Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele zuzinecckaa

zuzinecckaa

zuzinecckaaPráva: Profi přispěvatel

Reálné jméno: Zuzka

Věk: 21

O mně: Jsem bláznivý člověk, jak mě tady již někteří znají, taky jsem však člověk hádavý, když se mi něco nelíbí.
Ráda čtu a ráda píšu. Mám mnoho jiných zálib, ale o těch si pokecáme až tehdy, když si prostě pokecáme. :D Říkám, nejsem normální.
Mé nejoblíbenější knihy? Tak rozhodně sága Vampýrská akademie, Harry Potter, Meč pravdy a jiné, u nichž si už, bohužel, nepamatuji názvy.
A tady? Píšu různé povídky na různé styly, tedy, snažím se.
A pokud budete chtít s čímkoliv pomoci, ať už s dějem nebo s opravou, níže máte kontakty, na které se nebojte napsat. Já vám vždy ráda pomůžu.
Tak zatím pá... ;)

Kontakt:

E-mail: zuzuk.k (zavináč) seznam.cz

ICQ: 395201706ICQ status

Statistiky:

Moje články: 132

Moje komentáře

Datum registrace: 24. 1. 2011

Poslední přihlášení: 14. 5. 2020, 18:07

Shrnutí povídek:

 

Povídky od zuzinecckaa

Povídky od zuzinecckaaKapitolovky: A rovnou dvakrát!!! (rozepsaná)
Dokončené: Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce <-> Zázračný svit luny - Záře Slunce <-> Bezdomovkyně (swanbellacullen) <-> 50x a stále poprvé (Lenusilka) <-> Need for speed <-> Bruslařské sólo
Jednorázové povídky: Všechno je jinak aneb Lidský život I., II., III. <-> Dokonalý den versus naprostý propadák <-> Pozdní valentýnka (omezení 18+) <-> Tango, tanec hříchů <-> Protancuj se s tangem, tancem hříchů <-> Přej si, co chceš... <-> Město andělů <-> Upřímnost nade vše I. <-> Minulé životy (kolekce) <-> Kouzlo za úplňku <-> Vnitřní drama <-> Znova a od začátku <-> Sláva Vám vstoupila do hlavy? <-> Ne, sláva Ti do hlavy nestoupla <-> Láska moja (sk) <-> Osladíme si život, kámoško! <-> S láskou, navždy Tvá Renesmé <-> Listopadová romance <-> Není to souzeno... <-> Impossible <-> Král a královna plesu
Drabble povídky: Všechno je jinak aneb Lidský život - Alice a Jasper (200) <-> Všechno je jinak aneb Lidský život - Jane a Demetri (300) <-> Kouzelné (100) <-> Zklamání před smrtí (300) <-> Proč ne já, ale ona? (100) <-> Mé myšlenky patřily jen jí... Bree... (200) <-> Realita je někdy krutá (200) <-> Verejný nepriateľ (100) <-> Nie ty a ja - len ja (300) <-> Goldcard (300)
Poezie: Ve spárech zvířete <-> Méďa, Béďa... Zdechlina! (parodie) <-> Krása nic neznamená <-> Olympiáda I <-> Bezmocnost
Parodie: Vláček

Soutěžní povídky: Kouzlo vánoc (100 slov) <-> Jako tisíc a jedna noc <-> Neposuzuj dle obalu, nevíš, oč přicházíš <-> I láska třeba čeká za rohem <-> Dotek Slunce

Články:

 

Minulé životy - Aro Volturi

Minulé životy - Aro VolturiMinulé životy... Jak část názvu napovídá, jedná se o to, že minulé převtělení určité osoby se dostalo k nějakému daru. Ten dar se v tehdejším převtělení rozvíjel, přičemž jej nám známí upíři v prvním momentu pocítili a uvědomili si jej.

Tu se jedná o Ara. Jak asi přišel v minulém převtělení ke svému daru? Příjemné počtení přeje zuzinecckaa a hlavně VerCullen.

 

A rovnou dvakrát!!! (prolog)

A rovnou dvakrát!!! (prolog)Kristen a Isabella jsou dvojčata. Sice si jsou naprosto nerozeznatelně podobné, ale vůbec si nerozumí. Matka je proto posílá za otcem, aby si k sobě našly cestu. Edward a Robert jsou poloupíří dvojčata a jeden bez druhého neudělá ani krok. Pomohou holkám se sblížit nebo je naopak ještě rozdělí?
V prologu pohled Kristen a Roberta. Stěhování a blbnutí, prostě jen... uvítání do děje. Příjemné počtení přeje vaše zuzu.

 

Král a královna plesu

Král a královna plesu

Dříve jsem byla hodná a milá holka. Kamarádů jsem měla poskrovnu, ale stačilo mi to k zvládání mých emočních výbuchů, při mých nejistotách... Avšak to vše se změnilo, když jsem se rozhodla nastěhovat k mému otci do Forks.

Potkala jsem totiž jeho. Arogantního, namyšleného Cullena, který si myslel, že může mít každou, na kterou ukáže. A přestože jsem chtěla hrát nedostupnou, neviditelnou myšku, velmi rychle jsem pochopila, že takhle to dál nejde.

Jen díky němu jsem se rozhodla se stát tou mrchou, která je silná a nenechá si nic líbit. A hlavně mu dokázat, že já mu k nohám nepadnu, přestože uvnitř mě ten chlap neskonale přitahoval... A já ten boj začínala prohrávat. Avšak nemíním se vzdát.

Příjemné počtení u další mé jednorázovky přeje vaše zuzinecckaa

 

Bruslařské sólo (11)

Bruslařské sólo (11)V minulé kapitole jsme byli svědky... V této kapitole se jede rozhodující, volná jízda. Příjemné počtení naposled u této povídky přeje vaše zuzu. :)

 

Bruslařské sólo (10)

Bruslařské sólo (10)První a poslední kulatiny. No, v minulé kapitole jsme byli svědky očarování obou. A taky pádu jednoho z nich... V této se trošku neshodnou... V předposlední kapitole příjemné počtení přeje vaše zuzu.

 

Impossible

ImpossibleO dvou bytostech, navzájem si protikladných, přesto se přitahujících. Nemožné… Příjemné, krátké počtení po velmi dlouhé době přeje vaše zuzu... :)

 

Bruslařské sólo (9)

Bruslařské sólo (9)V minulé kapitole se dolaďovaly poslední přípravy... V této se konečně dostane na místo, kvůli kterému naši účastníci tak trénovali. Příjemné počtení přeje vaše zuzu.

 

Bruslařské sólo (8)

Bruslařské sólo (8)V minulé kapitole byla maličká oslava, kterou někdo mírně narušil. V této kapitole se jedná o poslední úpravy, přípravy... Příjemné počtení přeje vaše zuzu.

 

Need for speed (20 + Epilog)

Need for speed (20 + Epilog)V minulé kapitole se konečně dočkal toho, čeho žádal - důvěry. V této kapitole si Edward vyrazí vyřídit poslední účty... Příjemné počtení naposled u této povídky přeje vaše zuzu.

 

Dotek Slunce od zuzinecckaa

Dotek Slunce od zuzinecckaaPoviedka Dotek Slunce od zuzinecckaa sa umiestnila na 11. mieste.

 

Není to souzeno...

Není to souzeno...Ztráta nejbližšího otřese každým člověkem či jakoukoliv nadpřirozenou bytostí, která má city... Více nebudu prozrazovat. Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Need for speed (19)

Need for speed (19)V minulé kapitole se dokončil nejdůležitější úkol - obě výhry. V této kapitole máme nečekané návštěvy, které Edwardovi přinesou mnohem více než všechna vítězství v závodech... Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Need for speed (18)

Need for speed (18)V minulém dílku se Edward zase něco dozvěděl... V této kapitolce tak letem světem proletíme, jak se daří vymyšlenému plánu. Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Need for speed (17)

Need for speed (17)V minulé kapitole přišlo veliké rozhodnutí jednoho z členů party... Edward se zase něco dozví. Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Need for speed (16)

Need for speed (16)V minulé kapitole za Edwardem přišla jakási žena... A v této kapitole rozjedeme celý plán, o kterém se Edward již dříve zmiňoval. I když pár změn tam bude... Příjemné počtení přeje vaše zuzu.

 

Bruslařské sólo 7

Bruslařské sólo 7Romantické chvíle spolu... Příjemné počtení přeje vaše zuzu.

 

Bruslařské sólo 6

Bruslařské sólo 6V minulé kapitole víme o důsledcích společného soužití... Avšak v této kapitole pokračujeme v trénincích, akorát s rozdílem - i ona už dělá, že ho nezná... Příjemné počtení přeje vaše zuzu.

 

Bruslařské sólo 5

Bruslařské sólo 5V minulé kapitole se trenér Alice a Jaspera k něčemu rozhodl... Avšak důsledky tohoto rozhodnutí si můžete přečíst už v této kapitole. Příjemné počtení přeje vaše zuzu.

 

Bruslařské sólo 4

Bruslařské sólo 4V minulé kapitole proběhl jejich první trénink... V této kapitole dostane jejich trenér šílený nápad... Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Bruslařské sólo 3

Bruslařské sólo 3V minulé kapitole se Alice s Carlislem na něčem dohodli... V této kapitole se podíváme na první trénink těch dvou... Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Bruslařské sólo 2

Bruslařské sólo 2V minulé kapitole se naše dvě hlavní postavy seznámily... V této kapitole bude Alice tak trochu stíhaná. Kým a proč? To se už dočtete pod perexem. Příjemné počtení přeje vaše zuzu.

 

Bezdomovkyně (17 + epilog)

Bezdomovkyně (17 + epilog)V minulé kapitole naši upíři udělali pro Bellu překvapení... V této kapitole bude už jen malá dohrávka. Naposledy u této povídky vaše zuzu a mňamka.

Dokončeno

Bruslařské sólo 1

Bruslařské sólo 1Přináším vám další kapitolovou povídku. Alice Brandonová je velice známá sólová krasobruslařka. Jasper zase známý není, ale dost toho umí. A jednou jeho otce Carlislea napadne, že by ti dva mohli vytvořit pár... Bude to fungovat? A hlavně... Popadne je láska? Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Need for speed (15)

Need for speed (15)V minulé kapitole se rozjeli v závodu... V této kapitole se rozhodne o vítězi. Po delší době přeje příjemné počtení vaše zuzu.

 

Bezdomovkyně (16)

Bezdomovkyně (16)Ahoj, je tu předposlední kapitola Bezdy. =) Překvapení pro Bellu. Snad se bude líbit. Příjemné čtení, vaše Mňamka a Zuzu.

 

Goldcard

GoldcardNa nákupech... Název napovídá, oč přesně se bude jednat (300 slov). Příjemné počtení přeje vaše zuzu.

 

Bezdomovkyně (15)

Bezdomovkyně (15)V minulé kapitole konečně oba naši hrdinové dostali rozum... V této kapitole se odehraje upíří souboj a rozhodně to není jediná šokovka, co pod perexem najdete... Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Need for speed (14)

Need for speed (14)V minulé kapitole se odehrálo vyzvání Mikea před veškerým publikem. A co se bude dít tady? Nic extra, jen se dostaneme k důležitému bodíku a... Příjemné počtení přeje vaše zuzu.

 

Listopadová romance

Listopadová romanceNázev jasně naznačuje, že inspirace plyne ze stejnojmenného filmu, který někteří znají, jiní možná ne.

Isabella je dívka, která ve svém mládí prodělává rakovinu. A v jejím těžkém životě si chce svého života užívat, takže v každý měsíc si přivede domů jednoho muže, kterého po měsíci vyhodí. Avšak jak se její život změní, když si do domu přivede pohledného a tajemného Edwarda Cullena? Zamilují se do sebe? To a více se dozvíte, když si přečtete část jejího života... Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Bezdomovkyně (14)

Bezdomovkyně (14)Ahoj, zde je další kapitola. Když jsem konečně dohnala známky, tak jsem si na ni našla čas. :D Bella se vrátí s Edwardem do té staré továrny. Více neřeknu. Příjemné čtení, vaše Zuzu a Mňamka.

 

50x a stále poprvé 6. kapitola

V minulé kapitole už Bella nevěděla, co se s ní děje. A v této budeme pokračovat na podobném duchu... Pochopí, co se opravdu děje? Více pod perexem. Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Need for speed (13)

Need for speed (13)Edward si jde stále za svým, v jeho srdci vězí poslední překážka před výzvou. Avšak další nepříjemná návštěva mu vše zkomplikuje. Nebo snad najde řešení? Více pod perexem. Příjemné počtení přeje vaše zuzu.

 

Navždy, s láskou Tvá Renesmé

Navždy, s láskou Tvá RenesméJednou to musí přijít, jednou nás dostihne. Ale jak vlastně působí na ty, kteří spolu žijí několik desítek let v mládí a náhle... Udeří? A o čem mluvím? Pochopíte, když si přečtete další z mých výtvorů... Název mluví za vše. Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Bezdomovkyně (13)

Bezdomovkyně (13)V minulé kapitole zůstala Bella sama. Ale v této kapitole budeme sledovat někoho jiného, jenž taky nepobývá moc ve společnosti... Jak se vyrovná se ztrátou? A uvědomí si vůbec, že něco ztratil? Příjemné počtení přeje vaše zuzu a mňamka.

 

Bezmocnost

BezmocnostBella přemýšlí o vlivu Edwarda, který ji nechce přeměnit. Ve zbásněné podobě.

Příjemné počtení přeje po dlouhé době vaše zuzinecckaa.

 

Nie ty a ja - len ja

Ďalšie drabble z mojej tvorby (300 slov). Nie Edward, ale Bella ho opúšťa... Viac sa dočítate nižšie. Príjemné čítanie praje vaša zuzu.

 

Bezdomovkyně (11)

Bezdomovkyně (11)V minulé kapitole se nám Bella málem ztratila... V této kapitole bude takový zvláštní pochod Edwardových myšlenek... Něco si konečně začíná uvědomovat, ale stále se mu do toho vsouvá soucit s bezmocným člověkem... Více se dozvíte pod perexem. Příjemné počtení přeje vaše zuzu a mňamí.

 

Olympiáda I.

Upíři měli nápad... Nač přišli, koho k tomu přizvali, jak se vše odvíjelo? Více se dozvíte v naší parodované poezii, kterou jsem sepsala se super holčinou... Příjemné počtení přejí zuzinecckaa a Sundance.

 

Bezdomovkyně (9)

Bezdomovkyně (9)V minulé kapitole jsme sledovali kročeje Belly, tentokrát se zase vrátíme k Edwardovi. Co ho vedlo k tomu, aby takovým způsobem zmizel? Více se dočtete pod perexem. Příjemné počtení přejí zuzu a mňamka.

 

Osladíme si život, kámoško!

Osladíme si život, kámoško!Všichni určitě někoho nemáte rádi. A také znáte to, že vám ten dotyčný přeleze přes hlavu (přežene to) a vy mu to chcete nějakým způsobem vrátit.

Zde se jedná o Jess. Lauren jí nejenže ukradla přítele, ale dovolila si jí sebrat i choreografii pro videoklip k jedné písni, jenž vydá za svůj. Vypořádá se s tím? A co jí provede? To a více se dozvíte pod perexem. Příjemné počtení přeje zuzinecckaa.

 

Tajný ctitel - 3. kapitola

Tajný ctitel - 3. kapitolaV minulé kapitole se někdo ozval... V této kapitole Neznámý zase něco napíše... Pěkné počtení přeje zuzinecckaa, Kika57 a eMCullen.

Kika57

 

Tajný ctitel - 2. kapitola

Tajný ctitel - 2. kapitolaNečekané překvapení v e-mailové schránce dokáže Belle pořádně zamotat hlavu...

eMCullen

 

Need for speed (12)

Need for speed (12)V minulé kapitole se někdo zranil... V této kapitole za Edwardem ještě někdo přijde... Co chce? Více se dozvíte pod perexem. Příjemné počtení přeje vaše zuzu.

 

Bezdomovkyně (7)

Bezdomovkyně (7)V minulé kapitole se zase za zajímavých okolností setkali Bella a Edward. V této kapitole si projdeme další jejich setkání... Příjemné čtení přejí zuzu a mňamí.

 

Ne, sláva Ti do hlavy nestoupla

Ne, sláva Ti do hlavy nestouplaPokračování povídky Sláva Vám vstoupila do hlavy?.

V minulé části se Bella rozhodla po negativní reakci jednoho ze svých čtenářů jej navštívit... V této části budeme vše sledovat pohledem Edwarda a uvidíme, kam nás děj posune... Příjemné počtení přeje zuzinecckaa.

 

Láska moja

Láska mojaOdchod Edwarda... To všetci poznáme, bolo to tu niekoľkokrát, ale rovnako som sa rozhodla napísať niečo ďalšie znova po slovensky...

Námet som získala vďaka piesni od Elánu, Láska moja. Príjemné čítanie praje vaša zuzu.

 

Minulé životy - Benjamin

Minulé životy... Jak část názvu napovídá, jedná se o to, že minulé převtělení určité osoby se dostalo k nějakému daru. Ten dar se v tehdejším převtělení rozvíjel, přičemž nám jej známí upíři v prvním momentu pocítili a uvědomili si jej.

Tu se jedná o Benjamina. Jak získal své schopnosti? Tak to si musíte přečíst další ze série Minulé životy. Příjemné počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Need for speed (11)

Need for speed (11)V minulé kapitole byla nějaká zvláštní setkání... V této kapitole se trochu posuneme v ději dál, bude to jeden z posledních závodů před vyzváním prvního bose... Přeji pěkné počtení, vaše zuzu.

 

Need for speed (10)

V minulé kapitole se Edwardovi něco nevyvedlo. V této kapitole čekejte nečekané návštěvy... Přeji příjemné čtení, vaše zuzu.

 

Sláva Vám vstoupila do hlavy?

Sláva Vám vstoupila do hlavy?Díky všemu, co se kvůli mým neuváženým slovům semlelo... Dostala jsem nápad. Isabella je slavná spisovatelka. Jenže... Více se dozvíte pod perexem. Přeji příjemné čtení, vaše zuzinecckaa.

 

50x a stále poprvé (4)

Ahojte... V minulé kapitole se Belle už pletou myšlenky... V této kapitole naprosto ztrácí sama sebe... Přeji příjemné počtení, vaše zuzu.

 

Bezdomovkyně (5)

Bezdomovkyně (5)V minulé kapitole Bella vydýchávala setkání s tajemným cizincem... V této kapitole se bude zase Edward vydýchávat od ní... Přejeme pěkné počtení, vaše zuzu a mňamí.

 

Znova a od začátku

Znova a od začátkuRenesmé vzali vládci do Volterry a změnili jí celý život. Ale jednou se pro ni Cullenovi vrátí... Jak to bude vypadat? To naleznete níže. Přeji příjemné počtení. Vaše zuzinecckaa.

 

Minulé životy - Victoria

Minulé životy - VictoriaMinulé životy... Jak část názvu napovídá, jedná se o to, že minulé převtělení určité osoby se dostalo k nějakému daru. Ten dar se v tehdejším převtělení rozvíjel, přičemž nám jej známí upíři v prvním momentu pocítili a uvědomili si jej.

Tady se jedná o naši červenovlasou uprchlici. Jak se vyvinula její schopnost? To už se dočtete níže... Přeji příjemné čtení, vaše zuzu.

 

Need for speed (9)

Need for speed (9)V minulé kapitole jsme měli další závod... V této kapitole vás zasvětím do závodů driftu... Pohledem Edwarda. Tak se do toho dejte, pěkné počtení přeje zuzu.

 

Bezdomovkyně (3)

Bezdomovkyně (3)V minulé kapitole jste zase hleděli na kousek osudu Belly... V této kapitole konečně zažijete jejich setkání, ale... Více se dočtete pod perexem. Příjemné zážitky z našeho díla vám přejí mňamka a zuzu.

 

Bezdomovkyně (1)

Bezdomovkyně (1)Ahojte, jak jste se dočetli v prologu, Bella nemá život jednoduchý. Ale to nemá ani náš další hlavní aktér, Edward. Zde se podíváme na to, jak číhá v temných uličkách... Příjemné čtení přejí vaše zuzu a mňamka (swanbellacullen).

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (Epilog)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (Epilog)V minulé kapitole se Seth s Kate... V této kapitole se posuneme ještě o kousek dál. Bude veselka, kterou budeme pozorovat okem Leah. Přeji příjemné čtení, vaše zuzu.

 

Minulé životy - Heidi Volturi

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Minulé životy - Heidi VolturiMinulé životy... Jak část názvu napovídá, jedná se o to, že minulé převtělení určité osoby se dostalo k nějakému daru. Ten dar se v tehdejším převtělení rozvíjel, přičemž nám známí upíři jej v prvním momentu pocítili a uvědomili si jej.

Tu jde o Heidi. Jak se její minulý život vyvíjel, jaké pohnutky vedly k daru, který má v naší skutečnosti? Čtěte a dozvíte se více. Vaše zuzinecckaa.

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (24)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (24)V minulé kapitole se dokázalo mnoho věcí... V této kapitole už budeme sledovat jen romantiku, pak bude následovat již jen epilog. Přeji hezké počtení, vaše zuzu.

 

Vnitřní drama

Ahoj, lidi... Chtěla bych vám představit novou povídku. O čem bude? Bella je v dětském domově a nemá tam lehký život. ,Elitní‘ skupina ji nemá ráda, takže si tam zažívá krušné chvíle. Ve škole je na tom obdobně, protože jako jedna z mála chodí na základku. Tam je její jedinou spásou Jacob, který ale bohužel proti celé třídě nezmůže nic. Má malého brášku, který je terčem jejího vrstevníka, a ten jej pro zábavu mlátí. Vždy si najde i maličký důvod, aby mu mohl dát přes držku. Musím podotknout, že jsou to mé vlastní zkušenosti, jen jsou převedeny do podoby Twilight. Pěkné počtení, vaše zuzu.

 

Need for speed (8)

Need for speed (8)V minulé kapitole jsme si byli trochu zapařit s našimi hrdiny... V této kapitole se konečně dostaneme k dalšímu závodu, je jím sprint Edwarda a Setha. Na konci vás bude čekat malé překvapení. ;) Hezké počtení přeje vaše zuzu.

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (23)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (23)V minulé kapitole dorazili Volturiovi... V této kapitole budeme sledovat další střet. Hezké počtení přeje vaše zuzu.

 

Minulé životy - Edward Cullen

Minulé životy - Edward Cullen

Ahojte, přináším vám novou jednorázovou povídku. No... První z nich. Rozhodla jsem se totiž, že o každém z těch, co mají nějaké schopnosti, napíši, jak k nim asi přišli v minulém životě, tak jej ještě posílili v tom, co žijí.

První část věnuji krásnému neodolatelnému upírovi Edwardovi. Jaký byl v minulosti a jak se jeho schopnost rozvinula v dalším převtělení? To už si musíte přečíst, hezké počtení přeje zuzu.

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (22)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (22)V minulé kapitole se Seth k něčemu rozhodl, ale přesto stále viselo to očekávání ve všem a ve všech... V této kapitole to hlavní vyvrcholí, ale přesto ještě nekončíme. Hezké počtení přeje vaše zuzu.

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (21)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (21)V minulé kapitolce se slavilo a... V této kapitolce budou přípravy. Na co? Tak to už si přečtete níže pod perexem. Hezké počtení přeje vaše zuzu.

 

Krása nic neznamená

Krása nic neznamenáDojmy Rosalie, když uvidí poprvé Emmetta... Hezké počtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

Kouzlo za úplňku

Kouzlo za úplňkuPropletení dvou věcí... Embry se otiskl. Do koho? A je láska opravdu tak mocná? To už si musíte přečíst níže. Hezké počtení přeje vaše zuzu.

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (20)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (20)V minulé kapitolce se zachtělo Alici slavit... No, v této kapitole budeme přihlížet večírku a... Pěkné čtení přeje vaše zuzu.

 

Méďa, Béďa... Zdechlina!

Někomu se podařilo se zbláznit. Komu a proč? No, název něco napovídá... Je to takový blábol, co mě napadl, tak snad vás trochu pobaví. Přeji hezké počtení, vaše zuzu.

 

Ve spárech zvířete

Bella o Edwardovi... Když se dozvěděla, co je zač. Snad nezklamu, je to má první poezie, tak ohleduplnost, prosím. Hezké počtení, vaše zuzu.

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (19)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (19)V minulé kapitolce si Katherine něco uvědomila... Ale tady přijde ještě větší hrozba. Kdo či co? Tak přeji příjemné počtení, vaše zuzu.

 

Need for speed (7)

Need for speed (7)V minulé kapitolce jsme měli Edwardův závod, kontrolní body... V této kapitolce se půjdeme podívat na párty. No a nechte se překvapit. Pěkné čtení přeje vaše zuzu.

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (18)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (18)V minulé kapitolce jsme se konečně setkali na konci... Čeho? No, tu máte další část, takže přeji hezké počteníčko. Vaše zuzu

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (17)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (17)V minulé kapitolce jsme si trochu užili jejich společných chvil... Ale nevyhnutelná chvíle se stále přibližuje a oni již nemohou zpět... Už se něco musí stát. Co? To už si přečtěte níže. Hezké počtení přeje vaše zuzu.

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (16)

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Zázračný svit luny - Záře Slunce (16)V minulé kapitolce se nám ti dva zase shledali a prožili si úžasný den s Alicí... V této kapitolce budeme s nimi prožívat jejich štěstí, výjimečně je kapitolka jednoduchá a prodchnutá romantikou... Příjemné počtení přeje zuzu.

P.S.: Omezení 15+ kvůli mírně erotickým scénám. Děkuji za pochopení.

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (15)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (15)V minulé kapitolce zase Edward a Seth vedli rozhovor... No, v této kapitolce se podíváme do vily Cullenů, jak si tam naši hrdinové povedou... Pohledem Setha. Příjemné počtení přeje vaše zuzu

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (14)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (14)V minulé kapitolce přišlo pár uvědomění při poradě... Teď se zase vrátíme k Sethovi a k tomu, co bude dělat. Hezké čtení přeje zuzu.

P.S.: K tomuto nápadu mě navedl jeden z vašich komentářků, podobnost jména bude na místě. Děkuji za nápad. :)

P.P.S.: Odteď, pokud nenapíšu jinak, bude vždy pohled Setha. Děkuji za pochopení.

 

Protancuj se s tangem, tancem hříchů

Protancuj se s tangem, tancem hříchůJestli si ještě pamatujete na mou povídku Tango, tanec hříchů, tak toto je její pokračování. V minulé části si Rosalinda (Rose) zatančila s někým, kdo pak přišel na námluvy. Jak se bude vyvíjet další část jejího osudu? To si přečtěte níže pod perexem. Hezké čtení přeje vaše zuzinecckaa.

 

A year without rain

A year without rainMůj první pokus o song povídku. Mno, téma celkem ohrané, Edward opustil Bellu. Takže snad se vám to bude líbit, vaše zuzu.

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (13)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (13)V minulé kapitolce se Seth zase s někým pohádal... V této kapitolce se nám vrátí Ness a Jake z líbánek a ještě předtím bude další rodinná porada u Cullenů... Hezké čtení přeje zuzu.

 

Need for speed (6)

Need for speed (6)V minulé kapitolce Edward dostal svého jednoho člena zpět a druhého nového... V této kapitolce nového člena zaregistrujeme a projedeme se s Edwardem v samostatném závodu. Hezké čtení přeje zuzu

 

Need for speed (5)

Need for speed (5)V minulé kapitolce se něco stalo Sethovi... Tu bude další den po hledání Setha, taková normálka... Přeji hezké čtení, vaše zuzu

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (12)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (12)V minulé kapitolce se Seth s Kate trochu pohádali... V této kapitolce čekejte další hádku. Pěkné počtení přeje zuzu

 

Need for speed (4)

Need for speed (4)V minulé kapitolce jsme si užili první závod s našimi hrdiny. V této kapitolce bude trochu menší šok pro Edwarda a hned dvakrát. Také výjimečně nakoukneme do hlavy Sethovi. Pěkné počtení přeje zuzu

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (11)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (11)V minulé kapitolce se Seth, a poté i Ness a Jake, k něčemu rozhodli. V této kapitolce uvidíme, jestli Seth pohne se zatvrzelou Kate. Hezké čtení, vaše zuzinecckaa.

 

50x a stále poprvé (2)

V minulé kapitolce se Belle zdálo pár věcí... V této kapitolce se dozvíme, kdo byl ten klučina, který přijel za Bellou. Přejeme hezké čtení, zuzu a lenusilka.

 

Upřímnost nade vše I.

Upřímnost nade vše I.Tak... Další jednorázovka z mé dílny, tentokrát se bude jednat o Jamese a Victorii. Co je k sobě táhlo a proč spolu vlastně byli? No, pohled Victorie. Hezké počtení přeje zuzu

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (10)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (10)Moje první jubilejka... V minulé kapitole se ozvaly tvrdohlavosti a u někoho povinnosti. No, v téhle kapitolce budeme sledovat další kroky Setha a Kate a nakonec se podíváme na chviličku zase na Jaka a Ness, jak se jim daří na líbánkách... Přeji příjemné čtení, vaše zuzu.

 

Need for speed (3)

Need for speed (3)V minulé kapitolce si založili partu, v této nás čeká už zapsání na závod a vzrušení z prvních okamžiků prvního závodu... Pěkné počtení přeje vaše zuzu

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (9)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (9)V minulé kapitolce se nám Seth s Kate trošku nepohodli... Teď se posuneme do stejné dějové linie, i s Culleny, a uvidíme, co s jejich vztahem teď budeme dělat. Přeji hezké čtení, vaše zuzu.

 

Need for speed (2)

Need for speed (2)V minulé kapitolce se Edward dozvěděl malý střípek informace a má nového kamaráda. V této kapitolce se seznámíme s postupy závodů, jak vlastně vše opravdu funguje, a ještě něco jiného, ale to už najdete pod perexem. Hezké čtení, vaše zuzu

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (8)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (8)V minulé kapitolce jsme měli maličkou rodinnou poradu. V této kapitolce se konečně zase budeme věnovat Sethovi a Kate. Přeji příjemné počtení, vaše zuzu

 

Město andělů

Město andělůInspirace ze stejnojmenného filmu. Snad se bude líbit... Není co více dodat, jen že se jedná o Edwarda (poloupíra) a Isabellu (člověka)... Hezké čtení, vaše zuzu P.S.: Pusťte si k tomu píseň Only Time od Enyi či jakoukoliv jinou smutnou písničku, hlavně k poslední části.

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (7)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (7)V minulé kapitolce jsme se na chvíli podívali za Ness a Jaekem na líbánky... Teď se vrátíme zpět k dění ve Forks. Celá upíří rodinka se sejde k zasedání... Více si přečtěte pod perexem. Hezké čteníčko přeje zuzinecckaa.

 

Need for speed (1)

Need for speed (1)V prologu jste se dozvěděli, že se Edward vrátil zpět do města, ze kterého byl kdysi vyhnán. V této kapitolce se potkáme s člověkem, který ho má provázet... Kromě základů, co se ještě dozví? Přeji příjemné čtení, vaše zuzinecckaa.

P.S.: Pokud v textu nenapíšu jinak, bude vždy pohled Edwarda.

Dokončeno

Need for speed (Prolog)

Need for speed (Prolog)Přicházím s novou povídkou... Jak už název napovídá, jedná se hlavně o závody. V této kapitolce vám trochu nastíním malý příběh, co se odehrál před nějakou dobou...

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (6)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (6)V minulé kapitolce si Edward a Bella něco nebezpečného uvědomili... V této kapitolce se podíváme na líbánky Jakea a Ness. Uvidíme, jestli si něco uvědomí, ale to už najdete pod perexem. Příjemné čtení, vaše zuzinecckaa

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (5)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (5)V minulé kapitolce se Seth něco dozvěděl... V této se budeme probírat romantikou a možná i... Nechte se překvapit. Přeji příjemné čtení, vaše zuzu.

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (4)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (4)V minulé kapitolce si naše neznámá dívka cosi přiznala... V této se Seth něco malého doví... Přeji hezké počtení, vaše zuzu

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (3)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (3)V minulé kapitolce se nám Seth s někým potkal a stalo se něco... Mno, v této kapitolce budeme sledovat jejich myšlenkové pochody... Přeji hezké čtení, vaše zuzinecckaa

Dokončeno

50x a stále poprvé - Prolog

Tak... Co tu v prologu... Edward odešel a Bella už nechtěla zůstat ve Forks... Více si přečtete níže. Přejeme pěknou zábavu, zuzinecckaa a lenusilka.

 

Přej si, co chceš...

Přej si, co chceš...Snít v krásných snech, které si můžeme sami ovládat, kdo by nechtěl? Zde je příběh jedné dívky, která má vše, ale stále touží po tom jediném... Přeji hezké čtení, vaše zuzu.

P.S.: Pusťte si k tomu Stín katedrál nejlépe od Petra Muka... A pochopíte, kde jsem získala inspiraci.

 

Verejný nepriateľ

Verejný nepriateľSkúšam písať slovenským jazykom. Ak tam budú chyby, tak sa veľmi ospravedlňujem. Inšpirovala ma jedna pieseň. Jedná sa o Mikea a jeho tajné myšlienky. Prajem príjemné čítanie, vaša zuzinecckaa.

 

Tango, tanec hříchů

Tango, tanec hříchůRosalinda (Rose), překrásná dívka z vyšších kruhů, zbožňuje tanec, ale sama nesmí praktikovat toto umění, jen pro společenské účely. Ale alespoň jednou chce pocítit pevné vedení... Přeji pěkné čtení, vaše zuzinecckaa.

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (2)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (2)V minulé kapitolce došlo k nějakému rozhodnutí... V této kapitolce budeme zase sledovat neznámou...

 

Zázračný svit luny - Záře Slunce (1)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (1)V minulé kapitolce Seth sledoval svatbu Ness a Jakea... No, v této kapitolce se někdo najednou přistěhuje... A budeme poté sledovat kroky toho dotyčného...

Dokončeno

Zázračný svit luny - Záře Slunce (Prolog)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (Prolog)Druhé pokračování povídky Zázračný svit luny. Kdo nečetl první část, některé souvislosti nepochopí. V první sérii se jednalo o Jacoba a Renesmé. Tu v prologu bude jejich dohra... Z pohledu Setha. Přeji příjemné počtení.

 

Realita je někdy krutá

Realita je někdy krutáNo... Je to o Emmettovi, kterému nikdo nevěnuje pozornost... Prostě div, že nedělá díru do zdi, ale všichni jsou oproti němu hluší... Double drabble. Přeji hezké čtení.

 

Mé myšlenky patřily jen jí... Bree...

Mé myšlenky patřily jen jí... Bree...Poslední rozhovor mezi Diegem a Rileyem (pro ty, kdo četl knihu o Bree)... Jak asi probíhal? Přeji pěkné počteníčko a piště komentíčky (kritiku i pochvalu).
Double drabble (200 slov).

 

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce Epilog

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce EpilogTak... Dostáváme se k poslední kapitolce této povídky... V minulé si všechno konečně vyříkali, teď nás čeká... No, nechte se překvapit. Pohled Ness. Přeji příjemné počteníčko a prosím o komenty!

 

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 9. kapitola

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 9. kapitolaV minulé kapitolce se toho dělo hodně... Někdo se chtěl pomstít, ale nakonec vše v dobré se obrátilo... V této kapitolce přijde poslední rozuzlení a poté nás čeká už jen epilog... Pohled Jacoba. Tak přeji příjemné čtení a chci vidět aspoň nějaký ohlas!!!

 

Pozdní valentýnka

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Pozdní valentýnkaAlice a Jasper... Jak název napovídá, jedná se o Valentýna... Kvůli erotickým scénám je to 18+. Přeji krásné počtení a pište komentíky... Kladné či záporné...

 

Proč ne já, ale ona?

Proč ne já, ale ona?Myšlenky Rose bezprostředně poté, co jí Bella zavolá, že čeká dítě... Drabble o 100 slovech. Přeji pěkné počteníčko a prosím, okomentujte či okritizujte...

 

Zklamání před smrtí...

Zklamání před smrtí...Nevím, zda se to tu náhodou neobjevilo, když tak se omlouvám... Co si myslel Riley těsně před tím, než ho Seth roztrhal? Když mluvil s Edwardem? Drabble o 300 slovech... Snad se bude líbit. Přeji hezké počtení a poprosím o vaše názory!

 

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 8. kapitola

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 8. kapitolaV minulé kapitolce jsme viděli Renesmé v pravém světle... Ale někdo je přerušil. Proč a za čím jde ten dotyčný/ta dotyčná? Tak to se dozvíte v této kapitolce... Teď bude pohled nikoho. Pomalu se blížíme ke konci... Myslím, že zbývají tak dvě, tři kapitolky včetně epilogu... Zase přeji příjemné čtení a prosím o hodně komentů.

 

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 7. kapitola

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 7. kapitolaV minulé kapitolce se setkali po mnoha letech Jacob, Bella a Edward. Hlavně ti dva chlapi se nesnáší, ale v jisté chvíli je někdo přeruší... V této kapitolce se zase o krůček přiblížíme ke konci, který není už tak daleko. Pohled Jacoba. Komentíčky ode všech očekávám!!! Jinak přeji pěkné čtení. :)

 

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 6. kapitola

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 6. kapitolaV minulé kapitolce jsme se dozvěděli, jak tráví Jake a Nessie svůj společný den. V této kapitolce to trochu bude skřípat... Roušky tajemství se budou postupně odhalovat... Samozřejmě musím dodat, že tady je pohlet nikoho.

 

Kouzelné

KouzelnéOčekávání. Nechci nic prozrazovat, vždyť si to sami přečtete. Doufám, že se bude líbit.

 

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 5. kapitola

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 5. kapitolaV minulé kapitolce se zvláštním způsobem dala Renesmé s Jacobem dohromady. Tady v té kapitolce se budeme probírat troškou romantiky... Možná bude pro někoho trochu nudnější, snad vydržíte. Pohled Renesmé. Minule jste mě zklamali v komentech, bylo jich málo, ale čas tomu trochu přidal... Je trošku kratší, ale snad vám to příště vynahradím.

 

Dokonalý den versus naprostý propadák

Dokonalý den versus naprostý propadákKaždý z nás si vysní nějaký den... Ale nakonec zjistí, že je to naprosto den blbec... Částečně parodie, ale tam to rozhodně nepatří. Bella potkala jednoho nádherného chlapce, tak si vysní, jak by strávila den, ale nakonec to dopadne úplně jinak. Mohou dva dny, vysněný a reálný, skončit stejně? Asi si to budete muset přečíst.

 

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 4. kapitola

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 4. kapitolaV minulém dílku se Jacob dozvěděl mnoho zajímavých věcí... a některé si potvrdil. V tomto dílku budeme sledovat Renesmé a její pocity. Zase budu ráda za komenty, minulá kapitolka neměla žádný.

 

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 3. kapitola

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 3. kapitolaV minulé kapitolce Jacob trošku na Renesmé přitlačil... a jí se to nelíbilo. Mno, v téhle budeme trošku sledovat Jacoba, poté co mu Renesmé zmizí z dohledu. Je to trošku kratší, příště snad bude delší.

 

Vláček

VláčekUrčitě znáte hru vláček. No, kdo nezná, tak je o tom, že sbírá různé věci, aby se mohl dostat do dalšího kola. Mě tak trochu napadlo přirovnat vláček k Arovi. Ten sbírá talenty upírů i lidí. Díky Eleazarovi je vyhledá a zařazuje do své gardy. Budou všichni poslušní? Je to má první parodie, takže kritiku budu přijímat.

 

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 2. kapitola

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 2. kapitolaV 1. kapitolce se potkali Nessie a Jacob. Něco je k sobě neuvěřitelně táhne, ale jen Jake ví přesně, co to znamená. V této kapitolce se naše hrdličky budou nějakým zvláštním způsobem zbližovat. Jak? Čtěte a třeba se dovíte. Chtěli jste pohled Renesmé. Příště zase bude pohled "nikoho".

 

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 1. kapitola

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 1. kapitolaV prologu jsme se dozvěděli, že se Bella s Edwardem kvůli jeho žárlivosti na Jacoba odstěhovali do Norska, kde se jim narodila Renesmé. Vyrostla a tak se vrátili do Ameriky. V této kapitolce Renesmé jde poprvé na vysokou školu. Koho potká? To se nechte překvapit. Pište komentíky.

 

Všechno je jinak aneb Lidský život 3. část

Všechno je jinak aneb Lidský život 3. částPoslední část... Nic netrvá věčně, jen život upíří... Bella má oslavu narozenin, ale bude mít překvapení, které skoro neočekává ani Alice... Kdo bude hodný a kdo zlý? Poslední část mé povídky. Snad se bude líbit. Doplňovat budu některé nejasné pasáže, některé mám drabble, a pokud budete chtít, můžu ještě udělat další jiné jednorázovky... Ale chci, abyste si o to napsali do komentů, jinak by to pro mě nemělo smysl. Dík.

Dokončeno

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce Prolog

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce PrologBella se s Edwardem odstěhuje do Evropy, respektive na sever Norska. Co je k tomu vedlo? To vám řekne má první kapitolka této povídky. Čtěte, až nebudete moct... :-D Je to extrémně krátké, ale brzy, už brzy bude 1. kapitolka. Pište mi komenty, mám z nich opravdu velkou radost, jako ostatně všichni spisovatelé. :D

 

Všechno je jinak aneb Lidský život - Jane a Demetri

Všechno je jinak aneb Lidský život - Jane a DemetriDalší má drabble povídka o 300 slovech, vycházející z mé jednorázovky Všechno je jinak aneb Lidský život 2. část. Toto je výtržek z té části, kdy Demetrimu Edward řekne, že jeho vyvolená ho asi neodmítne a pak spolu odejdou z doslechu zbývajících... Pohled Demetriho... Snad se bude líbit.

 

Všechno je jinak aneb Lidský život 2. část

Všechno je jinak aneb Lidský život 2. částShrnutí první části: Bella je upír a žije se svou "matkou" v Denali. Její nejlepší kamarádka Alice se dala dohromady s Jasperem (konečně). Rose (člověk) čeká miminko s Emmettem (taky člověk) a je ve druhém měsíci. Bella pozná ve škole Edwarda a ihned na první pohled se zamiluje, ale Jessica se jí ho snaží přebrat... Nakonec Edward a Bella se... To si musíte přečíst první část. V druhé části, asi o dva měsíce později, budou různé pohledy. Protože v Denali bude slunečno, naši upíři nemohou do školy. Vymyslí si svou zábavu. Ale musíte číst. I kdyby jeden komentík, tak zanechte (snesu i kritiku). Možná bych se poté rozhodla dát i třetí část, ale to se ještě uvidí. :) Chci jen dodat, Jane a Demetri, co potom odešli mimo hlavní "setkání", jsem popsala v krátké drabble povídce. Snad si ji také přečtete

 

Všechno je jinak aneb Lidský život 1. část

Všechno je jinak aneb Lidský život 1. částMá první povídka. Co by bylo, kdyby všichni byli upíři a žili by v naší době v Denali? Jaké mezi nimi budou panovat vztahy? A jak to vlastně celé dopadne? To si přečtěte. Pokud se vám to bude líbit, napište komentík. I kdyby se vám to nelíbilo. :) Možná byste chtěli pokračování. I kdyby pro jednoho člověka, ale napište si o to do komentů!!! Chci jen dodat, setkání Alice a Jaspera jsem popsala v krátké drabble povídce. Díkes za pochopení.

 

Všechno je jinak aneb Lidský život - Alice a Jasper

Všechno je jinak aneb Lidský život - Alice a JasperDrabble povídka o Alici a Jasperovi, vychází z mé jednorázovky: Všechno je jiné aneb lidský život. Alice Belle vyprávěla o setkání s její osudovou láskou. Toto je psáno z pohledu JasperaUživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!