Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Aalex

2.misulkavec-Zabiják


Aalex

Práva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Jana

Bydliště: Ústí nad Labem

Věk: 30

O mně: Ačkoli jsem na to asi docela stará, Stmívání mě moc baví. Všechny knížky mám přečtený několikrát a stejně se k nim vracím. Je to krásný příběh.

Kontakt:

E-mail: jana01.novakova (zavináč) seznam.cz

ICQ: 602849308ICQ status

Statistiky:

Moje články: 251

Moje komentáře

Datum registrace: 9. 7. 2010

Poslední přihlášení: 26. 6. 2015, 04:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Aalex

Povídky od Aalex

Dokončené kapitolovky: (5)

Nalezení Emmetta... a jak to bylo dál? ǀ Vlkodlaci vs. upíři aneb zakázaná láska ǀ Fredova cesta ǀ Johamovy dcery ǀ Zákazy pro Emmetta

Spoluautorská kapitolovka: Právo na šťastie

Jednorázovky: (114)

Romeo a Julie ǀ Stáří - začátek nebo konec? ǀ Krása je past ǀ Setkání ǀ Dopis na rozloučenou ǀ Dáma v nesnázích ǀ Prvotřídní láska ǀ Alicina minulost ǀ Člověk Aro a jeho přeměna ǀ Člověk Caius ǀ Člověk Marcus ǀ Z Rumunska do Volterry Aneb jak se Marcus přestal smát ǀ Láska ze střední ǀ Rozvod - šance na život ǀ Láska ze střední - 2.část ǀ S lidmi jsou potíže - 1.část ǀ Neodbytný osud ǀ Na lítost je pozdě, Steph ǀ S lidmi jsou potíže - 2.část ǀ Amélie, vládkyně noci ǀ Vysvobození ǀ A ještě jednou Stephenie... ǀ Pirát Laurent ǀ Zavražděná láska ǀ Nečekané rozhodnutí ǀ Lovecká vášeň ǀ Laurent a Irina... Aneb i upíři se mohou zamilovat ǀ Tvář pod maskou ǀ Odpusť otče ǀ Prokletí splněného přání ǀ Vítr ǀ Interview s upírem ǀ Upír Santiago ǀ Přeměna Embryho ǀ Když kocour není doma... Aneb prázdný dům ǀ Noční můra Leah ǀ Embryho otisk ǀ Darovaný ostrov ǀ Drsňák Paul ǀ Překvapivá minulost ǀ Čarodějnice Angela ǀ Hledá se anděl. Zn: Spěchá. ǀ Harryho pohled ǀ Papírový kapesníček ǀ Dítě měsíce ǀ Our song ǀ Pán světa ǀ Caiova slabina ǀ Druidka ǀ Kněžka ǀ Druhá polovina ǀ Vánoční odhalení ǀ Vzpomínky na Bellu ǀ Sen nebo hvězdná skutečnost ǀ Překvapení k výročí ǀ Muž, který se nestal hrdinou ǀ Reálná přeměna ǀ Perník ze srdce ǀ Žena z rodu Makahů ǀ If you love me... ǀ Čtvrtý vlk ǀ I will survive ǀ První upír ǀ Smrt jí sluší ǀ Liamův příběh ǀ Arova hra ǀ Arabella Aneb když kouzelný prsten chybí ǀ Sladké čekání ǀ První shledání ǀ Smím prosit? ǀ Když Alice prášila ǀ Rytíř ve stříbrné zbroji ǀ Královna plesu ǀ Co změní upíra? ǀ Love is a temple ǀ Bůh moří ǀ Anděl nebo bestie ǀ Tajemství nového sestřihu ǀ Náš zákazník, náš pán? ǀ Nádrž plná lásky ǀ Paris a jablko ǀ Prokletí nesmrtelnosti měničů ǀ Ortel nad Paulem ǀ Adrenalinová láska ǀ Fred a Ginger ǀ Pohádka o Siréně Aneb Cullenovi zasahují ǀ Už nikdy se nebudu sázet ǀ Baseball trochu jinak ǀ Od toho jsou přátelé ǀ Přátelská služba ǀ You´re beautiful ǀ Jaký byl lov? ǀ Květiny pro Rosalii ǀ Chceš říct, že blafuju? ǀ Smečka vs. Bella - první setkání ǀ První rande Jess a Mika ǀ Pozvání ǀ Spravedlnost Volturiů ǀ Night belongs to lovers ǀ Miluji vraha? ǀ Jamesův příběh ǀ Bez špetky citu ǀ Smrt je jen pocit ǀ Upíří city jsou silnější ǀ Náhodné setkání ǀ Havárie letu RA2856 ǀ Emmettovo blues ǀ Sbohem Itálie ǀ Poslední cigareta ǀ Kebina přeměna ǀ Vynalézavost novorozených ǀ Kardinál Caius ǀ Už ses někdy díval na déšť?

Drabble: (78)

Odpusť, Rose ǀ Jasperova zloba ǀ Jessičino rozhodování ǀ Veverčí hody nebo závod? ǀ Caiovo děsivé setkání ǀ Emmett a Paris? ǀ Odměna pro Jane ǀ Chci nesmrtelnost ǀ Úchvatná představa ǀ Malá nehoda ǀ Randál u Cullenů ǀ Undisclosed recipients ǀ Útěk? ǀ Shledání s Alistairem ǀ Štěstí matky ǀ Přející závist ǀ Stará košile ǀ Věčnost bez tebe je příliš ǀ Naděje na změnu věčného bručouna ǀ Lancelot nebo Demetri? ǀ Máma si zaslouží štěstí ǀ První noc v novém domově ǀ Edwardovo utrpení ǀ Achilles, Agamemnon nebo Aro? ǀ Náhrobek ve Forks ǀ Ztracený v davu ǀ Achilleova smrt ǀ Leaving you for me ǀ Lidské magnety ǀ Zelenooká příšera ǀ Jakovy myšlenky ǀ Prodejte! ǀ Každý musí chvíli spát ǀ Lord of destruction ǀ Ta je fakt divná! ǀ Nejúžasnější strýček ǀ Žiju dál ǀ Přiveď ji ǀ Zásnubní prsten ǀ Jasper a motorka ǀ Srdce ǀ Musíš jíst i lidské jídlo ǀ Nenaplněná naděje Carlislea Cullena ǀ Hlídací psi ǀ Nemůžeš ztratit to, cos nikdy neměl ǀ Cross country Embry ǀ Tajemství jména ǀ Irinina bolest ǀ Emilyin pláč ǀ Pod tlakem ǀ Já počkám ǀ Odraz v zrcadle ǀ Amunova nenávist ǀ Nebudu štěstím skákat do nebe ǀ Je moje! ǀ Malá procházka ǀ Půvab pohybů ǀ Nepřiznaná ǀ Návrat do tepla ǀ Modlitba ǀ Co se ti na něm líbí? ǀ Vzpomínky na tenkrát ǀ Neviditelná ǀ Nepřestanu to zkoušet! ǀ Co všechno vím... ǀ Uragán lásky ǀ Pomsta je dokonána... a co dál? ǀ Poslední vteřiny ǀ Kdo si myslíš, že jsi? ǀ Mrtvé nechme spát ǀ Nejpřísněji střežené tajemství ǀ Pravda o Markovi ǀ Spletla ses ve mně, Bello ǀ Ticho před bouří ǀ Selhání Esmé ǀ Dořina zrada ǀ Těžké rozhodování ǀ Billyho první vzpomínka ǀ Je pryč! ǀ

Články:

 

Je pryč!

Je pryč!Double drabble (200 slov) o Irině a její lásce.

Předem díky za komentáře.

 

Billyho první vzpomínka

Billyho první vzpomínkaBilly má velmi starou vzpomínku, kterou v sobě nosí jako poklad. Jak to, že dokázal pomoci Samovi? Protože byl kdysi u toho, když se jeho děd naposledy přeměnil.

Tripple drabble (300 slov), předem díky za komentáře.

 

Těžké rozhodování

Těžké rozhodováníTripple drabble (300 slov) o tom, jak těžké je rozhodnout se, co dělat, když vám člověk, kterému věříte a milujete ho natolik, že mu brzy máte dát třetí dítě, řekne, že vás podvedl. Hodně štěstí při rozhodování, Sarah Blacková.

 

Dořina zrada

Dořina zradaTripple drabble (300 slov) o tom, jak vnímá život ve Volteře Athenodora. Je skutečně jen manželkou jednoho z vládců? Co když ji věčně stejný život nudí? A jak proti tomu bojuje? Předem díky za komentáře.

 

Selhání Esmé

Selhání EsméTripple drabble o novorozené Esmé. Nic není tak snadné a každý někdy uklouzne. Důležité ale je, jak s tím naloží.

Předem díky za komentáře.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!