Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Jessy

Edward


Jessy

JessyPráva: Profi přispěvatel

Věk: 25

O mně: Najviac info o mne sa dá vypátrať priamo v mojich poviedkach, keďže som zástancom názoru, že písanie je najlepším prostriedkom na odzrkadlenie ľudskej duše. :) Čo sa týka TS, zaraďujem sa jednoznačne do Edwardovho tímu. :) Okrem toho milujem Pána prsteňov.

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 154

Moje komentáře

Datum registrace: 8. 10. 2011

Poslední přihlášení: 29. 4. 2023, 20:07

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Jessy

Poviedky od JessyKapitolové poviedky
Budem ťa milovať naveky
Povedz mi pravdu!
Ty patríš ku mne!
Modelka
Upírkin miláčik
Červený dážď
Jednodielne poviedky
Správne rozhodnutie
Pán Včielka
Len jedno prianie
Irónia osudu alebo náhoda je blbec!
Na krok od vykúpenia
Nemenná láska (spoluautorská s Kate3)
Keď duša bolí

Články:

 

Červený dážď - 8. kapitola

Červený dážď - 8. kapitolaVerdikt bol vyslovený. Bola som korisť. Štvaná zver, po ktorú si o pár dní prídu. Zver reťazou priviazaná o mohutný kmeň. Okolo stromu elektrický plot. Nebolo úniku.

 

Červený dážď - 7. kapitola

Červený dážď - 7. kapitolaZaujalo ma, keď Alice odrazu v polovičke vety stíchla. V rýchlosti si priložila telefón k uchu. „Edward?“ povedala neisto. Srdce mi vynechalo úder. Alice chvíľu počúvala a potom na mňa vystrašene zazrela. „To hádam nie...“

 

Červený dážď - 6. kapitola

Červený dážď - 6. kapitolaZ neznámych príčin sa ma zmocňoval zvláštny pocit. Niekoľkokrát som sa cestou k autu poobzerala po okolí. Ale okrem troch mužov a jednej ženy na benzínke, ktorí sa venovali každý tankovaniu, som nevidela nikoho. A napriek tomu som mala pocit, že na mňa niekto hľadí. Svižne som sa ponáhľala do auta a zamkla sa v ňom.

 

Červený dážď - 5. kapitola

Červený dážď - 5. kapitolaTo, ako sa Bella vyrovná s novou informáciou o Edwardovi, sa dozviete v dnešnom pokračovaní. Príjemné čítanie vám prajem.

 

Červený dážď - 4. kapitola

Červený dážď - 4. kapitolaV dnešnom pokračovaní sa Bella stretne s Cullenovcami a dozvie sa nemilú skutočnosť o Edwardovi.

 

Červený dážď - 3. kapitola

Červený dážď - 3. kapitolaV tejto kapitole zavítame do národného parku Denali, kde budeme spoločne s Bellou hľadať Cullenovcov.

 

Červený dážď - 2. kapitola

Červený dážď - 2. kapitolaAko sa zachová Bella po nájdení listu od Edwarda?

 

Červený dážď - 1. kapitola

Červený dážď - 1. kapitolaPrešlo desať rokov, odkedy ju v lese opustil. Bella dospela, zostarla, svojím spôsobom sa posunula ďalej. Keď však nájde list, ktorý jej Edward v deň svojho odchodu schoval pod podlahou v izbe, jej svet sa opäť začne točiť okolo upírov.
Hovorí sa, že láska prekoná všetky prekážky a zaženie strach. Lenže Edward sa s ťažkým odlúčením rozhodol vyrovnať po svojom... a stalo sa z neho monštrum, ktoré musia mať pod dohľadom samotní Volturiovci.
Pekné čítanie praje Jessy.

 

Skok do neznáma

Skok do neznámaPíše sa rok 1917 a Esme sa chystá na svadbu s Charlesom. Čo by sa však stalo, ak by si ho nakoniec odmietla vziať, nikdy by neotehotnela ani sa nepokúsila spáchať samovraždu skokom z útesu, kedy ju zachránil Carlisle?
Mala by vôbec za takýchto podmienok šancu sa s ním ešte stretnúť?
Pekné čítanie prajem. :)

 

Nezbednica

NezbednicaDouble drabble (200 slov) o Edwardovi, Belle, Nessie a krátkej chvíľke z ich nekonečného života. :)

 

Keď duša bolí

Keď duša bolíAké pocity asi prežíval Edward počas scénky v Zatmení, keď videl Bellu bozkávať sa s Jacobom?

 

Upírkin miláčik - 21. kapitola

Upírkin miláčik - 21. kapitolaPosledná kapitola. Ako dopadne príbeh Esme a Carlislea? Dočkajú sa happy endu, alebo práve naopak?
Príjemné čítanie želá Jessy. :-)

 

Upírkin miláčik - 20. kapitola

Upírkin miláčik - 20. kapitolaTanya, otáčajúc sa mojím smerom, roztrasene vydýchla a s bolestným pohľadom v očiach pokrútila hlavou. Jej nasledujúce slová ma konečne prebrali z apatie a následne nemilosrdne zabili. „Je mi to ľúto.“

 

Upírkin miláčik - 19. kapitola

Upírkin miláčik - 19. kapitola„Prečo mi rovno nepovieš, že to chceš medzi nami definitívne ukončiť?“ spýtala som sa relatívne pokojne. Nemala som rada hry s naťahovaním času. Načo odkladať nevyhnutné?

 

Upírkin miláčik - 18. kapitola

Upírkin miláčik - 18. kapitola„Nevyzeráš veľmi prekvapene,“ uvedomila som si. Neviem, akú reakciu som čakala. Možno zlosť, možno krik, možno hysterický smiech a možno útek. Vážne neviem. Určite však nie toto.

 

Nemenná láska

Nemenná láskaUpíri. Bytosti tak dokonalé a bezchybné. Hovorí sa, že i bezcitné. Opak je však pravdou. Ak dokonalé, tak len vo dvojici... Ako Esme a Carlisle.
Česko-slovenská spoluautorská poviedka z nočnej dielne Kate3 a Jessy. Prajeme príjemné čítanie. :)

 

Upírkin miláčik - 17. kapitola

Upírkin miláčik - 17. kapitolaDnešná kapitola je z Carlisleovho pohľadu. Ako prijme Esme jeho priznanie?

 

Upírkin miláčik - 16. kapitola

Upírkin miláčik - 16. kapitolaDohodne sa Esme s vlkolakmi? Rozhodne sa ale presvedčíme, že si nenechá len tak skákať po hlave. ;-)

 

Upírkin miláčik - 15. kapitola

Upírkin miláčik - 15. kapitola„Carlisle? Ľúbim ťa.“ Chcela som, aby to vedel. Potrebovala som, aby to vedel. Čo keď som mu to povedala poslednýkrát? Čo keď už nebude viac príležitostí?

 

Upírkin miláčik - 14. kapitola

Upírkin miláčik - 14. kapitolaPod perami som cítila pulzovanie jeho krčnej tepny, krvi, ktorá sa mu pod kožou divoko valila a vôňa, ktorá ma odrazu obklopila, bola priam nebeská. Ako je to už dlho, čo som nepila ľudskú krv?

 

Upírkin miláčik - 13. kapitola

Upírkin miláčik - 13. kapitola„Ty to vážne nevidíš? Neuvedomuješ si to?“ šepkal.
„Čo si mám uvedomiť? Že si ma doteraz sprosto využíval? Na to som už predsa prišla.“

 

Upírkin miláčik - 12. kapitola

Upírkin miláčik - 12. kapitolaSklamaná Esme a pozvanie na rande...

 

Upírkin miláčik - 11. kapitola

Upírkin miláčik - 11. kapitolaV dnešnej kapitole nás čaká výlet do Seattlu a krátky pohľad Carlislea.

 

Upírkin miláčik - 10. kapitola

Upírkin miláčik - 10. kapitola„Pôjdem rada,“ odvetila som a vdýchla veľké množstvo kyslíka, dúfajúc, že dnešný večer nedopadne ako úplné fiasko či faux pas.

 

Upírkin miláčik - 9. kapitola

Upírkin miláčik - 9. kapitolaV dnešnej kapitole nás čaká istá novinka. Aká? Dozviete sa v pokračovaní. :)
Pekné čítanie praje Jessy. :)

 

Upírkin miláčik - 8. kapitola

Upírkin miláčik - 8. kapitolaČo mi toho život nevzal už dosť? Všetko, na čom človeku môže záležať najviac na svete, všetko pekné, pre čo len môže žiť, mi dovolil okúsiť a potom neľútostne vzal.

 

Upírkin miláčik - 7. kapitola

Upírkin miláčik - 7. kapitolaVšetky pohľady sa v tej chvíli stočili na mňa, ja som však bola schopná myslieť iba na jedinú vec, ktorá mi v hlave znela ako echo.

 

Spomínaš si...?

Spomínaš si...?Nemusíme mať zlomené srdce iba z rozchodu. Strata najlepšieho priateľa je tiež bolestivá. Drabble (100 slov) o Belle, keď ju spoločne s Edwardom opustila aj Alice.

 

Upírkin miláčik - 6. kapitola

Upírkin miláčik - 6. kapitolaNikdy vo svojom živote som sa takto necítila. Nedokázala som svoje pocity adekvátne opísať, iba som mala dojem, že odrazu dokážem všetko, čo si zaumienim. Že pre mňa nie je nič nemožné...

 

Upírkin miláčik - 5. kapitola

Upírkin miláčik - 5. kapitolaNaskytla sa tu však otázka - dokázala by som to?
V tejto chvíli som odpoveď nepoznala. No ako sa hovorí - risk je zisk.

 

Upírkin miláčik - 4. kapitola

Upírkin miláčik - 4. kapitolaAspoň na malý moment som skutočne dokázala uveriť predstave o šťastí. O tom, že by sa mohlo konečne usmiať aj na mňa. Na chvíľu som si dovolila uveriť, že odteraz bude skutočne všetko v poriadku a môj život naberie farby.

 

Upírkin miláčik - 3. kapitola

Upírkin miláčik - 3. kapitolaDnešná kapitola je z pohľadu Alice, ktorá sa rozhodne spoločne s Edwardom zrealizovať svoj plán.

 

Upírkin miláčik - 2. kapitola

Upírkin miláčik - 2. kapitolaV dnešnej kapitole sa dozvieme, aký plán vymyslela Alice. Bude s ním však Esme súhlasiť?

Dokončeno

Upírkin miláčik - 1. kapitola

Upírkin miláčik - 1. kapitolaEsme Plattová si žila typickým upírskym životom do momentu, kým sa v nemocnici, kde pracuje ako zdravotná sestra, nezoznámila so šarmantným doktorom Carlisleom Cullenom, ktorý jej okamžite pomotal hlavu. Všetko by bolo jednoduché, pokiaľ by Carlisle nebol človek a nerandil s Esminou, nie príliš obľúbenou, kolegyňou Isabellou. Alice, najlepšia kamarátka Esme, však dostane nápad, ako donútiť Isabellu, aby Carlislea pustila k vode.
Podarí sa jej to? A ak áno, nebol by život až príliš jednoduchý, ak by šlo všetko úplne ako po masle?

 

V koncoch

V koncochDrabble (100 slov) o Esme, na ktorú doľahla depresia. Deti vedia dať občas poriadne zabrať...

 

Na krok od vykúpenia 2/2

Na krok od vykúpenia 2/2Druhá a zároveň záverečná časť poviedky. Ako to dopadne s Bellou? Dočkáme sa šťastného konca alebo práve naopak?
Príjemné čítanie. Jessy. :)

 

Na krok od vykúpenia 1/2

Na krok od vykúpenia 1/2Život je nevyspytateľný a často nám kladie do cesty rôzne prekážky. Výnimkou neboli ani Edward a Bella. Šťastný pár, ktorý si rovnako ako väčšina iných párov občas prešiel ťažkými chvíľami. Ich život sa však po autonehode prevrátil o stoosemdesiat stupňov. Edward vyviazol s pomerne ľahšími zraneniami, ale Bella upadla do kómy. Jej zdravotný stav sa ani po uplynutí viacerých mesiacov nezlepšuje a šance na uzdravenie sa znižujú.
Napriek tomu, ako bolestivá skutočnosť to je, sa jej rodina začne zaoberať myšlienkou odpojenia od prístrojov. Je tu však ešte jedna krajná možnosť, ktorá by ju mohla zachrániť.
Pekné čítanie želá Jessy. :)

 

Modelka - 28. kapitola + Epilóg

Modelka - 28. kapitola + EpilógPosledná kapitola poviedky. Ak chcete vedieť, ako všetko dopadne, odpoveď nájdete v pokračovaní. :)
Prajem príjemné čítanie. Jessy

 

Modelka - 27. kapitola

Modelka - 27. kapitolaVšetko zlé sa na dobré obráti... alebo nie?

 

Modelka - 26. kapitola

Modelka - 26. kapitolaDnešná kapitola bude výnimočne z Edwardovho pohľadu.
Prajem vám krásne čítanie. Jessy. :)

 

Modelka - 25. kapitola

Modelka - 25. kapitolaAk chcete vedieť, prečo bol Edward u Ruth, odpoveď nájdete v pokračovaní. :)

 

Modelka - 24. kapitola

Modelka - 24. kapitolaKeď som sa pozrela do jeho tváre – pravdepodobne rovnako prekvapenej ako bola moja –, srdce mi vynechalo úder a potom sa rozbehlo šialenou rýchlosťou...

 

Modelka - 23. kapitola

Modelka - 23. kapitolaŠťastie. Čo to vlastne je a predstavuje? Stav, pocit alebo len myšlienku, ktorá dokáže vo vnútri človeka rozliať teplo a na tvári vykúzliť úprimný úsmev?

 

Modelka - 22. kapitola

Modelka - 22. kapitola„Prečo si mi to nepovedala skôr?“ skočila som jej do reči.
„Vedela by si to, keby si nemala vypnutý mobil, samozrejme,“ zašomrala otrávene.

 

Modelka - 21. kapitola

Modelka - 21. kapitolaV dnešnej kapitole nás čaká Edwardovo priznanie. Ako zareaguje Bella?

 

Modelka - 20. kapitola

Modelka - 20. kapitolaDnešná kapitola je ako prvá z histórie tejto poviedky z Edwardovho pohľadu, vďaka ktorému budete mať možnosť nahliadnuť do jeho hlavy. ;)
Pekné čítanie. Jessy. :)

 

Modelka - 19. kapitola

Modelka - 19. kapitolaKaždá pravda vyjde jedného dňa najavo. Otázne je, ako sa s ňou vyrovnáme.
Krásne čítanie praje Jessy.

 

Modelka - 18. kapitola

Modelka - 18. kapitolaProblémy na seba nikdy nenechajú dlho čakať a presvedčia sa o tom aj Bella s Edwardom.
Pekné čítanie želá Jessy.

 

Modelka - 17. kapitola

Modelka - 17. kapitolaV dnešnej kapitole sa opäť dozvieme niečo viac o Bellinej minulosti.
Pekné čítanie. Jessy.

 

Modelka - 16. kapitola

Modelka - 16. kapitolaMáme tu pokračovanie poviedky. V dnešnej kapitole sa pozrieme, ako sa vlastne vyvinie celá situácia medzi Edwardom a Bellou. Odíde Edward alebo zabojuje?
Prajem krásne čítanie. :)

 

Modelka - 15. kapitola

Modelka - 15. kapitola„Čože?“ vydýchol prekvapene, chytil ma pod lakťom a stočil si ma tvárou k sebe. Obočie a čelo mal nechápavosťou stiahnuté. Pohľadu do jeho očí som sa však pre istotu vyvarovala.
„Máš výpoveď,“ zopakovala som rovnakým tónom hlasu ako prvýkrát a pozorne sledovala jeho reakciu.

 

Modelka - 14. kapitola

Modelka - 14. kapitolaAko sa to všetko nakoniec vyvinie medzi Edwardom a Bellou? Posunie sa ich vzťah o niečo ďalej? Odpoveď nájdete v pokračovaní.
Pekné čítanie. Jessy :)

 

Modelka - 13. kapitola

Modelka - 13. kapitola„Nie, pusť...“ zaúpela som mu do pier, keď ma pohladil po chrbte. „Pusť ma... Ja nemôžem...“ Vytrhla som sa mu z objatia a rozutekala sa rýchlo ku dverám.

 

Modelka - 12. kapitola

Modelka - 12. kapitolaV dnešnej kapitole nás čaká hororová noc. O čo pôjde?
Pekné čítanie želá Jessy.

 

Modelka - 11. kapitola

Modelka - 11. kapitola„Veď to je niečo strašné. Och, Edward, si v poriadku, zlatko?“ Načiahla sa a chytila ho za plece. Zlatko? Aké zlatko, dokelu?!

 

Modelka - 10. kapitola

Modelka - 10. kapitolaBella nám odhalí kúsok svojej minulosti. Prečo je vlastne taká, aká je? To sa dočítate v kapitole. :)
Krásne čítanie prajem. Jessy.

 

Modelka - 9. kapitola

Modelka - 9. kapitolaV dnešnej kapitole nás čaká veľký útek pred novinármi a ešte jeden sladký bonus navyše. Aký? To sa dozviete v pokračovaní.
Krásne čítanie praje Jessy. :)

 

Modelka - 8. kapitola

Modelka - 8. kapitolaAko postupuje vzťah Edwarda a Belly? Dokážu prežiť aspoň jeden deň bez hádky? ;)
Príjemné čítanie želá Jessy.

 

Modelka - 7. kapitola

Modelka - 7. kapitolaJe Bella skutočne taká mrcha, akou sa zdá byť, alebo aj ona môže pocítiť výčitky svedomia za svoje konania?

 

Modelka - 6. kapitola

Modelka - 6. kapitola„Kam išiel Edward?“ spýtala som sa Louisa, keď som otvorila dvere od auta. Louis sa na mňa zarazene pozrel a povzdychol si. „Po tom, čo si vypočul váš telefonát, nechal všetky veci tu a odišiel.“

 

Modelka - 5. kapitola

Modelka - 5. kapitolaAká bude Bellina reakcia, keď konečne zistí, kto jej bude robiť spoločnosť v Paríži? :)
Pekné čítanie vám želá Jessy.

 

Modelka - 4. kapitola

Modelka - 4. kapitolaV minulej kapitole dala Bella patrične najavo, že so svojim novým zamestnancom veľmi nesúhlasí. Zmení názor?
Pekné čítanie želá Jessy. :)

 

Modelka - 3. kapitola

Modelka - 3. kapitolaV dnešnej kapitole sa dozvieme, kto bude Bellin bodyguard a taktiež aj jej reakciu naňho. :)

 

Modelka - 2. kapitola

Modelka - 2. kapitolaBude Bellin záchranca ten, na koho všetci čakáme? A ako vlastne Bella na pomoc zareaguje?
Prajem krásne čítanie. Jessy.

Dokončeno

Modelka - 1. kapitola

Modelka - 1. kapitolaPredstavte si, že máte všetko, po čom ste vždy túžili. Peniaze, slávu, sľubnú kariéru a váš život sa točí iba okolo večierkov a chlapov, o ktorých nemáte nikdy núdzu. Presne takýto život si žije aj Isabella Swanová, dcéra vplyvného Charlieho a Renée Swanovcov. Bella je namyslená, sebavedomá a vždy dosiahne to, čo chce. Živí sa modelingom, pre ktorý by doslova aj vraždila.
Lenže keď si človek zvykne na to, že všetci mu padnú k nohám, keď chce, je preňho priam nemysliteľné, aby to niekto porušil. Lenže tým niekým bude Edward Cullen, jej bodyguard, ktorý sa k tejto profesii dostal čírou náhodou a nie je dvakrát nadšený, že musí obskakovať túto rozmaznanú slečinku, ktorá si ledva urobí sama čaj. Ako to môže s nimi nakoniec dopadnúť?

 

Ty patríš ku mne! - 15. kapitola + Epilóg

Ty patríš ku mne! - 15. kapitola + EpilógDnes nás čaká posledná kapitola poviedky. Ak ste zvedaví, ako to nakoniec všetko dopadne, odpoveď nájdete v pokračovaní.

Tak poslednýkrát vám pri tejto poviedke prajem pekné čítanie. :)

 

Ty patríš ku mne! - 14. kapitola

Ty patríš ku mne! - 14. kapitolaOči mi zahalila červená hmla a predstavovala som si, ako by som tú kravu od neho odtrhla a vyfackala ju trikrát po každom líci. Takmer som cítila pukanie prstov na rukách, keď som si ich v mysli naťahovala, aby som sa pripravila na dostatočný úder, ktorý som sa chystala jej uštedriť. Len za to, že si dovolila dotknúť sa môjho Edwarda!

 

Ty patríš ku mne! - 13. kapitola

Ty patríš ku mne! - 13. kapitola Hádky medzi partnermi občas vedú aj k rozchodu...

 

Ty patríš ku mne! - 12. kapitola

Ty patríš ku mne! - 12. kapitola„Tak strašne mi chýbal! Ako je možné, že som si to doteraz ani neuvedomila? Samozrejme, že som si bola vedomá smútku. Chýbal mi už predtým. Ale až teraz som si uvedomila, ako veľmi.“

 

Irónia osudu alebo náhoda je blbec!

Irónia osudu alebo náhoda je blbec!Poviedka hovorí o Alice a Jasperovi a ich prvom - na prvý pohľad obyčajnom stretnutí. Ale nič nie je v živote len tak a náhoda sa občas ukáže ako skutočný blbec. Prečo? To sa dočítate v poviedke.

Príjemné čítanie vám želá Jessy!

 

Ty patríš ku mne! - 11. kapitola

Ty patríš ku mne! - 11. kapitolaBella spoločne s priateľmi navštívi istý klub, kde ju čaká nečakané, ale zato milé prekvapenie. Čo to bude? :)

NEWS

Rob má nový photoshoot

Rob má nový photoshootRob nafotil ešte v júli nový photoshoot, ktorý však vyšiel až v týchto dňoch a vy ho musíte určite vidieť. :)

 

Ty patríš ku mne! - 10. kapitola

Ty patríš ku mne! - 10. kapitolaMyslíte, že mali na Bellu slová, ktoré jej v minulej kapitole povedala Alice, aj nejaký účinok? Odpoveď sa nachádza v pokračovaní. Tak dúfam, že sa bude páčiť. Jessy. :)

 

Ty patríš ku mne! - 9. kapitola

Ty patríš ku mne! - 9. kapitolaV dnešnej kapitole sa dozvieme, čo sa nachádza v liste, ktorý Bella dostala. Aké bude mať následky? To sa dočítate v pokračovaní.

Príjemné čítanie želám. Jessy. :)

 

Ty patríš ku mne! - 8. kapitola

Ty patríš ku mne! - 8. kapitolaDnes čaká Bellu výlet v La Push. Dopadne všetko podľa jej predstáv?

Prajem pekné čítanie. Jessy.

 

Ty patríš ku mne! - 7. kapitola

Ty patríš ku mne! - 7. kapitolaV momente, keď som ho zbadala, som si uvedomila, ako veľmi mi vlastne chýbal a ako ho ľúbim. Bez slova som sa mu hodila okolo krku.

 

Ty patríš ku mne! - 6. kapitola

Ty patríš ku mne! - 6. kapitolaV dnešnej kapitole čakajú Bellu krušné chvíle. ;) O čo pôjde? To sa dočítate v pokračovaní. Príjemné čítanie prajem.

 

Ty patríš ku mne! - 5. kapitola

Ty patríš ku mne! - 5. kapitolaAko zareaguje Bella na bozk? To sa dozviete v pokračovaní.

Príjemné čítanie. Jessy. :)

 

Ty patríš ku mne! - 4. kapitola

Ty patríš ku mne! - 4. kapitolaTrošku otravný Jacob a hororový večer plný prekvapení. :)

 

Ty patríš ku mne! - 3. kapitola

Ty patríš ku mne! - 3. kapitolaBellu čaká rande s urasteným indiánom a ešte k tomu jedno pozvanie na výlet, ktoré by bolo hriech odmietnuť. Od koho bude? Odpoveď nájdete v kapitole. Pekné čítanie prajem. Jessy. :)

 

Ty patríš ku mne! - 2. kapitola

Ty patríš ku mne! - 2. kapitolaV dnešnej kapitole čaká Bellu nečakané pozvanie na rande. Kto však bude jej nápadníkom? ;)

Dokončeno

Ty patríš ku mne! - 1. kapitola

Ty patríš ku mne! - 1. kapitolaBella a Edward. Najlepší priatelia, ktorí stoja pri sebe za všetkých okolností a vedia o sebe takmer úplne všetko. Čo sa však stane, keď sa do ich priateľstva zamieša Jacob, ktorý o Bellu javí záujem? Môže – aj keď len priateľský – vzťah Edwarda a Belly ochladnúť, ako to v niektorých prípadoch býva, keď sa medzi dve osoby zapletie niekto tretí? Všetko je zrazu o niečo iné. Alebo je to vlastne celé úplne inak?

Príjemné čítanie vám praje Jessy! :)

 

Sweetheart - 24. kapitola + Epilóg

Sweetheart - 24. kapitola + EpilógTak a končíme. V poslednej kapitole sa dozviete, ako to všetko na koniec dopadne. Naposledy pri tejto poviedke vám želám krásne čítanie. :)

 

Sweetheart - 23. kapitola

Sweetheart - 23. kapitolaKapitola je z pohľadu Edwarda a dozviete sa v nej, ako on prežíval premenu a zistenie, že sa z neho stal upír.

Prajem vám pekné čítanie. :)

 

Sweetheart - 22. kapitola

Sweetheart - 22. kapitolaDnes nás čaká veselšia kapitola. Edward s Bellou sa zahrajú na dohadzovačov. Upíri predsa zvládnu všetko, nie? ;)

 

Sweetheart - 21. kapitola

Sweetheart - 21. kapitolaDnes nás čaká pokojnejšia kapitola, ktorá je takmer celá venovaná Edovi a Belle, len na konci sa zoznámime s niekým novým. ;)

Síň slávy

Len jedno prianie

Len jedno prianieAni neviem, čo by som vám k tejto poviedke mala dopredu povedať. Asi len toľko, že vás čaká oddychovejšie čítanie a ja dúfam, že sa vám môj príbeh o zoznámení Edwarda a Belly - znova trochu inak - bude páčiť.

Prajem príjemné čítanie. :)

 

Sweetheart - 20. kapitola

Sweetheart - 20. kapitolaV dnešnej kapitole čaká Bellu stretnutie s Edwardom.

Prajem príjemné čítanie. :)

 

Sweetheart - 19. kapitola

Sweetheart - 19. kapitolaKto bol človek, ktorý prišiel za Bellou a čo od nej bude chcieť? To si budete musieť prečítať, ja vám len poprajem pekné čítanie. :)

 

Sweetheart - 18. kapitola

Sweetheart - 18. kapitolaV dnešnej kapitole sa posunieme trošku v čase, zaspomíname si s Bellou na „staré dobré časy“ a nakoniec nás čaká tajomná návšteva. ;)

Prajem vám príjemné čítanie.

 

Sweetheart - 17. kapitola

Sweetheart - 17. kapitola„Milujem ťa, Edward, navždy,“ zašepkala som napriek tomu, že to nemohol počuť. Srdce som mala zlomené, porozbíjané a naveky bude boľavé. Zostala som na svete už úplne sama.

 

Sweetheart - 16. kapitola

Sweetheart - 16. kapitolaTouto kapitolou sa končí všetka sranda a prichádza Frank. Pekné čítanie. :)

 

Sweetheart - 15. kapitola

Sweetheart - 15. kapitolaCítila som, že sa niečo blíži. Niečo, čo môže všetko zmeniť. Jediné, čo som nevedela, bolo to, či to bude niečo dobré, alebo zlé...

 

Sweetheart - 14. kapitola

Sweetheart - 14. kapitola„Zaľúbila si sa do mňa,“ povedal som pevným hlasom a v momente, keď som to vyslovil, som vedel, že je to pravda...

 

Sweetheart - 13. kapitola

Sweetheart - 13. kapitolaPokračujeme v stretnutí Eda a Belly. V minulej kapitole si Bella uvedomila svoje city, no ako sa nakoniec rozhodne? Zostane s Edwardom alebo nie?

 

Sweetheart - 12. kapitola

Sweetheart - 12. kapitolaDnešná kapitola je, ako som sľúbila, z pohľadu Belly. Nahliadneme trošku do jej myšlienok. :)

 

Sweetheart - 11. kapitola

Sweetheart - 11. kapitolaKino, Socha slobody a jedno malé objatie...

 

Sweetheart - 10. kapitola

Sweetheart - 10. kapitolaEdward, Bella a výlet v New Yorku...

 

Sweetheart - 9. kapitola

Sweetheart - 9. kapitolaHnev, zaľúbenie, jeden plán a kytica ruží. Prajem príjemné čítanie. :)

 

Sweetheart - 8. kapitola

Sweetheart - 8. kapitolaDnešná kapitola je z pohľadu Belly a dozvieme sa v nej, ako ona vníma Edwarda. Pekné čítanie. :)

 

Sweetheart - 7. kapitola

Sweetheart - 7. kapitolaV dnešnej kapitole nás čaká dlhoočakávané stretnutie Edwarda a Belly. Prajem príjemné čítanie. :)

 

Sweetheart - 6. kapitola

Sweetheart - 6. kapitolaProblémy s oblečením, Angels Scream a nakoniec... Sweetheart. ;) Prajem príjemné čítanie.

 

Sweetheart - 5. kapitola

Sweetheart - 5. kapitolaEdward si konečne prizná, že sa zamiloval, no dozvie sa nie celkom peknú skutočnosť. :) Aká to bude? To sa dozviete v kapitole. Príjemné čítanie prajem.

 

Sweetheart - 4. kapitola

Sweetheart - 4. kapitola„Mŕtve telo muža, ktorého meno som ani nevedela, som odhodila za mestom do mora a pootáčala som sa okolo seba, či sa tu náhodou nenachádza niekto, kto bol svedkom tohto činu.“

 

Sweetheart - 3. kapitola

Sweetheart - 3. kapitolaV dnešnej kapitole sa dozvieme niečo o Bellinej minulosti. Pekné čítanie. :)

 

Sweetheart - 2. kapitola

Sweetheart - 2. kapitolaDnešná kapitola je z pohľadu Edwarda. Ešte zatiaľ sa v nej neudeje nič prevratné, jednoducho nahliadneme, ako on prežíva normálne dni. Príjemné čítanie vám želá Jessy.

Dokončeno

Sweetheart - Prológ + 1. kapitola

Sweetheart - Prológ + 1. kapitolaEdward, dvadsaťštyriročný automechanik, žije obyčajným životom v New Yorku. Isabella, ktorá si toho v živote veľa preskákala, sa živí ako prostitútka, avšak má na to istý dôvod. Neverí na lásku a k mužom cíti nenávisť kvôli nepríjemnému zážitku z minulosti, ktorý však neustále pretrváva. Čo sa stane, keď sa jedného dňa Edward a Isabella stretnú? Pochopí Isabella, že možno nie všetci muži sú také svine, ako si myslela? A môže sa nakoniec z prostitútky stať niekto úplne iný? Lenže, aj ona pochopí, že nie je jednoduché odhodiť spomienky z minulosti a začať žiť novým životom.

Poviedka o tom, ako sa môže zmeniť negatívny pohľad človeka – upíra - na život len vďaka tomu, že spozná tú správnu osobu, ktorá mu ukáže, že aj v tej najťažšej situácii existuje nejaké východisko.

 

Povedz mi pravdu! - 20. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Povedz mi pravdu! - 20. kapitolaPosledná a zároveň najdlhšia kapitola poviedky. Ako to všetko dopadne? ;)

 

Povedz mi pravdu! - 19. kapitola

Povedz mi pravdu! - 19. kapitolaÁno, uhádli ste. Edward bol človek, ktorý sa zjavil na konci minulej kapitoly. Ako zareaguje Bella? ;)

 

Povedz mi pravdu! - 18. kapitola

Povedz mi pravdu! - 18. kapitolaAko dopadne vzťah Eda a Belly? Odíde nakoniec Bella do San Francisca, alebo zostane vo Forks?

 

Povedz mi pravdu! - 17. kapitola

Povedz mi pravdu! - 17. kapitolaV dnešnej kapitole nás čaká rozhovor medzi Edwardom a Bellou a jedno väčšie rozhodnutie. Prajem príjemné čítanie. :)

 

Pán Včielka

Pán VčielkaUrčite už každého z vás niekedy v živote poštípala včela alebo osa. Na to, že to nie je nič príjemné, príde aj Bella, ktorej sa toto „šťastie“ prihodí pri ceste z práce domov. Bude si s tým vedieť poradiť sama, alebo bude potrebovať nejakú špeciálnu pomoc? ;) Prajem príjemné čítanie.

 

Povedz mi pravdu! - 16. kapitola

Povedz mi pravdu! - 16. kapitolaV dnešnej kapitole sa dozvieme, čoho sa dopustil Edward. Pekné čítanie prajem. :)

 

Povedz mi pravdu! - 15. kapitola

Povedz mi pravdu! - 15. kapitola„Srdce sa jej rozbúchalo neuveriteľnou rýchlosťou. Na nič nečakala, rozrazila dvere a pohľad, ktorý sa jej naskytol, ju úplne zamrazil.“

 

Povedz mi pravdu! - 14. kapitola

Povedz mi pravdu! - 14. kapitolaKto je človek, ktorý volal Belle na konci minulej kapitoly? Čo od nej bude chcieť? To sa dozviete v pokračovaní. Pekné čítanie. :)

 

Povedz mi pravdu! - 13. kapitola

Povedz mi pravdu! - 13. kapitolaDnes nás čaká nudnejšia kapitola. Proste pokračovanie večera Edwarda a Belly.

 

Povedz mi pravdu! - 12. kapitola

Povedz mi pravdu! - 12. kapitolaBella sa Edwardovi už konečne vyzná so svojimi citmi. ;) Prajem vám príjemné čítanie.

 

Povedz mi pravdu! - 11. kapitola

Povedz mi pravdu! - 11. kapitolaAko sa zachová Edward, keď sa ráno prebudí u Belly? A čo ona? Povie mu už konečne pravdu?

 

Povedz mi pravdu! - 10. kapitola

Povedz mi pravdu! - 10. kapitolaAko sa nakoniec Bella rozhodne? Poslúchne radu Jane a pôjde sa porozprávať s Edwardom, alebo odíde domov do San Francisca? Príjemné čítanie vám praje Jessy. :)

 

Povedz mi pravdu! - 9. kapitola

Povedz mi pravdu! - 9. kapitolaMyslíte, že Edward prizná Belle svoje city? A keď áno, ako sa zachová ona?

 

Povedz mi pravdu! - 8. kapitola

Povedz mi pravdu! - 8. kapitolaV minulej kapitole prebehla hádka. Teraz sa pozrieme na to, aké mala následky. A možno aj bola na niečo dobrá. ;)

 

Povedz mi pravdu! - 7. kapitola

Povedz mi pravdu! - 7. kapitolaPrebudenie, „chutné raňajky“ a malá hádka. :)

 

Povedz mi pravdu! - 6. kapitola

Povedz mi pravdu! - 6. kapitolaZostane Edward nakoniec u Belly, alebo sa z toho "vyvlečie"? :)

 

Budem ťa milovať naveky - 22. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 22. kapitolaA máme tu poslednú kapitolu poviedky. O čom bude? To si budete musieť prečítať, ja vám môžem len popriať príjemné čítanie. :)

 

Povedz mi pravdu! - 5. kapitola

Povedz mi pravdu! - 5. kapitolaNávšteva u Jane a krátky rozhovor so šerifom. ;)

 

Správne rozhodnutie

Správne rozhodnutieEdward a Bella. Každý ich poznáme ako dokonalý pár, ktorý je spolu za všetkých okolností. V tejto poviedke to však tak nebude. Bella dala pred Edwardom prednosť Jacobovi, pretože ho ľúbila. Čo sa však stane, keď si uvedomí, že Edwarda predsa len miluje viac a bude sa chcieť k nemu vrátiť? Prijme ju Edward po tom všetkom späť?

Bella až neskôr pochopí, že človek si musí svoje činy premyslieť skôr, než ich uskutoční, pretože potom už môže byť neskoro.

 

Budem ťa milovať naveky - 21. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 21. kapitolaPrišiel Edward skutočne po Bellu, alebo sa jej len zdalo, že počula jeho hlas? Odpoveď nájdete v pokračovaní. Prajem príjemné čítanie. :)

 

Povedz mi pravdu! - 4. kapitola

Povedz mi pravdu! - 4. kapitolaBitka, monokel a bozk. Prajem príjemné čítanie. :)

 

Budem ťa milovať naveky - 20. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 20. kapitolaRýchlo som sa postavila zo zeme a utekala som ku dverám. Stále boli zamknuté. Začala som do nich búchať päsťami, pričom som kričala: „Edward!“

 

Povedz mi pravdu! - 3. kapitola

Povedz mi pravdu! - 3. kapitolaNávšteva v podobe šerifa Cullena a akcia netopier. :) Prajem príjemné čítanie.

 

Budem ťa milovať naveky - 19. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 19. kapitola„Alice musela predsa vidieť, čo sa stane. Musela vidieť, čo na mňa Dylan chystá. Lenže, kde je teraz, keď ju človek najviac potrebuje? Neexistuje, že to nevidela. Avšak, už by pre mňa prišla aj s ostatnými. Alebo nie? Vedia to Cullenovci a predsa sa na mňa vykašľali? Nezáleží im na mne... Ani Edwardovi?“

 

Povedz mi pravdu! - 2. kapitola

Povedz mi pravdu! - 2. kapitolaBella sa udomácňuje vo Forks, ale jej nový domov nie je presne podľa jej očakávaní. :)

 

Budem ťa milovať naveky - 18. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 18. kapitolaPomôže Belle niekto? A čo keď je to vlastne celé trochu inak? :)

Dokončeno

Povedz mi pravdu! - 1. kapitola

Povedz mi pravdu! - 1. kapitolaBella pracuje ako novinárka pre istý známy časopis. V poslednej dobe však stratila inšpiráciu k písaniu, preto sa vydá hľadať múzu do malého mestečka Forks. Tam sa spoznáva s miestnym šerifom Edwardom Cullenom a okamžite medzi nimi preskočí iskra. Obaja však pred sebou skrývajú isté tajomstvo. Ich vzťah by bol oveľa jednoduchší, keby si dokázali povedať pravdu. A zostanú nakoniec spolu, alebo to bude celé úplne inak?

 

Budem ťa milovať naveky - 17. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 17. kapitolaBella sa s Dylanom sťahuje preč zo Seattlu.

 

Budem ťa milovať naveky - 16. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 16. kapitola„Bola som šťastná, že som Edwarda opäť získala, ale teraz som oňho znova prišla. Už navždy. A tentoraz som vedela, že sa to už nikdy nezmení.“

 

Budem ťa milovať naveky - 15. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 15. kapitola„Ahoj, Bella.“ Otočila som sa a zbadala som, asi meter sedemdesiatpäť, vysokého chlapa. Mal čierne krátke vlasy, bledú pleť a zlaté oči. Problém bol však taký, že som ho ešte nikdy v živote nevidela. Kto to, preboha, je?!

 

Budem ťa milovať naveky - 14. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 14. kapitolaSlnečné ráno, žiarlivý manžel a spálený "Edward". Prajem príjemné čítanie. :)

 

Budem ťa milovať naveky - 13. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 13. kapitolaNávšteva u Jessici, zvláštny pocit a červený tulipán. Prajem príjemné čítanie. :)

 

Budem ťa milovať naveky - 12. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 12. kapitolaChvíľka Belly a Edwarda. Prajem príjemné čítanie. :)

 

Budem ťa milovať naveky - 11. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 11. kapitolaEdward prichádza. Myslím, že nič viac dodať netreba. :)

 

Budem ťa milovať naveky - 10. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 10. kapitolaDesiata kapitola so sebou prináša krátky pohľad Rose a Alice konečne povie Belle svoje tajomstvo. Ako na to zareaguje?

 

Ja a on 2

Ja a on 2Pokračovanie poviedky Ja a on. Dúfam, že sa vám bude páčiť aspoň tak, ako prvá časť.

 

Budem ťa milovať naveky - 9. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 9. kapitolaBalenie kufrov, lúčenie s Alice a odchod domov. Prajem príjemné čítanie.

 

Budem ťa milovať naveky - 8. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 8. kapitolaKrátke nákupy, nový deň a "malé" prekvapenie. Taktiež nahliadneme do Alicinej hlavy.

 

Budem ťa milovať naveky - 7. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 7. kapitolaZaľúbenie, opaľovanie a nervy...

 

Ja a on

Ja a onPoviedka o zoznámení Esme a Carlislea. Dúfam, že sa vám bude páčiť. Pekné čítanie prajem.

 

Budem ťa milovať naveky - 6. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 6. kapitola „Tak predsa mal Edward pravdu. Je strašne tvrdohlavá. Toto ešte bude ťažké.“ Čo má byť akože ťažké? A aký Edward?

 

Budem ťa milovať naveky - 5. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 5. kapitolaV tejto kapitole sa Bella s niekým zoznámi. Ak chcete vedieť s kým, odpoveď nájdete v článku. Pekné čítanie prajem.

 

Budem ťa milovať naveky - 4. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 4. kapitolaBella, Rose a Jess sa chystajú do Miami.

 

Budem ťa milovať naveky - 3. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 3. kapitolaTakže pomaly sa rozbiehame. V tejto kapitole dostane Bella darček. Od koho? To sa dozviete, keď si to prečítate. :)

 

Budem ťa milovať naveky - 2. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 2. kapitolaTakže, prinášam vám druhú kapitolu. V tej sa neudeje nič zaujímavé. Jednoducho nahliadneme do zatiaľ obyčajného dňa Belly.
A chcela by som sa vám poďakovať za komentáre k predchádzajúcej kapitole. Veľmi ste ma potešili. :)

Dokončeno

Budem ťa milovať naveky - 1. kapitola

Budem ťa milovať naveky - 1. kapitolaBella s Edwardom patrili k tým šťastným párom, ktorým by mohol každý závidieť. Ich šťastie však netrvalo dlho. Edward mal jedného dňa autonehodu, pri ktorej zomrel. Bella si život bez neho nevie predstaviť. Jedného dňa jej však príde záhadný list. Krátko potom sa stretáva s Carlisleom Cullenom, ktorý jej prezradí niečo, čo ju veľmi prekvapí. A je vôbec Edward skutočne mŕtvy?
Takže, jedná sa o moju prvú poviedku, tak to ešte nie je bohviečo. Bola by som však rada, keby ste mi zanechali nejaký ten komentár. Samozrejme, očakávam aj kritiku. :)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!