Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Profil uživatele Elanor

Elanor

ElanorPráva: ověřený přispěvatel

Věk: 16

O mně: Nie som komplikovaná povaha, len sa moje správanie mení v závisloti na tom s kým som, akú mám náladu... Často sa tvárim inak, ako sa v skutočnosti cítim, hlavne ak ma niečo bolí. Som pomstichtivá a často sa tvárim arogantne. Hamblivá som len v prípade, že mi záleží na mienke dotyčného. Nie som práve spoločenský typ ani typický samotár. Mám rozporuplné pocity, ktorá sa snažím vstrebať. Nad vecami veľmi nepremýšľam a keď toto píšem, snažím sa byť objektívna a nezastavovať svoje ruky.

A aj napriek všetkému som tu našla perfektných ľudí:
Nessienka - moje zlatíčko, sesternička, záchranca... :)
PinkVolturi - spuntík, ale aj napriek tomu moja mama :)
...ale aj mnohých iných...

Zavrhnutý - najlepššia kniha, akú som kedy čítala :)

Kontakt:

E-mail: Elanor (zavináč) stmivani.eu

ICQ: 479143525ICQ status

Statistiky:

Moje články: 75

Moje komentáře

Datum registrace: 31. 7. 2009

Poslední přihlášení: 28. 3. 2020, 22:24

Shrnutí povídek:

 

Poviedky od Elanor

Poviedky od Elanor

-Moje poviedky
*Kapitolové:
Ochranca upíra
Hviezda súmraku

Články:

 

Omámená tebou

Omámená tebouZdravím. V časoch, keď som sa na počítač nedostala, som mávala zvláštne nápady. Jeden z nich by som vám rada predstavila. Je to báseň o láske. Nemohla som si odpustiť. Dúfam, že sa bude páčiť. Vaša zamilovaná Elanor. :)

 

Vlčí rod - 2. kapitola

Vlčí rod - 2. kapitolaZdravím všetkých, čo tento článok otvoria. Vstala som z popola, aby som Vám mohla predstaviť druhý diel svojej poviedky. Diana vám ukáže, ako príbeh pokračuje ďalej a čo všetko sa o svojich dvoch záchrancoch dozvedela. Príjemné čítanie praje prebudená Elanor. :)

Ďakujem krásne za vaše komentáre. Sú mojou radosťou i v časoch, ked som nemohla písať pokračovanie. :)

NEWS

Slovenská gramatika

Slovenská gramatika

Milí slovenskí prispievatelia. Nájdete tu písanie čiarky, Y/I a priamej reči. Smelo do čítania!

 

Vlčí rod - Prológ a 1.

Vlčí rod - Prológ a 1.Ahojte. :) Prichádzam s novou poviedkou, ktorej názov by vás mohol zvádzať k myšlienkam na vlkolakov, ktorí sa síce v príbehu vyskytnú, no s hlavným motývom nesúvisia. Môj príbeh má svoju minulosť, ktorú bude hlavná postava, Diana, postupne odhaľovať. Dozviete sa o ťažkostiach, ktoré sprevádzajú jej rodinu (rod) kvôli ich výnimočnosti.

Postavy: Carmen, Eleazar a Diana.

Dúfam, že som Vás zaujala. Vaša Elanor. :)

 

Hviezda Súmraku - Epilog

A je tu záverečný diel. Chcem sa poďakovať všetkým, či mi niekedy zanechali komentár. Je neuveriteľné, ako podporíte moju túžbu niečo tvoriť. Patrí vám moja neskutočná vďaka. A je vám venovaná aj táto kapitola. Posledná a viac ich nebude, ani druhá séria, vysvetlenie nájdete pod článkom. Užite si to. :)

Vaša Elanor :)

 

Hviezda Súmraku - 13. kapitola 2. časť

Nedoporučujeme číst do 15 let.

Hviezda Súmraku - 13. kapitola 2. časťA dlho očakávaná svadba je tu. :) Táto časť bude skutočne bez zápletky, pretože je posledná. Pripravte sa na veľa opisov. Po tejto kapitole bude nasledovať kraťučký Epilóg. Teda, v prípade, že vás bude zaujímať, ako sa naše postavy rozhodli pokračovať vo svojom živote - neživote.

Prajem príjemné čítanie. Vaša Elanor. :)

 

Second Chance - 1. kapitola

Second Chance - 1. kapitolaMoja nová poviedka má prvý diel! Hlavná postava nám tu trochu zablúdi a natrafí na niečo, čo bude mať ďaleko väčší význam, než sa bude na prvý pohľad zdať. A nie je to žiadna osoba. :)

Prajem príjemné čítanie. :) Vaša Elanor.

 

Jediná - 2. kapitola

Jediná - 2. kapitolaA je tu druhý diel. Mala som dlhú prestávku, ale aspoň som si ujasnila, čo tam chcem napísať. :)

Kapitola je, samozrejme, všetkým, čo moju poviedku čítajú, bez ohľadu na to, či mi ju komentujú alebo nie. Dúfam, že ste na ňu ešte nezabudli. Príjemné čítanie praje vaša Elanor.:)

 

Hviezda Súmraku - 13. kapitola 1. časť

Hviezda Súmraku - 13. kapitola 1. časťTak... to mi trvalo, ja viem. A budem vážne prekvapená, ak to ešte niekto číta, ale poviedku chcem dokončiť. Prajem vám teda príjemné čítanie tohoto dielu. A venovanie? To si zaslúžia všetci, čo si to prečítajú a bude sa im tento diel páčiť. :) Ďakujem všetkým komentujúcim za podporu pri písaní. Boli ste mojim dôvodom k písniu a radosťou. :)

 

Second Chance - Prológ

Second Chance - PrológAhoj. :) Je tu prvý diel mojej novej poviedky. Svoj názov dostala podľa jednej kľúčovej situácie.

Takže, o čom toto všetko vlastne je? Bella umrela pri páde z útesu a Edward zomrel vo Volterre (o tom sa dočítate hneď v prológu). To sa však niekomu nepáčilo a tak im darovali druhú šancu.

V čom je háčik? Ani jeden z nich si napamätá svoju minulosť a dokonca sa ocitnú v nezvyčajnom svete, kde existujú aj iné, nepoznané bytosti...

Pekné čítanie prajem. :) Elanor. :)

 

V Srdci Čarodejnice - Prológ

V Srdci Čarodejnice - PrológZdravím. :) Prichádzam s novou poviedkou. :D

O čom bude? Bella žije so svojou mamou na hrade. V deň, ked dovŕši 18 rokov, dozvie sa, že je čarodejnica. Len čo odíde na krátky výlet, stane sa doma na hrade niečo, čo ju donúti odísť do sveta... Dostane sa až na Čierny hrad, kde bude bude zajatá. Ale potom si uvedomí...

Prológ je z budúcnosti. Dúfam, že sa vám poviedka zapáčila. :)

Príjemné čítanie praje Elanor. )

 

Hviezda Súmraku - 12. kapitola

Hviezda Súmraku - 12. kapitolaJe tu pokračovanie! A je to zároveň i predposledná kapitola. Viac poviem v poslednom diely (ktorý možno posledný nebude).

Táto kapitola je - prekvapivo - celkom dlhá. Nevedela som, že mi to takto výjde, ale nechcela som zase useknúť dej, aby ste mi tu zase namli infakt. Snád sa teda bude páčiť. Príjemné čítanie prajem. :)

Ja viem, ešte venovania. :D A patria týmto ľudom: Ostružinka, MillieCull, nesssie, Jane359, sMiley, doda040506, Cukricek, Cora, NicolCarlieCullen, Simoneccka, Ilovetwilight4ewer

 

Hviezda Súmraku - 11. kapitola

Hviezda Súmraku - 11. kapitolaPokračovanie!

Sama som prekvapená, že je tu tak skoro, ale niekto mi dal ultimátum a ja som sa ho rozhodla splniť. :D Takže za takéto rýchle pokračovanie poďakujete Cukricek.

Viete, bláhovo môžem tvrdiť, že mi nezáleží na komentároch, ale s nimi sa oveľa lepšie píše. :D

A komu tie venovanie?

MillieCull, Cukricek, sMiley, Jane359, nesssie, ostružinka, Doda040506, NicolCarlieCullen, Simoneccka, Ilovetwilight4ewer.

 

Rosalind Blanchard - 8. Kapitola

Rosalind Blanchard - 8. KapitolaAhoj. Máte tu pokračovanie. Dozviete sa, prečo sa Rosalind tak podobá na Rose, aj ked to asi tušíte, no potom týmto kapitola nekončí... :D Ale to sa už nechajte prekvapiť... :)

 

Jediná - 1. Kapitola

Jediná - 1. KapitolaZdravím. :) Je tu prvá kapitola. Trvalo mi to, ja viem. Ospravedlnenia som sukala pravideľne do svojho zhrnutia, sem chcem napísať poďakovanie. Komu? No, myslím, že takto by otázka byť kladená nemala. predsa vám všetkým, čo ste mi zanechali krásny komentár...

 

Hviezda Súmraku - 10. Kapitola

Hviezda Súmraku - 10. KapitolaTak, je to konečne tu. Trvalo to, zase... Mrzí ma to. Teraz mám písomkové obdobie a musím napraviť to, čo som zmrvila. Nuž, dúfam, že vás poteší dĺžka kapitoly. :) Vážne som sa snažila.

 

Jediná - Úvod + Prológ

Jediná - Úvod + PrológAhoj. :) Hlásim sa s novou poviedkou. Je o dievčati menom Vanessa Black, ktorá je dcérou Jacoba a Rennesme.

Prinášam vám úvod, v ktorom sa dozviete niečo o situácii (pretože je to voľné pokračovanie Ochrancu upíra a predpokladám, že to nečítali všetci).

Ďalej tu nájdete prológ, ktorý vás uvedie do konkrétneho deja. :) A naznačí vám, čo sa s Jacobom a Rennesme stalo.

V nadledujúcich kapitolách bude hlavnou hrdinkou Vanessa, ktorá bude cestovať a hľadať... Čo hľadá, sa dozviete neskôr. :)

 

Hviedza Súmraku - 9. Kapitola

Hviedza Súmraku - 9. KapitolaJa viem, som brzda. :D Snád vám to čakanie vynahradí dĺžka (2100 slov) :) Povedala by som, že začiatok je trchu nudnejší, no potom sa to začne rozbiehať. :) No, nejako to začínať musí, no nie? :) Tak si užite čítanie. A, samozrejme, ešte venovania: MillieCull, sMiley, Ostružinka, Cukricek, Nesssie, Jane359, Simoneccka, doda040506, NicolCarlieCullen, MiruschQka, IloveTwilight4ewer.

Baby => Ste úžasné! Ani neviem vyjadriť, ako som vám vďačná.

 

Rosalind Blanchard - 7. Kapitola

Rosalind Blanchard - 7. KapitolaAhoj. :) Ja sa skutočne hanbím, že pokračko je tu až po týždni. Neni to síce veľmi veľa... ale jednoducho som nemala chuť a nútiť som sa nechcela, lebo potom by ste ti pocítili aj na poviedke...

 

Hviezda Súmraku - 8. Kapitola

Hviezda Súmraku - 8. KapitolaTakže, dočkali ste sa. :) Pridávam ďalší diel! Čo sa tu dozviete? Kto bol ten neznámi upír? A kvôli čomu Mel stráca zrak? A čo jej babička? - > to všetko sa dozviete nižšie. :)

Teraz venovanie: MillieCull, Ostruzinka, sMiley, Doda 040506, Cukricek, Jane359, Nickie_Voltury, Simoneccka, Nesssie, MirushQka, Ilovetwilight4ewer -> ste proste úžasné a ja vám strášne moc dakujem za komentáre.

 

Rosalind Blanchard - 6. Kapitola

Rosalind Blanchard - 6. KapitolaTakže... Ako vníma prebudenie do nového života naša Rosalind? Dozviete sa. Ale ešte než vám poprajem príjemné čítanie, tak sa chcem ospravedlniť. Trvalo mi to dlho a skutočne ma to mrzí. Tak, snáď sa vám bude pokračovane páčiť. A venovanie patrí: Nessienka, SissaVampire, RosalieLilianHale, Rosalie 7, Dračice, 123Alice123.

 

Ochranca Upíra - Epilog

Ochranca Upíra - EpilogTakže je tu posledný diel, v ktorom snád všetko vysvetlím. :) Je to moja prvá ukončená poviedka, takže dúfam, že sa bude koniec páčiť. Zvyšok pod článkom. Sem by sa to nezmestilo. :D Príjemné čítanie. :D A snád Vám to objasním, čo sa vlastne stalo... :)

 

Ochranca upíra - 33. Kapitola

Ochranca upíra - 33. KapitolaTake, je to tu.. Predposledná kapitola, po ktorej bude nasledovať už len epilóg. Dúfam, že si ju užitete a nájdete tu vysvetlenie, čo sa vlastne stalo. Nie je to nijak zložité. :) Príjemné čítanie želám.

 

Hviezda Súmraku - 7. Kapitola

Hviezda Súmraku - 7. KapitolaTak.. je tu pokračovanie... celkom krátke... ale aby ste sa vôbec dočkali :D A MillieCull ma neúnavne poháňala. :) Tak jej dakujem :D a aj vy by ste mali. :D Tak... V tejto kapitole sa Mel a Alec rozlúči s Cullenovými... prečo? :D Príjemné čítanie. :D

 

Hviezda Súmraku - 6. Kapitola

Hviezda Súmraku - 6. KapitolaTakže.. je tu pokračovanie, konkrétne 6. Kapitola. Je trochu kratšia, ale aj tak dúfam, že sa bude páčiť. Ak by som do nej napísala všetko, čo som nćhcela, tak by ste sa asi nedočkali... :)O čom to bude? Volturiový sú preč a Mel poprosí Aleca, aby ju premenil... Ako to dopadne? :D

 

Ochranca Upíra - 32. Kapitola

Ochranca Upíra - 32. KapitolaTakže, váženy... Je tu pokračovanie. Ospravedlňujem sa za to, že mi to trvalo, ale teraz som tu chcela opísať niečo, čo som sama nezažial.. no chápte, je to trochu ťažké... ale snád sa Vám to bude páčiť.
A strašne vám Ďakujem za komentáre! :D

 

Rosalind Blanchard - 5. Kapitola

Rosalind Blanchard - 5. KapitolaPridávam pokračovanie! Čo sa stane? Vlastne bude takmer celá kapitola z pohľadu Iana a bude prežívať noci s Rosalind... Ale je to ktok v pred, i ked to teraz tak nevizerá. Všetko, čo opisuje Ian, vidí aj Rosalind, ale zo svojho pohľadu, pochopiteľne.

 

Hviezda súmraku - 5. Kapitola

Hviezda súmraku - 5. KapitolaZdravím... Hneď na úvod sa ospravedlňujem... Vôbec som si nevedela rozložiť nejako čas... ale skončilo to dobre, nie? Je tu dalšia kapitola, ktorá spočiatku popisuje pohodu... avšak potom prídu Volturiovci. Alice má plán, ktorého ak sa budú držať, dopadne všetko dobre. Lenže nezmenia svoju budúcnosť Volturiovy? :) Tak.. to je také zhrnutie kapitoly...

 

Ochranca Upíra - 31. Kapitola

Ochranca Upíra - 31. KapitolaPokračovanie je na svete! V tomto diely nájdete opäť pohľad Belly i Edwarda. Bella tu rozpovie svoj príbeh... Inak Vážený, ešte 3 kapitoly a končím! :) Tak si to užite :) Príjemné čítanie prajem... :)

 

Hviezda Súmraku - 4. Kapitola

Hviezda Súmraku - 4. KapitolaHned na úvod sa chcem veľmi ale skutočne veľmi ospravedlniť... Jednak som si myslela, že budem mať celý štvrtok voľno (čo som vlastne aj mala, ale rodičia mali nejaké plány a návštevy zariadné...) A okrem toho som si aj potrebovala premyslieť dej a smer, akým sa bude táto poviedka dalej uberať...

 

Ochranca Upíra - 30. Kapitola

Ochranca Upíra - 30. KapitolaNo... Musím sa priznať, že jediné, na čo som v tejto kapitole hrdá,je jej dĺžka... Nič Extrémne (3 strany) Ale na to, že som to písala dnes... :) Je to dosť zmätená kapitola... Tak sa nezľaknite. Je z pohľadu Edwarda a ako on vnímal príchod Bell a následne aj jej záchranu... Zmätené sa to môže zdať preto, že sa okolo neho deje veľa vecí a všetky sa týkajú niečoho nadprirodzeného a on to ako človek nestíha vnímať... :) Toež tam nájdete niečo, čo budete možno považovať za môj úplny úlet... ale Epilog sa blíži a v ňom všetko pochopíte :)

 

Rosalind Blanchard - 4. Kapitola

Rosalind Blanchard - 4. Kapitola

Dobre ludia, ja viem, zase krátke, ale je to tu aspoň rýchlo, no nie? :)

Tento diel nás konečne niekam posunul. :) Už sa k nemu nasťahuje... :) No a další diel plánujem z pohľadu Iana, bude rozprávať, ako vnímal noci o ktorých ona nič nevie. :D Ale nebude nás to v deji vraciať späť, práve naopak... Ale o tom vám poviem neskôr :)

Príjemné čítanie. :)

 

Hviezda Súmraku - 3. Kapitola

Hviezda Súmraku - 3. KapitolaTak... Hlásim sa s pokračovaním :D Takže, kto to asi tak bol... záhadná postava v otočená chrbtom... :D Dozviete sa. Musím sa priznať, že táto kapitola je trochu kratšia, ale aspoň je tu skoro. :D

 

Ochranca Upíra - 29. kapitola

Ochranca Upíra - 29. kapitolaÁno viem, je to celkom krátke, ale mrzí ma to. Ak by som to mala všetko písať, trvalo by mi pridanie oveľa dlhšie... Edšte k tomu mám pre vás správu :D za chvíľu končíme! :)
Táto kapitola je opäť z pohľadu Bell. Tak dúfam, že sa vám bude páčiť. I ked ja s ňou moc nie som spokojná :(

 

Rosalind Blanchard - 3. Kapitola

Rosalind Blanchard - 3. KapitolaPokračovanie... Ide mi to pomali.. ospravedlňujem sa... V zhrnutiach mám aj ospravedlnenie... ale ani to nie je výhovorka... Len čo dokončím OU tak sa budem tejto poviedke venovať viac :) Sľubujem :) A aby ste nečakali dlho, tak sem pridávam kratšiu kapitolu, ale snád vás i tak poteším :)

 

Hviezda Súmraku - 2. Kapitola

Hviezda Súmraku - 2. Kapitola

Ja sa vážne ospravedlňujem. Musím sa priznať, že sa najviac asi venujem OU a na túto poviedku som úplne zabudla... No hold, mám toho rozpísaného veľa, ale určite sa začnem venovať aj tejto poviedke.

Takže, postúpme k dalšiemu bodu a tým je venovanie. :) Tak samozrejme moja vdaka patrí tím, ktorý túto poviedku čítajú a zanechali mi krásne komentáre. MirushQka, i love twilight, sMiley, ostruzinka. (za prípadné preklepy v menách sa ospravedlnujem)

Príjemné čítanie prajem :)

 

Ochranca Upíra - 28. Kapitola

Ochranca Upíra - 28. KapitolaTak je tu pokračovanie! :) Táto kapitola je celkom dlhá a podľa mňa aj nezáživná... popisuje šťastie a bla bla bla... nemôžem poprieť, že som ju rada písala, no ale užite si ju... :) za chvíľu príde menšia zmena a potom... koniec (Ešte síce nie je priamo tu, ale cielová rovinka bude zachvíľu nadohlad).

 

Rosalind Blanchard - 2. Kapitola

Rosalind Blanchard - 2. Kapitola

Takže, druhá kapitola je na svete. Teraz mám prázdniny, tak by mohlo pribudnúť viacej kapitol, ale radšej nič nesľubudem.
Za podporu Ďakujem: SissaVampire, nessienka, Rosalie 7. :)
Užite si kapitolu. :)

 

Ochranca upíra - 27. Kapitola

Ochranca upíra - 27. Kapitola

Pridávam Pokračovanie. Netradične tu nájdete pohľad Belli aj Edwarda, tak snád sa vám to bude páčiť... :)

Takže, akurát mi začali prázdniny a ako som už do jedného prexu písala, mohla by som toho pridať aj viac, ale radšej nič nesľubujem :)

Kapitola je venovaná týmto ľudom: Ashely Greene, Witmi, Rosalie 7, Dasa, Zuzuka7, Mina, Nikushqa95, Letti, Mircsii, Jajja 386, Nikaa, Hope, hellokitty. :)

Skutočne dakujem... :)

 

Ochranca upíra - 26. Kapitola

Ochranca upíra - 26. KapitolaTakže, nový diel! Neuveríte, aký je dlhý! No snáď vás to neodradí od čítania :) - Ku koncu týždňa... neviem, koľko budem mať času na písanie... Snažím sa vám to nejako vynahradiť. Poďakovanie, a to skutočne obrovnské patrí: ASHLEY GREENE, ROSALIE 7, WITMY, DASA, MINA, ZUZKA, HOPE, NIKUSHQA95, NIKAA, LETTI, MIRCSII, JAJJA 386.

Príjemné čítanie prajem :)

 

Amor Fati - 1. kapitola

Amor Fati - 1. kapitolaTakže, pridávam sem prvú kapitolu. Už som sa raz zmieňovala, že námam rada nudné prvé diely, tak dúfam, že tento vám taký nepríde... i ked nič veľké sa tam nedeje. Na konci vám isto bude všetkým jasné, čo sa stane s jeho bratom a otcom... Nuž, prajem príjemné čítanie :)

PS: Nezľaknite sa na začiatku tých dvoch nemeckých viet, sú len ako vysvetlenie pre správanie jeho rodičov... prečo to však spraví sa dozviete neskôr :)

 

Rosalind Blanchard - 1. Kapitola

Rosalind Blanchard - 1. KapitolaTakže, je tu prvá kapitola mojej novej poviedky. Možno sa vám bude zdať chaotická, ale je dosť nudné, ak je prvá kapitola bez deja a tak vám už teraz ukážem hlavnú zápletku, avšak vysvetlenie nájdete až v dalšej kapitole.

Dakujem za podporu Rosalie7 a SisiVampire (Ale musím priznať, že v nasledujúcich asi 5-tich kapitolách nebudú Rosalie a Emmett vôbec vystupovať. Budú v tomto príbehu zohrávať dôležitú úlohu, ale o malinko neskôr, tak snáď som ťa neodradila...)

Tak, prajem príjemné čítanie, snáď sa vám to bude páčiť.

 

Ochranca upíra - 25. Kapitola

Ochranca upíra - 25. KapitolaPo dlhom čase je tu pokračovanie... :) Je mi to ľúto, že mi to tak dlho trvalo, ale na výkend som bola v Trnave a aj učiť sa treba... :) tak snád sa bude pokračovanie páčiť. Povedala by som, že táto časť je až nezvyčajne dlhá... Je to také moje ospravedlnenie... A aby som odpovedala na otázky... LETTI: Vravela som, že bude zmena... ale až od tohto dielu, lebo potom by som musela sa veľmi daleko vracať... :) A skutočne odchádzajú, je mi to ľúto... Mnohých z vás ale isto poteší, že si takmer všetko konečne vyjasnia... :)

 

Rosalind Blanchard - Prológ

Rosalind Blanchard - PrológTakže, pustila som sa do ďalšej poviedky. Prológ je z minulosti Rosalie Haleovej. Možno sa vám bude zdať čudné, prečo rozprávam o nej, ale to sa dozviete neskôr. Ako som už raz niekde spomenula, milujem prológy z minulosti, ktoré povedia veľa a málo zároveň - tento sa mi podaril najviac, ale posúdťe sami. O čo vlastne ide? Tu sa dozviete trochu pozmenemú minulosť Rose a hoci som viac menej dej zanechala, podstatu som posunula na úplne inú pozíciu. Koniec bude nerozhodný, ja viem. Možno vás napadne. Je to dcéra Rose? Poviem vám áno! A je to tá Rosalind Blachard? Odpoved by bola nie :) Viac o príbehu mám vo svojom zhrnutí (odkaz je na konci poviedky) Zaujala som vás trochu?

 

Začiatok večnosti Alice v OU - 2. Časť

Začiatok večnosti Alice v OU - 2. ČasťTakže, druhá a zároveň posledná časť z Alicinej minulosti. Jediné, čo by ešte mohlo nasledovať z pohľadu Alice by bol taký jednorázový bonus z posledného dňa v škole, ktorú som úmyseľne preskočila :) No, takže, tento diel je trochu dlhší, než obyčajne píšem. Tiež mi príde akčnejší, tak snáď Vás neunudím k smrti. Viktor nám tu v stratke povie, prečo ho Volturiovi naháňajú - nič komplikované a končí to ich rozlúčením, keď alice vzdá ich nezmyselnú naháňačku... :) viac nepoviem. Ak by niekto bol za bonus, ta mi to napíšte :) ak nie... tak sa to stručne dozviete... mnoo, povedzme že o pár kapitol neskôr - prosím, skúste sa k môjmu nápadu vyadriť. Mám to napísať, alebo nie?

 

Ochranca upíra - 24. Kapitola

Ochranca upíra - 24. KapitolaTakže, hlásim sa s pokračovaním z Edwardovho pohľadu. Chcela by som poukázať na to, že ma obyčajné rakapitulovanie pohľadu Belly nebaví a tak sa v deji posuniem o trochu dalej (skutočne o máličko). Možno sa vám bude zdať, že predchádzajúca časť skončila trochu inak, ale ja vám to potom vysvetlím... :) Tiež oznamujem, že som sa konečne preniesla cez tú nudnejšiu časť a teraz by dej už mohol byť plnší... :) Aby som predišla tradičnej otázke, kedy bude pokračovanie :D tak vážne neviem - už na ňom síce pracujem - ale veci ako škola vážne predvídať neviem... :) Možno v utorok? A dalej vám patrí veľká POCHVALA (že vás to stále baví) a hlavne moja VĎAKA. Komu? Všetkým čo toto čítajú: WITMY, DASA, ROSALIE7, ZUZUKA7, DORIANNA, HOPE, NIKUSHQA95, NIKAA, LETTI... :D

 

Ochranca upíra - 23. Kapitola

Ochranca upíra - 23. KapitolaTakže, asi sa zasa budem trochu rozpisovať, ale chcela by som povedať (napísať) niekoľko vecí. V prvom rade by som rada uviedla ďaľšiu kapitolu z pohľadu Belly. Tiež by som sa chcela ospravedlniť, že mi to tak dlho trvalo, jednoducho som toho mala v hlave priveľa... Ďalej sa chcem veľmi POĎAKOVAŤ za komentáre, ktoré ste mi zanechali k predchádzajúcej kapitole: WITMY, DASA, DORIANNA, ROSALIE 7, MINA, ZUZKA, HOPE,... :) nečakala som, že toľko ľudí baví moja poviedka, a veľmi vám dakujem :) Tiež by ste mali vedieť, že sa chytám porušiť svoj zvyk... 24. Kapitola bude z Edwardovho pohľadu, ale potom sem dám pravdepodobne 2 alebo 3 kapitoly z pohľadu Belly. Ďalšie 3 kapitoly budú zase patriť len Edwardovi... Neviem, ako vy, ale tento stáli systém mi začínal liezť na nervy, takže na chvíľu zmena... :) A posledná vec.. nemajte strach, zanedlho končím... :) Prepáčte za zdržanie a užite si čítanie...

 

Amor Fati - Prológ

Amor Fati - PrológMoja druhá poviedka je na svete. Túto kapitolu by som nazvala Návrat do minulosti. Príbeh sa stal niekedy dávno a už v druhej kapitole sa budem zaoberat niečím celkom iným a predsa veľmi podobným :D no dobre... tak ideme konkrétnejšie. Kedysi dávno žila Amanda a Mathew. Niečo z ich minulosti vám teraz ukážem a časom sa dozviete viac a viac. Am a Mat boli spočiatku súrodenci, neskôr sa do seba zamilovali. Ale ako to bolo dalej? Čo majú spoločné s Cullenovými? Vtedy ešte nič. Všetko sa začalo jednou transplantáciou srdca. Už viete o čo ide? 1. Kapitola nás posunie dopredu o rok. Príbeh začne hovoriť Edward od chvíle, ked otvorí oči do nového života. Tak príjemné čítanie a dajte vedieť, či sa to páči, alebo nie... :D

 

Ochranca upíra - 22. kapitola

Ochranca upíra - 22. kapitolaKonečne pridávam další diel. Je to zase len rekapitulacia 21. kapitoly a musím priznať, že celkom krátka, ale niečo som vám snáď objasnila :D A další diel nás posunie v príbehu na jeden z rozhodujúcich okamihov, teda, ak sa tam dopracujem. Zatiaľ nemám napísané ani slovo, takže skutočne si netrúfam ani hádať, kedy by som niečo mohla pridať. Hlavne sa mi v hlave bije plno nápadov na poviedky, tak sa snažím žiaden nezabudnúť... :D

Dokončeno

Hviezda súmraku - 1. kapitola

Hviezda súmraku - 1. kapitolaToto je moja nová poviedka. Výnimočne nie je o Belle a Edwardovi, ale o Alecovi, dalšom mojom obľúbencovi (hneď po Edwardovi). Táto kapitola bude hovoriť o jednej z úloh, ktoré Alec zvyčajne spĺňa, ale teraz mu do cesty vbehne dievča, ktoré nedokáže pripraviť o život. Čo s ňou spraví? Kam ju dá a čo potom urobí on? Poslednú otázku zodpoviem: vráti sa do Volterry. Ale ešte ju niekedy uvidí, ved o čom by bol potom tento príbeh? Lenže ako dokáže presvedčiť Ara, aby ho pustil na Dovolenku? Nijak :D Zaujalo vás to? Tak si to prečítajte a dajte mi prosím vedieť, čo si myslíte... :)

 

Ochranca upíra - 21. Kapitola

Ja viem, už to tu raz bolo, ale nejako sa mi to vymazalo po tom, ako tu boli menšie problémy.. tak vám to sem pridávam ešte raz... :)

 

Songfic - When I am gone

Takže, toto je môj prvý pokus o Songfic. Jedná sa o pesničku When Im gone od skupiny 3 doors down. Nikdy som sa nepokúšala niečo takéto napísať, tak majte so mnou strpenie. Nemám žiadneho pokusného králika, ktorý by mi na to povedal nejaký názor, tak by som o to chcela poprosiť Vás.

 

Ochranca upíra - 20. Kapitola

Po dlhej dobe vám sem pridávam dalšiu kapitolu. Chcela by som ju venovať všetkým, čo mi napíšu pod článok nejaký komentár, veľmi ma to teší :) ale samozrejme aj tím, čo sa moja poviedka páči. Tím, že som sa k počítaču posledný týždeň veľmi nedostala (len ked som potrebovala niečo do školy) tak som mala možnosť nad svojím príbehom trochu rozmýšlať. Zdal sa mi taký rozvláčny a nie veľmi záživný, ale našťastie mi pomohla Alice, ktorá trochu pridala a prišla skôr, ako som čakala :D Tak, prajem príjemné čítanie.

 

Ochranca upíra - 19. Kapitola

Nová kapitola! :D Pohľad Belly nás posúva v deji dalej, až sa takmer dostávame ... no to je jedno kam, užite si čítanie a bola by som vdačná za komenty :D Musím sa priznať, že táto kapitola je trochu kratšia, oproti predchádzajúcim, no mám pocit, že sa v nej viacej deje... no ale, posúdťe samy.

 

Ochranca upíra - 18. Kapitola

Takže, dalšia kapitola z Edwardového pohľadu. Ku koncu sa to môže zdať nezmyselné alebo nepodstatné, ale o takých 5 kapitol (približne) sa ukáže dopad toho, čo sa vlci dozvedeli. Možno vám už napovie to, čo si Sam ku koncu bude mrmlať... :D tak nech sa vám pokračovanie páči a ak budete mať nejaké námietky alebo budete mať na srdci čokoľvek, napíšte mi do komentárov, aby som vedela, komu sa moja poviedka páči(kto ju číta), nech to tu nie je zbytočne... tak hor sa do čítania :)

 

Začiatok večnosti Alice v OU - 1. časť

Takže, ako začínala Alice? Akú schopnosť dostala ona? Tí, čo čítate moju poviedku, Ochranca upíra, isto viete, že postavy nemajú svoje schopnosti. Ešte síce neviete prečo, ale neskôr sa to určite dozviete :D. Alicin príbeh z minulosti bude neskôr pre moju poviedku celkom dôležitý. Ked tá chvíla nastane :D tak sa mi nebude chcieť zdržovať vás týmito nechutnými podrobnosťami, preto to prídámvam teraz, no ešte to nie je úplné. Druhú časť by som mohla pridať po 18. Kapitole OU, ktorú už mám skoro dopísanú. Príjemné čítanie prajem, a dúfam, že sa vám to bude páčiť. Elanor

 

Ochranca upíra - 17. Kapitola

Takže, toto je posledná kapitola, ktorú sem pridám pred dovolenkou. Je o návšteve Denalijských, ale nie v takom zložení, ako ich poznáte. :) Viac o nich bude v dalšej kapitole, ale nemôžem povedať presne kedy bude. Písať samozrejme nebudem môcť - nebudem mať zo sebou počítač, ale vymyslieť by som niečo mohla. :) Tak si to teda užite a skúste aj niečo zanechať. Pekné prázdniny prajem - nový rok :D užite si ho, najmä na začiatku. Lebo, veď viete: ako na nový rok, tak po celý rok :D

 

Ochranca upíra - 16. Kapitola

Prepáčte, som nahnevaná sama na seba, že mi to išlo tak pomali, ale určite chápete, že som cez vianoce nechcela veľmi sedieť pri počítači a aj keby, nebola som doma. Takže, 16. kapitola je tu. Klasicky, je z pohľadu edwarda a jak tú zmenu vnímal on :) už vám radšej nebudem niš sľubovať - kedže nezáleží len odo mňa, či to splním, ale už mám napísanú prvú časť jednorázovky, tak ju možno pridám ešte dnes :) užite si čítanie (+koment) :D

 

Ochranca upíra - 15. Kapitola

Dalšia kapitola na svete. s tou šestnástou kapitolou to bude trochu prblém, počítač mi sekol a vymazal mi všetko, čo som dnes napísala, ale pokúsim sa to dohnať a spraviť, aby dnes večer bola na stránke. musím sa priznať, že je tu konečne kapitola v ktorej sa niečo deje :D možno to už čakáte, možno nie :) ale každopádne dúfam, že sa vám to bude páčiť :) už nebudem zdržovať :)len ešte poviem: Ďakujem vám za komentáre a užite si čítanie :)

 

Ochranca upíra - 14. Kapitola

Tak, sľúbená kapitola. Dnes ich pribudne viacej, ale ešte ich musím opraviť, moja gramatika je naozaj hrozná. Mala som tu dotaz od Bellik, že či nič nepribudne na prázdniny, no tak skusim pridat prvé dve časti tej jednorázovky z pohľadu Alice, aby ste vedeli, čo robí ona a kedy sa asi objaví aj v normálnom príbehu. Nič ale neslubujem... :D tak príjemné čítanie prajem.

 

Ochranca upíra - 13. Kapitola

Takže, nová kapitola, už trinásta, a je z pohľadu Belly. Celkom sa v nej nič nedeje, len je to ešte tký dobreh od ten nehody. V päťnástej kapitole sa stane konečne niečo zásadnejšie, už ju mám aj so štrnástou kapitolou napísané, ale nie sú opravená a ešte by som ich rada trochu upravila, určite ich však pridám zajtra spolu so šestnástou kapitolou(tú však stihnem asi až večer). prajem pekné čítanie (+komentáre :)

 

Ochranca upíra - 12. Kapitola

tak dalšia kapitola :)popisuje ich prvé stretnutie u Edwarda doma, práve z jeho pohľadu :D dalšiu kapitolu by som mohla pridať aj zajtra :D tak si užite čítanie :D snád sa bude páčiť :)

 

Ochranca upíra - 11. Kapitola

Tak, ja viem, nejako som dlho nič nepridala.. mrzí ma to, ale dúfam, že sa vám bude pokračovanie páčiť. Akcia tu nebude žiadne, je to len ako Bella vnímala ich prvé stretnutie po nehode. Rozhodla som sa tiež, že je načase spomenúť alice a kedže toto nie je príbeh o nej, budem popri tomto písať niekoľko dielnu (asi 5) jednorázovnku, aby ste vedeli, ako žila alice do doby, než spozná Cullenových. Tak nech sa vám páči a bola by som rada, ak by ste môj nápad skritizovali :D Ďakujem :)

 

Ochranca upíra - 10. Kapitola

toto je moja prvá okrúhla kapitola, nie je ničím výnimočná, je opäť z pohľadu Edwarda a hovorí, ako on vnímal nemocnicu a odhalí niečo, čo sa Bella nikdy nedozvie.. nie že by to bolo niečo vážne :) len jeden rozhovor s Carlislom. Bola by som rada, kedže je 10 také pekné a okruhle číslo, aby ste mi každý, kto si tento diel prečíta (a bude sa mu páčiť) zanechal aspoň smailika :D urobíte mi radosť :)

 

Ochranca upíra - 9. Kapitola

Tak teda, nový diel :D vravela som, že ho pridám večer, ale nevedela som, že až tak neskoro... :D dúfam, že sa vám bude páčiť, veľmi vám dakujem za komentáre :D aspoň viem, že má zmysel sem rpidávať túto poviedku :D skutočne dakujem.. a bola by som rada, keby ste v komentovaní neprestávali :D Teraz uvidíte následok nehody, čo sa zmení :D iste to už čakáte :D teda, dúfam... :)

 

Ochranca upíra - 8. Kapitola

Tak, a je tu nová kapitola. Už sa mi začali prázdniny, takže by som mohla kapitoli pridávať častejšie. Avšak, bez vašich komentárov sem nič pridávať nebudem. Nechcem od vás nič nadľudské, len chcem vedieť váš názor. Rada by som vedela, čo sa vám páči, či sa vám to vôbec páči. za komentáre, ktoré ste mi zanechali skutočne dakujem. Veľmi ma potešili. tento diel hovorí o nehode z Edwardovho pohľadu. Je tu tiež niečo, o čom Bella dlho nebude vedieť... možno ste to už uhádli :) ak ne, tak pekne čítajte a zanechajte za sebou niečo :)

 

Ochranca upíra - 7. Kapitola

Noo tak si ma presvečila Bellik :) príjemné čítanie :) a tie komentáre stále platia :D

 

Ochranca upíra - 6. Kapitola

tak na želanie další diel :) ja viem, nepridávam sem každý deň, ale vždy, ked o to niekto stojí (prípadne požiada)... mám pár dielov dopredu napísaných :) takže skutočne stačí napísať komentár :P inak sa nijaké pokračovanie konať nebude.... tento diel je skutočne veľmi krátky... Edward je trochu unesený z Belly, a zatiaľ si na nej nič neprirodzené nevšimol. teda len jej oči :) takže vás poprosím o komentáre :) a dakujem za tie predchádzajúce... :)

 

Ochranca upíra - 5. Kapitola

Tak dalšia kapitola je na svete :) rada by som vedela, či má zmysel pokračovať v písaní... Táto kapitola nebude veľmi zaujímavá, ale povedala by som, že by mohla pripraviť na situáciu, ktorá nastane v 7. Kapitola. Od teraz bude každá druhá kapitola z pohľadu Edwarda (čiže aj 6.), aby som veľmi nemusela zastavovať dej a dobiehať to. Teda, ak sa to niekomu páči, rada by som vedela váš názor a prípadne by som bola rada, keby ste povedali čo sa vám páči (ak niečo) a čo sa nepáči. Kritika tiež poteší.

 

Ochranca upíra - 4. Kapitola

Takže, tu je pohľad Edwarda. táto kapitola končí tam, kde mu Bella povie, že sa s nikým nerozpráva, lebo nechce. Čiže tam, kde skončila druhá kapitola, ktorá bola z pohľadu Belly. Snáď sa potešíte, hlavne Bellik. Chcem sa veľmi podaklovať za komentáre :D Vážne pomáhajú. Poprosím Komentáre aj Kritiku :D rada by som vedela, čo sa vám páči a čo nie :D Ďakujem =o)

 

Ochranca upíra - 3. Kapitola

Ahojte :D Pridávam sem dalšiu kapitolu. Je z pohľadu Edwarda, ako vníma príchod do Fork on. 4. kapitola bude tiež z jeho pohľadu, takže niečo nové čakajte v 5. kapitole. Príjemné čítanie prajem... Komentáre a Kritika sú vítane =o)

 

Ochranca upíra - 2. Kapitola

Pridávam vám sem ďalšiu kapitolu z pohľadu Belly. Už pomaly vám načŕtam, čo sa jej stalo. Takže to ste si to už isto domysleli. Nie som si týmto dielom vôbec istá, ale lepšie som to napísať nevedela. Snáď to napravím ďalším dielom. Bude po prvý krát z Edwardovho pohľadu :D Budem rada za každý komentár a kritiku :)

 

Ochranca upíra - 1. Kapitola

Tak, snáď sa bude pokračovane páčiť. Ďakujem za komentáre :D

Dokončeno

Ochranca upíra - úvod

Niekde vo vesmíre sa stala chyba. Prečo je zrazu všetko opačne? Záleží na tom ako to je? Veď aj tak sa vždy stane to, čo má. Časom sa však všetko napravý, až rodina stratne všetkých svojjich členov a bude to zase ako predtým. Možno si niekto z nich spomenie...Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!