Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Veubella

Veubella

VeubellaPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Veronika

Věk: 19

O mně: Tak v první řadě byste o mně měli vědět, že strašně moc miluju nadpřirozeno. (především ty zubatý potvory :D )
Moc ráda čtu a dalo by se říct, že v jednom kuse. :D
Mezi mé nejoblíbenější knížky patří samozřejmě Twilight, pak taky Vampýrská akademie, Škola noci, Hostitel nebo třeba Harry Potter.
Už třetím rokem navštěvuji Obchodní akademii.
Další z mých závislostí (kromě čtení a psaní) je sledování seriálů. Moje nejoblíbenější jsou: Game of Thrones, Teen Wolf, True Blood, The Walking Dead a The Vampire Diaries. ;)

"Dlouho jsme se smáli šéfově anekdotě, než jsme pochopili, že je to pracovní úkol."
"Kdo si to chce zopáknout, ať zvedne ruku. Kdo zvedne ruku, je blázen."
"Nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř."
"Nejvíc na životě miluju tu rozmanitost - každý den mě nasere někdo jiný…"

Kontakt:

E-mail: Veronic1 (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 232

Moje komentáře

Datum registrace: 6. 3. 2011

Poslední přihlášení: 12. 7. 2016, 14:27

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Veubelly

Povídky od Veubelly

Kapitolovky (22):


Chladná - rozepsaná
Kde jsi, Isabello? - dokončená
Kde jsi, Isabello? II - dokončená
Brána - dokončená
Sakra! Já se s ním vyspala! - dokončená

V přípravě (17): Ta propast, co je mezi námi / Smrt v jezeře / Dvojí svět / Bloody moon / Mona Bella / Ve jménu Volterry/ Bella Swan, profesionální vražedkyně / Zubatá / Zvítězí jen jeden / Náctiletý / Večernice / Chaos / Padlí andělé / Na hraně / Melodie temna / Jako štvaná zvěř / Vražedné vzpomínky

Jednorázovky (15):

Jane, nepotřebuji tě! / Pomstím tě, Jane! / Konec začínající lásky / Potkal jsem anděla / Osudný máj / Edwarde?! To přeci nemůžeš! Omyl, Bello, já můžu vše... / Renesmé na brigádě / Přístav naděje / Nepotopitelná loď / Růže, z které už zbylo jen trní... / Křehké srdce labutě / Upíří máma / Poslední šance na lásku / Osudu neporučíš, Bells... /
Lost werewolf

Drabble (84):

Esménina bolest / Beru si tě, Edwarde! / Ano, to je ona... / Přicházejí / Já budu táta! / Bello, co se to s tebou stalo? / Tajemství Volterrských zdí / Můj vysněný syn / Můj vysněný syn - Happy End / Milý deníčku... / Dál čekám... / Potkala jsem smrt / Viděla jsem svůj osud / Anděl? Ne, ďábel! / Další vidina / Vstup do nového života / Temný hrad / Za svitu luny / Vodopády lásky / Tajemný ostrov / Miluju to! / Vlkodlak / Esménin ostrov / Vše nové - sakra! / Vznik světa / Mami, kup mi slona! / Zabila ji! / Jiná planeta? / Chvíle pro Rose / Máš strach? / Démon noci / Vlčí láska navěky / Cesta do záhuby / Alice a Jasper trochu jinak / Už dál nečekám... / Květiny pro Renesmé / Nejkrásnější dárek k narozeninám / Osudný polibek / Velkej větrník / Černá růže / Bello, vezmeš si mě? / Stín / Rudá záře / Můj osud / Dobro vs. zlo / Edwarde?! To přeci nemůžeš! / Má láska / Vše skutečným se stává / Nedokázal jsem... / Bello, co jsi to říkala? / Štípni mě! / Je rakev prázdná? / Vezmeš si ho, a basta! / Krvavé slzy / Těžká volba / Udělal jsem to pro vyšší dobro / Bella a chtivý Aro / Kouzelná louka / Letadlo / Moc bude má... / Malé překvápko / Vánoční překvapení/ Kráska v obilí / Bello, jsem upír / Pocítil jsem... výčitky? / Šachová partie / New word / Už toho na mě bylo moc... / Znovu se ptám - proč? / Sama smrt / Jejich dny jsou již sečteny... / Jako blesk z čistého nebe / Klapka a jedem! / Romantika musí být / Mlhavá budoucnost / Čelisti / Osudná mlha / Lev a jehně / Woman in fire / Žít v divočině / Bloody desire / The sound of crying angel / Dokonalé rande? Spíš katastrofa! / Immortal king

Parodie (5):

Cullenovi na 1.máje / 1. máj ve Volteře / Cullenovi u moře / Emmette, vyprávěj!/ Upíří Vánoce

Poslední aktualizace: 9. 8. 2014 (18:30)

Články:

 

Immortal king

Immortal kingAro Volturi vzpomíná na den, kdy byl přeměněn v upíra. Co zapříčinilo jeho neustálý boj o moc?

Povídka do soutěže Summer drabbles - Drabble Battle (300 slov).

 

Dokonalé rande? Spíš katastrofa!

Dokonalé rande? Spíš katastrofa!Jak se může vyvinout takové letní rande s Edwardem, se dozvíte v tomto soutěžním tripple drabblu (300 slov).
Prosím o komentáře. ;)

Povídka do soutěže Summer drabbles.

 

The sound of crying angel

The sound of crying angelMožná se to na první pohled nemusí zdát, ale i Victoria má srdce. Jak vypadá její upíří pláč? Soutěžní double drabble (200 slov). Přeji příjemné čtení a předem děkuji za komentáře. ;)

Povídka do soutěže Summer drabbles.

 

Bloody desire

Bloody desireBella dostane žízeň a začne prahnout po zakázaném ovoci. Co to bude, se dozvíte v tomto soutěžním drabblu (100 slov) na téma touha. Předem díky za komentáře. :)

Povídka do soutěže Summer drabbles.

 

Lost werewolf - 3. část

Lost werewolf - 3. částNa Bellu čeká zásadní rozhodnutí. Vybere si smečku nebo lásku? To a ještě více se dozvíte v poslední části této soutěžní povídky!
Komentáře by mě vážně potěšily. :)

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

 

Lost werewolf - 2. část

Lost werewolf - 2. částJak bude probíhat Bellino setkání s neznámým upírem? A je vůbec možné, aby se všechno tak hrozně zkomplikovalo? Druhá část soutěžní povídky! :)

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

 

Lost werewolf - 1. část

Lost werewolf - 1. částBella nemá jako vlkodlak snadný život. Občas si přijde ztracená a osamělá… To vše se ale kompletně změní, když jednoho večera narazí na upíra. Upíra, do kterého se zamiluje. Dokáže láska rodící se mezi nimi překonat všechny nástrahy, které jim život připravil? Koho si nakonec Bella vybere…? Smečku nebo svého úhlavního nepřítele, do kterého je bláznivě zamilovaná? To a ještě mnohem více se dozvíte v této soutěží povídce na téma zakázaná láska! :)

Soutěžní povídka v soutěži Zamilovaný červen.

 

Chladná - 1. kapitola

Chladná - 1. kapitolaEdward to v životě nemá lehké. Jeho bratr Emmett se mu neustále posmívá za jeho nulový sexuální život.
To se má ale změnit v den Emmettovy rozlučky se svobodou, kdy Emmett nabídne Edwardovi sázku. Pokud se mu povede vyspat se s jednou z modelek, už nikdy ho nebude zesměšňovat. Dokáže nezkušený Edward svést překrásnou Isabellu, která o něj nejeví ani nejmenší zájem? Příjemné čtení přeje Veubella. :)

 

Sakra! Já se s ním vyspala! - Epilog

Sakra! Já se s ním vyspala! - EpilogPoslední dílek skládačky...
Snad se vám bude líbit. :)

 

Sakra! Já se s ním vyspala! - 18. kapitola

Sakra! Já se s ním vyspala! - 18. kapitolaJako když udeří blesk, Charlie stál na nohou a v obranné pozici se krčil v rohu místnosti. Pomalu přejížděl každého v místnosti pohledem, dokud se jeho krvavě rudé oči nezastavily na těch mých...
Příjemné čtení! :)

 

Sakra! Já se s ním vyspala! - 17. kapitola

Sakra! Já se s ním vyspala! - 17. kapitolaNajednou jsem se zarazila a z hrudi se mi vydralo děsivé zavrčení. Ucítila jsem vůni čerstvé lidské krve…
Příjemné počtení! ;)

 

Sakra! Já se s ním vyspala! - 16. kapitola

Sakra! Já se s ním vyspala! - 16. kapitolaCo Alice viděla, a co to bude mít za následek se dozvíte v této kapitole. Příjemné čtení! :)

 

Sakra! Já se s ním vyspala! - 15. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Sakra! Já se s ním vyspala! - 15. kapitolaV hlavě jsem měla vybíleno. Kontrolu nad mým tělem převzal chtíč a novorozenecké pudy. Příjemné čtení! ;)

 

Sakra! Já se s ním vyspala! - 14. kapitola

Sakra! Já se s ním vyspala! - 14. kapitolaJeště několikrát nepravidelně uhodilo a pak vše utichlo. Zhluboka jsem se nadechla a otevřela oči do nového života...
Příjemné čtení! ;)

 

Sakra! Já se s ním vyspala! - 13. kapitola

Sakra! Já se s ním vyspala! - 13. kapitolaPosuneme se o nějaký ten pátek dopředu. Blíží se nám termín porodu... Příjemné počtení! ;)

 

Sakra! Já se s ním vyspala! - 12. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Sakra! Já se s ním vyspala! - 12. kapitolaUž jsem se chystala otevřít dveře, když jsem uslyšela melodii klavíru. Zarazila jsem se s rukou na klice a pomalu se obrátila. Zaraženě jsem koukala na druhé dveře. A pak jsem na ně bezmyšlenkovitě zabušila.
Příjemné čtení! ;)

 

Sakra! Já se s ním vyspala! - 11. kapitola

Sakra! Já se s ním vyspala! - 11. kapitolaVelice emocionální kapitola. Čeká nás hádka.
Přeji pěkné počtení! :)

 

Sakra! Já se s ním vyspala! - 10. kapitola

Sakra! Já se s ním vyspala! - 10. kapitolaCesta do Denali...
„Jmenuje se Tanya a ano, je šílená… před pár lety se pokusila sbalit Edwarda.“
Příjemné čtení! ;)

 

Žít v divočině

Žít v divočiněDoubble drabble vyprávěný z pohledu Edwarda popisuje jeden z mnoha Emmettových šílených nápadů. Příjemné čtení! ;) Doufám, že se bude líbit a zanecháte komentář. :)

 

Woman in fire

Woman in fireBellu potkala tragédie, přes kterou se už nedokáže přenést. Proto se rozhodne to ukončit...
Lehce depresivní drabble o 300 slovech. Doporučuji vám si pustit tu písničku a doufám, že zanecháte komentář. :) Vaše Veubella.

 

Sakra! Já se s ním vyspala! - 9. kapitola

Sakra! Já se s ním vyspala! - 9. kapitolaDruhý den ráno. Bella opouští svůj domov a pak i zemi. Příjemné čtení! ;)

 

Sakra! Já se s ním vyspala! - 8. kapitola

Sakra! Já se s ním vyspala! - 8. kapitolaPondělní ráno. Bella dala na Edwardovu radu a šla do školy. Což samozřejmě vůbec neměla dělat, protože celé vyučování bude jedna velká katastrofa...
Příjemné čtení! ;)

 

Sakra! Já se s ním vyspala! - 7. kapitola

Sakra! Já se s ním vyspala! - 7. kapitolaCo se Edward chystá říct Belle? To už asi všichni tuší... jak to ale bude pokračovat, to zjistíte až po přečtení této kapitoly. ;)

 

Sakra! Já se s ním vyspala! - 6. kapitola

Sakra! Já se s ním vyspala! - 6. kapitolaVydala jsem se do jámy lvové… A abych byla upřímná – já nikdy neměla lvy nijak v lásce. Na můj vkus měli až moc ostré zuby…
Příjemné čtení! ;)

 

Sakra! Já se s ním vyspala! - 5. kapitola

Sakra! Já se s ním vyspala! - 5. kapitolaBella dospěje k závažnému rozhodnutí. Čeká nás nepříjemné setkání a ještě nepříjemnější rozhovor...
Příjemné počtení! :)

 

Sakra! Já se s ním vyspala! - 4. kapitola

Sakra! Já se s ním vyspala! - 4. kapitolaOd oné hříšné noci uběhly tři týdny. Vypadalo to, že se už všechno vrací zpátky do normálu.
Avšak vzápětí se ukázalo, že ne všechno se dá obejít bez následků…
Příjemné čtení! ;)

 

Sakra! Já se s ním vyspala! - 3. kapitola

Sakra! Já se s ním vyspala! - 3. kapitolaKdyž jsem rozrazila dveře a všechny pohledy mých spolužáků se obrátily mým směrem, na chvíli mě napadlo, že to vědí. Tím to myslím skutečnost, že jsem měla sex s Edwardem Cullenem…
Příjemné počtení! ;)

 

Sakra! Já se s ním vyspala! - 2. kapitola

Sakra! Já se s ním vyspala! - 2. kapitolaDruhý den ráno. Zběsilý úprk z vily Cullenových a pár dalších zajímavých věcí... Doufám, že se bude líbit! ;)

Dokončeno

Sakra! Já se s ním vyspala! - 1. kapitola

Sakra! Já se s ním vyspala! - 1. kapitolaBella Swan chodí na střední školu ve Forks. Společně s ní tam také dochází chlapec jménem Edward Cullen. Jenže je namyšlený, chová se povýšeně a do postele si tahá každou druhou holku z ročníku. Bella ho z celého srdce nenávidí.
Co všechno ale dokáže změnit jeden večírek se spoustou alkoholu, se dozvíte v této povídce. ;)
Přeji příjemné čtení!

 

Brána - Epilog

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Brána - EpilogTak a je tu poslední kapitola. Bude mít tento příběh pohádkový konec? Doufám, že si tuto kapitolu dostatečně užijete! ;)

 

Brána - 50. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Brána - 50. kapitolaCo chce Renesmé Damonovi říct?
Předposlední kapitola - doufám, že si ji patřičně užijete. ;)

 

Brána - 49. kapitola

Brána - 49. kapitolaRozhovor se starou známou. Čas na přemýšlení.
A závažné rozhodnutí...
Příjemné čtení! ;)

 

Brána - 48. kapitola

Brána - 48. kapitolaRen se vydává na pobřeží. Čeká nás složitá cesta a slzy. Příjemné čtení přeje Veubella. ;)

 

Brána - 47. kapitola

Brána - 47. kapitolaPohodová kapitola. Ren si udělá menší výlet.
Příjemné čtení! ;)

 

Brána - 46. kapitola

Brána - 46. kapitolaStřet s Damonem. A ještě jeden...
Příjemné čtení přeje Veubella! ;)

 

Brána - 45. kapitola

Brána - 45. kapitolaKdo je osoba, která Renesmé přistihla v tak nemilé situaci? Odpověď na tuto otázku a na mnoho dalších najdete v této kapitole. Příjemné čtení! ;)

 

Brána - 44. kapitola

Brána - 44. kapitolaDruhý den ráno. Renesmé se opět nudí.
Příjemné čtení přeje Veubella. ;)

 

Lev a jehně

Lev a jehněEmmett vypráví malé Nessie další pohádku. Jaká je jeho verze O lvu a jehňátku? To se dozvíte v tomto tripple drabblu. Příjemné čtení přeje Veubella. ;)

 

Brána - 43. kapitola

Brána - 43. kapitolaZlomový okamžik v životě Stefana i Damona. Co všechno se Renesmé dozví ze zápisku ze Stefanova deníku? Příjemné čtení! ;)

 

Brána - 42. kapitola

Brána - 42. kapitolaKdyž holky odjedou, Renesmé se začne nudit. Proto udělá věc, kterou by nikdy jindy neudělala. V této kapitole se dozvíme něco málo z historie obou bratrů Salvatorových... Příjemné čtení! ;)

 

Brána - 41. kapitola

Brána - 41. kapitolaRenesmé čeká na příchod Bonnie. Dokáže ale Ren její kamarádka uklidnit? Bude vědět, co onen děsivý sen znamenal?
Příjemné čtení přeje Veubella. :)

 

Brána - 40. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Brána - 40. kapitolaPomalu jsem zvedla ruku a přejela si jí po tváři. Obraz v zrcadle udělal to samé. Díky tomu jsem konečně uvěřila, že jsem to doopravdy já. Pozorně jsem se na sebe zadívala a tajila dech...
Přeji příjemné čtení! ;)

 

Brána - 39. kapitola

Brána - 39. kapitolaNávrat do penzionu nevěstí nic dobrého...
Čeká nás srdceryvná kapitola. ;)

 

Brána - 38. kapitola

Brána - 38. kapitolaNapadlo mě, že jestli chci přestat myslet na všechno to, díky čemu budu mít brzo vážné deprese, nejlepší bude, když nebudu přemýšlet vůbec. A toho se dalo docílit pouze jedním způsobem…
Příjemné čtení! ;)

 

Osudu neporučíš, Bells...

Osudu neporučíš, Bells...S Bellou se osud nemazal. Tragická nehoda jí vzala manžela a ona se ocitá na dně. Vnese někdo do jejího života trochu štěstí? Tím někým samozřejmě myslím jednoho upíra s bronzovými vlasy, který občas neví, jak se bavit se ženou…
Jak moc dokáže takové setkání na hřbitově ovlivnit osud, se dozvíte v této jednorázovce. Doufám, že se vám bude líbit a zanecháte nějaký ten komentář. ;)

 

Brána - 37. kapitola

Brána - 37. kapitolaKratší kapitola, která by se dala shrnout do tří slov: Hřbitov Mystic Falls...
Aneb „Vypadni, Damone!“
Příjemné čtení! ;)

 

Brána - 36. kapitola

Brána - 36. kapitolaV této kapitole se dozvíme jaký má Renesmé dar. Musím vám také prozradit, že to nebude jediné šokující zjištění. Příjemné čtení! ;)

 

Brána - 35. kapitola

Brána - 35. kapitolaJak dopadne Renesmeino setkání s neznámým upírem? A co když není tak neznámý, jak se na první pohled zdálo...?
Příjemné čtení přeje Veubella. :)

 

Brána - 34. kapitola

Brána - 34. kapitolaKocovina, snídaně v Grillu a nepříjemné překvapení.
Užijte si čtení! ;)

 

Brána - 33. kapitola

Brána - 33. kapitolaKatherine na návštěvě, spousta alkoholu a romantika na konci. Příjemné čtení přeje Veubella! ;)

 

Brána - 32. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Brána - 32. kapitolaDamon se vrací z lovu a v penzionu na něj čeká příjemné překvapení. Přeji krásné čtení. ;)

 

Poslední šance na lásku od Veubella

Poslední šance na lásku od VeubellaPoviedka Poslední šance na lásku od Veubella sa umiestnila na 21. mieste.

 

Upíří Vánoce

Upíří VánoceVánoce už jsou sice za námi, ale já vám přesto přináším takové malé nahlédnutí ke Cullenům, abyste mohli na vlastní kůži poznat, jak vypadají pravé upíří Vánoce. Zapomeňte na to, že upíři nemůžou rudnout vzteky ani omdlít, protože v této parodii je možné všechno!
Takže se příjemně usaďte a užijte si to. ;)

 

Brána - 31. kapitola

Brána - 31. kapitolaRenesmé se rozhodne jít do lesa. Ale je to zrovna ten nejlepší nápad? Protože lesy Mystic Falls skrývají nejedno tajemství... Příjemné čtení přeje Veubella. :)

 

Brána - 30. kapitola

Brána - 30. kapitolaBezmyšlenkově jsem vkročila do obývacího pokoje. A zarazila se. Ano, Carolinina věcná rada vyšla úplně naprázdno…
Příjemné čtení přeje Veubella. ;)

 

Brána - 29. kapitola

Brána - 29. kapitolaPřežije Renesmé hněv Caroline? Poví jim o polibku s Damonem? A jestli ano, jak na to zareagují? Odpověď na tyto otázky a ještě něco navíc se dozvíte v této kapitole. Příjemné počtení. ;)

 

Osudná mlha

Osudná mlhaTento drabble (300 slov) je jakýmsi volným pokračováním drabblu Mlhavá budoucnost. Anebo alternativním koncem. Samozřejmě není nutné Mb číst. :) Tohle mluví samo za sebe. Doufám, že si čtení plně vychutnáte a zanecháte komentář. ;)

 

Brána - 28. kapitola

Brána - 28. kapitolaKratší kapitola poklidného rázu. Druhý den ráno - telefonát s Alicí a důkaz, že Ren má opravdu krátkou paměť...

 

Brána - 27. kapitola

Brána - 27. kapitolaDokáže Jeremy Ren odpustit? A co víc... dokáže ona odpustit sama sobě? Příjemné čtení přeje Veubella. ;)

 

Brána - 26. kapitola

Brána - 26. kapitolaKonfrontace s policií, která bude mít nečekanou dohru. Příjemné čtení přeje Veubella. ;)

 

Čelisti

ČelistiEmmett a film Čelisti. Co z toho může vzniknout? Snad ani nechtějte vědět...
Doufám, že vás tento drabble (300 slov) aspoň trošičku pobaví a zanecháte komentář. Příjemné čtení!

 

Brána - 25. kapitola

Brána - 25. kapitolaAni upíří krev nezahojí všechny rány. Renesmé čeká krušné ráno... Příjemné čtení přeje Veubella. ;)

 

Brána - 24. kapitola

Brána - 24. kapitolaDamon ošetřuje Renesmé. Na konci kapitoly budeme svědky vyznání. Krásné čtení. Veubella. ;)

 

Mlhavá budoucnost

Mlhavá budoucnostBella přirovnává budoucnost k mlze. Doufám, že si čtení tohoto double drabblu (200 slov) užijete a zanecháte nějaký komentář. ;) Veubella

 

Brána - 23. kapitola

Brána - 23. kapitolaJaké to je, když vám někdo míří revolverem mezi oči? Renesmé může vyprávět... Veubella ;)

 

Brána - 22. kapitola

Brána - 22. kapitolaPokračování rozhovoru s Damonem. Jak Ren zareaguje na to, že je Derek lovec upírů? :) Příjemné čtení!

 

Brána - 21. kapitola

Brána - 21. kapitolaPoklidné ráno - pošťuchování s Jeremym a snídaně. Zkazí někdo tuto mírumilovnou atmosféru? Odpověď snad ani není nutná... Příjemné čtení! :)

 

Brána - 20. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Brána - 20. kapitolaVztek, výčitky a noc plná vášně. Příjemné čtení! ;)

 

Brána - 19. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Brána - 19. kapitola„Takže, proč jste přijel do Mystic Falls?“
Rozhovor Renesmé s Derekem... Příjemné čtení! :)
P.S.: 15+ pro lehce vulgární výrazy.

 

Upíří máma

Upíří mámaJednorázovka z pohledu Esmé Cullen. Jaké to je být upíří máma? Jeden obyčejný den z jejího pohledu - anebo ne tak obyčejný? ;) Přeji příjemné počtení.

 

Brána - 18. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Brána - 18. kapitolaSen, který má následky, a setkání, které možná není náhoda. Anebo je to naopak? ;)

 

Klapka a jedem!

Klapka a jedem!Drabble (200 slov) o tom, jak by to mohlo vypadat, kdyby se Carlisle s Esmé rozhodli natočit film. Doufám, že vás to aspoň trošku pobaví a zanecháte nějaký komentář. ;)

 

Brána - 17. kapitola

Brána - 17. kapitolaPár klidných chvil s Jeremym a na závěr trochu podivný rozhovor s Damonem. Užijte si to! ;)

 

Brána - 16. kapitola

Brána - 16. kapitolaDiskuze o Damonově problému alias lovci upírů. Příjemné čtení! ;)

 

Brána - 15. kapitola

Brána - 15. kapitolaKrušné ráno a otravující Damon. Příjemné čtení! :)

 

Brána - 14. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Brána - 14. kapitolaA ples může začít... Užijte si to! ;)

 

Brána - 13. kapitola

Brána - 13. kapitolaPosuneme se o nějaký ten pátek kupředu. Čekají nás přípravy na velkou událost...

 

Křehké srdce labutě

Křehké srdce labutěJak by mohlo vypadat první setkání Alice a Jaspera, kdyby žili v této době a oba byli lidé? Prozradím, že s tím má něco společného jedna labuť. Příjemné počtení krátké jednorázovky z pohledu Jaspera přeje Veubella. ;)

 

Romantika musí být

Romantika musí býtJeden (ne)romantický večer Edwarda s Bellou. Doufám, že si tento drabble (300 slov) užijete. ;)

 

Brána - 12. kapitola

Brána - 12. kapitolaSetkání s čarodějkou, další výměna názorů s Damonem a nakonec rande s Jeremym. Příjemné čtení! :)

 

Brána - 11. kapitola

Brána - 11. kapitolaJeremy, Damon a malá žádost. Příjemné počtení! ;)

 

Jako blesk z čistého nebe

Jako blesk z čistého nebePrvní setkání Edwarda s Bellou. Co mu přitom běželo hlavou, se dozvíte v tomto drabblu (200 slov). Příjemé počtení. :)

 

Brána - 10. kapitola

Brána - 10. kapitolaRenesmé to v krizových situacích myslí trochu pomaleji...

 

Brána - 9. kapitola

Brána - 9. kapitolaKdyž se Renesmé naštve, dokáže být opravdu hodně sprostá...

 

Brána - 8. kapitola

Brána - 8. kapitolaČeká nás příjemné probuzení a velmi ochotný Damon...

 

Brána - 7. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Brána - 7. kapitolaRozhovor, zajímavé zjištění na pokoji a nakonec... Důvod, proč dávám omezení 15+ (jen tak pro jistotu).

 

Růže, ze které už zbylo jen trní...

Růže, ze které už zbylo jen trní...Napadlo mě, jaká by mohla Jane být jako člověk, a jak by mohlo vypadat to, co zapříčinilo její současné chování... Vždyť nemusela být takováhle odjakživa... Příjemné čtení přeje Veubella. ;)
Když opadají růže, zůstanou jen trny.

 

Jejich dny jsou již sečteny...

Jejich dny jsou již sečteny...Rozbřesk, Volterra, Irina a Aro. Doufám, že si čtení tohoto drabblu (200 slov) užijete a zanecháte mi nějaký komentář. :)

 

Brána - 6. kapitola

Brána - 6. kapitolaJak se Renesmé zachová tváří v tvář havranovi? Prozradím vám, že z toho bude tak hotová, že si bude muset jít dát jeden drink...

 

Brána - 5. kapitola

Brána - 5. kapitolaProhlídka Mystic Falls a jedno dost nemilé překvapení.

 

Brána - 4. kapitola

Brána - 4. kapitolaJeden sexy chlap s dokonalýma očima a věčně zmatená Renesmé...

 

Brána - 3. kapitola

Brána - 3. kapitolaRenesmé potřebuje najít místo na přespání. Bude tím nejvhodnějším místem tajemný penzion? A co teprve jeho majitel...

 

Brána - 2. kapitola

Brána - 2. kapitolaRenesmé dnes odjíždí. Takže... Kam že se to vlastně dostane?

 

Sama smrt

Sama smrtSlyšel vyprávění o démonech noci, a přesto vstoupil do lesa. Drabble (300 slov) o člověku, kterému osud moc nepřál...

 

Znovu se ptám - proč?

Znovu se ptám - proč?

Trošku nostalgický drabble (200 slov).

Ness se ptá - proč?

P.S: Doporučuji si k tomu pustit tu písničku. ;)

 

Brána - 1. kapitola

Brána - 1. kapitolaRenesmé slaví narozeniny. Co dostane? A jak sdělí své rodině, že je opouští? Doufám, že se vám bude tato pohodová kapitola líbit. :)

Dokončeno

Brána - Prolog

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Brána - PrologTato nová kapitolová povídka se bude týkat především Renesmé, která se na své osmnácté narozeniny odhodlá, že odejde na nějaký čas z Forks. Rozhodne se zůstat v jednom poklidném městečku ve Virginii. Brzy ale zjistí, že městečko je vše, jen ne poklidné...
Začne se dít řada šílených věcí a Renesmé pochopí, že se sem nedostala jen tak náhodou.
P.S.: Jacob se do ní nikdy neotiskl, takže ho tu rozhodně nečekejte.
Prolog je tak trochu drastický, tak dávám pro klid duše omezení 15+.
Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Už toho na mě bylo moc...

Už toho na mě bylo moc...Bella je zamilovaná do Edwarda, který o ni ale vůbec nestojí. Snaží se být silná, ale i sebemenší podnět jí stačí k tomu, aby se jí život sesypal jako domeček z karet... Příjemné čtení tohoto drabblu (300 slov) přeje Veubella.

 

Přístav naděje - 2. část

Přístav naděje - 2. částNessa si stojí pevně za tím, že Jacoba už nechce v životě vidět. Dokáže něco změnit její rozhodnutí? Opravdu se dá odolat síle otisku?

 

Přístav naděje - 1. část

Přístav naděje - 1. částPatnáctiletá Nessa je sirotek a žije pod jedním skoro rozpadlým přístřeškem u velkého přístavu. Stalo se tak, když celou její rodinu zabila královská rodina upírů. Další, kdo přežil je její přítel Jacob, který ji ovšem začal vinit ze smrti matky a nakonec ji opustil. Změní se její osud, když se znovu setká s Jacobem? Jde doopravy vzdorovat síle otisku?

 

Kde jsi, Isabello? II - 28. kapitola + Epilog

Kde jsi, Isabello? II - 28. kapitola + EpilogZazvonil zvonec a pohádky je konec... Jak to vlastně dopadlo s Volturiovými? Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? II - 27. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 27. kapitolaA bitva vrcholí... Jak to celé dopadne? Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? II - 26. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 26. kapitolaA boj pokračuje... Konečně se dozvíme, jaký má Isa talent. Příjemné čtení přeje Veubella. ;)

 

Nepotopitelná loď

Nepotopitelná loď15. dubna 2012 to již je 100 let, co šel ke dnu v té době největší osobní parník Titanic.

V této jednorázovce se vrátíme na jeho palubu a vžijeme se do příběhu dvou mladých lidí v pozadí celosvětové tragédie. Mladinká Bella cestuje se svými rodiči do Ameriky a náhodou narazí na okouzlujícího Edwarda Cullena... Přeskočí jiskra? A dokáže Edward zabránit blížící se katastrofě?
Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? II - 25. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 25. kapitolaMalá zastávka ve Volteře. A bitva může zvesela začít... Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? II - 24. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 24. kapitolaV této kapitole nás čeká rozhovor s Alicí a jedna důležitá informace. Konečně se posuneme kupředu... Příjemné čtení přeje Veubella. :)

 

Kde jsi, Isabello? II - 23. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 23. kapitolaV této kapitole se podíváme na celou situaci z Edwardova pohledu. Jak to celé vnímá? A jak to celé dopadne...? Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? II - 22. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Kde jsi, Isabello? II - 22. kapitolaVraťme se k naší vegetariánské rodince. Dostane Alice vizi? Příjemné počtení přeje Veubella. :)

 

Kde jsi, Isabello? II - 21. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 21. kapitolaKonečně se i Aro dozvídá tu „radostnou" zprávu. Kapitola z jeho pohledu, plná běsnění a pak plánované pomsty... Příjemné počtení přeje Veubella. :)

 

New world

New worldDouble drabble (200 slov) o Carlisleovi. Jak se cítil, když se po přeměně v upíra zase vrátil mezi lidi? Doufám, že se bude líbit a zanecháte komentář. Veubella :)

 

Kde jsi, Isabello? II - 20. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 20. kapitolaNakonec jsem se rozhodla, že vám objasním Isabellino chování. Čeká nás její pohled a na závěr zjištění, jestli se Cullenovým podařilo uprchnout. :) Veubella

 

Kde jsi, Isabello? II - 19. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 19. kapitolaCo chce Aro Cullenovým navrhnout? Zde se vše dozvíte... Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? II - 18. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 18. kapitolaCo se děje s Isabellou? A jaký má plán s Edwardem? A jaký plán má vlastně Aro? Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? II - 17. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 17. kapitolaA ples může začít... Proč se Isa chová tak chladně? Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? II - 16. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 16. kapitolaNormální den ve Volteře... Příjemné čtení, Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? II - 15. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 15. kapitolaRomantická chvíle Elizabeth a Jacoba a pak odjezd do Volterry. Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? II - 14. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 14. kapitolaCo je v dopisu? - V této kapitole dostanete odpověď. Příjemné čtení přeje Veubella. :)

 

Šachová partie

Šachová partieOpět zamyšlení před bitvou v Rozbřesku, ale tentokrát Aro zapřemýšlí nad starou šachovnicí. Představí si bitvu jako šachovou partii… V tomto drabblu (100 slov) se nám ukáže, jak moc je vlastně Aro šílený. Příjemné počtení přeje Veubella. Doufám, že zanecháte komentář. :)

 

Kde jsi, Isabello? II - 13. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 13. kapitolaPřinese nám třináctka štěstí? Objeví se Isabella? Nebo ne? Vše se dozvíte - teda zčásti v této kapitole. Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Bello, jsem upír

Bello, jsem upírOznámení Edwarda, že jest upírem, a Bellinka, které všechno rychle dochází a stojí si za svým názorem. Rozhodně s křikem neuteče. :D Těšte se. Přijemné a zábavné čtení vám přeje Veubella. PS: Doufám, že se dočkám nějakého komentáře, jinak na to už asi kašlu. :D Drabble (100 slov)

 

Pocítil jsem... výčitky?

Pocítil jsem... výčitky?Zářivý měsíc, zdi pocákané krví a Edward, který si možná uvědomí, že provedl něco, co by opravdu neměl... příjemné počtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? II - 12. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 12. kapitolaJak jsem slíbila, dneska nás čeká na konci překvapení. Budeme mít návštěvu. Kdo to bude? Vše se dozvíte zde. Tak vzhůru do čtení! Veubella :)

 

Kde jsi, Isabello? II - 11. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 11. kapitolaDalší kapitola (s malým zpožděním, za které se omlouvám) je tady! Dnes nás čeká menší rozhovor Edwarda s Erikem a pak ještě také menší výměna názorů. Doufám, že se bude líbit. Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Kráska v obilí

Kráska v obilíDrabble (100 slov) o pohledu do myšlenek Emmetta tak, jak to neznáte. Budou to slova od srdce... Doufám, že se vám bude líbit a zanecháte aspoň smajlíka. Veubella

 

Malé překvápko

Malé překvápkoBella opravdu dostane malé překvápko. A kdo za to může? Samozřejmě Emmett... Kdo jiný, že? xD Příjemné čtení! Veubella.

 

Moc bude má...

Moc bude má...Co byste řekli na to, kdybychom se v tomto drabblu (100 slov) zahleděli do Caiusovy mysli... Nad čím náš vládce přemýšlí? Je tak neškodný, jak si Aro myslí? Doufám, že si to užijete a napíšete aspoň smajlíka.

 

Kde jsi, Isabello? II - 10. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 10. kapitolaBolest, prázdnota, lhostejnost a zase bolest. Jak už asi správně tušíte, zastavíme se na chvíli u pohledu Edwarda. Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Letadlo

LetadloDoubble drabble (200 slov) o pocitech Belly při cestě na ostrov Esmé. Nad čím přemýšlela a co nakonec vymyslela? Příjemné počtení přeje Veubella!

 

Kouzelná louka

Kouzelná loukaDrabble (100 slov) o zatím nejmenovaném pozorovateli, který čirou náhodou zavítá na osamělou louku. Ale není to čirou náhodou a ta louka není osamělá... Příjemné čtení přeje Veubella, která se s drabbly zase vrátila. :)

 

Kde jsi, Isabello? II - 9. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 9. kapitolaPokračování naší napjaté situace... Díky vašim skvělým komentářům je tady kapča dřív. Pokochejte se. :) Vaše Veubella

 

Kde jsi, Isabello? II - 8. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 8. kapitolaVraťme se zpátky do Volterry za naší ctěnou Isabellou. Ta má v plánu s Arem vyjednávat. Ale půjde vše podle plánu? A je Eli vůbec na hradě? Vše se dozvíte v této kapče - takže neváhejte a čtěte... Veubella. xD

 

Kde jsi, Isabello? II - 7. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 7. kapitolaMám v plánu vás trochu potrápit. Proto se ocitneme zpátky ve Forks - u myšlenek už dost zoufalého Edwarda... Příjemné čtení přeje Veubella! :P

 

Kde jsi, Isabello? II - 6. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 6. kapitolaJak jsem slíbila, tak také dodržím. Zde máte tak očekávaný pohled Ara. Nahlédněme tedy do jeho spletité mysli... příjemné čtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? II - 5. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 5. kapitolaV této kapitole nahlédneme do myšlenek Isabelly. Co vlastně plánuje? A co udělá? Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? II - 4. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 4. kapitolaTak a je tu další kapitola. Doufám, že si ji dostatečně užijete, protože je z pohledu Edwarda. A jak už ostatně víme, Edward nám rozluští naše temné tajemství. Tak vzhůru do čtení... Vaše Veubella :-*

 

Kde jsi, Isabello? II - 3. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 3. kapitolaPokračování našeho malého setkání na louce. Na konci, jak už jsem zmínila, se dočkáme důležitého odhlalení. Příjemné počteníčko přeje Veubella. xD

 

Kde jsi, Isabello? II - 2. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 2. kapitolaSetkání Belly a Jacoba. Unesl Jacob její dceru, nebo to byla nesprávná stopa? Příjemné čtení a o komentáře snažně prosí Veubella.

 

Bella a chtivý Aro

Bella a chtivý AroAhojte, po delší době jsem zase napsala nějaký ten drabble. Nový měsíc... Volterra... Bella, která nemá šťít - co Aro zahlédne v její mysli? Příjemné čtení tohoto doubble drabblu přeje Veubella.

Dokončeno

Kde jsi, Isabello? II - 1. kapitola

Kde jsi, Isabello? II - 1. kapitolaTak jsem zpět a vy si konečně můžete přečíst - jak a hlavně proč malá Elizabeth - dcera Isabelly, zmizela. Druhá řada povídky Kde jsi, Isabello? vás vítá! Tak směle do čtení... Ještě pořád se ocitáme na louce a ještě pořád nám nad hlavami visí opar zoufalství a nejistoty. Jak to bude dál? Čtěte!
P.S.: Budu vám vděčná za jakýkoliv komentář. Veubella.

 

Cullenovi u moře - 7. část

Cullenovi u moře - 7. částPoslední část našeho malého výletu. Cullenovi "jedou" domů... Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? - Epilog

Kde jsi, Isabello? - EpilogTak a je tu konec... Bude tento příběh končit: A žili šťastně až navěky? Nechte se překvapit. Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? - 17. kapitola

Kde jsi, Isabello? - 17. kapitolaPoposuneme se o nějaký ten den dál... Čeká nás důležitá událost. Jen upozorňuji na začátek. Mohl by vás vyděsit. xD Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Udělal jsem to pro vyšší dobro

Udělal jsem to pro vyšší dobroEdward a jeho temné období. Příjemné počtení tohoto drabblu (100 slov) přeje Veubella.

 

Těžká volba

Těžká volbaAlice musí udělat jedno velké rozhodnutí. Jaké, tak to se dočtete v tomto drabblu (100 slov). Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Krvavé slzy

Krvavé slzyNěkdo uroní krvavé slzy. Kdo? Jelikož jsem to tam nenapsala, tak vám prozradím, že je to Rose... Příjemné čtení tohoto drabblu (100 slov) přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? - 16. kapitola

Kde jsi, Isabello? - 16. kapitolaLíbánky nám stále pokračují. V této kapitole nastane jeden možná dost důležitý moment... Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Edwarde?! To přeci nemůžeš! Omyl, Bello, já můžu vše... - BONUS!

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Edwarde?! To přeci nemůžeš! Omyl, Bello, já můžu vše... - BONUS!Vaše komentáře mě nesmírně těší. Takže jsem se rozhodla, že vám vyhovím... Co předcházelo tomu všemu? Co zapříčinilo to vše? Čekejte trochu víc krve. Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Cullenovi u moře - 6. část

Cullenovi u moře - 6. částDneska čeká Cullenovy projížďka kolem ostrova. Přežijí ji všichni ve zdraví - a hlavně, přežije ji loď? Na všechny otázky dostanete odpověď zde. Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Renesmé na brigádě

Renesmé na brigáděRenesmé se s Emmettem vsadí, jak dlouho vydrží na brigádě. Vše vychází dobře a Renesmé se raduje, že by konečně jednou mohla vyhrát. Ale co osud nechce... Do cesty jí vstoupí okouzlující David. Příjemné čtení a za komentáře bych byla ráda. Veubella.

 

Vezmeš si ho a basta!

Vezmeš si ho a basta!Co kdyby měla Rose bezcitnou matku? Co kdyby nechtěla... To ostatní si už budete muset přečíst v tomto doubble drabblu (200 slov). Doufám, že mi zanecháte nějakou reakci. Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Edwarde?! To přeci nemůžeš! Omyl, Bello, já můžu vše... - 3. část

Edwarde?! To přeci nemůžeš! Omyl, Bello, já můžu vše... - 3. částJe tu třetí a také poslední část. Jak tento příběh skončí? Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? - 15. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Kde jsi, Isabello? - 15. kapitolaLíbánky. Co dalšího dodávat? ;)

 

Cullenovi u moře - 5. část

Cullenovi u moře - 5. částDneska mají Cullenovi v plánu jít se potápět. Jak to všechno dopadne? Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Je rakev prázdná?

Je rakev prázdná?V Rozbřesku Jacob přemýšlel, jestli se Bella vrátí z líbánek „živá" nebo prohlásí, že je mrtvá. Tady je jedna teorie. Tento tripple (300 slov) drabble je z pohledu nejmenovaného hrobníka ve městečku Forks. Doufám, že se bude líbit a zanecháte nějaký komentář. Veubella.

 

Štípni mě!

Štípni mě!Belle se zdá sen... Upozornění: V tomto drabblu je velká dávka Jacoba Blacka. :D Přeji příjemné čtení toho tripple drabblu (300 slov). Přeje Veubella.

 

Edwarde?! To přeci nemůžeš! Omyl, Bello, já můžu vše... - 2. část

Edwarde?! To přeci nemůžeš! Omyl, Bello, já můžu vše... - 2. částTak, druhá část je na světě. Má Bella šanci na přežití? Co se stane tak zásadního? Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Bello, co jsi to říkala?

Bello, co jsi to říkala?Tak zase po dlouhé době trochu romantický drabble (100 slov).
Pořadové číslo: 50. :D
Edward zase jednou pozoruje spící Bellu. Ta začne mluvit ze spaní.
Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? - 14. kapitola

Kde jsi, Isabello? - 14. kapitolaNavštívila nás partička vlkodlaků, co se bude dít? Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Edwarde?! To přeci nemůžeš! Omyl, Bello, já můžu vše... - 1. část

Edwarde?! To přeci nemůžeš! Omyl, Bello, já můžu vše... - 1. částTato jednorázovka, která bude asi na tři části, by se mohla nazvat, jako vysvětlení drabblu Edwarde?! To přeci nemůžeš!. Není nutné ho číst, tato pasáž se tu také vyskytne. Malé upozornění - zde Edward nebude kladná postava. Vlastně to bude pěkný hajzl... příjemné čtení přeje Veubella.

 

Cullenovi u moře - 4. část

Cullenovi u moře - 4. částDalší potrhlý den, který Cullenovi tráví u moře. Co se bude dít? Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Nedokázal jsem...

Nedokázal jsem...Opět trochu depresivnější drabble (100 slov). Edward kráčí ke hřbitovu. Vše nemusí dopadnout vždy dobře... Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? - 13. kapitola

Kde jsi, Isabello? - 13. kapitolaMůže se dokonalá svatba změnit v dokonalou katastrofu? Na tutu otázku dostanete odpověď níže. Snad. :D Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Vše skutečným se stává

Vše skutečným se stáváDoubble drabble o Stephenii Meyerové, která má už fanoušků po krk. Co se stane nečekaného? Nechte se překvapit. Veubella.

 

Má láska

Má láskaDrabble (100 slov) o slabé chvilce Jaspera. Přemýšlí takhle o Alici? Veubella

 

Edwarde?! To přeci nemůžeš!

Edwarde?! To přeci nemůžeš!Doubble drabble (200 slov) o tom, co byste nikdy nečekali. :) Veubella

 

Dobro vs. zlo

Dobro vs. zloDoubble drabble, který je trošku šílenější než obvykle. Vše se ale dozvíte... Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Rudá záře

Rudá zářeDrabble (100 slov) o myšlenkách Ara před bitvou v Rozbřesku. Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Můj osud

Můj osudDrabble o sto slovech. Osud... Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? - 12. kapitola

Kde jsi, Isabello? - 12. kapitolaPřípravy na svatbu a ultrazvuk. Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Bello, vezmeš si mě?

Bello, vezmeš si mě?Drabble (100 slov) o žádosti o ruku. Veubella.

 

Stín

StínDrabble (100 slov) o jedné Carlisleově chybě. Příjemné čtení - Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? - 11. kapitola

Kde jsi, Isabello? - 11. kapitolaKonečně Isa naši radostnou zprávu oznámí Edwardovi. Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Cullenovi u moře - 3. část

Cullenovi u moře - 3. částCullenovi konečně připluli na jejich ostrov. Co se bude dít dál? Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? - 10. kapitola

Kde jsi, Isabello? - 10. kapitolaPrvní kulatiny. Jak na oznámení zareaguje Rose? Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? - 9. kapitola

Kde jsi, Isabello? - 9. kapitolaO pár dní později... Příjemné počtení přeje Veubella.

 

Cullenovi u moře - 2. část

Cullenovi u moře - 2. částCullenovi jsou v Evropě. Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? - 8. kapitola

Kde jsi, Isabello? - 8. kapitolaZpátky k pohledu Edwarda. Druhý den ráno. Malé doporučení - nic nejíst a nepít. (Nechci mít na svědomí pár mrtvol.) :D Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Černá růže

Černá růžeMůj čtyřicátý drabble: Alice bude mít vizi. Objeví se jí v ní černá růže. Co to znamená? Příjemné čtení a prosím o komentáře. Veubella.

 

Cullenovi u moře - 1. část

Cullenovi u moře - 1. částCullenovi jedou k moři. Tady je první část. Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Velkej větrník

Velkej větrníkCo Nessie řekne na větrnou elektrárnu? Tak to se dozvíte v tomto drabblu (100 slov). Veubella

 

Kde jsi, Isabello? - 7. kapitola

Kde jsi, Isabello? - 7. kapitolaRose je s Isabellou sama doma. Co se bude dít? Pohled Isabelly... Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? - 6. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Kde jsi, Isabello? - 6. kapitolaDruhý den ráno. Nové informace o Ise a návrat domů. Na konci nastane zajímavá situace. Jaká? - To se dozvíte v této kapče. Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Osudný polibek

Osudný polibekDalo by se to i nazvat Poslední polibek... Nic dalšího nechci dodávat. Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? - 5. kapitola

Kde jsi, Isabello? - 5. kapitolaCo Jasper udělá? Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? - 4. kapitola

Kde jsi, Isabello? - 4. kapitolaBude temný stín v lese Isabella? Vše se dočtete zde. Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Nejkrásnější dárek k narozeninám...

Nejkrásnější dárek k narozeninám...Renesmé má narozeniny. Jaký dárek dostane od Emmetta? Drabble o 100 oslovech.

Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? - 3. kapitola

Kde jsi, Isabello? - 3. kapitolaSetká se konečně Edward s Isabellou? Nebo byla Alicina vize nepravdivá? To si budete muset přečíst. Přeji příjemné čtení - Veubella.

 

Kde jsi, Isabello? - 2. kapitola

Kde jsi, Isabello? - 2. kapitolaNastává zlom. Alice bude mít vizi... O čem? Objeví se konečně Isabella? Vše se dočtete v této kapitole. Příjemné čtení a prosím o hodně komentářů. Veubella

Dokončeno

Kde jsi, Isabello? - 1. kapitola

Kde jsi, Isabello? - 1. kapitolaNa velké naléhání jsem napsala pokračování jednorázovky Potkal jsem anděla. Tohle je první kapitola.
Edward bude vzpomínat na Isabellu a pak půjde na louku. Co tam objeví?
Prosím o komentáře, jestli se líbí a mám pokračovat.
Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Démon noci

Démon nociBella má jednoho dne volné odpoledne, a tak zajde k věštkyni.
Pak má schůzku s Edwardem. Co jí poví věštkyně? A jak to souvisí s Edwardem?
To se dozvíte v tomto doubble drabblu.
Příjemné čtení - Veubella.

 

Alice a Jasper trochu jinak...

Alice a Jasper trochu jinak...První setkání Alice a Jaspera "trochu" jinak. Možná v této době...
Doufám, že se bude líbit a zanecháte mi nějaké komentáře.
Vaše Veubella.

 

Cesta do záhuby

Cesta do záhubyNěkdo kráčí po osamělé cestě k osamělému kostelu. Je opravdu osamělý?
Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Už dál nečekám...

Už dál nečekám...Volné pokračování drabblu "Dál čekám...". Doufám, že se bude líbit.
Veubella

 

Vlčí láska navěky

Vlčí láska navěkyDalší oddechový drabble z mé sbírky.
Doufám, že se bude líbit a zanecháte nějaký komentář.
Veubella

 

Máš strach?

Máš strach?Postranní ulička v Londýně, mladá dívka a upír...
Jak to dopadne? Přežije dívka? A kdo je ten tajemný upír?
Vše se dozvíte v tomto doubble drabblu.
Příjemné počtení - Veubella

 

Květiny pro Renesmé

Květiny pro RenesméTakový oddychový drabble. Nessie má narozeniny. Pohled Jacoba.
Příjemné čtení - Veubella.

 

Chvíle pro Rose...

Chvíle pro Rose...Rosalie a její další chvíle zamyšlení.
Přoč se neustále trápí? Co jí tíží?
Doufám, že se tento drabble bude líbit a zanecháte nějaký komentář.
Veubella

 

Jiná planeta?

Jiná planeta?Emmett opět vypráví malé Nessie pohádku. O čem je tentokrát?
Příjemné čtení tohoto drabblu přeje Veubella

 

Zabila ji!

Zabila ji!Kdo koho zabil?
Doubble drabble o bitvě v Rozbřesku - pohled Jacob.
Příjemné čtení přeje Veubella

 

Potkal jsem anděla

Potkal jsem andělaSetkání s andělem. Je to ale anděl, tak jak ho známe?
Příjemné počtení. A prosím o komentáře, jestli se líbí.
Veubella

 

Vznik světa

Vznik světaMalá Nessie se ptá Emmetta jak vznikl svět. Co jí poví?
Příjemné čtení. A prosím o komentáře - Veubella.

 

Mami, kup mi slona!

Mami, kup mi slona!Nessie chce koupit v obchodě růžového slona. Ale Bella jí to nedovolí. Co se stane, když to uslyší Emmett?
Příjemné čtení - Veubella.

 

Vše nové - sakra!

Vše nové - sakra!Tripple drabble o Jacobově přeměně. Je tu trochu hysterický.
Myslím, že se i pobavíte. :D
Příjemné čtení a doufám, že mi zanecháte nějaký komentář.
Vaše Veubella

 

Esméin ostrov

Esméin ostrovDrabble o ostrově Esmé. Co se tady stalo si už musíte přečíst.
Příjemné čtení přeje Veubella...

 

Vlkodlak

VlkodlakDalší doubble drabble. (200 slov)
Nic se mi k tomu nechce říkat, a tak jenom to - že se tu objeví vlkodlak - vlkodlaci...
Příjemné počtení - Veubella

 

Miluju to!

Miluju to!Drabble o Alici a její drobné posedlosti. (Oravdu jen drobné.)
Příjemné čtení - Veubella.

 

Tajemný ostrov

Tajemný ostrovEdward a Bella + Líbánky = Katastrofa
Doubble drabble (200 slov) o svatební cestě trochu jinak.
Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Za svitu luny

Za svitu lunyJacob vzpomíná...
Ale na koho? Tak to si budete muset přečíst tento drabble.
Příjemné čtení přeje Veubella

 

Vodopády lásky

Vodopády láskyPohled nejmenovaného muže na jednu důležitou událost.
Jakou? To se dočtete zde.
Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Temný hrad

Temný hradNessie chce, aby jí Emmett vyprávěl nějakou strašidelnou historku. Co bude vyprávět?
Tak to si budete muset přečíst v tomto double drabble...
Příjemné čtení přeje Veubella

 

Vstup do nového života

Vstup do nového životaDalší bláznivý drabble, který jsem vymyslela.
Kdo že se nám to probouzí? A kam?
Doubble drabble (200 slov)
Veubella

 

Další vidina

Další vidinaPřinášim vám svůj další tripple drabble. Tentokrát je o Belle, která chce skočit z útesu. (Já vím, to už tady bylo.) A má další vidinu Edwarda. Ale co je tu jiné? Tak to si už budete muset přečíst.
Vaše Veubella.

 

Anděl? Ne, ďábel!

Anděl? Ne, ďábel!Kdo si myslí, že vidí ďábla? Tak to si budete muset přečíst.
Příjemné čtení přeje Veubella

Drabble (100 slov)

 

Viděla jsem svůj osud

Viděla jsem svůj osudKdo viděl svůj osud? Nechte se překvapit...
Double drabble (200 slov)

Veubella

 

Potkala jsem smrt

Potkala jsem smrtJaká osoba to potkala smrt? Je to řečeno obrazně nebo doslova? Tak to si budete muset přečíst.
Double drabble (200 slov)

Příjemné čtení přeje Veubella.

 

Dál čekám...

Dál čekám...Pár chmurných myšlenek. Každý si to může vyložit po svém. Drabble (100 slov). Příjemné čtení - Veubella.

 

Milý deníčku...

Milý deníčku...Zápisek z deníku jedné osoby z rodiny Cullenů. Je to pár dní po narozerní Renesmé. Příjemné čtení přeje Veubella

 

1. máj ve Volteře

1. máj ve VolteřeNa velké naléhání ostatních jsem se rozhodla napsat pokračování Cullenovi na 1. máje. Ale teď už k ději: Z minula víme, že se Bella naštvala na Edwarda (hodně). A odjela do Volterry. A jak to bude dál? Co bude naše partička potrhlých upírů provádět na 1. máje? Tak to si budete muset přečíst… Užijte si to, vaše Veubella.

 

Můj vysněný syn - Happy End

Můj vysněný syn - Happy EndChtěli jste, aby to neskončilo tak, jak to skončilo. :-D Tak tady máte svůj vysněný Happy End. (Drabble - 100 slov) Příjemné počtení - Veubella.

 

Můj vysněný syn

Můj vysněný synBella si vysnila malého, rozkošného chlapečka. Přesněji malého - Edwarda. A opravdu… Narodil se jí syn, ale…
Drabble (100 slov).
Příjemné čtení a o hodně komentářů prosí Veubella

 

Tajemství Volterrských zdí

Tajemství Volterrských zdíVolterra skrývá mnohá tajemství. Pojďme odkrýt aspoň jedno… Double drabble (200 slov) Příjemné čtení, vaše Veubella.

 

Cullenovi na 1. máje

Cullenovi na 1. májeJak tráví naše oblíbená rodina Cullenů den, který je často nazýván „lásky čas“? Určitě ne jako normální rodinka… Sice už není 1. května, ale i snaha se počítá. Umím psát parodie? (je to moje první) Pusťte se do mě. :-D Veubella

 

Bello, co se to s tebou stalo?

Bello, co se to s tebou stalo?První setkání Belly a Charlieho po Bellině přeměně. Pohled Charlieho… Tripple drabble (300 slov). Užijte si to… komentáře! Prosím… :) Vaše Veubella

 

Já budu táta!

Já budu táta!Jak se Edward cítil, když zjistil, že je Bella těhotná? Byl na sebe naštvaný a chtěl ten „plod“ dostat z Belly. Tady je to trochu jinak… Tripple drabble (300 slov). Příjemné počtení xD a doufám, že mi zanecháte nějaké komentíky… vaše Veubella

 

Konec začínající lásky

Konec začínající láskyNedávno jsem četla krátký druhý život Bree Tannerové a napadla mě tato jednorázovka. Jak probíhalo setkání Diega s Rileyem, když mu říkal, že upíři na slunci září a neshoří. Co se dělo potom…? Jak vlastně Diego zemřel… nebo nezemřel? Moje verze. Příjemné počtení vaše Veubella…

 

Přicházejí

PřicházejíDrabble o myšlenkách rumunů Stefana a Vladimira, když v Rozbřesku přicházeli Volturiovi. Doufám, že vás to zaujme a napíšete komentíky. Vaše Veubella…

 

Ano, to je ona...

Ano, to je ona...První setkání Belly a Renesmé po Bellině přeměně. Pohled Renesmé… Příjemné počtení. Vaše Veubella...

 

Pomstím tě, Jane! - 2. část

Pomstím tě, Jane! - 2. částDruhá část jednorázové povídky Pomstím tě, Jane! Co bude chtít Aro po Alecovi? Nastane tu násilný střed, který vyvrcholí… Přece vám to neřeknu. Nechte se překvapit! Příjemné čtení a předem děkuji za všechny komentáře. Vaše Veubella…

 

Beru si tě, Edwarde!

Beru si tě, Edwarde!Jaké byly myšlenky Edwarda, ale i ostatních, když Bella přicházela k oltáři, aby řekla své ano. Můj druhý double drabble. Doufám, že se Vám bude líbit. Vaše Veubella

 

Pomstím tě, Jane! - 1. část

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Pomstím tě, Jane! - 1. částChtěli jste po mně, abych napsala pokračování Jane, nepotřebuji tě!. Tady je. Rozhodla jsem se, že ho rozdělím na dvě části. Zde je ta první. Děj se odehrává o pět let později. Ale v této části neočekávejte morbidní scény, ale něco trochu jiného… možná hodně neočekávaného… Příjemné čtení vaše Veubella

 

Esménina bolest

Esménina bolestJak se Esmé cítila, když přišla o dítě? Jako jednoduché řešení si vybrala sebevraždu. Toto je double drabble, nebo-li 200 slov o Esménině sebevraždě.
Je to můj první drabble, tak to berte s nadhledem. Prosím o komentáře.
Příjemné čtení, vaše Veubella

 

Jane, nepotřebuji tě!

Jane, nepotřebuji tě!Co by se stalo, kdyby Aro našel talentovanější upírku než Jane? Dvě mocné upírky s podobným darem na jednom hradě. Jak to Aro vyřeší? A jaké to bude mít následky? Je to moje úplně první povídka. Prosím o komentáře. Snesu i kritiku. Příjemné čtení vám přeje Veubella.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!