Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele ACullen

ACullen

ACullenPráva: přispěvatel

Reálné jméno: Lucia Lučančinová

Bydliště: Neviem, či sa to dá nazvať bydliskom =D... Malá dedinka s asi 2000 obyvateľov.

Věk: 16

O mně: Ako každá iná osoba na tomto webe milujem Twilight ságu a všetko o upíroch. Ja osobne som Team Edward a Jacoba z duše neznášam... Dúfam, že vás to neodradí od čítania mojich poviedok... Zo začiatku som si myslela, že to bude nejaká romantická blbosť, no keď som si pozrela film a bola som úplne nadšená. Postupom času mi maminka kúpila aj všetky knihy a to už som sa stala totálnym závislákom. :D
Ale čo už? :D

Kontakt:

E-mail: lucqa123 (zavináč) centrum.sk

Facebook: www.facebook.com/lucc.lucancinova.5

Statistiky:

Moje články: 48

Moje komentáře

Datum registrace: 20. 3. 2010

Poslední přihlášení: 28. 7. 2021, 21:52

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od ACullen

Poviedky od ACullen

Kapitolové
Nový život vo Forks

Články:

 

Nový život vo Forks 6. kapitola

Nový život vo Forks 6. kapitolaV tejto kapitole Vám trocha odhalím Bellinu myseľ a niečo z jej minulosti, ktorá vplýva na jej správanie. Každý máme svoje tajomstvá no nie?

 

Nový život vo Forks 5. kapitola

Nový život vo Forks 5. kapitolaHodina biológie, nechcený spolusediaci a obed na lavičke. Čo všetko sa môže asi stať?

 

Nový život vo Forks 4. kapitola

Nový život vo Forks 4. kapitolaPríchod Edwarda ale trocha iný ako to býva zvykom. Bellin prvý dojem a neskôr prvý deň v škole. Opakujem, že Bella je dievča so zlomeným srdcom a preto sa správa inak ako ju všetci poznáme. Prajem príjemné čítanie.

 

Nový život vo Forks 3. kapitola

Nový život vo Forks 3. kapitolaNákupy, spomienky, návšteva a prekvapenie na konci.

 

Nový život vo Forks 2. kapitola

Nový život vo Forks 2. kapitolaV tejto kapitole zistíte, že Bella nie je taká ako vo filme. Nie je to žiadne hanblivé a tiché dievča. Je ironická, večne nespokojná a hlavne je to dievča z Phoenixu, čo znamená že Forks jej tak skoro k srdcu neprirastie.

 

Nový život vo Forks 1. kapitola

Nový život vo Forks 1. kapitolaBella, dievča sklamané láskou sa vyberie žiť k otcovi do Forks. Edward, chlapec ktorý už nedúfa, že stretne tú pravú kvôli jeho skutočnej podstate. Príbeh o nedôvere, spoznávaní sa, o láske ale aj o jej problémoch. O tom je táto poviedka.

 

Klamár

KlamárAké by to bolo, keby rozchod Belly a Edwarda dopadol inak? Tu je môj pohľad v podobe drabble poviedky. (100 slov)
Prajem príjamné čítanie. :)

 

Ten, ktorého chcem 1. časť

Ten, ktorého chcem 1. časťPo dlhej dobe som sa opäť rozhodla napísať nejakú poviedku.
Bella je mladé dievča žijúce so svojou mamou, nevlasným otcom a malou potvorou Sarou. Jedného dňa ju donútia ísť na prechádzku s malou Sarou, a v ten deň sa všetko zmení.

 

Ty proti mne - Prológ + 1. kapitola

Ty proti mne - Prológ + 1. kapitolaSedieť a čakať sa stalo mojou každodennou činnosťou. Čakať na toho, kto sa už nikdy nevráti. Dúfať, že všetko bude tak, ako pred tým...
Belline pocity a bolesť po jeho odchode. Kto ju opustil a prečo? Zlepí ešte niekedy niekto jej srdce?

 

Padlý anjel vo Forks - 2. kapitola

Padlý anjel vo Forks - 2. kapitolaV tejto kapitole si pre Bellu vymyslí jej otec trest. Ako na to Bella zareaguje? Vyberie si to, čo je pre ňu nesprávne, alebo si vyberie tú správnu možnosť? Nechajte sa prekvapiť. :)

 

Padlý anjel vo Forks - Prológ + 1. kapitola

Padlý anjel vo Forks - Prológ + 1. kapitolaAhoj, začínam s novou poviedkou. Bol to len taký môj bláznivý nápad.
Svet anjelov nie je taký, aký si ho predstavujeme. Nie sú to len nedprirodzené bytosti s krídlami, ktoré vydávajú neuveriteľnú žiaru. Sú to aj z časti ľudia. A jednou z nich je aj Bella. Je dcérou jedného z bratov, ktorí kraľujú v kráľovstve anjelov. Bella sa má vydať za syna druhého nevasltného brata jej otca, no ona s tým nesúhlasí, a preto sa ju jej otec rozhodne poslať na zem, kde sa stane padlým anjelom. Myslí si, že ju takto presvedčí, aby zmenila svoj názor, no Bella je tvrdohlavá. Pošle ju teda do Forks, kde žijú Cullenovci. Všetky ich deti chodia na strednú, a tam stretnú aj Bellu, no ona sa ich bude báť, pretože vie, čo sú zač. Ako zareagujú Cullenovci, keď zistia, že je Bella padlý anjel? A čo na to Edward, ktorý je známym sukničkárom, a Bella ho neuveriteľne láka? Zamilujú sa do seba? A čo Max? A akú rolu tu zohrajú Volturiovci?

 

Just a dream

Just a dreamČo ak by sa Edward nevrátil a Bella by trpela stále nočnými morami? Lenže, čo ak by jej práve jedna ukázala, že...
Nechajte sa prekvapiť. ;)

 

Bella, prepáč, no milujem ťa - 8. kapitola

Bella, prepáč, no milujem ťa - 8. kapitolaK tejto kapitolke poviem len toľko, že sa tu stanú dve závažne veci. Nechajte sa prekvapiť. ;)

 

Bella, prepáč, no milujem ťa - 7. kapitola

Bella, prepáč, no milujem ťa - 7. kapitola Ahojky, po veľmi dlhej dobe je tu nová kapitola. Možno ste už na túto poviedku aj zabudli, ale ak nie, tak tu máte pokračoanie. ;)
K tejto kapitolke nič nepoviem, budete si ju musieť prečítať.

 

Benzín

BenzínToto je môj prvý pokus o poéziu. Písala som ju pod vplyvom zlej nálady a smútku.
Sú to Belline myšlienky po Edwardovom odchode.

 

Cullen Vs. Swan 2. kapitola

Cullen Vs. Swan  2. kapitolaTakže, v druhej kapitole tejto poviedky už dievčatá nastúpia do školy, no ešte predtým pôjdu na nákupy. Čo sa tam stane? Na koho Bella natrafí? A ako bude prebiehať prvý deň v škole? Aká bude ich reakcia na Cullenovcov? Nechajte sa prekvapiť... ;)

 

Cullen Vs. Swan Prológ + 1. kapitola

Cullen Vs. Swan Prológ + 1. kapitolaBella, Alice a Rosalie. Sestry poloupírky. Žijú samé, bez rodičov, pretože ich nikdy nepoznali. Celý život precestovali, no rozhodli sa študovať na strednej. Presťahujú sa teda do Forks, kde chcú žiť pokojný život. Lenže aký by to bol život bez problémov? Tentoraz natrafia na problém, ktorý bude mať podobu bratov Cullenovcov. Ako zareagujú na sestry Swanové? Nájdu si k sebe cestu po tom, čo Edward Bellu hneď v prvý deň ochráni pred Mikom? A čo rodičia Belly, Alice a Rose? Nájdu ich? A čo ak sú k nim bližšie, ako sa na prvý pohľad zdá?
Dúfam, že sa Vám bude páčiť. Niečo podobné tu už asi bolo, no dúfam, že Vás osloví... ;)

 

Je to aj tvoje dieťa! 3. časť

Je to aj tvoje dieťa! 3. časťDobre, takže všetci ste chceli pokračovanie, tak ho tu máte!
Bella s Nessie odíde domov, no tam ju bude čakať návšteva v podobe Jacoba, ktorý sa z jej útoku už spamätal. Čo asi chce? Chce zabiť Nessie a ak mu v tom Bella bude prekážať, tak aj ju. Lenže objaví sa záchrana v podobe nášho Edwarda, ktorý Bellu zachráni a vezme ju k sebe domov. Bude Bella nakoniec s Edwardom alebo ostane sama s Nessie?
Táto posledná časť je pre všetkých, ktorý toto čítali!

 

Je to aj tvoje dieťa! 2. časť

Je to aj tvoje dieťa! 2. časťAko zareaguje Bella na Edwarda? A ako zareaguje Edward na Bellu a na fakt, že má dieťa, ktoré jej uniesli? Alice Bellu prekvapí jednou otázkou a Bella zase Alice svojim správaním. V tejto časti bude Bella hľadať svoju dcéru a Cullenovci jej s tým budú pomáhať, no aké to bude prekvapenie, keď v starom sklade stretnú strých známych? A čo Edward? Čaká ho prekvapenie v podobe malej Reaneesme, ktorá je jeho dcérka!
Dúfam, že sa Vám táto časť bude páčiť...

 

Je to aj tvoje dieťa! 1. časť

Je to aj tvoje dieťa! 1. časťBella po Edwardovom odchode zistí, že je tehotná. Jej kamarát Jacob s tým bude mať problém a bude ju chcieť zabiť, no Bella odíde z Forks do Atlanty. Tam bude žiť pomerne pokojný život, porodí, stane sa poloupírkou a bude chodiť do školy až dovtedy, keď zmizne jej dcéra. Bella bude zúfalá, no objaví sa niekto z jej minulosti. Bude mať Nessie otca alebo sa to nikdy nedozvie? A čo na to práve jej otec, ktorý sa po roku objaví v Atlante? Ako zareaguje na Bellu a na to, že má dieťa, ktoré jej zmizlo?
Toto je jednorázovka z dielne mojich šialených nápadov. Dúfam, že sa Vám bude páčiť. ;)

 

Bella, prepáč, no milujem ťa - 6. kapitola

Bella, prepáč, no milujem ťa - 6. kapitola Takže v dnešnej kapitole sa stane niečo závažné. Edward bude premýšľať, Bella bude mať depky a Alice? Tá sa bude snažiť presvedčiť Bellu, aby išla na lov. Podarí sa jej ju presvedčiť? A ak áno, čo objavia v lese?
V tejto kapitole budú tri pohľady... Ten jeden sme tu ešte nemali... :D A máte to od nás, ako taký malý Vianočný darček. ;)

 

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 12. kapitola

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 12. kapitolaAhoj, je tu nová kapitola. Viem, sľúbila som Vám, že pribudne v nedeľu, no nemala som čas, takže teraz je tu. :) Čo Edward vymyslel? A čo na to Bella? A zvyšok rodiny? Kto navštívi Cullenovcov, keď to budú najmenej očakávať? A ako bude Bella reagovať na ich návštevu? A čo Esme?

 

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 11. kapitola

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 11. kapitolaV dnešnej kapitole Bella zistí niečo zo svojej minulosti. Povie jej Esme všetko? A ako na to Bella zareaguje? A bude obviňovať Carlisla?
Táto kapitolka je trošičku krátka, pretože mám toho teraz veľa. :)

 

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 10. kapitola

Nedoporučujeme číst do 18 let.

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 10. kapitolaAko to bude pokračovať medzi Bellou a Edwardom? Strávia spolu spoločnú noc, alebo im v tom niekto zabráni? A čo Bella zistí?
P.S. Tieto scény mi moc nejdú, takže znesiem aj kritiku.

 

Cesta do minulosti 3. časť

Cesta do minulosti 3. časťTakže, je tu tretia a zároveň aj posledná časť tejto jednorázovky...
Zabije nakoniec Edward Bellu alebo nie? A ako sa Bela vysporiada s tým, že je Edward upír? A čo Bella? Prizná sa Edwardovi už konečne? Povie mu, čo k nemu cíti, alebo bude mlčať? A keď mu to nakoniec povie, ako zareaguje Edward? A budú nakoniec spolu šťastní, alebo im v tom niekto už nadobro zabráni? Nechajte sa prekvapiť. A taktiež sa presunieme v čase...
Túto poslednú časť chcem venovať Vám: MiriamCullen za to, že si ma presvedčila, aby som napísala pokračovanie O:) a rossieC za to, že si, aká si :D

 

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 9. kapitola

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 9. kapitolaV dnešnej kapitole sa neudeje nič zásadné... Alice vezme Bellu na nákupy, kde sa budú celkom dobre zabávať. Až na koniec... Tam už začne už nová zápletka a aj niečo medzi Edwardom a Bellou ;)

 

Cesta do minulosti 2. časť

Cesta do minulosti 2. časťA je tu druhá časť tejto poviedky. Pri tej prvej bolo veľa pekných komentárov a hlavne preto som sa rozhodla pokračovať. Edward sa s Bellou zblíži, no jej krv ho neuveriteľne láka. Odolá jej alebo ju nakoniec predsa len zabije, ako to chcel urobiť v minulosti?

 

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 8. kapitola

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 8. kapitolaA je tu už 8. kapča. Čo sa stane? Kto zomrie a kto zas nie? Vyvinie sa tu niečo viac medzi Bellou a Edwardom? A dozvie sa Bella Edwardovo strašné tajomstvo? Uvidíte... Túto kapitolu venujem rossieC... :D P.S. Stojí mi to za námahu pokračovať?

 

Cesta do minulosti 1. časť

Cesta do minulosti 1. časťBella pracuje v kníhkupectve. Čo sa stane, ak jej raz dá jej šéfka zaujímavú prácu a Bella objaví knihu, ktorá ju dostane do minulosti? Presnejšie do dňa, keď Edward umieral? Nechajte sa prekvapiť.

 

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 7. kapitola

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 7. kapitolaV tejto kapitole sú obidva pohľady. Aj Edwardov aj Bellin. Mne osobne sa táto kapitola nepáči, ale čo už. Edward Bellu zachráni a vezme ju do ich domu, kde bude, samozrejme, Esme, ktorá Bellu spozná. Edward odíde na lov, a čo sa stane, keď sa vráti? A ako na to zareaguje Bella? Nechajte sa prekvapiť. A, prosím, čítajte všetko. Ďakujem!

 

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 6. kapitola

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 6. kapitolaTak a je tu ďalšia kapitola z Edwardovho pohľadu. Čo sa stane medzi ním a Tanyou? A ako na to Tanya zareaguje? Bude sa Edward ešte stále stretávať s Bellou v nemocnici, alebo mu to niekto zakáže? A čo Alice navrhne Belle? Nechajte sa prekvapiť. :P

 

Bella, prepáč, no milujem ťa - 4. kapitola

Bella, prepáč, no milujem ťa - 4. kapitolaV tejto kapitole sa stane niečo závažné. :D No nebudem Vám to prezrádzať. Jedno však môžem :D Bella sa spriatelí s Alice. Pôjde s ňou a s Rose na nákupy. Čo sa všek stane? To si musíte prečítať. :D :D

 

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 5. kapitola

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 5. kapitolaTak a je tu piata kapitola. Je to sľúbený Edwardov pohľad, tak dúfam, že sa Vám bude páčiť. Čo si uvedomí Edward? A ako zareaguje ne Bellin život s Jaredom? Nechajte sa prekvapiť... :D

 

Ja to viem, Edward! 2. kapitola

Ja to viem, Edward! 2. kapitolaA je tu ďalšia kapitola. Dúfam, že sa Vám bude páčiť. Bella s Carlislom prídu do Forks. Bell stretne celú jeho rodinu, no jedého člena tam vážne nečakala. Kto to bude? Nechajte sa prekvapiť...

 

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 4. kapitola

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 4. kapitolaTakže je tu štvrtá kapitola. Bellu v nemocnici navštívi nik iný ako Jared. Alice a Edward budú Bellu chrániť, no Edward bude musieť odísť. Kam? A s kým sa potom vráti späť za Bellou? To sa dozviete v tejto kapitole... Chcela by som ju venovať rossieC a PinkVolturi...

 

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 3. kapitola

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 3. kapitolaPo dlhšej dobe je tu 3. kapitola. Bell sa dostane do nemocnice. Kto bude pri nej počas jej bezvedomia? Zistí Edward, čo sa deje u nej doma? A kto sa objaví v dnešnej kapitole a potom zase pekne krásne zmizne? Nechajte sa prekvapiť...

NEWS

Ashley Greene - Photoshoot

Ashley Greene - PhotoshootLen tak som sa nudila a našla som nejaké fotky Ashley Greene... Dúfam, že to tu ešte nebolo =D.

 

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 2. kapitola

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 2. kapitolaTak a je tu ďalšia kapitola. Už sa tu objavia aj Cullenovci, a kto nebudem mať od začiatku našu Bellu rád? Nechajte sa prekvapiť... Prosím o komentáre... =D

 

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 1. kapitola

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť??? 1. kapitolaJe tu ďalšia kapitola. Dúfam, že sa vám bude páčiť. Prosím dbajte na to, že tieto scény som písala po prvý krát... :) Ako sa Jared zachová k Belle?? A kto bude novým obyvateľom mestečka Forks??? Nechajte sa prekvapiť.

 

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť? - Prológ

Život je ťažký, no oslobodí ťa smrť? - PrológBella premýšľa nad smrťou... Zo svojou nevlastnou rodinou žije vo Forks. Chodí do školy, no nikto z jej priateľov nepozná jej strašné tajomstvo... Nevlastný otec ju zneužíva, matka týra a súrodenci ju v škole šikanujú. Čo sa stane, keď sa do Forks prisťahujú Cullenovci? A keď Edward chodí s Tanyou, ktorú ale vôbec nemiluje? Nájdu si s Bellou k sebe cestu? A čo Tanya? Bude sa chcieť pomstiť? Dúfam, že sa vám to bude páčiť. Zatiaľ je to len prológ a preto je to krátke... :)

 

Ja to viem, Edward! Prológ + 1. kapitola

Ja to viem, Edward! Prológ + 1. kapitolaJe to ďalšia poviedka z dielne ACullen :) Už teraz Vám ďakujem za komentáre, hoci aj za jedného smajlíka. Bella a Edward sa spoznali pred jeho premenou. Už v tedy k sebe cítili lásku. No Edward ochorel a zomieral. Vtedy ho premenil Carlisle. Edward si uvedomil, že Bellu už nikdy neuvidí a postupom času na ňu zabudne. Síce si prisahal, že nikoho nikdy nebude milovať tak ako Bellu, poruší to. Objaví sa v jeho živote tajomná Jenna so schopnosťou obalamutiť mužov. Edward je ňou úplne posadnutý. Čo sa stane, keď po 100 rokoch sa Bella ocitne vo Volterre a Carlisle sa ju rozhodne adoptovať? Ako zareaguje Bella, keď uvidí Edwarda, ktorý si ju ale vôbec nepamätá? A keď objaví schopnosť vracať pamäť? Prehovorí ju Alice, aby Edwardovi vrátila jeho spomienky na ňu. A čo Jacob, ktorý Bellu miluje, a jeho svorka? To sa dozviete v tejto poviedke :)

 

Bella, prepáč, no milujem Ťa - 2. kapitola

Bella, prepáč, no milujem Ťa - 2. kapitolaJe tu ďalšia kapitola. V poradí druhá. Dúfam, že sa vám bude páčiť. Keďže je z pohľadu Alice, tak to bude všetko o určitých častiach ich života po odchode z Forks... Ako zvyčajne, ďalšia kapitola bude od rossieC.

 

Vráť mi moju slobodu, Aro!

Vráť mi moju slobodu, Aro!Bella sa po Edwardovom odchode dostala do Volterry. Stále má však Cullenovcov rada. Aro sa rozhodne usporiadať ples, kde pozve aj Cullenovcov. Keď Edward zistí, že Bella žije, rozhodne sa ju odviezť z Volterry... Bude Aro súhlasiť alebo Bellu neprepustí?

 

Bella, prepáč, no milujem Ťa - Prológ

Bella, prepáč, no milujem Ťa - PrológA je to tu. Moja... Teda naša nová poviedka. Je to moja prvá spoluautorská poviedka, takže prosím o kometáre. Ďalšiu kapitolu napíše rossieC, takže sa obe tešíme na komentáre... Hoci aj na smajlíkov. Dej sa odohráva po Edwardovom odchode. Bella sa sťahuje, no bude mať nehodu a preto ju premenia. Kto? Klan z Denali... Jej nehodu totižto zapríčinila Tanya. Bellu premenia, no to Alice nevidí, a preto si všetci myslia, že je mŕtva... No čo sa stane, keď po pätnástich rokoch klan z Denali navštívia... (Nechajte sa prekavapiť) Vaše ACulle a rossieC. :D

 

I need you, because i love you - 2. časť

Hm... Teraz som 2 dni doma, takže som sa pokúsila napísať 2. časť. Objavia sa tu dve nové postavy. Kto to bude?

 

I need you, because i love you

Edward opustil Bellu, ktorá sa nervovo zrútila. Jej psychiater jej odporúčal zmenu prostredia a tak sa aj s Charliem odsťahovali z Forks. Čo sa stane na ich ceste? Toto je moja prvá jednorázovka tak mi prosím zanechajte komentáre...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!