oblacích - 1. částTakže, přináším vám svou první jednorázovku na dvě části. Vypráví se v ní jak jinak než o Belle a Edwardovi. :) Jak název napovídá, bude se odehrávat ve vzduchu. Bella je devatenáctiletá letuška a člověk. Edwardovi je dvacet pět a je upír. Se svou rodinou letí do Forks. Padnou si hned do oka, nebo ne? Dají se dohromady? Doufám, že se vám jednorázovka bude líbit, přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Girls diaries - 8. kapitola

Girls diaries - 8. kapitolaOsmá kapča je na světě. :) Dnes z pohledu Viky. Je trochu delší, ale nezvykejte si. Jak dopadne rozhovor mezi Simčou a Viky? A co předělávání jejich pokoje? Kdo jim s tím pomůže? Přejeme příjemné čtení, vaše simi1918 a Jane006.

 

The vampires princess - 19. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

The vampires princess - 19. kapitolaDalší kapča. Vstane Bella z mrvých? :) Nebo se stane plnohodnotnou upírkou? No, nechte se překvapit, vaše simi1918.:D

 

Láskou teprve vše začíná - 14. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 14. kapitolaDalší kapča je na světě. Jak to dopadne? Jak bude Bella reagovat na odjezd Edwarda? Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Navždy Ty a Já - 11. kapitola

Navždy Ty a Já - 11. kapitolaDalší dílek. Nic moc velkého se v něm nedozvíte, je to spíše jen oddechový dílek, ale v příštím se to rozjede. Tak si ten dnešní užijte, vaše simi1918.

 

The vampires princess - 18. kapitola

The vampires princess - 18. kapitolaDalší dílek je tu. :) Tentokrát bude z pohledu Edwarda. Co se stalo po hádce? Bude Bella v pořádku? Vypořádá se Edward se svými výčitkami svědomí? Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Láskou teprve vše začíná - 13. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 13. kapitolaDalší dílek. Nazvala bych ho přemýšlení. Bella váhá a neví, co má dělat. Edwarda se bojí, ale stejně ho miluje. Jak se zachová? Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Navždy Ty a Já - 10. kapitola

Navždy Ty a Já - 10. kapitolaDalší dílek a první kulatiny. Je to dá se říci teprve úvod s novou Bellou a pak se to začne rozjíždět. Takže přeji příjemné čtení a doufám, že se vám díl bude líbit. Vaše simi1918.

 

The vampires princess - 17. kapitola

The vampires princess - 17. kapitolaDalší dílek, Bella s Edwardem se pohádají, kvůli komu? Přeji příjemné čtení, vaše Simi1918

 

Láskou teprve vše začíná - 12. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 12. kapitolaDalší dílek je na světě. V dnešní kapitolce jde Bella s Edwardem na večeři. Odhodlá se jí říci své tajemství, a nebo jeho pravá identita zůstane utajena? Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

The vampires princess - 16. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

The vampires princess - 16. kapitolaDalší díleček. :) Dnes nám na scénu přijde nová postava a pěkně nám to vše zkomplikuje. Kdo? To si přečtěte. :D Přeji příjemné počteníčko, vaše simi1918.

 

Navždy Ty a Já - 9. kapitola

Navždy Ty a Já - 9. kapitolaDevátá kapitolka je tu. Nazvala bych ji Přeměna. Co si z toho názvu odvodíte, je na vás. :D Přeji příjemné počtení, vaše simi1918.

 

Láskou teprve vše začíná - 11. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Láskou teprve vše začíná - 11. kapitolaTak tu máte další kapitolu. Bella se těší na diskotéku, co plánuje? Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Navždy Ty a Já - 8. kapitola

Navždy Ty a Já - 8. kapitolaTak jste se dočkali. Mí milí čtenáři, přidávám další kapitolku Navždy Ty a Já. Omlouvám se za zpoždění, ale nějak jsem nestíhala. Ale teď už je vše v pořádku. V dnešním díle Bella bude vyprávět Cullenům vše, co se jí za ty dva roky stalo. Doufám, že se vám to bude líbit a přeji příjemné čtení, vaše simi1918

 

The vampires princess - 15. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

The vampires princess - 15. kapitolaMoc, moc, moc se omlouvám za zpoždění, vím, že jsem slíbila rychlejší přidávání, ale jelikož bylo před Vánoci, všechno se to na mě začalo hrnout a já nestíhala. Teď už je ale vše v pořádku a já přidávám další dílek. Normální den Edwarda a Belly, takže nečekejte nic akčního. :D Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Girls diaries - 6. kapitola

Girls diaries - 6. kapitolaTak naši milí čtenáři, přinášíme vám další díl povídky Girls diaries. Dnes z pohledu Simči. Kdo jsou záhadní chlapci v baru? To se dozvíte, až si to přečtete. :D Přejeme příjemné čtení, vaše simi1918 a Jane006.

 

Láskou teprve vše začíná - 10. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 10. kapitolaStrašně moc moc moc moc moc se omlouvám za zpoždění, doopravdy. Je mi to moc líto, že kapču přidávám tak dlouho, ale nějak to na mě před Vánoci všechno začalo padat, škola, Vánoce no... prostě vůbec nebyl čas, ale teď jsou prázdniny a já vám to vynahradím, slibuji, a i po prázdninách vám to vynahradím. Kapitolky už budou zase přibývat normálně. No a teď k dnešnímu dílku: Bella s Edwardem tráví normální den ve škole. No... žádný akčňák nečekejte, je to takový oddechový dílek, ale v příštím se to začně rozvíjet a v tom dalším už bude zásah. Ještě bych chtěla poděkovat za komentáře, strašně moc jste mě potešili, doopravdy díky.

 

Navždy Ty a Já - 7. kapitola

Navždy Ty a Já - 7. kapitolaDalší dílek je na světě. Tak kdo bude nová rodina, co se přistěhovala do Forks, Cullenovi? Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Navždy Ty a Já - 6. kapitola

Navždy Ty a Já - 6. kapitolaPřináším vám další kapču. Zase se posuneme v čase, kde bude vyprávění z pohledu Belly. Co se za ty roky stalo? Setkali se mezi tím Bella s Edwardem? Zjistíte to, až si to přečtete. :D Vaše simi1918 a přeji příjemné počteníčko.

 

Navždy Ty a Já - 5. kapitola

Navždy Ty a Já - 5. kapitolaMáte tu další slíbenou kapitolku. Tentokrát je o trochu delší, ale nezvykejte si. :D Jinak tady v té kapitole se posuneme v čase a nastane zlom, který bude zásadně zasahovat do dalších kapitolek. Jaký zlom to bude? To si přečtěte. :P

 

The vampires princess - 14. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

The vampires princess - 14. kapitolaPřidávám další kapču. Lidičky, strašně, strašně, ale strašně móóóc děkuju za komentíky. Nevím, co na to říct. Doopravdy moc děkuji. Dnešní dílek bude spíš odpočinkovej, no... přidávám nad 18+. Doufám, že se vám bude líbit, vaše simi1918 a přeji příjemné počteníčko.

 

Navždy Ty a Já - 4. kapitola

Navždy Ty a Já - 4. kapitolaStrašně, strašně, strašně moc se omlouvám za zpoždění. Ve škole píšu jednu čtvrtletku za druhou a já nestíhám. Ještě mě čekají tři, takže tento týden nevím, jestli něco napíši, ale slibuji, že příští týden to už bude v pořádku. Doufám, že jste na mě nezapomněli. Takže shrnutí dnešního dílu je: Bella, Edward, cukrárna, večeře u Cullenů a... to se dozvíte, až si to přečtete. XD Simi1918. Přeji, hezké počteníčko.

 

The vampires princess - 13. kapitola

The vampires princess - 13. kapitolaDalší dílek je tu. Chtěla bych vám strašně moc, moc, moc poděkovat za předešlé komentíky. Udělali jste mi strašnou radost a tak přidávám další kapču. Bella jede s Cullenovými do Seattlu na nákupy. Normální den, takže nečekejte žádnou akci. Přeji příjemné čtení vaše simi1918.

 

Láskou teprve vše začíná - 9. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 9. kapitolaLidičky, máte tu další kapču. Minule jste mě s komentáři moc nepotěšili, tak doufám, že se to tentokrát změní. V tomto díle si Bella užije normální den na pláži s Edwardem. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

The vampires princess - 12. kapitola

The vampires princess - 12. kapitolaJste zlatíčka, netušila jsem, že za tak kraťoulinkou chvíli mi dokážete dát tolik komentů, doopravdy jste zlatí. A za odměnu přidávám další kapču. Bude z Edwardova pohledu, jak on uvidí Bellin pád. Jak dopadne? Bude mít tím pádem Bella následky do života? Nebo umře a je to poslední kapitolka se sad endem? No, to se brzy dozvíte.

 

The vampires princess - 11. kapitola

The vampires princess - 11. kapitolaDalší dílek. Bella se bude vzpamatovávát z napadení Mike nebo ne? Co se stane? Jedno náhlé rozhodnutí možná změní vše. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

The vampires princess - 10. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

The vampires princess - 10. kapitolaLidičky, máme první kulatiny. Je tu desáta kapitola The vampires princess a já bych moc chtěla poděkovat za předešlé komentáře, moc jste mě potěšili. Bellu někdo unesl. Byla to nadpřirozená bytost, nebo pouhý člověk? Jak to dopadne? Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Navždy Ty a Já - 3. kapitola

Navždy Ty a Já - 3. kapitolaPřináším vám další dílek Navždy Ty a já. Edward chce říct své tajemství Belle. Jak to dopadne? Je to sice trochu nudnější kapitola, ale bez ní by to nešlo. V dalších dílech se pak posuneme trochu dopředu. Ale nebojte, ještě pár rozjezdových kapitolek a pak už se to rozjede, slibuji. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

The vampires princess - 9. kapitola

The vampires princess - 9. kapitolaJe tu další díl The vampires princess. Edward s Bellou se usmířili a všichni jsou šťastní, nebo ne? Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

The vampire princess - 8. kapitola

The vampire princess - 8. kapitolaNaši upíři a jeden poloupír si jdou užít do klubu. Jak večer dopadne? Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Girls diaries - 4. kapitola

Girls diaries - 4. kapitolaAhojte lidičky, máme tu pro vás další dílek Girls diarie. Omlouváme se, že to tak dlouho trvalo, ale to víte, škola a samé testy, takže nebyl čas, ale dočkali jste se a doufáme, že se vám to bude líbit. Holky přijedou do Forks. Jak to tam bude vypadat? Bude se jim tam líbit? Přejeme příjemné čtení, vaše simi1918 a Jane006.

 

Navždy Ty a Já - 2. kapitola

Navždy Ty a Já - 2. kapitolaDočkali jste se druhé kapitolky. Jak Bella zareaguje na Edwarda? Přeji příjemné počtení, vaše simi1918.

 

The vampires princess - 7. kapitola

The vampires princess - 7. kapitolaHádka, usmiřování, možná přátelství nebo nepřátelství? Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Láskou teprve vše začíná - 8. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 8. kapitolaTakže, je tu další kapitolka s nadcházejícím plesem. Co se na něm stane a jak dopadne? Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

The vampires princess - 6. kapitola

The vampires princess - 6. kapitolaDalší díl je tu. Volturiovi a Cullenovi jedou na společný lov. Jak dopadne? Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Láskou teprve vše začíná - 7. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 7. kapitolaDalší dílek je tu. Posuneme se trochu dopředu. Tento dílek bude asi trochu nudnější, ale měly by tam být i pasáže, u kterých se snad zasmějete. No, posuďte sami. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

Dokončeno

Navždy ty a já - Prolog

Navždy ty a já - PrologTakže, přidávám svoji novou povídku Navždy Ty a Já. Vypráví o Belle, když jí byly čtyři roky a byla napadena upírem. Edward ji zachránil a stali se z nich nejlepší přátelé. Vázalo je doopravdy velmi silné pouto. Celé další čtyři roky se každý den výdali. Prožívali spolu velmi důležité okamžiky jako třeba první Bellin den ve školce, nebo její první den ve škole a tak různě. Dělali spolu vše, co je napadlo. Bella znala jeho tajemství i celé jeho rodiny. Celou jeho rodinu brala i za svou. Jenže po čtyřech letech se museli Cullenovi odstěhovat. Edward jí slíbil, že se ještě někdy potkají, ale kdy to bude? A setkají se vůbec? Jak bude Bellin osud pokračovat? To se dozvíte v mé povídce. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

The vampires princess - 5. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

The vampires princess - 5. kapitolaMoc vám děkuji za komentíky, strašně mě potěšily. Ani netušíte, jakou mi to dalo energii na psaní tohoto dílu. V této kapitolce je Edwardův pohled, jak jste ho chtěli a i Belly. Aby jste tomu rozumněli. Edward si bude přehrávat návštěvu u Volturiů z minulého dne a pak bude normálně v přítomnosti co se dělo odpoledne po škole. Bella bude také vyprávět v přítomnosti ale o tom, co se dělo ve škole. Doufám, že tomu rozumíte a přidávám nad 18+. Psala jsem to poprvé, tak doufám, že to bude OK. Děkuji a přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Láskou teprve vše začíná - 6. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 6. kapitolaDalší dílek Láskou teprve vše začíná. Převážně celý díl bude jen z nemcnice. Je trochu nudnější, ale i přes to doufám, že se vám bude líbit. Předem děkuji za vaše komentáře či smajlíky. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918 a moc se omlouvám za zpoždění. Ve škole toho mám hodně. Samé písemky a učení. Slibuji, že další díl dodám rychleji.

 

The vampires princess - 4. kapitola

The vampires princess - 4. kapitolaOmlouvám se za zpoždění, ale ve škole toho mám hodně. Jedna písemka za druhou, takže taky jedno učení za druhým. Pokusím se další díl dodat rychleji, ale v nejhorším ho čekejte příští týden.
Bellu čeká návštěva Cullenových. Jak dopadne? Doufám, že se vám bude dílek líbit a dáte mi to najevo ve vašich komentářích. Děkuji, vaše simi1918. Přeji příjemné čtení a ještě jednou se omlouvám za zpoždění.

 

The vampires princess - 3. kapitola

The vampires princess - 3. kapitolaMáte tu třetí kapitolu The vampires princess. Jaké bude setkání s Cullenovými? A padne si se všemi do oka? To se dozvíte, když si ji přečtete. Velmi děkuji za komentáře, které mi tu necháváte. Moc mě potěšily a dodaly energii na psaní. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Láskou teprve vše začíná - 5. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 5. kapitolaPřidávám další dílek Láskou teprve vše začíná. Edward bude dělat zkoušku do fotbalového týmu. Dostane se tam? A jak dopadne Bellino doučování s Edwardem? Omlouvám se za zpoždění, ale nějak mě opustila múza. Teď jsem však zpět a budu zase dodávat rychleji. Za komentík či smajlíka budu strašně šťasná. Dodává mi to energii do psaní. Přeji příjemné čtení, vaše simi1918.

 

Girls diaries - 2. kapitola

Girls diaries - 2. kapitolaTakže, druhá kapitolka Girls diaries je na světě. Bude trošku nudnější, protože vás musím dostat do současného děje. Další kapitolka už bude od Jane006, tak ji čekejte od ní. Doufám, že se vám bude líbit a zanecháte mi tu nějaký komentík či smajlíka. Příjemné čtení přeje vaše simi1918.

Dokončeno

Girls diaries - Prolog

Girls diaries - PrologTakže lidi, přináším vám novou povídku, kterou píši společně s Jane006. Je o čtyřech dívkách z České republiky. Jsou bohaté a je jim čtrnáct. Začnou si psát deníky, ve kterých se navždy uchová jejich příběh. A co je to za příběh? To si předčtěte v povídce Girls diaries. Příjemné čtení přeje simi1918.

 

The vampires princess - 2. kapitola

The vampires princess - 2. kapitolaPřináším vám druhou kapitolu mé povídky. Aro, Renée a Bella se budou stěhovat z Volterry. Kam? A koho tam potkají? Doufám, že se vám bude díl líbit a necháte mi tu nějaký komentík či smajlíka. Děkuji, simi1918 a příjemné čtení.

 

The vampires princess - Prolog

The vampires princess - PrologPřináším vám moji druhou povídku. Je o Belle, volturiovské princezně, která se rozhodne změnit svůj dosavadní život. Odstěhuje se do městečka Forks. Koho tam potká? To se dozvíte v The vampires princess. Doufám, že se vám kapitola i celá povídka bude líbit a budu moc ráda, když mi to dáte najevo ve vašich komentářích. Děkuji, vaše simi1918.

 

Láskou teprve vše začíná - 4. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 4. kapitolaOmlouvám se za zpoždění, ale byla jsem zaneprázdněná. Teď už mám ale vše hotové a přináším vám další díl mé povídky. Bella bude Edwardovi ukazovat město a půjdou spolu do kina. Jak bude večer probíhat? Doufám, že se vám bude díl líbit a dáte mi to najevo ve vašich komentářích. Děkuji, vaše simi1918.

 

Láskou teprve vše začíná - 3. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 3. kapitolaTakže, přidávám další dílek. Je dá se říct o ničem, ale doufám, že se vám bude líbit. Za každý komentím nebo smajlíka, který mi tu necháte budu hrozně moc šťastná. Přeji příjemné čtení. Vaše simi1918.

 

Láskou teprve vše začíná - 2. kapitola

Láskou teprve vše začíná - 2. kapitolaTakže, tady máte druhý díl. Od teď už píšu vše z pohledu Belly, a kdyby jste chtěli i Edwarda, tak to napište do komentářů. Doufám, že se kapitolka bude líbit a budu ráda za každý komentík nebo smajlíka, který mi tu necháte. Děkuji, vaše simi1918.

Dokončeno

Láskou teprve vše začíná - Prolog

Láskou teprve vše začíná - PrologAhoj, toto je má první povídka, tak na mě buďte hodní. Prolog je z pohledu Edwarda, ale zbytek povídky bude z pohledu Belly. Bella tu není taková, jakou ji známe. Je to blond dívka s modrýma očima a kapitánka roztleskávaček na East high střední v městečku Magic City. U kluků je velmi žádaná, ale Bella nikoho nemá. Chce se totiž zamilovat, a to se jí ještě nestalo. Co s ní udělá příjezd nového studenta. Zamiluje se? A jak se bude její život odvíjet dál. To se dočtete v mé povídce Láskou teprve vše začíná. Budu moc šťastná, když mi tam necháte alespoň smajlíka. Děkuji, vaše simi1918Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!