Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Aalex


Povídky od Aalex

Dokončené kapitolovky: (5)

Nalezení Emmetta... a jak to bylo dál? ǀ Vlkodlaci vs. upíři aneb zakázaná láska ǀ Fredova cesta ǀ Johamovy dcery ǀ Zákazy pro Emmetta

Spoluautorská kapitolovka: Právo na šťastie

Jednorázovky: (114)

Romeo a Julie ǀ Stáří - začátek nebo konec? ǀ Krása je past ǀ Setkání ǀ Dopis na rozloučenou ǀ Dáma v nesnázích ǀ Prvotřídní láska ǀ Alicina minulost ǀ Člověk Aro a jeho přeměna ǀ Člověk Caius ǀ Člověk Marcus ǀ Z Rumunska do Volterry Aneb jak se Marcus přestal smát ǀ Láska ze střední ǀ Rozvod - šance na život ǀ Láska ze střední - 2.část ǀ S lidmi jsou potíže - 1.část ǀ Neodbytný osud ǀ Na lítost je pozdě, Steph ǀ S lidmi jsou potíže - 2.část ǀ Amélie, vládkyně noci ǀ Vysvobození ǀ A ještě jednou Stephenie... ǀ Pirát Laurent ǀ Zavražděná láska ǀ Nečekané rozhodnutí ǀ Lovecká vášeň ǀ Laurent a Irina... Aneb i upíři se mohou zamilovat ǀ Tvář pod maskou ǀ Odpusť otče ǀ Prokletí splněného přání ǀ Vítr ǀ Interview s upírem ǀ Upír Santiago ǀ Přeměna Embryho ǀ Když kocour není doma... Aneb prázdný dům ǀ Noční můra Leah ǀ Embryho otisk ǀ Darovaný ostrov ǀ Drsňák Paul ǀ Překvapivá minulost ǀ Čarodějnice Angela ǀ Hledá se anděl. Zn: Spěchá. ǀ Harryho pohled ǀ Papírový kapesníček ǀ Dítě měsíce ǀ Our song ǀ Pán světa ǀ Caiova slabina ǀ Druidka ǀ Kněžka ǀ Druhá polovina ǀ Vánoční odhalení ǀ Vzpomínky na Bellu ǀ Sen nebo hvězdná skutečnost ǀ Překvapení k výročí ǀ Muž, který se nestal hrdinou ǀ Reálná přeměna ǀ Perník ze srdce ǀ Žena z rodu Makahů ǀ If you love me... ǀ Čtvrtý vlk ǀ I will survive ǀ První upír ǀ Smrt jí sluší ǀ Liamův příběh ǀ Arova hra ǀ Arabella Aneb když kouzelný prsten chybí ǀ Sladké čekání ǀ První shledání ǀ Smím prosit? ǀ Když Alice prášila ǀ Rytíř ve stříbrné zbroji ǀ Královna plesu ǀ Co změní upíra? ǀ Love is a temple ǀ Bůh moří ǀ Anděl nebo bestie ǀ Tajemství nového sestřihu ǀ Náš zákazník, náš pán? ǀ Nádrž plná lásky ǀ Paris a jablko ǀ Prokletí nesmrtelnosti měničů ǀ Ortel nad Paulem ǀ Adrenalinová láska ǀ Fred a Ginger ǀ Pohádka o Siréně Aneb Cullenovi zasahují ǀ Už nikdy se nebudu sázet ǀ Baseball trochu jinak ǀ Od toho jsou přátelé ǀ Přátelská služba ǀ You´re beautiful ǀ Jaký byl lov? ǀ Květiny pro Rosalii ǀ Chceš říct, že blafuju? ǀ Smečka vs. Bella - první setkání ǀ První rande Jess a Mika ǀ Pozvání ǀ Spravedlnost Volturiů ǀ Night belongs to lovers ǀ Miluji vraha? ǀ Jamesův příběh ǀ Bez špetky citu ǀ Smrt je jen pocit ǀ Upíří city jsou silnější ǀ Náhodné setkání ǀ Havárie letu RA2856 ǀ Emmettovo blues ǀ Sbohem Itálie ǀ Poslední cigareta ǀ Kebina přeměna ǀ Vynalézavost novorozených ǀ Kardinál Caius ǀ Už ses někdy díval na déšť?

Drabble: (78)

Odpusť, Rose ǀ Jasperova zloba ǀ Jessičino rozhodování ǀ Veverčí hody nebo závod? ǀ Caiovo děsivé setkání ǀ Emmett a Paris? ǀ Odměna pro Jane ǀ Chci nesmrtelnost ǀ Úchvatná představa ǀ Malá nehoda ǀ Randál u Cullenů ǀ Undisclosed recipients ǀ Útěk? ǀ Shledání s Alistairem ǀ Štěstí matky ǀ Přející závist ǀ Stará košile ǀ Věčnost bez tebe je příliš ǀ Naděje na změnu věčného bručouna ǀ Lancelot nebo Demetri? ǀ Máma si zaslouží štěstí ǀ První noc v novém domově ǀ Edwardovo utrpení ǀ Achilles, Agamemnon nebo Aro? ǀ Náhrobek ve Forks ǀ Ztracený v davu ǀ Achilleova smrt ǀ Leaving you for me ǀ Lidské magnety ǀ Zelenooká příšera ǀ Jakovy myšlenky ǀ Prodejte! ǀ Každý musí chvíli spát ǀ Lord of destruction ǀ Ta je fakt divná! ǀ Nejúžasnější strýček ǀ Žiju dál ǀ Přiveď ji ǀ Zásnubní prsten ǀ Jasper a motorka ǀ Srdce ǀ Musíš jíst i lidské jídlo ǀ Nenaplněná naděje Carlislea Cullena ǀ Hlídací psi ǀ Nemůžeš ztratit to, cos nikdy neměl ǀ Cross country Embry ǀ Tajemství jména ǀ Irinina bolest ǀ Emilyin pláč ǀ Pod tlakem ǀ Já počkám ǀ Odraz v zrcadle ǀ Amunova nenávist ǀ Nebudu štěstím skákat do nebe ǀ Je moje! ǀ Malá procházka ǀ Půvab pohybů ǀ Nepřiznaná ǀ Návrat do tepla ǀ Modlitba ǀ Co se ti na něm líbí? ǀ Vzpomínky na tenkrát ǀ Neviditelná ǀ Nepřestanu to zkoušet! ǀ Co všechno vím... ǀ Uragán lásky ǀ Pomsta je dokonána... a co dál? ǀ Poslední vteřiny ǀ Kdo si myslíš, že jsi? ǀ Mrtvé nechme spát ǀ Nejpřísněji střežené tajemství ǀ Pravda o Markovi ǀ Spletla ses ve mně, Bello ǀ Ticho před bouří ǀ Selhání Esmé ǀ Dořina zrada ǀ Těžké rozhodování ǀ Billyho první vzpomínka ǀ Je pryč! ǀ

Novinky:

21.11.2011 - Je pryč! (double drabble)

* pozn. datumy, které tu uvádím, znamenají, kdy jsem článek vložila, takže obvykle ještě chvíli potrvá, než ho někdo opraví a bude možné si ho přečíst


Vlkodlaci vs. upíři aneb zakázaná láska

(Kapitolovka – dokončená)

Rodina se snaží Bellu Cullenovou snaží spárovat s Edwardem Swanem. Oba jsou nezadaní, upíři a podle všech (kromě Belly) by se k sobě perfektně hodili. Edward se ale chová jako frajírek. Snaží se tak Bellu donutit, aby si ho všimla, nebo je takový skutečně? A co když se mezi ně přimotá ještě jeden vlk? Jak to dopadne, když přirození nepřátelé poruší všechna pravidla a navzdory osudu se spřátelí?

 

1. kapitola * 2. kapitola * 3. kapitola * 4. kapitola

5. kapitola * 6. kapitola * 7. kapitola * 8. kapitola


Nalezení Emmetta... a jak to bylo dál?

(Kapitolovka – dokončená)

Začalo to jednorázovkou, jak Rosalie zachránila Emmetta... a on potom zachránil ji před sebou samou. A jak to bylo dál? Co takhle svatba? Co všechno se při jejích přípravách přihodilo a s kým dalším se Cullenovi seznámili se dozvíte právě v téhle kapitolovce.

Prolog 1. kapitola * 2. kapitola * 3. kapitola * 4. kapitola * 5. kapitola

6. kapitola * 7. kapitola * 8. kapitola * 9. kapitola 10. kapitola * Epilog


 

Fredova cesta

(Kapitolovka – dokončená)

Jak pokračovala Fredova cesta po té, co se ve Vancouveru nesešel s Bree? Potkal se někdy s Cullenovými, jak bylo naznačeno v knížce? A jaký vlastně doopravdy je? Tahle postava je tak tajemná, že jí chci dát víc prostoru. Určitě si ho zaslouží.

Prolog * 1. kapitola * 2. kapitola * bonus (prolog - 2.kapitola)3. kapitola * 4. kapitola * 5. kapitola *

6. kapitola * 7. kapitola * bonus (6. - 7. kapitola) * 8. kapitola * 9. kapitola * 10. kapitola *

11. kapitola * Epilog


 

Johamovy dcery

(Kapitolovka – dokončená)

Jaké jsou Nahuelovy sestry a jak žily s Johamem? Milovaly ho, nebo jejich rodina fungovala trochu jinak než Cullenovi? A co je čeká po smrti jejich otce? Čeká na ně někde láska a klid?

1. kapitola * 2. kapitola * 3. kapitola * 4. kapitola * 5. kapitola * 6. kapitola * 7. kapitola * 8. kapitola *

9. kapitola * 10. kapitola * Bonus (Malen a Seth) * Epilog


 

Romeo a Julie

 

(Jednorázovka – dokončená)

Píše se rok 1918. Isabelle Tuckerové je 17 let a její rodiče pořádají ples, aby ji seznámili s vhodnými nápadníky. Co když se ale Bella nechce vdávat? A co když je na tom Edward Masen stejně jako ona? I on je tu více méně z donucení, ale když Bella na balkóně potají vyslechne jeho rozhovor s přáteli, začnou si povídat. A co z toho vzejde? To se dozvíte v téhle povídce.

Romeo a Julie


 

Stáří - začátek nebo konec?

(Jednorázovka – dokončená)

Co kdyby Bella na schůzce v lese Edwardovi nevěřila, že už ji nechce a dohodli se na kompromisu? Bella prožila lidský život a jeho konec je teď na dosah. Edward jí slibil, že se přijde rozloučit. Pokud má pravdu on, stačil lidský život na to, aby měla Bella vše, po čem toužila. Pokud jí ale přesto bude něco chybět, slíbil jí proměnit ji bez dalších okolků. Jak to dopadne? Příjemné čtení. :o)

Stáří - začátek nebo konec?


 

Krása je past

(Jednorázovka – dokončená)

Mia je nádherná i na upírku. Část svého života žila ve Volteře a dělala návnadu. Užívala si svůj druhý život plnými doušky a brala si vše, co se nabízelo. Teď se však změnila. Odešla z Volterry a snaží se ovládat svou žízeň i chtíč. Smyslem jejího života se stalo překonávání sebe samé. A jelikož samota občas tíží, proč si nezajet na návštěvu starého známého - Carlislea Cullena? Najde i ona nakonec lásku? A dovolí si ji poznat?

Krása je past


 

Setkání

(Jednorázovka – dokončená)

Když Carlisle spatří Esmé, rozhodne se ji proměnit. Odpustí mu to Esmé, až se probudí? A co na to Edward?


Setkání


 

Dopis na rozloučenou

(Jednorázovka – dokončená)

Alice je zavřená v blázinci, ale i tady se liší. Z její cely se nenesou šílené skřeky. Promlouvá sama k sobě a žije ve vlastním světě. Ve světě svých vizí a myšlenek. To k ní přivede zvláštního muže. Aniž by to Alice věděla, už není sama. Noc co noc k ní chodí a dívá, jak spí, nebo poslouchá její hlas. Netuší, že je to on, kdo ji zachrání před ošklivou smrtí... Zbývá jen napsat dopis na rozloučenou.

Dopis na rozloučenou


 

Dáma v nesnázích

(Jednorázovka – dokončená)

Rosalie vypadá jako panenka Barbie, ale je i velmi schopný automechanik. Jak k tomu přišla? A jak to dopadne, když jim na opuštěné cestě v Toskánsku málem upadne kolo a kdo bude nakonec dámou v nesnázích, se dozvíte v téhle povídce.

Dáma v nesnázích


 

Prvotřídní láska

(Série jednorázovek: 1. část – dokončená)

Co kdyby se Rosalie a Emmett sešli už v první třídě základní školy? Padli by si do oka? A jak by taková láska vypadala?

Prvotřídní láska


 

Láska ze střední

(Série jednorázovek: 2. část – dokončená)

Volné pokračování Prvotřídní lásky. Rosalie a Emmett se po první třídě rozestěhovali. Uběhlo několik let a setkají se znovu v posledním ročníku střední školy. Jak to dopadne?

Láska ze střední


 

Láska ze střední - 2. část

(Série jednorázovek: 3. část – dokončená)

Volné pokračování Lásky ze střední. Rosalie a Emmett mají po maturitě a hodlají si užít poslední prázdniny před tím, než se rozjedou každý na jinou univerzitu. Co pro ně léto přichystalo?

Láska ze střední - 2. část

 


 

Neodbytný osud

(Série jednorázovek: 4. část – dokončená)

Poslední volné pokračování Lásky ze střední. Rosalie a Emmett jsou dospělí a rozešli se už dávno. Dá jim osud poslední šanci, když se sejdou na baseballovém zápase?

Byla jsem upozorněna, že díky tomu, že Rose a Emmett nejsou upíři, mám to dát na Our stories, takže pokud máte zájem, je tu link.

Neodbytný osud


 

Zákazy pro Emmetta

(Kapitolovka - rozepsaná)

Co se stane, když se Emmett nudí? Většinou něco šíleného s příšernými následky. I proto se Cullenovi rozhodli napsat seznam všeho, co má Emmett zakázáno.

Díky vašemu zájmu je těch dílů tolik, že jsem se z jednorázovek musela přesunout do kapitolovek.

1.- roztleskávačky * 2.- Drákula * 3.- Harry Potter * 4.- ženské problémy *

5.- Emmett kuchařem * 6.- Frisbee * 7.- Tetování * 8.- Policie * 9.- Guitar Heroes * 10.- Poslední zvonění

 

Alicina minulost

(Jednorázovka - dokončená)

Co kdyby všechno, co víme o Alici před tím, než našla Jaspera, byla lež? Co kdyby měla Alice rodinu? A co kdyby se po letech setkala po jednom přestěhování ve škole se svou pravnučkou?


1. část

2. část


 

Člověk Aro a jeho přeměna

(Jednorázovka - dokončená; 1. část série Triáda)

Jaký byl Aro jako člověk? Nechal se změnit dobrovolně? A jaké byly jeho pohnutky.


Člověk Aro a jeho přeměna


 

Člověk Caius

(Jednorázovka - dokončená; 2. část série Triáda)

Jaký byl Caius jako člověk? Proč si vybral osud nesmrtelného a kdo ho proměnil?


Člověk Caius


 

Člověk Marcus

(Jednorázovka - dokončená; 3. část série Triáda)

Jaký byl Marcus jako člověk? Měl vůbec na výběr, nebo neexistovala jiná šance, jak se zachránit? A jakou roli v jeho přeměně hrála Arova sestra Didyme?


Člověk Marcus


 

Z Rumunska do Volterry aneb jak se Marcus přestal smát

(Jednorázovka - dokončená; 4. a poslední část série Triáda)

Marcus žije spokojeně s Didyme. Aro s Caiem zatím kují pikle, jak porazit Rumuny, aby mohli sami vládnout upírům. Zvítězí, ale za jakou cenu? A jak si Marcus povede při čištění Itálie od upírů?

Z Rumunska do Volterry aneb jak se Marcus přestal smát


 

Rozvod - šance na život

(Jednorázovka - dokončená)

Reneé žije s Bellou a Charlie ve Forks, ale čím dál víc jí chybí různé věci. Slunce, společnost... a vlastně i láska. Charlie se totiž vrací domů čím dál později. Její život už není procházka růžovou zahradou, jak si kdysi malovala. Je rozvod jedinou nadějí? Možná ano.

Rozvod - šance na život


 

S lidmi jsou potíže

(Jednorázovka - dokončená)

Esme s Carlislem nejsou jen rodiče pěti puberťáků. Mají také vlastní život... a jedno tajemství...

1. část

2. část


 

Na lítost je pozdě, Steph

(Jednorázovka - dokončená)

Co kdyby upíři opravdu existovali? A co kdyby Stephanie jednoho z nich potkala? O čem by mluvili a jak by to dopadlo?

Na lítost je pozdě, Steph


 

Amélie, vládkyně noci

(Jednorázovka - dokončená)

Amélie je upírka se zvláštní schopností. Umí vycítit ty, jejichž konec je neodvratný. Co se stane, když ucítí, že její vlastní smrt se blíží? A co když ji ještě před smrtí čeká jedno překvapivé setkání?

Amélie, vládkyně noci


 

 

Vysvobození

(Jednorázovka - dokončená)

Umíte si představit, že jednu chvíli žijete naprosto dokonalý život a vzápětí leží před vámi rozmetaný na kousky? Něco takového se stalo Leah. Opustil ji snoubenec, zemřel jí otec, a když už si myslela, že horší to být nemůže, začala se měnit v něco, čím být nikdy nechtěla! Je z tohohle života, který si nevybrala, nějaké vysvobození?
Tohle je jeden pokus o nalezení štěstí pro Leah - tentokrát bez otisku.

Vysvobození


 

A ještě jednou Stephenie...

(Jednorázovka - dokončená)

Díky vašim komentářům, ve kterých jste chtěli nějaký happy end a přítomnost Edwarda, jsem napsala povídku o tom, jak to všechno začalo. Stephenii se zdál sen o Edwardovi a Belle na louce. Ale co když to nebyla náhoda? Mohlo to tak být? To posuďte sami. :o)

A ještě jednou Stephenie...


 

Pirát Laurent

(Jednorázovka - dokončená)

Původní životy postav, které všichni známe, mě docela fascinují. Tohle je povídka o Laurentovi. Mohl žít kdysi jako pirát? A jak proběhla jeho přeměna? Jsem zvědavá, co mému nápadu řeknete.

Pirát Laurent


 

Zavražděná láska

(Jednorázovka - dokončená)

Co může upír závidět obyčejné lidské dvojici? Bree je na lovu, když jednu takovou spatří. A co se stane dál, si přečtěte sami. :o)

Zavražděná láska


Nečekané rozhodnutí

(Jednorázovka - dokončená)

Kdyby se Carlisle zeptal Esmé, zda ji může proměnit, co by mu odpověděla?

Nečekané rozhodnutí


 

Lovecká vášeň

(Jednorázovka - dokončená)

Jak to bylo s otiskem Jareda doopravdy? Co když ji před tím osudným pohledem zachránil život?

Lovecká vášeň


Laurent a Irina... aneb i upíři se mohou zamilovat

(Jednorázovka - dokončená)

Jak se Laurent potkal s Irinou a jak se dali dohromady?

Laurent a Irina... aneb i upíři se mohou zamilovat


Tvář pod maskou

(Jednorázovka - dokončená)

Sice tyhle povídky nemám moc ráda, ale inspirace si nedá poručit. Je to víc než 10 let, co Edward opustil Bellu. Dodržel svůj slib a nevrátil se. Bella se zatím stala slavnou divadelní herečkou. Jaký je ale její život doopravdy?

Tvář pod maskou

Tvář pod maskou - dokončení


Odpusť otče...

(Jednorázovka - dokončená)

Jeden nápad, jaký byl Santiago jako člověk a na co doplatil.

Odpusť otče...


Prokletí splněného přání

(Jednorázovka - dokončená)

O Nahuelovi bylo napsáno už spousta slov. V téhle povídce jsem dala prostor těm, kteří ho stvořili - jeho rodičům. A na doporučení ada1987 jsem zkusila i pohled Huilen, i když ho známe. Je tam pár rozdílů oproti knize, tak doufám, že mě za ně neukamenujete. :o)

Prokletí splněného přání


Vítr

(Jednorázovka – dokončená)

Co kdyby nám někdo dal před smrtí příležitost zažít to, co jsme nestihli díky náhlému odchodu? Tohle se stalo jedné dívce. Dostala šanci poznat lásku - i když jen z dálky... jako vítr.

Vítr


Interview s upírem

(Jednorázovka – dokončená)

Kult upírů se stále rozšiřuje. Co kdyby se proti němu rozhodli ve škole bojovat přednáškou? Ale co vede ji opravdický upír nebo jen výborný psycholog?

Interview s upírem


 

Upír Santiago

(Jednorázovka - dokončená)

Volné pokračování povídky "Odpusť otče...". Santiago se stal upírem. Jak se ale dostal do gardy, když nemá žádnou zvláštní schopnost?

Upír Santiago


Přeměna Embryho

(Jednorázovka - dokončená)

Jak se Embry přeměnil a co tomu předcházelo?

Přeměna Embryho


Když kocour není doma... aneb prázdný dům

(Jednorázovka - dokončená)

Volné pokračování povídek S lidmi jsou potíže (1. a 2. část). Tentokrát z Carlisleova pohledu. Čirá romantika... aneb jak se baví dva dospělí, když mají dům pro sebe.

Když kocour není doma... aneb prázdný dům


Noční můra Leah

(Jednorázovka - dokončená)

Jak se Leah přeměnila, co tomu předcházelo a co při tom cítila?

 

1. část

2. část


 

Embryho otisk

(Jednorázovka - dokončená)

Embry se po letech strávených ve společnosti svých otištěných přátel začíná cítit osaměle. Pomůže mu jedna malá nehoda, aby se to změnilo?

Embryho otisk


Darovaný ostrov

(Jednorázovka - dokončená)

Přemýšleli jste už, kdy a proč daroval Carlisle Esmé ostrov? Tahle jednorázovka na to dává odpověď.

Darovaný ostrov


Drsňák Paul

(Jednorázovka - dokončená)

Paul je statečný, silný, hezký... a bojí se jen jediné věci. Otisku. Co se ale stane, když uvidí Rachel - Jacobovu sestru? Přehodnotí svůj pohled, nebo se vzdá svého práva na lásku?

Drsňák Paul


Překvapivá minulost

(Jednorázovka - dokončená)

Co kdyby se Victoria zapsala do historie a my o tom ani nevěděli? Náhlý nápad, který ukazuje Victorii jako průkopnici letectví. :o)

Překvapivá minulost


Čarodějnice Angela

(Jednorázovka - dokončená)

Bella jednou prohlásila, že kdyby byla Angela čarodějnice, vzala by ji do party taky. Ale co když opravdu je čarodějka? Edward odešel a Jacob se s Bellou přestal scházet. Angela už se nemůže dívat na to, jak se Bella trápí, a tak ji jednou více méně „unese“ k sobě domů a prozradí jí své malé tajemství. Jak na to Bella zareaguje a jak její sílu využijí? :o)

Čarodějnice Angela


Hledá se anděl. Zn: Spěchá.

(Jednorázovka - dokončená)

Sam je zamilovaný do Leah. Jediná překážka jejich štěstí je to vrčící zvíře, které se ukrývá uvnitř něj a o kterém nemá Leah ani tušení. Když se vydá k jejich domu, aby ji alespoň zahlédl, všechno se změní. Zahlédne totiž někoho, kdo jeho priority naprosto přetřídí. :o) Otisk Sama do Emily a jejich nehoda v mém podání.

Hledá se anděl. Zn: Spěchá.


Harryho pohled

(Jednorázovka - dokončená)

Přemýšleli jste někdy, jak se asi musel cítit Harry Clearwater, když věděl o Samovi všechno a nesměl Leah nic říct přesto, že viděl, jak se trápí? Tady je (hodně) krátké zamyšlení. Patří do doby, kdy Cullenovi odjeli.

Harryho pohled


Papírový kapesníček

(Jednorázovka - dokončená)

Co se stane, když si jedna dívka koupí Nový měsíc v den jeho vydání a posadí se s ním na zapomenutou lavičku v parku? Dostane se jí zvláštní návštěvy, nebo je to všechno jen sen?

Papírový kapesníček


Dítě měsíce

(Jednorázovka - dokončená)

Jednou se Edward zmínil, že kdyby naboural do stromu, nejspíš by odešel po svých. Nikdy se to nestalo, ale co kdyby se jednou přestal soustředit? A co kdyby s ním v autě nebyla Bella, ale Renesmé? A co kdyby bylo dost svědků, kteří by to viděli, a tak by musel reagovat jako člověk? Edward s Renesmé jedou sanitkou do nemocnice. Edward pocákaný Nessiinou krví, Renesmé s otevřenou zlomeninou nohy. Nic vážného – oba měli (podle záchranářů) nehorázné štěstí, protože auto je na odpis. Doktorka, která se má postarat o Edwarda je ale zvláštní… Možná to není tak úplně člověk.

Dítě měsíce


Our song

(Jednorázovka - dokončená)

Esmé si uvědomí, že nemají žádnou písničku, kterou by s Carlislem mohli považovat za skutečně svoji. Nedá jí to a začne dumat... A jak to dopadne, to si přečtěte. :o)

Our song


Pán světa

(Jednorázovka - dokončená)

O Kevinovi toho moc napsáno nebylo, a tak mě napadlo, že by mohlo být zajímavé podívat se na život jeho očima. Nečekejte nic světoborného, ale pokud toužíte po menší sondě do duše krvelačného a trochu dětinského upíra, směle čtěte dál. :o)

Pán světa


Caiova slabina

(Jednorázovka - dokončená)

Existuje nějaká slabina, kterou má neúprosný Caius? Je to romantik? A co Athenodora? Je opravdu taková, jak se o ní píše (nebo spíš nepíše)?

Caiova slabina


Druidka

(Jednorázovka - dokončená, 1. část série Královny triády)

Jaký byl život Sulpicie, před tím než poznala Ara? Jak se seznámila s Athenodorou?

Druidka


Kněžka

(Jednorázovka - dokončená, 2. část série Královny tridády)

Jaký byl život Athenodory, před tím než našla Sulpicii? Kdo ji proměnil?

Kněžka


Druhá polovina

(Jednorázovka - dokončená, 3. část série Královny tridády)

Jak se Athenodora a Sulpicie setkaly s Arem a Caiem?

Druhá polovina


Vánoční odhalení

(Jednorázovka - dokončená)

Billy Black si užívá každou chvíli, kdy ještě může chodit. Je Štědrý den a on má pocit, že ho něco volá do lesa. Když jde připravit nadílku zvířatům, potká se s někým, koho nečekal... a kdo potřebuje jeho pomoc.

Vánoční odhalení


Vzpomínky na Bellu

(Jednorázovka - dokončená)

Svatba Belly a Edwarda je ideální ke vzpomínání. Jak vypadají vzpomínky někoho, kdo Bellu prohrál? Ne, tentokrát to není Jacob, ale Mike Newton. Byl opravdu jen namyšlený floutek nebo zamilovaný kluk, který se snažil být dobrý kamarád?

Vzpomínky na Bellu


Sen nebo hvězdná skutečnost

(Jednorázovka - dokončená)

Jaké jsou hvězdy? Jsou to jen ohnivé koule nebo bytosti, které se na nás dívají a řídí naše osudy? A co když jedna z nich zatouží poznat polibek? Poddá se svému přání, i když je to přísně zapovězeno?

Sen nebo hvězdná skutečnost


Překvapení k výročí

(Jednorázovka - dokončená)

Jasper přemýšlí nad dárkem k výročí. Je to docela těžký úkol, když ten druhý má všechno, po čem touží… a ten zbytek si hravě koupí sám. Pak ho ale napadne dokonalý a absolutně originální nápad… Jaký? Nechte se překvapit a hurá do čtení. :o)

Překvapení k výročí


Muž, který se nestal hrdinou

(Jednorázovka - dokončená)

Edward toužil po vojenské kariéře. Toužil bojovat a pomoci zvrátit válku. Proč to všechno? Pro slávu? A nebo měl někoho, kdo mu byl vzorem a ke komu se toužil připojit? Jak by to vypadalo, kdyby měl Edward staršího bratra…

Muž, který se nestal hrdinou


Reálná přeměna

(Jednorázovka – dokončená)

Povídka o dívce, která četla Stmívání, a přesto se nechce stát upírem. Jenže člověk míní a upíři mění... :o) Nečekejte Cullenovi - proto je taky na Our Stories. Povídka na přání Caia, za což mu moc děkuji.

Reálná přeměna

 


Perník ze srdce

(Jednorázovka – dokončená)

Jak to dopadne, když se Emmett rozhodne zapojit do přípravy Vánoc? Nečekejte, že se představí jao nešika, ale snad vás povídka pobaví i tak. :o)

Perník ze srdce

 


Žena z rodu Makahů

(Jednorázovka – dokončená)

Jak přišla Embryho matka ke Quileutům? Jednorázovka o Almě Callové, ženě z rodu Makahů. Ať se vám líbí.

Žena z rodu Makahů

 


If you love me...

(Jednorázovka – dokončená)

Jestli mě miluješ... věta, nad kterou přemýšlí Charlie i Sue. Jednorázovka o tom, co bylo vynechané v knížce - totiž jak se dali dohromady Charlie Swan a Sue Clearwaterová.

If you love me...

 


Čtvrtý vlk

(Jednorázovka – dokončená)

Co kdyby původní quileutští vlci nebyli tři, ale čtyři? Co kdyby se o tom čtvrtém nemluvilo? Co když kmen dobrovolně zapomněl jeho jméno, stejně jako dívky , do které se otiskl? Zůstal jen čin tak bolestný, že na něj nikdo nechce vzpomínat. Možná je to ale chyba. Tenhle příběh byl přece na počátku příběhem lásky. Až pak se to hrozivě a nezvratně pokazilo.

Čtvrtý vlk


I will survive

(Jednorázovka – dokončená)

Já to přežiju… i bez tebe. To si přesně nařídí Siobhan, když Liam odejde, aby zařídil pár důležitých věcí. Slíbí jí, že se vrátí a ona ho bez otázek nechá jít. Jenže z pár dní, maximálně týdnů, které Siobhan očekává, se stane pět let, po které o něm nemá zprávy. Co se stane, když se Liam náhle vrátí? Odpustí mu Siobhan to mlčení?

Povídka, ke které mě velkou měrou inspirovala stejnojmenná písnička od Glorie Gaynor a jedna poznámka v Caiově povídce Já sebevrah. :o)

I will survive


Liamův příběh

(Jednorázovka – dokončená)

Vsuvka k I will survive - Liamův příběh. Co ho dovedlo k tomu, aby se chtěl pomstít? Jak se vlastně stal upírem?

Liamův příběh


První upír

(Jednorázovka – dokončená)

Evoluce netopýrů probíhala tak rychle, že se většina nejstarších nálezů anatomicky příliš neliší od „létajících myší“, které známe dnes. Kde se ale vzali upíři? Jaké místo je jim přiděleno v evoluci? A kdo byl první? Na tyto otázky zná Aro odpovědi. Jsou zapsané ve velké staré knize - nejvzácnějším svazku jeho knihovny.

První upír


První shledání

(Jednorázovka – dokončená)

Ač to nebylo tak úplně v plánu, na světě je pokračování Prvního upíra. Jeho název je První shledání, ale půjde jen o to, že si Hekmat našel družku? Je ještě další stvoření, se kterým se dosud nesetkal…

První shledání


Smrt jí sluší

(Jednorázovka – dokončená)

Povídka, ke které mě inspiroval Caius a film Smrt jí sluší. Většina mých povídek nějakým způsobem navazuje na knihu – to tentokrát nečekejte. Časové linie jsou úplně jiné a hlavní postavy jsou taky trochu neobvyklé – Carlisle, Sasha (matka Tanyi, Kate a Iriny) a Sulpicie. Pokud vás to neodradilo, pak vás vítám ve světě přetvářky, kde image znamená všechno. Vítejte v Hollywoodu.

Smrt jí sluší


Arova hra

(Jednorázovka – dokončená)

Ať už vám Aro připadá jako senilní dědek s úchylným úsměvem nebo skrz na skrz prohnilý parchant, je svým děsivým způsobem geniální. A náplní jeho dní (kromě krmení) jsou intriky. Na koho padne los tentokrát? S čím životem si pohraje a postrčí ho směrem, který mu vyhovuje? Prozradím jen to, že Emmett nebude jediný, s kým si zahrává. Protože v Arově hře je každý postradatelný.

Arova hra


Arabella aneb když kouzelný prsten chybí

(Jednorázovka – dokončená)

Krátká epizodka ze života Cullenových, než potkali Bellu (tu naši – Isabellu). Třeba to byl právě příběh Arabelly, který pomáhal utvářet Edwardovy názory na lásku a přeměnu.

Arabella aneb když kouzelný prsten chybí


Sladké čekání

(Jednorázovka – dokončená)

O tom, jak byla těhotná Bella, víme skoro všechno. Dost je napsáno i o tom, jak byli všichni nervózní, když čekala miminko Renesmé, ale jak se cítila ona sama?

Sladké čekání


Smím prosit?

(Jednorázovka – dokončená)

Scéna ze stužkované, na kterou Bella nechtěla, ale nakonec přece (díky Edwardovi) přišla. Jenže tentokrát se nebudeme věnovat hlavnímu páru ságy, ale Alici a Jasperovi. Když Bella dorazila, už tančili. Co se jim honilo hlavou? Krátká pocitovka…

Smím prosit?


Když Alice prášila

(Jednorázovka – dokončená)

Jak to dopadne, když Emmett Alici nařkne, že už neumí lhát… a Bella jí brzy na to položí otázku, kde se naučila korejsky? Jen pro pořádek - prášit znamená lhát (podle postavy Barona Prášila) a Alice je v tom opravdu dobrá. Zajímá vás, co Alice vymyslela? Tak vítejte v Koreji – v Mashi 5088 :o).

Když Alice prášila


Rytíř ve stříbrné zbroji

(Jednorázovka – dokončená)

Sulpicia je manželkou Ara už několik staletí. Jejich láska však ustoupila Arově touze po moci. V předvečer velkého boje s Rumuny se jde projít. Co když najde svého rytíře ve stříbrné zbroji? Jiný pohled na Sulpcii a na to, proč se stáhla z veřejného života.

Rytíř ve stříbrné zbroji


Královna plesu

(Jednorázovka – dokončená)

Tentokrát jsem tu s Rosaliiným pohledem na stužkovanou. Je docela jiný než pohled Alice - no asi tak, jak různé jsou i ty dvě dívky.

Královna plesu


Co změní upíra?

(Jednorázovka – dokončená)

Upíři jsou ze své podstaty neměnní. Změnit je prý může jen láska. Ale co když Stefanovi otevře oči něco jiného? Pobyt mezi Cullenovými.

Co změní upíra?


Love is a temple

(Jednorázovka – dokončená)

Láska je chrám… V Půlnočním slunci Edward s Alicí přinutí Jaspera změnit názor na odstranění Belly po tom, co zjistí, že něco tuší. Co kdyby však svůj slib, že Bellu nechá na pokoji, nesplnil?

Love is a temple


Bůh moří

(Jednorázovka – dokončená)

Když Carlisle pobýval ve Volteře, Aro mu zpřístupnil mnohé ze svých pokladů. Carlisle se díky nim dozvěděl hodně o dějinách upírů. Jeden z Arových největších pokladů ale překvapí. Není to žádný umělecký předmět a vlastně ani kniha. Je to jen jeden list papíru a přesto doklad o jedné z největších podivností. O upíru, který se vzdal pevné země pod nohami.

Bůh moří


Anděl nebo bestie

(Jednorázovka – dokončená)

Rosalie zavolala Edwardovi novinu o Bellině smrti. Alice zavolala Rose, aby sehnala Carlislea, ale mezitím zjistila, co se stalo a dala si to dohromady se svou vizí. Vynadala jí a típla telefon. Jak se pak asi cítila Rosalie? Tahle povídka zachycuje jen krátký časový úsek po té, co se Rose dozvěděla o Edwardově výletu do Volterry.

Anděl nebo bestie


Tajemství nového sestřihu

(Jednorázovka – dokončená)

Edward se rozhodl, že nejbezpečnější je, když on i jeho rodina zmizí Belle ze života. Cullenovi tedy odjíždějí, jenže Alice si vzpomene ještě na jednu věc, která zbývá udělat.

Tajemství nového sestřihu


Náš zákazník, náš pán?

(Jednorázovka – dokončená)

Esmé dostane zakázku na rekonstrukci domu od jednoho z nejbohatších mužů státu. Připravuje se kde co, ale je připravena opravdu na vše? ... Zapomeňte na to, jak vypadá Esmé ve filmu a představte si šestadvacetiletou dívku/ženu, jakou měla být podle knihy. Carlisleovi je ve skutečnosti dvacet tři a i když se snaží vypadat starší, je prostě mladý.

Náš zákazník, náš pán?


Nádrž plná lásky

(Jednorázovka – dokončená)

Když se zastaví auto uprostřed temného lesa, je to k vzteku. A ještě horší je, když se to stane dívce hluboko po půlnoci. Je možné, aby jí prasklá nádrž pomohla najít svou druhou polovinu? Příběh o otisku jednoho z mladých vlkodlaků – Collina.

1.část

2.část


Paris a jablko

(Jednorázovka – dokončená)

Většina z vás jistě zná legendu o tom, jak Parida navštívily tři bohyně, aby je rozsoudil. Co když ty krásné ženy, které se přely o jablko s nápisem, byly ve skutečnosti upírky?

Paris a jablko


Prokletí nesmrtelnosti měničů

(Jednorázovka – dokončená)

Nessie a Jake žijí šťastně v La Push i padesát let po Rozbřesku. Idylka jen kvete, ale je to tak u všech? Co další měniči? Nevnímají svou nesmrtelnost a nestárnutí spíš jako prokletí? Jeden pohled na zoufalství z nesmrtelnosti měniče, zatímco milovaní odcházejí. I když je to Jakův pohled, hlavní postavou mé povídky je Paul.

Prokletí nesmrtelnosti měničů


Ortel nad Paulem

(Jednorázovka – dokončená)

Pokračování Prokletí nesmrtelnosti měničů. Snažila jsem se to nacpat do jedné povídky, ale byla by moc dlouhá, a tak jsem se ji rozhodla rozdělit. V první části je Edwardovo rozhodování, jestli Paulovi poskytnou jed a část Paulova pohledu na věc. Druhá část je jen z Paulova pohledu - co uděláte, když víte, že zítra zemřete?

1. část

2.část


Adrenalinová láska

(Jednorázovka – dokončená)

Vrtalo vám někdy hlavou, jak se vlastně dala Renée dohromady s Philem? Je přece starší a on je hráč baseballu, který Renée nesnáší (nebo aspoň nesnášela v době, kdy byla s Charliem). Co tedy měli společného? Kde se poprvé setkali? Tady je moje verze.

Adrenalinová láska


Fred a Ginger

(Jednorázovka – dokončená)

Na svatbě se Bella zmíní, že Edward s Esmé tančí jako Fred a Ginger, a tak mě napadla krátká jednorázovka právě na téma Carlisle, Esmé, Edward a tanec.

Fred a Ginger


Pohádka o Siréně Aneb Cullenovi zasahují

(Jednorázovka – dokončená)

Jedna z řeckých pověstí vypráví o bytostech, které svým zpěvem vábily lodě na skaliska, kde se rozbily. Jmenovaly se Sirény. Co když ale takovou bytost potkají Cullenovi v moderní době? Jak by se chovala, co by chtěla a dala by se vůbec napravit? Přiznávám, že jsem jejich schopnosti maličko upravil a - myslím, že v legendách působily jen na muže... a taky jejich vzhled (napůl žena, napůl mořský pták by se mi do příběhu nehodila).

Pohádka o Siréně Aneb Cullenovi zasahují


Už nikdy se nebudu sázet!

(Jednorázovka – dokončená)

Emmett je se svými sázkami pověstný. Jak to ale dopadne, když usoudí, že je dost silný, aby se s Jasperem vsadil o to, že Rose odolá celých osm hodin... a Rose se to dozví? Její pomsta bude sladká a Emmett se bude muset hodně snažit.

Už nikdy se nebudu sázet!


Baseball trochu jinak

(Jednorázovka – dokončená)

Jak by dopadl baseball s Laurentem, Jamesem a Victorií, kdyby tam Bella nebyla?

Baseball trochu jinak


Od toho jsou přátelé

(Jednorázovka – dokončená)

Nápad na tuhle jednorázovku mi vnukla písnička That´s what friends are for. Edward doma oznámil své rozhodnutí opustit Bellu pro její dobro. Všichni začnou balit, ale jedna členka rodiny se s tím nechce tak snadno smířit. Podaří se Alici nemožné - přesvědčit Edwarda, aby změnil názor?

Od toho jsou přátelé


Přátelská služba

(Jednorázovka – dokončená)

Laurent slíbil prokázat Victorii přátelskou službu. Menší pohled na to, jak se cítí, než vstoupil na louku k Belle.

Přátelská služba


You´re beautiful

(Jednorázovka – dokončená)

Jsi překrásná. Tak se jmenuje notoricky známá písnička od Jamese Blunta, která mě k téhle pocitovce inspirovala. Nechám na vás, jestli si jako hlavního hrdinu představíte Jaspera jako člověka v dnešní době a nebo někoho úplně jiného... :o)

You´re beautiful


Jaký byl lov?

(Jednorázovka – dokončená)

V knížce se Edward Belle zmínil, že Tanya a její sestry se staly vegetariánkami kvůli tomu, že mají rády muže. Jak tedy vypadá taková noc v jejich podání? A jak je vnímají jiní?

Jaký byl lov?


Květiny pro Rosalii

(Jednorázovka – dokončená)

Ačkoli to Emmett nedělá, rozhodne se přinést Rosalii květiny. A jak to dopadne? Bez mučení přiznávám, že mě inspiroval jeden díl původního seriálu Taková normální rodinka.

Květiny pro Rosalii


Chceš říct, že blafuju?

(Jednorázovka – dokončená)

Díky událostem před bitvou v Zatmění si Bella uvědomí, jak moc oběma klukům ubližuje a rozhodne se pro radikální krok - odejít. Jaké jsou její myšlenky těsně před odchodem a co dva měsíce po té? Uvidí se ještě někdy s Jakem a Edwardem?

Chceš říct, že blafuju?


Smečka vs. Bella - první setkání

(Jednorázovka – dokončená)

První setkání Belly a smečky - Paul se neudržel a přeměnil se, Jake bránil Bellu a proměnil se taky. Sam poručil ostatním, aby vzali Bellu k Emily a zmizel za vlky. Co se ale dělo po té (než se kluci objevili u Emily) - celkem krátká vsuvka z pohledu Jacoba.

Smečka vs. Bella - první setkání


První rande Jess a Mika

(Jednorázovka – dokončená)

První rande Jessiky a Mika. To, které vlastně nepřímo způsobila Bella svým odmítnutím Mika. Jak se asi cítili? Podle knížky mi přišlo, že byli oba nervózní, nejistí a… prostě sladké první rande.

První rande Jess a Mika


Pozvání

(Jednorázovka – dokončená)

Pro ty, kdo nečetli knihu, Angela tam nechodí s Erikem Yorkiem, ale Benem Cheneym. Vzhledem k tomu, že jsou oba nesmírně stydliví a zamilovaní, trápí se. Podle Midnight sun zasáhl trochu Edward… a mě to inspirovalo k tomu, abych zkusila napsat, jak to bylo, když se Ben odhodlal konečně s Angelou promluvit.

Pozvání


Spravedlnost Volturiů

(Jednorázovka – dokončená)

V Rozbřesku Eleazar vyprávěl o tom, jak Aro občas spunktoval trestnou výpravu jen proto, aby dostal talent, který chtěl. Něco takového se stalo i Heidi… Jak je to tedy s tou spravedlností Volturiových?

Spravedlnost Volturiů


Night belongs to lovers

(Jednorázovka – dokončená)

Noc patří milencům. Volterra patří mezi nejbezpečnější města světa. Může za to policie, nebo ji chrání něco dalšího? Někdo další?

Night belongs to lovers


Miluji vraha?

(Jednorázovka – dokončená)

Vlci roztrhají Laurenta a vrací se domů. Jak se Jared cítí po prvním skutečném zásahu proti upírovi? A co na to Kim, když jí vypráví, proč se zpozdil?

Miluji vraha?


Jamesův příběh

(Jednorázovka – dokončená)

Jaký byl Jamesův lidský život? Jak se změnil v upíra a jak potkal Victorii? Přiznávám, že nápad jsem získala při brouzdání na Twilight saga wiki.

Jamesův příběh


Bez špetky citu

(Jednorázovka – dokončená)

Bellu nezasáhl jen odchod Edwarda, její první a možná životní lásky, ale i odchod ostatních. Věřila jim, doufala, že se stane součástí jejich rodiny, ale oni zmizeli jako pára nad hrncem. Taková zrada člověka poznamená. V Belle zmrazila všechny city. Jaký je její život deset let po jejich odchodu? Může být někdo šťastný, i když nic necítí?

Bez špetky citu


Smrt je jen pocit

(Jednorázovka – dokončená)

Pokračování povídky Bez špetky citu. Bella odjela do Amazonského deštného pralesa. Pracuje tam a užívá si svou samotu. Osud ale někdy zamíchá karty jinak, než si přejeme. Je smrt opravdu jen pocit? A kdo ví, kdy přijde?

Smrt je jen pocit


Upíří city jsou silnější

(Jednorázovka – dokončená)

Poslední část povídky Bez citu a jejího pokračování Smrt je jen pocit. Přežila Bella? A změnilo se něco na jejím rozhodnutí zamknout srdce a už nikdy z něj cit nepustit?

Upíří city jsou silnější


Náhodné setkání

(Jednorázovka – dokončená)

Čas běží a lidé stárnou. Třicetiletá Lauren je na pracovní konferenci v New Yorku – daleko od domova. Možná to ale není tak daleko, jak si myslela – možná se i tam najde někdo, koho zná.

Náhodné setkání


Havárie letu RA2856

(Jednorázovka – dokončená)

Bella s Edwardem letí z Phoenixu - z návštěvy Renée. To by ale nesměla být Bella, aby se něco nestalo. Vím, že to není tak originální téma, ale přesto... co kdyby to jednou nebyl sen, ale skutečnost? Zvládl by Edward Bellu zachránit? A jak by to udělal?

Havárie letu RA2856


Emmettovo blues

(Jednorázovka – dokončená)

Emmettovi vrtá hlavou filozofická otázka, co by odpověděl, kdyby se ho jednou ten nahoře zeptal, jaký byl smysl jeho života.

Emmettovo blues


Sbohem Itálie

(Jednorázovka – dokončená)

Jak se Carlisle dostal do Ameriky? Jeden krátký příběh o tom, jak to mohlo být. Carlisle pracuje jako chirurg v jedné z italských polních nemocnic. Jeho život se změní, když mu přivezou mladého pacienta s šrapnelem v břiše. Možná právě on ho donutil uvědomit si, jak významný může být život pro umírajícího, a že je člověk schopen vydržet téměř cokoli, aby přežil.

Sbohem Itálie


Poslední cigareta

(Jednorázovka – dokončená)

Jak to mají upíři s cigaretami? To se rozhodne zjistit novorozený Emmett... a jak to dopadne? To si přečtěte. :o)

Poslední cigareta


Kebina přeměna

(Jednorázovka – dokončená)

Jedna z opomíjených postav je Kebi, Amunova nemluvná družka. Jaký byl její lidský život a co předcházelo její přeměně? Jaká byla a co cítila k Amunovi? Krátký pohled na poslední den v jejím prvním životě.

Kebina přeměna


Vynalézavost novorozených

(Jednorázovka – dokončená)

Novorození dokážou být hodně vynalézaví, když v sobě nosí křivdu, kterou chtějí pomstít. A Diego se o tom jako nestranný pozorovatel brzy přesvědčí. Krátký pohled na tvořící se armádu.

Vynallézavost novorozených


Kardinál Caius

(Jednorázovka – dokončená)

Staletí a tisíciletí existence ve stínu talentovaného bratra může přestat bavit. Co kdyby se Caius rozhodl žít pár let na vlastní pěst daleko od Volterry jako někdo docela jiný? Dojde uspokojení jeho touha po moci? A kdo padne pod jeho podpatky?

Kardinál Caius


Už ses někdy díval na déšť?

(Jednorázovka – dokončená)

Krátká pocitovka o Renesmé, dešti a Jakovi.

Už ses někdy díval na déšť?


Drabble

Odpusť, Rose (tripple drabble)

Jasperova zloba

Jessičino rozhodování

Veverčí hody nebo závod?

Caiovo děsivé setkání (tripple drabble)

Emmett a Paris?

Odměna pro Jane

Chci nesmrtelnost (tripple drabble)

Úchvatná představa (double drabble)

Malá nehoda (double drabble)

Randál u Cullenů (tripple drabble)

Undisclosed recipients

Útěk?

Shledání s Alistairem (double drabble)

Štěstí matky

Přející závist (tripple drabble)

Stará košile (tripple drabble)

Věčnost bez tebe je příliš

Naděje na změnu věčného bručouna

Lancelot nebo Demetri (tripple drabble)

Máma si zaslouží štěstí (double drabble)

První noc v novém domově (double drabble)

Edwardovo utrpení

Achilles, Agamemnon nebo Aro? (double drabble)

Náhrobek ve Forks (double drabble)

Ztracený v davu (tripple drabble)

Achilleova smrt (tripple drabble)

Leaving you for me (tripple drabble)

Lidské magnety (double drabble)

Zelenooká příšera (double drabble)

Jakovy myšlenky (tripple drabble)

Prodejte! (tripple drabble)

Každý musí chvíli spát (double drabble)

Lord of destruction (double drabble)

Ta je fakt divná (tripple drabble)

Nejúžasnější strýček (double drabble)

Žiju dál

Přiveď ji (double drabble)

Zásnubní prsten (tripple drabble)

Jasper a motorka (double drabble)

Srdce

Musíš jíst i lidské jídlo (tripple drabble)

Nenaplněná naděje Carlislea Cullena

Hlídací psi (double drabble)

Nemůžeš ztratit to, cos nikdy neměl

Cross country Embry (tripple drabble)

Tajemství jména (double drabble)

Irinina bolest (tripple drabble)

Emilyin pláč (double drabble)

Pod tlakem (double drabble)

Já počkám (tripple drabble)

Odraz v zrcadle (double drabble)

Amunova nenávist (double drabble)

Nebudu štěstím skákat do nebe (tripple drabble)

Je moje!

Malá procházka (tripple drabble)

Půvab pohybů

Nepřiznaná

Návrat do tepla (double drabble)

Modlitba (double drabble)

Co se ti na něm líbí? (double drabble)

Vzpomínky na tenkrát (tripple drabble)

Neviditelná (double drabble)

Nepřestanu to zkoušet (tripple drabble)

Co všechno vím... (tripple drabble)

Uragán lásky (double drabble)

Pomsta je dokonána... a co dál? (double drabble)

Poslední vteřiny (double drabble)

Kdo si myslíš, že jsi? (tripple drabble)

Mrtvé nechme spát (tripple drabble)

Nejpřísněji střežené tajemství (tripple drabble)

Pravda o Markovi (tripple drabble)

Spletla ses ve mně, Bello (double drabble)

Ticho před bouří (double drabble)

Selhání Esmé (tripple drabble)

Dořina zrada (tripple drabble)

Těžké rozhodování (tripple drabble)

Billyho první vzpomínka (tripple drabble)

Je pryč! (double drabble)


Právo na šťastie

(Spoluautorská kapitolovka s Aďou1987 – dokončená)

 

Právo na štěstí by měl mít každý. I Bree, Diego, Fred, Riley a... Bella. Postavy, které původně vymyslela Aďa, jsou trochu jiné než v knize. Já se k ní přidala co by autorka později, ale málokdy jsou části striktně rozdělené na to, co jsem napsala já a to, co psala Aďa. Vzájemně jsme si do toho zasahovaly a upravovaly češtinu i slovenštinu.

1. část * 2. část * 3. část * 4. část * 5. část * 6. část * 7. část * 8. část * 9. část * 10. část *

11. část * 12. část * 13. část * 14. část * 15. část * Bonus - Riley * Bonus - Diego * 16. část * 17. část *

18. část * 19. část * 20. část * 21. část * 22. část * 23. část * 24. část * 25. část * 26. část *

27. část * 28. část * 29. část + Epilog * Dodatek (mělo být po 21. části)


Díky všem, kterým se mé povídky líbí.

Pokud chcete číst další, mrkněte na

Our Stories, nebo Stmívání-ff. Je tam pár jiných.Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Aalex:

 1 2 3 4 5 6   Další »
60. Nana08
05.03.2014 [22:24]

holka ty píšeš jako turbo! tolik príbiehú sem ješte nevidela Emoticon Emoticon Emoticon

14.01.2012 [21:40]

NikuseAliceAhojky Aalex!
Máš úúúžasné povídky. Úplně všechny.
Kdybych tak uměla psát jako ty, byla bych nejšťěstnější na světě.
Tvoje povídky jsou krásné, dokonalé, úžasné, procítěné a píšeš prostě neskutečně úžasně!
Tleskááám!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

27.11.2011 [20:02]

MartinaBlackNemáš vůbec zač. Emoticon Jsi prostě talentovaná a skvělá. Emoticon Emoticon

57. Petronela webmaster
22.11.2011 [19:28]

PetronelaZdravím,
před časem jsi ode mě četla povídku "Tajný deník paní Isabelly", a tak bych tě chtěla jenom upozornit na její "pokračování" - tedy spíše takové ohlédnutí do minulosti, některé z těch, co povídku četli zajímalo, jak se Edward s Bellou seznámili, a tak jsem to tedy napsala.
Kdybys měla zájem povídka se jmenuje "Tetovaná konkubína" Emoticon

06.10.2011 [19:49]

KatariEsmeCullenAch jooo...! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Ale doufám, že mržka inspirace se objeví brzo...! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

55. Aalex
06.10.2011 [15:29]

AalexAhoj KatariEsmeCullen, tak to si nejsem zrovna jista. Teď nemám na psaní myšlenky. Nejde mi to a nemám ani inspiraci. Až se to zlomí, určitě to sem dám. Emoticon Měj se hezky a díky za optání. Emoticon

05.10.2011 [18:49]

KatariEsmeCullenAhoj Aalex...! Mám dotaz... kdy zase napíšeš nějakou povídku...??? Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

53. Aalex
25.08.2011 [7:38]

AalexKatariEsmeCullen: Díky moc za chválu. Jsem moc ráda, že se ti povídka líbila. Emoticon

24.08.2011 [21:51]

KatariEsmeCullenAhoj...! Emoticon Dneska jsem se konečně dostala k povídce Už ses někdy díval na déšť? No a samozřejmě zase žasnu,....! Bylo to moc krásný...! Prostě píšeš dokonale...! Omlouvám se, vím, že se opakuju...! Ale je to tak....! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

51. Aalex
24.08.2011 [12:24]

AalexElissaAlice: Díky moc. Emoticon

 1 2 3 4 5 6   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!