Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od IsabelMasen

Povídky od IsabelMasenNa pokračování:

Vlkodlak a já - dokončená

Lásko, jsem vlkodlak - dokončená

Všechno bude dobré - dokončená

Carlie? Ne, jmenuji se Renesmé - dokončená

With or withnout you - dokončená

Ty, já a Volterra - dokončená

Ledové peklo - dokončená

Věř na lásku - dokončená

Kdo vlastně jsem? - dokončená

Sto a jeden den - dokončená

Jednorázové:

Láska si nevybírá Nejkrásnější pohádka Jednou to přijít muselo Šťasná Dokonalá žena Dokonalý muž Emmett a já Podzim Zima O Vánocích se plní i ta nejtajnější přání Žena s úsměvem na tváři Muž s úsměvem na tváři Pokud to chceš změnit, musíš pro tě něco udělat 1/2 část Kráska a Emmett 1/2/3 část Drabble: Taky mi chybí Kdyby jen věděli, co děláme

Poezie:

Edwardovo vítězství (parodie) Konec milostného příběhu

                      

    

            UPOZORNĚNÍ!!!

       Jelikož jsem se plně ponořila do práce na nové povídce a ujala se role admina, navíc začala škola a jelikož jsem ve 3. ročníku, už se pomalu začínám zamýšlet nad tím, co budu dělat dál, takže mi nezbývá moc času na psaní. Dokončila jsem Sto a jeden den a rozhodla se dát si na chvíli pauzu od psaní, takže mě zde jako přispěvatele uvidíte až za nějaký ten pátek. Doufám, že vás tím neodradím a moji novou drobnůstku si přečtete - Jen v kostce, bude se jednat o Bellu, dítě a samozřejmě Edwarda, ale úplně z jiného úhlu...


       „Pro lásku není důležité,

      aby se k sobě lidé hodili,

     ale aby spolu byli šťastní.”

 

  

  

 

    

     

    

 

 

 

         Věř na lásku - 40. kapitola + Epilog

  

         Sto a jeden den - 40. kapitola

 

 

 

 

Vlkodlak a já

Když byla Bella malá, dva zlí upíři zabili její rodiče a zlatooký netvor chtěl zabít i ji, ale jeden vlkodlak, který zrovna běžel kolem, tomu zabránil. Donesl malé miminko do rezervace a tam se ho ujali manželé Uleyovi. Když Bella vyrostla a jednoho dne poznala Edwarda Cullena, její život se obrátil vzhůru nohama. Když jeho jméno řekla Samovi a Emily, dozvěděla se krutou pravdu. Její rodina jsou vlkodlaci a muž, do kterého se zamilovala, je upír. Její praví rodiče jsou mrtví a ona po nich zdědila kouzelnickou moc. Jak bude milostný příběh Edwarda a Belly pokračovat? A co Sam a Emily? Přijdou o svou dceru, nebo vše dopadne dobře?

1, 2 , 34 , 5 , 6 , 7 , 8 , 910 , Epilog

Lásko, jsem vlkodlak

Bella a Jacob byli již od narození nerozluční. Pořád si spolu hráli, smáli se a dělali svým otcům radost. Když oba dospěli, zamilovali se do sebe a začali spolu chodit. Rodina Cullenových žila ve Forks, ale Edward i se svou manželkou žil jinde. Neznali se a nevěděli o sobě. Až do jednoho dne. Jacob se poprvé přemění ve vlka a to přímo před očima Belly. Jak zareaguje? Zjištění, že Alice a celá její rodina jsou upíři, jí moc nepomůže. Příběh plný zvratů, bolesti, smrti, ale i štěstí, přátelsví a hlavně nekonečné lásky.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 ,

16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 ,

29 , 30 + Epilog

Všechno bude dobré

Lilly je bilogická dcera Rosalie a Emmetta Cullenových. Je velice krásná a chytrá. Ve škole měla dobré známky, kupu přátel a poznala i lásku. Lilly a Alex byli nerozlučná dvojka. Blonďatá dívka a blonďatý chlapec. Plánovali si společnou budoucnost a krásný život, ale jedna událost jim naruší plány. Alex je unesen do Volterry a je tam vězněn. Chudák Lilly si myslí, že ji přestal milovat a odjel. Stala se z ní troska, ale musela dál žít. Alex ji po sobě něco zanechal. Lilly je těhotná a musí se o sebe a svoje dítě postarat. Její rodina jí pomáhá, ale ona je pořád nešťastná. Jednoho dne ji někdo unese a Lilly si je jistá, že jsou to Volturiovi. Jenže se zmýlí. Jsou to přátelé její rodiny, kteří jí pomáhali při záchraně Nessie. Bojí se o své životy a svou bezpečnost. Dají dohromady armádu a chtějí napadnout Volterru. Jenže co jim v tom zabrání? Kdo bude stát v první řadě?

1 23 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , Epilog

 

 

 

Carlie? Ne, jmenuji se Renesmé

Edward a Bella byli šťastní a spokojení. Malá Renesmé dělala všem radost a celá rodina zářila štěstím. Jednoho dne ale tito dva upíři opustí rodinu i svou malou dceru. Rosalie a Emmett ji vychovají a postarají se o ni. Jak do příběhu zasáhne Jacob? Vrátí se nakonec Bella a Edward a budou znovu spokojení? Nebo jejich dcera navždy zůstane dítětem jejich sourozenců?

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14

15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 , 21 , 22 , 23 , 24 , 25 , Epilog

 

 

With or without you

Láska Belly a Edwarda trochu jinak. Mladí lidé se zamilují a budou muset bojovat, aby mohli být spolu. V lásce jim nebude bránit upíří podstata, rodina ani vlci. Postihne je něco mnohem obyčejnějšího. Jak dopadne příběh prosycený slzami, krví a neskonalou láskou?

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11

Ty, já a Volterra

Edward, Bella a Nessi byli spokojení a šťastní. Žili život, která si vysnili a každý den pro ně byl jako pohádka. Jednoho dne však začne hořet dům, ve kterém byla Nessie a jejich spokojený život skončí. Co když je vše jinak? Co když Nessie nezemřela? Co se stane, když se jednoho dne vrátí?  

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12 , 13 , 14 , 15 , Nikdy nezapomeneme

Věř na lásku

Bella je studentkou střední školy a je tajně zamilovaná do svého profesora bilogoie. Co když k ní i on něco cítí? Má takový vztah vůbec budoucnost? Co se stane, až se rodina Bellina milence dozví o jejich poměru? Jak do jejich životů zasáhne Edwardova přítomnost?

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ,

11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ,

21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30 ,

31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40 + Epilog

 

Ledové peklo

Max je syn dvou vlivných lidí, kteří mu zařídili pohádkový život. Jenže on se rozhodne pro jinou cestu, temnější a nebezpečnější. Jak dopadne život člověka, který se pomalu ale jistě zabíjí?

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8

Kdo vlastně jsem?

Beth Youngová, žije normální život, který by jí mohl kde kdo závidět. Milující otec, bratr, který ji chrání a příbuzní, se kterými je spjatá kdejakými legendami a příběhy. Jednoho dne se do města vrátí Cullenovi a Beth se dozvídá o tragické smrti její příbuzné, Belly. Když uvidí její fotografii, svět se jí od základů změní. Sama sebe se ptá, proč má její tvář. Tvář té, kterou Edward tak miloval. Ač je to naprosto nelogické a proti všemu, v čem vyrůstala, seznamuje se s upírem, který celá ty léta trpí a dává si vše za vinu. Dokáže zapomenout a uvěřit tomu, že to není jeho Bella?

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10 ,

11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20 ,

21 , 22 ,23 , 24 

Sto a jeden den

V kině mě natolik uchvátily postavy Kate a Garretta, že jsem se rozhodla jim věnovat jednu ze svých povídek. Nebude úplně o nich, ale o jejich dceři Ally. Kate byla v době bitvy poloupírkou a zamilovala se do tajemného Garretta. Co se stane, když se všichni vrátí na místo činu? Ally se seznámí s potomky legendární vlčí smečky a změní jí to celý život. Zamiluje se a podlehne něčemu, co není úplnou pravdou. Jak dopadne život jedné malé poloupírky a dokonalého vlkodlaka zahaleného tajemstvím?

1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 , 10

11 , 12 , 13 , 14 , 15 , 16 , 17 , 18 , 19 , 20

21 , 22 , 23 , 24 , 25 , 26 , 27 , 28 , 29 , 30

31 , 32 , 33 , 34 , 35 , 36 , 37 , 38 , 39 , 40


 

Láska si nevybírá

Moly je poloupírka a její matka zemřela. Rozhodla se proto, že se vydá najít svého otce. Několik dní pátrá bez výsledku, ale nakonec najde rodinu, kterou hledala. Kdo z Cullenových je její otec? Jak ji přijmou? Co řeknou na to, když se zamiluje?

Zde

 

Nejkrásnější pohádka

Chtěla jsem se na chvíli převtělit do Belly a prožít pár řádků s dokonalým Edwardem. Bella bude chtít Edwarda svést, ale on ji odmítne. Podlehne nakonec Edward, nebo raději zmizí?

Zde

 

Jednou to přijít muselo

Edward Bellu opustil, ale žádná Itálie se nekonala. Obase nakonec vzpamatovali a začali znovu žít. Bella kamarádila s Jacobem a prožívala jeho i svoje nástrahy osudu. Jednoho dne ale všechno opustí a odjede pryč. Co když se setká s Edwardem? Jak se zachová? Budou nakonec spolu, nebo půjde každý svou cestou?

Zde

 

Šťastná

Edward Bellu nikdy neopustil, ale jejich dokonalý vztah nebyl zas tak dokonalý. Hádali se, neměli se spolu o čem bavit a jen si ubližovali. Bella se rozhodla, že na nějakou dobu odjede. Pomůže jim odloučení? Co když se Bella vrátí, ale Edward bude s někým jiným? Nešťastná Bella odjede, ale po několika letech se ti dva znovu setkají? Budou spolu, nebo je odloučení nadobro rozdělilo?

Zde

 

Dokonalý muž

Bella chodí na střední školu a každou noc se jí zdá o dokonalém muži. Jednoho dne se setká s Edwardem Cullenem a ti dva se do sebe zamilují. Jednoho dne ji Edward vezme k sobě domů a Bella se setká s dokonalým mužem z jejích snů. Bude s ním, nebo zůstane s Edwardem?

Zde

 

Dokonalá žena

Volné pokračování povídky Dokonalý muž. Bella se rozhodla pro svého dokonalého muže, ale co chudák Edward? Najde někdy on svou dokonalou ženu?

Zde

Emmett a já

Bella a Emmett chodí na stejnou střední školu. Bella je do něj zamilovaná, ale Emmett si jí nevšímá. Pokaždé, když se objeví v jeho blízkosti, podívá se na ni a raději odejde. Jednoho dne je Bella zkoušená a potřebuje poradit. Emmett jí zajistí jedničku a odkryje tak svou pravou tvář. Jak dopadne jejich společný rozhovor?

Zde

Podzim

Belle zemřela maminka, a proto je zoufalá. Přestala žít a všechno jí bylo jedno. Jednoho dne navštíví park v Port Angeles a narazí na někoho, kdo její trápení utne a vyléčí její pošramocenou duši. Kdo bude ten neznámý smutný chlapec, kterého Bella potká?

Zde

Zima

Volné pokračování povídky Podzim. Jak probíhá vztah Belly a Edwarda? Jsou šťasní a spokojení, nebo mají problémy? Pokud máte rádi šťastné konce, přečtěte si mojí povídku.

Zde

O Vánocích se plní i ta nejtajnější přání

Bella a Edward jsou spolu a šťastní. Jednoho večera se ale stane něco, co jejich vztah prohloubí a posune o kousek dál. Jaký dárek dostane Bella, když byla tak hodná?

Zde

Žena s úsměvem na tváři

Je Silvestr a Bella se ohlíží za rokem, který prožila. Zasáhlo ji několik těžkých ran, které poznamenaly její život. Jak do našeho příběhu zasáhne tajemný Edward?

Zde

Muž s úsměvem na tváři

Volné pokračování povídky Žena s úsměvem na tváři. Jaký život prožil Edward? Setkají se spolu ještě někdy?

Zde

Pokud to chceš změnit, musíš pro to něco udělat

Bella je mladá, oplácaná a obličej jí zdobí pupínky. Každý den chodí spát s pocitem, že je špatná a nezaslouží si lásku. Jednoho dne potká chlapce, který jí změní život. Pochopí konečně, že je krásná a má právo na štěstí?

Zde

Pokud to chceš změnit, musíš pro to něco udělat - 2. část

Rozhodla jsem se, že napíšu pokračování. Bude Bella už navždy sebevědomá a spokojená sama se sebou, nebo se znovu uzavře do sebe a bude smutná?

Zde

 

Kráska a Emmett

Bella a Jacob byli šťastní, spokojení a měli malého syna, Bena. Jednoho dne se ale stane nehoda a Bella přijde o bytost, kterou milovala na světě nejvíce. Odjede a za sebou nechá smutnou minulost. Koho najde? Novou lásku? Štěstí?

1. část

2. část

3. část

Rochnění v bahně

Bella, koncert její oblíbené skupiny a bouřka. Samozřejmě nemůže chybět Edward, ztělesnění záchrany a bezpečí. Vražedná kombinace, nemyslíte?

Zde

Nikdy neříkej navždy

Příběh o lásce trochu jinak. Edward je poloupír, kterého se ujali hodní lidé, jenž mu chtějí pomoct a poskytnout život v prostředí plném lásky. Bella, jeho milovaná žena, která stojí po jeho boku ať se děje co se děje. Jenže co když se z jejího manžela stane hrdina s cejchem vraha? Bude i tohle jen další překážka nebo tohle jejich láska neustojí? A kdo je Reece?

Zde

 

Taky mi chybí

Kdyby jen věděli, co děláme

 

 

Edwardovo vítězství

 

Konec milostného příběhu

 

Nadpisy a GIF (Carlie? Ne, jmenuji se Renesmé) by Ciel.

 

                    

Úsměv je světlo, které v oknu tvé duše naznačuje, že srdce je doma. Nebo tvé oči právě vidí Edwarda.

1. Každý den se minimálně pětkrát podívej na jeho fotku (plakát).

2. Každá myšlenka musí patřit jemu (jen každá dobrá).

3. Do tvého životního cílu musí patřit vražda Belly a následovné sbalení Edwarda.

4. Miluj ho.

5. Nepodváděj ho!

Jsi taky závislá na Edwardovi a chceš se k nám přidat k nám? Písni do komentářů, budeme rády!

 Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od IsabelMasen:

 1 2 3 4 5 6   Další »
03.09.2013 [17:45]

IsabelMasenVeve - Píšu ti sem, protože jsem na tebe nenašla email. Chápu dobře, že po mně chceš, abych ti sepsala tvoje nápady v povídku? Myslím, že ty sama by ses měla zamyslet nad příběhem a nějak ho zpracovat, já píši své povídky, ze své hlavy. Ale pokud chceš opravdu pomoci, tak mi napiš na email. Emoticon

58. Veve
01.09.2013 [16:05]

Ahoj. Mohla by si mi napisat poviedku?
Ak ano budem sa tesit. Prosim ozvi sa mi aby som ti mohla dat info o poviedke. Emoticon Emoticon Emoticon

16.06.2013 [12:13]

KristenPattinsonTwilightAhoj, takhle jsem brouzdala po této úžasné stránce a zavítala do síně slávy. A pak jsem spatřila zajímavý název povídky - Věř na lásku. Okamžitě jsem si přečetla perex a poté se dala do čtení. Když jsi ještě nenapsala, že tím učitelem je Carlisle, myslela jsem, že jde o Jaspera. Emoticon Emoticon Povídka mi nejdřív přišla jako něco, čím zaženu nudu, ale po pár kapitolách jsem tomu úplně propadla. Emoticon Nevím, jak ostatní, ale já Cala úplně nenáviděla. Jsem prostě až moc zvyklá na to, že je to skoro furt E&B. Pak, když se tam objevil Edward, jsem četla (na mě) neuvěřitelnou rychlostí a nemohla se dočkat okamžitku, kdy Bella Edwardovi propadne. Zbytek děje se mi velmi zamlouval a bylo to něco úžasného. Malá Marry to jen dovršila. Emoticon Stala se takovou třešničkou na už tak výborném dortu. Emoticon No, a pak jsem souhlasila s Bellou, že by bylo lepší, kdyby naše nová 3-členná rodinka nebydlela se zbytkem Cullenů. Bellu jsem naprosto chápala, no, a když jí pak Edward řekl, co udělal, nevěřila jsem svým očím. Emoticon Chápala jsem, že se Bella Edwarda přirozeně bála, ale on za to vlastně nemohl. Bylo (na upíra) úplně normální, že se neovládl, a pak to, že Calovi vyhrožoval Bellinou smrtí... Myslím, že by to nakonec nedokázal. Emoticon Já, kdybych byla Bella, bych mu odpustila. Jenže já Bella nejsem. Její odchod jsem chápala, ale bylo od ní velmi sobecké, že Edwardovi jen tak vzala dceru. Ano, pak mu ji půjčovala, ale i tak... Sama jsem nepochopila, proč se k ní všichni tak divně chovali. Edward sice udělal to, co udělal, ale proč s chovali tak divně? To je mi záhadou... Povídka se mi celkově líbila a neber to, co jsem napsala, jako kritiku. To je jenom můj hloupoučký názor. Kdybych měla nějaké právo cokoliv v té povídce změnit (jakože naštěstí nemám) tak bych to neudělala. Bez Edwarda, Belly, Marry a především Cala, by to prostě nebyla povídka Věř na lásku. Emoticon Emoticon Vážně se mi to líbilo, styl psaní, děj... Prostě všechno. Nedivím se, že tato úžasná povídka skončila v síni slávy. Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

56. BlackStar admin
13.04.2013 [20:30]

BlackStarAhoj,
máš odo mňa mail. Budem rada za skorú odpoveď.
Ďakujem. Emoticon

55. Eliz
10.03.2013 [10:37]

Ahoj, sorry ze otravujem ale hrozne mi chyba tvoja poviedka Sto a jeden den. Chcela som sa spytat, kedy bude dalsie cast? Emoticon

54. mmonik
31.01.2013 [8:47]

mmonikAhoj Bellinko, tak jsem si znovu přečetla poslední díl Věř na lásku Emoticon
Asi mi to nebudeš věřit, ale fakt mi ta povídka chybí Emoticon Emoticon
A tak jsem si řekla, že ti musím napsat Emoticon
Slib mi, že ještě někdy napíšeš takhle úžasnou povídku o Belle a Calovi Emoticon
Prosím Emoticon Emoticon Emoticon
Jiank, sto a jeden den je super Emoticon

53. Nikii
27.12.2012 [15:42]

NikiiAhoj Emoticon
Už to chápu Emoticon Emoticon Emoticon. Tušila jsem, že to bude něco takového, ale stejně jsem se musela pro jistotu zeptat. Děkuji, že jsi mi odpověděla. Emoticon
A naní za co. Napsala jsem čistou pravdu! Emoticon

52. Nikii
27.12.2012 [12:53]

NikiiJo, málem jsem zapomněla... Zjistila jsem, že jsi objektivní kritik, takže se chci zeptat, jestli bych ti mohla poslat pár kapitol co jsem napsala? Emoticon

51. Nikii
27.12.2012 [12:49]

NikiiAhoj Emoticon
Tvé povídky čtu už dlouho. Nejvíc se mi zapsala do paměti povídka Ty, já a Voltera. Vážně krásna a smutná povídka. Emoticon Emoticon
Pak se mi třeba hrozně moc líbil tvůj nápad v povídce Kdo vlastně jsem?, ale až dneska jsem pochopila, že poslední vydaná kapitola, byla i poslední kapitola povídky Emoticon.
Teď zrovna čtu Sto a jeden den. Povídka mě baví a sem zvědavá, co si pro nás všechno připravila, ale... Nechci, abys sis myslela, že jsem nějaký kritik, který hledá chyby... Ale není mi jasná jedna věc Emoticon
Jestli byla Kate dospělá poloupírka, tak nemusela být žádna válka o záchranu Nessie, stačilo ukázat Kate a velký kápo by poznal, že všechno je v pořádku...
No, myslím si, že ty máš všechno dobře promyšlené a mému mozku to dokážeš vyvětlit Emoticon
Jsi opravdu skvělá autorka! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

21.12.2012 [11:01]

VeubellaAha, tak to mi nějak nedošlo. Emoticon To asi bude tím, že jsem nečetla perex. Emoticon Emoticon Ale musím říct, že to byla vážně krásná povídka a neboj, sejdeme se - začala jsem číst Sto a jeden den a musím říct, že je to kráása. Emoticon Emoticon

 1 2 3 4 5 6   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!