Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Melanie

EW2


Melanie

MelaniePráva: Profi přispěvatel

Bydliště: Slovenská republika

O mně: No, kde asi začnem? :)
Viem, že začiatky typu: Mám rada to a to, rada robím to a to... sú poriadne otrepané. Ja som proste len normálne dievča, ktoré rado sníva o nemožných veciach, ktoré berie život ako hru, v ktorej tak či tak nakoniec prehrám, ktoré sa chce len zabávať a nezaťažovať sa zbytočnosťami. Mojou úchylkou je, že v každej poviedke či knihe, ktorú čítam, musím mať romantiku. Áno, kvety, bonboniéry a sviečky, klasika. :D Ale nie, vážne veľmi rada píšem. Baví ma vytvárať si vlastný svet. V tom si totižto nepripadám ako úplný blázon. :)

Kontakt:

E-mail: Melanie214 (zavináč) azet.sk

ICQ: 622928058ICQ status

Statistiky:

Moje články: 4

Moje komentáře

Datum registrace: 19. 5. 2011

Poslední přihlášení: 7. 4. 2013, 17:45

Články:

 

Untouchable - 1. kapitola

Untouchable - 1. kapitolaNarodila som sa do sveta, v ktorom je len jedna osoba ako ja. V ktorom sa nemôžem ani pohnúť bez toho, aby ma moji rodičia nestrážili. Preto som sa rozhodla utiecť. Bolo to ťažké, hlavne kvôli Jacobovi, no ani on ku mne nebol nikdy úprimný. A mám už toho plné zuby. Bojím sa, kam ma život zavedie, ale aj tak dúfam v lepší zajtrajšok...

Keď nevieš, kam máš ísť, nechaj sa viesť srdcom.
Melanie

 

Ľúbim ťa, mami!

Ľúbim ťa, mami!Dvesto slov o tom, ako Edward navždy opustil Zem a odobral sa do neba za osobou, ktorú miloval. No prekvapivo to nebola Bella...

Melanie

 

Ostrov - 2. kapitola

Ostrov - 2. kapitolaOstré svetlo mi začalo prenikať cez viečka do očí a bolesť hlavy bola priam neznesiteľná. Myslela som, že smrť je bezbolestná. A som vôbec mŕtva?

Melanie

 

Ostrov - 1. kapitola

Ostrov - 1. kapitolaKvôli svojmu najväčšiemu strachu som sa vzdala aj tých najlepších pracovných ponúk. Chcela som ich, ale moja fóbia z lietania mi to nedovoľovala. No raz som sa prekonala a nastúpila som. A to sa mi stalo osudným v mnohých smeroch. No teraz viem, že by som to nikdy za nič nevymenila. Už len kvôli nemu... :)

MelanieUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!