Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Adioma

Adioma

Práva: ověřený přispěvatel

Reálné jméno: Domia

Věk: 16

O mně: KONEC!

Kontakt:

E-mail: dominika.svecova (zavináč) seznam.cz

Statistiky:

Moje články: 184

Moje komentáře

Datum registrace: 21. 1. 2009

Poslední přihlášení: 18. 11. 2010, 18:24

Shrnutí povídek:

 

Povídky od Adioma

Povídky od AdiomaKapitolové:
Co bylo, už být nemusí - Dokončena
Život není bez chyb - Pozastavena
Přežívám, ale budu žít - Dokončena
Prezidentova dcera - Rozepsaná
To, co byste nikdy nečekali - Rozepsaná
Žiju dvojí život - Pozastavena
Jsem ta, kterou tají - Pozastavena
Doživotně mezi studenty - Přípravy
Je to jen hra! - Rozepsaná

Jednorázovky:
Čas rány zahojí, že jo?

Aktualizace: 10.10.2010

Články:

NEWS

Dakota - Dazed & Confused Magazine

Dakota - Dazed & Confused MagazineA jsem tu s dalšími fotkami. Tentokrát je na nich krásná Dakota. Krásná? Dle mě ano, ale co vy a vaše názory? Odlišují se od mého názoru?

NEWS

New photos of Cam Gigandet

New photos of Cam GigandetPamatujete si na Jamese? Tohle jsou fotky jeho představitele a musím říci, že velmi povedené. Co myslíte vy?

NEWS

New photos of Julia Jones

New photos of Julia JonesJako ve filmu ji nemám ráda, ale tady na těch fotkách jí to moc sluší. Máte stejný názor?

NEWS

Kristen Stewart - Marylou - On the Road

Kristen Stewart - Marylou - On the RoadPamatujete, jak si Kristen změnila barvu vlasů? Bylo to kvůli filmu On the Road, kde hraje Marylou. Uvnitř, najdete foto, jak Kristen vypadá a taky nějaké info k tomu filmu.

 

Je to jen hra! - 5. kapitola

Je to jen hra! - 5. kapitolaJá se překonávám! Tahle kapitola se mi líbí nejvíc, ale to je asi věc názoru. Znásilnil Edward Bellu? Zklamala ji Alice? Odpovědi uvnitř. S pozdravy Adioma - nějaký komentík? Prosím.

 

Je to jen hra! - 4. kapitola

Je to jen hra! - 4. kapitolaEhm... moc se omlouvám za zpoždění, ale psychika se odrazila i na mém psaní. Nešlo mi to, ale snad se vám dílek bude líbit. Mimochodem, moc se omlouvám za konec, ale ten se mi tam líbí nejvíc. Nějaké komentáře by se mi líbily, ale nenutím vás. S pozdravy Adioma.

NEWS

Anna Kendrick - Paper Magazine

Anna Kendrick - Paper Magazine Dobrý večer, nesu vám fotografie Anny z jejího photoshootu. Musím říci, že jí to tam moc sluší, ale to je asi věc názoru. Je to na vás, jaký máte názor vy?

 

Je to jen hra! - 3. kapitola

Je to jen hra! - 3. kapitolaJoj, se nějak překonávám! Máte tu další díl, ehm... jsem fanynka Bryana, takže promiňte. V tomto díle se Bella setkává s Edwardem po jejich, ehm... rozchodu? Nevím, jestli to tak mohu říci, ale přeberte si to, jak chcete. Prosím o nějaké komenty. =D Předem děkuji, xoxo Adioma.

 

Je to jen hra! - 2. kapitola

Je to jen hra! - 2. kapitolaPokráčko! =D To jste nečekali, že? Vysvětlivka je uvnitř. Tento díl je o tom, jak se Bella zotavuje, ale není na to sama. Kdo jí může pomáhat? PS.: Pustit si tu píseň pomáhá, budete v Bellině náladě. Nějaký komentík by se šikl =D.

 

Je to jen hra!

Je to jen hra!Po cca 3-4 měsících tu mám původně jednorázovku, ale ted' již kapitolovku, kterou jsem sesmolila. Ehm... je o Belle, ale ne z našich příběhů. S Edwardem nechodí, občas spolu spí a proč? To je uvnitř.

 

In omnia paratus! 1. kapitola

In omnia paratus! 1. kapitola Takže, s Pinky vám přinášime první kapitolu povídky s názvem In omnia paratus! V překladu to znamená Připravení na vše.

Děj se odehravá ješte když byl Edward človek. Belle bylo tehdy jenom čtrnáct let.

Přejeme vám přijemný čtení.

NEWS

Bude další trailer?

Bude další trailer?Odpověď je v článku =D Ale i tak, trailer bude, ale v článku je více informací.

NEWS

Jackson a jeho photoshoot

Jackson a jeho photoshootAhojky, objevil se nový photoshoot Jacksona a já si nemůžu nedovolit ho sem dát. Sami uznáte, že mu to tam nehorázně sekne. Fotek je docela málo, ale já věřím, že se ještě nějaké objeví.

NEWS

Změna oficiální premiéry Eclipse!

Změna oficiální premiéry Eclipse!Změna oficiální premiéry Eclipse!

 

Žiju dvojí život 21. kapitola

Žiju dvojí život 21. kapitolaTento díl je kratší, ale je takovým spojovacím. V této kapitole se Bella již probouzí, jaká bude její reakce? To je otázka, ale dočtete se to v kapitole. A jinak, chci zjistit jestli to někdo ještě vůbec čte a pokud ano, dokažte to. Tot´ vše, mějte se XoXo Adioma

 

Prezidentova dcera 22. kapitola

Prezidentova dcera 22. kapitolaAhojky, mám tu další kapitolu. Děj je tentokrát klidný, ale i tak jsou tam překvápka. Jenom tak, čte to někdo? Protože dle počtu komentů moc ne a to je potom motivace na nic. Tot´ vše a pěkný zbytek víkendu. xoxo Adioma

 

Jsem ta, kterou tají 8. kapitola

Jsem ta, kterou tají 8. kapitolaAhoj. Po delší době jsem tu s dalším dílkem, moc se omlouvám, že to trvalo tak dlouho, ale já neměla čas psát a hlavně jsem měla divnou náladu. Budu doufat, že se vám díl bude líbit a darujete mu komentík. XOXO Adioma and Claire

NEWS

Videa The Runaways

Videa The RunawaysČauky, jsem tu s dalšími věcmi k filmu The Runaways. V článku najdete různé scény z filmu a music video k Cherry Bomb. Jukněte se, já se loučím.

 

Žiju dvojí život 20. kapitola

Žiju dvojí život 20. kapitolaČauky, jsem tu s dalším dílem. Docela jsem to vyjasnila a zase se dějí věci, které vás překvapí. Možná, že jste čekali něco jiného, ale mně se to líbí takto. Takže, prosila bych komentíky. XOXO Adioma

 

To, co byste nikdy nečekali 31. kapitola

To, co byste nikdy nečekali 31. kapitolaČauky, jsem tu s dalším kapitolou. Tahle je nejdelší, kterou jsem vůbec napsala. Myslím si, že je docela dobrá a že jsme se v příběhu zase hnuli o kousek dál. Budu velmi ráda za nějaké komentíky. Mějte se XOXO Adioma

NEWS

The Runaways - Official Site Captures + Cherry Bomb + Trailer

The Runaways - Official Site Captures + Cherry Bomb + TrailerJsem tu s obrovskou nadílkou věcí ohledně filmu The Runaways, kde hraje Kristen s Dakotou. V článku najdete Official Site Captures, ale také trailer, který vyšel včera, tj. 4.3.2010. A dokonce je ve článku i píseň Cherry Bomb v podání Kristen a Dakoty. Musím říct, že tohle mě jenom navnadilo k tomu, abych na ten film šla do kina. A co vy?

 

Prezidentova dcera 21. kapitola

Prezidentova dcera 21. kapitolaAhojky, tak jsem tu s další kapitolou. I stouhle povídkou s ejiž blížíme ke konci, plánuji tak 25, možná 30 kapitol. Myslím si, že takhle kapitola je docela o ničem, ale posouzení nechám na vás. Takže prosím komentíky XOXO Adioma

NEWS

Bryce Dallas Howard a její photoshoot

Bryce Dallas Howard a její photoshootAhojky, takže jsem tu s photoshootem Bryce. Ta si zahraje Victorii v Zatmění. Já si myslím, že se jí vůbec nepodobá, takže jsem zvědavá na film. Spíš mě její pohledy děsí. Co vy a vaše názory?

NEWS

Jackson, Kellan with Ashley and Nikki - The Glamour UK Photoshoot

Jackson, Kellan with Ashley and Nikki -  The Glamour UK PhotoshootČauky, mám tu pro vás photoshoot, který nafotila Ashley a Jackson a i Kellan, ale ten tam má jen jednu fotku. Myslím si, že všem třem to na těchto fotkách moc sluší, co si myslíte vy? Aktualizace: 4.3.2010

NEWS

Robert Portraits From The 'Remember Me' Press Junket

Robert Portraits From The 'Remember Me' Press Junket Jsem tu s fotkami, které nafotil Robert během propagace Remember me. Upřímně, moc mu to sluší a to rozcuchání vlasů? Naprosto skvělý a co vy? Napište vaše názory.

NEWS

Shoot Nikki Reed by Steve Shaw

Shoot Nikki Reed by Steve ShawNový shoot s Nikki. Musím říct, že jí to sluší, nemám ji ráda, ale tohle se uznat musí. Máte stejný názor, že vypadá úžasně?

 

Žiju dvojí život 19. kapitola

Žiju dvojí život 19. kapitolaDalší kapitola. V poslední době mám v životě zmatek, kvůli tomu zanedbávám psaní. Moc se omlouvám, ale mám prázdniny, takže bych vám to měla vynahradit. Tenhle díl je zajímavý, ale taky nezajímavý. Snad se vám bude líbit a oceníte ho komentáři. Předem děkuji, XOXO Adioma.

 

To, co byste nikdy nečekali 30. kapitola

To, co byste nikdy nečekali 30. kapitolaDalší dílek. Pomalu, ale jistě se dobíráme ke konci. Bella a ostatní jsou ve Forks a objevují se vlci. Bude to shledání dobré nebo špatné? To se dozvíte, když si to přečtete. Prosím o komentíky. Děkuji. XOXO Adioma

NEWS

Kristen na premiéře The Yellow Handkerchief v LA

Kristen na premiéře The Yellow Handkerchief v LAKristen se 18.2.2010 objevila na premiéře svého filmu The Yellow Handkerchief. Ten byl natočen již v roce 2007, ale až ted´ měl oficiální premiéru v Los Angeles . Hlavní důvod, proč sem ty fotky dávám je ten, že Kristen to na nich nehorázně sluší.

NEWS

Peter - Prestige magazine

Peter - Prestige magazineJsem s tu s photoshootem Petera, který je pro časopis Prestige. Peter je tu dle mě naprosto božský, ale nevím. Jaký máte názor vy?

NEWS

Nikki - Venice magazine photoshoot

Nikki - Venice magazine photoshootA jsem tu s dalším shootem. Tentokrát se jedná o Nikki, která hraje Rosalie. Myslím, že tento shoot je jeden z jejích nejpovedenějších. Co si myslíte vy?

NEWS

Taylor - Entertainment Weekly

Taylor - Entertainment Weekly Takže jsem tu s nedávno foceným shootem Taylora. Myslím, že mu to na těchto fotkách opravdu sekne, co si myslíte vy?

 

To, co byste nikdy nečekali 29. kapitola

To, co byste nikdy nečekali 29. kapitolaDalší kapitolka. Děj se nám přesouvá znovu do města, kde to všechno začalo. Snad se vám bude líbit. Mimochodem, tento díl chci věnovat Kecce. Pomohla mi vybrat jedno jméno a je to ona, kdo mě nutí psát dál, ačkoliv to neví. Takže děkuji moc. Prosím o komentíky. XOXO Adioma

 

Prezidentova dcera 20. kapitola

Prezidentova dcera 20. kapitolaAhojky, jsem tu s dalším dílem Prezidentovy dcery. Tentokrát jde již o 20. díl a konečně skončíme hru. Kdo vyhrál? Mimochodem tento díl chci věnovat Neymiss a MyLS, také i ostatním. Moc vám děkuji za podporu, mimochodem povídka bude mít celkem možná 30 dílů a jakmile ji dokončím, začnu se věnovat dalším nápadům. Prosím komentíky. XOXO Adioma

 

Jsem ta, kterou tají 7. kapitola

Jsem ta, kterou tají 7. kapitolaDalší část. Tentokrát je od druhé autorky. Rozuzluje se vztah s Danielem a vlastně celá kapitola je jen z Itálie. Já i Cleir vás prosíme o komentíky. XOXO Adioma and Cleir

NEWS

Robert pro Vogue Magazine

Robert pro Vogue Magazine Robert nafotil další shoot, tentokrát pro Vogue Magazine. Společně s ním ho nafotila i jeho kolegyně z Remember me, Emilie de Ravin. Tady se mi Robert líbí, co vám?

NEWS

Dakota - Vogue photoshoot

Dakota - Vogue photoshootJsem tu s photoshootem Dakoty. Je nedávno focený a mně se líbí. Dakota tam vypadá jinak, ale skvěle. Co si myslíte vy?

NEWS

Robert pro Details

Robert pro DetailsTakže, Robert nafotil nový photoshoot pro časopis Details. Některé fotky nejsou vhodné, a proto jsem je sem nedala, najdete je na zdroji. Robertovi to tu moc sluší, co si myslíte? Aktualizováno o video: 14. února

 

Žiju dvojí život 18. kapitola

Žiju dvojí život 18. kapitolaPo delší době další kapitola. Snad si ji užijete, mimochodem následující týden by měl být docela plodný, protože moje třída jede na lyžák, ale já ne. Takže se ve škole budu poflakovat a psát. Doufám, že se tu objeví nějaké komentíky. Předem děkuji. XOXO Adioma

 

To, co byste nikdy nečekali 28. kapitola

To, co byste nikdy nečekali 28. kapitolaDalší díl! Tentokrát Bella již porodí a rozhodne se dále o její budoucnosti. Jak? To se dozvíte, jakmile si to přečtete. Prosila bych komentíky. Předem děkuji! XOXO Adioma

NEWS

Ashley Greene pro LifeWater

Ashley Greene pro LifeWaterTento shoot nafotila Ashley pro LifeWater. Mimochodem to, co má na sobě jsou jen barvy. Ale i tak se mi tenhle shootík líbí. A co vám?

NEWS

Anna Kendrick - Photoshoot pro Entertainment Weekly

Anna Kendrick - Photoshoot pro Entertainment WeeklyTento photoshoot nafotila Anna s kolegy z filmu Up in the Air, za který má nominaci na Oskara. Na fotkách se objevila vedle George Clooneyho a ještě vedle Very Farmiga (netuším, jak se to skloňuje). Tak snad se vám fotky budou líbit.

 

Žiju dvojí život 17. kapitola

Žiju dvojí život 17. kapitolaDalší dílek. Konečně se něco děje, Alice se konečně dozví pravdu, ale objeví se další problémy. Takže prosím o komentíky a kritiku. XOXO Adioma

 

To, co byste nikdy nečekali 27. kapitola

To, co byste nikdy nečekali 27. kapitolaDalší dílek! Moc se omlouvám za to, co se děje v těchto dílech, ale snad mi to odpustíte. Mimochodem už jen pár dílků a konec. Prosím komentíky a kritiku. XOXO Adioma!

 

Prezidentova dcera 19. kapitola

Prezidentova dcera 19. kapitolaDalší dílek. Tentokrát se mi líbí, snad se bude líbit i vám. Mimochodem ten konec by měl bý s omezením, ale vy si to stejně přečtete, tak co. Jinak bych prosila komentíky a kritiku. A ještě, tento díl bych chtěla věnovat Akimamat. Tot´ vše. XOXO Adioma

 

Jsem ta, kterou tají 6. kapitola

Jsem ta, kterou tají 6. kapitolaDalší dílek. Bella se seznamuje s novými upíry a pak tu máme část z Aljašky. Žeby se nám objevovala válka mezi Tanyou a Alice? Možná... Prosíme o komentíky a kritiku. XOXO Adioma a CleirdeLune

 

Prezidentova dcera 18. kapitola

Prezidentova dcera 18. kapitolaPo dlouhé době další díl. Doufám, že jste nezapomněli :) Tento dílek se nese v duchu nákupů. Prosím komentíky a kritiku, jen na vás záleží, kdy se tu objeeví pokráčko! XOXO Adioma

 

Žiju dvojí život 16. kapitola

Žiju dvojí život 16. kapitolaDalší kapitola! Bella je nucena vrátit se zpět do Forks. Myslím si, že to bude ještě hodně zajímavé. Prosím o komentíky a kritiku. Děkuji! XOXO Adioma

 

To, co byste nikdy nečekali 26. kapitola

To, co byste nikdy nečekali 26. kapitolaDalší kapitolka. Je krapet delší, ale i přesto... Snad se bude líbit a oceníte ji komentáři. Mimochodem ted´ je už volnější doba, takže bych měla psát, ale nevím. To je vše, děkuji XOXO Adioma.

 

Jsem ta, kterou tají 5. kapitola

Jsem ta, kterou tají 5. kapitolaDalší díl a tentokrát zase od CleirdeLune. Prosíme o kritiku a nějaké komentíky. Děkujeme!

 

To, co byste nikdy nečekali 25. kapitola

To, co byste nikdy nečekali 25. kapitolaDalší dílek, ještě jich pár bude a potm zase konec. Doufám, že se vám tento dílek bude líbit a věnujete mu komentář. Jiank bych ho chtěla věnovat Kecce a Neymiss, protože jenom díky nim jsem se na to ještě nevykašlala. Mimochodem nevím, kdy bude další, protože toho je ve škole docela dost, ale potom se budu snažit vám to vynahradit. Zatím se mějte, Adioma!

 

Žiju dvojí život 15. kapitola

Žiju dvojí život 15. kapitolaDalší dílek, pomalu, ale jsitě se něco děje. Děj je požád převážně z LA, ale příště už by jsme se měli vrátit, snad. Prosím komentíky, předem děkuji! Adioma

 

To, co byste nikdy nečekali 24. kapitola

To, co byste nikdy nečekali 24. kapitolaDalší dílek! Omlouvám se, že tak pozdě, ale v televizi dávali super film a já si ho nemohla nechat ujít. Mimochodem, předem se omlouvám za konec. Prosím komentíky, předem děkuji. Adioma

 

Žiju dvojí život 14. kapitola

Žiju dvojí život 14. kapitolaDalší dílek! Celý je z pohledu Belly. Tentokrát je děj jen v LA a ten příští asi taky. Bella je zase svou druhou částí a užívá si tento život! Prosím komentíky, předem děkuji! Adioma

 

To, co byste nikdy nečekali 23. kapitola

To, co byste nikdy nečekali 23. kapitolaDalší dílek. Předem se omlouvám za konec, ale já musela. Jinak tento díl je vkládán na Silvestra! Chtěla bych vám popřát štěstí, zdraví, lásku a úspěchy v tom novém roce. Doufám, že si i v něm uděláte čas číst povídky a komentovat je. Všem vám přeji krásný Nový rok a at´ se vydaří vše, co chcete. Vaše Adioma

NEWS

PF 2010

PF 2010Je to tu! Nový rok a naše přání!

 

Jsem ta, kterou tají 4. kapitola

Jsem ta, kterou tají 4. kapitolaDalší pokráčko, tentokrát ve slovenštině. V tomhle díle jsme zase ve Volteře, snad se vám bude díleček líbit a odměníte ho komenti. Předem děkujeme.

 

Žiju dvojí život 13. kapitola

Žiju dvojí život 13. kapitolaTakže, je tu další dílek. Bella už je vzhůru, ale co zase neudělá? Odpovědi na otázky, budou zodpovězeny v dalších dílech. Prosím komentíky a kritku, předm děkuji. Vaše Adioma

 

To, co byste nikdy nečekali 22. kapitola

To, co byste nikdy nečekali 22. kapitolaTakže, já se mooooc omlouvám, že tu tenhle díl přibyl až dneska, ale na Vánoce jsem toho měla strašně moc a včera mě bolela hlavinka z alkoholu. Přesto doufám, že mi bude odpuštěno. Konečně zde máte Cullenovi, i když v oslabeném počtu, ale jsou zde. Prosila bych komentíky a nějakou tu kritiku. Předem díky, Adioma

 

Žiju dvojí život 12. kapitola

Žiju dvojí život 12. kapitolaDalší dílek. V příštím se Bella probudí. Takže prosím komentíky a názory. Předem děkuji, Adioma.

 

Jsem ta, kterou tají 3. kapitola

Jsem ta, kterou tají 3. kapitolaDalší díl, tentokrát ode mě. Přesunuli jsme se k návrat Alice a Edwarda domů. Co řeknou ostatní na to, že Bella s nimi není? To si přečtěte. Prosíme o komentíky. Předem děkujeme.

 

Jsem ta, kterou tají 2.kapitola

Jsem ta, kterou tají 2.kapitolaDalší kapitolka! Tentokrát ji napsala ClairdeLune. Dílek je psaný z pohledu Belly. Takže, my doufáme, že se vám díleček bude líbit a prosíme o komentíky. Předem děkujeme.

 

To, co byste nikdy nečekali 21.kapitola

To, co byste nikdy nečekali 21.kapitolaTakže, po delší době pokráčko. Doufám, že se vám to bude líbit a opět bych prosila komentíky. Předem děkuji! Čauky, vaše Adioma.

 

Jsem ta, kterou tají

Jsem ta, kterou tajíTakže, nedávno jsem dostala nápad na tuhle povídku a včera jsem se rozhodla ji zrealizovat. Tentokrát na ni, ale nebudu sama, protože spoluautorkou je ClairdeLune. Povídka je zasazena do návštěvy Volterry. Aro pustil pouze Edwarda a Alice, ale Bellu si u sebe nechal. Ta musí být proměněna. Delší popis povídky na mém shrnutí. Takže bychom prosily komentíky, jestli máme pokračovat.

NEWS

The Runaways - Trailer

The Runaways - TrailerObjevil se trailer k filmu The Runaways, kde hraje Kristen Stewart a Dakota Fanning. Já osobně si myslím, že ten fil bude skvělej a oběma holkám to tam sluší. Co si myslíte vy?

 

Žiju dvojí život 11.kapitola

Žiju dvojí život 11.kapitolaDalší díl. Moc se omlouvám za to, co se stalo Belle, ale slibuji, že vše dám do pořádku. Prosila bych komentíky. Děkuji, Adioma.

 

To, co byste nikdy nečekali 20.kapitola

To, co byste nikdy nečekali 20.kapitolaMáme již druhé kulatiny. Chtěla bych poděkovat všem, kteří tuto povídku čtou, protože nebýt jich, tak jsme se sem nedostali. V dnešním díle není romantika, ale jednou bude. Ted´ to budou díly spíš oi Belle, Laně, Nicovi, Joeovi, Holly a Alise. Prosím komentíky a kritiku. Děkuji, Adioma.

 

Žiju dvojí život 10. kapitola

Žiju dvojí život 10. kapitolaMáme kulatiny! Takže k tomuhle dílu. Přijde to moc sladký, ale vám se to třeba bude líbit. Jen tak, má už Edward prozradit své upíří tajemství nebo ještě ne? Přijímám jakékoliv nápady. Tuhle povídku bych chtěla věnovat 2 osobám, které píší nádherné povídky. První z nich je Jana02 a druhou je ClairdeLune. Prosím komentíky. Předem děkuji, Adioma

 

To, co byste nikdy nečekali 19.kapitola

To, co byste nikdy nečekali 19.kapitolaDalší díl. Strašně se omlouvám za to, co jsem udělala. Moc se omlouvám. Odpust´te mi to. Prosím o komentíky! Díkes, Adioma.

 

To, co byste nikdy nečekali 18.kapitola

To, co byste nikdy nečekali 18.kapitolaDalší kapitola. MOc se omlouvám, za to, co se tam děje, ale vynahradím vám to. Doufám. Prosila bych komentíky a kritiku. Děkuji, Adioma.

 

Žiju dvojí život 9.kapitola

Další kapitolka. Moc se omlouvám za zpoždění, ale můza odešla k sousedům a nechce se vrátit. V téhle kapitole se už něco děje, doufám, že se vám to bude líbit. Prosím komentíky, hlavně kritiku. Předem děkuji, Adioma.

 

To, co byste nikdy nečekali 17.kapitola

To, co byste nikdy nečekali 17.kapitolaPokráčko, ale je to... Na konci kapitoly na vásčekají otázky. Chci, aby jste na ně odpověděli, jinak... Jinak v tomhle díle už je Bella s Edwardem, ale na jak dlouho? To se uvidí. Prosím komenty k mým otázkám a kritiku

 

To, co byste nikdy nečekali 16.kapitola

To, co byste nikdy nečekali 16.kapitolaDalší dílek. Konečně se zbavíme Tanyy. Doufám v hodně komentů, jinak nebude pokráčko! Jinak tahle kapitola je pro Janu02 a pro Odehnalku a samozřejmě i pro stálé čtenáře.

 

Žiju dvojí život 8.kapitola

Žiju dvojí život 8.kapitolaNo nevím, dneska se mi to moc nelíbí, ale třeb budete jiného názoru. Takže prosím komentíky, děkuji. Adioma

 

To, co byste nikdy nečekali 15.kapitola

To, co byste nikdy nečekali 15.kapitolaDalší dílek, krapet delší. Jsem nemocná, takže díly budou přibývat častěji. Prosím o komentíky. Tenhle díl bych chtěla věnovat: Janě02( za to, žě píše naprosto skvělé povídky, jenom doporučuji), Akimamat( za to, jak mi pomáhala), Nikol16( za její pomoc v administraci) a Máje( za její rady v administraci). Děkuji!

 

Žiju dvojí život 7.kapitola

Žiju dvojí život 7.kapitolaPo delší době dílek, omlouvám se. Tenhle dílek bych chtěla věnovat Janě02, protože nebýt jí, není tu 7. díl. Prosila bych komentíky a hlavně rady, co zlepšit.

 

To, co byste nikdy nečekali 14.kapitola

To, co byste nikdy nečekali 14.kapitolaDalší dílek, prosím o komenty, jinak nebude další!!!

 

Photoshoot pro EW

Photoshoot pro EWZatím sice jen pár fotek, ale jakmile se objeví nové, aktualizuji!

 

Photoshoot Ashley Greene pro Maxim

Photoshoot Ashley Greene pro MaximAshley má nový photoshoot, tentokrát pro Maxim.

 

To, co byste nikdy nečekali 13. kapitola

To, co byste nikdy nečekali 13. kapitolaAhojky, moc se omlouvám, že je další dílek až dneska, ale nemohla jsem vůbec psát. Nešlo mi to. A také bych se chtěla omluvit za délku, o víkendu vám to vynahradím. Slibuji! Prosím komentíky. Vaše Adioma

NEWS

Stills z New moon

Stills z New moonZase várka se stills, snad se vám budou líbit. Mě se tedy rozhodně líbí. Vybrala jsem ty, co tu ještě nebyly, aspoň myslím. Aktualizace: 7.11.09

 

To, co byste nikdy nečekali 12.kapitola

To, co byste nikdy nečekali 12.kapitolaDivte se, ještě není víkend a je tu pokráčko. Chci komentíky, abych věděla, že si zasloužíte další díly. Doufám, že se vám dnešní dílek líbil a pokud ne, napište to do komentů. Vaše Adioma

 

Robert a Kristen - Nový photoshoot

Robert a Kristen - Nový photoshootRobert a Kristen nafotili nový photoshoot a myslím si, že je skvělý. Jaký je váš názor? 6.11.2009 aktualizováno!!

 

To, co byste nikdy nečekali 11. kapitola

To, co byste nikdy nečekali 11. kapitolaTakže, tohle je můj 100. článek na těchto webovkách a proto jsem jej udělala delší. Doufám, že se bude líbit a oceníte ho komenty. Předem se omlouvám za ten konec a chci vám oznámit, že další díl bude až o víkendu. Promiňte, ale dříve to opravdu nevidím. Napište mi, jestli se vám tahle povídka líbí. Předem děkuji. Vaše Adioma

 

To, co byste nikdy nečekali 10.kapitola

To, co byste nikdy nečekali 10.kapitolaDalší dílek a jen tak v další opět Cullenovi. Prosila bych zase komenty a chci vědět, jestli se vám to vůbec líbí

 

Robert- photoshoot Vanity Fair

Robert- photoshoot Vanity FairRobertův nejnovější photoshoot pro Fanity Fair. Dle mého názoru je to jeden z nejlepších photoshootů, které Twilight herci nafotili

 

Prezidentova dcera 17.kapitola

Prezidentova dcera 17.kapitolaDalší dílek. A kdy bude pokráčko? To je otázka, ale závisí to na komentech. Prosila bych komenty a kritiku. Předem děkuji. Vaše Adioma

 

To, co byste nikdy nečekali 9.kapitola

To, co byste nikdy nečekali 9.kapitolaDalší dílek, snad už něco začnete chápat a jestli ne. Napište mi to do komentů a já se pokusím vám to vysvětlit. Takže prosím komenty a kritiku

 

Žiju dvojí život 6.kapitola

Žiju dvojí život 6.kapitolaNa vaše přání je tu dnes i pohled Alice. Oznámení, povídka bude mít kolem 20 dílů, snad se vám tenhle bude líbit a oceníte ho komenty

NEWS

5 fotek z New moon

5 fotek z New moonObjevilo se 5 fotek z New moon a myslím, že tu ještě nebyly.

 

To, co byste nikdy nečekali 8. kapitola

To, co byste nikdy nečekali 8. kapitolaPokráčko. Zase kapitola kvůli které budete muset přemýšlet a jen tak vám chci říct, že tahle povídka bude mít okolo 20-25 dílů. Nenudí vás už ta povídka? Jestli jo, napište mi to. Prosím komenty a kritiku

NEWS

3 new stills z New moon

3 new stills z New moonObjevili se další stills z New moon, snad se budou líbit

 

Prezidentova dcera 16.kapitola

Prezidentova dcera 16.kapitolaPo dlouhé době další dílek, budu moc ráda, když se tu objeví komentík. Pro mě to bude znamenat, že chcete tuhle povídku a že mi stojí za to ji psát. Předem děkuji

 

To, co byste nikdy nečekali 7. kapitola

To, co byste nikdy nečekali 7. kapitolaDalší dílek a konečně vysvětlení, aspoň částečné. Prosím komenty, jinak nebude další, to závisí na jejich počtu. Jo a neopomeňte kritiku

 

Žiju dvojí život 5.kapitola

Žiju dvojí život 5.kapitolaDalší dílek, přesouváme se do Tenesii. Chci komenty a kritiku, prosím

 

Žiju dvojí život 4.kapitola

Žiju dvojí život 4.kapitolaTenhle dílek chci věnovat JoHarvelle, protože moc stojím o to, aby zde i nadále zůstala. Užij si ho snad se ti bude líbit, i když vím, že oproti tvému psaní je to naprostá hrůza, ale i přesto.

 

To, co byste nikdy nečekali 6.kapitola

To, co byste nikdy nečekali 6.kapitolaDalší dílek, pomalu, ale jiste se zbavujeme viru, ale povídka stále nekončí. Prosila bych komentíky a kritku, napište všchn, co se vám nelíbí.

 

To, co byste nikdy nečekali 5.kapitola

To, co byste nikdy nečekali 5.kapitolaDalší dílek, Bella se setkává s Cullenovými, ale zatím je to skoro nic, bude to horší. Doufám, že mi zde zanecháte komenty. Předem děkuju

NEWS

Vlci a jejich foto

Vlci a jejich fotoMám tu pro vás fotku s vlky!!! Takže děvčata, jukejte se na ně!

NEWS

Další still New moon

Další still New moonJá vím, že jsem už strašná, ale je tu další still z New moon. Konečně něco pro fanoušky Jacoba.

NEWS

2 stills z New moon

2 stills z New moonDalší New moon stills, snad se budou líbit.

NEWS

1. still z Eclipse + fota

1. still z Eclipse + fotaObjevil se první still z Eclipse!! Líbí se vám?

//Aktualizováno (Lareth): Přidány dvě nová fota. Pozor SPOILER!

 

To, co byste nikdy nečekali 4.kapitola

To, co byste nikdy nečekali 4.kapitolaDalší dílek a už se tu objevují Cullenovi. Prosím komentíky a kritiku. Taky se omlouvám, že je to jen jeden díl za víkend, ale nebylo mi nějak dobře, takže si tenhle dílek užijte a další zase až v pátek. Pa pa. Vaše Adioma

 

Žiju dvojí život 3.kapitola

Žiju dvojí život 3.kapitolaDalší dílek. Snad se vám bude líbit a prosím komenty, zda má cenu tuhle povídku psát

 

To, co byste nikdy nečekali 3.kapitola

To, co byste nikdy nečekali 3.kapitolaBella jede na návštěvu k tátovi a konec kapitoly je vlastně takový děj povídky. Komentujte, kritizujte, cokoliv.

 

Žiju dvojí život 2.kapitola

Žiju dvojí život 2.kapitolaDalší dílek, snad se vám bude líbit a opět prosím komenty.

NEWS

New stills from New Moon

New stills from New MoonObjevily se další stills z New moon.

 

To, co byste nikdy nečekali 2.kapitola

To, co byste nikdy nečekali 2.kapitolaDalší dílek, Bella se seznamuje s novou prací a s novými kolegy. Ocením jakékoliv komenty, děkuji

 

Žiju dvojí život 1.kapitola

Žiju dvojí život 1.kapitolaTakže, mám tu svou další povídku. Hodně lidem se nelíbil námět, ale já použiji jen dvojí život vše ostatní je moje fantazie. Hodně ldiem se to líbilo a já nechci, aby mě zavrhli. Tot´ vše budu ráda za komenty

NEWS

Průvodce New moon - fotky HQ

Průvodce New moon - fotky HQKonečně se objevili fotky z průvodce v HQ. Je to boží!

 

To, co byste nikdy nečekali

To, co byste nikdy nečekaliAhojky. Mám tu novou povídku. Následuje po Novém měsíci a Edwardově odjezdu. Bella se dala dohromady a vystudovala medicínu, lépe řečeno chirurgii a ted´se vrací zpět do města, kde to všechno začalo. Snad se bude líbit a prosím prosím komenty. Jo a promiňte mi tu délku.

NEWS

Další fotky z New Moon - The Official Illustrated Movie Companion

Další fotky z New Moon - The Official Illustrated Movie CompanionMám tu další fotky z New moon - The Official Illustrated Movie Companion. Snad tu ještě nebyly. Tak co, líbí se vám?

 

Foto Emily

Foto EmilyObjevila se fotka Emily s jizvou

 

Robert - Photoshoot pro Another man

Robert - Photoshoot pro Another manPhotoshoot Roberta pro Another man.

 

Proma New Moon

Proma New MoonProma New moon!

 

Kristen - Photoshoot Interview Magazine

Kristen - Photoshoot Interview Magazine Kristen a její nový shoot pro Interview Magazine. Moc se mi tam líbí, a co vám??

 

Prezidentova dcera 15.kapitola

Prezidentova dcera 15.kapitolaDalší dílek. Omluva za překlepy. Omlouvám se za to, co se stalo Belle.

 

Prezidentova dcera 14.kapitola

Prezidentova dcera 14.kapitolaDalší dílek. Jako omluvu za zdržení chci napsat do zítřka asi další 2 díly a mám plány i na jednorázovku, ale zatím nejsou konkrétní. TAhle kapitola patří autorce Tell me something i don´t se vzkazem brzy pokráčko. Uvítám jakýkoliv koment a nápady co zlepšit.

NEWS

Propagace new moon

Propagace new moonProgace filmu v Česku začala

 

Ashley for Saturday Night magazine

Ashley for Saturday Night magazineNevím jak vám, ale mě se to strašně líbí. Photoshoot Ashley for Saturday Night Magazine.

NEWS

Další still z New Moon

Další still z New MoonDalší still z New moon

 

Prezidentova dcera 13.kapitola

Prezidentova dcera 13.kapitolaDalší dílek!! Dneska už ale končím. Snad se bude líbit a pokráčko záleží na komentících!!!

 

Prezidentova dcera 12.kapitola

Prezidentova dcera 12.kapitolaPo delší ddobě pokráčko, je to kratší. Nemám ted´ka moc času na psaní, škola!!! Tenhle dílek má název:Staří noví sourozenci

 

Prezidentova dcera 11.kapitola

Prezidentova dcera 11.kapitolaPokráčko!! Poprvé i s pohledem vypravěče, asi se bude objevovat častěji, baví mě psát ho. Díl má název From Alaska to Forks. Předem díky za komenty a jen tak mají se už setkat?? Neboještě tomu dám tak dílek dva, je to na vás!!!

 

Prezidentova dcera 10.kapitola

Prezidentova dcera 10.kapitolaPokráčko! Dílek s názvem NEMOC. Snad se bude líbit, ocením komenty! Předem díkes.

 

Prezidentova dcera 9.kapitola

Prezidentova dcera 9.kapitolaPokráčko! Je to kratší, ale zítra přidám další. Budu se snažit přidat ještě nejaký dílky o víkendu a v pondělí, ale nic neslibuju. Dílek má název Seznáme s nový domovem a s prostředím. Komentíky!!!

 

Prezidentova dcera 8.kapitola

Prezidentova dcera 8.kapitolaPokráčko!! Jenom tak, dílky budou přibývat asi obden. Je to pro mě tak lepší a navíc za chvilku bude škola takže se vrátíme zasejc k víkendovému psaní. Tenhle díl má název: Seznámení s novým životem. Snad se bude líbit a předem děkuju za komenty!

 

Prezidentova dcera 7.kapitola

Prezidentova dcera 7.kapitolaPokráčko!! S názvem Cullenovi na scéně!!! Příští díl dle počtu komentů!! Zatím ahojky

NEWS

Samí Edwardové

Samí EdwardovéNo nechtěli byste něco z toho?? Já jo, a to úplně všechno.

NEWS

Kristen v Zatmění - foto

Kristen v Zatmění - fotoKonečně víme, jak Kristen vypadá. Nevím jak vám, ale mě se to moc nelíbí. AKTUALIZOVÁNO O 2 FOTKY

NEWS

Co se natáčelo od 24-28. 8.09

Co se natáčelo od 24-28. 8.09O tom, jaké scény se natáčeli!

NEWS

Cast on set 27.8.09

Cast on set 27.8.09Cast na natáčení 27.8.09

 

Prezidentova dcera 6.kapitola

Prezidentova dcera 6.kapitolaPokráčko!! Je to delší, jako omluva za včerejšek. Mimochodem moc se omlouvám za ten konec a ptám sse, co dál?? Chcete Cullenovi? Má přežít a nebo umřít? Chcete proměnu?? Je to jen na vás. TAké záleží na počtu komentíků, co nejvíc, zanmená díl brzy!!!

 

Prezidentova dcera 5.kapitola

Prezidentova dcera 5.kapitolaPokráčko. S názvem PŘÍJEZD. Zítra bude další dílek. Takže snad se tenhle bude líbit a prosím komenty!!!

 

Prezidentova dcera 4.kapitola

Prezidentova dcera 4.kapitolaOmlouvám se, že je tu až dnes, ale včera jak byla ta bouřka, tak mi vůbec nešel net a vypadávala mi elektrika. Tenhle díl má název Budoucí spolupráce. Jako náhradu vám sem dnes večer dám pookráčko. Snad mi odpustíte, jo a jinak bez komentů nepokračuju!!!

 

Prezidentova dcera 3.kapitola

Prezidentova dcera 3.kapitolaPokračování. S názvem Seznámení se spolužákem. Abych pokračovala chcu komenty. Jestli se vám to nelíbí tak můžu skončit. Takže komenty prosím

 

Prezidentova dcera 2.kapitola

Prezidentova dcera 2.kapitolaPokráčko s názvem Seznamování s novým domovem. Chci, aby jste mi napsali co se vám na tom nelíbí. Kde mám co zlepšit atd. Předem děkuji za komenty

 

Prezidentova dcera 1.kapitola

Prezidentova dcera 1.kapitolaMám tu 1.dílek nové povídky, která má název prezidentova dcera. Ze začátku to nebude nic moc, ale potom už tam něco bude. Prosím, aby jste zapomněli na informace co máte ze Stmívání. Budou všichni Edward i Cullenovi, ale to až za pár dílů. Dneska kapitola s název ODJEZD A PŘÍJEZD!! Prosím komenty

 

Přežívám, ale budu žít 25.kapitola

Přežívám, ale budu žít 25.kapitolaKonec téhle povídky!! Všem děkuji za komenty a za podporu, jo a pro Janabaturna je tu ta přezdívka. Chcu tenhle díl někomu věnovat a věnuju ho Niki311 a euntě. A taky ostatním, ale těmhle dvou hlavně. DĚKUJI za vaši podporu.

 

Přežívám, ale budu žít 24.kapitola

Přežívám, ale budu žít 24.kapitolaPokráčko!! Další díl bude konečný!! Dneska je to o ničem až teda na konec.

NEWS

Paruka nebude!!!

Paruka nebude!!!Kristen a pravda o jejích vlasech v Eclipse.

 

Přežívám, ale budu žít 23.kapitola

Přežívám, ale budu žít 23.kapitolaTakže, mám tu pokráčko. Je to kapitola spíš o Belle a jen tak myslím že bude ještě díl a epilog. Tím tohle skončí. Jinak chci komenty!!!

 

Přežívám, ale budu žít 22.kapitola

Přežívám, ale budu žít 22.kapitolaPOKRÁČKO!!! S názvem POROD. Mimochodem děkuji eunta za radu se jménem. Komenty, bez kterých nebudu pokračovat!!

 

Přežívám, ale budu žít 21.kapitola

Přežívám, ale budu žít 21.kapitolaPokráčko!!! Bella objevuje new home!!! Komenty, bez kterých se nepokračuje!!!!

 

Přežívám, ale budu žít 20.kapitola

Přežívám, ale budu žít 20.kapitolaPokráčko!! Slavíme kulatiny!!! Dílek je o ničem, jen se něco předělává. Chci komenty a už vím děj jiné povídky. Jakmile skončí tahle, tak se na ní vrhnu! Ted´ka tahle a očekávám vaše komenty!!

 

Přežívám, ale budu žít 19.kapitola

Přežívám, ale budu žít 19.kapitolaTakže je tu pokráčko!! dneska mě to dokonce bavilo a to není dobrý, to se vám líbit nebude. I když.... Jen tak pro infrormaci mám v plánu asi ještě 3-4 díly a potom konec. Ale mám spoustu nápadů na jiné povídky, snad to vyjde. Komenty, bez kterých nebudu pokračovat!!!!

 

Přežívám, ale budu žít 18.kapitola

Přežívám, ale budu žít 18.kapitolaAhojky, mám tu pokráčko. Ale myslím si, že sem tuhle kapitolu naprosto zkazila. Vůbec se mi to nelíbí. Psaní mi nešlo ani od ruky, spíš sem to nutila. Chci komenty, bez kterých nebude pokráčko!!

 

Přežívám, ale budu žít 17.kapitola

Přežívám, ale budu žít 17.kapitolaPokráčko!! Je to delší!! Chcete Edwarda v další kapitole nebo budeme ještě v tý etapě, kde není?? Je to na vás. Jako vždy komenty, bez nich nepokračuju!!!!

 

Přežívám, ale budu žít 16.kapitola

Přežívám, ale budu žít 16.kapitolaPokráčko a je to s omezenm. Nejsou tam sény které by měli číst děti!! Upozorňuji!!!! Jinak ten konec, nevím kdo tam bude, ale v noci to vymyslím. Zítra budu psát pokráčko. Možná jedno nebo dvě. Komenty, jinak nepokračuju!!!

 

Přežívám, ale budu žít 15.kapitola

Přežívám, ale budu žít 15.kapitolaHojky, pokráčko. Dotaz k dalšímu dílu, chcete ho s omezením? Písněte do komentů a jinak bez komentů nepokračuju!!!

 

Přežívám, ale budu žít 14.kapitola

Přežívám, ale budu žít 14.kapitolaPokráčko, za chvilku jdu psát další. Tenhle dílek má název SETKÁNÍ.Chci komenty, bez nich nepokračuju!!!!

 

Přežívám, ale budu žít 13.kapitola

Přežívám, ale budu žít 13.kapitolaPokráčko!!! O´čekávám komenty a v dalším díle se sejdou!!

 

Přežívám, ale budu žít 12.kapitola

Přežívám, ale budu žít 12.kapitolaPokráčko!!! Abych napsala další díl chci komenty!!!

 

Přežívám, ale budu žít 11.kapitola

Přežívám, ale budu žít 11.kapitolaPokráčko. Potřebuju komenty k tomu abych pokračovala!!! Začíná hra!!!

 

Přežívám, ale budu žít 10.kapitola

Přežívám, ale budu žít 10.kapitolaPokráčko a jako vyděrač, chci komenty abych pokračovala!!!

 

Přežívám, ale budu žít 9.kapitola

Přežívám, ale budu žít 9.kapitolaPokráčko!! Myslím, že mě budete mít trochu raději. Sem vyděrač a potřebuju komenty k tomu abych pokračovala!!Jinak nebude pokráčko.

 

Přežívám, ale budu žít 8.kapitola

Přežívám, ale budu žít 8.kapitolaPokráčko!! Doufám, že mi odpustíte ten konec, ale brzy se vše vysvětlí. Snad se vám líbí tahle povídka a furt si nejsem jistá kdy to ukončit. Napadlo mě že se budu řídit počtem komentů. Hodně komentů, hodně dílků. málo komentů, málo dílků. Je to na vás!!!

 

Přežívám, ale budu žít 7.kapitola

Přežívám, ale budu žít 7.kapitolaPokráčko!!! Omlouvám se za Mika v minulé kapitole, aly vydržte to. Tohle je kapitola z pohledu Alice. Komentíky jsou vítány a napište mi jestli má cenu to psát. Dle komentů o to neí zájem. Předem dík

 

Přežívám, ale budu žít 6.kapitola

Přežívám, ale budu žít 6.kapitolaOmlouvm se. Strašně moc se omlouvám, vím že mě budete chtít zabít, ale tohle je menší zvrat. Moc se omlouvám. Komenty, myslím že budou o mém zabití. Prosím nedělejte to!!!

 

Přežívám, ale budu žít 5.kapitola

Přežívám, ale budu žít 5.kapitolaPokráčko. Bella se setká s Edwardem a potom kuje pikle s Jane. Komentíky- kritika i chvála vítány.

 

Herci Twilight na Twitteru

Herci Twilight na TwitteruUdělala sem menší přehled o tom, kdo z našich herců má účet na Twitteru. Máte ho i vy? Písněte přezdívku do komentů.

NEWS

Promo fotka Volturi

Promo fotka VolturiPromo Volturi. Nádhera!!!

 

Přežívám, ale budu žít 4.kapitola

Přežívám, ale budu žít 4.kapitola4.kapitolka je na světě, byla by tu už ve středu, ale nefungoval tenhle web. Doufám, že se vám bude líbit a jen tak Alice tady nebude svatoušek!!!! Komenty- chvála i kritika sou vítány

 

Přežívám, ale budu žít 3.kapitola

Přežívám, ale budu žít 3.kapitolaDalší kapitolka. Mám dotaz, chcete další kapitolu z pohledu Cullenů a nebo zůstaneme u Belly?? Tahle kapoška je hlavně o ukázkách z pokojů a aut. Doufám, že se vám tenhle dílek bude líbit. Budu vděčná za jakýkoliv komentík. Dík moc

 

Přežívám, ale budu žít 2.kapitola

Přežívám, ale budu žít 2.kapitolapokráčko, snad se vám bude líbit. Isabella se pomalu, ale jistě stěhuje do Forks. Cullenovi budou ale až za díl. Napište mi, co si o téhle povídce myslíte

Dokončeno

Přežívám, ale budu žít 1. kapitola

Přežívám, ale budu žít 1. kapitolaMoje druhá povídka. Je to uvedení do děje. Jenom tak, zapomeňte na to, co znáte z Twilight sagy, tady se to totiž může úplně změnit. Budu ráda za jakýkoliv komentík.

 

Co bylo, už být nemusí 13.kapitola-THE END

Co bylo, už být nemusí 13.kapitola-THE ENDJe tu úplně poslední díleček, snad se vám moje povídka líbila, budu ráda za jakýkoliv koment. Tahle část má název SVATBA, hádejte čí??? Zakončujeme to 13., což není asi dobrý číslo, ale já myslím, že dnes jo.

 

Co bylo, už být nemusí 12.kapitola

Co bylo, už být nemusí 12.kapitolaPokráčko, doufám, že se vám bude líbit. Pod kapitolou je otázka, byla bych ráda kdybyste mi napsali odpověd´. Mimochodem budu strašně ráda za komentíky, jakéhokoliv druhu

 

Co bylo, už být nemusí 11.kapitola

Co bylo, už být nemusí 11.kapitolaZase pokráčko. Snad se bude líbit a mimochodem blížíme se do finiše. Cca 2 kapitoly a je konec. Doufám že mi sem hodíte nějaký koment. Předem dík moc

 

Co bylo, už být nemusí 10.kapitola

Co bylo, už být nemusí 10.kapitolaJe tu pokráčko. Objeví se nečekaný vetřelec. Myslím si, že tohle je jedna ze závěrečných kapitol. Doufám, že se vám bude líbit tahle část, budu strašně vděčná za komenty.

 

Co bylo, už být nemusí 9.kapitola

Co bylo, už být nemusí 9.kapitolaPokráčko! Doufám, že se vám bude líbit a zanecháte nějaký komentík. Dík moc

 

Co bylo, už být nemusí 8.kapitola

Co bylo, už být nemusí 8.kapitolaOmezení 15+ a nebo 18+. Tohle neumím určovat. Snad se vám to bude líbit. Ocením jakékoliv komenty a nápady na pokračování.

 

Život není bez chyb 4.kapitola

Moje část. Nevím, co si o ní mám myslet. Napište mi na ní vaše názory a komenty. Budu ráda za chválu i kritiku. Zatím ahojky

 

Co bylo, už být nemusí 7.kapitola

Co bylo, už být nemusí 7.kapitolaPřijede návštěva. Tenhle dílek, se mi docela líbí a doufám, že i vám. Příští bude mít omezení bud´ 15+ a nebo 18+. Ale ted´ka k tomuhle budu moc ráda za komenty, chvály i kritiky. To je asi všechno. Ted´ už jděte číst

 

Co bylo, už být nemusí 6.kapitola

Co bylo, už být nemusí 6.kapitolaAhojky, tenhle dílek je delší. Nevím, kdy napíšu další, ale maximálně o víkendu je tu. Moc vám děkuju, že mojí povídku čtete. Budu ráda za jakýkoliv koment.

 

Život není bez chyb 2.kapitola

Pokračování, snad se bude líbit. Oceníme chválu i kritku. Zatím ahoj

 

Co bylo, už být nemusí - 5.kapitola

Co bylo, už být nemusí - 5.kapitolaAhojky, další díleček. Nevím, kdy napíšu další ale snad to bude o víkendu. Doufám, že si tenhle díleček užijete. Ocením chválu i kritiku. Zatím ahoj

 

Co bylo, už být nemusí 4.kapitola

Co bylo, už být nemusí 4.kapitolaAhojky, mám tu pokráčko. Snad se bude líbit. Ocením chválu i kritiku. Tak se do toho dejte

 

Život není bez chyb prolog

Ahojky, tuhle povídku píšu dohromady s kikinkoucullens - tady má například Renesme a Jiný scénář. Snad se bude líbit, Bellin život je nádherný ale něco se stalo. Tohle je jen prolog. Oceníme Chválu i kritiku. Zatím se mějte

 

Co bylo, už být nemusí 3.kapitola

Co bylo, už být nemusí 3.kapitolaAhojky mám tu pokráčko. Važte si toho, že je dneska. Měla sem ho v plánu až na víkend. Je to delší, ale ne o moc. Snad se bude líbit a uvítám komenty. Dík moc a Ahoj

 

Čas rány zahojí, že jo?

Moje první jednorázovka. Upozorňuji, že je strašně dlouhá. Manželství Belly a Edwarda je v troskách. Kdo to nezvládne a odjede pryč? Prosím o komentíky. Dík moc a ahoj

 

Co bylo, už být nemusí 2.kapitola

Co bylo, už být nemusí 2.kapitolaAhojky, jsem moc ráda že se vám předchozí dílek líbil. Máte tu další pokráčko by mohlo být během týdne nebo o víkendu ještě nevím. Pište kritiku i chválu všeho si cením a ted´ už se do toho pust´te.

Dokončeno

Co bylo, už být nemusí

Co bylo, už být nemusíAhoj, shrnu to. Edward Bellu opustil, ona už ve Forks žít nemohla. Stěhuje se na Aljašku a pak...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!