Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Minulost žije s námi - 23. kapitola


Minulost žije s námi - 23. kapitolaPoslední kapitola. Tato povídka byla dopsaná už před hodně dlouhou dobou, ale poslední dvě kapitoly zde na stránkách chyběli, tak abyste měli povídku celou. Děkuju všem, kdo si to znovu přečtou.

23. kapitola

Vešla jsem do pokoje. Stál pár kroků ode mně a prohlížel si mě. Neměl už sako, jen košili a kalhoty.

„Bell, já­… můžu ti ublížit.“ Chtěl se z toho vyvlíknout. To jsem ale já odmítala dovolit.

„Nic se nestane. To by jinak Alice viděla.“ Když jsem to říkala, udělala jsem těch pár kroků k němu. Stoupla jsem si na špičky a políbila ho. Zezačátku byl jako socha, ale když jsem mu vzala ruce a přiložila je k mým bokům, okamžitě roztál a začal být dravější. Moje ruce se začaly třást a zarazily se u jeho knoflíčků od košile. Pomalu jsem mu rozepínala knoflíčky a když to bylo, svlékla jsem mu ji a odhodila co nejdál.

V tom už jsem ležela na posteli a on nade mnou. Zasypával polibky můj krk. Moje ruce hladově přejížděly po jeho hrudi. Ucítila jsem škubnutí. Když jsem se podívala, už jsem byla jenom v kalhotkách. Zrudla jsem, když se odtáhl a prohlížel si mě. Tomu se usmál a políbil mě. Chytla jsem ho za zátylek a přitáhla ještě blíž. Moje hruď se opírala o jeho studenou a chladila se.

Jeho rty se pomalu ale jistě přesouvaly na můj krk, klíční kost, dekolt, k ňadrům až k pupíku. Celá jsem se třásla a prohýbala pod jeho polibky. Pevně jsem svírala jeho paže. Když se začal vracet, moje ruce putovaly k jeho kalhotám. Když jsem je rozepnula, Edward je skopl.

Konečně se jeho rty vrátily k mým. Přetočila jsem se nad něj a začala polibky zasypávat jeho hruď. Seděla jsem mu obkročmo na klíně a pomalu se na něm pohybovala.

Hlavu měl zakloněnou a z úst se mu draly tiché vzdechy. Jeho ruce mi svíraly boky.

Přitiskla jsem svá ústa na jeho rty a naléhavě políbila.

Jedna jeho ruka mi putovala přes bříško výš.

„Edwarde,“ zasténala jsem. Okamžitě reagoval. Přetočil se nade mně a zbavil se mých kalhotek a jeho boxerek.

Rukama se opíral podél mé hlavy. Nohy jsem mu obtočila kolem pasu. Vpíjeli jsme se vzájemně do očí.

„Miluju tě,“ zašeptali jsme nastejno a on spojil naše těla.

Prohla jsem se jako luk, zaklonila hlavu a hlasitě oddechovala. Moje srdce bilo jako splašené, moje dýchání bylo hluboké a plné touhy.

Jeho rty zkoumaly můj krk, ale vždy po chvíli, se vrátily k mým ústům. Prsty jsem mu zaryla do zad, boky jsem mu vycházela vstříc.

Ladně jsme se pohybovali v tanci lásky. Bylo to něco neuvěřitelného.

Bylo to něco… nového… nepoznaného, ale přitom tak… jednoduchého. Tiskla jsem se k němu ještě blíž, nenechala jsem mezi námi žádnou nežádanou mezeru. Ze rtů se mi ozývaly tiché vzdechy a steny slasti.

Konečně jsem byla úplná. Byli jsme pro sebe stvořeni. On jediný dobyl mou hráz, ukázal mi, jak může být svět krásný. Ukázal mi lásku, po které jsem toužila. V tuhle chvíli jsem kojila svou další touhu, touhu po něm. Teď – spolu - jsme byli dokonalí.

Pokojem se rozléhalo jenom naše hluboké oddechování.

Ucítila jsem mravenčení v podbřišku a tiskla jsem se k němu ještě víc. Moje nehty se zarývaly do jeho zad, srdce začalo sprintovat ještě rychleji, jeho tempo se zrychlovalo.

Blížili jsme se k naprosté dokonalosti. Když v tom jsem vybuchla. Napnula jsem se pod jeho tělem, slastně zavřela oči a vlna rozkoše se mi přehnala přes celé tělo. Chlad s teplem se mísil v mém těle.

Ve stejnou chvíli se i on zasekl a z jeho úst se vynořil hlasitý vzdech.

Čas se zastavil a my si naší vlnu… dokonalosti… naplnění… lásky… oddanosti… něhy… ukojení… vychutnávali až do úplného dna.

Čas ubíhal dál a naše těla se stále proplétala ve vášnivém tanci lásky. Až do mého vyčerpání, kdy jsem slastně usnula na jeho hrudi.

 

Nikdo:

Ten večer se stalo něco nového a převratného. Nejen, že Edward a Bella se konečně vzali a mohli být spolu, jak o tom celou tu dobu snili, ale i to, že prokletí rodiny Swan zmizelo. Ten večer se narodila tetě Jane holčička, kterou po jmenovali Jane Isabella. Večer byl kouzelný a plný překvapení a nových hezkých i smutných věcí.

Za dva dny se stala další událost - naše praprababička zemřela. V klidu a s tím, že její dcera je šťastná a žije.  

Bella se rozhodla začít nový život. I když měla být ještě dva roky člověk, chtěla, aby to nejtěžší bylo už za ní a to rozloučení s rodinou. A proto, asi po měsíci, zfingovali její smrt. S Edwardem poté odjeli do Chicaga, poznat město, kde si přála žít.

Dva roky utekly jako voda a tak nastal ten okamžik, na který se Bella těšila. Edward ji přeměnil. Teď mohli žít šťastně až na věky.

A tak konečně končí tenhle příběh o lásce dvou mladých lidí, kteří byli rozděleni. Tento sice končí, ale jejich životy pokračují šťastně dál. Něco konči, ale něco jiného začíná. Navždy spolu, bok po boku se svou rodinou. Celá ta dlouhá cesta se vyplatila, jelikož teď je už nic nerozdělí. Navždy už budou jenom spolu.

KONECSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Minulost žije s námi - 23. kapitola:

 1
1. Babča.S.
22.10.2022 [13:04]

Po dlouhé době zase dílek.Dekuji od Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!