Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - FanFiction na pokračování » Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 5. kapitola

Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 5. kapitolaV minulé kapitolce se zvláštním způsobem dala Renesmé s Jacobem dohromady. Tady v té kapitolce se budeme probírat troškou romantiky... Možná bude pro někoho trochu nudnější, snad vydržíte. Pohled Renesmé. Minule jste mě zklamali v komentech, bylo jich málo, ale čas tomu trochu přidal... Je trošku kratší, ale snad vám to příště vynahradím.

5. kapitola - Krásný život

Každý den byl dokonalý... Už po dva měsíce nám to tak krásně fungovalo... Sice jsem pracovala jako předtím, ale teď jsem měla všechen čas konečně zahlcen. Mou láskou jedinou, mým osudem.

Jacob byl naprosto úžasný. Sice byl skoro o dvě hlavy vyšší než já, ale mně se to moc líbilo. Jeho postava byla celá k sežrání, jeho duše byla krásná...

Všímal si spousty věcí, dokázal rychle odhadnout, co mi vadí a co ne, dokázal mě rozesmát... A já ho potřebovala. Pro mě byl jako vzduch k dýchání, jako tekutiny, které jsem pila, jako jídlo, které jsem jedla. Milovala jsem ho celou svou bytostí.

A právě dnes měl být náš den D. Chtěli jsme se posunout ve vztahu o kousek dále, tak jsme se jakž takž dohodli. Dřív jsem nechtěla, protože to na mě bylo rychlé, ale dnes jsem se rozhodla. Už nechci čekat, ale on to ještě neví. Bude to pro něj překvápko ode mě.

Neříkám, že jsme se nikdy nemazlili, ale vždy, když se chtěl posunout dál, jsem náhle strnula a měla z toho strach.

Mám ho i teď, ale věřím, že to bude úžasné.

Akorát jsem vyrážela z domu a těšila se, až ho uvidím. Má mysl z něj byla naprosto popletená.

Před školou jsem ho již spatřila, stál na tom samém místě, jako když jsem ho spatřila poprvé. Nikdy jsem na něj nemusela čekat, vždy tu byl dřív než já.

„Ahoj, Nessie, jakpak se mi dnes má slečna vyhajala?“ ptal se mě Jacob sladce. Usmála jsem se na něj, protože to pronesl tak moc roztomile.

„Vyspinkala jsem se moc dobře, ale vedle tebe je mi lépe. Nechceš dneska spát u nás?“ Doufala jsem, že mi plány nezkazí.

„No, to bych mohl. Zítra školu nemáme…“ přemýšlel. Já v hlavě kula plány, jak ho dostanu do postele…

Nejdřív jsem ale musela přežít dvě přednášky. Naštěstí pro mě byly tento týden poslední. Už jsem se moc na večer těšila, prostě jsem se nemohla dočkat.

Uteklo to hrozně rychle a já byla celou dobu jako v mlhách. Stále jsem snila o Jacobovi, o jeho těle, o jeho krásné duši... Až se mi z toho motala hlava.

Naštěstí jsem měla dneska volno, takže jakmile jsem přišla domů, tak jsem pomalu připravovala vše na večer.

Vyšla jsem si na nákupy, protože jsem se mu chtěla líbit. Chtěla jsem mu zamotat hlavu tak, jako to dělal on mně. Doufala jsem, že ho má noční košilka rozpálí, že se nechá ode mě vést...

Prošmejdila jsem celé nákupní centrum a se spokojeným úsměvem a mírnou únavou jsem dorazila domů. Připravila jsem nějaké lidské jídlo, které Jacob má rád, a nějaké víno, co jsem koupila na dobrou radu prodavače. Napustila jsem si horkou vanu, protože jsem měla ještě dost času, než Jacob přijde, takže jsem si užívala teplé koupele.

Poté jsem se lehce namalovala, vyfoukala vlasy, oblékla si tu košilku a šla čekat na postel. Sice mi červěň do tváře vháněla už jen představa, že mě má vidět Jacob, ale přesto jsem vytrvala.

Měl svůj vlastní klíč, takže jsem kolem osmé slyšela klapnutí dveří, jak je někdo zabouchl.

„Nessie!" zvolal Jacob na celý byt.

„Jsem v pokoji," odpověděla jsem mu a na posteli si klekla. Jakmile stál mezi dveřma a očima o mě zavadil, nemohl se pohnout dál. Díval se na mě jako bych byla bůh krásy a mě to potěšilo.

Po chvíli se mu objevil malý milý úsměv na tváři a pomaloučku ke mně přecházel. Zastavil metr předem mnou a vzrušeným hlasem zašeptal: „O co se snažíš, Renesmé?"

Sledovala jsem jeho reakce, když jsem neodpovídala, ale stále jsem se na něj vyzívavě dívala. Čekala jsem, jaká bude jeho další reakce, ale překvapil mě.

„Zřejmě se nic důležitého dít nemá, tak se půjdu ještě najíst," pronesl, ale bylo vidět, že se musí hodně přemáhat, aby to vyslovil. Než se stihl jakkoliv pohnout, strhla jsem ho na postel a zasedla ho.

„Kampak, mladý pane? Zde máte zboží k nakousnutí a přál byste si odejít?" ohodnotila jsem situaci laškovně. V jeho očích jsem se zajiskřilo vzrušením. V rychlosti mi rukou objal pas a stáhl pod sebe.

„Slečno, vy si vůbec neuvědomujete, jakou strašnou věc jste provedla. Jste teď jen má a již vás nepustím," odvětil a poté mě políbil. Ale tentokrát to nebyly ty nesmělé polibky, co si dáváme ve škole, nebo na rozloučenou. Tento byl plný vášně a vzrušení, které jsme oba pociťovali.

Poprvé jsem se mu odevzdala. Dala jsem mu nejen své tělo, ale i svou duši. Nikdo jiný si mě nezískal tolik jako on, Jacob.

Když jsme poté vedle sebe oddechovali, spokojeně se na mě usmál.

„Bylo to úžasné. Nevím, jak..." Přiložila jsem mu prst na ústa. Nechtěla jsem, aby rušil slovy tuto krásnou chvíli. Byla jsem příjemně znavena a neměla jsem myšlenky na to, abych si s ním povídala. Stačilo mi jen být v jeho náručí a spokojeně oddychovat.

Nakonec se mě zmohly chapadla spánku a já šťastně usínala v Jacobově náručí, jak jsem si vždycky přála.


4. kapitola <-> 6. kapitolaSdílet Sdílet

Diskuse pro článek Zázračný svit luny - Třpyt Měsíce 5. kapitola:

 1
3. Satu admin
18.02.2012 [15:31]

SatuTak toto nie... Emoticon
Prečo si to tak urýchlila? Emoticon Čakala som, že sa s tým trošku viacej pohráš a Jake sa bude o Ness snaživejšie usilovať, a ty mi to tu takto pokazíš a hneď ďalšia kapitola je o tom, ako sa mu Ness oddala... Emoticon
Keď prehliadnem tento malý detail, tak bola kapitola tak či tak urýchlená a na môj vkus trošku presladená. Emoticon Koniec bol síce pekný, ale stále mi tam niečo chýbalo. Emoticon
Takže, nie. Táto kapitola u mňa veľmi nezabodovala. Emoticon Emoticon

19.12.2011 [20:14]

dcvstwilightTrochu fofr... Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon Emoticon

1. konfu
18.08.2011 [10:00]

sper povidka.. Emoticon Emoticon

 1

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!