Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Terisekk

Terisekk

TerisekkPráva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Tereza

Věk: 16

O mně: Malé střelené stvoření, které je fandou Twilight. Dříve jsem byla velmi zatížena na Cullenovi, ale čím dál více fandím Volteře! :))

Kontakt:

E-mail: terka.junova (zavináč) seznam.cz

ICQ: 351093293ICQ status

Statistiky:

Moje články: 118

Moje komentáře

Datum registrace: 27. 4. 2009

Poslední přihlášení: 13. 6. 2019, 16:41

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Terisekk

Povídky od TerisekkNa pokračování: - Odpouštět je božské (rozepsaná)
- Naděje v temnotě (rozepsaná)
- Nevyřčená přání (dokončená)
- Broken Heart (dokončená)
- Nessie a Jacob (dokončená)
- Larmes (dokončená)
- Jade (pozastavená)

Jednorázovky: - Never too late
- Promiň, ale potřebuji tě!

Články:

 

Odpouštět je božské - 3. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Odpouštět je božské - 3. kapitola„Nesahej na mě!“ vykřikla jsem znechuceně, když se Carlisle napřahoval pro moje ruce, aby je stáhnul dolů. Vykopla jsem nohou a zarazila mu podpatek pod koleno. Ustál to bez sebemenších potíží, ani malinko ho to nepřekvapilo.
„Bello, akorát si ublížíš,“ ozval se za mnou Edward.
„Drž hubu! Nenechám, abys zabil naše dítě!“ Povedlo se jim zpacifikovat moje ruce. Teď už jim nic nebránilo v cestě, aby mě položili na to nechutné, bílé lehátko.

 

Naděje v temnotě - 2. kapitola

Naděje v temnotě - 2. kapitola„Jane ti tady nechala nějaké oblečení. Nechceš pomoct s převlíkáním?“ zeptal se vzrušeně. Strachy bez sebe jsem se na něj podívala. Jeho oči byly doširoka rozevřené. Uchopil mezi prsty první knoflíček od mého svetru. Knoflík proklouzl dírkou a mně došlo, co to znamenalo. Vyděšeně jsem se zajíkla a z očí se mi začaly valit slzy.
Mohla jsem se bránit, ale nějak mě opustila síla. Vzdala jsem jakýkoli boj a pomalu otupovala svou mysl. Nechtěla jsem být plně při sobě, až se prodere do mě. Zavřela jsem oči a křečovitě k sobě tiskla víčka. Cítila jsem na svém břiše, jak rozepíná poslední knoflíček, a přes rty se mi prodral nechtěný vzlyk.

 

Odpouštět je božské - 2. kapitola

Odpouštět je božské - 2. kapitolaKdyž viděla, že její chování neneslo ovoce, vyprskla: „Tomu tvému čoklovi se líbí červená, nemám pravdu?“ Nevěřícně jsem na ni pohlédla.
„Víš přece, že s Edwardem žádného domácího mazlíčka nemáme,“ řekla jsem jí klidně, a dokonce se mi na ni povedlo ironicky usmát.
Zavrčela na mě. „Ty víš, koho myslím!“ zaburácela. „Toho čokla, se kterým se taháš za Edwardovými zády!“

 

Naděje v temnotě - 1. kapitola

Naděje v temnotě - 1. kapitolaUž odmalička jsem byla upozorňována na nebezpečí, která na mě mohou kdekoliv číhat. Potulovat se v noci sama v uličkách je pěkně nebezpečné. „Může tě tam kdokoli přepadnout – zloděj, který touží po malém obnosu peněz, který neseš v kapse; vrah; nebo tě může někdo znásilnit,“ poučovala mě starostlivě moje maminka.
Varovala mě před lidmi, ale proč mi nevyprávěla o tom, v jakém zvráceném světě žiju? Že existuje něco jako upíři? Sama to nevěděla? Nebo to malé děvčátko, kterým jsem byla, nechtěla vystrašit?

 

Odpouštět je božské - 1. kapitola

Odpouštět je božské - 1. kapitolaOd Edwardovy a Belliny svatby a líbánek uplynuly dva roky. Naneštěstí jejich novomanželská láska a štěstí skončily dřív, než pořádně mohly začít. Teď už zbyly jen oči pro pláč a srdce až po okraj naplněné neustálou bolestí. Povídka o zklamání, bolesti a odpuštění, na které musí člověk - ale i upír - čekat, pokud nějaké odpuštění přijde.

 

Nevyřčená přání - Epilog

Nevyřčená přání - EpilogProhlížela jsem si všechny přítomné tváře, když jsme pocházeli uličkou. Nebylo tu moc „lidí“. Já nepozvala nikoho ze své rodiny, jen Joshe. Ale přijeli Denalijští, i Tanya seděla skrčená na židli. Musela jsem uznat, že zlaté šaty, které měla na sobě, jí velice slušely. Na konec jsem si nechala Edwarda, protože jsem věděla, že od jeho tváře se už neodtrhnu. Nespletla jsem se.

 

Nevyřčená přání - 50. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Nevyřčená přání - 50. kapitolaČerné pařáty stínů mě stále držely a nehodlaly pustit. Nejdříve jsem se s nimi prala, ale ony byly všude a nehodlaly se vzdát své nové oběti. Potom jsem křičela, ano, v duchu jsem křičela, a teď už jsem jen prosila. Zoufale jsem naříkala a fňukala, a pak jsem nadobro upadla do nevědomí. Můj mozek přestal pracovat.

 

Nevyřčená přání - 49. kapitola

Nevyřčená přání - 49. kapitolaUcítila jsem tlak v podbřišku, stiskla jsem víčka pevně k sobě a zadržovala výkřik. Sakra! Zamrkala jsem a stiskla prsty do pěsti, až se mi nehty zaryly hluboko do kůže.
„Sakra!“ zaklela jsem nahlas. Pocítila strach a nervozitu.
„Bello?“ zeptala se vyplašeně Rosalie. Bolest náhle ustala. Podívala jsem se do vyděšených očí Rose.

 

Nevyřčená přání - 48. kapitola

Nevyřčená přání - 48. kapitolaNic nepochopil. Mělo mě hned napadnout, že si to špatně vysvětlil. Myslel si, že si ho chci vzít, ale jen jsem se vylekala nečekané žádosti. Prostě, že mě ovládly těhotenské hormony. Myslím, že to pomalu začal chápat, protože se mu z tváře pomalu vytrácel úsměv.
„Odmítneš mě, viď?“ zeptal se mě smutně. Bylo mi ho líto. Měla jsem sto chutí mu říct, že si ho vezmu, ale bylo by to pouze z lítosti. Tohle nebylo fér. Edward si tohle nezasloužil.

„Edwarde, já… ano. Odmítnu tě,“ odpověděla jsem pravdivě.

 

Nevyřčená přání - 47. kapitola

Nevyřčená přání - 47. kapitolaMělo mi to dojít okamžitě. To divné chování Alice a Rose. Už mi došlo to Alicino ‚Odpověď zní ano‘. Teď jsem to všechno pochopila. Chtělo se mi plna hrdla křičet, ale nezmohla jsem na nic jiného, než vyděšeně přihlížet. Viděla jsem, jak otvírá tu prokletou malou krabičku, a jak otvírá pusu.
„Isabello Volturi, projevíš mi tu čest a staneš se mojí ženou?“

 

Nevyřčená přání - 46. kapitola

Nevyřčená přání - 46. kapitola„Návrat ztracené dcery?“ zeptal se pobaveně.
„Ne,“ vydechla jsem. Dívala jsem se mu do hezké tváře a uvědomila si, jak moc se mi stýskalo. „Chyběl jsi mi, Demetri,“ řekla jsem mu.
„Jak moc jsem ti chyběl?“ zeptal se mě laškovně a začal se nebezpečně sklánět ke mně, přesně jak to dělal, když mě chtěl políbit. Zaskočeně jsem popošla o dva kroky dozadu a zároveň se z místa, kde by měl stát Edward, ozvalo zlověstné zavrčení.

 

Nevyřčená přání - 45. kapitola

Nevyřčená přání - 45. kapitola„Jak si můžeš být tak jistý, že si s tebou nehraje. Jak víš, že to dítě je tvoje?!“ Moje tělo se instinktivně zastavilo a odmítalo jít dál. Viděla jsem je. Tanya stála naproti Edwardovi a divoce máchala rukama.
„Ehm, ehm...,“ odkašlala si nahlas Rosalie. Dala jasně na vědomí, že jsme tady. Upřeně jsem se dívala na Tanyu. Jak tohle jen mohla vyslovit?! Vřelo to ve mně, ale převládala otupělost. Nemohla jsem ani otevřít pusu, abych reagovala na její slova.

 

Nevyřčená přání - 44. kapitola

Nevyřčená přání - 44. kapitola„Edwarde,“ vyslovila jsem jeho jméno trochu popuzeně. Nesnášela jsem, když mi něco tajil a nechtěl mi to říct.
„Vidím, že to nic není nic, jak ty tvrdíš! Proč mi to nechceš říct?“
Poraženě vydechl. „Přijela na návštěvu Tanya,“ odpověděl mi. Přestala jsem dýchat.

 

Nevyřčená přání - 43. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Nevyřčená přání - 43. kapitola„Ed-war-de,“ oslovila jsem ho přerývavě. Vztyčil svůj obličej nad tím mým a vyzývavě se na mě díval. Měla jsem problém udržet myšlenku.
„Chci… ach… se s tebou… milovat,“ řekla jsem roztouženě. Celý se napjal a díval se mi do očí. Odmítavě zakroutil hlavou. „Edwarde, prosím,“ naléhala jsem.

 

Nevyřčená přání - 42. kapitola

Nevyřčená přání - 42. kapitola„Co to děláš?“ zeptala jsem se ho. Dlaň měl položenou na mém koleni a pomalu jí sunul výš. Nevinně se na mě usmál, ale v očích mu blýskaly jiskřičky uličnictví.
„Snažím se tě uvolnit.“ Otřel se mi rty o můj ušní lalůček. Zkoprněla jsem ještě více.

 

Nevyřčená přání - 41. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Nevyřčená přání - 41. kapitolaEdward podléhá Belle. Bella se oddává Edwardovi.

 

Nevyřčená přání - 40. kapitola

Nevyřčená přání - 40. kapitolaZa Bellou přijde na návštěvu Josh. Dočkáme se Edwardova pohledu, který se se situací vyrovná po svém.

 

Nevyřčená přání - 39. kapitola

Nevyřčená přání - 39. kapitolaV téhle kapitole se dozvíte pohlaví miminka a dopřejeme Belle trochu vzrušení. Ale opravdu jen trochu. :)

 

Nevyřčená přání - 38. kapitola

Nevyřčená přání - 38. kapitolaBella mají společně s Angelou dámskou jízdu, když Edward s Emmettem odjíždějí do Seattlu.

 

Nevyřčená přání - 37. kapitola

Nevyřčená přání - 37. kapitolaSladké usmiřování.

 

Nevyřčená přání - 36. kapitola

Nevyřčená přání - 36. kapitolaSlibované nákupy, kde Bella nečekaně potká svého kamaráda Joshe, který se Edwardovi moc nezamlouvá...

 

Nevyřčená přání - 35. kapitola

Nevyřčená přání - 35. kapitolaV minulém díle byla Bella s Edwardem v kině a následně na večeři. Mezitím Cullenovi uspořádali Edwardovi "překvapení". Jaký dárek přichystala Bella Edwardovi?

 

Nevyřčená přání - 34. kapitola

Nevyřčená přání - 34. kapitolaKino, žárlivost, večeře.

 

Nevyřčená přání - 33. kapitola

Nevyřčená přání - 33. kapitolaBella stále touží po krvi. Nevydrží to a konečně se svěří Edwardovi.

 

Nevyřčená přání - 32. kapitola

Nevyřčená přání - 32. kapitolaBella s Edwardem spolu mají rozmluvu a ke konci kapitoly se trochu posuneme v čase.

 

Nevyřčená přání - 31. kapitola

Nevyřčená přání - 31. kapitolaMalá rozepře mezi Bellou a Edwardem. A taky nás čeká plánování svatby.

 

Nevyřčená přání - 30. kapitola

Nevyřčená přání - 30. kapitolaEdward se dozvídá pravdu. Přeju vám příjemné počtení.

 

Nevyřčená přání - 29. kapitola

Nevyřčená přání - 29. kapitolaPosunuli jsme se v čase. Maličké se začíná hlásit o život... :)

 

Nevyřčená přání - 28. kapitola

Nevyřčená přání - 28. kapitolaEdward si našel chvíli, aby zůstal s Bellou o samotě...

 

Nevyřčená přání - 27. kapitola

Nevyřčená přání - 27. kapitolaBella poví pravdu Angele a absolvuje nákupy s Alicí.

 

Nevyřčená přání - 26. kapitola

Nevyřčená přání - 26. kapitolaJaká bude Jasperova reakce na Bellino sdělení? A o Bellině stavu se dozvídá někdo další... Kdo to bude? :)

 

Nevyřčená přání - 25. kapitola

Nevyřčená přání - 25. kapitolaBella balí a stěhuje se zpátky do hotelu. Děkuji všem za komentáře, které necháváte. Děkuji! :)

 

Nevyřčená přání - 24. kapitola

Nevyřčená přání - 24. kapitolaBella se dozvídá diagnózu...

 

Nevyřčená přání - 23. kapitola

Nevyřčená přání - 23. kapitolaPosuneme se trošku v čase... Bella má nějaké zdravotní komplikace, o kterých nikdo neví, co znamenají...

 

Nevyřčená přání - 22. kapitola

Nevyřčená přání - 22. kapitolaPřídávám po dlouhé době další díl povídky Nevyřčená přání. Omlouvám se za prodlevu, měla jsem teď nějaké problémy a na psaní a net jsem opravdu neměla náladu. Doufám, že to pochopíte. :)
Bella se vyrovnává se situací, která nastala. Bude to zvládat? Posuďte sami...

 

Nevyřčená přání - 21. kapitola

Nevyřčená přání - 21. kapitolaKdo přijel ke Cullenům na návštěvu? A jak se situace vyvine dál?

 

Nevyřčená přání - 20. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Nevyřčená přání - 20. kapitolaKdykoli jsem odolal pokušení, bylo to krásné, ale když jsem mu podlehl, bylo to stokrát krásnější. (Heinrich Heine)

Co více dodat? Doufám, že mnohým z vás udělám radost. :)

 

Nevyřčená přání - 19. kapitola

Nevyřčená přání - 19. kapitolaTrošku posuneme vztah Belly a Edwarda, jenže ke konci nás opět čeká hádka. Co Bella zase Edwardovi provedla? Příjemné počtení.

 

Nevyřčená přání - 18. kapitola

Nevyřčená přání - 18. kapitolaJaké bude mít následky Bellin spor s Edwardem? Odpustí mu Bella a vše se vrátí do pořádku, nebo se Edward bude muset ještě snažit? Kapitola je z pohledu Edwarda, tak se snad bude líbit. Příjemné počtení... Terísekk

 

Nevyřčená přání - 17. kapitola

Nevyřčená přání - 17. kapitolaBella vyráží na lov... Jaká bude Edwardova reakce na to, že se Bella živí lidskou krví? Příjemné počtení... Terisekk

 

Nevyřčená přání - 16. kapitola

Nevyřčená přání - 16. kapitolaDalší kapitola. Bella je na nákupech s Cullenovými.

 

Nevyřčená přání - 15. kapitola

Nevyřčená přání - 15. kapitolaKonečně jsem se dokopala k přidání další kapitoly. Chtěla bych Vás požádat o vyjádření Vašeho názoru, ať už je kladný či záporný. :)
V tomto díle se dozvíte, jak to dopadlo mezi Bellou a Edwardem a taky, jak se jejich začínající vztah pohne o kousíček dál.

 

Nevyřčená přání - 14. kapitola

Nevyřčená přání - 14. kapitolaBella se stěhuje ke Cullenům. Co se odehraje v jejich domě?

 

Nevyřčená přání - 13. kapitola

Nevyřčená přání - 13. kapitolaBella pozvala Edwarda k sobě do hotelu, kde se mu začne svěřovat a pomalu dostávat pod kůži. Bella si začne uvědomovat, že jí taky Edward není lhostejný...

 

Nevyřčená přání - 12. kapitola

Nevyřčená přání - 12. kapitolaOdpoledne u Cullenů. Jaké budou reakce na Isabellu? Proběhne vše v klidu nebo bude nějaký spor? Protože jsou Vánoce, spojila jsem dvě kapitoly dohromady. Snad Vám to udělá radost. :)

 

Nevyřčená přání - 11. kapitola

Nevyřčená přání - 11. kapitolaKdo na Bellu čekal u auta a co bude následovat? Jakou dostane Bella nabídku a do jakého problému se díky tomu namočí?

 

Nevyřčená přání - 10. kapitola

Nevyřčená přání - 10. kapitolaOdpoledne s Angelou a ranní setkání s Edwardem. Jak to všechno dopadne?

 

Nevyřčená přání - 9. kapitola

Nevyřčená přání - 9. kapitolaJak dopadne zbytek dne? Kdo bude na Bellu čekat v hotelu, když se tam objeví s Edwardem?

 

Nevyřčená přání - 8. kapitola

Nevyřčená přání - 8. kapitolaJak dopadlo situace v nemocnici? A jak se dál vyvíjí vztah Belly a Edwarda?

 

Nevyřčená přání - 7. kapitola

Nevyřčená přání - 7. kapitolaJak dopadne Bellino vyšetření? Ovlivní to vztah mezi Bellou a Edwardem?

 

Nevyřčená přání - 6. kapitola

Nevyřčená přání - 6. kapitolaDalší spor mezi Edwardem a Bellou, při němž se Bella zraní. Jak zareaguje Edward a jak Bella?

 

Nevyřčená přání - 5. kapitola

Nevyřčená přání - 5. kapitolaJak dopadne spor mezi Edwardem a Bellou? Co se odehraje po zbytek dne? Čtěte. :)

 

Nevyřčená přání - 4. kapitola

Nevyřčená přání - 4. kapitolaBelly druhý den ve škole, jak asi dopadne její hodina společná s Edwardem?

 

Nevyřčená přání - 3. kapitola

Nevyřčená přání - 3. kapitolaJak dopadne Bellino a Jasperovo setkání s Alicí? Vyvázne z toho Isabella bez úhony?

 

Nevyřčená přání - 2. kapitola

Nevyřčená přání - 2. kapitolaBella se poprvé po dlouhých letech setká s Jasperem? Jaká bude jeho reakce na její osobu? Bude to šťastné shledání...?

Dokončeno

Nevyřčená přání - 1. kapitola

Nevyřčená přání - 1. kapitolaIsabella Volturi příjíždí do Forks, aby získala zpět svou bývalou lásku (Jaspera), o kterého přišla vlastní blbostí. Když se s Jasperem setká, pochopí, že věci se změnily a už není nic, jak bývalo, ale to jí rozhodně nepřiměje přestat bojovat. Jak nakonec všechno skončí? Co se stane, když pozná Jasperova bratra? Zjistí, že získala lásku, ale bude to láska od Jaspera? A hlavně, bude opětována?

 

Promiň, ale potřebuji tě!

Promiň, ale potřebuji tě!Co se vlastně odehrávalo v Seattlu, zatím co Cullenovi nic netušili? Děj se odehrává v nočním Seattlu. Jsme zde svědky, jak Victorie přemění svého pomocníka Rileyho... Přeju příjemné počtení. :)

 

Jade - 5. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Jade - 5. kapitolaAhoj, přináším po dlouhé době další díl Jade. Spojila jsem dvě kapitoly do jedné, aby to bylo delší. Snad se Vám bude líbit. Komentáře potěší ;)

 

Nessie a Jacob: Epilog

Přináším Vám slíbený Epilog a tím oficiálně ukončuji povídku N&J. Možná když se nechám ukecat KačulkaB, tak napíšu i nějaký bonus xD, ale to nevím jistě :). Chci Vám ještě jednou poděkovat za veškerou podporu během celého příběhu, vaše Terísekk ;)

 

Nessie a Jacob: 26. část

Moc se všem omlouvám za prodlevu mezi jednotlivými díly. Vaše Terísekk

 

Larmes - 7. část

Larmes - 7. částPo dlouhém čekání přidávám další díl. Možná Vás konec překvapí...

 

Jade - 4. kapitola

Jade - 4. kapitolaPřináším další dílek, snad se bude líbit :)

 

Jade - 3. kapitola

Jade - 3. kapitolaTak jsem se vrátila z lyžáku a přináším další díl. Snad se Vám bude líbit. Tahle kapitola je zlomová a už se v ní něco děje, jak jsem slibovala :). Tak snad se Vám bude líbit. Prosím o komentáře :).

 

Larmes - 6. část

Larmes - 6. částTak jsem to konečně dopsala, snad si na tuhle povídku pamatuje :). Doufám, že se bude líbit. Hezké počtení, prosím o Vaše názory :)

 

Jade - 2.kapitola

Jade - 2.kapitolaPřináším další díl, snad se bude líbit zatím se nic moc neděje. Bella dorazila do Forks a seznamuje se s Cullenovi. Až ve 3.kapitolce se začne něco dít, ale na tu si budete muset počkat, protože jedu na lyžák až do 7.2. :P

 

Jade - 1.kapitola

Jade - 1.kapitolaTak je tu další díl. Děkuji za komentáře =). Prosím o Vaše vyjádření jestli mám prokračovat nebo jestli ne... Děkuji Terísekk

 

Jade - Prolog

Jade - PrologAhoj, přináším novou povídku (zase). Vím, jsem hrozná ale měla jsem náladu to sem dát... No, děj nebude o klasice E+B. Myslím, že povídek na tohle téma je tu ažaž... Bella je dcerou Ara, nedobrovolná snoubenka Demetriho a nejlepší kamarádka Rose. Bella přijme pozvání navštívit Cullenovi, ale to způsobí, že jí to významně změní život. Tohle je jen prolog, snad se Vám bude líbit. Vaše Terísekk, prosím o komentáře a názory. =)

 

Nessie a Jacob: 25. část

Tak je tu další kapitola. Nechtěla jsem Vás takhle napínat, ale dřív to prostě nešlo, neměla jsem to napsané =o). V tomhle díle se konečně dozvíte jak to dopadlo s Nessie. Tak snad se Vám bude díl líbit.

 

Larmes - 5.část

Larmes - 5.částAhoj, tak po dlouhé době přináším další díl :). Promiňte za spoždění, ale měla jsem odobní problémy a pak mi nešlo moc psát tak proto to dlouho trvalo. Zase Bella uslyší co neměla a proto učiní důležité rozhodnutí a tím změní svůj život, ale jaké to si přečtěte :). Prosím o komentáře, kritiku. Tenhle díl bych chtěla věnovat všem, kteří mi nechávají pozbuzující komentáře. Vaše Terísekk

 

Nessie a Jacob: 24. část

Ahoj, přináším Vám další díl. Doufám, že se vám bude líbit. Nessie bude mít další komplikace, ale jak to dopadne se dozvíte až v dalším díle. Prosím o Vaše názory.

 

Nessie a Jacob: 23.část

Po delší pauze přidávám další díl. Promiňte, že to tak dlouho trvalo, ale měla jsem teď osobní problémy, takže jsem se je snažila vyřešit. Tak mi to snad odpustíte. Vaše Terisekk

 

Larmes - 4.část

Larmes - 4.částDalší kapitola. Moc děkuju za komentáře u předchozí kapitoly a za povzbuzení. K napsání téhle kapitoly mi taky pomohla premiéra NM na které jsem byla :). V tomto díle bude u Cullenů napětí a taky hádka. Kvůli komu? To si přečtete v kapitole... Hezké počtení. Prosím o Vaše názory, Vaše Terísekk

 

Larmes - 3.část

Larmes - 3.částAhoj, tak konečně jsem se dokopala k dopsání další kapitolky. I přes moc pěkné komentáře, co jste mi napsali u minulého dílu, mi prostě nějak nešla tahle kapitola dopsat a nakonec se mi ani nelíbí, je o ničem. Tak snad Vám se bude aspoň tošičku líbit. Slibuji, že přístě už to bude lepší :).

 

Nessie a Jacob: 22.část

Ahoj, omlouvám se za zpoždění téhle kapitolky, ale měla jsem problémy s počítačem a pak jsem do toho byla ještě nemocná. V téhle kapitole budou Jake a Nessie na líbánkách. Chtěla bych Vám všem poděkovat za komentáře. A chtěla bych hlavně tuhle část věnovat Ajushce14, Annelly, Seiren, Akimamat, Regi a všem co čtou tuhle povídku od samého začátku. Děkuju a Enjoy =o). Vaše Terísekk

 

Larmes - 2.část

Larmes - 2.částAhoj, moc Vám děkuji za komentáře, které mě přesvědčily pokračovat dál. Bella udělá ukvapené rozhodnutí, ale naštěstí Edward zasáhne. :) Prosím o komentáře, kritiku. Děkuji Terísekk

Síň slávy

Larmes - 1. část

Larmes - 1. částTohle téma mě už napadlo před nějakou dobou, ale teď jsem měla vhodnou náladu to napsat. Co kdyby Edward své rozhodnutí dotáhl do konce? Více si přečtěte v povídce, jinak bych Vám zkazila překvapení. Možná Vám malinko poradí perex obrázek. Prosím, o vaše vyjádření jestli mám pokračovat. Vaše Terísekk

 

Nessie a Jacob: 21.část

Ahoj, tady je další část Nessie a Jacob. Ke Cullenům přijdou Volturiovi a co chtějí? To se dozvíte v článku :). Děkuji za komentáře, které mě strašně moc podporují ve psaní a bez který by skončila tahle povídka u 5.dílu.

 

Po zbytek věčnosti? - 4.část

Po zbytek věčnosti? - 4.částAhoj, další kapitola PZV. Konečně jsem jí sepsala :), doufám, že se vám bude aspoň trochu líbit. Hezké počtení a prosím o vaše komentáře k povídce, jestli jí nemám radši ukončit.

 

Nessie a Jacob: 20.část

Další kapitolka. Moc se vše omlouvám za spoždní, ale poslední dobou prostě nestíhám skoro vůbec nic. Prosím o vaše vyjádření. Hezké počtení, budu se snažit aby byl další díl co nejdříve. :)

 

Po zbytek věčnosti? - 3.část

Po zbytek věčnosti? - 3.částAhoj, další kapitola. Tahle kapitola je zlomová, od příští kapitoly už to nebude veselá Bella, ale to až v příští kapitole. Prosím o vaše názory a děkuji všem, co mojí povídku čtou. :)

 

Nessie a Jacob: 19.část

Další kapitolka. Omlouvám se za spoždění, ale dřív jsem to nestihla :). Budu se snažit aby další kapitolka byla co nejdříve :). Prosím o vaše názory, kují. Terísekk

 

Po zbytek věčnosti? - 2.část

Po zbytek věčnosti? - 2.částDalší pokračování mojí nové povídky :). Děkuju za komentáře a doufám, že se vám bude líbit tahle kapitola.

 

Nessie a Jacob: 18.část

Další dílek, děkují za komentáře u předešlých kapitolek. :) Moc mě podporují ve psaní. :)

 

Po zbytek věčnosti? - 1.část

Po zbytek věčnosti? - 1.částAhoj, moje nová povídka (Nessie a Jacob budu psát dál). Bude o Belle a Edwardovi. Děj se odehrává po smrti Victorie a všechno předtím se stalo stejně, jako se to píše v knížce včetně Edwardova odchodu (to tam bude důležitý). Zatím se tam nic neděje, ne z čeho by jste poznali, kterým se povídka bude dál psát. Prosím o vyjádření, jestli mám pokračovat. Děkuji. :)

 

Nessie a Jacob: 17.část

Další dílek. Děkuji za vaše komentáře, vždycky mě moc potěší. Prosím o vaše názory. :)

 

Nessie a Jacob: 16.část

Promiňte za spoždění, poslední dobou nemám čas :), ale nebojte budu se snažit psát :). Tak nebudu zdržovat. Budu ráda, když vyjádříte svůj názor, papa.

 

Nessie a Jacob: 15.část

Další díl. Kují za komentáře u předešlých dílů, moc mě podporují ve psaní :)

 

Nessie a Jacob: 14.část

Další dílek. V tomto díle se Nessie pohádá s Jacobem, uvidíte jak to dopadne :). Tak hezpé počtení a děkuji za komentáře u předešlých dílů.

 

Nessie a Jacob: 13.část

Ahoj, další dílek. Děkuju za komentáře. Jen tak pro zajímavost, mám napsanou poslední stránku téhle povídky, je depresivní a já mám zrovna na tohle náladu, ale nebojte rozhodně nekončím. Mám ten příběh vymyšlený, ale zatim jen v hlavě, teď to jen sepsat xD. Nebudu zdržovat, Hezký počtení. Prosím komentáře, kritiku.

 

Nessie a Jacob: 12.část

Další kapitolka, strašně děkuji za komentáře, ktreré mě moc podporují ve psaní. Dnes se dozvíte jak to dopadlo s Nessie. Hezké počtení. Pls komentáře, kritiku.

 

Nessie a Jacob: 11.část

Další díl, promiňte je kratší, ale je to záměrný - chci vás napínat xD. Tak doufám, že mi to odpustíte... Dnes se dozví Edward a Bella o Nessině těhotenství... Hezké počtení.

 

Nessie a Jacob: 10.část

Další dílek. Nechá si Nessie svoje miminko nebo ne? Jak Jacob zareaguje, když zjistí, že je Nessie s ním těhotná? Tak hezké počtení. P.s.: Kují za vaše komentáře.

 

Nessie a Jacob: 9.část

Už jsem konečně doma xD(po víc jak měsíc). Dávám sem vám další dílek povídky. Dneska už se dovíte, co je s Nessie a jak se k tomu postaví, ale předtím menší komplikace. Hezké počtení

 

Nessie a Jacob: 8.část

Tak jsem stihla přidat ještě jeden dílek. Tak hezké počtení.

 

Nessie a Jacob: 7.část

AHojik, další díl jedu k tetě tak nvm jak tam budu dlouho a kdy bude další díl, ale budu se snažit co nejdřív, tak hezké počtení a děkuju za komentáře, které mě VELMI podporují ve psaní!!

 

Nessie a Jacob: 6.část

Dneska se Nessie musí rozhodnou, co si vybere: Svou rodinu, nebo Jacoba, kterého nadevše miluje. Přeji krásné počtení... P.S.: Všem moc děkuju za komentáře, moc mě potěšily a přiměly psát dál... Taky jsem moc ráda, že můj příběh čtete a líbí se vám.

 

Nessie a Jacob: 5.část

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Tak,už jsem se vrátila z Itálie a je tu další dílek, všem děkuju za milé komentáře u předchozích dílů. Dneska je díl 15+, ale není to tak strašné. Tak hezké počtení. :)

 

Nessie a Jacob: 4.část

Takžeje tu dálší díl, v pátek (3.7.) jsem pojedu/odjela do Itálie. Další díl tu bude po 19. 7. - až se vrátím. Hezké počtení.

 

Nessie a Jacob: 3.část

Další dílek, hezké počtení. P.s.: Děkuju za komentáře

 

Nessie a Jacob: 2.část

Další dílek mojí povídky. Všem děkuji za přečtení mé povídky a za krásné a povzbudivé komentáře, děkuji.

Dokončeno

Nessie a Jacob: 1.část

Děj se odehrává po Rozbřesku a vypráví ho Nessie. Doufám, že se vám bude líbit. Pište komentáře, kritiku a určitě se nechám inspirovat vašemi nápady.

 

Never too late

Tak je to jednorázová povídka. Je to po tom co Bella skočila (první odstavec je opsán z knihy - Nový měsíc) z útesu a Alice jí viděla. Edward zachoval chladnou hlavu a jel se o tom sám přesvědčit. A jak se stím vypořádala Bella? Hezké počtení. Pište vaše názory.

 

Broken Heart: 11.část - Together forever

Tak další dílek, strašně všem děkuji co četli mojí povídku, děkuji za krásné komentáře které mě podporovali ve psaní, moc děkují hodně to pro mě znamenalo... =o*

 

Broken Heart: 10.část

Další díleček, chci se vám omluvit, že jsem jí dlouho nepřidala. Přístě Vám to vynahradím, bude dlouhá =o) Tak hezké počtení

 

Broken heart: 9.část

Další dílek, užijte si ho, hezké počtení =o), jinak děkuju za komentáře... xo)

 

Broken heart: 8.část

Tak další dílek, chci tuto povídku ukončit během června, jelikož nebudu mít čas v červenci, protože bude přestavovat a pak jedu na 17dní v Itálii, tak to chci ukončit. Tak hezké počtení zatim papa

 

Broken heart: 7.část

Další dílek, doufám že sem vám bude líbit, pusťte si k tomu písničku od Hany Pestle, moc me inspirovala ke psaní.

 

Broken Heart: 6.část (2/2)

Další dílek tentokrát z pohledu Edwarda, tak hezké počteníčko.

 

Broken Heart: 6.část (1/2)

V tomhle díle bude už mít Bella konplikace, jaké se objevili v knížce - kapačky a přístroje. Hezké počtení a dekuji za komentíky

 

Broken heart: 5.část

Další dílek, hezké počtení. Zanechte komentíky uvítám i kritiku - budu to moc vylepšit =o).

 

Broken heart: 4.část

Další dílek.Děkuji za komentáře a těm co mojí povídku čtete =o) Promiňte že je článek tak pozdě ae zapoměla jsem zaškrtnout že článek je hotov xD

 

Broken heart: 3.část

Tak další dílek, opět děkuju za komenty, moc mě podporují ve psaní, a děkuji těm kdo moji povídku čtou a líbí se jim :o)

 

Broken heart: 2.část

Ahoj, přináším vám další díl, opět děkuju za potěšující komentáře, mocinky vám děkuju =o*, hezké počtení =o)

 

Broken heart: 1.část (2/2)

Ahoj, je tu další dílek, je to 1.díl akorát z pohledu Edwarda, nebude takhle napsaný každý díl, nebojte, myslim že by vás to ani nebavilo xD. Jinak děkuji za krásný komentáře u prvního dílu, moc mě potěšily a navnadili pokračovat. Kují

Dokončeno

Broken Heart: 1. část (1/2)

Tak je to moje první povídka na téma Twilight sága. Děj se odehrává těsně po tom kdy Bella zjistí že je těhotná.Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!