Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od simi1918

Povídky od simi1918

♥ Kapitolové: Láskou teprve vše začíná (dokončená)

Navždy Ty a Já (dokončená)

The vampires princess (rozepsaná)

Krevní pouto (rozepsaná)

Návod na lásku? To snad ne! (rozepsaná)

 

♥ Spoluautorské: Girls diaries (rozepsaná)

 

♥ Jednorázovky: Láska v oblacích

Forks, do toho! Ne, Seattle!

Láska nadevše


 

 

 
 


     
  
 

 

 

  

 

(dokončená)

Motto:Láska je jen pouhý začátek

Postavy:Edward, Bella, Renée, Charlie, Cullenovi

Tato povídka vypráví o Belle a Edwardovi. Nečekejte tu ale samotářskou, nešikovnou, netančící Bellu z deštivého městečka Forks. Bella bydlí i se svými rodiči v typickém americkém městečku Magic City a chodí na East high střední, kde je kapitánkou roztleskávaček.Má dlouhé prostříhané blond vlasy a modré oči. Kluci po ní touží, ale ona nikoho nemá. Jde o to, že se chce zamilovat. Opovrhuje vztahy, které jsou jen kvůli sexu. Co s ní udělá příjezd nového studenta? Zamiluje se konečně a nebo ne? Jak se její život bude odvíjet dál a co se dozví, že jí ho navždy změní?

 

 1 Prolog ♥ 2 ♥ 3 ♥ 4 ♥ 5 ♥ 6 ♥ 7 ♥ 8 ♥ 9 ♥ 10 ♥ 11 ♥ 12 ♥ 13 ♥ 14 ♥ 15 ♥ 16 ♥ 17 ♥ 18 ♥ 19 ♥ 20 ♥ 21 ♥ 22 ♥ 23 ♥ 24 ♥ 25 ♥ 26 ♥ 27 ♥ 28 ♥ 29 ♥ 30 ♥ Epilog

 

 


 

 

 

(dokončená)

Motto:Sympatie je začátek přátelství, přátelství je začátek lásky, láska je začázek zkázy.

Postavy:Bella, Edward, Charlie, Cullenovi, Damon, Tanya

Čtyřletá Bella žije s rodiči v malém městě v Kanadě. Ráda si chodila hrát na jednu odlehlou louku v lese. Jednoho dne se tam poblíž potuloval krvežíznivý upír, který si to mířil do města pro oběd. Jenže když ucítil Bellu, zalíbila se mu její vůně a začal ji lovit. Když už to vypadalo, že Bellu zabije, zachránil jí kluk, kterého znala od vidění. Její rodiče říkali, že jeho rodina je divná, ale jí vždy připadali úžasní, hlavně jeden z nich. Neznala jeho jméno, ale nikdy by si ho s nikým nespletla. A právě tento kluk jí zachránil život. Stali se z nich nejlepší kamarádi, a jelikož jí Edward důvěřoval,prozradil jí své tajemství. Měli se moc rádi. Celé čtyři roky se každý den scházeli, ale potom se museli Cullenovi odstěhovat i s Edwardem. Belle bylo tenkrát osm. Edward jí slíbil, že se ještě někdy uvidí, ale za jak dlouho? Bella se musela naučit žít bez něho. Povedlo se jí to? A jak pokračoval její život? Potká ho ještě někdy, jak jí to slíbil? Jak bude její osud pokračovat?

 

1 Prolog ♣ 2 ♣ 3 ♣ 4 ♣ 5 ♣ 6 ♣ 7 ♣ 8 ♣ 9 ♣ 10 ♣ 11 ♣ 12 ♣ 13 ♣ 14 ♣ 15 ♣ 16 ♣ 17 ♣ 18 ♣ 19 ♣ 20 ♣ 21 ♣ 22 ♣ 23 ♣ 24 ♣ 25 ♣ 26 ♣ 27 ♣ 28 ♣ 29 ♣ 30 ♣ Epilog

 

 


 

 

 

(rozpracovaná)

Motto: Láska a věrnost je to nejcenější.

Postavy : Bella, Edward, Volturiovi, Cullenovi, smečka

Bella je dcera Ara a Renée a je poloupíří princezna Volturiová. Volteru má sice ráda, stejně jako miluje své rodiče a zbytek rodiny, ale je už jí skoro sto let a ona ještě nikdy nikde nebyla. Přemluví tedy rodiče, že se s nimi na tři roky odstěhuje do Ameriky a začne chodit do druhého ročníku střední školy. Co s ní udělá příjezd do malého městečka Forks? Koho tam potká? To se dozvíte až v mé povídce. :D

 

1 Prolog ♦ 2 ♦ 3 ♦ 4 ♦ 5 ♦ 6 ♦ 7 ♦ 8 ♦ 9 ♦ 10 ♦ 11 ♦ 12 ♦ 13 ♦ 14 ♦ 15 ♦ 16 ♦ 17 ♦ 18 ♦ 19 ♦ 20 ♦ 21 ♦ 22 ♦ 23 ♦ 24 ♦ 25 ♦ 26 ♦ 27 ♦ 28 ♦ 29 ♦ 30 ♦ 31 ♦ 32 ♦ 33 ♦ 34 ♦ 35 ♦ 36 ♦ 37 ♦ 38 ♦ 39 ♦ 40 ♦ Epilog

 

 

 


 

 

 

 (rozpracovaná)

Motto: Když chcete sex, potřebujete tělo, když milování, tak lásku.

Postavy : Bella, Edward, Volturiovi, Cullenovi a další...

Upíři ji připravili o to nejcenější, co v životě měla. O milovaného manžela. A i když je její nejlepší kamarádka upírka, rozhodla se, že se nadpřirozeného světa vzdá. Jenže je do něho opět vtažená, když ji vládci světa povolali k sobě a pověřili úkolem.

Bella má přesně třicet dní na to, aby našla svého dávného předka, který je jediný svého druhu, jinak nahradí jeho místo v královské gardě. Proto volá o pomoc někomu, o kom si myslela, že už ho v životě  neuvidí...

 

1 Prolog • 2 • 3 4  5 6 • 7 • 8 9  10  ...

 

 

  

 

 

 

 

Motto:Nezáleží na tom, jak rychle budete u cíle, ale jak si tu cestu užijete.

Postavy:Bella, Edward, Cullenovi, Jessica

Příběh vypráví o Belle a Edwardovi. :) Bella je devatenáctiletá letuška a člověk. Edwardovi je dvacet pět a je upír. On a jeho rodina letí do Forks, kam se stěhují z Norska. V letadle se naši hrdinové samozřejmě potkají,ale jaký bude jejich první dojem? Padnou si hned do oka? Skončí tento příběh šťastně až navěky?

1 část ω 2 část

 


 

 

 

Motto: Výhra není všechno... výhra je to jediné!

Postavy: Bella a Edward

Edward je velký fanda do hokoje stejně jako Bella. Je v tom ale jeden háček. Edward bydlí ve Forks, které je normální velké město jako každé jiné. Bella naopak žije v Seattlu. Jednoho dne se jejich města utkají a samozřejmě tam nebudou chybět ani naši fandové. Co se však stane, když Edward bude fandit Forks a Bella Seattlu?

Forks, do toho! Ne, Seattle!

 

 


 

 

 

Motto: Tajná láska není vrušující, nýbrž bolestivá. Vášnivá i zdrcující.

Postavy:Bella, Edward, Jacob a další...

Bella žije v roce 1819 a je zasnoubená s bohatým markýzem Jacobem Blackem z Wolfordu. Navenek to vypadá, že její srdce patří jemu, ale pravdou je, že tluče pro úchvatnéhovévodu Edwarda Cullena z Fexmooru. Upíra, který ji miluje jako nikoho na světě. Oba se tajně scházejí, ale před světem musí svoji lásku tajit. A z toho nevzejde nikdy nic dobrého.

(Povídka se umístila na 2. místě v soutěži Valetýnská rychlosoutěž :D )

 

Láska nadevše 

 

 


 

 

 

 

Motto: Co když nechcete být pouze kamarádka, co když chcete být něco víc...

Postavy: Bella, Edward, Rosalie, Jasper

Bylo jí teprve deset let, kdy Edwarda poprvé uviděla a bylo ji teprve dest, kdy se do něho úplně zamilovala. Když byla Bella malá, vůbec nevypadala na to, že by se z ní jednou stala oslnivá kráska, ale Edward jí tehdy řekl, že pouze stačí, aby dospěla. V ten den věděla, že pro ni vždy budou všichni muži zapovězeni, jelikož své srdce navěky odevzdala vikomtovi Edwardovi Cullenovi.

Následující léta jsou však k Edwardovi stejně nemilosrdná, jako k Belle laskavá. Jaký tohle má konec? Dokáže se Edward podruhé zamilovat? A miluje ho stále Bella, i když se změnil? 

Připravuje se...

P. S. Miluji tě

 

  

 

 

 

 

 

(dokončená)

Motto:Obyčejný život? Nuda. Ale čtyři nesmrtelní kluci v posteli? Tomu říkáme vzrůšo.

Postavy: Simča, Viky, Janina, Týna, Edward, Emmett, Jasper, Jacob, Bella, Rosalie, Alice, Renesmé, Volturiovi

Asi každý si někdy říkal, jaké by to bylo, kdyby se naši upíři dali dohromady s někým jiným. Tady ten příběh o tom vypráví. Je o čtyřech dívkách. Simče, Viky, Janě a Týně. Všechny pochází z České republiky z Prahy. Jejich rodiče jsou velmi bohatí a bydlí v odlehlé části města mezi bohatými ve vilách. Holky se znají už od malička a jsou to nejlepší kamarádky, jak se říká, na život a na smrt. Na prázdiny odjedou do Ameriky k Janiným příbuzným do městečka Forks. Tam se jim tak zalíbilo, že přemluvily rodiče, že tam začnou chodit na střední. Koho ve šekole potkají a jak jim to změní životy?

 

Spoluautor: Jane006

 

1 Prolog ♠ 2  3  4  5  6  4  7  8  9  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  28  29  30  Epilog

 

 


 

 

 

Motto:

Postavy:

 

Spoluautor: Jane006

 

1 Prolog ◊ 2 ◊  3 ◊  4 ◊  5 ◊  6 ◊  7 ◊  8 ◊  9 ◊  10...

 

Trailer 

 

 

 

Edward Bellu opustil kvůli jiné a Bella zde popisuje své pocity.

 

  

 

 

Jelikož jsem se za posledních pár let stala velice vášnivou čtenářkou a spoustu knih a sérií  si obvzláště oblíbila, napadlo mě, že bych vám své nejmilovanější hrozně ráda doporučila. Takže tady jsou: 

 

 Zavržený: Nora Greyová je svědomitá, chytrá a rozhodně nemá ráda riziko. Jenže se zamiluje do Patche a to je její první chyba. Patchova minulost je totiž všechno, jen ne nevinná. A nejlepší, co kdy udělal, bylo, že se zamiloval do Nory. Seznámili se na hodině biologie a Nora chce jediné – držet se od něj co nejdál. Jenže jak se zdá, Patch je vždy o dva kroky napřed. Dívka na sobě cítí jeho pohled, i když Patch není nablízku. Cítí jeho přítomnost, i když je v pokoji sama. A když své okouzlení nedokáže déle tajit, vyjde najevo, kdo Patch ve skutečnosti je a proč ji vyhledal. A za všemi otázkami, které se dotýkají jeho minulosti, si Nora a Patch mohou navzájem položit jen jedinou: „Jak hluboko dokážeš padnout?“

Crescedno, Ticho a Finále jsou pokračování  knihy Zavržený

 

 

Pád: Některým andělům je souzen Pád... Na Danielu Grigorim je něco bolestně povědomého. Ten záhadný, odtažitý chlapec upoutal pozornost Luce Priceové, už když ho viděla poprvé – v první den jejího pobytu v internátní škole pro problémové mladistvé. Ve škole, kde jsou zakázané mobilní telefony, všichni ostatní studenti jsou divní a každý krok sledují bezpečnostní kamery, znamená Daniel pro Luce jediný světlý bod. A přestože on s ní očividně nechce mít nic společného – a dává to jasně najevo –, něco ji k němu přitahuje jako můru plamen svíčky. Luce musí zjistit, co se Daniel tak zoufale snaží utajit... i kdyby ji to mělo zabít.

Muka, Vytržení a Vykoupení jsou pokračování knížky Pád

 

 

Bratrstvo černé dýky představuje tajné bratrstvo šesti upírských bojovníků, ochránců svého rodu. Ti ve skrytu noci vedou nekonečnou a neúprosnou válku se svými odvěkými nepřáteli o svá území. Šest nelítosných zabijáků, kteří neznají nic jiného než bojování, jak se ale poperou s láskou k ženě? :D

Bratrstvo černé dýky je složeno přesně z deseti erotických upířích románů a pokračování už by být nemělo. V této tabulce máte vypsáno, kdo s kým je v každé knize hl. hrdinou a hrdinkou:

1. Milenec z temnot Wrath a Beth

2.

Milenec z věčnosti

Rhage a Mary
3. Probuzený milenec Zsadist a Bella :D

4.

Nalezený milenec 

Butch a Marissa
5. Nezpoutaný milenec Vishous a Jane
6. Vyvolený milenec Phury a Cormia
7. Pomstěný milenec Rehvenge a Ehlena
8. Milenec jen můj John a Xhex
9. Milenka pout zbavená Payne a Manuel
10. Znovuzrozený milenec Tohr a Autumn

(Také vyšla kniha Bratrstvo černé dýky Průvodce, která je velice příjemným spestřením celého světa BČD, takže vřele doporučuji :) )

 

 

Padlí andělé: Sedm smrtelných hříchů. Sedm lidských duší, které se ocitly na scestí. Stvořitel už je znechucený věčným soubojem mezi dobrem a zlem o vládu nad světem, a tak nechá rozehrát poslední zápas, který rozhodne o definitivním vítězství. Jal andělé, tak démoni se musí dohodnout na osobě hráče přijatelného pro obě strany. Vyvolený jedinec v sobě tedy musí mít stejnou míru schopnosti konat dobro i zlo - a zavísí jen a jen na něm, jak ovlivní osud svých svěřenců. Vítězí strana, která si připíše víc duší, a nerozhodný výsledek nepřipadá v úvahu. Pokud vyhrají andělé, "Země se změní v přeslazené štědrovečerní ráno"; budou-li mít převahu démoni, připadnou jim duše celého lidstva a andělé se stanou jejich otroky... 

Každý erotický román je o jedné duši, která je na hraně dobra a zla. Zde opět máte vypsanou tabulku, kdo s kým je v jaké knížce. Jelikož zatím ale vyšli pouze tři díly, další budu během času přidávat. :)

1. Chamtivost  Vin a Marie-Terez 
2. Chtíč Izák a Grier 
3. Závist Veck a Sophie

 

 

Půlnoční rasa je milostná upíří sága, která se skládá z několika dílů. Každá kniha vypráví o jednom upířím bojovníku z Rodu a o tom, jak se každý dokáže pototýkat s láskou ke své vyvolené. V těchto knihách se mistrně mísí napětí se scénami plnými spalující vášně. Knihy byly přeloženy do několika jazyků a získaly si příznivce po celém světě.

A znovu sem dávám tabulku s hrdiny a hrdinkami :D:

1. Polibek půlnoci Lucan a Gabriela
2. Polibek šarlatu Dante a Tess
3. Procitnutí půlnoci Tegan a Elise
4. Nástup půlnoci Rio a Dylan

 

 

Svět nočních lovců jsou dva velmi poutavé upíří erotické romány. Knihy na sebe nijak nenavazují, i když v prvním díle je maličká zmíňka o hrdinovy z druhé. Knihy sami o sobě jsou velice napínavé a moc hezky se čtou. 

V tomto cyklu více dílů nebude, takže tady máte tabulku:

1. První rudá kapka Spade a Denise
2. Věčný plibek temnot Mencheres a Kira

 

 

V říši lorů je jiskřivá nová série o upírech, vlkodlacích a valkýrách. Jsou to erotické romány, které vás vtáhnou do děje a už nepustí. Už od pradávna valkýry nenávidí upíry a jejich oblíbená činnost je podmanit si je a nakonec zabít. Pokud tedy máte rádi pozlátko, napětí a vzrušení, tato série je přesně pro vás. Série začíná úvodní novelou Vojevůdcova věčná touha, která je součástí prvního díluHlad jako žádný jiný.

A na řadu přichází tabulka :D:

1. Hlad jako žádný jiný: Vojevůdcova věčná touha Myst a Wroth
1. Hlad jako žádný jiný Emma a Lachlain
2. Zabít nebo milovat Kaderin a Sebastian

 

 

Napořád: Sedmnáctiletou Ever trápí po automobilové nehodě, při které zahynuli její rodiče, mladší sestra a pes, pocit viny za to, že jako jediná přežila. Navíc se z ní po nehodě stala jasnovidka, slyší myšlenky jiných lidí a vidí jejich auru. Cizí myšlenky na ni dotírají na každém kroku, a proto se Ever stále víc uzavírá před světem. Okolní hlasy se snaží přehlušit muzikou burácející ze sluchátek, která skoro nesundává z uší. Všechno se ale změní, když potká Damena, který jediný dokáže zklidnit její mysl a ztišit hluk v její hlavě. Ani on není jako ostatní smrtelníci, jeho svět plný tajemství a zázraků Ever neobyčejně přitahuje, zároveň v ní však vyvolává znepokojivé otázky…

Modrý měsíc a Země stínů jsou pokračování knížky Napořád

 

 

Akademie Evernight: Bianca chce utéct z domova. Rodiče ji odvezli z městečka, kde žila celý dosavadní život, a zapsali ji na akademii Evernight, strašidelnou internátní školu, kam chodí studenti, kteří jsou až příliš dokonalí: krásní, bohatí a bezohlední. Bianca ví, že mezi ně nezapadne. Potom pozná Lucase. Je jiný než ostatní, neuznává snobská školní pravidla a dokáže se svým bezohledným spolužákům postavit. Přestože Lucas Biancu varuje sám před sebou, vzniká mezi nimi pouto, kterému ani jeden z nich nedokáže vzdorovat. Bianka by dala v sázku vše, jen aby mohla být s Lucasem, ale temná tajemství jsou nevyhnutelně předurčena k tomu, aby je od sebe odtrhla… a otřásla vším, v co Bianca až dosud věřila.

Hvězdopravec, Přesýpací hodiny a Na druhé straně jsou pokračování knihy Akademie Evernight

 

 

Zrozena o půlnoci: Jednoho večera Kylie Galenová zjistí, že je s nevhodnými lidmi na úplně špatném večírku, a to navždycky změní její život. Matka ji pošle do tábora pro problematickou mládež v Shadow Falls a během pár hodin po svém příjezdu Kylie zjišťuje, že mládež v táboře není jen „problematická“. Tady, v Shadow falls, se vampíři, vlkodlaci, měňavky, čarodějky a víly učí ovládat své schopnosti a kouzla a žít v obyčejném světě. Kylie se sice nikdy necítila být normální, nicméně ani nepatří k místní hordě paranormálních zrůd. Nebo ano? Všichni kolem tvrdí, že je Kylie jednou z nich a že tady určitě není náhodou. A jakoby pobyt v táboře nebyl již tak dost složitý, objevují se Derek s Lucasem. Oba úplně odlišní, ale stejnou mocí nad jejím srdcem. Ačkoli se Kylie cítí velmi nejistá a v obavách ze všeho kolem, jedno jí začíná být jasné: Shadow Falls je místem, kam skutečně patří.

Vzkříšena za úsvitu a Proměna za soumraku jsou  pokračování knížky Zrozena o půlnoci

 

 

Rudá jako rubín: Žít v rodině, která je samé tajemství, není pro šestnáctiletou Gwendolyn zrovna snadné. Jednoho dne se s ní zatočí svět a ona se rázem ocitne ve známé ulici, jenže téměř sto let před svým narozením. Vzápětí pochopí, že tím největším rodinným tajemstvím je ona sama. Zbývá jí ale ještě pochopit, jaké nebezpečí člověku hrozí, když se zamiluje napříč časem. Příběh vás potěší, budete se smát a budete soucítit. Láska Gieona a Gwendolyn překračuje všechny hranice času!

Modrá jako safír Zelená jako smaragd jsou pokračování trilogie Láska nezná časProroctví sester:  Trilogie je situovaná do Ameriky konce 19. století. Dvojčata Lia a Alice právě osiřela. Lia objeví na zápěstí tajemné znamení a začíná si všímat podivného krutého chování své sestry. Objeví knihu s jedinou stránkou, ve které si přečte temné proroctví, které varuje před příchodem Ďábla na svět. Lia se domnívá, že ona je Strážkyní, která tomu má zabránit, a její zlá sestra Branou, jíž má Zlo vstoupit. Ale je to skutečně tak jednoduché?

Strážkyně bárny a Kruh ohně jsou pokračování trilogie Proroctví sesterSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od simi1918:

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 20   Další »
198. smile
24.03.2014 [20:24]

smileAhoj, mrzí mě, že jsi skončila, ale doufám, že se ještě vrátíš, protože chci vědět jak dopadnou tvý rozepsaný povídky Emoticon Emoticon

197. Nina
12.03.2013 [23:23]

Ahoj, to jsem zase já možná si řekneš - co zase otravuje... Ale víš, pokud povídku nezveřejnuješ ty, ale je soutěžní, jako třeba Láska nadevše a pravděpodobně i- PS: miluju tě - se v profilu neukazují... Už jsem to zkoušela opravdu jsem dvě hodiny seděla u téhle stránky a hledala všemi způsobi tu povídku, přes tvou přezdívku (to jsem našla jen Láska nadevše) přes jméno povídku, ale prostě se mi to neukazuje... tak jsem doufala, že bys mi pomohla.. Emoticon Emoticon Emoticon protože mě ten nápad opravdu zaujmul...

196. Nina
08.03.2013 [13:04]

Ahoj, chtěla bych se zeptat proč ti nefungují odkazy na povídky?
Chtěla jsem si přečíst tvojí jednorázovku P. S. Miluji tě - protože se mi ten námět strašně zalíbil, ale nemůžu se k této povídce propracovat ani přes její název... tak kdyby to šlo nějak udělat, byla bych hrozně vděčná Emoticon Emoticon
podobně jsem na tom i s povídkou Navždy spolu... Emoticon

195. SelenkaCullen
26.02.2013 [15:01]

Ahoj simi1918 chtěla bych se Tě zeptat kdy vydáš další kapitoly tvojí povídky Krevní pouto??A jestli už máš i Lásku nadevše??
Jinak mě Krevní pouto zaujaloEmoticonvšechny Tvoje
kapitolovky,jednorázovky a poezie zaujali svým způsobem jsou hodně zajímavéEmoticon každý má svůj styl psaní a ten
Tvůj mi vyhovuje Emoticon.Takže už se těším na další Emoticon.

194. Via
23.02.2013 [0:44]

Ahoj,kedy bude tá údržba dokončená aby som zas mohla čítať poviedky? A budeš esšte nejaké pridávať?? :)

193. Téra
03.12.2012 [17:02]

ahoj kdy začneš přidávat kapitoly TVP a NNl?TSN!

192. Elis
14.10.2012 [19:30]

Ahoj líbí se mi povídka TVP a tak by mě zajímalo jestli budeš přidávat další kapitoly? A zajímavě vypadá i nápad na povídku NNL?TSN! máš v plánu ji uskutečnit? Děkuju

191. Elis
13.10.2012 [17:33]

Ahoj líbí se mi povídka TVP a tak by mě zajímalo jestli budeš přidávat další kapitoly? A zajímavě vypadá i nápad na povídku NNL?TSN! máš v plánu ji uskutečnit? Děkuju

16.08.2012 [12:04]

simi1918Girls diaries se vydá v pátek, ale s NNL?TSN! to není tak jisté. Sice mám napsané kapitoly dopředu, ale nechci to vydávat, když si pak nebudu jistá,že to budu stíhat dopsat. Za tři týdny začíná škola a já budu mít docela makačku. Jde o to, že teď začnu přidávat kapitoly od TVP, abych ji dokončila. Ale neboj, rozhodně ji nenechám plavat, po TVP budu pokračovat v Krevní pouto a pak, podle toho, jak na tom budu s volným časem, začnu třeba přidávat i NNL?TSN! Emoticon Emoticon Emoticon

15.08.2012 [21:53]

mokasinaAhojky kdy bude další díl Girls diaries a kdy začneš psát povídku Návod na lásku. To snad ne! díky

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 ... 20   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!