Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Zázračný svit luny - Záře Slunce (Prolog)

Zázračný svit luny - Záře Slunce (Prolog)Druhé pokračování povídky Zázračný svit luny. Kdo nečetl první část, některé souvislosti nepochopí. V první sérii se jednalo o Jacoba a Renesmé. Tu v prologu bude jejich dohra... Z pohledu Setha. Přeji příjemné počtení.

Prolog

Vidět jejich štěstí, cítit jejich štěstí, ale sám jej nepocítit...

To byly mé myšlenky, když mi Jacob oznámil, že se bude s Renesmé ženit. Já jim to hrozně moc přál už od té doby, co jsem pochopil, že se do ní otiskl. A pak chodili kolem sebe jako duchové, dokud jsem ji nepostrčil. I když tohle Jacob nebral, byl mi poté vděčný, že jsem je tímhle vlastně dal dohromady.

Dnes byl jejich velký den. Já šel za svědka Jacobovi, Nessie šla Alice. Prostě vlk vlku a upírka upírce (tedy skoro). Ani jeden z nás vlků, i kdyby jen Leah, nesměl vidět Ness před svatbou v jejích šatech kvůli sdílení našich myslí. Alice by k ní stejně nikoho jiného než sebe nepustila, takže jsme měli o vše postaráno.

Držel jsem jejich prsteny a díval se na to, jak se Jake nervózně ošívá. To je fakt divné na těch svatbách, před nimi člověk o nich mele jako nic, ale jakmile nadejde den D, jsou všichni nervózní. Já žádnou nervozitu necítím, ale možná je to tím, že nikoho nemám.

Náhle se ozval konečně svatební pochod, mám dojem, že ho hrála Rosalie jako při Bellině svatbě. A po schodech dolů scházel... anděl. Ani jsem se nedivil, že ji naprosto zbožňuje.

V těch jednoduše střižených bílých šatech vynikla její ženská postava. Zkusil jsem se na ni dívat Jacobovýma očima a opravdu byla nádherná. Jen to byla moje nejlepší kámoška a já ji měl i tak rád.

Edward ji konečně dovedl k nám, vložil její ruku do jeho a pak se s širokým úsměvem vzdálil. Teď byla pro všechny ta nejnudnější část - poslech jejich slibů a co vůbec znamená být v manželství.

Neposlouchal jsem, ale když se ozvalo zvučné ano od Renesmé, natáhl jsem k nim ruku s jejich prsteny. Konečně si dali svůj stvrzující polibek a mohli jsme jít slavit.

Když se tak kouknu zpátky, kolik lidí v mém okolí slavilo svatbu... Chtělo se mi plakat. Všichni, tedy téměř všichni si někoho našli, ale já si připadal kolem těch párů jako křen. Jako někdo navíc.

Posedali jsme si podle Aliciina zasedacího pořádku a pak jsme se všichni jali slavit.

Je zajímavé, že já jsem vždy veselý, mám dobrou náladu na rozdávání, ale dnes... Dneska na mě úplně všechno spadlo. Začal jsem si uvědomovat, že okruh mých nejbližších se zužuje jejich otisky...

Ne že bych to nikomu nepřál, ale začínám zjišťovat... že jim závidím. Závidím jim ten sladký pocit sdílení s tím druhým, závidím jim to, že se mohou svěřit někomu dalšímu mimo smečku...

Nevím, kde se tyto pocity ve mně vzaly, ale náhle jsem se cítil strašně ukřivděně. Rozhlédl jsem se po lidech, kteří se skvěle bavili, a já se nudil. S nikým jsem nekomunikoval.

„Sethe, pojď si se mnou zatancovat," řekla Bella, která za mnou přišla. Kývl jsem jí na to, protože jsem nebyl schopen nic říct.

„Edward říkal něco o tom, že se dneska nějak necítíš ve své kůži, Sethe," vyvalila na mě hned, jakmile jsme došli na parket.

„Ne, necítím, ale nechci se o tom bavit. Pokud ví všechno, tak mě musí chápat. Neměj o mě starosti, Bells. Víš, že tě mám moc rád, ale asi teď půjdu pryč," odsekl jsem a opravdu jsem vypadl. Poslední, co jsem viděl lidskýma očima, byl milý a chápavý úsměv Belly, než jsem vyběhl a nechal oheň se rozšířit po celém mém těle.

Tlapami jsem dopadl na zem a běžel někam. Jelikož celá smečka byla na oslavě, měl jsem takto po dlouhé době svou hlavu jen sám pro sebe. Nechal jsem se ovládnout instinkty zvířete a prostě běžel.

 

Časově ten samý den, pohled nikoho:

Byla právě hluboká noc. Na kraji lesa stála mladá dívka uprostřed pentagramu, kde v prolnutí či dotyku dvou čar stála jedna svíce. Plamínky lehce plápolaly v lehkém větříku.

„Už se projevila její moc," zaševelil vítr mohutným hlasem. Dívka rozpažila ruce a zaklonila hlavu.

„Je čas..." zašeptala do noci a její výraz se změnil na pomstychtivý. Poté se temně zasmála. 


Ahoj lidičky, tak tu pro vás mám nový díl mé „nové" kapitolovky navazující na Zázračný svit liny - Třpyt Měsíce. Bohužel epilog neměl tolik komentářů, co jsem si představovala, ale co se dá dělat. Zase bude platit mé pravidlo, komentáře 5+ a dlouhá kapitolka, míň jak 5 a krátká. Doufám, že vás nezklamu. Vaše zuzinecckaa


« Předchozí díl


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Zázračný svit luny - Záře Slunce (Prolog):

 1 2   Další »
11. Jana S
28.12.2014 [16:30]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

22.12.2011 [18:37]

Wolfik343Juj, krásný začátek !
Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon
Docela soucítím se Sethem musí mu být smutno Emoticon
Zajmá mě jak to bude pokracovat tak du rychle na to ! Emoticon

22.09.2011 [8:20]

Kalibansuper Emoticon

26.06.2011 [21:18]

Sundancejá chci další prosím rychle :D :D... :D

7. nimuet
15.06.2011 [22:32]

Koukej sem dát další kapitolku Emoticon Styl tvého psaní se mi dost líbí a děj je také zajímavý Emoticon Emoticon Emoticon

6. verca
03.06.2011 [21:27]

honem dalsi uz se tesim na dalsi kapitolu

03.06.2011 [16:25]

Eliza2Som rada, že píšeš ja o Sethovi a prosím - pokračko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

4.
Smazat | Upravit | 03.06.2011 [16:22]

Som zvedavá na pokračovanie Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

3. Bára
03.06.2011 [10:38]

super Emoticon Emoticon Emoticon

02.06.2011 [18:59]

SummerLili Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

 1 2   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!