Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce Prolog

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce PrologBella se s Edwardem odstěhuje do Evropy, respektive na sever Norska. Co je k tomu vedlo? To vám řekne má první kapitolka této povídky. Čtěte, až nebudete moct... :-D Je to extrémně krátké, ale brzy, už brzy bude 1. kapitolka. Pište mi komenty, mám z nich opravdu velkou radost, jako ostatně všichni spisovatelé. :D

Prolog

Pohled nikoho:

Nevěděla, co ji k tomu vedlo, ale už dál nemohla být v jeho přítomnosti, aniž by tím nedráždila Edwarda. Musela to udělat za každou cenu. Sice Jacoba milovala, doopravdy a strašně moc, ale právě proto musela jít.

I když se zdálo zvláštní, při každém jeho pohledu a dotyku... se chvěla, jako by to očekávala a milovala to... Ale více milovala Edwarda a při pohledu, jak se trápí v jeho přítomnosti, se rozhodla.

S břichem, které vypadalo, že je v devátém měsíci, i když byla terpve ve druhém, se s Edwardem stěhovali do Norska. Tam se také maličká Renesmé narodila, zrovna v době, kdy listy na stromech zlátly do barvy, kterou měly její vlasy. Nebýt Edwarda, tak by malá vyrůstala bez maminky, ale takto měla oba milující rodiče.

Malá Renesné měla vše, co si jako dítě mohla přát. Věděla, že není normální člověk, cítila to v sobě. Bylo jí však divné, že bydlí na samotě a s nikým se nevídá, nebo že maminka s tatínkem nerostou ani nestárnou tak jako ona. I když ji trápily takovéto úvahy, přesto se maminky ani tatínka neptala.

Vyrostla a konečně ji Bella a Edward mohli prohlásit za dospělou. Přestěhovali se zpět do Ameriky, ale tentokrát do Denali ke svým známým. Během dalších několika měsíců všichni na tom místě žijící Nessie vysvětlovali, že lidé nejsou stejní jako oni, upíři a poloupíři. Mnohem pomaleji vyrůstají, stárnou a umírají přirozeně. Upíry někdo musí zabít, aby umřel.

Tyto a další proslovy musela Nessie poslouchat a pomalu vstřebávat. Nevyčítala mamince ani tatínkovi, že ji vychovávali o samotě, teď už pochopila, že ji tím chránili.

Rodina tatínka a maminky několikrát přijela za ní se podívat. Divila se, co většina má za dary, a také zjistila, že ona má svůj. Dar, který začala ihned používat.

Poslali ji tedy po několika měsících školení a vysvětlování způsobů, jak se má chovat mezi lidmi, na střední školu.

Mezi lidmi její krása vynikala. Od prvního dne byla školní hvězdou a mnohé dívky jí to záviděly. A také mnohé na ni žárlily, ale některé se s ní bavily, aby se trochu proslunily na její slávě.

Mnoho chlapců ji chtělo, mnozí s ní chtěli jenom spát, ale ona hledala vážný vztah. Tito byli jen neohrabanci, co si potřebovali nějakým způsobem zvýšit seběvědomí, ale ona je tímto ničila, i když neúmyslně.

Jak žila a bavila se mezi lidmi, žačalo jí něco hrozně chybět. Vědomě to nevěděla, ale podvědomí něco chybělo. Občas se cítila prázdná a bez života a přemýšlela, co má dělat. Většinou se jí podařilo chmury zahnat, ale její tatínek začal být více všímavý k jejím pocitům.

Ve stavech občasné deprese od ní odcházel, jako by věděl, co se jí děje, ale nemohl nebo nechtěl nic říci. Byla zklamaná, že se nedozví pravdu.

Ptala se maminky, ale ta jí taky neodpověděla. Ptala se svých strýců a tet, ale i když ji všichni milovali, nebyli schopní jí dát uspokojující odpověď.

Tušila tedy, protože vztahy mezi maminkou, tatínkem a rodinou Cullenů byly krásné, že maminka s tatínkem asi před něčím nebo někým utekli... Jen neznala důvod.

Potřebovala se ho dozvědět, a i když si hrozně ráda přála jet do Forks, kde zbytek Cullenových žil, tak rodiče nepřemlouvala. Tenkrát si myslela, že se pravdu nikdy nedozví...


Následující díl »


Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce Prolog:

 1
2. Jana S
28.12.2014 [13:29]

Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. Satu admin
18.02.2012 [13:55]

SatuWow!
Námet ma síce veľmi nezaujal, ale totálne si ma prekvapila. Neskutočné spracovanie! Je to iba začiatok, ale všetko si pekne, nie moc rýchlo, vyvsetlila, opísala. Vôbec sa neponáhľas s dejom, čo obdivujem.
Koniec bol trošku smutný s Ness, no teším sa na ďalšie kapitolky a som zvedavá ako to chce vytiahnúť z Belly a Edwarda. Emoticon Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!