Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Sheela

Sheela

SheelaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Sabča

Věk: 16

O mně: Co bych tu o sobě napsala? Jsem střelená puberťačka, která přidělává zdejším adminům práci. ;) Jako snad každý na těchto stránkách jsem blázen do Twilight. A jaký je můj největší sen? Být lékařkou a pomáhat ostatním.

Někteří lidé tvrdí, že svět zajde ohněm,
druzí, že ho zničí led.
To co znám z vášně, přinutilo mě
k ohni se přiklánět.
Však jestli se ohněm svět nezmrzačí,
znám natolik i nenávist,
abych si byl docela jist,
že led by to sved,
že na to stačí. ♥

Kontakt:

E-mail: ff.sheela (zavináč) gmail.com

Statistiky:

Moje články: 97

Moje komentáře

Datum registrace: 26. 6. 2010

Poslední přihlášení: 28. 1. 2018, 11:41

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Sheely

Povídky od SheelyKapitolové: Láska mého života, Těžká výzva, Drobný úsměv, Muž v dražbě

Jednorázovky: Pan neznámý, Láska na plátně

V přípravě: Profesionální nenávist, Má krásná upírka

Nápady: Otevři oči, lásko! Osamělý život lovce.

Články:

 

Muž v dražbě - 4. kapitola

Muž v dražbě - 4. kapitolaIsabella jde na schůzku s Edwardem Cullenem. Rozhodně nebude překvapení, že ty dva se opět nepohodnou. Ale celý den Belle obrátí zjištění od Kate.

 

Láska mého života - 32. kapitola

Láska mého života - 32. kapitolaPo delší době pokračování. Romantický výlet mezi Edwardem a Bellou pokračuje, ale už se blíží jeho konec a poté nastává návrat do reality, která už není tak příjemná. Přeji příjemné čtení, Sheela.

 

Muž v dražbě - 3. kapitola

Muž v dražbě - 3. kapitolaIsabella po odchodu Edwarda pozná následky své dražby a konečně ukáže, že dokáže být osoba, která si umí stát za svým názorem. Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Láska mého života - 31. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Láska mého života - 31. kapitolaKonečně pokračování mé povídky. Edward s Bellou si nadále užívají romantiku a v romantickém hotelu přijde malé sblížení. Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Muž v dražbě - 2. kapitola

Muž v dražbě - 2. kapitolaDražba pokračuje a Isabella snad poprvé v životě potkává muže, kterým je zaujatá. Ale opravdu to s ním bude tak lehké? Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Muž v dražbě - 1. kapitola

Muž v dražbě - 1. kapitolaIsabella Swanová je dcera bohatého poslance a už od malička byla vedene k dobrým mravům, dokonce jí bylo předepsáno, koho si vezme za manžela. Jenže všechno se vymkne z rukou v den, kdy Isabella slaví dvacáté šesté narozeniny. Jeden muž obrátí celý její život naruby. Budu ráda za každý názor, příjemné čtení, Sheela.

 

Láska mého života - 30. kapitola

Láska mého života - 30. kapitolaPokračování mé povídky. Tentokrát opět romantické vrkání mezi Edwardem a Bellou. Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Láska mého života - 29. kapitola

Láska mého života - 29. kapitolaZačátek krásného dne, program, který Edward pro Bellu připravil, a nakonec pohled Esmé. Pěkné čtení přeje Sheela. :)

 

Láska mého života - 28. kapitola

Láska mého života - 28. kapitolaPo delší - hodně delší - době je tu nová kapitola, která pokračuje v příběhu naší zamilované dvojice, která si užívá chvíle po divadle. Pěkné čtení přeje Sheela.

 

Láska mého života - 27. kapitola

Láska mého života - 27. kapitolaEdward a Bella v divadle. Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Anděl naděje - 2. kapitola

Anděl naděje - 2. kapitolaTentokrát je kapitola z pohledy Isabelly, která poodhalí svoji minulost a zasvětí nás do svého života. Sheela.

 

Anděl naděje - 1. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Anděl naděje - 1. kapitolaNová povídka vypráví o osudu krásného anděla Isabelly a člověka Edwarda, který si v životě musí projít hodně překážkami, aby okusil aspoň kousek štěstí. Příjemné čtení přeje Sheela. P.S.: Omezení je spíše kvůli vulgárním výrazům. ;)

 

Láska mého života - 26. kapitola

Láska mého života - 26. kapitola„Ano, to je,“ odsouhlasila jsem a usmála jsem se, když jsem si všimla i rudé růže, která ležela úplně na dně krabice, u ní byl vzkaz. Pro tu nejkrásnější. Máma si také ten vzkaz přečetla a dojatě se chytla za srdce.

 

Poslední sbohem? Možná, že ne

Poslední sbohem? Možná, že neSmutná jednorázovka o Edwardovi a Isabelle Masenových. Život je krutý a i krásný, lidský pár si musí projít nástrahami života. Tentokrát je to rakovina, která změnila Isabelle život. Přeji příjemné čtení, Sheela.

 

Život tanečnice - 20. kapitola

Život tanečnice - 20. kapitolaVěděla, čím přesně mě potěší. Připadalo mi, že postupem času se jí naše dohoda začala líbit a sama si ji pořádně užívala. Tedy aspoň to tak vypadalo. Jako upíra mě dostávala do extáze, které se nevyrovnala ani chuť krve.

 

Láska mého života - 25. kapitola

Láska mého života - 25. kapitola„Bells,“ řekl opatrně a já se pokusila vyhledat jeho oči, které pořád neústupně koukaly do země. „Edwarde, podívej se na mě,“ poprosila jsem ho a on po menším zaváhání zvedl své zlaté oči a podíval se do mé tváře.

 

Láska mého života - 24. kapitola

Láska mého života - 24. kapitolaPolibky, vzrušení, ale i přesto konec romantiky. Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Láska mého života - 23. kapitola

Láska mého života - 23. kapitola„Edwarde,“ šeptla potěšeně a rty začala dráždit můj krk a rukou se dobývat do mých kalhot. Věděl jsem, že to není správné, protože ji to navždy změní. Nemohl jsem ji takhle poskvrnit, ale ta malá svůdnice věděla, jak na mě.

 

Život tanečnice - 19. kapitola

Život tanečnice - 19. kapitolaJe tu po delší době pokračování. Bella udělala tu největší chybu v jejím životě, ale čeká ji něco mnohem horšího. Co? To si budete muset přečíst. Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Život tanečnice - 18. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Život tanečnice - 18. kapitola„Chceš, abych ti popsal,“ začal a jednu ruku přitiskl na mé prso oděné jen v tenkém tričku, které mi sahalo do půlky stehen, „abych ti popsal její prsa, jak vzdychala? Nebo dokonce jak to má ráda?“ smál se a já kroutila hlavou. Je to prase! Jo, tím jsem si byla jistá.

 

Láska mého života - 22. kapitola

Láska mého života - 22. kapitolaByl to dokonalý večer. Bella se celou dobu usmívala a vyprávěla mi o svém životě, rodině a Timym. Jediné téma, o kterém nepadlo ani slovo, byli naši spolužáci. Chápal jsem, že si nechce ničit večer. Bylo pro mě překvapením, že docela dobře přijala dary, ale to bylo asi kvůli tomu, že jsem ji přesvědčil, že to jsou obyčejné cetky a ne diamanty.

 

Láska mého života - 21. kapitola

Láska mého života - 21. kapitola„Je to ta nejkrásnější věc, jakou pro mě někdo udělal, a jsem asi trošku naměkko, ale všechno je perfektní. Věř mi, Edwarde,“ usmála jsem se a on se trošku uklidnil a dovedl mě k nádherně protřenému stolu, kde mi odtáhl židli, a já se klidně posadila.

 

Život tanečnice - 17. kapitola

Život tanečnice - 17. kapitola„Pokuď jí ublížíš, podám si tě,“ upozornila jsem ho a rychle utíkala do svého pokoje, abych se z toho zážitku vzpamatovala. Jak je možné, že se mi jeho polibek líbil, i když se mi tak hnusí? I když jsem nechtěla, musela jsem přiznat, že Edward je opravdu hodně přitažlivý kluk a to nemluvím o jeho dokonalém těle a úžasných rtech.

 

Láska mého života - 20. kapitola

Láska mého života - 20. kapitola„Nese se snídaně, madam,“ zasmál jsem se a položil jí tác na klín. Bella se mlsně olízla a hned se vrhla na jahody, které byly na talířku. Když se do jahody mlsně zakousla, troška šťávy jí stekla po bradě a já se k ní nahnul a cestičku lehce oblízl. Bella se na mě překvapeně dívala a ani já jsem nechápal, proč jsem to udělal.

 

Láska mého života - 19. kapitola

Láska mého života - 19. kapitola„Na, tohle asi potřebovat budeš. Nějaké mýdlo by tam být mělo, tak si posluž,“ pobídl mě a já se mile usmála a vlezla do obrovské koupelny s velkým sprchovým koutem a vanou. Shodila jsem ze sebe věci a vešla do sprchového koutu, kde na držáku viselo mýdlo Adidas. Pustila jsem na sebe teplou vodu a užívala si horké kapky dopadající na moji kůži.

 

Láska mého života - 18. kapitola

Láska mého života - 18. kapitola„Já tebe,“ odpověděl jsem a políbil ji na pootevřené rty. Ze začátku jsem se trošku bál, jak zareaguje, ale když se do polibku zapojila a lehce oždibovala moje rty, všechen strach ze mě opadl a já si polibek začal pořádně užívat.

 

Láska mého života - 17. kapitola

Láska mého života - 17. kapitolaZamkla jsem se v pokoji a otevřela kufr, abych se podívala, co mi Alice zabalila. Navrchu byla trička, mikiny, svetříky, džíny, sukně, boty a nějaké spodní prádlo. Na dně kufru byly šaty. Objevila jsem jedny nádherně zelené, o kterých jsem věděla, že si je vezmu zítra do školy. V kufru začalo něco zvonit a já se v něm začala hrabat. Co to? Mobil? Kde se tam vzal? Alice!

 

Pan neznámý

Pan neznámýBella přes tři roky chodí s jejím přítelem Richardem a doufá, že konečně nastane den, kdy ji požádá o ruku. Jenže Richard ji připraví jiné překvapení, díky kterému se Bella seznámí s božským panem Cullenem.

 

Láska mého života - 16. kapitola

Láska mého života - 16. kapitola„To je dobře,“ upozornila jsem ho a váhavě si stoupla na špičky. Nevěděla jsem, jestli je ta dobrá příležitost si ho přitáhnout na rty a políbit ty jeho krásně rudé rtíky, které tak dobře chutnaly. Edward pochopil mé váhání, a proto mi to ulehčil a sklonil se ke mně a přitiskl své rty na mé.

 

Láska mého života - 15. kapitola

Láska mého života - 15. kapitolaMé myšlenky přerušily tiché kroky, mířící k mému pokoji, a srdce, které pravidelně bušilo. Bella? Nejspíš nemůže spát. Další úžasná zpráva. Budu ji moct držet v objetí, i když bude spát. Bella chytla opatrně za kliku a nakoukla dovnitř. Její hnědé vlasy se vlnily kolem nádherně, dívčího obličeje a její hnědé oči zkoumaly pokoj. Byla sice tma, ale já vše viděl jako za denního světla - ne-li líp.

 

Láska mého života - 14. kapitola

Láska mého života - 14. kapitola„Já… Chtěla… Já bych… chtěla…“ koktala jsem a on trpělivě čekal. „Chtěla bych tě políbit,“ přiznala jsem a ještě víc zrudla. Jeho rty se automaticky pootevřely a on se ke mně víc nahnul. Jeho dech jsem cítila na rtech a mým tělem kolovala touha. Touha dotknout se jeho nádherných rtů, které vypadaly jako rudé třešně.

 

Láska mého života - 13. kapitola

Láska mého života - 13. kapitola„Potřebuji s tebou mluvit.“ Jen jsem přikývla a vyšla z místností. Před saunou jsem se pořádně vysprchovala a podívala se na Edwarda, který si mě prohlížel.

 

Láska mého života - 12. kapitola

Láska mého života - 12. kapitola„Jsi překrásná,“ ozvalo se za mnou a já se rychle otočila. Za zády stál Edward a s úsměvem mě pozoroval. Přejela jsem jeho vypracovanou postavu očima a zastavila se na břišních svalech. Krásné bermudy zvýrazňovaly každý sval a odraz zrcadla prozrazoval, že plavky ukazují i Edwardův krásně vypracovaný zadek.

 

Láska mého života - 11. kapitola

Láska mého života - 11. kapitolaJeště chvilku jsem koukala na zavřené dveře a přežvykovala snídani. Co asi Alice plánuje? Nějaké nákupy? To snad ne, ví, jak nákupy nesnáším. Dojedla jsem snídani, vypila džus a vstala z postele. Namířila jsem si to do koupelny, abych si umyla zuby a učesala rozcuchané vlasy. Když jsem se na sebe podívala do zrcadla, trošku jsem se lekla a překvapeně vykulila oči. Ty sny opravdu musely být hodně divoké, když mám takové ptačí hnízdo na hlavě. Na kartáček jsem si dala pastu a pořádně si vyčistila zuby.

 

Láska mého života - 10. kapitola

Láska mého života - 10. kapitolaPrvní kulatiny této povídky a já nemohu uvěřit jak rychle to přišlo. :D Řekla jsem si, že možná už by se mohla Bella s Edwardem sblížit, ale jestli to tak bude, to nechám na další kopitolky. :) *** „Timy je nakrmený, má vyčištěné zuby a už od brzkého rána s Emmettem hraje hry. Odpoledne určitě odpadne,“ informoval mě Edward a já se vděčně usmála. Hladově jsem se podívala na krásně voňavé vafle se sirupem a pomerančový džus. „Pravá americká snídaně,“ řekla jsem nadšeně a Edward mě obdařil tak nádherným úsměvem, že mé srdce vynechalo pár úderů.

 

Láska mého života - 9. kapitola

Láska mého života - 9. kapitola„Edwarde,“ zamrmlala a já se lekl, že se probudila. Rychle jsem stáhl ruku, ale ona se jen přetočila na bok a dál spala. Vypadala jako anděl. Ne, ona byla anděl. „Spi sladce, krásko,“ popřál jsem jí a dal jí polibek na čelo. Nemohl jsem uvěřit tomu, že její pleť je tak hladká. Naposledy jsem se na ni podíval a vyskočil z okna, abych si zašel na lov.

 

Láska mého života - 8. kapitola

Láska mého života - 8. kapitolaEdward na chvilku zvedl pohled od časopisu a přejel mé oblečení pohledem. Nějak to nekomentoval a znovu se začal věnovat časopisu. Proč jen i tak krátký pohled dokáže ve mně vyvolat neznámý pocit?

 

Život tanečnice - 16. kapitola

Život tanečnice - 16. kapitola„Nemyslím si, že chcete udělat nějaký velký skandál. Pokud vím, můj táta vkládá velké peníze do této školy a Cullenovi taky. Nikdo by vás nepochválil za to, že jste ztratil největší sponzory,“ informovala jsem ho a on se na mě zaraženě podíval. „Vyhrožujete mi, slečno Swanová?“ zeptal se překvapeně a já se uchichtla. „Ne, jen konstatuji holý fakt,“ odpověděla jsem.

 

Láska mého života - 7. kapitola

Láska mého života - 7. kapitola„Bello, klid,“ uklidňovala mě Alice a já jen přikývla. Byla jsem ráda, že je mám po svém boku. Byli to nejhodnější lidé na světě. Jenže, co mě nejvíce trápilo, bylo, od koho jsem dostala tak krásné šaty. Nikdo mě nenapadal. Kdo by mi kupoval tak drahé šaty? Cullenovi? To je blbost. Věděli, že nechci, aby mi něco kupovali. Stačilo, že Timy dostal autodráhu.

 

Láska mého života - 6. kapitola

Láska mého života - 6. kapitola„Co to je, Bello?“ vyzvídala maminka a já pokrčila rameny. I s balíkem jsem se vydala do pokoje. Zvědavě jsem se posadila na postel a pomalu roztrhala papír. Na balíku byl malý papírek se vzkazem. Pro tu nejkrásnější dívku, kterou jsem v životě poznal. Byl bych rád, kdyby sis ty šaty oblékla zítra do školy. S láskou, Anonym.

 

Láska mého života - 5. kapitola

Láska mého života - 5. kapitola„Ona tě má ráda,“ vysvětlil a já překvapeně zamrkal.
„Jak to víš?“ zeptal jsem se překvapeně a on protočil panenky.
„Když usnula na pohovce, říkala tvoje jméno,“ vysvětlil a mé mrtvé srdce začalo po dlouhé době tlouct.

 

Zvrhlý upír - 16. kapitola

Zvrhlý upír - 16. kapitola„Proč?“ šeptla jsem vyděšeně a on se zasmál. „Říkal jsem, že kvůli tobě,“ odpověděl a pohladil mě po tváři a palcem přejel přes horní ret, který se strachem chvěl. „Každý musí přinést nějaké objeti a já kvůli tobě zabiju každého, kdo se mi postaví do cesty,“ vysvětlil a mně z oka ukápla slza. Po jedné slze se z oka vyvalila celá louže slaných kapek a on se je snažil setřít.

 

Život tanečnice - 15. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Život tanečnice - 15. kapitola Bella má slyšiny, které ji děsí. Edward se vyžívá v jejím strachu a Esmé ji přesvědčuje, že se jí všechno jen zdá. Jediné pozitivum na tom dni je, že má rande s Justinem. Jak bude probíhat? Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Život tanečnice - 14. kapitola

Život tanečnice - 14. kapitolaNastává den, kdy se Bella přestěhuje ke Cullenům. Esmé a Carlisle jsou opravdu milí, ale jiný člen rodiny rozhodně ne. Nejrhoší je, že hned první den se stane něco, co Bellu hodně rozhodí. Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Zvrhlý upír - 15. kapitola

Zvrhlý upír - 15. kapitolaVrah se dál plíží městem a zabíjí další dívky podobné Belle. Mezitím Bella bojuje proti rodině, která ji až moc chrání a neustále ji kontroluje.
Co vymyslí za plán a jak zabraní dalším vraždám?
Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Život tanečnice - 13. kapitola

Život tanečnice - 13. kapitolaBella se těší na vytoužený večer s Justinem, ale vše jí překazí její táta, který jí oznámí, že odjíždí a ona se musí přestěhovat k někomu, kdo ji bude hlídat. Kdo to asi bude? Je tu i kratší pohled Edwarda, který prozradí, co se dozvěděl z Justinovy hlavy. Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Život tanečnice - 12. kapitola

Život tanečnice - 12. kapitolaEdwardovi se opět podaří Belle zkazit celé ráno, ale jak známe Bellu, ona to jen tak nenechá. Co mu na to řekne a proč se pohádají ještě víc při jedné hodině? Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Láska mého života - 4. kapitola

Láska mého života - 4. kapitolaBellin školní den dál pokračuje a zdá se to být čím dál horší. Jak to vše dopadne? A co navrhne střeštěná Alice, která, jak ji známe, je maniak na nákupy? Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Láska mého života - 3. kapitola

Láska mého života - 3. kapitolaBellu čeká první den školy společně s Cullenovými. Její obavy jsou oprávněné, protože moc dobře zná své spolužáky. Jak to dopadne s Edwardem, který je tak moc zamilovaný? Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Láska mého života - 2. kapitola

Láska mého života - 2. kapitolaVešla jsem do kuchyně a spatřila boha. Stál tam opřený o kuchyňskou linku a povídal si s Timym. Jeho vlasy měly bronzový odstín a jeho postava byla dokonalá. Na sobě měl luxusní oblečení a mile se usmíval. Ten úsměv mi rozbušil srdce. Ten neznámý se na mě otočil a ještě víc se usmál.

 

Život tanečnice - 11. kapitola

Život tanečnice - 11. kapitolaBellino rande pokračuje a ona se s Justinem sbližuje. Jak dopadne celé rande, a co se druhý den stane? Rozhodně nebude chybět Edward, který si, jako vždy, bude muset rýpnout. Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Láska mého života - 1. kapitola

Láska mého života - 1. kapitola„Vstávej, Swanová!“ křikl na mě kluk, který mi podrazil nohy. Bolestně jsem zaskuhrala a mrkáním zahnala slzy. „Ale, copak? Přece Isabellu něco nebolí?“ smála se nějaká slepice a já potichu zanaříkala. Je to nová povídka, tak bych ráda znala váš názor. Děkuji Sheela

 

Zvrhlý upír - 14. kapitola

Zvrhlý upír - 14. kapitolaPo Seattlu nadále běhá neznámý upír a dál na sebe upozorňuje. Cullenovi si začnou všímat podrobností mezi Bellou a mrtvou dívkou. Co vše se ještě stane? Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Zvrhlý upír - 13. kapitola

Zvrhlý upír - 13. kapitolaBella musí vyzdobit dům, což není snadné, když vás u toho pořád diriguje malý skřítek jménem Alice. Celý večer se vyvíjí dokonale, ale vše dokonalé jednou musí skončit. Co se stane? Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Život tanečnice - 10. kapitola

Život tanečnice - 10. kapitolaBellu ráno čeká nepříjemné překvapení, když zjistí, že jaksi nejedou pojistky. Zavolá Alice, která jí pošle Edwarda. Určitě chápete, že Bellina nálada se určitě „zvedne". Ale nebojte, večer si Bella vyrazí s Justinem. Co se v kině stane? Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Život tanečnice - 9. kapitola

Život tanečnice - 9. kapitolaBella to s alkoholem trochu přehnala, a tak druhý den bude mít parádní kocovinu. K tomu všemu Emmett, který si nenechá ujít příležitost, aby do ní neryl. Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Zvrhlý upír - 12. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Zvrhlý upír - 12. kapitolaBella po náročných nákupech usnula a probrala se až v autě. Edward si pro ni připravil velmi příjemné překvapení. Co to je? Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Život tanečnice - 8. kapitola

Život tanečnice - 8. kapitolaJaké bylo překvapení, které Bellu čekalo? Rozhodně bylo příjemnější než Edward, který se v tomto dílku také objeví. Příjemné čtení přeje Sheela

 

Život tanečnice - 7. kapitola

Život tanečnice - 7. kapitolaBellu čeká první oficiální zkouška s crew. Na večer je Bella domluvená s Culleny, kteřá si pro ni připravili překvapení. Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Zvrhlý upír - 11. kapitola

Zvrhlý upír - 11. kapitolaPo dlouhé době tu pro vás mám pokračování mojí povídky. Co se stalo tak příšerného, že Bella křičela v domě? Jedno vám prozradím, rozhodně to nebude příjemné překvapení. Příjemné čtení přeje Sheela

 

Isabella Marie Swan Culen - 10. kapitola

Isabella Marie Swan Culen - 10. kapitolaCo se stalo v jídelně, že Bella byla tak překvapená? Po incidentu v jídelně Bella pozná, co je to opravdu krize. Udobří se s Edwardem, nebo se budou dál hádat? Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Život tanečnice - 6. kapitola

Život tanečnice - 6. kapitolaJe tu pokračování. Na Bellu čeká nový den a zkoužka z tance. Naštěstí má takové sebevědomí a ví, že tu zkoušku udělá. Přeji příjemné čtení, Sheela

 

Život tanečnice - 5. kapitola

Život tanečnice - 5. kapitolaBella jde po menší nehodě s Justinem do koupelny očistit si špinavé šaty. Přeskoí jiskra mezi Bellou a Justinem? Co bude dělat Bella druhý den a jaké překvapení ji čeká? Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Život tanečnice - 4. kapitola

Život tanečnice - 4. kapitolaPo dlouhé době přináším novou kapitolku. Bella se pohadá s Edwardem a naštvaně odkráčí. Co všechno se ještě semele? Jaký program připravil pro Bellu její otec? Jedno je jisté. Edward není jediný krasavec ve městě. Příjemné čtení přeje Sheela

 

Zvrhlý upír - 10. kapitola

Zvrhlý upír - 10. kapitolaKdo na Bellu čekal před kinem? Umoudří se konečně Edward a přizná si, že Bella je pro něj to nejduležitějí na světě? Příjemné čtení přeje Sheela

 

Život tanečnice - 3. kapitola

Život tanečnice - 3. kapitolaBella jede na návštěvu ke Cullenům. Bohužel, ne všichni jsou z její přitomnosti nadšení. Jak se vyhrotí vztah Edwarda a Belly? Příjemné čtení přeje Sheela

 

Zvrhlý upír - 9. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Zvrhlý upír - 9. kapitolaBella se usmiřuje s Edwardem. Edward se hodně snaží, a když si spolu vyrazí do kina, Bella potká svoji minulost. Jak na to zareaguje Edward? Příjemné čtení přeje Sheela

 

Život tanečnice - 2. kapitola

Život tanečnice - 2. kapitolaBella přijíždí do školy, kde se má přihlásit. Bohužel zapomněla, že nejspíš všichni budou překvapený z nového auta. Když se přihlásí, rozhodne se jet na nákupy, kde potká neznámé lidi. Kdo to bude? Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Život tanečnice - 1. kapitola

Život tanečnice - 1. kapitolaPřináším první dílek nové kapitolovky. Bella se stěhuje z Londýna do Forks. Její otec se ale ohodně změnil a ona je zděšená, protože se chová jako puberťák. Doufám, že se povídka bude líbit jako Já nejsem ona.
Příjemné čtení přeje Sheela

 

Zvrhlý upír - 8. kapitola

Zvrhlý upír - 8. kapitolaBella vyběhne ven z obchodu kvůli Edwardovi. Bella je hodně naštvaná a Edwarda nechce vidět. Ale zvítězí láska, anebo nenávist? Příjemné čtení přeje Sheela

 

Já nejsem ona 15 (happy end)

Já nejsem ona 15 (happy end)Slíbila jsem happy end a tady je. Bella nám popíše den po dopise a nakonec je epilog. Loučím se s touto kapitolovkou. Příjemné čtení přeje Sheela

 

Já nejsem ona 15 (sad end)

Já nejsem ona 15 (sad end)Tento dílek není oficiální. Je to jen myšlenka, která by se mohla stát. Rozhodla jsem se napsat i smutný konec. Ale než začnete chystat zapalovače a podpalovat hranice, chci vás upozornit, že nápíši i happy end. Přeji příjemné čtení kapánek depresivní povídky. Sheela

 

Já nejsem ona 14

Já nejsem ona 14Dozvíme se jaké překvapení přichystal Alec pro Bellu. Bella dostane nečekaný dopis. Celá tato povídla se blíží ke konci. Čekají nás maximálně dvě poslední kapitolky. Příjemné čtení přeje Sheela

 

Zvrhlý upír - 7. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Zvrhlý upír - 7. kapitolaV tomto díle se dozvíme, jak zareagovala Jessica, když načapala Edwarda s Bellou. Bella s Edwardem se dají dohromady a vyznají si lásku. Druhý den ovšem pojedou do obchodního centra, kde na Bellu čeká nepříjemná věc. Jaká? To si musíte přečíst. Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Já nejsem ona 13

Já nejsem ona 13Tak a je tu pokračování. Přežije Bella, nebo umře a Alecovi se zhroutí celý svět. Na plátně se objevuje nová postava, která nemá vůbec dobré úmysly. Příjemné čtení přeje Sheela

 

Já nejsem ona 12

Já nejsem ona 12Bellu čeká nepříjemné překvapení, kvůli kterému se zničí jejich líbánky. Co je to za překvapení a jak se to vše vyvine? Příjemné čtení přeje Sheela

 

Zvrhlý upír - 6. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Zvrhlý upír - 6. kapitolaBella a Edward ne a ne si dát pokoj a tak jejich laškování pořád pokračuje. Ale tato dvojka nezůstane jen u laškování. Co se mezi nimi stane? Příjemné čtení přeje Sheela

 

Já nejsem ona 11

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Já nejsem ona 11Bella s Alecem dojedou na místo, kde mají probíhat jejich líbánky. Zažijí spolu krásnou noc, ale druhý den je čeká nepříjemné překvapení. Pěkné čtení přeje Sheela.

 

Zvrhlý upír - 5. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Zvrhlý upír - 5. kapitolaTentokrát pohled Edwarda. Bella se s Edwardem pořád provokuje. Bella, ale nečeká, že jí Edward vrátí úder a tak zažije pěkný trapas. Co všechno se přihodí? Příjemné čtení, přeje Sheela

 

Já nejsem ona 10

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Já nejsem ona 10Pokračování povídky. Bella prožije svatbu. Přípravu na svatební cestu. A spor mezi Alecem a Edwardem. Příjemné čtení, přeje Sheela. ♥

 

Já nejsem ona 9.

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Já nejsem ona 9.Tak, a je tu slíbené pokračování. Konečně se dozvíte, co se stane na WC... Začnou přípravy na svatbu a Bellu čeká, bohužel, ne zrovna příjemné překvapení. Pěkné čtení, přeje Sheela. ♥

 

Zvrhlý upír - 4. kapitola

Zvrhlý upír - 4. kapitolaTak a je tu konečně pokračování povídky. Pomstí se Bella Edwardovi. A co se bude dít. Příjemné čtení, přeje Sheela

 

Já nejsem ona 8

Já nejsem ona 8Tak a je tu pokračování povídky. Dozvíte se, co se stane, když Bella uvidí Edwarda. Udělá nějakou scénu? Jak skončí večírek a jaký pak bude plán večera? Pěkné čteni, přeje Sheela ♥

 

Já nejsem ona 7

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Já nejsem ona 7Tak a je tu pokračování. Za jeden den se stane opravdu spousta věcí. A když by řekl upír, že je všechno perfektní najde se něco, co vše pokazí. Tedy spíš někdo. Příjemné čtení přeje Sheela.

 

Já nejsem ona 6

Já nejsem ona 6Tak a je tu pokračování. Čeká na Vás opravdu velké překvapení. Moc děkuji za komentáře a doufám, že se tato povídka bude taky líbit. Příjemné čtení. Sheela

 

Já nejsem ona 5

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Já nejsem ona 5V této kapitolce se dozvíte, co Edward Belle poví. Myslím, že mě ušlapete za živa. Ale i tak douám, že se to bdue líbit. Ale nebojte, Bella s Edwardem nezůstane... =)
Pěkné čtení.
Sheela

 

Zvrhlý upír - 3. kapitola

Zvrhlý upír - 3. kapitolaTak a je tu pohled Belly. Co se myslí o nových studentech? Jaký byl názor na Edwardovu reakci?
Budu ráda za každý komentář. Přeji příjemné čtení...
Sheela

 

Zvrhlý upír - 2. kapitola

Zvrhlý upír - 2. kapitolaPrvní den ve škole. Co se všechno se semele? Tento díl je napsaný z pohledu Edwarda. Pěkné čtení a budu ráda za každý komentář. Sheela

 

Já nejsem ona 4

Já nejsem ona 4Je tu další kapitolka. Je to z pohledu Edwarda, takže se ještě nedovíte, co Belle pověděl. Pěkné čtení. Budu ráda za každý komentář. Sheela

 

Já nejsem ona 3

Já nejsem ona 3Tak a je tu další pokračovaní. Bella bude vyprávět celý svůj příběh Cullenovým.
Pěkné čtení a budu ráda za každý komentář. Sheela

 

Zvrhlý upír - 1. kapitola

Zvrhlý upír - 1. kapitolaBella McCartiová se svými sourozenci, žije poklidný život ve Forks. Rosalie a Jasper jsou už dávno upíři, jen Bella je poloupír. Do města se stěhuje nová rodina upírů se kterými se rychle spřátelí. Jen s jedním si nepadne do oka.

 

Já nejsem ona 2

Já nejsem ona 2Tak a je tu další pokračování povídky Já nejsem ona. Bella s gardou vyráží na připravovanou akci. Po cestě si užívá let s Alecem. Když to vypadá, že všechno půjde podle plánu, objeví se skupinka, která všechno zvrtne. Budu ráda za každý komentář. Sheela

Dokončeno

Já nejsem ona 1

Já nejsem ona 1Bella už není člověk. Žije si svůj spokojený život ve Volteře, ale jednoho dne musí vykonat úkol, při kterém ji potká nepříjemné překvapení. Změní tato záležitost její život? Odejde z Voltery? Budu vděčná za každé komentáře a názory. SheelaUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!