Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Dcera magie! Prolog

Dcera magie! PrologA je tady prolog mojí v pořadí už třetí povídky. Doufám, že se vám bude líbit. Hlavní postava tady ovšem není Bella ani nikdo z Cullenů, ale úplně nová dívka, která jim zasáhne do života. Prolog začíná v Rozbřesku, kde se do bitvy mezi Volturiovými a Cullenovými vloži jedna osoba. Kdo to bude a jak to dopadne si přečtěte. Prosím o komentáře, jestli mám vůbec pokračovat:)

Prolog - Poslední svého duruhu!

V očích všech Cullenů i přátel, kteří jim přišli pomoci, byl děs a hrůza, ale zároveň odhodlání bít se za život toho děvčete, které se choulilo u nohou obrovského vlka. Věděli, že stojí za to, položit za ni život. Každý z nich ji miloval a byl ochotný bojovat do posledního dechu. Ale vládci Volterry byli jako z kamene. Rozhodnuti zabít to nevídané stvoření.

„Zabít!“ vydal Caius rozkaz, ale než se stačila jeho garda pohnout, z čistého nebe udeřil blesk a sníh mezi těmi dvěma skupinami vzplanul. Všichni se otočili směrem k lesu, kde do nedotčené ledové pokrývky tiše dopadla dívčí postava v černém plášti. Byla ladná jako upír, ale i přesto všichni dobře slyšeli její srdce a cítili pronikavou vůni, která se z ní linula. Byla nádherná… Bledá pokožka, která rozhodně nepatřila upírovi, byla dokonalá, modré oči barvy tak nevídané, až se tajil dech, byly teď nenávistně zúženy a rty plné a rudé, byly stažené do úzké linky.

Mrštně se postavila na štíhlé nohy, a když procházela ohněm, ten jakoby jí ustupoval. Všichni přítomní na ni hleděli fascinovaně a se zájmem.

„Ergo,“ zašeptala dívka zvonivým hlasem a vztáhla ruce směrem k ohni, který se okamžitě uhasil. Vládci Volterry se nedostávalo vzduchu, když nevěřícně lapal po dechu.

„To není možné!“ vykřikl Aro. Dívka se okamžitě otočila jeho směrem a na její tváři začal hrát samolibý výraz.

„Vidím, že jsi poznal, jaké jsem krve,“ řekla svým sametovým hlasem a odvrátila od něj zrak. Prošla Belliným štítem a zastavila se až u Renesmee.

„Nedovolím, aby ti udělali to samé,“ zašeptala jejím směrem a potom vykročila k Belle. Mladá matka stiskla svému muži ruku a zvědavě se zahleděla do očí neznámé dívky. Nevěděla proč, ale budila v ní úctu, respekt, strach a zároveň jakoby věděla, že je tady dnes ze stejného důvodu jako ona. Přišla ochránit její dceru. A Bella v hloubi duše věděla, že je na to dost silná, i když bylo zřejmé, že je člověk. Její krev ale voněla tak neodolatelně, že jí začal spalovat nesnesitelný žár, který procházel jejím hrdlem. Zatajila proto dech a upřela na dívku svůj zvědavý pohled. Ještě si stačila všimnout, jak nádherné stvoření před ní právě stojí.

„Stáhni štít,“ řekla dívka klidně. Bella ji uposlechla a trochu váhavě svůj ochranný štít ze svých blízkých stáhla.

„Tvoji krev jsme vyhladili už před lety!“ křikl na dívku Aro, který byl stále ještě ohromený tím, že před ním stála čarodějka. Krve tak mocné, že by stačil jediný její pohled a zbyl by z něj jen prach.

„Oprava, Aro. Zabili jste mi matku, to je pravda, ale zřejmě vám uniklo, že měla dítě. Právě v ten den, kdy jste ji připravili o život, přivedla na svět mě. Dnes je to přesně sedmnáct let. Jaká ironie… Slavím jak své narozeniny, tak úmrtí své matky,“ ušklíbla se dívka sama pro sebe.

„Co jsi zač?“ vydechl Caius šokovaně.

„Tvoje noční můra,“ zasyčela dívka a jediním pohybem svých štíhlých prstů obávaného vládce poslala k zemi.

„Dnes tady ale nejsme kvůli starým prohřeškům. Nech nás dokonat naši práci a později se můžeme věnovat tobě,“ řekl Marcus a upoutal na sebe tak dívčinu pozornost. Nevěděl, co těmi slovy způsobí. Nevěděl, čeho je dívka, která vypadala tak křehce, schopna. Neměl ani tušení, kolik zlosti a zášti se skrývalo v jejím srdci.

„Jestli se kdokoliv z vás dotkne toho napůl smrtelného dítěte nebo snad těch, jež ji dnes přišli chránit, proliji tady dnes tolik krve, kolik za celý život ne. Pokud jí někdo ublíží, zabiji vás! Všechny vás spálím na popel!“ vykřikla dívka a pak se vztekle podívala na Demetriho, který se po ní chystal skočit. V mžiku před sebe vztáhla ruku a z konečků prstů jí vyšlehly plameny ohně. Obmotaly se kolem upíra a za chvíli z něj zbyl jen prach. Potom dala dlaně k sobě a když je oddělovala, začala se tvořit ohnivá hranice mezi Cullenovými a Volturiovými.

„Odejděte! Běžte, dokud můžete!“ křikla dívka, aby jí přes hučící požár bylo slyšet. Na kraji lesa se zatím objevila Alice s Nahuelem, který měl posloužit jako důkaz Volturiům. Bylo zřejmé, že o dívce věděla. Dívala se na ni totiž, ne s překvapením, ale spíš zmateně. Byla si totiž vědoma toho, že to tahle drobná dívka dnes zabránila velkým vládcům, aby jí povraždili rodinu. Kdyby se totiž ona dívka neobjevila, Alice by přišla pozdě a našla by jen roztrhaná těla svých milovaných.

Když Volturiovi odešli, všem se v hlavě začala tvořit jedna jediná otázka. Kdo je dívka, které se i mocní Volturiovi zalekli a proč je dnes přišla ochránit?Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Dcera magie! Prolog:

 1
21.11.2016 [19:19]

Alice1CLada: Povídka už je dokončená, mrkni na autorčin profil Emoticon

2. Lada
21.11.2016 [16:58]

prosím pokračůůůůj bylo to super jupí já se teším na další ty musíš prostě prokračovat Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

06.09.2011 [22:25]

VampireAliceSuper!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!