Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Arvei

Arvei

ArveiPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Tereza

Věk: 21

Kontakt:

Statistiky:

Moje články: 81

Moje komentáře

Datum registrace: 10. 7. 2009

Poslední přihlášení: 23. 1. 2020, 10:22

Články:

 

Ledové stříbro - 2. kapitola

Ledové stříbro - 2. kapitolaDalší kapitola Ledového stříbra má prověřit Arianinu schopnost lovu a boje. Kapitola je psaná z pohledu Saxe. Jak to nakonec dopadne? To si přečtěte. :)

 

Ledové stříbro - 1. kapitola

Ledové stříbro - 1. kapitolaTak tady máme první kapitolku Ledového stříbra. V téhle se dozvíte, jak to vlastně s naší hlavní hrdinkou bude dál, a její první setkání se Saxeriem nebude zrovna příjemné. Hezké čtení. :)

 

Ledové stříbro - Prolog

Ledové stříbro - PrologTato povídka navazuje na Nedokončený polibek a bude vyprávět příběh Tařina a Caiova syna Saxeriuse a dívky jménem Ariana. Napůl čarodějky a napůl upírky, která přišla do Volterry pro smrt jednoho z členů královského rodu. Snad se vám bude povídka líbit. :)

 

Nedokončený polibek! 17. kapitola

Nedokončený polibek! 17. kapitolaProtože Vás mám tak ráda, napsala jsem ještě narychlo další kapitolku. :) Pokusím se dodat jich ještě víc, ale nic neslibuji. Každopádně v sobotu mizím a potom budu mít měsíc utrum. Ale tady už se dočkáte našeho malého dědice. :) Tak snad se Vám bude líbit. :)

 

Nedokončený polibek! 16. kapitola

Nedokončený polibek! 16. kapitolaV téhle kapitolce se dočkáte překvapení. Jane utrpí lehký šok, ale Caius na tom bude ještě hůř. Bohužel Vám musím taky říct, že se další kapitolky dlouho nedočkáte. Odjíždím na měsíc pryč a k internetu nebudu mít přístup. Ale doufám, že se Vám povídka líbí a vrátíte se k ní v průběhu prázdnin. :)

 

Nedokončený polibek! 15. kapitola

Nedokončený polibek! 15. kapitolaTiara bude mít rozhovor s Renesmee. Cullenovi sice chtěli odjet, ale zabrání jim v tom nečekaná událost.

 

Nedokončený polibek! 14. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Nedokončený polibek! 14. kapitolaMáme tady opožděnou svatební noc. :) Caius je opravdu samé překvapení, co myslíte? :)

 

Nedokončený polibek! 13. kapitla

Nedokončený polibek! 13. kapitlaJe tady další kapitolka. V ní se nám vrátí jedna postava, kterou sice ještě neznáte, ale její příchod je za dveřmi. A pro Tiaru bude mít velký význam.

 

Nedokončený polibek! 12. kapitola

Nedokončený polibek! 12. kapitolaA svatba je tady. :) Dojde dokonce i k únosu. K jakému? No to si přečtěte. :)

 

Nedokončený polibek! 11. kapitola

Nedokončený polibek! 11. kapitolaTiara udělá něco nečekaného. Zachrání Renesmé život. Jak a proč? To si přečtěte. :)

 

Nedokončený polibek! 10. kapitola

Nedokončený polibek! 10. kapitolaZásnubní večírek je tady a Tiara se konečně setká s Nahuelem. Pomsta je sladká a Caius ví, jak si ji užít. Postará se, aby Nahuel svých činů litoval.

 

Nedokončený polibek! 9. kapitola

Nedokončený polibek! 9. kapitolaPřípravy na svatbu vrcholí a přijede nám i návštěva. Kdo to bude? No přece Cullenovi.

 

Nedokončený polibek! 8. kapitola

Nedokončený polibek! 8. kapitola8. kapitola je tady a s ní i příjezd do Volterry. Tiara bude mít menší střet s Jane a jak to dopadne? No, to si přečtěte. :)

 

Nedokončený polibek! 7. kapitola

Nedokončený polibek! 7. kapitolaDalší kapitola je z pohledu Caiuse. :) Domluví se s Tiarou na tom, jak bude jejich manželství vlastně fungovat. Snad se Vám bude líbit. :)

 

Nedokončený polibek! 6. kapitola

Nedokončený polibek! 6. kapitolaDalší kapitolka... Tady se nám objeví i jeden člen královské rodiny, jak ho neznáme. :) Kdo to bude? To si přečtěte. :)

 

Nedokončený polibek! 5. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Nedokončený polibek! 5. kapitolaDalší žhavá scénka je na světě... Slibuju, že příště si dají naši hrdinové pauzu a vrhnou se na jiné hobby... Možná... :)

 

Nedokončený polibek! 4. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Nedokončený polibek! 4. kapitolaVztah mezi Nahuelem a Tiarou nabere rychlé obrátky... Jak se bude vyvíjet? No, to si přečtěte. :)

 

Nedokončený polibek! 3. kapitola

Nedokončený polibek! 3. kapitolaTady se dozvíte, jaký je vlastně příběh Tiary...

 

Nedokončený polibek! 2. kapitola

Nedokončený polibek! 2. kapitolaDalší kapitola... Tady se nám přiostří vztahy mezi Cullenovými a Tiara raději uteče, než by to řešila. Jak dlouho ale může utíkat?

 

Nedokončený polibek! 1. kapitola

Nedokončený polibek! 1. kapitolaPříběh je o dívce jménem Tiara, která byla povolána, aby chránila Renesmee. Taira má ale s Cullenovými své nedořešené spory a tak je přivítání poněkud chladné. V první kapitole se pozvolna seznámíme s naší hrdinkou...

 

Dcera magie? Ne, já jsem jiná! 19. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Dcera magie? Ne, já jsem jiná! 19. kapitolaA je to tady. 15 a více, bych řekla:) Jinak už ukončíme tu pohodovou náladu a nasadíme trochu akce? Jaké? No to si přečtěte;)

 

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 18. kapitola

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 18. kapitolaTak, 18. kapitola je tady... Asi bych dala 15 a více... Jinak se tu objeví dvě nové postavy, tak si to užijte.:) Vaše Arvei. ;)

 

Dcera magie? Ne, já jsem jiná! 17. kapitola

Dcera magie? Ne, já jsem jiná! 17. kapitola17. kapitolka je na světě. Snažím se přidávat nové, jak nejrychleji dokážu, protože Vaše komentáře mě vždycky nakopnou. :) Tak doufám, že si romantickou atmosféru téhle kapitoly užijete, i když na konci je to trochu chmurné... Příjemnou zábavu přeje Vaše Arvei ;)

 

Dcera magie? Ne, já jsem jiná! 16. kapitola

Dcera magie? Ne, já jsem jiná! 16. kapitola16. kapitola je na světě a doufám, že Vám sem brzo hodím další. Tahle kapitolka nese název Únos, a koho unesou? No, to je tajemství. Pokud ho chcete rozluštit, tak se dejte do čtení. Příjemnou zábavu přeje Arvei.:)

 

Dcera magie? Ne, já jsem jiná! 15. kapitola

Dcera magie? Ne, já jsem jiná! 15. kapitola15. kapitola je tady! V téhle kapitolce vám trošku přiblížím, co se stalo před těmi třemi měsíci. Vanesa svoje tajemství bude prozrazovat po kouskách a já doufám, že s ní ty kousky budete odhalovat. :) Jinak děkuju všem za komentáře a vím, že to poslední dobou flákám, takže se budu snažit polepšit... Mám toho ale moc. Takže příjemné čtení. ;) Vaše Arvei

 

Dcera magie? Ne, já jsem jiná! 14. Kapitola

Dcera magie? Ne, já jsem jiná! 14. Kapitola14.kapitola

 

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 13. kapitola

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 13. kapitola13. kapitolka

 

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 12. kapitola

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 12. kapitola12. kapitolka je na světě a jmenuje se Sveď mě, když to dokážeš... No můžu vám říct, že někdo někoho určitě svede. :)

 

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 11. kapitola

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 11. kapitolaTakže jedánáctá kapitola nese název Provinilé slasti. Co je to, a jestli je to vůbec něco, si přečtěte. Objeví se nám nová postava. Na vás je rozhodnout, jestli se vám na první pohled jeví dost dobrý na to, aby se mohl ucházet o Vanesu. Přečtěte si, posuďte a napište, jak to vidíte. Příjemné čtení. :)

 

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 10. kapitola

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 10. kapitolaTak... Tahle kapitolka je trochu oddychová, ale už se začne něco dít mezi Damienem a Vanesou... Chtěla bych vědět, jaký na to máte názor, takže předem děkuji za komentáře. :)

 

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 9. kapitola

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 9. kapitolaSmrt si pro mě přišla!

 

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 8. kapitola

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 8. kapitolaDneska bude Vanesa pěkně rozhozená a rodina jí moc nepomůže...

 

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 7. kapitola

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 7. kapitolaVanesou ta puberta tříská pořádně, jen co je pravda... Tentokrát se dotane i na téma sex a co na to ostatní? :)

 

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 6. kapitola

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 6. kapitolaNa návštěvu přijde starý přítel... Kdo to bude a co bude chtít? No to si přečtěte. :) Přidala jsem i pohled Azer...

 

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 5. kapitola

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 5. kapitolaPátá kapitolka je na světě a nese název Patron... O koho jde, si přečtěte. :)

 

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 4. kapitola

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 4. kapitolaTak a tady se dozvíte, jak starý je Vanesin nový přítel... Ji to překvapí hodně, co vás? :)

 

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 3. kapitola

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 3. kapitolaTřetí kapitolka je na světě. :) Co jí říkáte? ;)

 

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 2. kapitola

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - 2. kapitolaDalší kapitolka... Taková malá letadlová scénka, ale doufám, že se bude líbit. :)

 

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - Prolog a 1. kapitola

Dcera magie? Ne! Já jsem jiná! - Prolog a 1. kapitolaTahle povídka navazuje na moji předešlou, která se jmenovala Dcera magie. Vanesa je dcera Azeret a Nahuela. Ovšem narozdíl od své matky má život, který by si mohl přát kdekdo. Má milující rodinu, umí čarovat a k tomu je krásná. Svou divokou povahou si dokáže získat každého, kromě jednoho jediného člověka. Nebo spíš vlkodlaka? Vanesu čeká ještě dlouhá cesta, než si svou věčnost plně zaslouží... Chcete vědět, s čím vším se bude muset poprat?

 

Dcera magie! 18. kapitola

Dcera magie! 18. kapitolaTak a je tady poslední kapitolka povídky Dcera magie. Doufám, že se vám můj příběh aspoň trochu líbil a mám pro vás návrh. Ale ten si přečtěte až spolu s článkem :). Takže příjemné čtení... Vaše Arvei :).

 

Dcera magie! 17. kapitola

Dcera magie! 17. kapitolaTak, máme tady hned dva velkolepé okamžiky v Azřině životě... Jeden je návrat paměti a ten druhý? To si samozřejmě přečtěte:).

 

Dcera magie! 16. kapitola

Dcera magie! 16. kapitolaTahle kapitolka bude trošku převratná. Doufám, že vám aspoň udělám radost, ale zároveň vás ani teď nepotěším happy endem. Alespoň ne v téhle kapitolce:).

 

Dcera magie! 15. kapitola

Dcera magie! 15. kapitolaTak, a je tady další dílek. Snad se vám bude líbit, myslím, že celkem ujde. Umře Az, nebo přežije? No každopádně hezké čtení:).

 

Dcera magie! 14.kapitola

Dcera magie! 14.kapitolaV téhle kapitolce opět někdo zemře. Hm... Kdo to bude? No, říká se přece, že když někdo zemře, jiný se musí narodit. Nahuel se sice znovu narodí, ale kvůli jeho životu někdo zemře. Kdo to bude? To vám poví samotná smrt, která se tu objeví. A v nečekané podobě. Víc si přečtěte:)

 

Dcera magie! 13.kapitola

Dcera magie! 13.kapitolaA je to tady. Další kapitolka, ve které se objeví matka Azer. Proč? Hmm... Řeknu vám jen tolik, že Azer je opravdu chytrá holka :).

 

Dcera magie! 12. kapitola

Dcera magie! 12. kapitolaTak je tady další kapitolka... A asi poslední. Nemyslím napořád, ale jen do té doby, než se vrátím z kurzu. Někdy kolem třicátého června by se tu měla objevit další, tak doufám, že to nějak přežijete. Tahle kapitola je z pohledu Azřina otce. Prozradím vám jen, že se jmenuje Darius a je to člen Řádu. Víc si přečtěte... Vaše Arvei:)

 

Dcera magie! 11. kapitola

Dcera magie! 11. kapitolaMáte tady další kapitolku. Omlouvám se, že to trvalo tak dlouho, ale nějak došla fantazie. Teď už pracuje na plné obrátky, takže doufám, že se vám bude líbit, jak jsem ji využila. Moc mě podporují vaše komentáře, dávají mi chuť psát, takže vám za ně chci poděkovat. V tomhle dílku někdo zemře. Kdo to bude? Hm... Myslím, že tohle byste nečekali. Každopádně bez nějaké té ztráty by to nebylo napínavé, ne? Hezké čtení vám přeje vaše Arvei:)

 

Dcera magie! 10. kapitola

Dcera magie! 10. kapitolaMáte tady 10. kapitolku. Doufám, že se bude líbit. Azer se pohádá s Nahuelem a udělá takovou pitomost, že to Nauhela naprosto vytočí. Víc si přečtěte... Vaše Arvei:)

 

Dcera magie! 9. kapitola

Dcera magie! 9. kapitolaTady jsem si dala obvzlášť záležet, řekla bych:). Dokonce jsem přidala i pohled Jaspera, ať to máte i z jiného pohledu. Azer je ve Volteře, a jak se vypořádá s Arem? Nechá si jeho ponižování líbit? Smaozřejmě, že ano. Ale všechno má své meze. Azer nakonec vybuchne a dá Arovi co proto... No, ale to už si přečtěte. Pěkný zážitek vám přeje vaše Arvei:)

 

Dcera magie! 8. kapitola

Dcera magie! 8. kapitolaOmlouvám se předem, protože tahle kapitolka je kratší. Psala jsem ji pozdě v noci a už jsem neměla sílu to nějak protahovat. Na její důležistosti jsem si ale dala záležet. Takže doufám, že mi to prominete, ale spánek byl silnější, než touha psát:). Jinak myslím, že dnes Azer vyrazí Edwardovi dech. Čím? No to si přečtěte... Vaše Azer:)

 

Dcera magie! 7. kapitola

Dcera magie! 7. kapitolaNo jo. Mám vás tak ráda, že jsem ještě dneska napsala další kapitolku. To co se tady dozvíte, vás doufám aspoň trochu šokuje. :) Tak jo... Nebudu zdržovat. Užijte si to. Vaše Arvei ;)

 

Dcera magie! 6.kapitola

Dcera magie! 6.kapitolaTak a máte tady 6. kapitolku. Doufám, že se vám bude líbit. Trošku vás ještě poškádlím, co se týče Nahuela, ale v příštím díle si na své přijde i Embry. Tohle je spíš takový malý úvod do další kapitoly, která už bude plná samých překvapení. Takže hezké čtení vám přeje vaše Arvei:)

 

Dcera magie! 5. kapitola

Dcera magie! 5. kapitolaU téhle kapitolky jsem se nechala inspirovat trochu Stmíváním. V jakém směru si přečtěte. Doufám, že vám vyhovuje, komu dala Azer přednost. No a jestli ne, můžete si být jisti, že tohle není konec. Nahuel i Embry budou muset o její srdce ještě hodně bojovat:). Ale to až v dalších kapitolkách;). Vaše Arvei

 

Dcera magie! 4.kapitola

Dcera magie! 4.kapitolaVaše komentáře mě tak potěšily, že jakmile jsem si je přečetla, napsala jsem vám další kapitolku. Takže tady jí máte. Tuhle jsem napsala trochu vtipnější a doufám, že i tak se bude líbit. Jinak prosím o radu. Mám nechat Azer Nahuelovi nebo jí dát Embrymu? Co? Který z nich si jí zaslouží víc? Předem děkuju a přeju pěkné čtení. :) Vaše Arvei

 

Dcera magie! 3. kapitola

Dcera magie! 3. kapitolaTak a máte tady další kapitolku. Tahle je trochu akčnější a je tam i pohled Edwarda. Doufám, že se bude líbit a nechte komentíky, abych věděla, jestli jsem vás touhle povídkou už neunudila k smrti :), díky... Přeju hezké čtení:), Vaše Arvei;)

 

Dcera magie! 2. kapitola

Dcera magie! 2. kapitolaTak... Azer je docela zmatená, a i když si snaží držet od Cullenů odstup, brzy zjistí, že to není jen tak. Krom toho nastane jistý problém z vlky. No problém... Přijde na to, jak se to vezme:)

 

Dcera magie! 1. kapitola

Dcera magie! 1. kapitolaA je tady další kapitolka. Moc děkuji za komentáře, nutí mě to do psaní. Tady se dozvíte něco o té neznámé dívce. Jjeí jméno je Azer(čtěte Ejzr) Přeji hezké čtení. Vaše Arvei:)

Dokončeno

Dcera magie! Prolog

Dcera magie! PrologA je tady prolog mojí v pořadí už třetí povídky. Doufám, že se vám bude líbit. Hlavní postava tady ovšem není Bella ani nikdo z Cullenů, ale úplně nová dívka, která jim zasáhne do života. Prolog začíná v Rozbřesku, kde se do bitvy mezi Volturiovými a Cullenovými vloži jedna osoba. Kdo to bude a jak to dopadne si přečtěte. Prosím o komentáře, jestli mám vůbec pokračovat:)

 

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 18.

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 18.A je tady další kapitolka. Tahle je tak trochu odvážnějíší, takže doporučuji spíš 15 a výš... Jinak jsem přidala Jackobůc pohled, tak doufám, že se bude líbit. A pište jestli mám pokračovbat, nebo to utnout. Ještě nějaké nápady mám, ale je to na vás:)

 

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 17.

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 17.Nessie je u Emily a má zase jedno ze svých vidění... Nebo spíš jedno a to samé... A ještě ke všemu se nemůže vrátit domů. Proč? To se dozvíte, když si to přečtete:).

 

Poslední kapka krve! Kapitola 5.

Poslední kapka krve! Kapitola 5.Tak a po opravdu hodně dlouhé době je tady další kapitola k povídce PKK. Myslíte si, že se Bella přece jenom slituje nad Cullenovými? Jestli ano, tak je vidět, že ji ještě neznáte...

 

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 16.

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 16.Nessie uzavře jistou sázku. S kým a čeho se bude týkat si přečtěte:)Ale můžu Vás ujistit, že bude bojovat velice zajímavě:D

 

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 15.

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 15.A je tady patnáctá kapitolka. Udělala jsem menší zvrat, tak doufám, že se vám to bude líbit:)

 

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 14.

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 14.Po 13 kapitolce jsem začala hned s další, takže jí tady máte. Nevím jestli se vám bude líbit, ale snažila jsem se jí udělat delší, jak jste mě prosili... No doufám, že se vám líbit bude... A prosím o komentíky... Díky a užijte si to:)

 

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 13.

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 13.Nessie je úplně rozhozená sama sebou... Pomůže jí Bella utřídit si myšlenky... No to si přečtěte:)

 

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 12.

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 12.A je tady další kapitola... Tentokrát dvanáctá a ani zdaleka ne poslední... Renesmé udělá něco, co se nikomu před ní nepodařilo... Dostane na kolena celou Volterru a jak to udělá? No... to si přečtěte:) A prosím komentíky a s radostí i ty kritické, aspoň se polepším... Jen mi dejte do těla;)

 

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 11.

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 11.A je tady další dílek, kdy si Renesmee konečně uvědomí, že nemusí jen slepě poslouchat... Rozhodne se udělat všechno pro to, aby ochránila svou rodinu.

 

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 10.

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 10.No a je to tady... Teď k posledním dvoum kapitolkám jsem začala i pro představu do článku přidávat i fotky, tak bych byla ráda, kdyby jste mi napsali, jak se vám to líbí... Jinak další díl mojí povídky se jmenuje Milovat je lidské a kdo si tohle právo přisvojí si přečtěte... Díky:)... Vaše Arvei

 

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 9.

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 9.Takže v téhlé kapitolce vám představím Renesmee Carlie Volltury... O koho jde a jaká taková Rensmee je si přečtěte... Musela jsem udělat menší zvrat, aby povídka nebyla tak nudná, tak doufám, že se vám to bude líbit:)...Jo a piště komentíky, protože si vůbec nejsem jistá, jestli mám psát dál...

 

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 8.

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 8.Co když Aro Nessie přece jenom přinutí, aby se přidala na jeho stranu. Co když najde mezeru mezi jejím charakterem a láskou ke své rodině? Dokáže Nessie odolat upírovi s tak svůdnou vůni a postavit se za svou krev? Nebo zradí?!

 

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 7.

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 7.A je tady další dílek... Nevím, jestli se vám tenhle bude líbit, podle mě není moc záživný, ale aspoň něco. :D Tak si to užijte, piště komentíky a doufám, že se vám BNM líbí;)

 

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 6.

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 6.No a je tady další kapitolka, která je hodně akční a myslím, že i napínavá a doufám, že nabudí k dalšímu dílu. :)Pište komentíky, jestli mám vůbec psát dál. :)

 

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 5.

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 5.Pátá kapitolka je o Nesiině prvním polibku... Je to pro ní něco nového a určitě úžasného, ale jak se říká nic nemůže trvat věčně a to ani štěstí... Co Nessie bude muset řešit si přečtěte;)...PS:omlouvám se, že to trvalo tak dlouho, ale začala škola a nestíhám, ale polepším se:)

 

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 4.

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 4.Kapitola nese název Schválně zatajené robouřené živly.Alice pomocí jich nasměruje Nessie tím správným směrem, i když Nessie tím nadšená nebude...Ale... Třeba to nebude tak zlé... To ovšem až v další kapitolce, na kterou se určitě těšte:)

 

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 3

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 3Další dílek se jmenuje Nemít na výběr. Na výběr nebude mít Nessie, ale myslím si, že i ta nevyhnutelná část není tak špatná. Nessie jen potřebuje čas, aby si to uvědomila a částečně jí v tom pomůže Seth... Jak? No to si přečtěte:)

 

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 2.

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 2.Takže další kapitolka nese název Útes lásky. Nessie z jednoho takového skočí a jaké z toho bude mít pocity?... No to si přečtěte tady:)

 

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 1.

Budoucnost napsaná minulostí! Kapitola 1.Takže tady je moje druhá kapitolová povídka. Je o Nessie a Jacobovi. Trochu odpočinek od Belly a Edwarda:)

 

Poslední kapka krve! Kapitola 4.

Poslední kapka krve! Kapitola 4.Takže tady máte čtvrtou kapitolku. Celkem hustá bych řekla:)

 

Poslední kapka krve! Kapitola 3.

Poslední kapka krve!  Kapitola 3.Tak tady je moje další kapitolka k povídce PKK. Trvalo to trošku dýl, za což se omlouvám a už makám na další kapitole. Tahle se mi podle mého názoru moc nepovedla, ale tak uvidím podle komentíků, který prosím piště, abych věděla, jestli mám pokračovat;)

 

Poslední kapka krve! Kapitola 2.

Poslední kapka krve!  Kapitola 2.Druhá kapitolka je podle mě celkem zajímavá, ale posuďte sami...

 

Poslední kapka krve!

Poslední kapka krve! Takže moje první kapitolová povídka se odehrává v Novém měsíci potom, co Edward Bellu opustí a ta se s jeho odchodem těžce vyrovnává. Chce zapomenout, ale osud jí do cesty postaví dalšího upíra, který sehraje v Bellině životě důležitou roli, i když ve zcela jiném postavení, než Edward. Chcete vědět víc? Tak si to přečtěte;)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!