Stmívání.eu ~ Twilight Fan Home - Shrnutí povídek » Povídky od AntjeCullen

Titulni str


Povídky od AntjeCullen

Jednorázovky
Netvor ve mně Kde je můj pianista? - 3 části

Drabble
Něžný vetřelec Doufal jsem, že se mě to netýká...

Poezie
Vzpomínám, trpím La tua cantante - Moje pěvkyně I tak láska končívá

Kapitolovky
Můj zelenooký pianista - dokončená
Nejlepší přítel člověka - dokončená
Červená nebo zlatá? - pozastavená
Devil's Hunters - v přípravě (spoluautorská)
The One - v přípravě
Kávička - nápad

 

 

 

Protože Twilight ságu milujeme proto, jak je úžasná, ne proto, že byla právě IN nebo, že jsme čekali na další film.

 

 

 

I tak láska končívá (báseň)

La tua cantante - Moje pěvkyně (báseň)

Kde je můj pianista - část třetí

 

 
 
Rozhodla jsem se ČZ pozastavit. Rozhodně nemám v plánu ji nechat nedokončenou, ale teď se do ní nedokážu dostat. Pomalu ale do šuplíčku píšu povídku The One. :)


10. kapitola - 35%
 (pozastaveno)(oficiálně zůstává nerozepsaná)

 
 

 
 
 
 Ukázky z rozepsaných kapitol

 
Červená nebo zlatá? - 10. kapitola 

Přestala jsem mávat své milované rodince a zavřela hlavní vchodové dveře. V ten moment se za mnou ocitl Edward a chytl mě kolem boků a věnoval mému krku polibek.

„Jsi nádherná,“ zamumlal mi do krku.

„Edwarde, miláčku...“ řekla jsem něžně a neskutečně se těšila na nadcházející vteřiny, minuty, hodiny a dny. Otočila jsem se k němu a zabloudila rukama pod košili, kterou jsem mu pár dalšími pohyby mrštně svlékla a hodila ji do rohu místnosti. Lehce jsem položila svou ruku na jeho krásnou, kamennou hruď, přivřela oči a slastně zamručela.


The One - Prolog

Před patnácti lety…

Stáli proti sobě, malý Edward, malá Isabella. Se smutkem v očích na sebe hleděli, zdálo se, že možná naposledy. Rodiče Isabelly se stěhovali, a tak rozdělili dva nejlepší přítele. Bellince stekla slza po tváři, kterou si hned setřela hřbetem ruky.

„Bude se mi po tobě stejskat,“ řekl dětským hláskem Edward. Bella si sundala zlatý přívěsek ve tvaru srdíčka, co měla od svých rodičů, a vtiskla ho Edwardovi do ruky.

„Aby si na mě nezapomněl,“ řekla a dala mu pusinku na tvář. Pak se otočila a odešla za svými rodiči, kteří čekali u auta. Malý Edward stiskl svou památku na ni v ruce, slzy v jeho očích přetekly a jako malé hrášky se valily po jeho tváři.

„Nikdy nezapomenu,“ zašeptal do ticha a přitulil se k maminčině noze.


 
 
  

 

Stav: blíží se

Hlavní postavy: Edward Masen, Bella Cullen

Počet kapitol: ???

Obsah: Edward a Bella se znají z dětství. Jako malí si hráli na pískovišti a měli se moc rádi. Pak se ale Bella s rodiči musela přestěhovat, ztratili na sebe kontakt, ale nikdy nezapomněli. O několik let později, když Edward v poslední fázi zoufalství prolézá seznamky a chaty, narazí na jednu dívku, která ho zaujme. Dlouho si píšou, nakonec si domluví schůzku. A právě tady začíná děj povídky The One. Jak Edward zareaguje na to, že dívka, kterou našel na internetu, je jeho, byť dětská, ale první láska a jak Bella zareaguje, když na ni na letišti bude čekat kluk, který si ji získal už před mnoha lety? Ale co když Bella má tajemství? Ohrozí to jejich vztah? Najdou si k sobě cestu? Romantická, oddechovější povídka o dvou osudech, které se po letech znovu protly, o lásce, o přijmutí všech stránek milované osoby. 

Píseň: Snow Patrol - You could be happy

 

Prolog + 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 

  

Stav: pozastavená

Hlavní postavy: Edward Cullen, Bella Swanová, Tanya

Počet kapitol: ???

Obsah: Cullenovi se stěhují na nové místo - do městečka Sequim. Edward s Carlislem se jdou proběhnout a při "procházce" narazí na divokou upírku Bellu.Přijme s nadšením jejich životní styl a začne s Cullenovými žít, k Edwardovi se ale chová odtažitě. Proč to tak je, jestli se to změní, jestli Bella dokáže žít jako "vegetarián", to a mnohem víc se dozvíte v této povídce.

Píseň: Ludovico Einaudi - Primavera

  

Prolog + 1 × 2 × 3 × 4 × 5 × 6 × 7 × 8 × 9 × 10 × 11 × 12 × 13 × 14 × 15

  

 

 

 

Stav: dokončená

Hlavní postavy: Bella Swanová, Edie, Anett a Emmett Norman

Počet kapitol: 12 + epilog

Obsah: Bella je studentka v deštivém městě Seattle. Žije se svými rodiči Renée a Charliem v krásném bytě přímo v centru. Má přítele Jacoba, se kterým chodí od prváku. Jednou spolu jdou do kina, Bella si jde uprostřed filmu odskočit a když už je v hale, jde si pro popcorn. Tam narazí na krásného kluka, má nádherné, zelenozlaté oči a začne se s ním bavit. Najednou si uvědomí, že to jak žije teď jí nevyhovuje, stejně jako Jacob. Vrátí se do kina, dokouká film a snaží se mu nedávat nic najevo. On ji doprovodí kousek k domu a tam Bella najde zlatého retrívra. Vypadá hladově a tak se ho ujme. Stane se z něj nejlepší přítel Belly? Oddechová povídka se špetkou humoru a romantiky.

Píseň: Paramore - The Only Exception


 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12

 

 
 
Stav: dokončená

Hlavní postavy: Edward Masen, Bella Swanová

Počet kapitol: 24 + epilog

Obsah: Bella se stěhuje ke svému otci, aby její matka mohla cestovat s jejím manželem Philem. První den ve škole potkává na jedné z hodin Edwarda Masena - obyčejného studenta, který žije se svou matkou - a od prvního okamžiku se jí zalíbí. Bella se líbí Edwardovi, Edward se líbí Belle. Oddechová, do jisté míry až pohádková, romantická povídka. Příjemné čtení. :) (Je to moje první tvorba, takže je ze začátku trochu krkolomná. Jestli se přes to překoušete, budu moc ráda. =D =))

Píseň: Ludovico Einaudi - Stella del Mattino

Bonus: Jak Black ke kulce přišel - parodovaná báseň

 

               1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  

               15  16  17  18  19  20  21 ♪ 22  23  24  epilog

  

  

 

 


Spoluautorská s Jessy

Stav: v přípravě, zatím odložena na neurčito

Hlavní postavy: Edward Masen, Jasper Hale, Emmett Cullen

Počet kapitol: ???

Obsah: Edward trpí závažnou a smrtelnou chorobou a pomalu, ale jistě umírá. Jeho rodiče se s tím snaží něco udělat a tak vyhledají Ďábla. Uzavřou s ním smlouvu, díky které se Edward nejenom začne uzdravovat, ale začne se měnit v nezranitelnou a nestárnoucí bytost (není to upír). Podmínkou smlouvy ale je, že musí pro Ďábla pracovat. Jeho rodiče si představovali nějakou úředničinu, ale bohužel, Ďábel s ním má jiné plány. Edward se stane Ďáblovo lovcem (Devil's Hunter), což znamená, že pro něj loví zbloudilé ovečky, které utekly z pekla a případné neposlušné upíry a jiné nadpřirozené bytosti, co porušují zákony. Je z toho nešťastný, ale naštěstí má přátelé, kteří si všimnou, že není vše v pořádku. Edward jim vše vysvětlí a začnou lovit ve třech. 

 

 

 

Stav: nápad

Hlavní postavy: Bella Swanová, Edward Cullen, Cullenovi

Počet kapitol: ???

Obsah: Lehká oddechovka, která se bude odehrávat na střední škole. Emmett si při hodině utahuje z Edwarda a domlouvá mu, aby si někoho nabrnknul. Edward oponuje, že je upír, že by jakémukoli člověku ničil život, a že to přece není tak jednoduché, aby přišel za nějakou slečnou a pozval jí na kávu. Emmett ho přemluví, ať to zkusí. Edward se tedy otočí na spolužačku za sebou a hned spustí. "Slečno, nezašla byste se mnou na kávičku?" řekne přehnaně svůdným hlasem a počítá s tím, že ho daná slečna odmítne. Ta ale pomalu dostává infarkt a přidušeně souhlasí. Edwardovi by přišlo neslušné schůzku odvolat, a tak se druhý den scházejí v kavárně. Sblíží se? A jak Bella zareaguje, jestli se dozví, že celá rodina Cullenů jsou upíři?

  

 

netvor ve mně 

 
 

 Pokračování povídky MZP
 
V každém manželství může dojít ke krizi. Hvězdičce a Pianistovi se to bohužel stane a i po několika šťastných společných letech se tak trochu odcizí. Třídílná povídka o tom, jak se pár snaží zachránit své manželství...

 
 
 
 
 
Bonus ke kapitolovce ,Červená nebo zlatá?'. Dost toho prozrazuje, takže pokud ještě nevíte konec a nechcete se ho dozvědět předem, tak rozhodně nečíst! =) Je to moje první vážná "poezie".  
 
 
 
 
O krvi, která příliš dobře voněla, o nenávisti, která se v lásku změnila.


 
 
Co upír cítí, když zjistí, že jeho láska zemřela?
 
 
 
 
 

Neznyvetrelecshrnuti

 

 

 
 
 
 
 
 
...nadpisy nebo jakoukoli jinou grafiku na shrnutí? 
Jednodušší nadpisy jsem, až na výjimky, schopná udělat i na počkání, těžší - pokud se nedohodneme jinak - do druhého nebo třetího dne.
...trailer pro vaši povídku?
Vzhledem k tomu, že to - aspoň mně - zabere více času, tak budete potřebovat trochu štěstí (aby mi to umožňoval čas) a nebo trpělivost. =D Dále je důležité jak obsáhlý trailer si představujete, jak moc ho budete mít rozmyšlený, jestli budete mít vybrané konkrétní scény, hudbu. Takže trailery jsou i časově podle dohody. =)
...celkově předělat shrnutí včetně např. perexů u povídek?
 Opět je důležité, jakou máte představu, jak náročné si ho představujete, jak je rozsáhlé (kolik máte povídek apod.). 
 
Kontaktovat mě můžete na mailu, icq, skypu nebo tady na shrnutí. Vše je samozřejmě možné reklamovat, určitě se nebojte říct si, co se vám nelíbí nebo co byste chtěli změnit. 
 

Ukázky

Kontakty
E-mail: anna@borkovec.com
Skype: cernobilapastelka
ICQ: 366-077-508
 
 
 

I on je kupodivu dost chytrej na to, aby pochopil, že Edward je prostě... nejlepší! =D


Protože je normální být upír, mít nejlepší přátelé vlkodlaka, bývalýho vlkodlaka, bývalýho ducha a být 15 měsíců pod zemí... =)

Love this so much! ♥ 

 

 

 

 

Jeden takovej kousek expresní zásilkou rovnou do domu!!! =D ♥

 

Já prostě miluju tuhle fotku...

 

Určitě to už někdo tady na shrnutí má, ale tohle je to nejdokonalejší video s Twilight tématikou, co jsem kdy viděla. Enjoy it! :)

 

PS:Sdílet Sdílet

Diskuse pro článek Povídky od AntjeCullen:

 1 2 3 4 5 6 7 8 9   Další »
88. MeganAM
26.03.2013 [19:58]

Jsi úžasná spisovatelka!! Hrozně se těším na nové povídky,jelikož jsem ťe našla teprve před chvílí.
Jen tak dál ;) !! Ps-taky mám hrozně ráda Domcamerci ,máte hrozně podobný styl psaní ;) Emoticon Emoticon Emoticon

87. Jessy
17.03.2013 [20:21]

JessyUhm, no bola som skontrolovať mail a nič tam nebolo. Emoticon Toť záhada toto. Emoticon Emoticon Alebo sa ti tá "kávička" vyliala a niečo sa tam pokazilo. Emoticon V každom prípade, ja sa na ňu teším a chcem na ňu urobiť "kuk." Emoticon

21.02.2013 [19:33]

domcamerci Emoticon Emoticon zejtra pojd na skype... se posereš, co ti povim Emoticon

06.02.2013 [22:18]

domcamerciTvl já už taky musim BH dát... Chci vědět, co se děje a načerpat nový výrazy Joshe. :D
My love ♥
0.tqn.com/d/scifi/1/0/1/4/0/-/2135.jpg

06.02.2013 [21:44]

domcamerciTak co, Shereku? Kdy bude sex... Fiona čeká. Emoticon

12.01.2013 [18:45]

VeubellaAhoj, zlatíčko, vím, furt otravuju, ale poslala jsem ti dalšího mejla. Emoticon Emoticon

82. Jessy
01.01.2013 [1:08]

JessyĎakujem. Emoticon Aj tebe prajem krásny nový rok, hlavne veľa múzy, aby sa ti ľahko písalo, rovnako tak veľa nápadov na poviedky, a v súkromnom živote veľa šťastíčka. Emoticon

81. Jessy
29.12.2012 [21:49]

JessyJojo, ja viem. Emoticon Už som sa na to aj vrhla, ani netušíš, ako sa teším. Júú, pianistááá! Dočkala som sa. Ale ver, že kritikou šetriť aj tak nebudem. (Ak by teda niečo bolo.) Emoticon Emoticon

20.12.2012 [18:33]

VeubellaAhoj Antjíčku, poslala jsem ti mejlíka. Emoticon Emoticon Emoticon

14.12.2012 [21:28]

AntjeCullenJak píšu u aktualit, je to se mnou teď složitý. Mám toho nad tři hlavy, když přijdu domů, jsem unavená jako pes a do psaní se mi vůbec nechce. Nutit se do toho taky nechci, protože by to bylo tuplem na pytel. Ale přes prázdniny plánuju se na to podívat, takže doufám, že do konce prosince se konečně další kapitoly dočkáte. Určitě nechci nechávat nic nedopsanýho, všechno mám víceméně promyšlený, takže jde jenom o to, to dostat na "papír". Každopádně jsem ráda, že si tuhle povídku apsoň někdo pamatuje a dokonce chce další kapitolu Emoticon

 1 2 3 4 5 6 7 8 9   Další »

Přidat komentář:

Nick:

Text:

[.ei.]smile41[./ei.] [.ei.]smile34[./ei.] [.ei.]smile33[./ei.] [.ei.]smile06[./ei.] [.ei.]smile01[./ei.] [.ei.]smile08[./ei.] [.ei.]smile19[./ei.] [.ei.]smile10[./ei.] [.ei.]smile17[./ei.] [.ei.]smile22[./ei.] [.ei.]smile25[./ei.] [.ei.]smile09[./ei.] [.ei.]smile07[./ei.] [.ei.]smile32[./ei.] [.ei.]smile35[./ei.] [.ei.]smile40[./ei.] [.ei.]smile24[./ei.] [.ei.]smile23[./ei.] [.ei.]smile16[./ei.] [.ei.]smile11[./ei.] [.ei.]smile18[./ei.] [.ei.]smile29[./ei.] [.ei.]smile20[./ei.] [.ei.]smile27[./ei.] [.ei.]smile12[./ei.] [.ei.]smile15[./ei.] [.ei.]smile04[./ei.] [.ei.]smile03[./ei.] [.ei.]smile36[./ei.] [.ei.]smile31[./ei.] [.ei.]smile38[./ei.] [.ei.]smile14[./ei.] [.ei.]smile13[./ei.] [.ei.]smile26[./ei.] [.ei.]smile21[./ei.] [.ei.]smile28[./ei.] [.ei.]smile39[./ei.] [.ei.]smile42[./ei.] [.ei.]smile30[./ei.] [.ei.]smile37[./ei.] [.ei.]smile02[./ei.] [.ei.]smile05[./ei.]


Uživatel:
Heslo:
Registrace


OurStories.cz


Psycholožka, terapeutka, lektorka Zuzana Tomášková Prosperio.cz...další zajímavé stránky Toto může být i váš web.
Máte zájem? Jste Přispěvateli a chcete se stát Ověřenými přispěvateli? Jste Ověřenými přispěvateli a chcete se stát
Profi přispěvateli?
Přidejte se k Pomoci začínajícím autorům.
Hledají se pomocníčci I vy se můžete stát administrátory.
Nábor administrátorů

Kdo je tu z členů? Klikni!