Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Kacennnky

1.kacik-Zatmění


Povídky od Kacennnky

Rozepsané kapitolovky:
Když se lidé z Hostitele potkají s lidmi z Twilight  ~ Vlčí srdce (Pegas99) ~ Call with me
Dokončené kapitolovky:

Nemiluji tě, Bello! ~ Miluji tě, Bello! ~ Otiskl jsem se, Bello! ~ Forkský anděl
Jednodílné:
Kde je můj křeček? ~ Pomsta Victorie, aneb velké fiasko ~ Ano, můj faraone! ~ Jasper v kině ~ Edward na formuli 1 ~ Síla samoty ~ Bolest nad smutkem svých bližních ~ Paprsky slunce mezi mraky ~ Ďáblovy děti ~ Krásný neznámý ~ The Diary of Jane


7. 7. 2011, 20:21

1. - 4. kapitola Začátek nekonečna 100%


Soutěžní povídka na téma Tajmeství letní lásky
Stav: Rozepsaná
Vypravěč: Diane
Popis: Diane vždycky byla hodná a slušná holka, dokud si jednoho dne nesbalila kufry a neutekla z domova. Najednou se jí v jednom Washingtonském zapadákově začala zračit možnost nového života. A neskončilo to jen u čerstvého začátku. Diane najednou začíná zjišťovat, že ji tam nedrží jen pracovní nabídka a malá Samantha, kterou má hlídat, ale že je v tom něco víc. Nebo někdo víc.

1. kapitola, 2. kapitola, 3. kapitola, 4. kapitola, 5.kapitola,
6. kapitola, 7. kapitola. 8. kapitola, 9. kapitola, 10. kapitola 


¨
Stav: Rozepsaná
Vypravěč: Tia
Popis: Nikdy si jsem tak úplně nemyslela, že bych mohla žít s mým bratrem. Když mě ale v mých deseti letech matka oznámila, že se stěhuju do La Push, měla jsem chuť skákat tři metry vysoko. Odjezdem začala moje nová životní kapitola, která se na první pohled zdála dokonalá. Jak se ale po šesti letech mého života všechno změní? Jaký budu mít já, Tia Kesari Ulleyová, osud? 

3. kapitola 4. kapitola 5. kapitola
6. kapitola 7. kapitola 8. kapitola 9. kapitola

Forkský anděl
Stav: Dokončená
Vypravěč: Renesmé
Popis: Další nápad na spojení dvou úžasných knih. Jak už jste asi podle obrázku zjistili, bude se jednat o knihu 'Zavržený'. A něco k ději? Po několika letech se Cullenovi a smečka vrací do Fork a nastupují na střední školu. Jinak vás musím upozornit, že v této povídce je/byl otisk jen výjimečná věc!
SPOLU-AUTORSKÁ S PEGAS99
Stav: Dokončená
Vypravěč: Sarah, Kate/ Jacob, Paul
Popis: Dvě nevlastní sestry Kate a Sarah se za nepříjemných okolností stěhují za svým příbuzným do Forks. Nechce se jim opouštět jejich rodné a teplé LA, ale není nikdo, kdo by se o ně postaral. Obě věří v to, že je už nikdy nic dobré nepotká, že už nikdy nebudou šťastné, ale co kdy si to jen namlouvají?29. kapitola 30. kapitola
31. kapitola 32. kapitola 33. kapitola 34. kapitola 35. kapitola
36. kapitola 37. kapitola 38. kapitola 39. kapitola
Epilog


SPOLU-AUTORSKÁ S PEGAS99

Stav: Pozastavena na dobu neurčitou, pravděpodobně se už nikdy nezveřejní
Vypravěč: Alex/Charlie
Popis: Druhá řada povídky Vlčí Srdce. Druhá řada se zaměřuje na Alex a Charlie, dcery hlavních hrdinek povíkdy Vlčí srdce. Příběh se odehrává o skoro 16 let později v Londýnně, kam se vlčí rodinka i s Cullenovými přestěhovali.

Prolog
1. kapitola, 2. kapitola, 3. kapitola, 4. kapitola, 5. kapitola
6. kapitola, 7. kapitola, 8. kapitola, 9. kapitola, 10. kapitola
11. kapitola 

Stav: Pozastavená na dobu neurčitou
Vypravěč: Wanda, Bella, Jacob, Carlisle
Popis: Co se asi stane, když se loupežná výprava setká s upíry, vlky a člověkem? Přijmou je vůbec v jeskyních? A jak to bude nakonec s Bellou a Edwardem? Příběh o oblíbených osobnostech z jeskynního prostředí.
Stav: Dokončená
Vypravěč: Jacob, Bella
Popis: Bella přijíždí do Forks, ale její vztah s Jacobem není takový, jaký by si ho představovala. Zamiluje se do něho, ale on se nedokáže přenést přes to, co se stalo v minulosti. Jak to nakonec dopadne? První ze tří sérií.


Stav: Dokončená
Vypravěč: Jacob
Popis: Bella přijíždí do Forks, ale její vztah s Jacobem není takový, jaký by si ho představovala. Zamiluje se do něho, ale on se nedokáže přenést přes to, co se stalo v minulosti. Jak to nakonec dopadne? Druhá ze tří sérií.Stav: Dokončená
Vypravěč: Jacob
Popis: Bella přijíždí do Forks, ale její vztah s Jacobem není takový, jaký by si ho představovala. Zamiluje se do něho, ale on se nedokáže přenést přes to, co se stalo v minulosti. Nakonec si Bella vezme Edwarda, který posléze umírá. Jak to nakonec dopadne? Třetí ze tří sérií.

 

- V ději se přenášíme na brooklynskou upíří párty, které se účastní i sám Alec Volturi, který byl poslán na tajnou misi mezi podsvěťany. A protože je hostitel pěkné číslo - a je pěkně mocný - Alecovi se to vymkne a bude muset udělat i to, co nikdy nechtěl. Prostě byl ve špatnou dobu na špatném místě a s ním i krásny neznámý.

- Třeba Jane nebyla vždy taková. Třeba kdysi nenáviděla Ara a upírství. Třeba Alec byl jím posedlý a ona ho chtěla jen chránit. A třeba si psala deník.

- Belle se ztratí její křeček, důkazy ukazují na vraždu, jak to tedy vlastně bylo?

- Victoria je bez svého milovaného Jamese a plánuje pomstu jak asi všichni víme, jako svou oběť si vybera Rileyho, ale jak se to zkomplikuje?

- Povídka o přeměně Tii

- Povídka se odehrává asi 20 let po Rozbřesku. Však s jednou změnou - setkání s Volturiovými nedopadlo tak, jak mělo. Jak se s tím  srovná člověk, který miloval svou dceru nadevše?

- Tato povídka je nezávazným pokračováním povídky Síla Samoty.  Jak to tedy nakonec dopadlo s  Bellou? A jak jsou na tom ostatní? Co  Edward a Renesmé? A co vlci?

- Děj se odehrává asi 20 let po Rozbřesku. Všichni tam tehdy zemřeli, kromě dvou lidí. Kromě Jacoba a Nessie. Jak to spolu vlastně zvládají? Zapomněla Nessie na svou rodinu, nebo je pořád postrádá? A jak dopadnou jejich dvacáté Vánoce, kdy budou sami? Nezávazné pokračování povídky Síly Samoty.

- Tripple drabble 
- Byla až neobvykle temná a deštivá noc, když se v Římě narodila jedné prosté ženě dvě děťátka. Byla to dívka a chlapec. Na první pohled děti jako každé jiné - růžovoučké tvářičky, drobounké nožičky a ručičky. Však když jste se podívali blíž, zjistili jste, že v jejich očích je něco špatného, zlého.
Ještě téhož dne je matka zabalila do teplých přikrývek, uložila do proutěného koše a odnesla před sirotčinec. Tam je pojmenovali Jane a Alec.

- Jasper si ráno četl noviny a uviděl tam článek o premiéře nového filmu. Za každou cenu na to chtěl jít, ale příslušníci jeho rodiny ho odmítli. Za kým tedy šel? A na jaký film šel? A jaký z toho měl pocit?

- Edward se vydal na závody F1. Kam? S kým? Proč? A co se druhý den psalo v novinách?Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Kacennnky:

 1 2 3   Další »
22. Ceola
25.01.2015 [14:36]

Ahoj :) nechceš dopsat Call with me? :))

21. alex
11.08.2014 [22:16]

Napises pokracovani Call with me a Vlci duse ???? Povidky se mi moc libi Emoticon

19.01.2013 [18:37]

ElenaCullen Emoticon Emoticon Emoticon

16.11.2011 [17:50]

Kacennnkaalanisealicecullen: je to série Zavržený od Beccy Fitzpatrickové. :)

28.10.2011 [14:52]

alanisealicecullenahoj jak se jmenuje druhá kniha která byla předlohou pro povidku forkský anděl???

17. ella
06.09.2011 [17:33]

Už se teším na druhu řadu CWM! Emoticon Emoticon Emoticon Kdy ji začneš psat???? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Už se hrozne teším. Emoticon

27.07.2011 [12:01]

KacennnkaNeboj se, nečeká se na konec VD, čeká se jenom na nápad... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.07.2011 [9:59]

Pegas99Nevím, jak to děláš, ale já jsem už zase plně závislá na tvých povídkách tak, jak to bylo ještě před VS. Emoticon A jinak se musím přidat k nadšení nad druhou řadou CWM! Moc se těším na Deanovo pohled, protože jsem tým Dean Emoticon Doufám, že to půjde rychle. Emoticon (P.S. Pokud se čeká, až se dopíše VD, tak s tím okamžitě praštím a už se to psát nebude Emoticon )

17.07.2011 [20:46]

MelanieJú, až teraz som si všimla, že si sa rozhodla pre druhú sériu CWM! Emoticon Emoticon Neskutočne si ma potešila. Neviem sa dočkať Deanovho pohľadu. Prepokladám, že tým odhalíš aj tajomstvá, ktoré sa točia okolo Embryho, takže to bude nanajvýš zaujímavé! Dievča, neviem sa dočkať! Emoticon Emoticon

11.07.2011 [15:51]

Kacennnkazuza: momentálně to neplánuju...Emoticon VD zveřejním co nejdřív... Emoticon

 1 2 3   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!