Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od Nikol18

Alec Volturi by Lareth


Povídky od Nikol18

Na věčnost - rozepsaná
Mé oči se nepletou - v opravě

Nesuď knihu podle obalu, ale obsahu! 
NA VĚČNOST

Uběhlo skoro patnáct let od chvíle, kdy Cullenovi zvítězili nad Volturiovými a mohli začít svoje „šťastně až na věky“, ale italští upíři nezapomínají.

Vraťme se znovu mezi forkské upíry a zjistěte se mnou, co jim věčný život přinese dál.

Stav: rozepsaná
 
Kapitoly:
1. Willow z Willow
2. Návrta marnotratného syna
3. Krev ve sněhu
4. Esméina volba
5. Nevyhnutelné?
6. Žena z vyprávění
7. Utéct či zůstat?
8. Pro naše děti
9.
10.
 
JSME ROZDÍLNÉ, PŘESTO TĚ MILUJI
Jednorázová povídka, která se trochu rozvinula na kapitolovku, se kterou se po letech vracím.
 
 
Leah a Bella prožívají opravdu šťastné chvilky, užívají si své zamilovanosti, zkoumají svá těla, uvědomují si své výjimečnosti, kterou nikdo z Forks nerad vidí. Jen málo zasvěcených ví, co jsou obě zač.
Leah mlčky trpí kvůli ostatním ze smečky, oni z toho nadšení nejsou, neodsuzují ji, ale napětí by se dalo krájet. Proti otisku se nic dělat nedá, pouze to akceptovat.
Naproti tomu Bella se stala vyvrhelem společnosti, obrátili se proti ní i lidé, od kterých by to vůbec nečekala. Je tou holkou, která chodí s holkou. Což je pro mnoho lidí nemyslitelné, zvláště po tom, co chodila s dokonalým Cullenem. Většina lidí si myslí, že to dělá pouze na truc, aby i nadále na sebe upozorňovala.
Co se však stane, když se Cullenovi vrátí? Zamíchá to už tak zamíchanými kartami nebo se vše vrátí do normálu? Odolá láska Leah a Belly?
 
Stav: rozepsaná
 
Kapitoly:
1. kapitola - Je mi to líto, Bello
2. kapitola - Skřípění zubů
3. kapitola - Mé srdce je zlomené
 
 

MÉ OČI SE NEPLETOU

Za naším světem se prý skrývá jiný,  který je našimi touhami a fantazií. Je to místo, v němž žijí oblíbení představitelé našich knih a filmů. Jenže, co když se za jednou z  nejslavnějších ság poslední doby, skrývá neuvěřitelné tajemství?
Příběh z pera Stephenie Meyerové se stal skutečností, ale jen velmi málo lidí ví, že právě autorka toho celosvětového fenoménu popsala pouze pravdu, která se začala odvíjet na místě, kde to všechnostejně mělo začít.
Kdo by čekal, že by se příběh měl odvíjel stejně, tak se hluboce mýlí. Knihy se od skutečnosti velmi liší a to samé pozná dívka, která je vržena do světa, pro který by miliony jiných vraždilo, jen aby sem mohlo nahlédnout.
Bohužel všechno není tak skvělé, jak to vypadá a skutečný příběh je daleko temnější a zlověstnější než jeho knižní předloha.
Jste ochotni poznat skutečnou pravdu?
Stav: rozepsaná (II. kniha)
Kapitoly:
 
Kniha první - Vzkříšení
Prolog l 1 l 2 l 3 l 4 l 5 l 6 l 7 l 8 l 9 l 10 l 11 l 12 l 13 l 14 l 15 l 16 l 17 l 18 l 19 l 20 l 21 l 22 l 23 l 24 l 25 l 26 l 27 l 28 l 29 l Epilog
 
Kniha druhá - Pronásledovaní
Prolog + 1 l 2 l 3 l 4 l 5 l 6 l 7/1 l 7/2 l 8 l 9/1 l 9/2 l 10 l 11 l 12/1 l 12/2 l 12/3 l 12/4 l 13/1 l 13/2 l 13/3 l 13/4 l 13/5 l 14 l 15
 
Kniha třetí - Vykoupení
Prolog l 1 l 2 l 3 l 4 l 5 l 6 l 7 l 8 l
 
Upozornění: Povídka je šitá na míru náročným čtenářům, kteří dávají přednost nepředvídatelnému ději a překvapivému konci. Doufám, že v povídce najdou zalíbení i nenároční čtenáři.

Inseparable - v přípravě

Inseparable - Neoddělitelní či Nerozluční

Bella nachází ve Forks kamarádku, která je tak jako ona ve městě nováček a spojí je silné přátelství. Avšak po útoku upíra Jamese sžírá Vanessu obrovská vina a raději se přestěhuje k otci do Seattlu. Vyrovnává se tam se skutečností, že Bella dala svou lásku Edwardu Cullenovi, který je upír, ale jako opravdu věrná kamarádka raději odešla, než aby těm dvěma stála v cestě jejich lásce. Přesto se nepřestává bát o Bellin život a po kamarádce se jí stýská. Proto se vydává za ní, aby vysvětlila pravdivé důvody svého odchodu, protože osud tomu chtěl, aby se ti tři spolu sešli v jedné místnosti.

Prolog + 1. kapitola - Na první den docela dobrý - napsáno

2. kapitola - Pojďme přemýšlet o Edwardovi - napsáno

3. kapitola - Darované věci bývá nebezpečné vracet -  napsáno

4. kapitola - Dilemata lidská i upíří - napsáno

5. kapitola - V doupěti upířím - napsáno

6. kapitola - Tři teorie v La Push - napsáno

7. kapitola - Sypání soli do otevřených ran - napsáno

8. kapitola -


DIAMANTOVÉ SLZY

Carlisle je poslušný syn anglikánského pastora, který se upsal k tomu, aby svět očistil od všeho zla, jež představují démoni, čarodějnice, upíři a jim podobná verbeš. Jenže v tom nenalézá takové uspokojení a když jednoho dne zjistí, že jeho sestra je proti otci, udiví ho to, ale sestru nezdradí. Naopak, dá jí zapravdu, ale stane se to, co nikdo nečekal. Jeho sestru unese upír a Carlisle se ho vydá hledat, avšak sám mu padne za oběť  a stane se tím, co loví.
A právě zde započala cesta upíra, který nikdy neokusil lidsko krev a oddal se pomoci lidem za každou cenu. Avšak i upír bývá osamnělý. Jenže může upír milovat? A člověka? Nebo je to stejně nebezpečné jako práce, kterou dělá.
Carlisleho cesta je dlouhá a složitá. Za svůj nesmrtelný život poznal hodně upírů a lidí, jež mu dodávali sílu a odhodlání.
Toto je vyprávění o prvním upírovi z naší oblíbené sedmičky a o tom, jak prožíval svůj nesmrtelný život, jak našel ostatní, jak poznal přátele a jak si s ním osud nepěkně zahrál. Jenže minulost dostane každého a není vždy příjemné stát jí čelem a ani Carlisle nebude vyjímkou.
Stav: dočasně pozastavená
Díly: 1 l 2 l 3 l 4 l 5 l 6 l 7 l 8 l 9 l 10 l 11 l 12 l 13 l 14 l 15 l 16 l 17 l 18 l 19 l 20 l 21 l 22 l 23 l 24
 
CRESCO
Dokonalost plodí dokonalost, jenom kdyby otec nebyl takový nevraživec a nervák, který nepřeje štěstí své dospívající dceři Renesmé, do které se otiskl vlkodlak Jacob.
Edward s Bellou jsou smutní, jejich malá holčička dospívá moc rychle a ani si jí pořádně neužili a už jim ji bere vlkodlak, Bellin nejlepší kamarád, což nemůže Edward snést. Nikdy ho neměl rád a myšlenka toho, že jeho malá holčička už není malá, ho trápí.
Dospívání pooupíra není snadné, zvláště když vaši rodiče jsou upíři. O tom se pomalu přesvědčuje Renesmé a ona sama to snáší velmi tězko. Je vržena mezi nesmyslnou válku mezi upíry a vlkodlaky, kteří ji neuznávají a i nenávidí. Je složité mezi tím dospívat a zachovat si klidnou hlavu.
Všechno by to mohlo změnit, kdyby Renesmé opusitla Jacoba, ale každý z nich se toho druhého nezřekne. Na to je jejich láska moc velká. Možná i větší než Edwarda a Belly. Odolá nesouhlasu okolí a dopadne to šťasně? Každý je přeci svého štěstí strůjce.
Spolupráce s JoHarvelle (Delia)
Stav: na neurčito zastavená
Díly: 1 l 2 l 3 l 4 l 5 l 6 l 7 l 8 l 9 - poslední
 
Spolupráce s Lareth.
Info:Bella je klidná, hodná a milá dívka, ale její sestra Anabella je pravý opak. Jedinou chybou se obě dostanou do vážných problémů... Jaké bude řešení a jak to obě ponesou?
Počet dílů: zatím 6
Stav: pozastavená
Kapitoly: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

POLIBEK OD EDWARDA S PŘÍCHUTÍ KOUŘE - DOKONČENÁ
Edward odešel. Bella je naprosto na dně, pokouší se najít oporu ve svém kamarádovi Jacobovi, ale to je jaksi nedaří. Ten si to vysvětluje úplně jinak. Bella si však najde jiný koníček. Koníček, kvůli kterému je jednou v hrobě. Jenže ani po slavném návratu z Volterry to není mezi Edwardem a Bellou jako dřív. Všechno se začíná pomalu hroutit. Poruší Edward svoje předsevzetí nebo nechá Bellu zemřít? Jenže je tu ještě jedno tajemství, o kterém zatím nikdo neví...
Stav: DOKONČENÁ
Počet dílů: 6
Díly: 1 l 2 l 3 l 4 l 5 l 6 l
 
TEN BLACK ROSES - DOKONČENÁ
Povídka věnována: Nothingisimpossible (Noth), anamor8, Lucyl, Lioness, Jarusinka, Twilightkacert, KrisS, ZabZa a pro další lidičky, které mám moc ráda
Poslední okamžiky Bellina smrtelného života neproběhly během porodu, ale v baletním studiu ve Phoenixu, kam se dobrovolně vydala, aby zachránila svoji milovanou matku René. Jenže James ji podvedl a nalákal ji tam na starou video nahrávku. Což Bella netušila. Vběhla mu do pasti. Past, která končila zlomenou nohou a upírovým kousnutím na zápěstí. Kousnutí, které Edwarda nevysál a vyslyšel Belliny prosby, aby s ním mohla být po celou věčnost.
Bohužel nedopadne to tak, jak Edward předpokládal a z Belly se stává vraždící monstrum, které si vyřizuje účty s každým koho potká. Řádí jako smyslů zbavená, skoro jakoby neměla duši. Tu duši, pro ktero ji Edward tolik miloval a nechtěl jí ji vzít. Za jejím ředěním zůstává jedna mrtvola za druhou. Bude mít toto řádění následky? Uvědomí si je Bella? Neskočí jako hromada popela?
Song: The Rasmus - Ten Black Roses
Stav: DOKONČENÁ
Počet částí: 5
Části: 1 l 2 l 3 l 4 l 5 l
 
Nespavost
Autorkou je Annah. Kapitálová povídka o Edwardovi a Belle, kteří se setkali i přes svoji rozdílnost, která bude brzy potřena. Budou spolu nebo jim autoři nachystali jiný osud? Jak tohle všechno skončí? Můžete si vybrat ze tří konců.
Info a pravidla: ZDE
Díly: ZDE
Mé díly: 5 l 14 l 19 l Epilog - Happy End
 
Co by se stalo, kdyby...
Tuto soutěž má na svědomí kolektiv skvělých autorů. Soutěž s pokaždé jiným tématem na nové kolo. Většinou je o jiných rozhodnutích našich oblíbených postav.
Info, pravidla a jednodílné povídky: ZDE
Mé jednodílné povídky:
1. kolo - ROZBŘESK - Porušení štítu
3. kolo - NOVÝ MĚSÍC - Vlkodlačí svatba
4. kolo - ZATMĚNÍ - Oheň slzy neosuší
5. kolo - STMÍVÁNÍ - Pomsta chutná po krvi
6. kolo - ROZBŘESK - Veronica
VLÁDNOUCÍ COVEN
Kapitolová povídka o vládnoucím covenu upírů. Tedy o Volturiových a jejich cestě staletími a získávání talentů do svých řad. Nemusíte se bát, ani tady není zapomenuto na naše oblíbené vegetariáni, kteří jsou samozřejmě proti a snaží se na svoji stranu dostat některé z nejbližšího okruhu Ara. Avšak mysl každého z nás je nevyzpytatelná, takže se může stát ještě cokoliv.
Info a pravidla: ZDE
Stav: ROZEPSANÁ - PRO NEZÁJEM POZASTAVENA
Díly: 
Kontakt:
nitolta5(zavináč)seznam(tečka)cz
Fcb: Nikol Machýčková
 
Všechny připomínky k povídkám a Vaše případné dotazy pište do komentářů...

 
Inseparable - v přípravě (dva roky na rozbitém externím disku, snad se dá někdy opravit)

KAPITOLOVÉ: Mé oči se nepletou II. - Pronásledovaní


Pozastavené: Diamantové slzy; Cresco (+JoHarvelle); Dvojí tvář pravdy (+Lareth)

Dokončené: Polibek od Edwarda s příchutí kouře; Ten Black Roses; Mé oči se nepletou I. - Vzkříšení

JEDNODÍLNÉ: Porcelánová panenka; I mrtví milují, Demetri! (+ anamor8); Osud nezměníš; Jsme rozdílné, přesto tě miluji; Milovat dokáže i kámen

VÍCEAUTORSKÉ: Nespavost; Co by se stalo, kdyby...; Vládnoucí coven

PARODIE: Cullenovi a vzteklina (+Ejriana, jarusinka, ZabZa); Jak Bellina k upírkovi Edovi přišla a jak vlkodlak Jacobek Hookem se stal (+Lucyl)

Aktualizace: 28.10.2021
Kopie - breaking dawn poster2.jpg


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od Nikol18:

 1 2   Další »
13. Lorinne webmaster
28.10.2021 [11:44]

LorinneNapísala som ti cez messenger na účet, ktorý máš tu v profile.

12. Lorinne webmaster
28.10.2021 [11:18]

LorinneAk sa mám priznať, tak som celkom rada, že o tejto stránke moji známi nevedia, pretože tu môžem byť sama sebou bez obáv, čo si pomyslia moji rodičia alebo kamaráti na určité témy, o ktorých píšem. Chvalabohu za túto anonymitu. Emoticon Emoticon Nepíšem nič nepravdivé, čomu by som sama neverila, ale chápeš... Emoticon Emoticon

11. Lorinne webmaster
28.10.2021 [10:26]

LorinneOkay, tak by bola škoda nevyužiť tvoj záujem a "Twilight obdobie" Emoticon Emoticon

10. Lorinne webmaster
24.10.2021 [16:05]

LorinneAhoj, tak toto je úplne úžasný nápad! Je to naozaj niečo nové, "co tu ešte nebolo". O niečom takom som ani netušila, ani som si to nevšimla, že sa to realizovalo. Je to skvelé oživenie stránky, ďakujem ti za typ. Emoticon Emoticon Emoticon

9. Lorinne webmaster
23.10.2021 [9:15]

LorinneEšte sa chcem ospravedlniť za chyby v komentároch. Nie je to dobrá vizitka pre človeka, ktorý opravuje články, ale mobil si opravuje slová ako sa mu zachce, a aj keď si na to dávam pozor, nedá sa vyhnúť všetkému. Emoticon Emoticon

8. Lorinne webmaster
22.10.2021 [17:29]

LorinneAhoj, snažila som sa nájsť odpoveď na tvoju otázku, ale nič som o tom nenasla. Takto to funguje už veľmi dlho, myslím si, že je to hlavne preto, že si autori vykazovali celè obsahy článkov sami, lebo sa im nepáčili alebo pozmenili niečo v deji... je to viac menej asi opatrenie, aby sa podobne veci neostávali. Ak je tu na stránke niekto dlhšie ako ja a bude to vediet vysvetliť presnejšie, budem rada, aby nedošlo k prípadným nejasnostiam. Ak máš niečo, čo potrebuješ opraviť, stačí mi napísať na zhrnutie alebo pod svoj článok (komentárov nepribuda až tak veľa, takže si to so všetkou pravdepodobnosťou niekde nájdem). Pripadne, ak je toho viac, vieme sa dohodnúť, že ti článok vrátim.

29.07.2013 [20:49]

MaryAngelAhoj, tvoj záujem o Stokholmský syndrom ma veľmi potešil. Emoticon Mám už prvá kapitolu skoro napísanu a dej je úplne dokončený, čo sa mi ani pri mojej súčasne rozpísanej poviedke nepodarilo.
Keď som sa báb však pýtala, či ju mám začať vydávať súbežne s Asistentkou, tak si "odhlasovali", aby som sa sústredila na rozpísanú poviedku a až potom začala pridávať novú.
Zo všetkým pripravených námetov je mi najbližšie, takže sa do nej pustím hneď ako odpublikujem poslednú kapitolu rozpísanej poviedky. Emoticon

6. meredith
20.12.2012 [19:35]

ahoj, budeš pokračovať v poviedke diamantove slzy? Je vážne super Emoticon Emoticon

5. Nikol18 admin
25.02.2012 [0:13]

Nikol18nanu: Samozřejmě, v současnosti dokončuji projet pro dceřinné stránky ourstories, jakmile to dokončím, pustím se do toho. Emoticon

4. nanu
24.02.2012 [15:46]

nazdarek Nikol18,chtela sem se zeptat jestli budes pokracovat v povídce Jsme rozdílné,přesto ťe miluji???? Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!