Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Lorenia

Lorenia

Práva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Klára

Věk: 23

O mně: Twilight sága je moje srdeční záležitost. Před rokem a půl jsem začala prvně psát povídky a neuvěřitelně mě to chytlo. K mým zájmům patří i tvorba grafiky, videa, focení, vizážistika, hudba, zpěv a čtení. Jinak jsem úplně obyčejná holka, občas s velkou fantazií! :)

Kontakt:

E-mail: Lorenia.Star (zavináč) seznam.cz

ICQ: 202776096ICQ status

Statistiky:

Moje články: 118

Moje komentáře

Datum registrace: 18. 1. 2010

Poslední přihlášení: 10. 4. 2015, 23:16

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Lorenie

Povídky od Lorenie

Kapitolové povídky:

Soumrak noci
Hříchy lásky
Noc patří nám - rozepsaná
Doktor Cullen - rozepsaná
Dvojí tvář - rozepsaná

Jednorázové povídky:

Doktor Cullen
Pouta noci
Tajuplná cizinka
Smrtící touha

Fan made videa:

Stmívání
Stmívání II.
Nový měsíc
Zatmění
Rozbřesk 1. část
Bella and Edward

Články:

 

Noc patří nám - 29. kapitola - Ve stínu nepřítele

Noc patří nám - 29. kapitola - Ve stínu nepříteleV minulém díle došlo k boji mezi upíry Rodu a novorozenými, kterým se podařilo unést Bellu. Edward přímo šílí a propadá nesnesitelnému zoufalství, ze kterého ho může vysvobodit jen Evelyn, záhadná upírka s magickou mocí. Čas běží až příliš rychle a zrod nové upíří rasy nebyl nikdy pro lidstvo takovou hrozbou jako nyní...

 

Noc patří nám - 28. kapitola - Spojení

Noc patří nám - 28. kapitola - SpojeníV minulém díle se Edwardovi konečně podařilo najít Bellu. Pro ni se stává celá situace ještě víc zničující, protože musí čelit lásce a sebeobětování zároveň. Jakou stranu si nakonec vybere? A kdo vstoupí do boje mezi upíry Rodu a novorozence? Bude v jeho moci odvrátit blížící se zánik? Doufám, že se Vám kapitola bude líbit a necháte mi tady svůj komentář. Budu moc ráda! Děkuju. Vaše Lorenia:)

 

Noc patří nám - 27. kapitola - Peklo duše

Noc patří nám - 27. kapitola - Peklo dušeTak a je tu další kapitola! V minulém díle se Bella dostala do potíží, když se stala středem pozornosti skupinky podnapilých a nebezpečných mladíků. Dokáže se jim ubránit nebo se v pravou chvíli na místě objeví její zachránce? Minuty běží, strach sílí a naděje se rozplývá jako ranní mlha... Doufám, že se Vám kapitola bude líbit a necháte mi tady nějaký ten komentář! Budu moc ráda. Děkuju. Vaše Lorenia :)

 

Noc patří nám - 26. kapitola - Balanc

Noc patří nám - 26. kapitola - BalancJe tu další kapitola! V minulém díle jsme nakoukli do mysli Belle. Do jejích zmatených a nejistých myšlenek a rozporuplných pocitů. Poprvé se taky ukázal pohled Mika, kterého vězní tajuplný upír. Kam tohle všechno může vést? Je vůbec ještě nějaká šance zastavit to, co se tak nelítosně blíží... Doufám, že se Vám kapitola bude líbit a necháte mi tady nějaký ten komentář!:) Děkuju. Vaše Lorenia. :)

 

Doktor Cullen - 10. kapitola - Bod varu

Doktor Cullen - 10. kapitola - Bod varuV minulém díle se Bella vydala s Edwardem na výstavu umělce Jaspera Hayla, kterou organizovala Alice. Večer proběhl celkem klidně, až na několik momentů... V dnešním díle nás čeká hádka. A jak dopadne a kdo ji zapříčiní? Nepříliš dějová kapitola, avšak plná rozmanitých emocí! Doufám, že se vám bude líbit a necháte mi tady nějaký ten komentář! Děkuju. Vaše Lorenia. :)

 

Noc patří nám - 25. kapitola - Vnitřní rozpad

Noc patří nám - 25. kapitola - Vnitřní rozpadTak a je tu další kapitola! K té dnešní je přiloženo malé překvapení ve formě tzv. openingu, který jsem vytvořila. Snad se Vám bude aspoň trochu líbit. Jinak co se týče samotného děje... V minulém díle Bella utekla z podzemí, aby se setkala s únosci Mikea. Edward z jejího nenadálého zmizení přímo šílí a jediným jeho cílem je najít ji. Ale jak se k celé situaci postaví Bella a co Mike? Doufám, že se Vám kapitola i moje video bude líbit a necháte mi tady nějaký ten komentář! Děkuju. Vaše Lorenia:)

 

Noc patří nám - 24. kapitola - Únik

Noc patří nám - 24. kapitola - ÚnikJe tu nová kapitola! Omlouvám se za dlouhou odmlku, ale zkrátka nebyl na psaní čas. V minulém díle se Belle ozval neznámý cizinec, který zajmul Mikea. Vydíral Bellu a přiměl ji, aby přišla o půlnoci na sjednanou schůzku do temného skladiště na okraji Seattlu. Strach... zoufalství... Belle se propadá pevná půda pod nohama. Jediné rozhodnutí dokáže změnit všechno... A co Edward? Bude v jeho moci se s takovým osudem smířit? Doufám, že se Vám kapitola bude líbit a necháte mi tu alespoň pár komentářů! Díky. Vaše Lorenia :)

 

Noc patří nám - 23. kapitola - Podstata bytí

Noc patří nám - 23. kapitola - Podstata bytíV minulém díle Bella nabídla Edwardovi svou krev. Temné hluboké nitro jeho podstaty se zmítá v urputném boji. Bella se v jediné vteřině ocitá na okraji propasti. V ohrožení života. Dokáže Edward vábivé moci její krve odolat nebo se pro něj stane prokletím? V pozadí se objevuje nový muž. Upír z druhé strany. A jeho zájem o Bellu hraničí s posedlostí... Láska bolí, ale její ztráta znamená smrt... Přeju příjemné čtení a doufám, že mi tu necháte svůj komentář. Budu ráda. Děkuju. Vaše Lorenia :)

 

Noc patří nám - 22. kapitola - Pokání

Noc patří nám - 22. kapitola - PokáníV minulém díle došlo k útoku na Bellu, kterou chtěli unést. Upíři Rodu zasáhli včas a zachránili ji. Ale Edward byl v boji těžce zraněn a jeho život je v ohrožení. Co se stane? A k jakému radikálnímu řešení Bella dojde? To se dočtete v dnešní kapitole. Doufám, že se Vám bude líbit a necháte mi tady nějaký ten komentář. Děkuju. Vaše Lorenia :)

 

Noc patří nám - 21. kapitola - Přepadení

Noc patří nám - 21. kapitola - PřepadeníV minulém díle se Bella dozvěděla o svém prokletí. O prokletí své krve. Vnitřní pocity se v ní bouří a strach z nejasné budoucnosti sílí. Bella se potřebuje vyrovnat s krutostí osudu a pochopit svou úlohu ve světě, který je pro ni tak cizí. Ocitá se na prahu velkého rozhodnutí. Jenže někdo se dívá a čeká ve stínech... Doufám, že se vám kapitola bude líbit a necháte mi tady nějaké komentáře. Děkuju. Vaše Lorenia :)

 

Doktor Cullen - 9. kapitola - Nedůvěra

Doktor Cullen - 9. kapitola - NedůvěraPo dlouhé době jsem se přinutila napsat další díl! :) Minule jsme skončili na výstavě nadaného umělce Jaspera Haleyho, kterou pořádá Alice. Jak večer proběhne a stane se něco, co naruší poklidnou atmosféru? Čtěte a dozvíte se víc... Přeju příjemné čtení! Doufám, že mi tu necháte nějaký ten komentář! Díky! Vaše Lorenia. :)

 

Noc patří nám - 20. kapitola - Vyvolená

Noc patří nám - 20. kapitola - VyvolenáJe tu další díl! Edward poznal děsivou pravdu o své milované Belle. Všechno je najednou zlověstnější a nebezpečnější než kdy dřív. Tajemství, které otřese vším, čemu kdy Edward věřil. Láska bolí, ale pravda někdy mnohem víc... Přeju příjemné čtení a doufám, že mi tu necháte nějaké komentáře! Díky! Vaše Lorenia:)

 

Noc patří nám - 19. kapitola - Lovná kořist

Noc patří nám - 19. kapitola - Lovná kořistV minulém díle se Bella vzpamatovávala z předchozí noci s Edwardem. Jenže krásné okamžiky kalí i strach z nejisté budoucnosti. V temném světě krvelačných upírů může být každá minuta tou poslední... A dnešní kapitola konečně osvětlí, co Bella představuje pro novorozené a jejich Pána... A pravda bývá někdy zdrcující... Doufám, že se Vám kapitola bude líbit a necháte mi tu nějaký ten komentář. Děkuju. Vaše Lorenia :)

 

Noc patří nám - 18. kapitola - Otisk

Noc patří nám - 18. kapitola - OtiskJe tu další kapitola! V minulém díle prožila Bella s Edwardem vášnivou noc. Oba se ocitli na hranici svých citů a poznali, co jeden pro druhého vlastně znamená. Jenže ve stínech noci se stále ukrývá jejich nepřítel, který touží po Belle... Co hodlá Edward podniknout? A jaké bude ranní setkání s Bellou? To vše v dnešním díle. Přeju příjemné čtení a doufám, že se vám kapitola bude líbit a necháte mi tu nějaký ten komentář. Děkuju. Vaše Lorenia:)

 

Noc patří nám - 17. kapitola - Pokušení

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Noc patří nám - 17. kapitola - PokušeníV minulém díle převzal Edward Bellu pod svoji osobní ochranu. Poznala podzemí a členy samotného Rodu. Jenže jak se dá zastavit ten žár v nitru, když je den ode dne silnější? Edward se s Bellou u prahu jejího pokoje rozloučil. Zůstane Bella sama nebo se něco stane? To se dočtete v dnešní kapitole. Přeju příjemné čtení a doufám, že mi tu necháte nějaký ten komenář. Děkuju. Vaše Lorenia:)

 

Noc patří nám - 16. kapitola - Podzemí

Noc patří nám - 16. kapitola - PodzemíBella poznává Edwardův svět, kterým je podzemí. Setkává se se členy Rodu a začíná vnímat události posledních dnů. Jenže pocity, které se v ní odehrávají, jsou silnější než dřív a odolat jim je přímo nemožné. Edward se snaží držet a nenechat se zlomit k žádným slabostem. Co se bude dít v dnešní kapitole a bude se Belle líbit svět, ve kterém Edward žije? Přeju příjemné čtení a doufám, že mi tu necháte své komentáře. Budu moc ráda. Díky! Vaše Lorenia. :)

 

Noc patří nám - 15. kapitola - Plány

Noc patří nám - 15. kapitola - PlányV minulém díle se Bella vydala na nákupy, díky kterým chtěla svést Edwarda. Ten mezitím na noční hlídce zjistil to, čeho se obával. Novorozenci mají o Bellu větší zájem než zpočátku a vše musí mít své vysvětlení. Proto se Edward rozhodl po dohodě s ostatními vzít Bellu do sídla v podzemí, aby ji mohl chránit v každém okamžiku. A jak na to zareaguje Bella? Oba se ocitají na okraji propasti svých citů a stačí jen krůček k pádu... Přeju příjemné čtení a doufám, že mi tu necháte spoustu komentářů! Díky! Vaše Lorenia:)

 

Noc patří nám - 14. kapitola - Znamení

Noc patří nám - 14. kapitola - ZnameníV minulém díle se Bella probrala ve svém bytě po vášnivé noci strávené s Edwardem. Oba se dokonale zaplétají do stále komplikovanějšího vztahu, který nabírá každým dnem na intenzitě. Jak proběhne další Bellin den? A co se podaří zjistit Edwardovi na noční hlídce? Stále mnoho otázek a ještě více odpovědí... Přeju příjemné čtení a doufám, že se vám kapitola bude líbit! Za komentáře budu moc ráda! Děkuju. Vaše Lorenia:)

 

Doktor Cullen - 8. kapitola

Doktor Cullen - 8. kapitolaV minulém díle proběhl romantický večer, který ale neskončil podle Belliných představ. V dnešní kapitole proběhne trochu ranního zmatku, telefonát s Edwardem a začátek Aliciny výstavy. Takže přeju příjemné čtení a doufám, že se vám kapitola bude líbit a necháte mi tady nějaké komentáře. Děkuju. Vaše Lorenia. :)

 

Noc patří nám - 13. kapitola - V zajetí citů

Noc patří nám - 13. kapitola - V zajetí citůV minulé kapitole proběhla žhavá noc mezi Edwardem a Bellou. Jaké bude ale probuzení? Zůstane vše stejně krásné, nebo zakusí trpkou příchuť zklamání? To se dozvíte v dnešní kapitole s názvem V zajetí citů. Doufám, že se vám bude líbit a necháte mi nějaký ten komentář, ať se mi zas lépe píše. Díky. Vaše Lorenia :)

 

Noc patří nám - 12. kapitola - Chtíč

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Noc patří nám - 12. kapitola - ChtíčV minulém díle se Bella dozvěděla děsivou pravdu o Edwardovi a jeho životě. Pomalu je nucena se smířit s faktem, že nic kolem ní se nedělo a neděje jen tak. Jak ale něco takového přijme? Dokáže vůbec ustát, že noční ulice jsou plné temných bytostí lačnících po lidské krvi? A že jednou z nich je i Edward sám? To vše se dočtete v dnešní kapitole, která bude hodně nabitá emocemi. Navíc moc ráda oznamuju, že jsem konečně dokončila k této povídce trailer, který mi dal dost zabrat. Můžete ho zhlédnout nad samotnou kapitolou. Přeji příjemné čtení a budu ráda, když mi tu necháte nějaký ten komentář! Děkuju. Vaše Lorenia:)

 

Noc patří nám - 11. kapitola - Prozrazení

Noc patří nám - 11. kapitola - ProzrazeníV minulém díle se Bella dozvěděla, že jí Edward lhal. Chce pochopit, co se to kolem ní děje a rozeznat pravdu od lží. Edward se snaží stále střežit její bezpečí, ale jejich vztah se ocitá na bodu mrazu kvůli jeho neupřímnosti. Jenže jak se postavit nastalé situaci? Lze vůbec Bellu nadále chránit, aniž by znala Edwardovu skutečnou tvář? Dnes dojde k významnému rozuzlení, které bude pokračovat v příští kapitole. Ale určitě se máte na co těšit! Takže je tu jedenáctá kapitola s názvem Prozrazení. Přeju příjemné čtení a doufám, že mi tu necháte co nejvíc komentářů! Jinak omluvte opoždění s kapitolkou, ale byla jsem celý týden pryč. Takže čtěte! :) Děkuju. :) Vaše Lorenia :)

 

Noc patří nám - 10. kapitola - Podstata lží

Noc patří nám - 10. kapitola - Podstata lžíV minulém díle se Bella ocitla ve znepokojivé nejistotě ohledně svého vztahu s Edwardem. Ten mezitím vyrazil s ostatními upíry do hnízda novorozenců. V dnešní kapitole se Bella dozví jednu nepříjemnou pravdu, která podlomí všechny její jistoty. A Edward? Ten se vrhá do nelítostného boje, aby ji uchránil od nebezpečí, které jí neustále hrozí. Takže čtěte! Doufám, že se vám kapitola bude líbit a necháte mi tady víc komentářu než posledně. Budu ráda. Děkuju. Vaše Lorenia. :)

 

Doktor Cullen - 7. kapitola - Závrať

Doktor Cullen - 7. kapitola - ZávraťV minulém díle se Bella vydala po nočním telefonátu za Edwardem do ordinace. Po pár polibcích a úsměvných momentech se Bella musela vrátit do práce. Ale večer ji čeká schůzka s Edwardem. Slíbený filmový večer. Jak dopadne? A co se bude dít dál? To se dozvíte v nové kapitole! Doufám, že se vám bude líbit a necháte mi tady spoustu komentářů. Budu moc ráda. Děkuju. Vaše Lorenia :)

 

Doktor Cullen - 6. kapitola - Hrátky

Doktor Cullen - 6. kapitola - HrátkyV minulém díle se Bella seznámila s Edwardovou sestrou Alice. Oběd proběhl nad její očekávání. Jenže její večerní plány s Edwardem narušil jeho náhlý odchod do nemocnice. A co Alicino pozvání? A co Jess? A jak vůbec Edward Belle vynahradí ztracený večer? No jen čtěte! :) Doufám, že se vám kapitolka bude líbit a necháte mi tady svůj komentář. Budu moc ráda. Vaše Lorenia :)

 

Noc patří nám - 9. kapitola - Ve stopách nepřítele

Noc patří nám - 9. kapitola - Ve stopách nepříteleV minulém díle se Bella ocitla na prahu života a smrti. Edward však zasáhl včas a zachránil ji. Jeho city k Belle se začínají hodně komplikovat a ona je na tom stejně. Jejich pouto den ode dne sílí, ale strach jejich lásce stále brání... Ocitají na na kraji propasti. Otázek je spousta, ale odpovědí stále málo... Doufám, že se vám dnešní kapitola bude líbit a necháte mi tady svůj komentář. Vážně budu moc ráda. Vaše Lorenia :)

 

Noc patří nám - 8. kapitola - Tichý zabiják

Noc patří nám - 8. kapitola - Tichý zabijákV minulém díle se Bella dostala do obrovského nebezpečí, když se vydala do tajemného podniku La Fair. Edward se vydal se skupinou upírů splnit důležitý úkol - zneškodnit jednoho z vrahů, který onehdy v noci zahlédl Bellu. Vše se ale zkomplikovalo. Strach. Nebezpečí. To vše prosakuje chladnou nocí. Co se děje Belle a podaří se Edwardovi zasáhnout včas? To vše se dočtete v dnešní kapitole s názvem Tichý zabiják. Doufám, že se vám bude líbit a necháte mi tady své komentáře. Děkuju. Vaše Lorenia. :)

 

Noc patří nám - 7. kapitola - Nebezpečí

Noc patří nám - 7. kapitola - NebezpečíBella se hříčkou náhod ocitla v tajemném klubu La Fair a dozvěděla se od Mika, že jeho úkolem bylo dovést ji na tohle místo. Někdo vlivný se o ni zajímá. Ale má neznámý o Bellu zájem díky jejímu uměleckému talentu, nebo je v tom něco mnohem zlověstnějšího? Hrozí jí skutečné nebezpečí? A co Edward? To vše se dočtete v dnešní kapitole s názvem Nebezpečí. Přeju příjemné čtení a budu moc ráda, když mi tu necháte vaše komentáře. Děkuju. Vaše Lorenia :)

 

Noc patří nám - 6. kapitola - Noční vyhlídka

Noc patří nám - 6. kapitola - Noční vyhlídkaV minulém díle se Bella pod tlakem smíšených pocitů rozhodla zavolat Edwardovi. Ten ale zaujal postoj, který ji z jeho života co nejvíce vylučuje, protože má strach. Strach z toho, co v něm tahle lidská žena s půvabem upíra a duší bojovnice dělá... Bella se vydává s přáteli do nově otevřeného klubu a doufá, že by mohla na Edwarda aspoň chvíli zapomenout. Jenže se děje něco divného. Něco kolem ní není v pořádku... Více se dočtete v dnešní kapitole s názvem Noční vyhlídka. Přeju příjemné čtení a doufám, že mi tu necháte své komenáře. Děkuju. Vaše Lorenia:)

 

Noc patří nám - 5. kapitola - Prozření

Noc patří nám - 5. kapitola - ProzřeníVšechno se začíná komplikovat. V minulém díle proběhl první polibek mezi Bellou a Edwardem. Stalo se ale něco, co přerušilo jejich naléhavý chtíč. Něco, co bylo mnohem silnější... Co se stalo? A jak se Edward ke vzniklé situaci postaví? Bella se pro něj stává ženou, která představuje nebe i peklo zároveň... Více se dočtete v této kapitole s názvem Prozření. Přeju příjemné čtení a doufám, že na mě budete myslet i s komentáři. Díky! Vaše Lorenia:)

 

Noc patří nám - 4. kapitola - Návštěva

Noc patří nám - 4. kapitola - NávštěvaV minulém díle se ukázal Edwardův pohled, který odkryl jeho skutečnou podstatu a slabost. Večer se vydává znovu k Belle do bytu, aby jí oznámil, jak dopadla analýza fotografie útočníků oné noci. Jenže možná má tato noc příslib něčeho mnohem nebezpečnějšího a vzrušujícího... Dokáže Edward ovládat svou nezkrotnou touhu? A co Bella? Jaké pocity se odehrávají v ní? To se dočtete v dnešní kapitole s výmluvným názvem Návštěva. Přeji příjemné čtení a doufám, že mi tu zanecháte víc komentářů než minule. Díky! Vaše Lorenia. :)

 

Noc patří nám - 3. kapitola - Rozpolcení

Noc patří nám - 3. kapitola - RozpolceníEdward odchází od Belly s rozpolcenými pocity. Co se v něm odehrává a jak se s tím vyrovná? Jaké je jeho tajemství a co má v úmyslu udělat s Bellinou fotografií a vůbec s Bellou Swanovou jako takovou? To se dozvíte v dnešní kapitole, která vám osvětlí pár dalších věcí... Příjemné čtení a doufám, že mi tu necháte nějaké komentáře! Člověku se hned líp píše pokračování! :) Vaše Lorenia. :)

 

Noc patří nám - 2. kapitola - Setkání

Noc patří nám - 2. kapitola - SetkáníBella se stala svědkem brutální vraždy a policie vše začala vyšetřovat. U jejích dveří se objevuje záhadný detektiv, který ji přitahuje od prvního momentu jejich seznámení. Dokáže s její pomocí rozklíčovat děsivou pravdu o útoku? A na čí straně vlastně sám stojí? Bella se nevědomě zaplétá do spletitých tajemství noci, ze kterých není cesty zpátky. Více se dočtete v této kapitole. Přeju příjemné čtení a budu ráda, když mi zanecháte svůj komentář. Díky! Vaše Lorenia :)

Síň slávy

Noc patří nám - Prolog + 1. kapitola

Noc patří nám - Prolog + 1. kapitolaChladná a neprostupná noc. V luxusním baru se setkáváme s malířskou umělkyní Isabellou Swanovou a jejími přáteli. Bella slaví svůj prvotní úspěch na umělecké scéně, ale tahle noc pro ni nebude mít takový konec, jaký by si přála. Stává se svědkem brutální vraždy a tím spouští koloběh nebezpečných událostí a děsivých tajemství. Navíc se jako nepohodlná stává hlavním terčem a součástí hrozivé války dvou upírských rodů. Jak ale do všeho zapadá záhadný a šarmantní Edward Cullen? A probudí v Belle něco, co nikdy nepoznala? Jenže i on má možná svá děsivá tajemství… Námět povídky je převzatý z jedné knihy, ale zaujal mě natolik, že jsem se rozhodla ho zapracovat do prostředí Twilight a dát mu svůj osobní pohled. Ponořte se do tajemného světa upírů, který je jiný a jedinečný. Zapomeňte na to, co znáte a nechte se unášet příběhem, který Vás zavede do těch nejniternějších koutů mysli…

 

Hříchy lásky - 19. kapitola - Splynutí

Hříchy lásky - 19. kapitola - SplynutíPo dlouhých měsících jsme u konce. Bella je v bezpečí domova a všechno se vysvětluje. Cítí, že to jediné, po čem skutečně touží je Edwardova hluboká láska, která ji naplňuje. Zlo je zažehnáno a osud ukazuje směr cesty... Bella se odevzdává Edwardovi. Nic na světě nemá takový smysl jako jejich láska. Všem, kteří povídku pravidelně nebo i nárazově četli, nechávali mi tu povzbuzující komentáře, moc děkuju! Pro každého autora jsou čtenáři velkou motivací a zároveň inspirací. Přeju příjemné čtení! Dnes s Hříchy lásky už naposled... Vaše Lorenia :)

 

Doktor Cullen - 5. kapitola - Vnitřní nerovnováha

Doktor Cullen - 5. kapitola - Vnitřní nerovnováhaTak, a je tu další kapitola Doktora Cullena! V minulém díle domluvil Edward oběd, kde se měla Bella setkat s Alice. Přes drobné protesty se Bella nakonec do restaurace vydala. Jak schůzka dopadne? Padne si s Alice do oka? A zvládne vůbec Bella svoji nervozitu? A co Edward? To vše se dozvíte v dnešním díle! Přeju příjemné čtení a doufám aspoň v pár komentářů, díky! Vaše Lorenia:)

 

Hříchy lásky - 18. kapitola - Když se stíny vytrácejí

Hříchy lásky - 18. kapitola - Když se stíny vytrácejíTak a je tu další kapitola Hříchů lásky! Pomalu a jistě se přibližujeme k samotnému konci. V dnešním díle Edward prolomí ledy a řekne Belle celou pravdu. Jak to Bella přijme? Dokáže se smířit se vším, co prožila a s Edwardovou bytostnou podstatou? Nebo děsivá pravda navždy uzavře cestu k jejímu srdci? To se dozvíte v dnešní kapitole. Přeju příjemné čtení a doufám aspoň v pár komentářů! Bohužel bojuju s časem a po dlouhé době jsem se dostala k psaní. Tak snad se Vám díl bude líbit! Vaše Lorenia :)

 

Dvojí tvář - 19. kapitola - Závětří

Dvojí tvář - 19. kapitola - ZávětříDalší kapitolka je na světě! Omlouvám se za dlouhé čekání, ale měla jsem své důvody. V minulém díle se Bella opět sblížila s Edwardem a jejich vztah se začal hojit od starých ran, které utrpěl. Jak to mezi nimi bude pokračovat dál? A co Blair? Co znamenal její tajný výlet do Seattlu, o kterém nechce Belle nic říct. A na čí straně vlastní stojí? Otázek je hodně, ale odpovědí ještě víc... Přeji příjemné čtení a doufám, že mi tu zanecháte nějaký ten komentík. Budu moc ráda. Pac a pusu, pac a pusu, Vaše Lorenia :)

 

Hříchy lásky - 17. kapitola - Prozření

Hříchy lásky - 17. kapitola - ProzřeníJe to k neuvěření, ale přidávám sem další kapitolu téhle povídky. V minulém díle předstoupila Bella před Volturiovy a její život visel na vlásku. Kdo byl ale jejím tajemným zachráncem? A co se bude dít dál? To se dozvíte v dnešní kapitole a já doufám, že se Vám bude líbit a necháte mi tu aspoň pár komentářů. Díky! :) Vaše Lorenia :)

 

Doktor Cullen - 4. kapitola - Seznámení

Doktor Cullen - 4. kapitola - SeznámeníV minulém díle došlo k hádce mezi Bellou a Edwardem, která se nakonec vyjasnila díky nedorozumění. Ráno se Edward rozhodne, že chce Bellu seznámit s Alice, kvůli které vznikla jejich pře. Co se rozhodne podniknout a podaří se mu obě seznámit? To se dočtete v tomto díle. Přeju příjemné čtení a za komentáře budu vděčná! Vaše Lorenia :)

 

Doktor Cullen - 3. kapitola - Stav beztíže

Doktor Cullen - 3. kapitola - Stav beztížePo dlouhé době tu máme další kapitolu! Omlouvám se, že jsem dlouho nepřidávala, ale měla jsem drobnou spisovatelskou krizi. :) V minulém díle došlo k hádce Jessicy s Bellou. Co Jess vedlo k jejímu postoji? A nechá si Bella vůbec vysvětlit, co se stalo? A co Edward? Jakou roli v tom bude hrát on? To vše v tomto díle, přeju příjemné čtení! :) A doufám, že mi tu necháte nějaký ten komentář. Pac a pusu, pac a pusu, Vaše Lorenia:)

 

Doktor Cullen - 2. kapitola - Noční vábení

Doktor Cullen - 2. kapitola - Noční vábeníTak a je tu další kapitolka! V minulém díle se odehrál noční telefonát s Edwardem. Jak asi dopadne jejich půlnoční vycházka? V této kapitole se navíc dozvíte, jaký názor má na Bellin "vztah" Jessica. Možná budete překvapeni... Děkuju za komentáře k předchozí kapitole, moc mě potěšily. A teď už příjemné čtení! Vaše Lorenia :)

 

Doktor Cullen - 1. kapitola - Váhání

Doktor Cullen - 1. kapitola - VáháníZdravím všechny! Přináším Vám první kapitolu povídky, která přímo navazuje na moji jednorázovku Doktor Cullen! Bella je úspěšná novinářka v Seattle Times, kde pracuje se svou nejlepší kamarádkou Jessicou. Jednoho večera se poznává s tajemným Edwardem Cullenem, který vstoupí do jejího života a všechno změní... Tahle povídka bude patřit spíš mezi oddychové, ale to neznamená, že bude postrádat drama, vášeň nebo zvraty. Takže přeji příjemné čtení a doufám, že mi tu necháte spoustu komentářů! Vaše Lorenia:)

 

Doktor Cullen - III. část

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Doktor Cullen - III. částTak a je tu poslední část mé jednorázovky! Ale nejdřív Vám musím něco oznámit. Moc mě zaujal zájem, který o povídku byl a pravdou je, že mě při psaní dalších dílů napadaly další a další kapitoly a situace, takže jsem se zkrátka rozhodla, že Doktor Cullen bude kapitolová povídka, která bude přímo navazovat na první tři jednorázové díly. Doufám, že aspoň některým z Vás udělám radost. Rozhodně nebude mít tato povídka nějak extra moc kapitol, uvidíme, jak se to vyvine. Takže příjemné čtení a od příště - sekce kapitolových povídek!:) Jinak v tomto díle konečně dojde ke shcůzce Edwarda a Belly. Jak asi dopadne? Vaše Lorenia:)

 

Doktor Cullen - II. část

Doktor Cullen - II. částTááákže! Moc děkuju za všechny komentáře k povídce, to každého autora potěší. Vzhledem k tomu, že jste měly o pokračování zájem, tady ho máte! Jen pro ujasnění: V prvním díle se Bella seznámila s Edwardem, když vyrazila s kamarádkou Jess do baru. Jejich první setkání proběhlo více než slibně, ale Bella prožila zklamání, když Edward znenadání zmizel. Jenže skutečně to bylo proto, že by o Bellu nestál? Nebo ho k tomu vedly jiné důvody? To se dozvíte v druhé části této povídky. Už jsem se pevně rozhodla a napsala i třetí pokračování, takže dnes se stane spoustu zajímavých věcí, ale můžete se těšit i na další příště! Budu moc ráda, když mi tu zanecháte nějaký ten komentík, díky! Takže, co víc říct. Příjemné čtení! Vaše Lorenia :)

Síň slávy

Doktor Cullen

Doktor CullenPo delší době Vám sem vkládám zase jednu mou jednorázovku. Bella pracuje jako novinářka v Seattle Times. Kolegyně a její dobrá kamarádka Jessica ji přemluví k tomu, aby spolu navštívily bar nedaleko redakce. Bella v podniku poznává tajuplného Edwarda, který ji od prvního pohledu nesmírně přitahuje. Cítí to samé i on? A jak jejich seznámení dopadne? To se dočtete v mé jednorázovce. Příjemné čtení a doufám, že mi tu zanecháte co nejvíce komentářů!:) Vaše Lorenia:)

 

Dvojí tvář - 18. kapitola - Přiznání

Dvojí tvář - 18. kapitola - PřiznáníTak, a je tu další kapitola Dvojí tváře! V minulém díle pozval Edward Bellu na večeři, kde jí chtěl říct celou pravdu. Podaří se mu to? A jak vše Bella přijme? To se dozvíte v dnešní kapitole! Doufám, že se Vám bude líbit a necháte mi tu spoustu komentíků, když teď kapitoly přidávám docela brzo. Tak hezké čtení! Pac a pusu, pac a pusu, Vaše Lorenia. :)

 

Hříchy lásky - 16. kapitola - Dokonalá kamufláž

Hříchy lásky - 16. kapitola - Dokonalá kamuflážTak a je tu další kapitola! Minulý díl byl velmi dramatický. Na cestě do Volterry měla Alice děsivé vidění. Jednalo se o smrt Belly. Edward si ale naprosto odmítá připustit, že by Bella zemřela. Jaká je skutečnost? Opravdu Bella zemřela, nebo šlo a připravenou kamufláž? Dočtete se v dnešním díle. Přeju Vám příjemné čtení a doufám, že oceníte aspoň trošku moji rychlost. Pac a pusu, pac a pusu, Vaše Lorenia:)

 

Dvojí tvář -17. kapitola - Zlom

Dvojí tvář -17. kapitola - ZlomV minulém díle se Edward pokusil Belle vysvětlit celou pravdu. Poslední pokus na školní zahradě ale skončil vášnivým vzplanutím obou. Ale kdo přerušil jejich romantickou chvíli? A bude mít Edward ještě další šanci k tomu, aby se Belle vyznal ze svých citů a vysvětlil jí, proč ji tehdy opustil? To se dozvíte v dnešním díle. Hezké čtení a doufám, že mi tu zanecháte hodně komentářů!:) Pac a pusu, pac a pusu, Vaše Lorenia:)

 

Hříchy lásky - 15. kapitola - Prokletí milované

Hříchy lásky - 15. kapitola - Prokletí milovanéPo dlouhé době je tu další díl Hříchů lásky! Bella je uvězněná ve Volteře a neví, co s ní Volturiovi mají v plánu. Edward se mezitím vydává s Alice do Volterry, aby Bellu zachránil. Jenže osud dokáže být krutý a čas neúprosný. Podaří se Edwardovi Belle pomoct, nebo bude už příliš pozdě? To se dozvíte v nové kapitola Hříchů lásky. Doufám, že mi tu necháte spoustu komentářů! Pac a pusu, pac a pusu, Vaše Lorenia:)

 

Dvojí tvář - 16. kapitola - Může být pozdě?

Dvojí tvář - 16. kapitola - Může být pozdě?Tak se vracím zpátky, drahé čtenářky! V minulém díle se Edward rozhodl, že nedokáže dál skrývat city, které k Belle chová. Na radu Alice chce říct Belle pravdu. Bella zatím prožívá vnitřní peklo, protože začíná ztrácet kontrolu nad láskou k Edwardovi. Jak dopadne jejich setkání ve škole? Budou mít šanci si všechno vyříkat a zapomenout na zlé časy? To se dočtete v novém díle Dvojí tváře. Doufám, že mi tu necháte spoustu komentů a bude se Vám díl líbit! Pac a pusu, pac a pusu, Vaše Lorenia :)

 

Pouta noci - 3. část

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Pouta noci - 3. částTak, a máme tu poslední část téhle jednorázové povídky! Můžete se těšit na to, že je opravdu velmi dlouhá. V minulém díle se Edward sblížil s Bellou a slíbil, že ji dostane pryč z nočního podniku. Začíná cítit, že pro něj Bella znamená víc, než si původně myslel, a ona je na tom podobně. Tenhle díl je velmi zlomový a dramatický. Stane se hodně věcí... Předem Vás chci upozornit, že stejně jako v životě nejsou vždy happy endy, v této povídce ho také nenajdete. Doufám, že Vás to neodradí, protože jsem nad psaním tohoto dílu nechala spoustu svých emocí a můžu říct, že mě citově dost vyčerpal. Tak, příjemné čtení a doufám, že mi tu necháte vážně hodně moc komentářů! Budu ráda! Pac a pusu, pac a pusu, Vaše Lorenia :)

 

Dvojí tvář - 15. kapitola - Srdci neporučíš

Dvojí tvář - 15. kapitola - Srdci neporučíšTak je tu další kapitola! Celkem jsem si pospíšila, tak to snad oceníte. V minulém díle se Bella rozhodla přijmout nabídku Jess a vydala se k ní na návštěvu. Jenže její bezpečí chrání Edward, který ji celou dobu sledoval, protože Diořině slibu příliš nevěří. Hluboké city se nedají potlačit a dá se vůbec našemu srdci poručit? Doufám, že se Vám bude kapitola líbit a necháte mi tady spoustu komentářů, budu moc ráda! Takže hezké čtení, pac a pusu, pac a pusu! Vaše Lorenia :)

 

Hříchy lásky - 14. kapitola - Noční můry

Hříchy lásky - 14. kapitola - Noční můryTak, a je tu další kapitola! V minulém díle Bella utekla a narazila na tajemnou Dioru, která ji měla odvést daleko od Forks. Cestou se ale ukázalo, že Bella spadla do pasti upírky Nancy, která se ji nedávno pokusila zabít. Ocitá se na neznámém místě, kde se stává snadnou kořístí pro dvě zvrácené upírky... Co je cílem Nancy a Diory? A opravdu chtějí Bellu zabít? Nebo je v tom něco většího, něco z čeho může mít strach i mocný upír? A co Edward? Bude schopný nějak zakročit, nebo se nechá zničit vlastními výčitkami a strachem? To se dočtete v dnešní kapitole, a já doufám, že se Vám bude líbit a necháte mi tu spoustu komentářů, které jsou pro autora tak důležité! :) Pac a pusu, pac a pusu, Vaše Lorenia :)

 

Dvojí tvář - 14. kapitola - Stíny

Dvojí tvář - 14. kapitola - StínyTak a je tu nová kapitolka Dvojí tváře! Doufám, že se Vám bude líbit a necháte mi tady co nejvíc komentářů! :) Jinak se omlouvám, že přidávám po dlouhé době, ale čas a inspirace nejsou samozřejmost, tak to snad pochopíte. Díky! Pac a pusu, pac a pusu, Vaše Lorenia:)

 

Pouta noci - 2. část

Pouta noci - 2. částTak a je tu druhý díl Pout noci! V prvním díle jsme se dozvěděli o příběhu Belly, která se hříčkou osudu ocitla v nevěstinci jako hlavní chlouba podniku. Tajemný a šarmantní Edward Cullen se se svými bratry vydal do téhož klubu, kde prvě zahlédne Bellu... Co se stane a jak se zachová? Touha a peníze hrají hlavní roli v tom, co chcete... A když se vášeň dá koupit, podlehneme pokušení? Noc bude plná jiskřivého vzrušení, které dokáže překonat jen jediná věc... Přeju Vám příjemné čtení a doufám, že mi tu zanecháte opravdu co nejvíc komentářů! Díky! Pac a pusu, pac a pusu, Vaše Lorenia:)

 

Pouta noci - 1. část

Pouta noci - 1. částTuto povídku jsem původně psala pro vánoční soutěž, ale nestihla jsem ji včas dopsat. Bylo mi líto nechat ji jen tak ležet v šuplíku a tak Vám ji sem dávám. Příběh vypráví o křehké Belle, které život změní smrt rodičů. Ocitá se na ulici, nemocná, ztracená a smířená s koncem... Jenže osud s ní má jiné záměry. Temná ulice prozářená neonovým světlem nočního podniku, ve kterém se Bella stává tou nejžádanější... Ale co když jednoho večera pozná tajemného Edwarda, který změní její pohled na svět? Může být život ještě skutečně krásný? Doufám, že se Vám povídka bude líbit a necháte mi tu spoustu komentářů!:) Vzhledem k délce povídky předem upozorňuji, že je rozdělena na tři díly. Hezké čtení! Vaše Lorenia :)

 

Hříchy lásky - 13. kapitola - Posedlost

Hříchy lásky - 13. kapitola - PosedlostTak a je tu po dlouhé době další díl! V tom posledním Bella pod přívalem nově objevených vzpomínek utekla od Edwarda a svého života. Co má v plánu a koho při svém útěku pozná? Začarovaný kruh pokračuje! Přijemné čtení a doufám, že mi tu zanecháte nějaké komentáře! Díky! Pac a pusu, pac a pusu, Vaše Lorenia. :)

 

Dvojí tvář - 13. kapitola - Vzpoura proti citům

Dvojí tvář - 13. kapitola - Vzpoura proti citůmTak a je tu po nekonečně dlouhé době mého zkouškového období nová kapitola! V posledním díle se vztah Belly a Edwarda rozpadl na tisíc střípků kvůli Dioře, která Edwarda vydírala a zneužila jeho lásky k Belle a důvěřivosti. Bella volá Blair, která ji přijíždí vyzvednout. Ale nebyla by to ona, aby neztropila pořádnou scénu. Jak bude všechno pokračovat? Diora dosáhla svého, ale je tohle opravdu konec? Nebo se dají věci ještě změnit? Přeju příjemné čtení a doufám v hafec komentářů! :) Pac a pusu, pac a pusu, Vaše Lorenia. :) P.S.: Nezapomeňte se podívat na novou úvodní znělku k povídce (tzv. Opening theme), kterou najdete v mém shrnutí. Snad se Vám bude líbit!

 

Hříchy lásky - 12. kapitola - Probuzení

Hříchy lásky - 12. kapitola - ProbuzeníPo dlouhé době je tu další kapitolka! V minulém díle se Edward s Bellou políbili. Ten polibek ale něco změnil... Co a proč? To se dozvíte právě v tomhle díle. Přeju hezké čtení a doufám v nějaké komentáře, budu ráda! Musím vědět, jestli ještě čtete. Mám strašně málo času a pokud by nebyl o povídku zájem, pozastavila bych ji, ale doufám, že to tak nedopadne. Díky, Vaše Lorenia:)

 

Dvojí tvář - 12. kapitola - Iluze? To slovo znám!

Dvojí tvář - 12. kapitola - Iluze? To slovo znám!Tak, skoro po měsíci tu máme konečně další kapitolku! V minulém díle si Bella s Edwardem vyznali lásku a jejich vztah se dostal do posledního možného bodu. Láska je silný cit, který všechno dokáže změnit. Ranní probuzení po milostné noci je krásné, ale jak dlouho vydrží? Co se stane? Vstoupí mezi Bellu s Edwardem něco, nebo někdo? To se dočtete v mé nové kapitole, která mi dala psychicky zabrat. Možná pochopíte, až si ji přečtete... Přijemné čtení a doufám v pořádný hafec kometářů po takové době, snad se Vám po mě a mých povídkách stýskalo!:) Pac a pusu, pac a pusu, Vaše Lorenia :)

 

Dvojí tvář - 11. kapitola - Vzplanutí

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Dvojí tvář - 11. kapitola - VzplanutíTak a je tu další kapitola! V minulém díle jsme skončili tím, že Bella měla odjíždět s Edwardem na společný víkend v horách. Budou konečně sami? Nebo někdo jejich klid naruší? Co se stane a jak to změní jejich vztah? To se dozvíte v této "superdlouhé" kapitole. Doufám, že to oceníte, protože jsem Vám nechtěla rozkouskovat tento opravdu pikantní díl, aby jste si to pořádně užili. Jako bonus přidávám krátký teaser ke kapitole, který jsem pro Vás vytvořila. Snad se Vám bude všechno líbit a necháte mi tu aspoň za snahu nějaký ten komentík, budu moc ráda! Tak a teď hurá ke čtení! Pac a pusu, pac a pusu! Vaše Lorenia:)

 

Hříchy lásky - 11. kapitola - Niterná destrukce

Hříchy lásky - 11. kapitola - Niterná destrukcePo opravdu dlouhé době je tu nová kapitola a já opravdu doufám, že se Vám bude líbit! V minulém díle se Edward s Bellou sblížil a přesto, že si Bella stále na nic nevzpomíná, začíná pociťovat něco silného, hluboko uvnitř sebe. A kdo vlastně na Bellu zaútočil? To zůstává stále ukryto v myšlenkách tajemného... Bellu pouští z nemocnice a Edward si ji v době nepřítomnosti jejího otce, bere k sobě, aby se o ni postaral. Láska je silná a někdy prostě její moci nelze poručit. Co se stane? A jak bude vztah mezi dvěma rozdílnými životy pokračovat? Přeju příjemné čtení a doufám, že mi tu necháte co nejvíce komentářů, které mě nabudí psát dál co nejdříve! Díky, Vaše Lorenia:)

 

Dvojí tvář - 10. kapitola - Úkryt zamilovaných

Dvojí tvář - 10. kapitola - Úkryt zamilovanýchPo dlouhé době jsem tu s novou kapitolkou! V minulém díle se Bella dozvěděla celou pravdou o Edwardovi a jeho rodině. To její lásku ještě posílí a vztah s Edwardem se začíná opravdu slibně vyvíjet. Jenže se musí ukrývat před Blair, která neúprosně slídí kolem nich. Jaké překvapení ale čeká Bellu? Co pro ni Edward připraví, a jak to dopadne? To se dočtete v novém díle a doufám, že se Vám bude líbit a necháte mi tu spoustu komentářů! :) Díky, Vaše Lorenia. :)

 

Dvojí tvář - 9. kapitola - Odhalení

Dvojí tvář - 9. kapitola - OdhaleníTak a je tu další kapitola! V minulém díle se objevila tajemná upírka z Edwardovy minulosti, která sledovala Bellu. Ta zůstala na Edwardovo přání doma, než se k ní bude moct dostat. Mezitím se vydává do lesa, aby našel známého nepřítele a podaří se mu to. Jenže co když nebude chtít tak snadno odejít? Donutí okolnosti Edwarda přiznat pravdu o jejich světě a říct Belle celou pravdu? To se dočtete v tomto díle. Přidala jsem hudbu, při které jsem psala Bellin pohled. Doufám, že se Vám bude kapitolka líbit a necháte mi tady spoustuuu komentářů! Děkuju! Pac a pusu, pac a pusu. Vaše Lorenia:)

 

Hříchy lásky - 10. kapitola - Ten, kdo skrývá tvář

Hříchy lásky - 10. kapitola - Ten, kdo skrývá tvářTak a je tu další kapitolka! V minulém díle jsme zjistili, že Bella ztratila paměť a na nikoho si nevzpomíná. Zůstává vůči Edwardovi chladná a jeho trápí nejen to, že neví, kdo je, ale i útok na ni. V tomto díle se ale jejich vztah pohne o kousek dál a Bella začíná poznávat, že Edwardovi v jejím životě nepochybně patří místo. Ale kdo vlastně na Bellu zaútočil a spokojí se s tím, že se mu pokus odstranit ji nevyšel podle představ? Co se bude dít dál? To se dozvíte v nové kapitole Hříchů lásky... Doufám, že se Vám bude líbit a necháte mi tady spoustu komentářů! Jen prosím vynechte vzkazy typu, že je kapitola krátká nebo pozdě. Píšu opravdu každou volnou chvíli a inspirace není samozřejmost. Takže, hezké čtení! Díky, Vaše Lorenia:)

 

Dvojí tvář - 8. kapitola - Minulost a vzpomínky

Dvojí tvář - 8. kapitola - Minulost a vzpomínkyJe tu další kapitola! Po nezvané večerní návštěvě zůstává Edward u Belly, kterou vyděsil neznámý cizinec. Jenže minulost se vrací a Edward si začíná uvědomovat nebezpečí, které ohrožuje celé Forks a hlavně Bellu. Tajemný obraz upírky je nyní až příliš živý a příliš blízko. Co se bude dít dál a co vztah Belly a Edwarda? Jak ten se bude vyvíjet pod nátlakem okolností? Jinak mi sem, prosím, nepište, že je kapitolka krátká a že je pozdě. Píšu, jak mám jen čas a hlavně nápady, které jsou pro psaní nezbytné. A pokud se Vám bude kapča líbit, nechejte mi tu nějaký ten komentář! Děkuju, Vaše Lorenia :).

 

Dvojí tvář - 7. kapitola - Nepřítel přichází

Dvojí tvář - 7. kapitola - Nepřítel přicházíTak a je tu další kapitolka! Minulý díl začal párty, kterou Alice připravila. Bella zažila během večera hned několik věcí, jenže to není všechno. Čeká ji překvapení, které neskončí nejlépe a nepřítel, který s Bellou nemá dobré úmysly, je jí čím dál blíž... Kdo touží po Bellině krvi a jak je spjatý s Edwardovou minulostí? Pamatujete si záhadný obraz krásné dívky? Tak teď začíná jeho příběh... Přeju Vám příjemné čtení a doufám, že mi tu necháte co nejvíc komentářů! Díky! Vaše Lorenia :).

 

Hříchy lásky - 9. kapitola - Vzpomínky jsou vzácné, Bello!

Hříchy lásky - 9. kapitola - Vzpomínky jsou vzácné, Bello!Tak a je tu další kapitolka! V minulém díle Bella poznala záhadnou Nancy, novou spolužačku, která se příliš zajímá o Edwarda. Pokusila se s ním usmířit, ale nakonec se rozešli ve zlém. Bella utekla ze školy a vystavila se obrovskému nebezpečí. Někdo totiž touží po její smrti a zaútočí na ni. Co se bude dál dít? Pomůže někdo Belle, nebo to bude její poslední den života? To vše se dozvíte v této kapitole! Doufám, že se Vám bude líbit a necháte mi tu spoustu komentářů! Budu ráda, díky! Vaše Lorenia. :)

 

Hříchy lásky - 8. kapitola - Skryté nebezpečí

Hříchy lásky - 8. kapitola - Skryté nebezpečíTak a je tu další kapitola! Edward se v minulém díle seznámil s tajemnou Nancy, vegetariánskou upírkou, která ho upoutala. Začíná opět škola a některé věci se mění... Jenže někdy už je na lítost pozdě a čas nejde vrátit zpátky... Tato kapitola je velmi dramatická a plná zvratů, mně samotné u ní bušilo srdce jako o závod, když jsem ji psala. Doufám, že mi tu necháte spooooooustu komentářů, protože to psaní mi fakt dává zabrat:D Jinak se omlouvám, že je kapča kratší, ale musela jsem ukončit jednu část. Děkuju, Vaše Lorenia:)

 

Dvojí tvář - 6. kapitola - Plány a zase jen plány

Dvojí tvář - 6. kapitola - Plány a zase jen plányTak a konečně je tu další kapitolka! Právě začíná velký večírek u Cullenových a Bella zažívá několik věcí během jediného večera. Co se stane a jak bude celá párty probíhat? A co Blair? Naruší plány nebo zůstane v ústraní? Noc je dlouhá a přináší spoustu zážitků... Doufám, že se Vám kapitola bude líbit a necháte mi tu alespoň pár komentářů!:) Přidala jsem i hudbu, u které jsem tuhle kapitolu psala. Samozřejmě k místům, kde mi seděla. Díky, Vaše Lorenia:)

 

Hříchy lásky - 7. kapitola - Nová tvář

Hříchy lásky - 7. kapitola - Nová tvářTábor končí a Bella odjíždí zpátky domů. Všichni na ni koukají skrz prsty, jen Alice se s ní normálně baví. Do toho všeho Edward zmizel a nikdo o něm nic neví. Navíc se ve Forks objevuje nová tvář, záhadná upírka Nancy. Co přinese další díl Hříchů lásky? Přeju příjemné čtení a doufám v hafec komentářů! Díky, Vaše Lorenia:)

 

Dvojí tvář - 5. kapitola - Alice, ty jsi ďábel!

Dvojí tvář - 5. kapitola - Alice, ty jsi ďábel!Bella vyráží s Alicí na nákupy, protože je čeká velký večírek. Bella se chystá na noc ke Cullenovým a Alice si ji vezme pod svá ochranná křídla. Co má asi v úmyslu a jak se bude vyvíjet vztah Belly a Edwarda? A co Blair? Zapadá do Alicina plánu? Další kapitola je tu a já Vám budu vděčná za komentíky. Děkuju, Vaše Lorenia:)

 

Dvojí tvář - 4. kapitola - Tichý stopař

Dvojí tvář - 4. kapitola - Tichý stopařTak po dlouhé době je tady další kapitolka! Po vyhrocené hádce s Blair se Bella vydává do lesa, aby si pročistila hlavu od svých myšlenek a zahloubala se do svých citů. Jenže tentokrát není sama... Bella nevědomky vstupuje na nebezpečnou půdu... Co se stane? A kdo Bellu sleduje? To se dozvíte právě v této kapitole! Přeju příjemné čtení a za komentáře budu vážně vděčná. Děkuju! Vaše Lorenia:)

 

Hříchy lásky - 6. kapitola - Podrazy

Hříchy lásky - 6. kapitola - PodrazyTak a je tu další kapitolka! Bella se po Edwardově odmítnutí rozhodne, že vymyslí plán pomsty. I přes Jessičino varování se pouští do nebezpečné hry, která má Edwarda ponížit a zničit. Co vymyslí? A pozná Edward, že kolem něj Bella spřádá pavučiny odplaty za to, že jí nedal to, co čekala? Láska je zkrátka nevyzpytatelná v každé své podobě... Přeju příjemné čtení a doufám v hafec komentářů!:) Díky, Vaše Lorenia:)

 

Dvojí tvář - 3. kapitola - Sakra Blair, vzpamatuj se!

Dvojí tvář - 3. kapitola - Sakra Blair, vzpamatuj se!Tak a je tu další kapitolka! Blair strávila večer s Edwardem a Bella je z jejího chování zoufalá. Dozví se ale, že ji Blair neřekla přece jenom úplnou pravdu a rozhodne se zjistit, jak vše doopravdy bylo. Blair ale není férová hráčka a rozhodně nepatří mezi ty, které by se vzdaly bez boje... Co se stane? A jak se Bellin vztah s Blair vyostří ještě víc? To se dozvíte, když budete číst dál. Příjemné čtení! A za komentáře budu vděčná, děkuju! Vaše Lorenia:)

 

Hříchy lásky - 5. kapitola - Edwarde Cullene, já tě nesnáším!

Hříchy lásky - 5. kapitola - Edwarde Cullene, já tě nesnáším!Tak a je tu nová kapitolka! Minule jsme skončili u toho, když Edward Bellu políbil, ale pak, kvůli jedné nepříjemnosti se s ní rozloučil a jejich společný večer skončil. Dokáže se ale Bella s Edwardovým jednáním smířit? A co Edward? Proč Bellu nechal jít? A co se bude dít dál? Změní se vztah mezi nimi? To se dočtete v dalším pokračování Hříchů lásky. Tááákže, hurá do toho a nechte mi tu co nejvíc komentíků, děkujuu!! Vaše Lorenia:)

 

Dvojí tvář - 2. kapitola - Důvěra je silné slovo

Dvojí tvář - 2. kapitola - Důvěra je silné slovoTak a je tu další kapitola! Minule jsme skončili u seznámení Edwarda s Bellou. Co se ale bude dít dál? A vkročí Blair do cesty Belle? To uvidíte! Přeju příjemné čtení a doufám v co největší počet komentářů, děkuju! Vaše Lorenia:)

 

Dvojí tvář - 1. kapitola - Příjezd

Dvojí tvář - 1. kapitola - PříjezdBella se po smrti rodičů stěhuje se svou sestrou Blair do Forks. Jejich vztah však nepatří mezi idylické, i z toho důvodu, že Blair je upírka. Obě nastupují na střední a poznávají nejen nové přátele, ale také krásného a tajemného studenta Edwarda Cullena. Co se stane, když se do něj obě sestry zamilují? A co Edward, změní se jeho city k nějaké z nich? Začíná příběh plný lásky, přátelství, ale také lží a intrik. Kdo v sobě skrývá dvojí tvář? To se dozvíte v mé nové stejnojmenné povídce, která přichází po Soumraku noci. Takže doufám, že se Vám bude líbit a stanete se věrnými čtenáři. Příjemné čtení a prosím o komentáře. Díky! Vaše Lorenia:)

 

Hříchy lásky - 4. kapitola - Když dáme rozumu dovolenou

Hříchy lásky - 4. kapitola - Když dáme rozumu dovolenouMinule jsme se dozvěděli něco o Edwardovi a jeho sázce s Emmettem. Dnešní díl bude patřit opět pohledu Belly, která začíná svůj názor na Edwarda pomalu měnit. Jak bude dál pokračovat Edwardův plán, který má Bellu potupit? A co se stane mezi ním a Bellou? A jak se bude situace vyvíjet dál? Přeju příjemné čtení! Za komentáře budu moc vděčná, díky! Vaše Lorenia:)

 

Soumrak noci - 25. kapitola - Nové začátky

Soumrak noci - 25. kapitola - Nové začátkyTak a je to tady! V lednu jsem sem vložila první kapitolu Soumraku noci a dnes je tu po dlouhých měsících poslední. Musím říct, že mě osobně bude hodně smutno, přece jenom nad jeho psaním jsem strávila kus života.:) Takže Vám všem, co jste moji povídku četli opravdu děkuju, vážím si toho, že jste byli věrnými čtenáři! Myslím, že Vám aspoň udělá radost to, že je kapitolka skutečně dlouhá.:) Takže pouštím slzu a loučím se se Soumrakem noci! Přeju Vám krásné čtení a doufám, že mi tu zanecháte hooooooodně moc komentářů!:) Jinak jsem přidala hudbu, u které jsem tuhle kapitolku psala. Můžete ji snadno vypnout na přehrávači. Děkuju, Vaše Lorenia:)

 

Hříchy lásky - 3. část

Hříchy lásky - 3. částJe tu další díl mé povídky Hříchy lásky! Opět jsem si kvůli Vám pospíšila, tak to doufám oceníte.:) Minule jsme skončili u Belly, která se probudila ráno po párty a vzpomínala na minulý večer. V tomhle díle jsem se věnovala pouze pohledu Edwarda. Díky jeho pohledu se dozvíte něco o něm samotném i tom, co ho změnilo. Takže, konečně se Vám dostane vytouženého vysvětlení, i když není tak závratné, jak asi očekáváte.:) Jinak doufám, že se Vám dílek bude líbit a necháte mi tu nějaké komentáře! Čím víc jich bude, tím dřív bude další díl. Díky! Vaše Lorenia:)

 

Soumrak noci - 24. kapitola - Láska je jako živá voda

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Soumrak noci - 24. kapitola - Láska je jako živá vodaTak a je to tady! Předposlední kapitola Soumraku noci. Nečekejte v ní nějaký výrazný děj, spíš jde o pocitovou kapitolu plnou vzrušení a Bellina milování s Edwardem. Můžu říct, že tahle mi dala dost zabrat.:D Nicméně doufám, že se Vám bude líbit a pro klid duše upozorňuju, že +15 tady bude platit určitě!:) Takže Vám přeju příjemné čtení a doufám, že mi tu zanecháte nějaké komentíky pro radost.:) Děkuju, pac a pusu. Vaše Lorenia:)

 

Hříchy lásky - 2. část

Hříchy lásky - 2. částTak a máme tu druhý díl Hříchů lásky. Jessica přemluvila Bellu, aby s ní šla na párty, která se koná kousek od tábora. Ten večer se ale něco stane... A potká Bella Edwarda? To se dozvíte v druhém díle mé povídky. Doufám, že se Vám bude líbit jako ta první a zanecháte mi tady nějaký ten komentík, budu vděčná. Předem říkám, že rozhodně plánuju i třetí část.:) Ale vlastně záleží taky hodně na Vás a vašem zájmu. Pěkné čtení! Vaše Lorenia:)

 

Hříchy lásky - 1. část

Hříchy lásky - 1. částBella chodí na střední ve Forks a je to normální dívka plná touhy, ideálů a dravosti. Ve škole bojuje s krásným Edwardem Cullenem, který je hrozný sukničkář. Nevraživost, která panuje mezi nimi se stupňuje každým dnem. Bellina třída vyráží na školní výlet k jezeru. Co se stane Belle a jak se k ní bude Edward chovat? Změní se něco nebo se situace mezi ním a Bellou ještě vyostří? Přeju příjemné čtení a za komentáře budu vděčná! Vaše Lorenia :)

 

Soumrak noci - 23. kapitola - Rozhřešení

Soumrak noci - 23. kapitola - RozhřešeníEdward našel Bellu a zachránil ji na poslední chvíli. Ale co se bude dít dál? Nebudu nic prozrazovat, přečtěte si další kapitolu Soumraku noci.:) Doufám, že se Vám bude líbit a zanecháte mi tady spoustu komentářů! Díky nim vím, že je o moji povídku stále zájem a líbí se, což mě žene do další práce.:) Takže hezké čtení! Vaše Lorenia:)

 

Soumrak noci - 22. kapitola - Únos

Soumrak noci - 22. kapitola - ÚnosBella je unesena. Aro ji zajme a odváží do Volterry. Edward se díky Alicině vidině vydává za ní. Co má ale Aro s Bellou v plánu? A podaří se Edwardovi Bellu najít a zachránit ji? Začíná boj o holý život... co se bude dít dál? Pospíšila jsem si a vkládám Vám sem další kapitolu Soumraku noci. Pomalu se blížíme ke konci a drama a vzrušení roste... Doufám, že se Vám bude kapitola líbit a necháte mi tu nějaké komentáře. Díky! Vaše Lorenia:)

 

Soumrak noci - 21. kapitola - Krev zmizelé

Soumrak noci - 21. kapitola - Krev zmizeléBella se dostala do problémů... Boj pomalu končí, ale ten její teprve začíná, je unesena. Edward se vydává jí zachránit... Ale stihne to včas? Nebude už příliš pozdě? A kdo Bellu unesl a co s ní hodlá udělat? Omlouvám se za kratší kapitolu, ale potřebovala jsem ukončit jednu hlavní část. Doplnila jsem muziku, u které jsem tuto kapitolu psala. Doufám, že se Vám tato dramatická kapitola bude líbit a necháte mi tu nějaký komentář! Díky! Vaše Lorenia:)

 

Tajuplná cizinka - 2. část

Tajuplná cizinka - 2. částTak po dlouhé době jsem přidávám druhou a závěrečnou část mé povídky "Tajuplná cizinka". Předem upozorňuji, že nekončí happy endem a že třetí pokračování neplánuju. Tak aspoň doufám, že se Vám bude trochu líbit a nebudete mi vyčítat, že končí tak, jak končí. V životě zkrátka nejsou jenom šťastné konce. Jinak co se týče děje: Bella opustila Volterru a Edwarda bez jediného slova rozloučení. Ten je zničený a utápí se ve své bolesti a nevědomosti. Trápí ho, že neví, co se s Bellou stalo a proč odešla. Jednoho večera se ale změní osud Belly i Edwarda. Dozvíme se proč Bella odešla? A co se stane? Příjemné čtení! Vaše Lorenia:)

 

Soumrak noci - 20. kapitola - Souboj

Soumrak noci - 20. kapitola - SoubojNastal boj s Volturiovými. Bella se snaží najít Edwarda, který zmizel. Co se s ním stalo? Najde ho Bella? S bojem přichází i ztráty... A smrt si nevybírá... Kdo přijde o všechno? Přichází Soumrak noci s další temnou kapitolou plnou napětí, ztrát a zvratů... Příjemné čtení! Jinak, za komentáře budu vděčná, díky! Vaše Lorenia:)

 

Soumrak noci - 19. kapitola - Stíny temných

Soumrak noci - 19. kapitola - Stíny temnýchJe to tu. Cullenovi musí teď čelit těm, kterých se nejvíce obávali... Volturiovým. Blíží se bitva, která změní osudy Belly a Edwarda... Přichází Soumrak noci a s ním další kapitola... hezké čtení! P.S.: Za komentáře budu po dlouhé době vděčná, díky! Vaše Lorenia:)

 

Soumrak noci - 18. kapitola - Konec nebo naděje?

Soumrak noci - 18. kapitola - Konec nebo naděje?Rodina Cullenových, v čele s Bellou a Edwardem, se potýkají s obrovským problémem. Starodávná rodina Volturiových chce získat zpět mezi sebe Bellu, která s Edwardem utekla z Volterry a jsou ochotni pro to udělat cokoli. Přicházejí si pro smrt... Blíží se bitva, taková, která změní osudy všech... A co se bude dít dál? Přicházi Soumrak noci a s ním další kapitola... hezké čtení! PS: Za komentáře budu vděčná, díky! Vaše Lorenia:)

 

Tajuplná cizinka

Tajuplná cizinkaEdward patří k Volturiovým. Jednoho dne se ale před Arův soud a jistou smrt dostane dívka, která Edwarda naprosto okouzlí. Je to upírka, která se zpronevěřila zákonům Volturiových. Jak se Edward zachová? Pokusí se ji zachránit nebo jí nechá zemřít? A co v jeho životě změní tato tajemná cizinka s překrásným jménem Isabella...Za komentáře budu vděčná, díky! Vaše Lorenia:)

 

Soumrak noci - 17. kapitola - Nevítané a ničící

Soumrak noci - 17. kapitola - Nevítané a ničícíBella s Edwardem si užívají své dcery Renesmé. Štěstí ale nemůže trvat věčně. Zlé sny přináší budoucnost a osud...to, čeho se všichni nejvíc obávali se stává skutečností...co se začne dít? A jak bude dál pokračovat Soumrak noci? Odpovědi přináší 17.kapitola s názvem - Nevítané a ničící. Hezké čtení! PS: Za komentáře budu vděčná! Vaše Lorenia:)

 

Soumrak noci - 16.kapitola - Tajemství snů

Soumrak noci - 16.kapitola - Tajemství snůEdward s Bellou prožívají štěstí z narození své překrásné dcery Renesmé. Ale proč Bellu pořád pronásledují zlé sny? Jsou to předtuchy toho, co se má stát nebo pouhé noční můry? Přichází Soumrak noci a s ním další, v pořadí 16.kapitola. Příjemné čtení! PS: Za komentáře budu vděčná, děkuju! Vaše Lorenia:)

 

Smrtící touha - 2. část

Smrtící touha - 2. částMěla jsem tu pár žádostí na pokračování téhle jednorázovky a tak ho tu máte. Edward Bellu kousl, ale nezabil ji. Stala se z ní tedy nadpozemsky krásná upírka, která se mu touží pomstít za to, co jí provedl. Dokáže to? Ublíží mu tak jako on jí nebo se stane něco, co změní její pohled a zarazí jí v plánu, který touží uskutečnit? A co Edward? Zůstane dál zlým a krvežíznivým upírem nebo ho setkání s novou Bellou poznamená na věky? To se dozvíte v druhé, závěrečné části mé povídky Smrtící touha. Hezké čtení! PS: Za komentáře budu vděčná, díky. Vaše Lorenia:)

 

Soumrak noci - 15. kapitola - Komplikace

Soumrak noci - 15. kapitola - KomplikaceBella se vrátila k Edwardovi. Jsou zpátky ve Forks u Cullenových. Ale Bellino těhotenství postupuje velmi rychle... co se stane? A jak bude pokračovat Soumrak noci? To se dozvíte v 15. kapitole s názvem "Komplikace". Doufám, že se Vám bude líbit. PS: Za komentáře budu opravdu vděčná, díky! Vaše Lorenia:)

 

Soumrak noci - 14. kapitola - Návrat

Soumrak noci - 14. kapitola - NávratBella chce zachránit Edwarda, který se rozhodl ukončit svůj život. Podaří se jí to? Přijde včas nebo bude na napravení chyb už příliš pozdě? A co se bude dít dál? To vše se dozvíte ve 14.kapitole Soumraku Noci. Příjemné čtení! PS: Za komentáře budu vděčná, díky! Vaše Lorenia:)

 

Soumrak noci - 13. kapitola - Když hvězdy padají k zemi

Soumrak noci - 13. kapitola - Když hvězdy padají k zemiBella se přidala k Volturiovým. Snaží se na Edwarda zapomenout, ale jednoho večera se s ním setkává. Pozná ji? Propadne Bella svým citům nebo nechá zvítězit chladný rozum? A co se bude dít dál? Přichází Soumrak noci a s ním 13. kapitola. Doufám, že mě nezabijete za konec, ale nešlo to jinak:D Hezké čtení! Vaše Lorenia:)

 

Soumrak noci - 12.kapitola - Volturiovi

Soumrak noci - 12.kapitola - VolturioviBella se vydává k Volturiovým. Co její návštěva přinese a co se bude dít dál? A co Edward? Setká se s Bellou nebo uskuteční svůj plán zemřít a nikdo ho nezastaví? Odpovědi na tyto otázky přináší 12.kapitola Soumraku Noci...přeji Vám příjemné čtení!:) Vaše Lorenia

 

Soumrak noci - 11. kapitola - Překvapení

Soumrak noci - 11. kapitola - PřekvapeníBella opustila Edwarda. Pocit viny a zoufalství ji dovedl k útěku. Zjišťuje, že její láska k Edwardovi nežije pouze v jejím srdci... Jaké zažije Bella překvapení a kam budou vést její další kroky? A k čemu se rozhodl Edward? Soumrak noci Vám přináší další, v pořádí 11.kapitolu...Užijte si ji a přeju příjemné čtení! Za komentáře budu vděčná:) Vaše Lorenia

 

Soumrak noci - 10.kapitola - Ztráty

Soumrak noci - 10.kapitola - ZtrátyŠrámy na těle se zahojí, ale rány v srdci zanechají jizvu. Bella a Edward přežili střet s Elenou a Michaelem, ale oba to silně poznamenalo. Bella je donucena udělat krok, který ovlivní osud jí i Edwarda. Co se stane? Kam zavedou Bellu její kroky? To vše se dozvíte v nové, 10.kapitole Soumraku noci. A já doufám, že se vám bude líbit! Hezké čtení! Vaše Lorenia:)

 

Soumrak noci - 9. kapitola - Jak hořce chutná nenávist

Soumrak noci - 9. kapitola - Jak hořce chutná nenávistBella s Edwardem prožívají opravdové štěstí. Vydávají se po vzrušující noci na lov do hor. Jaké překvapení ale bude, když se tam objeví někdo, kdo bude chtít jejich štěstí pošlapat? Soumrak noci přináší opravdu dramatickou kapitolu, která změní osud Belly a Edwarda. Co se stane? A kdo jim chce ublížit? Přijemné čtení! PS: Jinak bych chtěla dnešní kapitolku věnovat dvou maminkám, které mě naprosto nabily energií do dalšího psaní, děkuju Terezko a Míšo!! Vaše Lorenia:)

 

Smrtící touha

Smrtící touhaBella je člověk. Krásná dívka, po které touží všichni kluci a ona si je toho vědoma. Jednoho dne se potkává s Edwardem, který v okamžiku, kdy jí spatří, zatouží po jejím těle i krvi. Bella se díky své touze stává nesmírně zranitelnou. Edward totiž není laskavý a hodný upír... Prosím o komentáře:) Vaše Lorenia

 

Soumrak noci - 8.kapitola - Skrytá vášeň

Soumrak noci - 8.kapitola - Skrytá vášeňBella s Edwardem se sbližují a to, co tak dlouho dobu ukrývali ve svých srdcích se dere na povrch. Jejich láska je nekonečná a touha nesnesitelná. Je tu další, 8.kapitola Soumraku noci a já doufám, že se Vám bude líbit. Doporučuji, aby jste si zapli nějakou romantickou hudbu:) Vaše Lorenia

 

Soumrak noci - 7. kapitola - Ostrov Afrodité

Soumrak noci - 7. kapitola - Ostrov AfroditéBella odjela s Edwardem na ostrov Afrodité. Konečně má možnost být s ním sama a díky tomu se jejich vztah začíná pomalu rozvíjet a nabírat na intenzitě. Tajuplný ostrov přináší nekonečnou lásku, vášeň a touhu. Poddá se Bella a Edward tomu, co cítí nebo se nechají spalovat bolestným pokušením? Odpověď hledejte v 7.kapitole Soumraku noci, která právě přichází. Hezké čtení a prosím o komenty:) Lorenia

 

Soumrak noci - 6.kapitola - Temná propast pravdy

Soumrak noci - 6.kapitola - Temná propast pravdyDokáže Bella přijít na tajemství, které skrývá Elena s Michaelem? Svěří někomu své obavy nebo se pustí do boje sama? A stihne to vše dřív, než se než by se mohlo něco stát? Odpovědi přináší další kapitola Soumraku noci... Prosím o komentáře:) Hezké čtení. Lorenia

 

Soumrak noci - 5. kapitola - Nebezpečný lov

Soumrak noci - 5. kapitola - Nebezpečný lovBella je zoufalá z přítomnosti Eleny, která si pomalu získává Edwarda. Během lovu, na který se Bella vydá se stane něco neočekávaného... Přichází Soumrak noci a s ním další kapitola... prosím o komenty :) Děkuju.

 

Soumrak noci - 4. kapitola - Návštěva

Soumrak noci - 4. kapitola - NávštěvaBella se snaží s Edwardem sblížit. Ke Cullenovým přijíždí návštěva. Sourozenci, Elena a Michael, mocní upíři, kteří kdysi dávno patřili k Volturiovým. Elena se na první pohled do Edwarda zamiluje a Bella se musí postavit nejen její touze přebrat jí Edwarda, ale i Michaelovi, který se svou sestrou něco chystá... na sídlo Cullenových začíná s příjezdem sourozenců padat temná mlha, plná lží a intrik. Přichází Soumrak noci a s ním další kapitola... prosím o komentíky:) Děkuji.

 

Soumrak noci - 3.kapitola - Oslava

Soumrak noci - 3.kapitola - OslavaBella touží po Edwardovi, ale bojí se lásky k němu, která den ode dne sílí. Při posledním setkání od něj dostala slib, že se jí bude vyhýbat. Dodrží však Edward svoje slovo nebo nedokáže Belle odolat a poruší slib, který jí dal? Přichází Soumrak noci a s ním další kapitola...užijte si to.

 

Soumrak noci - 2. kapitola - Trpká příchuť návratu

Soumrak noci - 2. kapitola - Trpká příchuť návratuBella je upír. Po tom, co ji Victoria přeměnila, zůstává ztracená hluboko v lese. S jejím novým životem přichází i žízeň po krvi, kterou potřebuje Bella ukojit. Ucítí pach člověka a její touha je silnější než ona. Vyráží zabíjet. Zastaví ji někdo nebo se z Belly opravdu stane žíznivá bestie, lačnící po lidské krvi? Přichází Soumrak noci a s ním i další kapitola... Příjemné čtení.

 

Soumrak noci - 1. kapitola - Náhlá proměna

Soumrak noci - 1. kapitola - Náhlá proměnaBella zůstala sama a její touha po životě se vytrácí. Její unáhlené rozhodnutí jí přivede do spárů starého nepřítele a její boj o život začíná... prosím o komenty, díky:)Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!