Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Ziry

Povídky od ZiryPovídky na pokračování:

Dokončena: Láska či nenávist?; Moje srdce nikdy nebude slepené; Neměl jsi mě opouštět; Není hvězda jako hvězda; Poslední dopis; Poslední chvíle útěku;Šťastný konec pro mě a moji lásku

Rosepsaná: Charlieho andílci; Manipulující mrcha

Připravuje se: Falešná hra; Navždy a vždy

Povídky jednodílné:

Dokončena: Nezavolal jsi; Rosaliina minulost není tak skvělá, jak se zdá; Moje posedlost; Moje potěšení; Nikdy nespravíš moje srdce; Sladká pomsta; Trvanlivá láska

Připravuje se: Proč nemohu?; Spousta lží mě zabíjí; Zapomeneš na to; Život mé lásky

 

Vítejte na mém shrnutí. Doufám, že se Vám moje shrnutí i má tvorba budou líbit. Vaše Zira

 


 

Novinky

 

Sladká pomsta 3. část - 10.10.2014

 


 

 

Hudba 


 

 

Kapitoly

 

Na pokračování

 

 

Láska či nenávist?

Láska či nenávist?

 Bella se společně se svojí rodinou nakazí španělskou chřipkou. Když Bella odpočítává poslední minuty svého života, promění ji  neznámý muž. Po proměně se ocitá ve Volteře, kde se zamiluje do krásného upíra Caiuse. Postupem času zjistí, že její proměna nebyla náhodná. Byl to plán.

 

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-12-13-14-15-16

17 1/2-17 2/2

18-19-20-21-22-23-24-25-26-27-28

Sad End-Happy End

 

 

Moje srdce nikdy nebude slepené

Moje srdce nikdy nebude slepené

Edward odejde a s ním i celá jeho rodina. Bella je z toho nešťastná, a proto hledá útěchu u Jaka, který ale před ní skrývá tajemství. Bella se proto jednou rozhodne za ním zaskočit, aby zjistila, co se s ním děje. Co ale nečeká je, že je vlkodlak a s ním i celá jeho partička kamarádů z rezervace. Co na to Jacob? Nechá ji Victorie konečně na pokoji? Vrátí se jí někdy Edward?

 

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

 

 

Neměl jsi mě opouštět 

Neměl jsi mě opouštět

Edward Bellu bez jakéhokoliv vysvětlení opustil a zanechal ji ve Forks samotnou i s malým dárečkem, o kterém nemá ani tušení… Bella je těhotná. Její břicho se po pár týdnech začíná až pozoruhodně zvětšovat, a proto Bella Forks opustí. Její záchrana by mohl být mladý upír James, který je Alicin nejlepší přítel. Přežije Bella těhotenství? Dozví se Edward o tom, že je Bella těhotná? A jestli jo, změní svůj názor a vrátí se k ní?

  

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 

11-12-13-14-15-16-17-18-19-20 

21-22-23-24-25-26-27-28-29-30

 

 

Není hvězda jako hvězda

Není hvězda jako hvězda

Když Bella porodí Renesmé, umře. Pokaždé, když se zrodí poloupír, napůl člověk a napůl upír, spadne z oblohy hvězda a poloupír musí sníst její srdce, aby byl nesmrtelný. V tomto případě je na řadě Neil, která ale nechce být nějaká potrava pro poloupíra. Její matka ji proto shodí z oblohy. Neil se potkává s Cullenovými a pomalu se začíná smiřovat se svým koncem. Jen jedna osoba ji před tím může pomoct. Jen jedna osoba ji může před tím zachránit. Kdo? To se nechte překvapit…

 

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

 

 

Poslední dopis

Poslední dopis

Řekněme, že Jasper zatím neexistuje a Alice je sama. Bloudí světem křížem krážem, ale láska, o které tolik slyšela, ji ještě nepotkala. Jednou, když je v lese, najde v knize, kterou drží, malý dopis. Co v něm je? Kdo jí píše? Najde svoji lásku dřív, než se stane něco horšího? Povídka o Alice, o jejích pocitech, vizích a především je o lásce... o lásce mezi dvěma lidmi, kteří na sebe narazí netradičním způsobem.

 

Prolog

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

11-12-13-14-15-16-17-18-19-20

21-22-23-24-25

 

 

Poslední chvíle útěku

Poslední chvíle útěku

Bella a její starší bratr Lucas přišli o rodiče, a proto se přestěhují do krásného malebného městečka jménem Forks. Potká tam Cullenovi a Edwarda, do kterého se okamžitě zamiluje a on se zamiluje do ní, ale jaké je pravidlo pravé lásky? Že překoná všechny všemožné překážky. A v případě jejich lásky to bude spousta překážek.

 

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

11-12-13-14-15-16-17-18-19-20

 

 

Šťastný konec pro mě a moji lásku

Šťastný konec pro mě a moji lásku

Nelíbil se mi konec života Bree Tannerové, a proto jsem se rozhodla ji nechat žít a společně s Diegem čelit nástrahám, který jim život přinese. Děj se odehrává od chvíle, kdy se poznají a už od začátku u nich panuje jistá magie. Do Breeiny party se přidá taky Fred a Kira. Jak se tento pozoruhodný příběh bude rozvíjet?

 

1-2-3-4-5-6-7-8-9

10 1/3-10 2/3-10 3/3

11-12-13-14-15

 

 

Charlieho andílci

Charlieho andílci

Tři krásné upírky, Isabella, Alice a Rosalie jsou nejlepší kamarádky. Mají ale ještě něco společného. Mají společný dům a společnou práci. Pracují totiž pro Charlieho. Milují svoji práci a dělají, co můžou. Jednou ale budou mít případ, který až podezřele zavání upírstvím. Co jim to přinese? Do jakých potíží se zapletou? Co se stane, když stopa je dovede do městečka Forks? Kdo je Charlie? Setkají se s ním dívky někdy?

 

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 

 

 

Manipulující mrcha

Manipulující mrcha

Kristie Brown si už od narození omotává všechny lidi kolem prstu. Je chytrá, krásná a dobře manipuluje s lidmi. Když se dozví, že v Seattlu řádí gang, chce do gangu patřit. Jenže neví, do jakého gangu se to vůbec chce přidat. Po přeměně je už ale pozdě cokoliv měnit, a proto si musí najít dobré místo mezi smečkou, jinak její nový život skončí dřív, než vůbec tušila.

 

1-2-3-4-5-6-7-8-9-10

 

 

Falešná hra

Falešná hra

Volturiovi hýbou celým světem a Cullenům a pár dalším upírům se to už nelíbí. Proto nasadí do řad Volturiů Emily. Emily má dar pohrávat si s myslí, a proto je na tuhle misi perfektní. Co se ale stane, když je nějaký ten čas mezi čtyřmi stěnami a nemá kontakt s žádným ze svých přátel? A co její paměť? Dokáže před Arem utajit, o co se snaží?

 

 

Navždy a vždy

Kéž bys tady byl

Isabella se dostala k Volturiům v roce 972 díky své schopnosti donutit kohokoliv udělat vše, co chce. A i když měla v té době tajné pletky s Arem, stejně jí to nic nepřineslo. Jednoho dne totiž Aro najde za ni náhradu a propustí ji. Nikdo však ale neví, že srdce zhrzené ženy je daleko nebezpečnější než samotná Jane a Alec dohromady.

 

 

 

Jednodílné

 

 

Nezavolal jsi

Nezavolal jsi

Anna je upírka, která byla proměněna Edwardem a tím se to všechno jaksi komplikuje. Oba dva jsou totiž do sebe zamilovaní, ale neumějí v tom chodit, a tak Anna nakonec uteče a stěhuje se z místa na místo, aby ji nechytil. Edward ji proto začne hledat a stopovat. Jednoho dne ale Anna objeví schopnost, která jí k ničemu není. Rozumí počítačům a může vidět kohokoliv na světě přes jeho počítač pomocí webkamery... kdykoliv a kdekoliv. Jednou takhle projíždí pár tváří, když narazí na jednu krásnou tvář... Edwardovu. Začnou si dopisovat a chodit na rande přes webkameru a Skype. Jenže, jaký to má smysl, když je to jen láska přes internet, a ani jeden ještě zatím není připraven se setkat? Nezničí to akorát jejich lásku?

 

Možná tě miluju

1/2-2/2

 

 

Rosaliina minulost není tak skvělá, jak se zdá

Rosaliina minulost není tak skvělá, jak se zdá

Rosalie se díky své schopnosti vrátí do dne, kdy se stane její nehoda s Roycem. Její vzpomínky na upíří život jí zůstávají, ale zapomněla jen na nejdůležitějšího člena v jejím srdci… na Emmetta. Její vzpomínky ji začnou užírat a vynořují se otázky, které začínají dvěma prostými slovíčky... co kdyby? Vzpomene si na Emmetta, svoji životní lásku, nebo bude s Roycem, o kterém ví, čeho je schopen?

 

Není cesty zpět

 

 

Moje posedlost

Moje posedlost

Tanyino myšlení o Edwardovi. O jejich prvním setkání, o jeho nezájmu a o ničivých pocitech, které jí pokaždé svým příjezdem a náhlým odjezdem způsobuje. Jiný pohled na svět, který není tak růžový. Příběh o dívce, která je zamilovaná do chlapce, který ji nemiluje. Neopětovaná láska, spousta intrik a na konci zlomené srdce.

 

Procházka růžovým sadem? Ani náhodou!

1/2-2/2

 

 

 Moje potěšení

Moje potěšení

Psal se rok 1200 před naším letopočtem a Sulpicia se měla brzy provdat za Ara. Jako upírka se ale zamiluje do obyčejného sluhy a tráví s ním tolik času, kolik jen má. Bohužel se svatba blíží a Sulpicia se musí rozhodnout. Provdá se za Ara?

 

Moje myšlenkové vězení 

 

 

Nikdy nespravíš moje srdce

Druhá láska

Alice a Edward jsou nejlepší přátelé. Většinou se ale jeden z dvojice do toho druhého zamiluje a to samé se stalo i naší Alice. Povídka je o tom, jak se s tím vyrovnává a jak zjišťuje, že všichni kromě Edwarda už dávno tuší, že Alice k Edwardovi chová jistou náklonost. Dokáže však Alice tímto obdobím projít a říct Edwardovi, co k němu cítí nebo to zůstane jen jejím tajemstvím a bude to muset navždy před ním skrýt?

 

Znovu dýchej

 

  

Sladká pomsta   

Hunger Games

  Victoria si jednoho dne uvědomí, že její šance na zabití Belly jsou mizivé, když ji ochraňují Cullenovi, a proto zabije Rileyho a vydává se hledat nový smysl svého života. Dokáže však ovládnout svůj vztek a zbaví se pomsty?

 

1/3 - 2/3 - 3/3

 

 

Trvanlivá láska 

Musím jít svou vlastní cestou

Emma se zamiluje do upíra, Christophera, který je po pár letech, co jsou spolu, obsazen do gardy k Volturiům na nejvyšší pozici. Před jeho obsazením ji Chris přemlouvá, aby šla s ním a rozhodla se být upírem. Emma však odmítne a přestěhuje se pryč, aby jí Volturiovi nenašli. Příběh dvou odlišných lidí, kteří si svým způsobem k sobě nacházejí cestu. Rozhodne se nakonec Emma stát se upírkou a žít po boku Chrise?

  

Špatná volba

1/3 - 2/3 - 3/3 

 

 

Proč nemohu?

Proč nemohu?

Jane si ode dne, kdy ztratila svého bratra, uvědomuje, že žije ve vězení. Je to mladá upírka s léta zkušeností v boji a schopností, která je pro Ara natolik vzácná, že by ji těžko nechal jen tak odejít a Jane to ví. Proto začne plánovat útěk z Volterry. Kdo jí pomůže? Vyjde jí plán a bude volná?

 

 

Spousta lží mě zabíjí

Spousta lží mě zabíjí

Maggie, která byla před několika lety proměněna se se svolením Siobhan vydává za svými rodiči, aby se jim pomstila za to, že ji obětovali a prodali ji do otroctví. Kam ji to nakonec dovede? Jak se nakonec Maggie rozhodne?

 

 

Zapomeneš na to

Zapomeneš na to

Esmé se snažila, když jí bylo šestnáct let, naplánovat si život tak, aby jí vyhovoval. Bohužel se věci zkomplikovali v té době, kdy po ní rodiče očekávali, aby se chovala tak, jak se na dámu v jejím věku patří. V té době jí dohodí rodiče chlapce Marka, který je pohledný, chytrý a je z bohaté rodiny. Zamiluje se?

 

 

Život mé lásky 

Život mé lásky

Edward na oslavě matčiných narozenin potká dívku a od okamžiku, co ji spatří, se do ni zamiluje. Pár týdnů ji potom potajmu sleduje. Jenže než se stačí schylovat k tomu, že by se oficiálně seznámili, Edward onemocní na španělskou chřipku a na schůzku nedorazí. O 100 let později, kdy je Edward upírem, potkává Isabellu. Isabella mu svým chováním připomíná tu krásnou dívku z jeho minulosti. Jak se jmenovala ta záhadná dívka? Kam se poděla?

 

 
Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Ziry:

 1 2   Další »
15. Hbhbjbkcx
01.04.2018 [1:41]

Mohla bys prosím napsat tu povídku navždy a vždy Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

14. nika
20.03.2014 [17:43]

Prosim novú kapitolu charlieho andilci :D

26.01.2014 [19:22]

LuciaCullen2Charlieho anjelici. Emoticon Emoticon

12. :DD
20.08.2013 [12:38]

prosííím napiš Sladkou pomstu 3/3 a Život mé lásky Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

11. andie
19.11.2011 [16:17]

ahoj, napiš pls : navždy a vždy

06.11.2011 [20:01]

VeronixikaAhoj, kdypak přidáš další kapitolku Charlieho Andílků? ¨Hrozně moc se těším na pokráčko.

29.09.2011 [21:29]

NatyCullenAhoj, chtěla bych se zeptat, kdy přidáš další díl povídky Manipulující mrcha? Díky za odpověď, Naty. Emoticon

8.
Smazat | Upravit | 16.08.2011 [19:36]

@skodovavera OneRepublic - Good Life Emoticon Emoticon Emoticon

13.08.2011 [16:45]

Funny1Charliho andilky 6 prosím kdy přidaš a neměl jsi mě opuštět

30.07.2011 [17:44]

skodovaveraPrávě jsem zabloudila na tvoje shrnutí a hned si ho přidala mezi oblíbené - až budu mít čas, tak si některou tvou tvorbu přečtu, protože povídka nezavolal jsi byla úžasná... Jo a mimochodem... co je to za písničku, která tady hraje? Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!