Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Live and never look back - 3. kapitola

Jacob,Edward,Bella


Live and never look back - 3. kapitolaBella s Edwardem dostanou trest za své chování. Ředitel je nějaký divný, proč? Edward je z toho maličko zmatený. Nakonec se s Bellou zasnoubí. Ikdyž to není tak, jak si sám představoval, stalo se to. Doufám, že se vám bude kapitolka líbit. Napsala jsem ji na vaše přání, chtěli ste další, tak doufám, že jí uveřejní ještě dnes:) Vaše Danca95:)

Celý rudý jsem od Belly uskočil. V tu chvíli jsem nevěděl ani co se přesně děje. V hlavě jsem měl pořádný zmatek. No, abych pravdu řekl, nejenom v hlavě! Díky Belle jsem byl naprosto vedle. Tohle bylo pro mě naprosto nové. Příjemné a při tom tak špatné!

"Myslím, že Vás čeká cesta do ředitelny. Se mnou!" řekla paní Brainová a z očí jí šlehaly blesky. Tohle je špatné! Moc špatné! To, co jsem dělali s Bellou bylo špatné! Jak jsem se jen nechal tak unést? I teď jsem měl problémy se soustředit na něco jiného, než je ta překrásná dívka po mém boku, která mi teď šmátla po ruce a křečovitě se mě chytla. Panebože! Potřeboval jsem se ulidnit, takhle do ředitelny nemohu, bliklo mi hlavou, když jsem jen tak letmo zavadil pohledem o své kalhoty.

Podíval jsem se na Bellu. Měla v očích strach. Věděla, že tohle nebylo rozumné, takhle se nechat nachytat. Dělat tohle na veřejnosti! Dělat tohle, bez toho, anichž bychom byli oddáni! Věděl jsem, že za tohle nám může hrozit i dočasné vyloučení. Ne! Bella přece za nic nemohla! To já jsem se měl více ovládat, takže to musím udělat tak, aby z toho Bella vyšla s co nejmenším trestem. Když jsem zahlédl kolik je hodin, málem mě trefil šlak! Už půl hodiny jsme měli být na hodině! To je moc špatné!

Profesorka zaklepala na dveře ředitelny a zevnitř se ozvalo rázné "Dále". Vkročili jsme a já jsem předem rudl. Paní Brainová si uričtě nenechá ujít žádný moment, aby nám znepříjemnila vše hezké. Tušil jsem, že nevynechá žádné podrobnosti o tom, co viděla.

"Potřebujete něco paní Brainová?" zeptal se trochu nevrle ředitel. Vždycky býval v dobré náladě. O to to bude horší.

"Pane řediteli, nachytala jsem tyhle dva, jak se muchlují u koltelny místo hodiny! Prováděli věci, které jsou nepřípustné, na jejich věk a jejich stav! Ráda bych, aby všichni konečně viděli tento jejich vztah, tak jak ho vidím i já!" spustila profesorka a mě polévalo horko. Ale nelíbilo se mi, jak mluvila o našem vztahu. Náš vztah byl čistý a rizí. Plný lásky.

"Paní profesorko, můžů vědět, jaký je Váš názor? Vždyť náš vztah je jako vztah vaší dcery s Davidem," prohlásil jsem pevně a opět uchopil Bellu za ruku. Před ředitelnou jsem se ji raději vykroutil.

"Jak můžete srovnávat mou dceru a Davida s Vámi? Sarah by si nikdy nedovolila, to co Vy! Isabello, to z Vás dělá lehčí dívku!" syčela opovržlivě profesorka. Bella vedle mě zrudla a nevzmohla se na slovo. Já jsem na to byl přesně naopak.

"Pr-prosím? Dovolte, jak to o Belle mluvíte? Nic špatného neudělala, pouze jsme zamilovaní! Vsadil bych se, že Vaše dcera není tak svátá, jak z ní děláte Vy!" řekl jsem zuřivě. Paní Brainová naprosto zrudla vzteky. Vypadalo to, že mě chce uhodit. Vím, že jsem to přehnal, ale ona to přehnala taky.

"To stačí!" zakročil rázně ředitel. Zvedl se ztěžka ze své židle a postupně se podíval na nás tři. Profesorka z toho byla nervozní. Já jsem naopak skálopevně svůj pohled držel, co to jen šlo. Bella mi mačkala ruku, věděla, že zuřím. Snažila se mě uklidnit. Když jsem se na ni ohlédl, měla zahenbený pohled.

"Massene, Isabello, ikdyž nerad, musím Vás potrestat. Navrhuji odpolední a víkendovou školu po dobu 14 dní," promluvil ředitel konečně. Zněl unaveně. U něj nezvyklé.

"Pane řediteli, Bella za nic nemůže. Věřte mi, vše je má vina. Byl bych rád, kdyby jí byl odpuštěn aspoň díl trestu," navrhl jsem. Moc jsem nepočítal, že to projde. Bella mi trhla rukou, nesouhlasila se mnou.

"Dobře, Isabella má jen odpolední školu na týden. A běžte už, takovéhle starosti, jsou teď nepodstatné," mávl rukou ředitel. Paní Brainová vypadala namíchnutě. Ale já jsem byl zaujat unaveností pana ředitele.

"Smím - li vědět, děje se něco?" optal jsem se.

"Děje, chlapče. Opravdu běžte, potřebuji si něco vyřídit," odbyl mě a já jsem se radši s Bellou klidil pryč. Profesorka nás vyprovázela nenávistným pohledem.

Na hodinu už nemělo smysl chodit, sedli jsme si tedy na lavičku před mojí třídou.

"Co to mělo být, Edwarde?" vychrlila na mě Bella okamžitě. Já pokrčil rameny.

"Já za to mohla! V podstatě měla paní Brainová pravdu o tom, že jsem... Ale já si nemohla pomoct! Je to tak silné!" zavzlykala mi Bella do ramene.

"Bells, pššt. Klid. Je to v pořádku. To zvládneme. Neboj, mohlo to být horší, lásko!" hladil jsem ji po vlasech. Nedala se utišit, a když se konečně povedlo, zvedla ke mně své uplakané oči. Chvíli jsme se dívali upřeně do očí. Ta chvíle byla překrásná.

"Chci si Tě vzít," vydechla najednou Bella neslyšně. Ztuhl jsem. Slyšel jsem dobře?

"Prosím?" zamrkal jsem zmateně.

"Chci a moc!" přitakala tiše. Citíl jsem, že se mi po tváři rozlévá úsměv. Veliký a šťastný. Přesně takhle jsem si to nepředstavoval. Chtěl jsem, aby to bylo romantické, všude svíčky a květiny. Já bych byl v černém obleku, ona v krásných šatech.

"Tohle se nepočítá, počkej. Něco tady přece musí být," mumla jsem, mezitím co jsem se zvedl z lavičky a hledal. Našel jsem! Na okně byla orchidej, co dostala profesorka Deanová k narozeninám. Popadl jsem ji a uháněl k Belle. Ta na mě nevěřícně koukala. Ještě to stále nebylo ono. Ryhle jsem šmátnul po vypínači a zhasnul. Ano, to šero dodalo naprosto krásnou atmosféru. Neměl jsem prstýnek, nic. Přesto jsem to musel prostě udělat hned teď! S rodiči už jsem měl dávno vše domluvené.

Popadl jsem Bellu za ruku a donutil ji vstát. Upřeně jsem se opět zahleděl do těch jejích krásných hlubokých očích a začal se v nich utápět.

"Víš, můj život byl nezáživný, černý jak obloha v noci, když je zataženo," začal jsem. "Žádné hvězdy, žádný měsíc. Toulal jsem se tou tmou, až jsem na svůj měsíc, na svého průvodce tmou, narazil na jednom večírku. Moje obloha se rozzářila a já konečně viděl jasně! Viděl jsem jasně, ale pouze jen jednu věc. Jednu jedinnou osobu. Tebe! Stala ses pro mě vším, a chci abys mi vším byla i po celý zbytek mého života. Přeji si, aby to bylo po celou věčnost, ale to nám není dáno. Nikdy se tě nenabažím, nikdy tě nepřestanu milovat." poklekl jsem na koleno. "Proto Tě tu, Issabello Marie Swanová, žádám o tvou ruku. Staneš se mou ženou a učiníš mě tím nejšťastnějším mužem v celém vesmíru?"

Bella zatajila dech. Čekal jsem. Čekal jsem na její odpověď. Nervozita mě v mém proslovu ani nedostihla, neboť jsem to udělal tak narychlo. Ale teď! Nervozita si mě naprosto požírala.

Kolem tváří se Belle začal utvářet šibalský úsměv. Ruku v mé ruce pomalu poklekla přede mě a neustále sledovala mé oči. Napínala mě. Začínal jsem se potit. Pomalu se naklonila k mému uchu.

"Miluju tě a vezmu si tě," zašeptala mi do ucha, až mě přejel po krku mráz. Oddychl jsem si. Souhlasila! Okamžitě jsem vyskočil, popadl Bellu v pase a zatočil s ní dokola. Bella se vesele smála a já se k ní musel přidat.

"Prstýnek dostaneš dnes hned, jak se dostaneme ze školy!" slíbil jsem ji a políbil na obě tváře. Ty jí po mém dotyku zrudly a z Belly byla opět ta stydlivá dívčina z rána.

2.kapitola Shrnutí povídek 4.kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Live and never look back - 3. kapitola:

 1
2. kikuska
10.06.2011 [18:31]

oni sú strašne podarení Emoticon Emoticon Emoticon

01.06.2011 [19:38]

MatikEsmeCullenTakze. Je to kraaaaaaaaaaaaaaaasne a veľmi sa tešim na pokračovanie. Preto mi prosím prepáč, ale ja idem ďalej Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!