Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Danca95

útes


Danca95

Danca95Práva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Daniela

Bydliště: Český ráj - přesněji Svijany (jojo, pívečko:))

Věk: 16

O mně: Jako každého návštěvníka, přispěvatele, admina a spoustu další věcí, které na tomhle webu jsou, mě neskutečně pohltila Twilight saga.:) Aby taky ne, když je to naprosto dokonalý příběh lásky, že?:-)
Mám velkou rodinu, jednoho střelenýho psa a ještě střelenější kočku.:-) Nejdříve jsem začala číst povídky a pak mě nějak chytlo i psaní. Doufám, že si mé povídky najdou čtenáře, je jedno, kolik jich bude.:-) Jsem ráda za všechny.:-)

Kontakt:

E-mail: AdaniZ (zavináč) email.cz

ICQ: 194752877ICQ status

Facebook: www.facebook.com/profile/danca-santinova

Statistiky:

Moje články: 84

Moje komentáře

Datum registrace: 30. 10. 2009

Poslední přihlášení: 17. 10. 2012, 21:43

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Danca95

Povídky od Danca95Jednorázovky:
Co zavinil Emmettův dárek?!
Co zavinil Emmettův dárek?! 2
Zločinec - aneb jak Emmett neměl co dělat
Twilight - Doznání
New Moon - Konec
New Moon - Blouznění (volné pokračování)
Eclipse - Nálada
Eclipse - Kompromis

Soutěžní povídky
Májový zázrak

Kapitolové:
Tanec Života - rozepsaná
Live and never look back - dokončená
Pianista - dokončená

Spolautorské:
The Mountain Mystery - dokončená

Články:

 

The Secret Of Human Being - 3. kapitola

The Secret Of Human Being - 3. kapitolaJak bude pokračovat návštěva Aljašky? :) Přeju pěkné počtení :)

 

The Secret Of Human Being - 2. kapitola

The Secret Of Human Being - 2. kapitolaBella míří na svou další cestu. Co a kdo ji na té cestě čeká? To ví snad jenom sám Bůh a já. :P :) Jenom se rozjíždíme, takže nečekejte žádnou akci, pěkně pomalý děj. :)

 

The Secret Of Human Being - Prolog + 1. kapitola

The Secret Of Human Being - Prolog + 1. kapitolaJak všichni víme, život není procházka růžovou zahradou. Ale co když se na světě najde člověk, který vidí všechno jen v dobrém světle? A co když objeví upíry? :)

 

Pianista - 15. kapitola + epilog

Pianista - 15. kapitola + epilogA máme tady poslední kapitolku. Dají se ti dva konečně dohromady? :)

 

Pianista - 14. kapitola

Pianista - 14. kapitolaKapitola naprosto bez děje. Jen jsem se potřebovala trochu vypovídat, protože jsem přemýšlela, co si oba mysleli. :-) Takže, myšlenková kapitola. Opět jsem byla inspirovaná písničkou. :)

 

Pianista - 13. kapitola

Pianista - 13. kapitolaPopovídají si spolu konečně? A dopadne jejich rozhovor dobře nebo špatně? Mám divné období, takže se nedivte. :-) Byla jsem inspirovaná písničkou, která je hned na začátku kapitoly. Co Vy na to? :-)

 

Pianista - 12. kapitola

Pianista - 12. kapitolaMáme tady cestu do Washingtonu. :-) Kapitola je spíš pro posunutí děje, takže nic extra. :-) Pěkné počtení. :-)

 

Pianista - 11. kapitola

Pianista - 11. kapitolaJak to dopadne s Edwardem? A jak to dopadne s jejich vztahem? Další kapitola Pianisty je tu! :-)

 

Pianista - 10. kapitola

Pianista - 10. kapitolaJsme u desáté kapitoly! Hurá! :) Chtěla bych poděkovat všem, kteří čtou a komentují, jste pro mě nějvětší podpora. Abych se přiznala, jsem z téhle kapitoly sama rozpačitá. Je divná. Bude tu ten očekávaný večer, spíš teda noc. Pěkné počtení. :)

 

Pianista - 9. kapitola

Pianista - 9. kapitolaA jsou tu Vánoce. :) Co si Edward připravil? :)

 

Pianista - 8. kapitola

Pianista - 8. kapitolaPo dlouhé době, ale je tady. Dozvíme se tady trochu víc o Belle. Ale ještě stále neodkryjeme to největší tajemství. Pěkné počtení. :-)

 

Pianista - 7. kapitola

Pianista - 7. kapitolaBude polibek, nebo ne?:)

 

Pianista - 6. kapitola

Pianista - 6. kapitolaCo se stane po společně prožité noci?:-)

 

Pianista - 5. kapitola

Pianista - 5. kapitolaJak bude jejich rozhovor pokračovat? :-)

 

Pianista - 4. kapitola

Pianista - 4. kapitolaJak to bude pokračovat mezi Edwardem a novou učitelkou hudby? :)

 

Pianista - 3. kapitola

Pianista - 3. kapitolaJak pak se Edward popere s Bellou? Jak na ni vůbec budou reagovat ostatní lidé z domova? A bude se to Edwardovi líbit? Doufám, že se vám to zatím líbí.:) Přeju příjemné čtení, Danca95.:-)

 

Pianista - 2. kapitola

Pianista - 2. kapitolaJelikož se zdálo, že o to máte zájem, přidávám po delší době další dílek. Konečně se zjeví ta osoba, která vám tam chyběla. Budu ráda za vyjádření, vím, že je tohle teprve začátek a všechno se rozjíždí. Díky a přeju krásně počtení, vaše Danca95. :-)

 

The Mountain Mystery - 34. kapitola

The Mountain Mystery - 34. kapitolaJak bude pokračovat náš příběh po tom, co se Bella dozvěděla? Najde Gee konečně svůj vytoužený klid nebo se to ještě více zkomplikuje? Přejeme pěkné počtení a děkujeme za Vaše komentáře.:) Vaše autorky zuzka88 a Danca95. :)

Dokončeno

Pianista - Prolog + 1. kapitola

Pianista - Prolog + 1. kapitolaPeter Anthony Masen byl nejúspěšnějsí klavírista své doby. Oplýval neskutečným talentem, který po něm sdědil i jeho syn Edward. Ten ale po zkouškách, které mu život připravil, odmítá na klavír kdy v životě sáhnout. To se změní v den, kdy do dětského domova, kde Edward od svých 12 let po smutné smrti otce žije, nastoupí nová učitelka hudby. Odjíždím na lyžák, takže sem vkládám první kousek této povídky a budu ráda, když se vyjádříte, jestli má vůbec smysl pokračovat.:) Díky, Vaše Danca95:)

 

The Mountain Mystery - 32. kapitola

The Mountain Mystery - 32. kapitolaA je tu další dílek. Vyřeší Edward, Bella a Gee něco? :) A co Ian? Projeví se opět? :) Přejeme krásné počtení, Vaše zuzka88 a Danca95. :)

 

The Mountain Mystery - 30. kapitola

The Mountain Mystery - 30. kapitolaVšechno se zdá dokonalé. Ale je to vážně tak? Opravdu se všechno vyřešilo? Nebo je rozluštění té pravé hádanky teprve čeká? Pěkné počtení přejí vaše vděčné autorky, zuzka88 a Danca95. :-)

 

The Mountain Mystery - 28. kapitola

The Mountain Mystery - 28. kapitolaBella se ocitla ve velmi známém srubu. Jak tohle jen dopadne? Pohádají se zase? Nebo už si všechno konečně vyjasní? Dozvíte se to, když si přečtete další kapitolku. :-) Příjemné počtení přejí zuzka88 a Danca95. :-)

 

The Mountain Mystery - 26. kapitola

The Mountain Mystery - 26. kapitolaJak se asi z téhle situace Bella dostane? Skončí tohle dobře nebo špatně?:-) Přejeme příjemné počtení, zuzka88 a Danca95.:-)

 

The Mountain Mystery - 24. kapitola

The Mountain Mystery - 24. kapitolaPo krátkém pozastavení tu máme další díl. Jelikož jsme trochu promeškaly Vánoce a Nový rok, chceme Vám zpětně popřát úspěšný vstup do Nového roku.:-) Podíváme se tu trochu do Edwardovy mysli, jste rádi?:-) Pěkné počtení přejí zuzka88 a Danca95.:-)

 

The Mountain Mystery - 22. kapitola

The Mountain Mystery - 22. kapitolaA je tu další kapitola. Co řekne Edward Belle? Nebo jí nic nepoví? To se dozvíte, když si tuhle kapitolu přečtete. Omlouvám se za dobu čekání, ale mám to doma teďka trochu horší... Pěkné počtení přejí zuzka88 a Danca95.:-)

 

The Mountain Mystery - 20. kapitola

The Mountain Mystery - 20. kapitolaSvěte div se, ale máme tady další kulatiny! Jen díky Vám jsme se dostaly takhle daleko! :-) Takže velké dík patří jedině Vám. Omlouváme se za dobu čekání, ale nebyl prostě čas. A co bude v téhle kapitole? Že by se Bella snažila z Edwarda něco dostat? Jak ten se k téhle situaci vůbec postaví? :-) Pěkné počtení přejí moc vděčné autorky zuzka88 a Danca95. :-)

 

The Mountain Mystery - 18. kapitola

The Mountain Mystery - 18. kapitolaDalší díleček si můžeme připsat do naší sbírky. :) Co se stane na výletě? Kdopak dal Belle tu bundu? Tipovali jste správně? Přečtěte si to a uvidíte. :) Vaše autorky zuzka88 a Danca95.

 

The Mountain Mystery - 16. kapitola

The Mountain Mystery - 16. kapitolaSice to trochu bolelo, ale další dílek je hotový! :-) Jak pak se nám Bella vypořádá s novinkou, kterou se právě dověděla? Dostane Aaron do papuly? :-) Přejeme pěkné počtení, Vaše autorky zuzka88 a Danca95. :-)

 

Tanec života - 14. kapitola

Tanec života - 14. kapitolaVím, po dlouhé době, ale je tady! Další dílek téhle zapomenuté povídky, strašně se omlouvám, ale prostě nebyl čas ani chuť ani nápady.:) Tuhle kapitolku přidávám jen zkušebně, abych viděla, jestli je o to zájem. Když nebude, prostě se stopne no…:) Konečně tu proběhne hodina tance! A Kristen se projeví!:) Pěkné počtení.:)

 

The Mountain Mystery - 14. kapitola

The Mountain Mystery - 14. kapitolaTak a jak jste si přáli, další dílek spatří světlo světa. :) Chyběl Vám Cullen? Možná by se tu mohl na chvíli objevit... A co Bella a Aaron? Jste zvědaví? :) My taky, na Vaše reakce, jak se Vám to líbí. Děkujeme a přejeme krásné počtení, Vaše autorky zuzka88 a Danca95.:)

 

Válka sebou nese smrt

Válka sebou nese smrtUž podruhé sem dávám tuhle povídku, protože poprvé nebyla vydána. I když jsem nechtěla, přepsala jsem ji. Nějak mi to leželo v žaludku. :) Je to z minulosti, je možné, že se píše rok 1918, sama nevím. Každopádně, jak dopadne Edwardovo rozhodnutí odejít do armády? :) Budu ráda za komentáře, tahle povídka vznikla jednou večer, když jsem nemohla spát. :-) Pěkné počtení, vaše Danca95 :-)

 

The Mountain Mystery - 12. kapitola

The Mountain Mystery - 12. kapitolaSvěte, máme tu další dílek povídky The Mountain Mystery. :) Jak pak asi dopadlo Harryho rande? Uteče jako zbabělec nebo to s Waynem skončí lépe, než počítal? :) Hádejte, jak se to dozvíte - když si to přečtete. :) A ještě jedno překvapení se tu objeví. Náš známý pitomec Cullen maličko poodhalí svoje myšlenky. :) Krásné počtení přeje zuzka88 a Danca95.:)

 

Live and never look back - 20. kapitola (The last one)

Live and never look back - 20. kapitola (The last one)Máme tu další a poslední díl. Nemůžu uvěřit, že jsem jen díky Vám dostala k prvnímu konci své první kapitolové povídky. Sice to bylo ke konci zdlouhavé, vím, přidávala jsem kapitoly jak ponocná, ale stejně jsem se dostala až jsem. Moc děkuju všem Těm, kteří mě podporovali, psali komentáře a i přes mé občasné absence vydrželi a četli dál! Jste vážně úžasní a já vám přeju pěkné počtení posledního dílku. Vaše Danca95:)

 

The Mountain Mystery - 10. kapitola

The Mountain Mystery - 10. kapitolaA máme tu první kulatiny! Jsme moc rády, že jsme díky Vám došly až sem. Doufáme, že se dostaneme dál, ale to záleží jen na Vás.:-) A co bude v téhle kapitolce? Určitě se tam objeví Aaron... Bude se chtít usmířit? A co si na Bellu připraví náš moc dobře známý arogantní Cullen? :-) Přejeme pěkné počtení, zuzka88 + Danca95.:-)

 

The Mountain Mystery - 8. kapitola

The Mountain Mystery - 8. kapitolaMáme tu další díleček. Proběhne víkend s Aaronem, přesto se usmíření nekoná. Proč? To se dočtete v téhle kapitole. :) Pěkné počtení, přejí vaše autorky, zuzka88 a Danca95. :)

 

Eclipse - Potřeby

Eclipse - PotřebyTak a máme tu dlouho slibované Potřeby - přepsané z originální knížky Eclipse do Edwardova pohledu. Doufám, že se vám to bude líbit, snažila jsem se, ale asi to nebude žádná sláva!:) Pěkné počtení, vaše Danca95:)

 

The Mountain Mystery - 6. kapitola

The Mountain Mystery - 6. kapitolaBella se nemůže zbavit pocitu, že ji někdo sleduje. A kdopak nám to příjde do školy? :) Přejeme pěkné počtení, vaše zuzka88 a Danca95.:)

 

Live and never look back - 19. kapitola

Live and never look back - 19. kapitolaA je tu další kapitolka. Je to po dlouhé době, vím. A myslím, že to asi nebude nic moc, a přemýšlím, jestli to mám nechat jako poslední díl. Nebo mám dát ještě svatbu? Zanechte komentář, je jedno jaký, budu ráda :). Pěkné počtení :).

 

The Mountain Mystery - 4. kapitola

The Mountain Mystery - 4. kapitolaDalší kapitolka je na světě. Užijeme si trochu na výletě a budeme obdivovat krásu přírody. A jejích obyvatel, kteří jsou občas i nebezpeční.:) Přejeme krásné počtení, zuzka88 a Danca95:)

NEWS

Oficiální klip k písni What part of forever

Oficiální klip k písni What part of foreverMáme tu další klip ze Soundtracku k Eclipse. Tentokrát od Cee-Lo Greena. Mám tuhle písničku ráda! Co vy na to?:)

 

The Mountain Mystery - 2. kapitola

The Mountain Mystery - 2. kapitolaPřinášíme se Zuzka88 další kapitolku z naší povídky. Proběhne den ve škole a naplánuje se první jarní výlet do hor. Pěkné počtení přejí vaše Danca 95 a Zuzka88:)

 

Live and never look back - 18. kapitola

Live and never look back - 18. kapitolaTak máme tu další kapitolku. Schválně, jestli uhádnete, koho to na konci málem zabijou?:D:) Pěkné počtení, vaše Danca95

 

Live and never look back - 17. kapitola

Live and never look back - 17. kapitolaMamá tu další kapitolku. Bella zde vypráví svůj příběh, a doufám, že se vám bude líbit. Patrně nebude takový, jaký si představujete, ale jsem taky jenom člověk... :) Mám jenom jeden dotaz... Chcete, aby to byla poslední kapitolka, nebo mám pokračovat? Pěkné počtení, Vaše Danca95:)

 

Tanec života - 13. kapitola

Tanec života - 13. kapitolaTahle kapitolka byla stvořena po večerech, když jsem prišla domů z práce, takže je o ničem. Jen malý rozhovor mezi Edíkem a Kristen... :) Vaše Danca95

 

Tanec života - 12. kapitola

Tanec života - 12. kapitolaMáme tu další dílek. Doufám, že se bude líbit, ale myslím si, že tahle povídka mi nějak nejde. No uvidíme, jsem zvědavá na vaše názory, potěší mě jakýkoli názor! Těším se na počtení vašich komentářů a jak jinak, než krásně počteníčko, Vaše Danca95

NEWS

Stephenie Meyer o Midnight Sun (Slovensky)

Stephenie Meyer o Midnight Sun (Slovensky)Nedávno se objevily zprávy na facebooku a dále, že Midnight Sun nakonec bude dokončené. Tak tady nám to Steph objasnila. Jsem trochu zklamaná, ale chápu ji... Pořebuje si dát trochu oddych od upírů.

 

Live and never look back - 16. kapitola

Live and never look back - 16. kapitolaTak jo, vůbec jsem nezamýšlela teď něco psát, ale nějak mi ty prsty klouzaly po tý klávesnici samy. Nezabijte mě za to, že tam není vůbec děj, potřebuju se nějak dostat k tomu, abych vysvětlila Bellin příběh. A taky přidala další budoucí účastníky klanu Cullenů. Je to kratší a asi nudný, ale fakt se potřebuju hnout z místa.:) Díky za pochopení a jak jinak, než krásně počteníčko, Vaše Danca95:*:)

NEWS

Reklama na Volvo - Eclipse

Reklama na Volvo - EclipseReklama na naše oblíbené autíčko Volvo se scénami z Eclipse.
(Aktualizováno!)
S dovolením Josette, která toto video objevila, přidána další krátká reklama na Volvo.

NEWS

Tv Spot - Never lose focus (fanmade)

Tv Spot - Never lose focus (fanmade)Krásně udělaný TV Spot k Eclipse. Myslím, že stojí za shlédnutí!

 

Live and never look back - 15. kapitola

Live and never look back - 15. kapitolaSetkání...:) Přidávám to sem jen kvůli tomu, že v pátek odjíždím na 14 dní na dovču, takže tady nebudu...:(:)ještě se pokusím přidat TŽ ale nic neslibuju...:) Pěkné počtení, vaše Danca95

 

Live and never look back - 14. kapitola

Live and never look back - 14. kapitolaDoufám, že mě nezabijete...:) Nějak se mi to ještě nechtělo ukončit, tak radši chodím kolem horký kaše.:D:) Doufám, že se bude líbit...:)(Na konci článku mám svoji inspiraci...:D:)) Vaše Danca95

 

Tanec Života - 11. kapitola

Tanec Života - 11. kapitolaTrochu poodhalím Bellino tajemství, ale vážně jen trochu.:) Doufám, že se vám to bude líbit, budu ráda za kritiku, ale klidně i za ty pochvaly:D:). Všem moc děkuju, všem co čtete, i když to není třeba nic moc, mám vás ráda!:* Vaše Danca95

 

Live and never look back - 13. kapitola

Live and never look back - 13. kapitolaTak se nám to začíná blížit ke konci. :) Doufám, že se bude kapitolka líbit. :) Tanya se bude snažit zachránit Edwarda, ten od ní nakonec uteče a narazí na velmi zajímavou osobu. :) Vaše Danca95

 

Tanec života - 10.kapitola

Tanec života - 10.kapitolaTak máme tu další kapitolku. Cullenovi si udělají "zasedačku" z Bellina pokoje:D:) Myslím, že kapitolka je dějově, vlastně celkově, nic moc..:) Budu ráda za pochvaly, kritiky, za všechno:) Vše závisí jen na vás. Vaše Danca95

 

Live and never look back - 12. kapitola

Live and never look back - 12. kapitolaMusím se nějak posunout, doufám, že tydle "nedějový" dílky přežijete ve zdraví.:D:)Pár let jsem se posunula, pravda, ale pořád nemám chuť se smilovat, a dát je konečně dohromady.:) Promiňte mi, za tuhle nezáživnou kapitolku.:)Vaše Danca95:)

 

Live and never look back - 11. kapitola

Live and never look back - 11. kapitolaTady se stručně dovíte příběh Edwarda, jak se spojil s vlky..:) Příde mi to jako blbost, tak mi to prosím i podle toho zkritizujte. :) Jinak, tenhle dílek (i když bych řekla, že nepovedenej) je věnován všem stálým čtenářům, ale hlavně Natty, protože byla přijata na školu, a já mám děsnou radost!:D :) Vaše Danca95

 

Live and never look back - 10. kapitola (Alice)

Live and never look back - 10. kapitola (Alice)Máme tu další kapitolku:) Aby to furt nebylo tak nudný, když Edward hledá Bellu, zapletla jsem do toho další osobu:) Budu ráda za komentáře:) Vaše Danca95:)

 

Live and never look back - 9. kapitola

Live and never look back - 9. kapitolaEdward poznává upíří život:) nakonec odchází od Carlisleho a hledá svou lásku:)trochu se to nakonci zkomplikuje:) Doufám, že se bude líbit:) Vaše Danca95:)

 

Tanec života - 9. kapitola

Tanec života - 9. kapitolaBelle se uzdravila nějak podezřele brzy noha. Proč Bella neustále skrývá v sobě, co mají spolu s Kristen? Kdo přijede na návštěvu? Tahle kapitolka je podle mě o ničem:( Nějak mi to poslední dobou nejde:( vaše Danca95:)

 

Live and never look back - 8.kapitola

Live and never look back - 8.kapitolaTak tu máme další kapitolku:)Promiňte za čekání:) Edward si zavzpomíná a dovídá se Carlislův příběh:) Budu ráda za komentáře, vaše Danca95:)

 

Eclipse - Kompromis

Eclipse - KompromisKompromis z pohledu Edwarda. Budu ráda za kritiku, protože tohle bylo psaný na části, proto si myslim, že je to nic moc. Díky rodičům, jsem neměla vůbec čas psát:( Moc se všem omlouvám, ale teď prostě fakt nestíhám:(:'( Pěkné počtení.

 

Live and never look back - 7.kapitola

Live and never look back - 7.kapitolaMáme tu další kapitolku:) Edward je nakonec přeměněn, a zažije si svůj první lov:) Omlouvám se, není to nic moc, ale je mi špatně, navíc jsem přišla celkem pozdě dom, a musim se chystat do taneční:( Těšim se na komentíky, jak pochvalný, tak kritiky!:) Vaše Danca95:)

 

Tanec života - 8. kapitola

Tanec života - 8. kapitolaTak a máme tu další kapitolku. Edward a Bella si zažijí svojí pěknou chvilku, jen kdyby je Kristen nevrušila! Myslím, že není moc dobrá. Nějak mě opustila můza:( Budu ráda za komentáře, vlastně je to podmínka proto, abych pokračovala v psaní:) díky, vaše Danča:)

 

New Moon - Blouznění (1. část)

New Moon - Blouznění (1. část)Je to pokračování New Moon - konec:) Nevím jestli je to dobré, je to zatím první část:)Budu ráda za komenty:) Plánuju to na více částí:)Tohle je zatím jen nakousnutí, podle vás budu pokračovat:)

 

Live and never look back - 6. kapitola

Live and never look back - 6. kapitolaBella s Edwardem se spolu rozlloučí trochu netradičním způsobem:) Doufám, že se bude líbit:) Zanechte komentáře, vaše Danca95:) Povídka obsahuje pasáž 15+

 

Live and never look back - 5. kapitola

Live and never look back - 5. kapitolaTak a máme tu začátek chřipky:) Doufám, že se to bude líbit:) Zanechte prosím komentáře, abych věděla, že to čtete:D:):)Vaše Danca95:)

 

Live and never look back - 4. kapitola

Live and never look back - 4. kapitolaEdward je tak nadšený ze zasnoubení a dostane pětku z dějepisu. Tato kapitolka je oddychová, nebot jsem ji psala narychlo, o víkendu čekejte další:´)

 

Tanec života - 7. kapitola

Tanec života - 7. kapitolaCullenovi nakonec Edward nechali na pokoji, Alice se spokojila s dohodou:D:) Edward se vydáva do nemocnice:) pěkné počtení.:)

 

Live and never look back - 3. kapitola

Live and never look back - 3. kapitolaBella s Edwardem dostanou trest za své chování. Ředitel je nějaký divný, proč? Edward je z toho maličko zmatený. Nakonec se s Bellou zasnoubí. Ikdyž to není tak, jak si sám představoval, stalo se to. Doufám, že se vám bude kapitolka líbit. Napsala jsem ji na vaše přání, chtěli ste další, tak doufám, že jí uveřejní ještě dnes:) Vaše Danca95:)

 

Live and never look back - 2. kapitola

Live and never look back - 2. kapitolaDruhá kapitolka. Je trochu kratší, ale jen díky vám pokračuju. Psali jste, že je to zajímavý, tak teda pokračuju. Děkuju vám za vaše komentáře. Tahle kapitola by byla nazvána patrně Velká přestávka. Bella se projeví poprvé trochu více ,,zuřivěji":) Doufám, že se bude líbit:) Vaše Danca95:)

 

Tanec života - 6. kapitola

Tanec života - 6. kapitolaMáme tu další kapitolku. Myslím, že tahle se mi moc nepovedla, je spíše oddychová. Na konci je tak nějak ukázaná Cullenovic radost z jakékoli novinky - tentokrát radost z toho, že se Edward zamiloval:)Omlouvám se, vážně je spíš nezáživná tahle kapiola..:(:)

Dokončeno

Live and never look back - 1. kapitola

Live and never look back - 1. kapitolaRok 1918 - Edward a Bella jsou spolu:) Oba jsou lidé, a milují se. Opravdicky:) Edward vyprovází Bellu do školy a vzpomíná na jejich první setkání. Doufám, že se bude líbit, zanechte komentíky, abych věděla jestli v tom pokračovat:)

 

Eclipse - Nálada

Eclipse - NáladaTak a máme tu Náladu z Eclipse knížky - z pohledu Edwarda. Nevím, jestli se mi to povedlo. Osobně s tím nejsem moc spokojena..:(:) Budu ráda za komentíky, díky, Vaše Danča95:)

 

Tanec života - 5. kapitola

Tanec života - 5. kapitolaTak a je tu další kapitolka:) Doufám, že se bude líbit, ale asi bude trochu nudná. Když jsem to dopisovala, necejtila jsem se ve svý kůži. Hlava mi celkem třeštila :(:) Budu ráda za komentíky a za vaše názory, kritiky atd :)

 

Tanec života - 4. kapitola

Tanec života - 4. kapitolaTahle kapitola bude asi nezáživná. Nevím, musíte posoudit sami. Edward veze Bellu domů. Je sám ze sebe zmatený. Bella na něj opět vyjede, ovšem ta dívka není Bella. Je to Kristen. Budu ráda, když zanecháte komentíky:) Podle toho budu spát dál:) Doufám, že se bude líbit.:)

 

Tanec života - 3. kapitola

Tanec života - 3. kapitolaCullenovi se konečně vydají na první hodinu. Edward se ovšem k tanci ani nedostane, seznámí se s neznámou a divokou dívkou z obchodu a je mírně vytočen jejím chováním. Ale stane se nehoda.

 

Tanec života - 2. kapitola

Tanec života - 2. kapitolaEdward s rodinou jede nakupovat. Kohopak to asi překvapí v kabince? A proč se ta dotyčná chová tak drze?:) Budu ráda, když zanecháte komentíky, podle toho budu se rozhodnu, jestli pokračovat:)

 

Tanec života

Tanec životaRozhodla jsem si, že napíšu první kapitolovou povídku. Je to zatim jen první kapitola a teprvě podle vašich názoru se rozhodnu, jestli budu psát dál. Emmett přemluví celou rodinu, aby začli chodit do tanečních kurzů. Edward je sám. Alice ve své vizi vidí Edwarda, tančit s nějakou dívkou. Kdo je to?

 

New moon - Konec

New moon - KonecKapitola z New Mooon z pohledu Edwarda. Asi víte, že je to rozcházecí scéna. Ani nevím, proč jsem ji napsala. Měla jsem chuť okusit trochu z Edwarda. Doufám, že se to bude líbit:) Asi to není nic moc:)

 

Zločinec - aneb jak Emmett neměl co dělat!

Zločinec - aneb jak Emmett neměl co dělat!Takhle to může dopadnout, když Emmetta necháte samotného a on se nudí. Nemá rád samotu:D Poprvé si prožije noc ve vězení:) Není to žádná sláva, ale doufám, že se bude líbit:)

 

Co zavinil Emmettův Dárek?! - 2. část

Co zavinil Emmettův Dárek?! - 2. částOmouvám se, ale neměla jsem na to moc času, takže si myslím že to nebude nic moc. Je to pokračování mojí jednodílné povídky Co zavinil Emmettův dárek?! Jsou zde příhody co se stanou Belle a Edwardovi, během jednoho odpoledne. Doufám, že se to bude aspoň trochu líbit. Neměla jsem teď vážně moc času. Díky :).

 

Co zavinil Emmettův dárek?!

Co zavinil Emmettův dárek?!Moje další jednorázovka. Jen tak jsem přemýšlela, jak by vypadala Bellina oslava, která by to dopadla více než dobře. Snažila jsem se být i vtipná, ale ještě v tom neumím moc chodit..:) Zrovna jsem videla Nový Měsíc, tak mě toto téma chytlo..:)

 

Doznání

DoznáníTakže... toto je moje první povídka. Jedná se o Doznání s první knihy Stmívání, ovšem todle je z pohledu Edwarda. Vždycky mě zajímalo, co cítil, když si navzájem vyznali lásku. Je to sice trochu zkrácené, protože ty rozhovory byly trochu dlouhý, ale doufám že se to bude líbit. Napište komenty, budu jedině ráda:).Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!